9 En İyi Linux Sunucu Barındırma Sağlayıcısı

Linux hosting, sunucusunda Linux işletim sistemini kullanan herhangi bir hosting sağlayıcısına verilen terimdir. Güzel haberler? o’s hemen hemen her sağlayıcı!


Ve daha da iyi haberler? Biz’neyi karşılaştırarak ve kıyaslayarak uzun saatler geçirdim’bu sağlayıcıların her birinden teklif. Çalışma süresi ve canlı sohbet desteğinden bant genişliği ve sinir bozucu eklentilere kadar çok çeşitli faktörleri dikkatle analiz ettikten sonra,’Size barındırma türüne göre hazırlanmış en iyi Linux barındırma sağlayıcısı için araştırma odaklı önerilerimizi getirebilmekteyiz.’yeniden arıyor:

9 En İyi Linux Sunucu Barındırma Sağlayıcısı

 1. Bluehost – En iyi genel Linux barındırma sağlayıcısı
 2. HostGator – Çalışma süresi için en iyisi
 3. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma planları için en iyisi
 4. A2 Hosting – Bulut barındırma için en iyisi
 5. SiteGround – Güvenilir, iyi yardım ve destekle
 6. GoDaddy – Bol miktarda ekstra avantaj ve özellik
 7. iPage – Ucuz planlar, ancak hız pahasına
 8. DreamHost – Depolama alanı yükleri; medya ağırlıklı siteler için harika
 9. Hostinger – Sökülen özellikler, ama ucuz indirimli fiyatlar

Biz’aşağıdaki her bir tedarikçinin temel güçlü ve zayıf yanlarını keşfedecek, ayrıca sunulan planları ve fiyatları da kapsayacaktır. Bu kazanılan anlamına gelir’kısa bir makale olmayacak – orada’Sonuçta, elde etmek için çok sayıda sağlayıcı var – ancak ne tür bir barındırma ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, doğrudan bu seçeneğe atlamanızı öneririz..

Gecikmek! Kesinlikle Linux hosting kullanmalı mıyım?

Muhtemelen! Eğer sen’web sitenizde MS-SQL veritabanları, ASP.NET veya .NET Core kullanmanız gerekiyorsa,’Bunun yerine Windows barındırma gerekir. Ama eğer değilse (ya da’Bu terimlerin ne anlama geldiğinden emin değilseniz), Linux barındırma sizin için harika çalışır. O’kullanımı genellikle Windows barındırma daha kolay olarak kabul edilir,’çok yönlüdür ve size daha geniş bir sağlayıcı seçeneği sunar.

Ayrıca kontrol etmeyi de düşünün:

Web Hosting Karşılaştırma Tablosu – Bir bakışta yan yana, bugün piyasadaki en iyi web barındırıcıları için.

Eşleştirme Hosting Sınavımız – Birkaç hızlı soruya verdiğiniz yanıtlara göre ideal hosting sağlayıcınıza yönlendirilmek.

Bir Web Sitesi Nasıl Barındırılır – Sitenizi başarıyla yayına sokmak için saçma kılavuzumuz.

1. Bluehost

En iyi genel Linux barındırma sağlayıcısı

Bluehost harika bir çok yönlü barındırma sağlayıcısıdır ve özellikle WordPress web sitelerini barındırmaya geldiğinde şovu çalar. Araştırmamıza göre güçlü ve zayıf yönlerini inceleyin:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 3,95
% 99.98
Tek tıkla WordPress kurulumları, otomatik yazılım güncellemeleri
Evet
30 gün
Bazı planlarla ücretsiz, aylık 2.99 $ karşılığında başkalarına eklenebilir
Evet, telefon ve canlı sohbet yoluyla

Bluehost hakkında sevdiğimiz şey

İşte Bluehost’u seçmenin temel artıları:

 1. WordPress’e özgü harika özellikler. WordPress’i tek bir tıklama ile yükleyin ve eklenti / yazılım güncellemelerini otomatikleştirin.
 2. Güçlü çalışma süresi garantisi. HostGator’un beğenisine karşı.
 3. Düşük fiyatlar. Bu listede en ucuz değil, ancak en iyi değerin bazıları.
 4. WordPress tarafından tavsiye edilen. Bluehost WordPress tarafından açıkça tavsiye edilir ve 2005’ten beri vardır. Yüksek övgü!
 5. Mükemmel yardım ve destek canlı sohbet, telefon ve e-posta üzerinden. Birisi’7/24 hazır, ve aslında eşyalarını bildiğini kefil edebiliriz.

