En Ucuz Web Hosting: 50+ Ucuz Web Hosting Planlarını Karşılaştırın

En Ucuz Web Hosting SağlayıcılarıWeb hosting internetin görünmeyen temelidir. Boyutu ne olursa olsun her sitenin bir yerde barındırılması gerekiyor.


Web barındırma, bir web sitesini oluşturan dosyaların saklandığı yerdir. Bunu bir internet arsası olarak düşünün. İyi web hosting herkesin, her yerde her zaman sitenize erişmek için izin verir – derinlemesine bir açıklama için web hosting tam kılavuzumuzu kontrol edebilirsiniz, ama bu’onun en önemli noktası.

Senin gibi’hayal edin, bu oldukça kazançlı bir iş. Orada yüz milyonlarca web sitesi var, bu da yüz milyonlarca potansiyel müşteri anlamına geliyor.

Doğal olarak, mümkün olan en iyi fırsatı elde etmek istiyorsunuz – basit bir site için bir bütçeyle karşılayabileceğiniz güvenilir bir şey. Ucuz hosting planları size sadece bunu sunuyor – ve bazıları diğerlerinden çok daha iyi yapıyor.

o’geldiğimiz yer. Biz’ve size en iyi sağlayıcılardan en ucuz fiyatları sunmak için en iyi hosting hizmetlerini araştırdık. İnsanları özel ihtiyaçları için en iyi hizmetlere bağlamak istiyoruz, bu yüzden fiyatlandırmadan müşteri desteğine ve çalışma süresine kadar her şeye bakıyoruz.

Biz varız’t sadece en ucuz olanı aldı; Web sitelerinin farklı türleri farklı hosting türlerine ihtiyaç duyar, bu yüzden’ve her biri için en ucuz planlara baktım.

Contents

En Ucuz Web Hosting Planları

 • Paylaşılan Evsahipliği: Hostinger ($ 0.80 / ay)
 • VPS Barındırma: Hostinger (3,95 $ / ay)
 • Özel Sunucu Barındırma: 1&1 IONOS (50 $ / ay)
 • Bulut Barındırma: DreamHost ($ 4.50 / ay)
 • Paylaşılan WordPress Barındırma: Bluehost ($ 2.95 / ay)
 • Yönetilen WordPress Barındırma: Hareket halinde ($ 4.99 / ay)

Biz varız’t en ucuz web sunucuları sıraladı – biz’ve paranızın karşılığını en iyi ucuz web barındırma, sıralama. Bu makale, sundukları özellikleri ve elbette fiyatları kapsayan her bir barındırma türü için en ucuz sağlayıcıları parçalayacaktır..

Sonunda, hangi planların sizin için doğru olduğunu net bir şekilde anlamalısınız..

İzin Vermek’anladım.

11 En Ucuz Paylaşılan Web Sunucusu

Paylaşılan barındırma, en ucuz ve en popüler barındırma türüdür. Burası web sitenizin bir sunucuyu diğer sitelerle paylaştığı yerdir ve tek sayfalık web siteleri veya bloglar gibi statik sayfalar için en iyisidir..

Sen yapma’t Yalnızca bir sunucuyu paylaşın – bant genişliği gibi kaynakları da paylaşırsınız, bu da maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olur, ancak siz veya komşularınız paylaşılan ödeneğinizi çok fazla kullanmaya başlarsa sorunlara neden olabilir.

Eğer sen’paylaşım türü değil veya çok trafik bekliyorsanız,’yerine VPS hosting için düz gitmeye değer.

Ancak, paylaşılan barındırma sizin için mükemmel bir seçenek gibi geliyorsa, iyi haberlerimiz var – çevresinde en ucuz başlangıç ​​fiyatları sunuyor!

En Ucuz 11 Paylaşımlı Hosting Sağlayıcısı:

 1. Hostinger: $ 0.80 / ay
 2. iPage: $ 1.99 / ay
 3. DreamHost: $ 2.59 / ay
 4. HostGator: $ 2.75 / ay
 5. Hareket halinde: $ 2.95 / ay
 6. Bluehost: $ 2.95 / ay
 7. A2 Hosting: $ 3.92 / ay
 8. SiteGround: 3,95 $ / ay
 9. HostPapa: $ 3.95 / ay
 10. 1&1 IONOS: 4,00 $ / ay
 11. GoDaddy: $ 5.99 / ay

# 1. Hostinger

En düşük fiyat planı – Paylaşılan Tek plan: $ 00.80 aylık

Hostinger’s Paylaşılan Tek plan ayda inanılmaz derecede düşük 80 sentten başlar ve en sonunda aylık 7,99 $ tam fiyatla yenilenir. Böyle bir pazarlık için, 1 tıklamayla yükleme, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ve haftalık yedeklemeler alırsınız.

Hostinger ayrıca risksiz testler için 30 günlük para iade garantisi ve öğrenciler için% 15 indirim sunar.

# 2. iPage

En düşük fiyat planı – iPage Web Hosting planı: aylık 1,99 $

iPage’in bir paylaşılan barındırma planı vardır. ‘tek beden herkese uyar’ tüm hosting ihtiyaçlarınız için çözüm. Ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında, sınırsız disk alanı, sınırsız alan adı, ücretsiz SSL (Güvenli Yuva Katmanı) güvenliği ve bir yıl boyunca ücretsiz alan adı alırsınız. o’oldukça iyi bir anlaşma, değil mi?

Ve promosyonunuz normal fiyata yenilendiğinde, sen’sadece ayda 7,99 $ ödeyecek.

3.. DreamHost

En düşük fiyat planı – Paylaşılan Başlangıç ​​planı: aylık 2,59 TL

DreamHost’s en ucuz paylaşılan hizmet maliyeti olan Başlangıç ​​planı Üç yıllık bir plana kaydolduğunuzda aylık 2,59 ABD doları. Bu size ücretsiz bir alan adı, sınırsız trafik, önceden yüklenmiş WordPress, ücretsiz bir SSL sertifikası ve 50 GB disk alanı sağlayarak tek bir web sitesi çalıştırmanız için gereken temel bilgileri verir.

