En İyi Dedicated Sunucu Barındırma: En İyi 8 Sağlayıcıyı Karşılaştırın

en iyi sunucu barındırma hizmetiBu makale, en iyi sekiz özel hosting sağlayıcısını karşılaştıracak ve web sitenize en uygun olanı seçmenize yardımcı olacaktır..


Ama önce, tam olarak ne adanmış barındırma nedir? Ve buna hiç ihtiyacınız var mı? İzin Vermek’özeti.

Hosting web siteniz için internet alanı sanal bir arsa kiralamak gibi. En ucuz uçta, hosting paylaştınız. Paylaşılan bir dairede bir odaya sahip gibi düşünün: bir süre iyi, uygun fiyatlı ve hatta eğlenceli.’Sonsuza dek sürmez. Yakında, sen’kendi alanınızı istersiniz ve kendi dairenizi alırsınız – ya da belki de sonunda kendi müstakil eviniz.

o’s adanmış hosting eşdeğer – kendi aramak için bir özellik, ve muhtemelen ihtiyacınız tüm alan. O’sadece biraz daha pahalıya mal olacak. o’s neden’herkes için değil.

Sitemiz, websitebuilderexpert.com, her hafta tıpkı sizin gibi insanlardan binlerce ziyaret alıyor. Size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için özel bir barındırma hizmetine ihtiyacımız var – hızlı yüklenen, hata mesajları olmayan bir site. Eğer sen’daha küçük bir siteyseniz,’şimdilik VPS barındırma daha iyi olacak – daha sonra her zaman yükseltebilirsiniz!

Bir kere sen’sana karar verdim’adanmış sunucu barındırma sıçrama yapmaya hazırız, o’sonraki soruya geçelim – hangi sağlayıcıyı seçmelisiniz?

Contents

En İyi Dedicated Sunucu Barındırma Sağlayıcıları

Biz’ve sizinki gibi siteler için en iyi sekiz özel sunucu barındırma sağlayıcıları bulmak için kapsamlı barındırma araştırması gerçekleştirdi. Biz’ve barındırma işinde en iyiyi bulmak için özenle çapraz referans çalışma süresi istatistikleri, CPU çekirdeği, bant genişliği, RAM, fiyatlar ve yardım ve destek.

Sonuçlar var, bunlar en iyi özel sunucular:

 1. HostGator – Özel sunucu barındırma için en iyi genel.
 2. Bluehost – Para için en iyi değer.
 3. Hareket halinde – Teknoloji ağırlıklı web siteleri için en iyisi.
 4. A2 Hosting – En iyi müşteri hizmeti.
 5. SiteGround – Çok büyük siteler için en iyisi.
 6. iPage – Hiçbir şey için en iyisi, ama her şeyde iyi.
 7. GoDaddy Barındırma – En iyi bant genişliği.
 8. DreamHost – En iyi depolama alanı.

Listemizin başında HostGator var. O’s en iyi all-around hosting sağlayıcı ve adanmış hosting için en iyi seçim – aşağıdaki puanları kendileri için konuşuyoruz. Bluehost, en iyi değer planları olan sağlam bir ikinci seçenektir. InMotion pahalı ancak güçlüdür, bu da onu teknoloji ağırlıklı siteler için ideal kılar.

İzin Vermek’Her birine daha yakından bakın, sonra ortak adanmış sunucu barındırma sorularınızı yanıtlayın.

En İyi Dedicated Sunucu Barındırma

HostGator araştırmamızda zirveye çıktı. O’s birçok farklı alanda mükemmel büyük bir all-around hosting sağlayıcısı.

HostGator, herhangi bir web sitesi için güvenli bir çift eldir, ancak diğer sağlayıcıların seçtikleri nişlerde hala sunabilecekleri çok şey vardır.