Neler geliştirilebilir?

Bluehost puanlarını nerede kaybetti??

 1. En az bir yıl kayıt yaptırmanız gerekiyor. Çoğu sağlayıcı aylık sözleşmeler yapılmasına izin verdiğinde bu bir taahhüt gibi geliyor, ancak siz’30 gün boyunca para iade garantisinin güvenlik ağını hala aldım.
 2. Ücretsiz Pro yalnızca Pro plan ve üstü ile sunulur. Çoğu sağlayıcı bunu standart olarak ücretsiz olarak içerir.
 3. Kasada istenmeyen ekstralar. Bluehost’a kaydolduğunuzda istenmeyen ekstraların işaretini kaldırmaya dikkat edin.’ll otomatik olarak seçilmeyebilir bazılarına ihtiyacınız olmayabilir.
 4. Ücretsiz site transferi yok. Orada’Bunu Bluehost bilgi merkezinde kendiniz yapmak için ayrıntılı bir kılavuzdur, aksi takdirde Bluehost’un sizin için taşıması için 149,99 $ ödeyebilirsiniz..

2. HostGator

Çalışma süresi için en iyisi

HostGator, piyasadaki herkesin en iyi çalışma süresini garanti eden kaliteli bir barındırma sağlayıcısıdır. Tahtada ne kadar iyi puan aldığını kontrol edin:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 2.75
% 99.99
SSL sertifikası, sınırsız bant genişliği, e-posta pazarlama yazılımı
Evet, herhangi bir yıllık planla bir yıl boyunca
45 günler
Hayır
Evet, telefon ve canlı sohbet yoluyla

HostGator hakkında sevdiğimiz şey

Orada’HostGator hakkında sevdiğimiz çok şey var – araştırmamızda bir nedenden dolayı 4.6 / 5 puan aldı!

 1. Çok çeşitli Linux barındırma türleri ve planları. Web siteniz değiştikçe ve geliştikçe,’büyümek için çok yeriniz olduğunu bilmek güzel.
 2. 99.99% vaat eden herhangi bir sağlayıcı için en iyi çalışma süresi garantisi. Bu – en azından teoride – HostGator aracılığıyla barındırılan bir sitenin mümkün olan en uzun süre çalışır durumda olması gerektiği anlamına gelir (hiçbir sağlayıcı% 100 çalışma süresini garanti edemez). HostGator bu sözün altında kalırsa,’ücretsiz bir ay vereceğim.
 3. Ücretsiz SSL sertifikaları (sitenizi güvenli tutmak için gereklidir) ve yıllık planlarla ücretsiz alan adı – eğer mükemmel’yeni bir site başlatıyoruz. Özellikle HostGator’daki zengin özelliklerden etkilendik’s paylaşılan planları.
 4. Canlı sohbet ve telefon aracılığıyla 7/24 elinizin altında mükemmel destek. HostGator bilgi tabanı da çok kullanışlı ve kolayca aranabilir bir kaynaktır, yani sık sık kendi sorularınızı cevaplayabilirsiniz.
 5. Ücretsiz site transferi – ona rağmen’çift ​​kontrol etmeye değer s bu plan için geçerlidir’ile yeniden kayıt olmak.
 6. En iyi özel hosting planları. Zaten adanmış barındırma gerektiren büyük bir siteniz varsa, araştırmamıza göre HostGator en iyi seçimdir.
 7. Bu listedeki en yeşil barındırma sağlayıcısı. Web hosting en kötü kirletici endüstrilerden biridir, ancak HostGator çevresel etkisini azaltmaya ve karbon ayak izini% 130 dengelemeye kararlıdır..

Neler geliştirilebilir?

HostGator’un mükemmel bir 5/5 puan almasını engelleyen şey?