DreamHost para için en iyi değeri sunar, ve 97 günlük para iade garantisi ile geliyor. Başlangıç ​​planı için normal fiyat şu tarihte yenilenir: Aylık 4,95 ABD doları.

4.. HostGator

En düşük fiyat planı – Kuluçka planı: $ 2.75 aylık

HostGator’s Kuluçka planının maliyeti ayda sadece 2.75 $ tek bir alan adı, tek tıklamayla kurulumlar, ölçülmemiş bant genişliği ve ücretsiz SSL sertifikası sunar. Ayrıca sınırsız e-posta adresi, sınırsız disk alanı ve ücretsiz web sitesi transferi elde edersiniz.

HostGator etkileyici bir çalışma süresi puanı ile geliyor % 99.99, web sitenizi çevrimiçi durumda ve çalışır durumda tutmak için bu sağlayıcıya güvenebileceğiniz anlamına gelir!

HostGator, 45 günlük para iade garantisi sunar ve promosyon fiyatı, normal oran 6,95 $ ilk dönem bittiğinde.

5.. Hareket halinde

En düşük fiyat planı – Lansman planı: aylık 2,95 $

Araştırmamız InMotion’ı barındırma için en iyi barındırma sağlayıcısı. En ucuz planı Ayda 2,95 $ Fırlatma planı, ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz bir alan adı, iki web sitesi ve sınırsız e-posta hesabı içerir.

Ayrıca sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile en önemli SSL güvenliğinin yanı sıra 90 günlük para iade garantisi. Kısacası, sizin için ne ödeme olsun ve daha fazlası!

Promosyon döneminiz sona erdiğinde, Lansman planı normal oranına göre yenilenir Aylık 6,99 ABD doları.

6.. Bluehost

En düşük fiyat planı – Temel plan: aylık 2,95 $

HostGator’un yanında rakip olan Bluehost da var. 2,95 $ aylık Temel plan. Bluehost Basic planıyla bir web sitesi, 50 GB SSD depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz SSL güvenliği, bir ücretsiz alan adı ve ücretsiz yedeklemeler elde edersiniz.

Bluehost, WordPress için önerilen bir numaralı ana makinedir, ve 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Promosyonunuz bittikten sonra’Temel paylaşılan barındırma planı için normal ücreti ödeyecek Aylık 7,99 ABD doları.

7.. A2 Hosting

En düşük fiyat planı – Basit plan: aylık 3,92 $

A2 Hosting için’planları, Linux veya Windows barındırma seçebilirsiniz. Linux hosting daha hızlı ve daha ucuz, bu yüzden önerdiğimiz seçenek budur. Ve Aylık 3,92 ABD doları, o’Sınırsız depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği ve sınırsız disk alanı gibi bazı harika özellikler için mükemmel bir fiyat.

A2 Hosting de çok cömert bir şekilde geliyor her zaman para iade garantisi! Yenileme zamanı geldiğinde,’hala 10 kova işareti altında, bir 7,99 $ aylık ücret.

8.. SiteGround

En düşük fiyat planı – Başlangıç ​​planı: aylık 3,95 TL

A2 Hosting’ten sadece birkaç sent daha fazla SiteGround, Aylık 3,95 $ Başlangıç ​​planı. Bu güvenilir paylaşılan barındırma sağlayıcısı 10 GB depolama alanı, ücretsiz günlük yedeklemeler, ücretsiz SSL güvenliği, ücretsiz e-posta hesapları ve ölçülmemiş trafik sunar. Bu bir web sitesi ile birlikte gelir ve aylık yaklaşık 10.000 ziyaret için uygundur.

SiteGround’s yenileme oranı ayda 11,95 $ gelir.

9.. HostPapa

En düşük fiyat planı – Başlangıç ​​planı: aylık 3,95 TL

HostPapa’s Başlangıç ​​planı maliyetleri Aylık 3,95 ABD doları ücretsiz alan adı, iki web sitesi, SSL güvenliği ve 100 GB disk alanı gibi temel paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerle birlikte gelir. İyi özelliklere ve ortalama çalışma süresine sahiptir, ancak yardım ve destek seçeneklerine düşüyor.

HostPapa’dan biri’Temel dezavantajları pahalı yenileme maliyetleridir. Neyse ki, Başlangıç ​​planı değil’t çok kötü – ayda ortalama 7,99 $ ile yenileniyor.

10.. 1&1 IONOS

En düşük fiyat planı – Temel plan: aylık 4 $

Temel plan, üzerinde kaldığınız sürece ayda sadece 4 $ ‘da kalır.

Bu plan size 10 GB depolama alanı, 10 e-posta hesabı, ücretsiz bir alan adı ve 1 GB SSD depolama alanı sunar. SSD, Katı Hal Sürücüsü anlamına gelir ve mevcut en güncel ve daha da önemlisi en hızlı depolama türüdür. Bu plan, sitenize dakikada 100 ziyaret gerçekleştirebilir ve yalnızca bir web sitesi için uygundur.

O’Bu paylaşılan planı istediğiniz zaman iptal edebileceğinizi bilmeye değer, risksiz.

# 11. GoDaddy

En düşük fiyat planı – Ekonomi planı: aylık 4,99 $

GoDaddy, sadece barındırmaktan daha fazlasına ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir – ancak paylaşılan planınız için temel kaynaklara ihtiyacınız varsa,’sadece seni geri getireceğim Aylık 4,99 ABD doları. Bunun için bir web sitesi, 100 GB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve ücretsiz alan adı dahil olmak üzere bir dizi özellik elde edersiniz.

GoDaddy’s Ekonomi planı için düzenli fiyatlandırma ayda 7,99 $.

8 En Ucuz VPS Web Host

VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma, çoğu web sitesinin ihtiyaç duyduğu barındırma türüdür. Web siteniz hala paylaşılan bir sunucuda barındırılıyor, bu yüzden hala komşuları ve bant genişliği ve depolama gibi kaynaklar için sınırları var. Ancak paylaşılan barındırma aksine, VPS size kendi alanınızı verir ve kaynakları ayarlar.