Benzer şekilde karşılaştırıyorlar:

Yan Yana Adanmış Sunucu Barındırma Karşılaştırması

Hosting SağlayıcıCPU ÇekirdekleriVeri deposu Bant genişliğiSunucu KonumlarıFiyat PlanlarıHostGatorBluehostHareket halindeA2 HostingSiteGroundiPageGoDaddy BarındırmaDreamHost
4-88-30 GBUnmetered2 (ABD)118,99 ABD doları – 149,00 ABD doları
44-16 GB5-15 TB1 (ABD)79,99 $ – 119,99 $
4-164-64 GB4-64 TB2 (ABD)105,69 $ – 519,59 $
2-8+8-16 GB10-20 TB4 (ABD, Avrupa, Asya-Pasifik)141.09 $ – 290.49 $
4-1216-64 GB10 TB3 (ABD, Avrupa, Asya-Pasifik)269 ​​$ – 729 $
2-44-16 GB5-15 TB1 (ABD)119,99 ABD doları – 191,99 ABD doları
44-32 GBUnmetered7 (ABD, Avrupa, Asya-Pasifik)95,98 $ – 175,98 $
4-124-64 GBUnmetered2 (ABD)169 $ – 399 $

* SiteGround ve DreamHost hariç bunların hepsinin yeni müşteriler için promosyon fiyatları olduğunu unutmayın. Barındırma sağlayıcıları oldukça cömerttir – fiyatları bir yıl veya daha uzun süre düşük tutabilirsiniz.

Bluehost’un en ucuz fiyat aralığına sahip olduğunu görebiliriz, GoDaddy ise en çok sunucu konumunu sunuyor. Tablo ayrıca, barındırma sağlayıcıları arasındaki bant genişliği çeşitliliğini gösterir ve çoğu CPU puanının düşük ucu benzer olsa da, üst uç sağlayıcıya bağlı olarak çok değişir.

Tamam, bu’harika, ama RAM? Bant genişliği…? CPU çekirdekleri…? Aslında senin için ne anlama geliyor?

CPU Çekirdekleri – CPU Merkezi İşlem Birimi anlamına gelir. Onlar’sitenizin barındırdığı fiziksel sunucunun arkasındaki beyinler gibidir. Bilgi işlemden sorumludurlar ve ne kadar çok olursa, o kadar iyidir.

Bir süpermarketi kontrol etmeye çalışmak gibi düşünün – talepler sıraya girmek zorunda ve CPU’lar kasiyerler. Ne kadar çok CPU olursa, hat o kadar hızlı hareket eder.

Veri deposu – RAM Rasgele Erişim Belleği anlamına gelir ve sunucunuz’s ana bellek deposu. Senin gibi’beklerim, o’orada önemli’bunun için yeterli!

Bant genişliği – Bant genişliği temel olarak sitenizin başa çıkabileceği veri aktarımı miktarını veya başka bir deyişle ne kadar trafik alabileceğini ifade eder. Don’t İhtiyacınız olan miktarı burada belirtin – ihtiyacınız olan son şey, büyük bir pazarlama kampanyasının müşterileri sitenize akın etmesinden sonra sitenizin kilitlenmesidir.

Sunucu konumları – Burası sitenizi barındıran fiziksel sunucuların bulunduğu yerdir. Kullanıcılarınıza ne kadar yakınlarsa o kadar iyidir. Onlar’daha hızlı bir bağlantı elde edersiniz ve siteniz karşılığında daha iyi sıralanır. Kazan kazan.

HostGator

Dedicated Sunucu Barındırma için En İyi Genel

Biz’zaten HostGator’da şarkı söylüyorum’s övgü ve iyi bir sebeple. Yüksek bant genişliği (aslında ölçülmemiş), bol CPU çekirdeği ve bol RAM kombinasyonu, özel olarak barındırılan özellikler için diğer tüm sağlayıcılardan daha yüksek puan aldığı anlamına gelir (5 üzerinden 4.6).

HostGator’s fiyatları aren’t en ucuz, ama kesinlikle paranın karşılığını bir sürü olsun. Orada’bir dizi yardım ve destek seçeneği (telefon ve canlı sohbet dahil) ve ayrıca% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi.

Olumsuz? Her iki sunucu da ABD’de bulunuyor, bu nedenle büyük ölçüde uluslararası kitleye sahip siteler için en iyi seçenek olmayabilir.

