En Ucuz Dedicated Sunucu Barındırma: En Ucuz 6 Planı Karşılaştırın

Bu yüzden özel hostinge ihtiyacınız var, ama’Bu süreçte bir servet harcamak istemiyor musunuz? Biz hallederiz. Bu makale, piyasadaki en ucuz altı adanmış barındırma planının artılarını ve eksilerini keşfedecek, böylece web siteniz için en iyi değer planını seçebilirsiniz.


Ama önce, tam olarak ne barındırma adanmış ve neden ihtiyacınız var?

Özel hosting ile, web sitenize adanmış bir bütün sunucu var. Bu, web sitenizin olmadığı anlamına gelir’t Bant genişliği için diğer sitelerle rekabet etmek ve’t Trafikte dalgalanma olursa aşağı inin. Yükleme süreleri de oldukça yüksek kalmalı, böylece’t Müşterilerinizi bekletmek.

Eğer kesinlikle web sitenize adanmış barındırma almalısınız:

 • Haftada binlerce ziyaret alır
 • 30+ ürün içeren bir e-ticaret sitesi

Web siteniz özel bir barındırma planına ihtiyacınız olan aşamadaysa,’her şeyin yolunda gittiğinin kanıtı. Ama web sitenizin ne kadar iyi olursa olsun, pahalı adanmış sunucu barındırma için 500 $ + çatal dışarı harika hissetmez. Ve sen gerçekten yapmıyorsun’çok fazla harcamaya gerek yok, özellikle’sadece VPS, bulut veya paylaşılan barındırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Biz’ve sunucu barındırma adanmış kapsamlı araştırma yaptı. Piyasadaki en iyi ev sahiplerinin sunduğu özelliklere, fiyatlara ve yardıma çapraz referans vererek,’ve sadece en ucuz adanmış sunucu barındırma sağlayıcıları, fakat en iyi sağlayıcılar, çok.

En Ucuz 6 Özel Sunucu Ana Bilgisayarı:

 1. Bluehost – $ 79.99 / ay
 2. GoDaddy – $ 95.98 / ay
 3. Hareket halinde – $ 105.69 / ay
 4. HostGator – $ 118.99 / ay
 5. iPage – 119,99 ABD doları / ay
 6. A2 Hosting – $ 141.09 / ay

Biz’Bu sağlayıcılara ve neye daha yakından bakacağınız’gerçekten paranı alıyorsun. Nasıl olduğumuzu görebilirsiniz’aşağıdaki en ucuz üç sunucu sağlayıcısını puanladı:

O’en ucuz sağlayıcının’mutlaka demek istemiyorum’s para için en iyi değeri. Örneğin, GoDaddy Hosting en ucuz ikinci özel sunucu planını sunar, ancak yardım ve destek konusunda InMotion’dan çok daha düşük puanlar alır. InMotion ile ayda sadece 10 $ daha fazla paranız için daha fazla patlama elde edersiniz.

Yeni Müşteriler için Ucuz Kiralık Hosting Planları

Eğer sen’uygun bir özel hosting planından sonra, biz’Biraz sırrını size vereceğim: çoğu barındırma sağlayıcısı yeni müşterilere büyük promosyon fiyatları sunuyor ve bu fiyatlar genellikle ilk yıl veya daha fazla sürecek. Ve biz’sadece konuşmak değil ‘burada birkaç dolar’ harika – biz’konuşuyorsun ‘yarıdan fazla’ bir çeşit harika.

Aslında, bu listede yer alan en ucuz adanmış sunucu ana bilgisayarları, yeni müşteriler için cömert indirimlerle yerlerini kazanmıştır. İzin Vermek’en ucuz adanmış sunucu ana bilgisayarlarının karşılaştırmasını görün:

En Ucuz Kiralık Hosting Karşılaştırma Planları

Hosting SağlayıcıEn Ucuz PlanYeni Müşteriler için Aylık FiyatBluehost

GoDaddy

Hareket halinde

HostGator

iPage

A2 Hosting

Standart$ 79.99
ekonomi$ 95.98
gerekli$ 105.69
değer$ 118.99
Başlamak$ 119.99
sürat koşusu$ 141,09

Kesinlikle yapmıyorsun’t Özel bir hosting planı ile başlamak için büyük paraları çatal gerekir. 79,99 $, en ucuz Bluehost planı çalmak olduğunu ve para için büyük bir değer sunuyor. Nedenini öğrenmek için bireysel incelemelerimiz için okumaya devam edin!