VPS’yi, paylaşılan bir evde bir odaya sahip olmak yerine bir blokta bir apartmanda yaşamak gibi düşünün. O’daha güvenli, sen’daha fazla yeriniz var ve sen’başkalarıyla paylaşmak yerine kendi kaynaklarınızı kullanmak.

O’s paylaşılan barındırma daha ölçeklenebilir ve iş web siteleri için mükemmel – veya paylaşılan planını aşan ve büyümek için yer ihtiyacı olan herhangi bir web sitesi!

Tüm sağlayıcılar VPS hosting sunmuyor, ancak en iyi fiyatları en iyi dokuzla bulduk.

En Ucuz 9 VPS Hosting Sağlayıcısı:

 1. Hostinger: 3,95 $ / ay
 2. DreamHost: $ 10.00 / ay
 3. Bluehost: $ 18.99 / ay
 4. iPage: $ 19.99 / ay
 5. HostPapa: $ 19.99 / ay
 6. GoDaddy: $ 19.99 / ay
 7. A2 Hosting: $ 25.00 / ay
 8. Hareket halinde: 22,99 $ / ay
 9. HostGator: $ 29.95 / ay

# 1. Hostinger

En düşük VPS planı – 1 vCPU: aylık 3,95 ABD doları

Hostinger tekrar zirveye çıkıyor, bu sefer VPS planı ayda 3.95 dolardan başlıyor ve ayda 9,95 dolardan yeniliyor. Her planda özel bir IP adresi, tam kök erişimi ve üst düzey kurumsal veri yedeklemeleri bulunur.

En ucuz VPS planı ayrıca 1 GB bellek, 20 GB depolama alanı ve 1.000 GB bant genişliği ile birlikte gelir; bu da sitenizi yerden kaldırmanız için bolca destek sağlar. Hostinger planları ayrıca endüstri standardı 30 günlük para iade garantisi ve öğrenciler için% 15 indirim ile birlikte gelir.

# 2. DreamHost

En düşük VPS planı – VPS Temel: aylık 10,00 $

DreamHost yapmaz’t VPS hosting söz konusu olduğunda en parlakını parlatın – siz’Örneğin, root erişimi elde etmek – ancak iyi temel özelliklerin yanı sıra mükemmel fiyatlar sunar.

VPS Temel planı çok caziptir Aylık 10,00 ABD doları, ve 1GB RAM, sınırsız trafik, sınırsız bant genişliği ve 30GB SSD depolama alanı içerir. VPS sunucunuzda sınırsız sayıda alan adı ve web sitesi barındırabilir ve sınırsız sayıda e-posta hesabı oluşturabilirsiniz.

Birlikte 97 günlük para iade garantisi, ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz SSL güvenliği planınıza dahil edildiğinde, DreamHost ile kendinizi güvende ve güvende hissedebilirsiniz!

3.. Bluehost

En düşük VPS planı – Standart plan: aylık 19,99 $

Bluehost’s Standart planın ücreti aylık 18,99 $. Buna ücretsiz SSL güvenliği, 2GB RAM, kök erişimi, ücretsiz yedeklemeler ve 30GB depolama gibi kaya gibi sağlam özellikler dahildir.

Bluehost hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey ayrıca ücretsiz bir alan adı da alırsınız. Bu sadece bir avuç sağlayıcı tarafından sunulmaktadır, bu yüzden’VPS barındırma ile bir alana ihtiyacınız varsa en iyi şekilde yararlanmaya değer.

Bluehost ayrıca bir 30-gün para iade garantisi. Promosyon döneminiz sona erdiğinde,’ödeyeceğim $ 29.99 Standart plan için.

4.. iPage

En düşük VPS planı – Temel plan: aylık 19,99 $

iPage Bluehost ile eşleşiyor’s fiyatlandırması Aylık 19,99 ABD doları temel VPS barındırma planı için. Bu, 1GB RAM, ücretsiz yedeklemeler, sınırsız e-posta hesapları ve SSL güvenliği gibi özelliklerle başka bir sağlam seçimdir..

iPage bir yıl boyunca ücretsiz alan adı, 30 günlük para iade garantisi ve root erişimi sunar. Temel plan ayda 24,99 dolardan yenileniyor.

5.. HostPapa

En düşük VPS planı – Artı planı: aylık 19,99 $

HostPapa, en ucuz planını sunan üçüncü sağlayıcıdır. Aylık 19,99 ABD doları. Bluehost ve iPage ile karşılaştırıldığında, para için en düşük değer, ancak Plus planı hala iyi özellikler sunuyor. Bu plan 50GB depolama, kök erişimi, SSL güvenliği ve 1.5GB RAM içerir.

Ancak promosyon döneminiz sona erdiğinde, HostPapa’t Oldukça cep dostu görünüyorsun, düzenli olarak yenileniyor Aylık 49,99 ABD doları.

6.. GoDaddy

En düşük VPS planı – Lansman planı: aylık 19,99 $

GoDaddy’s Başlatma planının ücreti aylık 19,99 $, ve yıllık bir plana kaydolduğunuzda her ay 29,99 ABD doları değerinde yenilenir. 2GB RAM, 40GB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, kök erişimi ve bir yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası içerir (daha sonra yıllık 74,99 $ olarak yenilenir).

Para iade garantisi veya promosyon fiyatı olmadan, GoDaddy değil’t Para için değer söz konusu olduğunda çok etkileyici – ama iyi bir çok yönlü hizmet sunuyor.

7.. A2 Hosting

En düşük VPS planı – Güç + planı: aylık 25,00 $

A2 Hosting ile yedinci sırada $ 25.00 aylık Güç + planı, ama öyle değil’demek istemiyorum’sizin için doğru VPS sağlayıcısı değil. Power + planı size 4GB RAM, 75GB depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği, kök erişimi, ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz site aktarımı sağlar.

A2 Hosting ayrıca size çok cömert her zaman para iade garantisi!

Power + planı, tanıtımınız sona erdiğinde 49,99 ABD doları değerinde yenileniyor.