Hostgator: Artıları ve Eksileri

HostGator ArtılarıHostGator Eksileri
 • % 99.99’luk mükemmel çalışma süresi garantisi
 • Yardım ve destek almanın birçok yolu
 • Planlar paranızın karşılığını verir
 • Promosyon fiyatları çok cömerttir
 • Her ikisi de ABD’de bulunan sunucular

HostGator Dedicated Hosting Fiyatları

HostGator ile üç özel plan seçeneğiniz vardır: Value Server, Power Server ve Enterprise Server. Hepsi ölçülmemiş bant genişliği ile geliyor, ki bu büyük bir artı. Power Server planı orta seçenektir ve HostGator tarafından önerilen tek seçenektir. Ama açıkçası, ayda fazladan 10 dolar uğruna, Enterprise paketiyle de gidebilir ve RAM miktarının iki katına çıkabilirsiniz..

HostGator adanmış hosting fiyatlarıHostGator fiyatları aren’t en ucuz, ama kesinlikle paranın karşılığını almak.

Bluehost

Dedicated Sunucu Barındırma için En İyi Değer

Bluehost yaparken’s özel hosting planları dokuz sağlayıcıların en ucuzları arasında, bu değil’t Kaliteden ödün verdiği anlamına geliyor.

Aslında, Bluehost test ettiğimiz herhangi bir sağlayıcı için en iyi yardım ve desteği sunuyor. Ayrıca, özellikler söz konusu olduğunda kendi başına tutmaktan daha fazlası, hatta nadiren ücretsiz yedeklemeler sunuyor.

Bluehost’un dezavantajı? Çoğu sağlayıcıdan daha az CPU çekirdeği ve Utah merkezli tek bir sunucu. Eğer sen’uluslararası bir kitleye sahip çok büyük bir web sitesiyse, Bluehost sizin için olmayabilir. Aksi takdirde, sadece sizin’yeniden arıyorum.

Bluehost: Artıları ve Eksileri

Bluehost ArtılarıBluehost Eksileri
 • % 99,98 iyi çalışma süresi garantisi (sadece HostGator için ikinci)
 • Planlar, herhangi bir özel barındırma sağlayıcısının en iyi değerini sunar
 • Standart olarak ücretsiz yedeklemeler dahildir
 • Yalnızca bir sunucu ve ABD merkezli
 • Tüm planlara sahip yalnızca dört CPU çekirdeği

Bluehost Dedicated Hosting Fiyatları

Bluehost üç özel sunucu planı sunar: Standart, Gelişmiş ve Premium. Orada’Her biri arasında 20 $ fiyat farkı var ve hepsi para iade garantisi, 7/24 destek ve dört CPU çekirdeği ile geliyor.

Yeni müşteriler Bluehost ile aylık 79,99 TL’den (normalde 119,99 $) özel hosting alabilir

Peki 79.99 $ / ay için ne elde edersiniz?

 • 1 yıl boyunca ücretsiz web sitesi alanı
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • 4 CPU çekirdeği & 4GB RAM
 • 5 TB bant genişliği & 500 GB depolama alanı
 • Telefonla 7/24 destek & canlı sohbet

Tüm Bluehost’s adanmış hosting planları ile geliyor bir 30-gün para iade garantisi, eğer öyleyse’aldığınız hizmetten tamamen memnun değilseniz,’tam bir geri ödeme alacağım.

Plan ne kadar pahalı olursa, depolama alanı, RAM ve bant genişliği o kadar fazla olur. Dengede biz’d, Geliştirilmiş planın daha pahalı Premium planla aynı depolama alanını sunduğu için en iyi değer olduğunu söylüyor. Daha ayrıntılı bir arıza için Bluehost Fiyatlandırma İncelememize göz atın.

Bluehost özel hosting fiyatlarıDengede biz’d, Gelişmiş planın daha pahalı Premium planla aynı depolama alanını sunduğu için en iyi değer olduğunu söylüyor.