 1. Fiyat şeffaflığı. HostGator değil’t İlk tanıtım dönemi bittikten sonra planınızın ne kadara mal olacağı konusunda çok şeffaf. Çoğu sağlayıcı, teşvik olarak düşük fiyat birinci dönem sunar, ancak çoğu, bir kez ödeme yapmayı bekleyebileceğiniz konusunda daha açıktır’bitti.
 2. Planlar aren’t en ucuz, Her ne kadar dahil edilen her şeyden dolayı onları iyi bir değer olarak görsek de.

3. InMotion

Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi

HostGator, en iyi genel Linux barındırma sağlayıcısı unvanını alırken, InMotion paylaşılan ve VPS Linux barındırma planlarıyla bizi gerçekten etkiledi. O’küçük veya yeni web siteleri için mükemmel bir seçenek:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 2.95
% 99,97
Cömert paylaşılan / VPS hosting planları, ücretsiz SSL sertifikası
Evet
90 gün
Evet
Evet, telefon ve canlı sohbet yoluyla

InMotion hakkında sevdiğimiz şey

Hareket halinde’s paylaşılan ve VPS hosting planları zengin özelliklere sahip ve uygun fiyatlı. İşte önemli noktalar:

 1. En ucuz paylaşılan planda bile sınırsız disk alanı ve bant genişliği. Bu süper cömerttir ve birçok sağlayıcı tarafından sunulan bir şey değildir.
 2. Uzman kadro. InMotion destek personelinin her bir üyesi 160 saat eğitim alır, bu nedenle daha karmaşık sorguları ele alabilir.
 3. Ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz SSL ve tüm planlarla birlikte ücretsiz bir alan adı. Yine, bunlar bazı süper cömert planlar ve ek maliyetlerinizi gerçekten düşük tutacak.
 4. 90 günlük para iade garantisi. Bu, InMotion’ı, uygun olmayan bir sağlayıcıya kilitlenmekten endişe etmeden makul bir süre boyunca deneyebileceğiniz anlamına gelir.’sana uygun.
 5. Ücretsiz site transferleri. Sitenizi InMotion’a ücretsiz olarak taşıyın.

Neler geliştirilebilir?

InMotion’ın büyük dezavantajları var mı??

 1. Ortalama çalışma süresi garantisi. % 99.97 ile’s neredeyse kötü – diğer üst sağlayıcılardan sadece daha düşük.
 2. Özel planlar pahalı. Bu n’eğer bir problemin yoksa’henüz bu tür barındırma arıyor değil, ama gelecek için düşünmek için bir şey.

4. A2 Hosting

Bulut barındırma için en iyisi

A2 Hosting, bulut barındırma planları ve destek seçenekleri ile bizi etkiledi, ancak temel olarak para için değerden düştü:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 5.99
% 99,97
Ücretsiz Office 365 e-postası, ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası
Hayır
Önerilmez
Evet
Evet, yalnızca telefonla

A2 Hosting hakkında neler seviyoruz

A2 Hosting dördüncü sırada yer alabilir, ancak net bir uzmanlığı vardır: bulut Linux barındırma.

 1. En iyi bulut barındırma sağlayıcısı. A2, önümüzdeki dört sağlayıcıdan daha yüksek maksimum RAM ve daha fazla CPU’nun yanı sıra root erişimi ve uygun fiyatlı başlangıç ​​fiyatları (5 $ / ay) ile kazanan bir bulut barındırma kombinasyonuna sahiptir. A2 Hosting’bulut planları sitenizi ölçeklendirmek için idealdir.
 2. Herzaman para iade garantisi. A2 Hosting, serviste çok emin’herhangi bir zamanda orantılı bir para talep etmenizi sağlar. O’Bunu sunan tek sağlayıcı!
 3. Ücretsiz site transferi. A2 Hosting sitenizi mevcut sağlayıcınızdan ücretsiz olarak sitenize taşıyacaktır.’geçiş yapmak istiyoruz.

Neler geliştirilebilir?

A2 Hosting, müşteri hizmetleri ve özellikleri söz konusu olduğunda parkın dışına çıkarır ve ücretsiz site transferlerinin yardımcısıdır. Peki nasıl oluyor?’t listenin yukarısında?