8.. Hareket halinde

En düşük VPS planı – VPS-1000HA-S planı: aylık 22,99 $

InMotion, araştırmamızda barındırılan VPS için en yüksek notu aldı. Herhangi bir sağlayıcının en iyi VPS özelliklerine sahiptir, Bu yüzden, çekici bir şekilde adlandırılmış VPS-1000HA-S planı ile paranız için büyük patlama elde edersiniz!

Promosyon fiyatı için Aylık 22,99 ABD doları, bu planda 4 GB RAM, 75 GB Depolama, 4 TB bant genişliği, ücretsiz SSL güvenliği, kök erişimi ve ücretsiz yedeklemeler bulunur. Ayrıca altı ve 12 aylık planların hepsiyle birlikte ücretsiz bir alan adı da edinebilirsiniz.’gönül rahatlığı için 30 günlük para iade garantisi.

Promosyon fiyatı iki yıllık bir plan için geçerlidir – terim süreniz bittikten sonra,’aylık 64,99 $ ödeyeceksiniz.

9.. HostGator

En düşük VPS planı – Snappy 2000 planı: aylık 29,95 $

Snappy 2000 planı maliyetleri Aylık 29,95 USD ve 2GB RAM, 1.5 TB bant genişliği, ücretsiz yedeklemeler, SSL güvenliği, sınırsız web siteleri ve kök erişimi gibi bazı oldukça hızlı özellikler içerir. Ve şu’hepsi değil – anıtsal 120GB depolama için hazır olun. o’s diğer tüm sağlayıcılardan daha fazla!

HostGator, VPS barındırma için sağlam ve güvenilir bir seçimdir, ancak dikkat edin – Snappy 2000 planı, normal fiyatı aylık 89,95 ABD dolarına geldiğinden sizi yenileme süresi boyunca ısırmaya geri dönebilir.

8 En Ucuz Dedicated Sunucu Web Host

Siteniz çok fazla trafik alıyorsa ve daha iyi site hızı veya güvenliğine ihtiyaç duyuyorsa,’s zamanı özel barındırma planı. Burası, web siteniz için paylaşmak yerine tüm bir sunucu (veya bir grup sunucu) için ödeme yaptığınız yerdir.

Bu büyük web siteleri için en iyisidir! Siteniz haftada birkaç bin ziyaret alıyorsa veya 30’dan fazla ürün içeren bir e-ticaret mağazasıysa,’kesinlikle özel bir barındırma planına ihtiyacınız olacak.

Özel barındırma biraz daha teknik beceri gerektirir ve VPS ve paylaşılan barındırmadan daha pahalıdır, ancak aynı zamanda büyük avantajlarla birlikte gelir -’çok daha güvenli, daha fazla site ziyaretçisini işleyebilir ve büyük sitelerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

O’s paylaşılan ve VPS hosting daha gelişmiş ve bu onun fiyat planlarında gösterilir – ama aslında web sitenizin büyüyen gerekir gerekir’t Banka bakiyenizin azalması gerektiği anlamına gelir. Orada en iyi şekilde yararlanmak için bazı büyük adanmış hosting planları vardır.

En Ucuz 8 Özel Sunucu Barındırma Sağlayıcısı:

 1. 1&1 IONOS: $ 50.00 / ay
 2. Bluehost: $ 79.99 / ay
 3. GoDaddy: $ 89.99 / ay
 4. Hareket halinde: $ 115.69 / ay
 5. HostGator: $ 118.99 / ay
 6. iPage: $ 119.99 / ay
 7. A2 Hosting: $ 141,09 / ay
 8. dreamhost: $ 169.00 / ay

# 1. 1&1 IONOS

En düşük plan – A8i HDD planı: aylık 50 $

1&1 IONOS yine en ucuz sağlayıcı için en üst sırada, bu sefer adanmış hosting için. Aslında, iki ucuz adanmış hosting planları var: A8i HDD, maliyeti Aylık 50 $, ve A8i SSD Aylık 55 $.

Bu planların her ikisi de 8GB RAM, sınırsız trafik, ücretsiz alan adı, günlük yedeklemeler, 10.000 e-posta hesabı ve 30 günlük para iade garantisi ile geliyor.

HDD ve SSD planları arasındaki tek fark depolama türüdür. HDD (Sabit Disk Sürücüsü) depolama alanı daha yüksek tutarken SSD (Katı Hal Sürücüler) depolama alanı daha hızlıdır.

Aylık 55 ABD doları SSD planı 240 GB Intel SSD depolama alanı ile birlikte gelir. Aylık 50 ABD doları HDD planı 1.000 GB depolama alanı ile geliyor.

# 2. Bluehost

En düşük plan – Standart plan: $ 79.99 aylık

Bluehost mükemmel bir özel tedarikçidir ve Standart planı güçlü yönlerine mükemmel bir örnektir. Promosyon fiyatı için Aylık 79,99 ABD doları 4 GB RAM, 5 TB bant genişliği, ücretsiz yedeklemeler, SSL güvenliği ve 500 GB disk alanı elde edersiniz.

Standart plan ayda 119,99 $ normal fiyatla yenilenir.

3.. GoDaddy

En düşük plan – Ekonomi planı: aylık 89,99 $

GoDaddy’s Ekonomi planı size 4GB RAM, 1 TB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve bir yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası verir. ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgelerini kapsayan yedi konum seçeneği vardır. uluslararası kitleye sahip web siteleri için mükemmel bir seçim.

Ekonomi planının promosyon dönemi için aylık 89,99 $ maliyeti; ondan sonra’aylık maliyeti $ 169.99.

4.. Hareket halinde

En düşük plan – Temel plan: aylık 115,69 $

Hareket halinde’s $ 115.69 aylık Temel plan, sitenize güç için gerekli tüm özellikleri verir. Bu plan 4 GB RAM, 6 TB bant genişliği, ABD’de iki konum seçeneği ve SSL güvenliğini içerir.

Tıpkı 1 gibi&1 IONOS, 500 GB SSD depolama alanı veya 1 TB HDD depolama alanı arasından seçim yapabilirsiniz. Bu değil’fiyatı etkilemez, hangi depolama seçeneğinin size en uygun olacağını düşünmekten çekinmeyin.