Hareket halinde

Tech-Heavy Web Siteleri için En İyi Dedicated Sunucu

Hareket halinde’s adanmış barındırma planları, sunulan CPU çekirdeği sayısı hariç, yönetim kurulu genelinde oldukça ortalama görünüyor. InMotion adanmış barındırma planlarının en pahalısıyla – ve aylık 519 $ ‘dan, pahalı olduğundan emin olun – muazzam bir 16 CPUS elde edersiniz.

Bunun sizin için anlamı nedir? Teknoloji ağırlıklı bir web siteniz varsa,’site hızını düşürmeye yardımcı olur ve kullanıcıların sitenizden sekmesini engeller. Ne’daha fazla, o’Google’ı sitenizi daha üst sıralarda yer almaya teşvik edecektir. Hapşırmamak!

InMotion: Artıları ve Eksileri

InMotion ArtılarıInMotion Eksileri
 • Üst planda çok sayıda CPU (16) mevcut
 • İyi yardım ve destek
 • CPU sayısı dışındaki ortalama özellikler

InMotion Dedicated Hosting Fiyatları

InMotion altı farklı özel hosting planı sunuyor. CC-2000 planı, daha önce bahsettiğimiz 519,49 $ / ay seviyesinde gelirken, Temel plan en ucuz ayda 105,69 $ ‘dır. Orada’aralarındaki fiyatların oldukça eşit dağılması, yani CPU’lar sizin için bir öncelikse veya çok teknoloji ağırlıklı bir web siteniz varsa, şansınız sizsiniz’göreceli olarak makul bir fiyata bir InMotion planı bulacaksınız.

InMotion'a özel hosting fiyatlarıHareket halinde’s hosting planları, sunulan CPU çekirdeği sayısı hariç, yönetim kurulu genelinde oldukça ortalama görünüyor.

A2 Hosting

Müşteri Hizmetleri için En İyi Hosting Sağlayıcı

Ne’siteniz aşağı gidiyor daha kötü bir şey mi? Siteniz iniyor ve barındırma sağlayıcınızdan yararlanamıyor. A2 Hosting, test ettiğimiz herhangi bir sağlayıcının en iyi müşteri hizmetini sunar, böylece onları istediğiniz zaman, istediğiniz zaman elde edebilirsiniz.

A2 Hosting: Avantaj ve Dezavantajları

A2 Hosting UzmanlarıA2 Hosting Eksileri
 • Mükemmel müşteri hizmet
 • Ücretsiz yedekleme sunulmuyor
 • Rakiplerle karşılaştırıldığında pahalı
 • % 99,95 gibi düşük çalışma süresi

A2 Hosting Özel Hosting Fiyatları

A2 Hosting, yönetilen üç sunucu barındırma paketi sunar: Sprint, Exceed ve Mach.

Orada’Sprint’in fiyatı 141.09 dolar ve Mach ayda 290.49 dolardı. Bu, depolama ve RAM’deki bir sıçramayı yansıtır, ancak nihayetinde A2 Hosting, rakiplerle karşılaştırıldığında pahalı bir seçenektir. Bununla birlikte, ücretsiz transfer ve para iadesi garantisi ile,’onlara bir şans vererek kaybedecek bir şeyim yok.

A2 Hosting adanmış hosting fiyatlarıA2 Hosting, test ettiğimiz herhangi bir sağlayıcının en iyi müşteri hizmetini sunar, böylece onları istediğiniz zaman, istediğiniz zaman elde edebilirsiniz.

SiteGround

Büyük Siteler için En İyi Özel Sunucu

SiteGround çalışmıyor’t planını rakiplerine kıyasla daha dik hale getiren promosyon fiyatlandırması sunma.

Bununla birlikte, SiteGround ile paranız için adil bir miktar elde edersiniz. Özellikle hafızaya geldiğinde, özellikler için iyi puanlar alır. Çalışma süresi garantisi de% 99,98 ile oldukça güçlü.