# 1. Bluehost: $ 79.99 / ay

Bluehost – Standart : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • Mükemmel yardım ve destek
 • % 99,98’lik harika çalışma süresi
 • Promosyon fiyatı bir yıl geçerlidir
 • Ücretsiz yedeklemeler dahil (bir kez etkinleştirildiğinde)
 • Yalnızca bir sunucu konumu (Utah)
 • 5 TB’lık nispeten düşük bant genişliği payı

En iyi adanmış barındırma sağlayıcıları topluluğumuzda Bluehost unvanını aldık ‘Paranın En İyi Değeri’ – ancak Standart plan mevcut olan diğer ucuz planlara göre nasıl ücretlendirilir?

Bluehost, özellikler açısından oldukça iyi puanlar. % 99,98 gibi harika bir çalışma süresine sahiptir – sadece çok daha pahalı HostGator’dan ikinci – ve iyi depolama.

Yardım ve destek, Bluehost’un kendi başına geldiği yerdir. Bluehost ekibinin bir üyesine dilediğiniz zaman birkaç yoldan biriyle irtibata geçebilirsiniz. O’yardım ve desteği gözden kaçırmak kolay ama siz’Yakında siteniz çöktüğünde pişman olacaksınız ve’yardım edecek kimseyi ele geçirme!

Bluehost’un dezavantajı’s Standart plan? Yeni başlayanlar için, orada’sadece bir sunucu konumu, yani’sitenizi ABD dışında yüklemeniz daha uzun sürer. Bant genişliği ödeneği de 5 TB’ta nispeten düşüktür, bu nedenle trafikte beklenmedik bir dalgalanma yaşarsanız mücadele edebilirsiniz.

# 2. GoDaddy: 95,98 $ / ay

GoDaddy – Ekonomi : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • 1 TB disk alanı ile iyi depolama alanı
 • Windows ve Linux için kullanılabilir
 • Yalnızca öne çıkan sağlayıcı 30 günlük para iade garantisi sunmaz
 • % 99,97 oranında hayal kırıklığı yaratan kesintisiz çalışma garantisi

GoDaddy’s Ekonomi planı ikinci ucuz adanmış hosting planımız olabilir, ancak’biz değiliz’d tavsiye. Yeni başlayanlar için, yenileme özellikleri, eşleşen özellikler ve hizmet olmadan ayda 226,98 $ / ay gibi oldukça pahalı..

GoDaddy, özel hosting planları ile 30 günlük para iade garantisi sunmayan bu listede yer alan tek sağlayıcıdır.’kaydolarak gerçek bir taahhütte bulunuyorsunuz. Ekonomi planı’1TB disk alanında depolama alanı iyidir, ancak yedeklemeler için fazladan ödeme yapmanız gerekir ve çalışma süresi% 99,97’lik hayal kırıklığı yaratır. Sonuçta, sen’d fiyat için çok daha fazlasını bekliyorum.

3.. InMotion: aylık 105,69 $

InMotion – Gerekli : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • Web siteniz büyüdükçe planınızı yükseltmek için geniş kapsam
 • 5 IP adresi
 • Harika yardım ve destek
 • Her ikisi de ABD’de yalnızca iki sunucu konumu
 • % 99,97’lik nispeten düşük çalışma süresi garantisi
 • Ücretsiz yedek yok

Temel plan için 105,69 $ / ay değerinde InMotion, özel sunucu barındırma hizmetinin üçüncü en uygun sağlayıcısıdır. Ancak değer söz konusu olduğunda, zengin özellikli Bluehost’un beğenisine meydan okuyor mu??