Promosyon fiyatları yalnızca ödeme yaptığınız anlamına gelir İlk döneminiz için aylık 115,69 USD – ondan sonra, sen’aylık 169,99 $ normal fiyat ödeyecek.

5.. HostGator

En düşük plan – Value Server planı: aylık 118.99 dolar

HostGator değer vaat ediyor ve harika özel barındırma özellikleri ile sunuyor. Value Server plan maliyetleri Aylık 118,99 ABD doları, ve 8GB RAM, ölçülmemiş bant genişliği, 1 TB depolama alanı ve tam kök erişimi içerir.

HostGator ile sizin için ne ödeme yaparsanız – o’s en iyi adanmış barındırma sağlayıcısı, ancak promosyon fiyatı bile ayda 100 doların üzerindedir. Değer planı, aylık 189 $ normal oranda yenilenir.

6.. iPage

En düşük plan – Başlangıç ​​planı: aylık 119,99 ABD doları

iPage’s ucuz adanmış hosting planı onun Başlangıç ​​planı, Aylık 199,99 ABD doları. Bu plan size 4GB RAM, bir yıl boyunca ücretsiz alan kaydı, 5 TB bant genişliği, ücretsiz yedeklemeler ve 500 GB disk alanı sağlar.

iPage 12, 24 veya 36 aylık promosyon dönemleri sunar. Bu ilk dönem sona erdikten sonra, Başlangıç ​​planı ayda 149,99 ABD doları olarak yenilenir.

7.. A2 Hosting

En düşük plan – Sprint planı: aylık 141.09 $

A2 Hosting sağlam bir adanmış hosting sağlayıcısıdır. $ 141.09 aylık Sprint planı. Bu plan, 8GB RAM, ücretsiz SSL güvenliği, 10 TB bant genişliği ve ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik’te dört konum seçeneğini içerir.

Sadece bu değil, A2 Hosting her zaman para iade garantisinin güvenliğini sağlar!

Promosyon dönemi sona erdiğinde, Sprint planı aylık 169,99 ABD doları tutarındadır.

8.. DreamHost

En düşük plan – DreamHost Dedicated Hosting planı: aylık 169 $

DreamHost yapmaz’aslında herhangi bir promosyon sunmuyor, ancak’listenin altında değil – için Ayda 169 $, ölçülmemiş bant genişliği, ABD’de iki konum seçeneği, ücretsiz SSL güvenliği ve tam root erişimi elde edersiniz.

Çünkü sen’DreamHost için promosyon fiyatları ödemiyor, yapmazsın’yenileme maliyetleri hakkında endişelenmek zorunda değilsiniz. Dezavantajı, DreamHost değil’t Para iade garantisi sunma.

6 En Ucuz Bulut Web Sunucusu

Cloud hosting tamamen özelleştirilebilir hosting planı tek türüdür. O’teknik olarak VPS hosting benzer s’hala paylaşılan bir sunucudur, ancak ihtiyacınız olan kaynak miktarını uyarlayabilirsiniz.

Bu, trafikte ani dalgalanmalarla başa çıkması gereken çevrimiçi mağazalar için mükemmeldir – örneğin, Kara Cuma döndüğünde. İhtiyacınız olduğunda bant genişliğinizi artırın, ani site çökmelerinin stresini ortadan kaldırır.

En iyi bulut barındırma sağlayıcıları (spoiler: it’s A2 Hosting ve 1&1 IONOS) don’t aylık sabit bir maliyet koymak. Bunun yerine, maliyetlerinizi daha fazla “kullandığın kadar öde” sistemi, yani kullandığınız için ödeme yaparsınız.

Ancak en iyi bulut barındırma sağlayıcıları ve en iyi fiyatları nelerdir?

En Ucuz 6 Barındırma Sağlayıcısı:

 1. DreamHost: $ 4.50 / ay
 2. HostGator: $ 4.95 / ay
 3. A2 Hosting: 5,00 $ / ay
 4. Hareket halinde: 5,00 $ / ay
 5. 1&1 IONOS: 10,00 $ / ay
 6. SiteGround: $ 80.00 / ay

# 1. DreamHost

En düşük plan – 512MB RAM Sunucu planı: aylık 4,50 $

DreamHost’s en ucuz bulut hosting planı aylık maksimum 4,50 ABD doları. O’s, her ay maksimum 600 saate kadar saatlik ücretlendirilir (saat başına 0,0075 ABD Doları). Bu aslında ayda sadece 25 gün ödeme yaptığınız anlamına gelir!

Peki para için ne alıyorsun? DreamHost’s en ucuz planı size 100GB blok depolama, ücretsiz bant genişliği ve 80GB SSD depolama sağlar. Planın adından da anlaşılacağı gibi, 512MB RAM Server ile birlikte geliyor. DreamHost, bu bulut barındırma planını “müdahalesi”.

# 2. HostGator

En düşük plan – Hatchling Bulut planı: aylık 12,95 $

HostGator, bulut barındırma için standart bir seçimdir -’özellikler söz konusu olduğunda en güçlü değil, ancak Hatchling Cloud planı size temelleri sunuyor. Aylık 4,95 $ için, 2 GB depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği ve etki alanı ve 2 çekirdek CPU elde edersiniz.

HostGator bir 45 günlük para iade garantisi, ve genellikle ilk kez müşteriler için promosyonlar yayınlanır.

3.. A2 Hosting

En düşük plan – Giriş planı: aylık 5 $

A2 Hosting, en iyi bulut barındırma sağlayıcısı ve Giriş planı ile, fiyatları ayda sadece 5 $ ‘dan başlıyor. Buna 20 GB depolama alanı, 512 MB RAM, kök erişimi, ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz SSD dahildir. Ne kadar RAM ve depolama alanı alacağınızı seçerek planınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz..

Yükleme hızları vaat eden Turbo Sunucu seçeneği ile sitenizi hızlandırmayı seçebilirsiniz 20 kata kadar daha hızlı rakip barındırma hizmetleri.

A2 Hosting ayrıca size her zaman para iade garantisi, böylece risksiz kayıt olabilirsiniz.