SiteGround: Artıları ve Eksileri

SiteGround ArtılarıSiteGround Eksileri
 • % 99,98 iyi çalışma süresi garantisi
 • Planlar çok pahalı, promosyon fiyatı yok
 • Ücretsiz yedekleme sunulmuyor
 • Tüm planlarda nispeten düşük bant genişliği

Siteground Özel Hosting Fiyatları

SiteGround üç farklı plan sunar: Giriş Sunucusu, Power Server ve Super Power Server. İlk iki plan don’t HostGator ve Bluehost’un beğenilerinden çok daha farklıdır ve çok daha pahalıya mal olur. Süper Güç Sunucusu planı büyük miktarda bellek sunar ve çok büyük CPU’lara sahiptir, bu da onu gerçekten büyük web siteleri için mükemmel kılar. Bununla birlikte, bant genişliği kart genelinde düşüktür ve bu da site yükleme hızını etkileyebilir.

Siteye özel hosting fiyatlarıSüper Güç Sunucusu planı büyük miktarda bellek sunar ve çok büyük CPU’lara sahiptir, bu da onu gerçekten büyük web siteleri için mükemmel kılar.

iPage

Hiçbir şey için en iyisi, ama her şeyde iyi

Biz’dürüst olacağım – bu’s iPage adanmış sunucu barındırma hakkında ne söylemek zor. Gerçek şu ki, iPage her şeyde iyi, ama değil’t Belirli bir alanda gerçekten mükemmel.

Özellikler oldukça iyi, ancak HostGator ve Bluehost gibi daha iyi değil. Fiyatlar yolun oldukça orta. O’araştırmalarımızda altıncı sırada birçok rakibi yenmek için başarılı oldular, ama sonuçta’iPage’i düşünüyorsunuz,’d yukarıda belirtilen planlardan biriyle daha iyi olmak.

iPage: Artıları ve Eksileri

iPage ArtılarıiPage Eksileri
 • Özellikler için oldukça iyi puanlar
 • Ücretsiz yedekler dahil
 • Yalnızca öne çıkan sağlayıcı ücretsiz bir SSL sertifikası içermemelidir

iPage Dedicated Hosting Fiyatları

iPage üç özel hosting planı sunar: Başlangıç, Profesyonel ve Kurumsal. Her plan uygun şekilde adlandırılır – Startup 4GB RAM ve 5TB bant genişliği (küçük işletmeler için mükemmel) sunarken, Enterprise 16GB RAM ve 15TB bant genişliği (büyük işlemler için ideal) sunar.

iPage özel hosting fiyatlarıiPage’in fiyatları, performansı gibi, yolun ortası.

GoDaddy Barındırma

Bant Genişliği için En İyi Özel Sunucu

Bir web sitesi oluşturucu platformunun yanı sıra GoDaddy, dünyanın önde gelen alan adı satıcılarından biridir. Ama hosting planlarına gelince? Dürüst olmak gerekirse, onlar’ne burada ne orada.

Öyleyse, neden GoDaddy’ye gidelim? Eksiksiz iş deneyimi için. GoDaddy çevrimiçi pazarlama ve web güvenlik araçları sunuyor ve orada’Bunların hepsini tek bir çatı altında tutmak için söylenmesi gereken kesinlikle bir şey.

GoDaddy Hosting: Avantaj ve Dezavantajları

GoDaddy ArtılarıGoDaddy Eksileri
 • Tüm iş ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayın
 • Tüm planlar için ölçülmemiş bant genişliği
 • Avrupa, ABD ve Asya-Pasifik’teki sunucular
 • Yardım ve destek daha iyi olabilir
 • En iyi değer planları değil

GoDaddy Dedicated Hosting Fiyatları

İzin Vermek’GoDaddy’ye yakından bakın’s hosting planları: en ucuz Ekonomi ayda 169,99 $ geliyor, ardından Ultimate ayda 349,99 $. Tüm planlar üç ayrı IP adresi ve ölçülmemiş bant genişliği ile birlikte gelirken, planları yukarı taşırken depolama ve bellek artar.

GoDaddy özel hosting fiyatlarıTüm GoDaddy ayrılmış barındırma planları üç özel IP adresi ve ölçülmemiş bant genişliği ile gelir.

