En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları

Özel Gününüz İçin Doğru Olan?

en iyi düğün web sitesi üreticileriTmakalesinde güzel ve stressiz düğün web siteleri oluşturmak için en iyi altı web sitesi oluşturucu gözden geçirilecek.


İzin Vermek’yüz yüze – bir düğün düzenlemek stresli!

Sen’Misafirlerinizi yönetmek, kayıt defteri hediyeleri almak ve resepsiyon partisi için müzik düzenlemek için plakalarınızda yeterince var…heck, hatta rüya düğün web sitesi oluşturmak için doğru yolu seçmek de stresli olabilir!

Bir düğün web sitesine sahip olmak, büyük gününüzü sergilemenin, bilgileri iletmenin ve tüm etkinliğin sorunsuz çalışmasını sağlamanın harika bir yoludur – ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda web sitesi oluşturucusuyla, nereden başlayacağınızı bilmenin zor olabileceğini anlıyoruz.

Bir web sitesi oluşturucu, bir web sitesini kendiniz oluşturmayı kolaylaştıran çevrimiçi bir platformdur. Sen yapma’t Tasarım becerilerine veya herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yok – sadece internet erişimine ve işaret etme ve tıklama yeteneğine ihtiyacınız var!

Orada yüzlerce web sitesi oluşturucu var, bu yüzden doğru seçimi nasıl yaparsınız ve büyük gününüz için en iyi düğün kurucusunu nasıl seçersiniz??

Hayatı sizin için kolaylaştırmak için’ve piyasadaki en iyi düğün web sitesi kurucuları olarak gördüğümüz şeyleri inceledik.

En iyi altı düğün web sitesi oluşturucuları:

 1. Wix
 2. Squarespace
 3. Weebly
 4. Düğüm
 5. Appy birkaç
 6. Sevinç

Wix en iyi düğün web sitesi kurucusudur, çünkü’Stil veya güçten ödün vermeden kullanımı çok kolaydır. Squarespace, piyasadaki en güzel tasarımlara sahiptir ve fotoğraf ve videoları göstermek için mükemmeldir. Weebly’s büyük uygulama mağazası web sitenizi özelleştirirken kutunun dışında düşünmenize yardımcı olur.

Bu platformlar sadece güzel ve profesyonel görünümlü bir site oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda size zaman, para ve çaba tasarrufu da sağlar.

En yüksek puan alan yapımcılarımız hakkında fikir edinmek için aşağıdaki özet tabloya göz atın.’çarpıcı düğün web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacağım’hayal ediyorum!

Bu yıkıkta biz’En iyi düğün web sitesi oluşturucusunu nasıl seçeceğinize ve inanılmaz görünümlü bir web sitesi için göz önünde bulundurmanız gereken ilk beş platformu nasıl listeleyeceğinize bakacağız..

En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları

Göz önünde bulundurmanız gereken iki tür web sitesi kurucusu vardır: çok yönlü web sitesi kurucuları ve düğüne özel web sitesi kurucuları. Listemiz her iki türü de içerir, böylece sizin için en iyi seçeneği seçebilirsiniz.

Düğüne özgü web sitesi oluşturucuları, yalnızca bir tür web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan platformlardır – düğün web siteleri.

Bu platformlar, düğüne özel şablonlar, kayıt defteri entegrasyonları ve misafirleri, lojistiği ve daha fazlasını yönetmenize yardımcı olabilecek uygulamalar gibi ihtiyaç duyabileceğiniz temel bileşenleri sağladığı için yol gösterici bir ele ihtiyaç duyan çiftler için kullanışlı olabilir..

Sen yine de’sık sık bu platformlarda gerçek web sitesi oluşturma sürecinin sürükle çok daha sınırlı olduğunu bulmak ‘n’ özgürlüğü bırak’d çok yönlü bir web sitesi oluşturucu ile olsun.

Çok yönlü web sitesi oluşturucuları,’daha güçlü ve çok yönlü bir düzenleme deneyiminden sonra.

Sen’düğün için özel şablonlar ve uygulamalar daha küçük bir seçim var bulmak, ancak bunun yerine daha çeşitli bir pazar için hitap ve çarpıcı bir düğün web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar çok çeşitli tam düzenlenebilir şablonlar, temalar ve uygulamalar sunuyoruz.

Bu, her on kişiden dokuzu, özelliği – veya eşdeğerini – bulabileceğiniz anlamına gelir (örneğin, Wix App Market’in yazarken konuk yönetiminin zorluğunu sizin için ortadan kaldıracak 7 RSVP uygulaması vardır!).