4.. Hareket halinde

En düşük plan – cVPS-1 planı: aylık 5,00 dolar

InMotion, bulut barındırma için sağlam bir seçimdir ve çarpıcı bir şekilde adlandırılmış cVPS-1 planıyla paranızın karşılığını iyi bir şekilde sunar. Aylık 5,00 ABD doları için, bu plan ücretsiz bir alan adı, 25 GB SSD depolama alanı, ücretsiz yedeklemeler, 1 GB RAM, kök erişimi ve 1 TB aktarımı içerir.

InMotion size oldukça standart bulut barındırma özellikleri sunar -’t rakipleri arasında öne çıkmak, ama çok yönlü güvenli bir seçim.

5.. 1&1 IONOS

En düşük plan – Yönetilen Cloud S planı: aylık 10 $

1&1 IONOS en iyi bulut barındırma sağlayıcısıdır, ancak fiyatları sadece biraz daha yüksektir. Aylık 10 $. DreamHost gibi, bu aslında 0.014 $ saatlik bir ücretle ücretlendirilir.

Bunun için 512MB RAM, ücretsiz bir alan, ücretsiz yedeklemeler, kök erişimi ve 30GB SSD depolama dahil tonlarca özellik elde edersiniz. A2 Hosting gibi, planınızın sınırlarını özelleştirin ihtiyaçlarınızı karşılamak için.

6.. SiteGround

En düşük plan – Giriş planı: aylık 80 $

SiteGround , piyasadaki en iyi üç bulut barındırma hizmetinden biridir! Sadece bu listede son sırada geliyor çünkü en ucuz Giriş planı bir göz sulama maliyeti Aylık 80 $.

Bunun için olsun güvenilir barındırma ve çeşitli özellikler, 4GB RAM, ücretsiz yedeklemeler, 5TB bant genişliği, ücretsiz SSL güvenliği ve 40GB SSD depolama dahil. Planınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilir, hatta kendi planınızı oluşturabilirsiniz.!

En Ucuz 5 WordPress (Paylaşılan) Web Host

WordPress web siteleri internetin% 30’undan fazlasını oluşturuyor – bu yüzden bu büyük pazara uyarlamak için barındırma planları olacak! İki ana WordPress barındırma türü vardır: paylaşılan ve yönetilen.

Paylaşılan WordPress barındırma, normal paylaşılan barındırma ile aynı şekilde çalışır – yani birden fazla kullanıcı aynı sunucuyu paylaşır – ancak birlikte gelir WordPress web sitelerini desteklemek için tasarlanmış özellikler. Bu, küçük, ilk kez yayınlanan web siteleri için en uygun olanıdır.’t Yüksek düzeyde trafik beklemek.

Elbette, WordPress sitenizi istediğiniz herhangi bir planda barındırabilirsiniz, ancak WordPress hosting hayatınızı kolaylaştırmak ve sitenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için orada.

Bir WordPress siteniz olması, barındırma için daha fazla ödeme yapmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Şart değil! Genellikle, paylaşılan barındırma ve paylaşılan WordPress barındırma planları çakışır, ancak bazı farklılıklar vardır. Yani, biz’ve en iyinin en iyisini en iyi fiyatlarla bir araya getirdik.

En Ucuz 5 Paylaşımlı WordPress Hosting Sağlayıcısı:

 1. Bluehost: $ 2.95 / ay
 2. DreamHost: $ 4,95 / ay
 3. iPage: $ 7.49 / ay
 4. A2 Hosting: $ 7.99 / ay
 5. HostPapa: $ 8.99 / ay

# 1. Bluehost

En düşük plan – Temel plan: aylık 2,95 $

Bluehost tartışmasız en iyi WordPress barındırma sağlayıcısıdır – ve neyse ki,’s de en ucuz! 2,95 $ aylık Temel plan SSL güvenliği, ücretsiz alan, 50 GB SSD depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği gibi ihtiyacınız olan tüm standart özellikleri size sunar.

Daha da önemlisi, WordPress güncellemelerini otomatik olarak yönetir, otomatik WordPress yüklemesi sunar ve WordPress uzmanlarının sizi desteklemesini sağlar.

WordPress 2005’ten beri Bluehost’u tavsiye etti – bunu Bluehost ile birleştirin’harika fiyatlar ve bir kombinasyonunuz var.’direnmek zor!

# 2. DreamHost

En düşük plan – Paylaşılan Başlangıç ​​planı: aylık 4,95 TL

DreamHost başka bir WordPress önerisidir. Aylık sadece 4,95 ABD doları, Paylaşılan Başlangıç ​​planına katılabilirsiniz. Bu plan SSL güvenliği, ücretsiz yedeklemeler ve sınırsız depolama alanı içerir. WordPress sizin için önceden yüklenmiştir ve otomatik güncellemeler de dahildir.

DreamHost bir 97 günlük para iade garantisi, ve ayrıca yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.

3.. iPage

En düşük plan – WP Başlangıç ​​planı: aylık 7,49 $

iPage, paylaşılan WordPress barındırma için sağlam bir seçimdir. En ucuz WP Başlangıç ​​planı maliyetleri Aylık 7,49 ABD doları ve ücretsiz bir alan, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ve SSL güvenliği içerir. Sitenizi güvenli ve hatasız tutmak için WordPress yazılımınızı ve eklentilerinizi de günceller.

Sen’tüm planlar bir gelirken uzman desteği ve otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma kilidini yükseltmek gerekir 30-gün para iade garantisi.

4.. A2 Hosting

En düşük plan – Basit plan: aylık 7,99 $

A2 Hosting yapmıyor’t Rakipleriyle aynı özelliklere sahip, ancak ayda 10 dolardan az bir süre için,’hala sunabileceği çok şey var!

Aylık 7,99 $ Lite planı tüm A2 Hosting’leri içerir’s SSL güvenliği, ücretsiz yedeklemeler ve sınırsız depolama gibi her zamanki paylaşılan barındırma özellikleri. Hızlı sunucular sunar ve sizin için önceden yüklenmiş WordPress’e sahiptir, ama değil’t otomatik güncelleme sağlama – bunun için A2 Hosting tarafından yönetilen bir WordPress planına ihtiyacınız var.