Pek değil. Uygun plan barındırma planları gittikçe Temel plan yolun çok ortasında.

Büyük olumlu olan? InMotion, bu listede yer alan diğer tüm ev sahiplerinden daha fazla olan altı özel barındırma planı sunar. Bu, web siteniz büyüdükçe planınızı yükseltmeyi gerçekten kolaylaştırır ve’Kendinizi asla ihtiyacınız olandan daha fazla ödeme yaparken bulamazsınız.

4.. HostGator: $ 118.99 / ay

HostGator – Değer : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • Herhangi bir sağlayıcının en iyi çalışma süresi garantisi (% 99.99)
 • Üç yıla kadar promosyon fiyatında kilitleyin
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • 1 TB disk alanı ile mükemmel depolama kapasitesi
 • En hesaplı planlar değil
 • Ücretsiz yedek yok

HostGator, ödülü en uygun fiyatlı barındırma planı için yakalamamış olabilir, ancak önerilen en iyi ev sahibi ve iyi bir nedendir. HostGator ‘değer’ plan onun en ucuz adanmış sunucu barındırma seçeneğidir, ancak adına kadar yaşar?

Biz öyle düşünüyoruz. HostGator hakkında not edilmesi gereken ilk şey, herhangi bir sağlayıcının en yüksek çalışma süresi garantisini% 99,99 ile sunmasıdır – ve% 100 elde etmek neredeyse imkansız olduğundan, bu gerçekten almayı umduğunuz kadar iyidir..

Değer planlı depolama alanı da çok büyüktür ve 1 TB disk alanı büyüktür. Ölçülmemiş bant genişliği ve yardım ve destek için mükemmel bir puanla birleştiğinde, HostGator’u gerçekten güvenilir ve iyi bir değer barındırma seçeneği haline getirir.

Ne’daha fazla, üç yıla kadar 118,99 $ / ay promosyon fiyatında kilitleyebilirsiniz ve sen’30 güne kadar para iade garantiniz hala var – kazan kazan!

5.. iPage: 119,99 ABD doları / ay

iPage – Başlangıç : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • İyi yardım ve destek
 • Ücretsiz yedekler dahil
 • Herhangi bir özellikli ana bilgisayar için en kötü çalışma süresi garantisi (% 99.94)
 • Birkaç CPU çekirdeği, düşük miktarda RAM ve bir sunucu konumunun birleşimi, yavaş bir web sitesi için bir reçetedir

Biz’Daha önce markalı iPage the ‘ucuz ve neşeli’ barındırma sağlayıcı, ama ne yazık ki, özel sunucu barındırma söz konusu olduğunda, gerçekten olabilir’t Özellikler veya fiyat açısından rekabet etmek.

İzin Vermek’s kesintisiz çalışma garantisi ile başlar. iPage, yalnızca% 99,94’lük bir çalışma süresini garanti eder – burada sunulan herhangi bir sağlayıcıdan en düşüktür. % 99.99 ve% 99.94 arasındaki fark çok fazla gelmeyebilir, ancak her% 0.01’in yılda yaklaşık dört saate eşit olduğunu düşündüğünüzde, aniden çok daha önemli hissediyor.

Bunu, en ucuz iPage ayrılmış barındırma planında (CPU) yalnızca iki CPU çekirdeği, 4 GB RAM ve bir sunucu konumu (ABD) ile birleştirin (‘Başlamak’), ya sen’Potansiyel olarak yavaş ve güvenilir olmayan bir web sitesi için bir reçete aldım.

6.. A2 Barındırma: 141.09 $ / ay

A2 Hosting – Sprint : Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
 • İyi yardım ve destek
 • ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik’te dört sunucu konumu
 • Kötü çalışma süresi garantisi (% 99,95)
 • Yedek yok

Son fakat en az değil, A2 Hosting’s ‘sürat koşusu’ Plan sadece altıncı en ucuz olabilir, ancak değer için nasıl karşılaştırılır?