Yani hangi tür düğün web sitesi oluşturucu seçmelisiniz?

Kendinizi farklı platformları araştırmak ve tartmak için çok fazla zaman ve çabadan tasarruf etmek için, sizi doğru yöne yönlendirmek için en iyi web sitesi oluşturucularının altındaki listemizi kullanın.

# 1. Wix

Profesyonel bir düğün sitesi oluşturan yeni başlayanlar için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Kullanımı son derece kolay
 • Seçim için 26 özelleştirilebilir düğün şablonu
 • Düğün web sitenize ekstra işlevler eklemek için tonlarca uygulama
 • Ücretsiz plan kazanıldı’t kişisel bir web sitesi adresi bağlamanızı sağlar
 • Yaratıcı özgürlük seviyesi bunaltıcı olabilir
 • Yapabilirsin’t anahtar şablonları

Wix, kullanımı kolay ve çok yönlü bir web sitesi oluşturucusudur. Bir numaralı düğün web sitesi oluşturucumuz olarak öneriyoruz, çünkü almak ve kullanmak en kolayıdır. Sen yapma’Wix ile uğraşmak için zaman harcamanıza gerek yok çünkü’s sezgisel sürükleme & bırak editörü, sitenizi tasarlarken gördüğünüz şeyin alacağınız şey olduğu anlamına gelir!

Konuklarınıza keskin görünen şeyler tutmak için buna bir mobil düzenleyici ekleyin’ akıllı telefonlar ve Wix, büyük günden önce endişelenecek daha büyük şeyleri olan meşgul çiftler için gerçek bir zaman tasarrufu olabilir.

wix en iyi düğün web sitesi oluşturucuWix, evde ve telefonunuzda harika görünen güzel bir web sitesi tasarlamanıza yardımcı olabilir – uzaktan seyahat eden konuklarla ilgili ayrıntılar için idealdir!

Wix, misafirlerinizi hemen şaşırtacak güzel bir düğün web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

Wix ile ilgili en iyi şeylerden biri, profesyonel olarak tasarlanmış çok çeşitli şablonlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz 500’den fazla şablon var, bunların tümü bir taban noktası olarak kullanabilir ve daha sonra ince ayar yapabilir ve kalbinizde değişiklik yapabilirsiniz’içeriği.

Kendinizi doğru şablonu seçmekte zorlanırsanız, Wix’in kendi düğün web siteniz için ideal atlama noktası olan 20’den fazla düğüne özel şablonu vardır..

Sitenize fazladan özellik eklenemedi’Wix App Market’te yüzlerce uygulama ve eklenti bulunduğundan daha kolay olamazsınız. Mutlu günün anılarını paylaşmak için fotoğraf albümleri eklemek, nikâhlara geri sayım eklemek ya da konukları günün hava durumu tahminlerinden haberdar etmek istiyorsanız – Wix’de her şey var.

Wix ile e-davet gönderebilir ve RSVP’leri doğrudan düğün web sitenizden alabilirsiniz – sizi kurtarabilecek ne kadar zaman, para ve çaba hayal edin! Her şey Wix hesabınızın arka ucunda saklanacağından, organizasyonu daha da basitleştirebilir.

Wix planları ücretsiz olarak başlar, ancak düğün web siteniz için ücretli bir prim planı düşünmenizi öneririz. Bu, yalnızca kendi özel web sitesi adresinizi kullanmanıza izin vermez (örn. Www.johnandemilywedding.com), aynı zamanda web sitenizi gerçekten öne çıkarmak için çok daha geniş bir şablon, uygulama ve eklenti havuzuna erişmenizi sağlar..

# 2. Squarespace

Çarpıcı tasarımlar ve vitrin fotoğrafları için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Piyasadaki en kaliteli şablon tasarımları
 • Şablonlardaki fotoğraf ve videolara vurgu
 • Kayıt defteri uygulamasını düğün web sitenize kolayca entegre edin
 • Ücretsiz plan yok
 • Diğer inşaatçılar kadar başlangıç ​​dostu değil
 • Wix’ten daha küçük şablon aralığı

Squarespace, çarpıcı web siteleri oluşturmak için bilinen bir tasarım odaklı web sitesi oluşturucusudur. WBE’deki Squarespace’in büyük hayranlarıyız çünkü başka hiçbir web sitesi üreticisi, nasıl kodlanacağını bilmeye gerek kalmadan cilalı ve profesyonel görünen bir düğün web sitesi oluşturmanıza yardımcı olamaz.!