DreamHost

Depolama Alanı için En İyi Hosting Sağlayıcısı

DreamHost değil’t kötü bir hosting sağlayıcısı – orada sadece bir sürü daha iyi olanlar var. Bununla birlikte, 64 GB’a kadar RAM planları ile depolama alanında mükemmel.

Yardım ve destek yok, telefon veya canlı sohbet olanağı yok. Bu,% 99,95’lik nispeten düşük bir çalışma süresi garantisi ile birleştiğinde,’t Çok miktarda güven vermek.

DreamHost: Artıları ve Eksileri

GoDaddy ArtılarıGoDaddy Eksileri
 • Tüm iş ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayın
 • Tüm planlar için ölçülmemiş bant genişliği
 • Avrupa, ABD ve Asya-Pasifik’teki sunucular
 • Yardım ve destek daha iyi olabilir
 • En iyi değer planları değil

DreamHost Dedicated Hosting Fiyatları

Orada’s DreamHost hakkında az bilgi’s planları çevrimiçi, ancak iki plan sunduklarını doğrulayabiliriz; biri ayda 169 dolar, diğeri 399 dolar.

DreamHost fiyatları hiçbir promosyon teklifi olmadan 169 $ ‘dan başlıyor.

Nasıl Adanmış Sunucu Barındırma Sağlayıcısı Seçiyorsunuz?

Senin gibi’bu makaleden gördüm, orada’ne zaman düşüneceksin’bir barındırma sağlayıcısı seçiyoruz. Bu içerir:

 • Hafıza
 • Bant genişliği
 • Sunucuların yeri
 • CPU Sayısı
 • Fiyat / fayda oranı
 • Garantili çalışma süresi
 • Yardım ve Destek

O’burada para için değer değil kayda değer’t en düşük fiyatlar anlamına gelir – en iyi değer adanmış barındırma sağlayıcısı Bluehost, onlar en planlarına paketi.

En İyi Dedicated Sunucu Barındırma: Özet

Bu makale, kapsamlı bağımsız araştırmamız tarafından belirlenen, en iyi adanmış barındırma sağlayıcılarının ıslık turuna çıkmıştır. Şimdi izin ver’özeti.

En iyi özel sunucular:

  1. HostGator – Özel sunucu barındırma için en iyi genel.
  2. Bluehost – Para için en iyi değer.
  3. Hareket halinde – Teknoloji ağırlıklı web siteleri için en iyisi.
  4. A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
  5. SiteGround – Çok büyük siteler için en iyisi.
  6. iPage – Hiçbir şey için en iyisi, ama her şeyde iyi.
  7. GoDaddy Barındırma – En iyi bant genişliği.
  8. DreamHost – En iyi depolama alanı.

Günün sonunda,’ne olduğuna karar vermek’sizin için en önemlisidir ve bunu önceliğiniz yapar. Unutmayın, bağımsız araştırmamız HostGator’u en iyi çok yönlü sağlayıcı olarak buldu ve kimse kendi web sitesi için özel bir barındırma sağlayıcı arıyor.

En İyi Özel Hosting Sağlayıcıları: SSS

Kim özel hosting ihtiyacı?

Dedicated hosting faydaları vardır, ama’herkes için değil. Web siteniz her hafta binlerce isabet alıyorsa veya 30’dan fazla ürüne sahip bir e-ticaret mağazanız varsa, gerçekten özel hosting yatırımı yapmalısınız. Aksi takdirde,’muhtemelen bir VPS barındırma veya bulut barındırma planı ile iyi olacak.

Adanmış barındırma maliyeti ne kadar?

Özel barındırma planları aylık 50 ila 500 ABD doları arasında herhangi bir yere mal olur. Fiyat büyük bir endişe ise, en ucuz web hosting sağlayıcıları bizim toplama göz atın.

Başka hangi hosting türleri var?

Özel hosting dışında, ana hosting seçenekleriniz paylaşılır ve VPS. İkisi arasındaki fark için kılavuzumuza göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map