Cevap, oldukça iyi – ama olağanüstü değil. ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik’te yeterli miktarda disk alanı (2 x 500GB), 8GB RAM ve dört sunucu konumu, Sprint Planını iyi bir seçenek haline getiren niteliklerdir, ancak’t Olağan dışı bir şey teklif etmeyin. Ve yardım ve destek için mükemmel bir puan elde etse de (A2 Hosting ile 7/24 birkaç farklı yolla iletişime geçebilirsiniz), sadece% 99,95 çalışma süresi garantisi’fazla güven vermemek.

Uzun Vadeli Düşünme: Ucuz Kiralık Hosting Yenileme Planları

Bu makale, her ev sahibi tarafından sunulan en düşük fiyata dayalı en ucuz özel hosting planlarını bulmaya odaklanmıştır. Daha sık olmamakla birlikte, bu sadece bir tanıtım teklifi ve sözleşme daha yüksek bir oranda yenilenecek.

Ana bilgisayara bağlı olarak,’Bu promosyon fiyatını üç ay ile üç yıl arasında herhangi bir yerde kilitleyebileceksiniz. Ancak elbette, burada Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında,’her şey biraz daha derin kazmakla ilgili.

En Ucuz 6 Uzun Dönem Adanmış Sunucu Ana Bilgisayarı (Yenileme Fiyatlarına Göre):

 1. Bluehost – 119,99 ABD doları / ay
 2. iPage – 149,99 ABD doları / ay
 3. DreamHost – 169 $ / ay
 4. GoDaddy – 169,99 ABD doları / ay
 5. A2 Hosting – 169,99 ABD doları / ay
 6. HostGator – 189 $ / ay

Kafa Kafaya: En Ucuz Kiralık Hosting Yenileme Planları

Hosting SağlayıcıPlanAylık Yenileme FiyatıBluehost

DreamHost

iPage

GoDaddy

A2 Hosting

HostGator

Standart$ 119.99
Standart 4$ 149
Başlamak$ 149.99
ekonomi$ 169.99
sürat koşusu$ 169.99
değer$ 189

Gördüğünüz gibi, Bluehost hem promosyon döneminde hem de uzun vadede en ucuz özel hosting seçeneklerini sunuyor. Bu sefer DreamHost, 149 $ / ay planı ile ikinci sırada yer alıyor, ancak’t Yeni müşterilere tanıtım indirimleri sunma – it’herkes için aynı fiyat.

En Ucuz Dedicated Sunucu Barındırma: Özet

Bu yazıda biz’yedi en ucuz yedi sunucu barındırma planını ve bunların’için en iyisi.

Ne’s hemen anlaşılır, adanmış sunucu barındırma ile gerçekten yapabilirsiniz ‘pastanı al ve ye’. Bluehost Standardı plan – fiyat için sınıfın en iyisi – onu en iyi yapmak için özelliklere, depolamaya ve desteğe sahiptir değer seçenekler de.

En Ucuz Dedicated Sunucu Barındırma: SSS

Özel hostinge daha ucuz alternatifler nelerdir??

Dedicated hosting, ortalama olarak, web hosting en pahalı şeklidir. VPS bir sonraki en ucuz seçenektir. Web siteniz adanmış barındırma ihtiyacı kadar büyükse, biz don’daha az bir şeyle gitmenizi tavsiye etmiyorum – bu’Uzun vadede çok daha fazla güçlük çekeceğim!

Hangi adanmış barındırma sağlayıcısı en iyi çalışma süresi garantisine sahiptir?

HostGator en iyi çalışma süresi garantisine sahiptir, sitenizin% 99.99 oranında canlı olacağına söz verir – harika şeyler!

WordPress siteleri için en iyi barındırma sağlayıcısı hangisidir??

Siteniz WordPress kullanılarak oluşturulduysa,’bu makalede belirtilen ana bilgisayarlardan herhangi birini kullanabilecektir. Bununla birlikte, en iyi performans gösterenler için en iyi WordPress barındırma sağlayıcıları grubumuza göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me