Şablon seçimi ve çeşitliliği Wix kadar geniş olmasa da’s, Squarespace, yapabileceğiniz en güzel siteyi oluşturmanıza yardımcı olmaya çok odaklanıyor. Her şablon temiz ve net, göz alıcı ancak gezinmesi kolay ve aynı zamanda mobil uyumludur – konukların seyahat ederken kontrol etmesi gerekebilecek bir düğün web sitesi için mükemmeldir.

ss en iyi düğün web sitesi oluşturucuTemiz + basit tasarımlar sadece akıllı ve profesyonel görünmekle kalmaz, aynı zamanda’ayrıca tasarımı için çok zaman tasarrufu!

Squarespace, seyrek, minimal tasarımlar ve yoğun, görüntü açısından zengin şablonlar arasında değişen 8 güzel düğüne özgü şablon seçeneği sunar. Bu şablonların her biri, hayallerinizdeki düğün web sitesini oluşturabilmeniz için düzenleyicide değiştirilebilir..

Fotoğraf ve video sergilemeye büyük önem verilir, Bu, sizin ve partnerinizin özel günün fotoğraflarından nasıl tanıştığı ve sergilediği hikayesini görsel olarak anlatmayı mükemmel bir oluşturucu seçimi yapar.

Herhangi bir düğünün daha stresli kısımlarından biri, kayıt defterinizi sıralamaktır. Organize etmek gerçek bir kabus olabilir, değil mi??

Neyse ki, Squarespace, düğün kayıt defteri uygulaması sayesinde bir kayıt defterini doğrudan sitenize entegre etmeyi kolaylaştırarak sizi ele geçirdi ‘Zola’ (web sitenizdeki hediye fikirlerini yardımcı olur).

Bu, misafirlerinizin sitenizden ayrılmadan istek listenize göz atmalarını kolaylaştırır. Ve eğer sen’Balayı bağış sistemini tercih ettiniz mi? O’s bağış kabul etmek de kolay!

Sen’Bu düğün odaklı özelliklere erişmek için premium bir plana ihtiyacınız olacak, ancak bence’kabul edersin Squarespace’s düğün entegrasyonları omuzlarınızı büyük bir ağırlık kaldırabilir (ve olacak), böylece daha önemli meselelere odaklanmanızı sağlarken hayatı misafirleriniz için mümkün olduğunca kolaylaştırır.

3.. Weebly

Düğün web sitenize ekstra işlevler vermek için uygulamalar eklemek için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Misafirler için ekstra bilgi sağlayan çok sayıda uygulama
 • Kullanımı çok kolay
 • Ücretsiz plan mevcut ve ucuz fiyatlandırma seçenekleri
 • Wix veya Squarespace kadar çekici olmayan tasarımlar
 • Ücretsiz plan sınırlayıcı olabilir
 • Yapısal şablonlar yaratıcı özgürlüğü kısıtlayabilir

Weebly çok kullanıcı dostu ve minimalist, bu da onu çarpıcı düğün web sitenizi oluşturmak için son derece zaman kazandıran bir platform haline getirir.

Weebly editörünün sürükle ve bırak işlevselliği size Weebly’den birini alma yeteneği verir’s birçok şablon ve gerçekten kendi yapmak. Dürüst olmak gerekirse, yapamadı’t Metin ve resim eklemek ve düzenlemek daha kolay olamaz, hatta misafirlerin doldurmaları ve geldiklerini bildirmeleri için bir RSVP formu ekleyebilirsiniz..

Weebly’Kolay kullanım ve basit kullanıcı arayüzü, profesyonel görünümlü bir fiyat isteyen profesyonel görünümlü bir site isteyen meşgul çiftler için gerçek zamanlı ve para tasarrufu sağlayabileceğiniz anlamına gelir!

weebly en iyi düğün web sitesi oluşturucuWeebly, kullanımı kolay editörü hiçbir zaman çevrimiçi bir web sitesine sahip olmanıza yardımcı olacak güvenilir bir düğün web sitesi kurucusudur!

Weebly, düğün şablonlarını Wix ve Squarespace gibi oldukça sergilemese de,’yapmadıklarını söylememem’t Her zaman kullanışlı mobil duyarlı tasarımlar da dahil olmak üzere sizin için uygun bir seçim yapın.

Altında gruplandı ‘Etkinlik’Düğüne özel bir bölüm yerine s, Weebly’evlilik odaklı şablonlar, sayfayı birden çok bölüme ayıran temiz tek sayfalık tasarımlardır.