5.. HostPapa

En düşük plan – WP Başlangıç ​​planı: aylık 8,99 $

HostPapa’s ucuz planı onun WP Başlangıç ​​planı Aylık 8,99 ABD doları. Bu size ücretsiz alan adı, SSL güvenliği ve 100 GB depolama alanı gibi oldukça standart özellikler sunar. WordPress otomatik olarak yüklendi, otomatik WordPress güncellemeleri ve 100’den fazla ücretsiz WordPress teması edinin.

HostPapa yapmıyor’Yönetilen bir WordPress seçeneğiniz yok – sadece üç paylaşılan WordPress planı.

En Ucuz 9 WordPress (Yönetilen) Web Host

Eğer sen’Paylaşılan WordPress hosting’den biraz daha gelişmiş bir şeyden sonra, yönetilen WordPress hostingine bir göz atın.

Yönetilen WordPress barındırma, WordPress sitenizi uzun vadede desteklemek ve hayatınızı daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Üst düzey destek, yedeklemeler ve güncellemeler gibi otomatik hizmetler ve daha iyi performans sağlar.

Yönetilen WordPress barındırma, yüksek trafiğe sahip işletmeler veya siteler için en iyisidir. O’size zaman ve emek tasarrufu sağlamak, site hızınızı artırmak ve web sitenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır’s büyümesi.

O’s paylaşılan WordPress barındırma daha pahalı bir seçenek – eski deyim olarak, sizin için ne ödeme olsun. Yönetilen WordPress barındırma, daha fazla sağlayıcı tarafından sunulmaktadır, bu nedenle daha geniş bir seçenek yelpazesine ve daha fazla özelliğe sahip olursunuz.

Genellikle, sağlayıcılar ilk kez müşteriler için fırsatlar ve satışlar sunacak, bu yüzden orada’bizden daha ucuz fiyatlar bulabilmeniz için iyi bir şans’burada listeledim!

En Ucuz Yönetilen 9 WordPress Hosting Sağlayıcısı:

 1. Hareket halinde: 4,99 $ / ay
 2. HostGator: $ 5.95 / ay
 3. GoDaddy Barındırma: $ 6.99 / ay
 4. 1&1 IONOS: $ 9.00 / ay
 5. SiteGround: $ 11.95 / ay
 6. Bluehost: $ 19.95 / ay
 7. DreamHost: $ 19.95 / ay
 8. A2 Hosting: $ 24.46 / ay
 9. WPEngine: 35 $ ​​/ ay

# 1. Hareket halinde

En düşük plan – WP-1000S: aylık 4,99 $

Aylık 20.000 ziyaretçiye kadar küçük bloglar için tasarlanmıştır, Hareket halinde’s WP-1000S planı size iyi özellikler sunar Aylık 4,99 ABD doları. Bu plan, ücretsiz bir alan adı, 40 GB SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği içerir.

WordPress önceden yüklenmiştir, otomatik yazılım, eklenti ve tema güncellemeleri de seçenek olarak dahil edilmiştir. İlk WordPress sitenizi kolayca oluşturmak için BoldGrid’i kullanabilirsiniz, veya mevcut sitenizi ücretsiz olarak aktarın.

# 2. HostGator

En düşük plan – Başlangıç ​​planı: aylık 5,95 TL

HostGator, WordPress sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bir dizi üst çentik özelliğine sahiptir. Eğer varsa $ 5.95 Başlangıç ​​planı için her ay yedeklemeyi, ardından ücretsiz bir alan adına, ücretsiz SSL güvenliğine, ücretsiz yedeklemelere, ölçülmemiş depolama alanına, otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma ve ücretsiz geçişe merhaba deyin.

Sadece bu değil, aynı zamanda otomatik WordPress yazılımı ve eklenti güncellemeleri, böylece WordPress sitenizin tadını çıkarabilirsiniz – HostGator her şeyi stressiz hale getirir!

3.. GoDaddy Barındırma

En düşük plan – Temel plan: aylık 9,99 $

GoDaddy’nin en yönetilen dört WordPress barındırma planı vardır. Temel plan ayda 9,99 ABD doları. Bu, 10 GB SSD depolama alanı, ücretsiz alan adı, ücretsiz yedeklemeler ve tek tıklamayla taşıma da dahil olmak üzere başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

Ayrıca binlerce ücretsiz tema ve eklentiye, otomatik WordPress yazılımına ve güvenlik güncellemelerine ve yeni başlayanlar için sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisine erişebilirsiniz.

4.. 1&1 IONOS

En düşük plan – Temel plan: aylık 9 $

Onunla 9 $ aylık Temel plan, 1&1 IONOS ihtiyacınız olan özellikleri sunar “sorunsuz bir WordPress sayfası”. Bu plan size ücretsiz alan adı, 25 GB SSD depolama alanı, ücretsiz yedeklemeler ve SSL güvenliği gibi olağan özellikleri sunar.

1&1 IONOS sitenizi otomatik olarak günceller WordPress’in yeni bir sürümü çıktığında ve kurulumunuza yardımcı olacak bir WordPress sihirbaz asistanı alırsınız.

5.. SiteGround

En düşük plan – Başlangıç: Aylık 11,95 $

SiteGround WordPress tarafından önerilmektedir – evet’sadece o kadar iyi. Ve fiyatları değil’t de kötü! İçin Aylık 11,95 USD, Başlangıç ​​planı, sitenize 10 GB depolama alanı, ücretsiz yedeklemeler ve ölçülmemiş bant genişliği ile aylık 10.000’e kadar ziyaretçiyi yönetmek için araçlar sağlar.

Ayrıca ücretsiz WordPress kurulumu ve geçişi, yazılım ve eklentiler için otomatik güncellemeler ve 7/24 WordPress desteği elde edersiniz. Yani yapmıyorsun’güvenlik, ekstra maliyetler veya teknik baş ağrıları hakkında endişelenmek zorunda değilsiniz.

6.. Bluehost

En düşük plan – Yapım planı: aylık 19,95 $

O’s en iyinin en iyisi – Bluehost, WordPress hosting için bir numaralı sağlayıcıdır. Kesinlikle sizin için ne ödeme olsun – ve çok olsun! Yapı planı maliyetleri Aylık 19,95 USD, ancak sitenizin başarılı olmasına yardımcı olacak özelliklerle birlikte gelir.