 1. Düşük çalışma süresi garantisi. % 99,95, bu listedeki diğer tüm sağlayıcılardan daha düşüktür ve A2’t Kendi çalışma sürenizi ölçmeniz için bir yol sunmayın. Ancak, sitenizin kapalı olduğu her saat için aylık ücretinizin% 5’ini iade edecektir..
 2. Alan adı yok. Tabii zaten varsa sorun değil, ancak alan adı için ödeme yapmak anlamına gelir.’t. Bunun yılda 10 $ ile 20 $ arasında olmasını bekleyin.

5. SiteGround

İyi yardım ve destekle güvenilir Linux barındırma

SiteGround, web barındırma dünyasında güvenli bir çifttir, ancak yüksek bir broşür değildir. Araştırmamızda nasıl performans gösterdiğine bakın:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 3,95
% 99.98
Ek güvenlik için şifreleyelim ve ücretsiz SSL sertifikası edelim
Hayır
30 gün
Evet
Evet, telefon ve canlı sohbet yoluyla

SiteGround hakkında neler seviyoruz?

SiteGround’u seçmenin temel avantajları şunlardır:

 1. SiteGround güvenliği büyük. Güvenlik tüm barındırma sağlayıcıları için bir önceliktir, ancak SiteGround bunu gerçekten bir sonraki seviyeye taşır; sen’ücretsiz otomatik olarak yenilenen bir SSL sertifikası ve bir Let olsun’s Şifreleme entegrasyonu ve SiteGround kötü amaçlı saldırıları tespit etmek için sunucunuzu sürekli (0,5 saniyede bir) izler.
 2. WordPress dostu özellikler. Bunlar arasında site geliştirmelerini test etmek için Smart WordPress Staging, yeni başlayanlar için WordPress Starter eklentisi, kolay site aktarımları için bir SiteGround Migrator eklentisi ve standart olarak otomatik yazılım güncellemeleri bulunur.
 3. Ücretsiz otomatik günlük yedeklemeler, tek bir tıklamayla sitenizin eski sürümlerini eski durumuna getirmek için kontrol panelinizdeki bir düğmeyle tamamlayın.

Neler geliştirilebilir?

SiteGround’un birçok artısı ve bir büyük con’u var:

 1. SiteGround pahalı bir seçenektir. Yukarıdaki başlangıç ​​fiyatı, daha ucuz planlardan sadece hafif bir artış olsa da, aşağıdaki tablodan bunun hızla arttığını görebilirsiniz. Bir barındırma sağlayıcısı seçerken okuyucularımızı en önemli hususları hakkında inceledik ve% 55’lik bir büyük fiyatlandırma dedi – bu aksi takdirde iyi bir sağlayıcıya oldukça büyük bir darbe.

6. GoDaddy

Ekstra avantajlar ve özellikler

GoDaddy, tüm işlemlerin çevrimiçi bir jakıdır ve okuyucularımızın büyük olasılıkla duyduğu barındırma sağlayıcısıdır. Ancak WBE mikroskobu altında nasıl performans gösterdi??

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 5.99
% 99,97
Ücretsiz Office 365 e-postası, ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası
Hayır
Önerilmez
Evet
Evet, yalnızca telefonla

GoDaddy hakkında sevdiğimiz şey

GoDaddy’s boyutu ve varlığı bazı önemli avantajlar getiriyor:

 1. Bol miktarda yardımcı freebies. GoDaddy şemsiyesi altında birçok çevrimiçi hizmete sahip olduğundan,’Office 365 e-postası ve SSL sertifikası (her ikisi de ilk yılınız için), ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz alan adı gibi kullanışlı freebies yapmak için harika bir konumda.
 2. Harika bir web sitesi oluşturucusu var. Bu, kendi kendini barındıran yolun çok zaman harcadığını kanıtlarsanız,.

Neler geliştirilebilir?

Orada’s, ancak iyileştirme için kesinlikle yer. İşte iki alan’tespit ettik:

 1. Para iade garantisi yok. GoDaddy, bunu en az birkaç gün boyunca standart olarak sunmayan tek sağlayıcıdır.
 2. 7/24 canlı sohbet yok. Bu gün boyunca mevcuttur, ancak mesai saatleri dışında kullanılamaz. Okurlarımız canlı sohbetin bir tedarikçiyle iletişim kurmanın en sevdiği yol olduğunu söyledi, bu yüzden bu biraz darbe.