Jetpack site analitiğine, hepsi bir arada pazarlama merkezine, 100 ücretsiz premium WordPress temasına, ücretsiz günlük yedeklemeye, kötü amaçlı yazılım kaldırma, otomatik WordPress güncellemelerine ve anında WordPress kurulumuna merhaba deyin. Sunulan daha fazlası ile,’Bluehost’un büyük paralara değer olduğunu söylemek güvenli.

7.. DreamHost

En düşük plan – DreamPress planı: aylık 19,95 $

DreamHost ayrıca’WordPress tarafından resmen tavsiye edilir ve 20 doların altında bir hizmet sunar!

Aylık 19,95 $ DreamPress planı bir WordPress sitesine aylık yaklaşık 100.000 ziyaretçi için tasarlanmıştır. 30 GB SSD depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz günlük yedeklemeler ve ücretsiz alan adı içerir.

En ucuz plan ayrıca ücretsiz geçiş (99 $ değerinde), önceden yüklenmiş WordPress, otomatik çekirdek ve güvenlik güncellemeleri ve özel WordPress desteği sağlar.

8.. A2 Hosting

En düşük plan – 1 Site planı: aylık 24,46 $

Araştırmamızda A2 Hosting, yönetilen WordPress hosting için en iyi puanlama sağlayıcılarından biridir. Ne için, ayda 24,46 $ gerçekten değil’o kadar kötü değil!

1 Site planı, 10 GB depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği ve ücretsiz otomatik yedeklemelerle bir WordPress web sitesini destekler.

Ve şu’hepsi değil: otomatik WordPress yazılımı ve eklenti güncellemeleri, hızlı Turbo sunucular ve güncellemeleri yayınlamadan önce test edebileceğiniz site hazırlama için hazır olun.

9.. WPEngine

En düşük plan – Başlangıç: Aylık 35 dolar

Son fakat en az değil, WPEngine, Başlangıç ​​planı Aylık 35 $. Bu plan, temel bir web sitesini veya blogu destekleyecek özelliklerle birlikte gelir, 10 GB depolama alanı, 50 GB bant genişliği ve ücretsiz SSL güvenliği dahil.

Temel WordPress güncellemeleri WPEngine tarafından otomatik olarak ele alınır ve Başlangıç ​​planına dahil 35’ten fazla StudioPress teması alırsınız.

özet

Biz’ve hosting tüm ana türleri kapsayan, en ucuz hosting sağlayıcıları sunulan en ucuz planları bozuldu. Paylaşımlı ve bulut barındırmadan WordPress ve ötesine,’ve hiç taş bozulmamış ve dolar devalüe edilmedi.

Biz varız’Kir ucuz fiyatları buldum, onları nominal değere götürdüler ve rastgele bir araya getirdiler – Biz’derinlemesine araştırma kullanarak bu liste için en kaliteli sağlayıcıları seçtik. İzin Vermek’anılarımızı hızla yeniliyor…

En Ucuz Web Hosting Planları: Özet

 • Paylaşılan Evsahipliği: Hostinger ($ 0.80 / ay)
 • VPS Barındırma: Hostinger (3,95 $ / ay)
 • Özel Hosting: 1&1 IONOS ($ 50.00 / ay)
 • Bulut Barındırma: DreamHost ($ 4.50 / ay)
 • Paylaşılan WordPress Barındırma: Bluehost ($ 2.95 / ay)
 • Yönetilen WordPress Barındırma: Hareket halinde ($ 4.99 / ay)

Yani, orada – şu anda en iyi ucuz barındırma seçenekleri.

Barındırma sağlayıcılarının neredeyse her zaman yeni müşteriler için satış ve fırsatlar sunduğunu unutmayın, bu yüzden önce planlarına göz attığınızdan emin olun. Promosyon döneminiz sona erdiğinde, planınız normal fiyatla yenilenir, bu nedenle’hoş olmayan sürprizlerden kaçınmak için bunların farkında olmak!

SSS

Bir web sitesinin web barındırma ihtiyacı var mı?

Evet. Hosting nasıl bir site’s verilerine web’den erişilebilir. Hosting yok, web sitesi yok.

Dünya’s en büyük siteleri kendi sunucularını oluşturmak ve kullanmak eğilimindedir, geri kalanı bizim gibi web barındırma sağlayıcıları kullanın’yukarıda bahsetmiştim.

Ucuz web hosting iyi olabilir?

Kesinlikle. Web barındırma ölçeklenebilir bir hizmettir – ihtiyaçlarınız mütevazi ise, neden’t fiyatlandırma da olmalı?

Ucuz web hosting için gizli maliyetler var mı?

Hepsini eklediğinizde planınız olabilir’s fiyatlandırması yalnızca ‘cok ucuz’ için ‘ucuz’. Kabul ediyoruz’biraz arsız ama bu’s pazarlama. Ek ücret ödemeden hosting satın alabilirsiniz, ancak’t tavsiye – birincisi, seçimleriniz son derece sınırlı olurdu!

Ne’en iyi hosting türü?

O’klişe bir şey, ama her web sitesi farklı olduğu için’s bunu barındıran hiç kimse yok’objektif olarak diğerinden daha iyi – tamamen sitenize bağlı’s ihtiyaçları!

Bununla birlikte, küçük ve orta ölçekli web sitelerinin çoğunluğu için VPS barındırmalarını öneriyoruz. O’özel barındırma planlarının fiyat etiketi olmadan paylaşılan barındırmadan daha ölçeklenebilir ve güvenli.

Bir barındırma planını ve sağlayıcıyı nasıl seçmeliyim?

Tabii ki, bu kişisel sitenize bağlı çok kişisel bir seçimdir’s ihtiyaçları. Ancak genel olarak, fiyat yerine özelliklere göre seçim yapmanızı öneririz. Tabii ki, bir bütçeniz olmalı, ancak en iyi sonuçlar için, sitenizi uzun vadede başarılı kılmak için gereken araçlara sahip bir plan seçmelisiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me