7. iPage

Ucuz Linux planları, ancak hız pahasına

iPage’Ucuz planların cazibesi var. Bununla birlikte, araştırmamız para için iyi bir değer olsa da, birkaç önemli alana düştüklerini buldu:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 1.99
% 99.94
Basit fiyatlandırma yapısı, iyi destek
Evet
30 gün
Hayır – her seferinde 100 dolar
Evet, telefon ve canlı sohbet yoluyla

İPage hakkında sevdiğimiz şey

iPage’in gerçekten etkileyici avantajları var.

 1. Düşük fiyatlar! Gerçekten çok düşük. Eğer bir pazarlığı seviyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.
 2. Güçlü destek. Yapmazdın’t Bu fiyatlarla telefon ve canlı sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteği bekleyebilirsiniz, ancak iPage.
 3. Kaliteli paylaşımlı hosting. Orada’sadece bir paylaşılan plan – ancak 1,99 $ ‘dan başlar, 7,99 $’ dan yenilenir ve aylık 500.000 ziyareti destekleyebilir. Güzel!

Neler geliştirilebilir?

Sen’iPage ile birkaç faktörden ödün vereceksiniz – bu aşamaların kişisel gereksinimlerinize ne kadar bağlı olacağınız.

 1. Düşük çalışma süresi garantisi. Teorik olarak, iPage’de barındırılan bir site, herhangi bir sağlayıcının en fazla kesinti süresini deneyimleyecektir. Yine, bu hala yılda sadece birkaç saate kadar iniyor – bunun siteniz için yapması veya kırılması alanınıza bağlı olacak.
 2. Yedeklemelerin size maliyeti çok fazla! Her seferinde 100 $, kesin olmak gerekirse.
 3. Yavaş hızlar. iPage’s planları aren’t Daha düşük sayfa yükleme hızlarına (ve sıralamalar üzerinde potansiyel bir olumsuz etkiye) dönüşecek çok güçlü.

8. DreamHost

Çok fazla depolama alanı – ağır ortamlar için mükemmel

DreamHost’s planları depolama konusunda cömerttir, ancak bir sağlayıcı olarak, birkaç önemli alana düşer – yani yardım ve destek:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 2.59
% 99,95
Sürekli düşük fiyatlar, bol miktarda depolama alanı
Evet
97 gün
Evet
Önerilmez

DreamHost hakkında sevdiğimiz şey

İşte DreamHost’un öne çıkanları’s Linux barındırma.

 1. En ucuz yenileme paylaşılan barındırma fiyatı. Bazı sağlayıcılar’ bir kez fiyatlar gerçekten fırlamak’tanıtım dönemi dışındayken, DreamHost’s en ucuz paylaşılan planı ayda sadece 4,95 $ ‘a yükselir – burada sunulan tüm sağlayıcıların en düşükü.
 2. Cömert depolama. Tüm hosting türlerinde, DreamHost’s planları düzenli olarak en fazla depolama alanını sunar.

Neler geliştirilebilir?

Ve şimdi,.

 1. Telefon veya canlı sohbet yoluyla yardım ve destek yok. Biletleme sistemi aracılığıyla destek talep edebilirsiniz, ancak aksi takdirde kendinize bakmak için ayrıldık – bir şey değil’özellikle ev sahipliği yapanlar için tavsiye ederim.
 2. DreamHost yapmaz’t cPanel kullanmayın. cPanel, endüstri standardı barındırma panosudur ve kullanımı kolaydır. DreamHost kendi panelini kullanır, bu da’sitenizi daha önce başka bir yerde barındırdıktan sonra katılırsanız hafif bir öğrenme eğrisi.

9. Hostinger

Sökülen özellikler, ama çok ucuz indirimli fiyatlar

Hostinger, ‘sizin için ne ödeme olsun’. Evet, ödediğiniz fiyat çok düşük – ama size hizmet’yeniden elde oldukça geri çıkardı, hangi kazandı’t herkes için:

Aylık Fiyat Başlangıç Çalışma Süresi Garantisi Ana Özellikler Alan Adı Dahil? Para iade garantisi? Ücretsiz yedeklemeler? 7/24 Yardım ve Destek?
$ 1.95
% 99.91
Sürekli düşük fiyatlar, bol miktarda depolama alanı
Bazı planlarla
30 gün
Evet
Önerilmez

Hostinger hakkında sevdiğimiz şey

İşte Hostinger’ana artıları:

 1. Çok düşük promosyon fiyatları. Hostinger, en düşük promosyon fiyatları ile web sitenizi barındırmanın en ucuz yolunu sunar. O’Bununla birlikte, en ucuz planın promosyon bittiğinde eşdeğer GoDaddy, Bluehost ve InMotion planlarıyla (7,99 $) aynı fiyatla yenilendiğini belirtmek gerekir..
 2. Ücretsiz yedeklemeler. Premium ve İşletme planları (ve üstü) için günlük ve haftalık olarak.

Neler geliştirilebilir?

Hostinger’ın en üst sıralarda rekabet edebilmesi için ele alması gereken birkaç önemli alan vardır:

 1. Canlı sohbet veya telefon üzerinden yardım ve destek yok. DreamHost gibi, bir bilet sistemi tek seçeneğinizdir.
 2. En kötü çalışma süresi garantisi. Sadece% 99,91 vaat eden bu, herhangi bir sağlayıcı tarafından garanti edilen en düşük değerdir, ancak çalışma süresi% 99,9’un altına düşerse aylık faturanızın% 5 iadesini sunar..
 3. Özel barındırma planı yok. Bu orada demek’siteniz için cam tavan’Hostinger ile s büyümesi.

En İyi Linux Barındırma Sağlayıcıları: Özet

En iyi Linux web barındırma sağlayıcılarını incelediğimizde bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz! Senin olsun’Daha fazla destek arayan bir acemi veya zengin özelliklere sahip bir şey arayan tecrübeli bir barındırma uzmanıysanız, umarız’ideal sağlayıcınızı buldum. İzin Vermek’en iyi seçimlerimizi bir kez daha özetliyoruz:

9 En İyi Linux Sunucu Barındırma Sağlayıcısı

 1. Bluehost – En iyi genel Linux barındırma sağlayıcısı
 2. HostGator – Çalışma süresi için en iyisi
 3. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma planları için en iyisi
 4. A2 Hosting – Bulut barındırma için en iyisi
 5. SiteGround – Güvenilir, iyi yardım ve destekle
 6. GoDaddy – Bol miktarda ekstra avantaj ve özellik
 7. iPage – Ucuz planlar, ancak hız pahasına
 8. DreamHost – Depolama alanı yükleri; medya ağırlıklı siteler için harika
 9. Hostinger – Sökülen özellikler, ama ucuz indirimli fiyatlar

Bluehost tüm hosting türleri arasında harika bir seçim yelpazesi ile en iyi genel Linux barındırma sağlayıcısıdır. Emin değilseniz Bluehost’u deneyin.

Eğer sen’küçük bir siteyi barındırıyorsanız veya zaten paylaşılan veya VPS barındırma ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, InMotion ile gidin. Sen’çok destek, ücretsiz site transferi (gerekirse) ve genellikle çok değerli bir hizmet alacaksınız.

Eğer sen’yüksek trafikli bir site işletiyorsanız ve çalışma sürenizi olabildiğince yüksek tutmak ana önceliktir, HostGator’a bir göz atın.

Ana endişeniz maliyetleri olabildiğince düşük tutmaksa, iPage, DreamHost ve Hostinger’a bakın – genellikle sadece bir dolar veya daha fazla tehlikede olsa da,’İlk üçe bakmadan bu sağlayıcılar için düz bir şekilde atlamanızı tavsiye etmiyoruz.

Ve eğer varsa’sahip olduğumuz her şey’Kapalı, ya da sen’kişisel bir öneriyle yardımcı olmamızı isterdim, lütfen yorumlarda bize bildirin – biz’senden duymayı seviyorum!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map