Bu, konuklar için farklı – ancak önemli – bilgiler eklemek için kullanışlı olabilir. ‘yakın konaklama’ veya bir ‘mekana nasıl gidilir’ her ikisi de Weebly uygulamalarıyla kolayca eklenebilir.

Sonuçta, düğün web siteniz sizin için olduğu kadar misafirleriniz için! Günün daha fazlasını kapatabilirsiniz’s lojistik ve planları tek bir yerde, misafirlerin sizinle günün tadını çıkarmak daha kolay olacak.

Weebly uygulama merkezi, bir şaka yapmak ve düğün web siteniz için bazı serin ve kullanışlı eklentiler bulmak için harika bir yerdir. Yol tariflerini göstermek için bir harita eklemek, misafirlerinizin yorum yapabileceği bir ziyaretçi defteri eklemek, hatta siteyi sosyal medya hesaplarınızla entegre etmek ve herkesin katılımını sağlamak için olsun, Weebly.

Seçim oldukça büyük, bu yüzden’Sitenize kaç tane zaman kazandıran özellik ekleyebileceğinizi öğrenmek için kesinlikle etrafta dolaşmaya değer.

Weebly ücretsiz bir plan sunuyor, ancak bu özel bir web sitesi adresi kullanmanızı engelleyecek ve ayrıca belirli uygulamalara erişiminizi kısıtlayacaktır, bu yüzden’Premium fiyatlandırma seçeneklerine bakmaya değer.

Ek bir bonus olarak, haftalık bir paket servisi olan restoran kahvenin fiyatı için web siteniz en az bir yıl boyunca barındırılacaktır, böylece siz, eşiniz, arkadaşlarınız, aileniz ve konuklarınız özel gün zamanınızın anılarını ve keyfini çıkarabilir ve tekrar!

4.. Düğüm

Rehberli düğün planlama ve web sitesi oluşturma için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Mükemmel katılım ile çok kullanıcı dostu
 • Kullanımı ücretsiz
 • Online düğün planlayıcısı olarak iki katına çıkar
 • Kısıtlayıcı düzenleyici,’t ‘at gözlüklerini çıkar’
 • Yaratıcı özgürlük eksikliği
 • Sitenizi renklendirecek uygulama veya ekstralar yok

Düğüm Amerika Birleşik Devletleri’ düğünle ilgili haberler ve ilham için bir numaralı liman, bu yüzden’sitenin de kendi ücretsiz, özel düğün web sitesi oluşturucu sunduğunu şaşırtıcı.

Evet bu’ücretsiz! Üstelik herhangi bir premium plan olmadan, Knot’un hareket halindeyken sunduğu her şeye tam olarak erişebileceğiniz anlamına gelir, bu da bütçede olanlar için çok kullanışlı olabilir.

Bazen ücretsiz platformlara ve The Knot’a karşı dikkatli olmak için ödeme yapabilir’s web sitesi oluşturma platformu gibi birkaç alarm zilleri’çok daha fazlası ‘sayılarla boya’ Wix, Weebly, vb. Çok yönlü editörler size büyük bir yaratıcı özgürlük sunarken, Düğüm’editör daha çok editörle birleştirilen bir gösterge panosuna benzer.

düğüm en iyi düğün web sitesi oluşturucuDüğüm, düğün web sitenizi oluştururken daha fazla rehberliğe ihtiyacınız varsa yararlı bir platformdur

Bu pano tarzı düzenleyici temiz ve kullanımı çok kolay olsa da, vuruntu etkisi, neye benzediğini görmek için web sitenizi önizlemeye devam etmeniz gerektiğidir! Yani sen’Yolda gezinebilir ve düğün web sitenizi yeterince kolay bir şekilde oluşturmaya başlayabilirsiniz, o’kadar basit değil ‘ne görürsen onu alırsın’ çok yönlü inşaatçıların düzenleme süreci.

Buna rağmen, Knot’u hala en iyi düğün web sitesi üreticilerinden biri olarak görüyorum..

Bu, kısmen sitenin elinizi tutma, sizi odaklama ve ardından tüm web sitesi oluşturma süreci boyunca size yardımcı olma yolundan kaynaklanmaktadır..

Aslında, bu düğüm Düğümün size gerçek değerini gösterdiği bir alandır – yerleşik uzmanlık. Kaynaklar zengindir: seçim yapabileceğiniz çok çeşitli düğün temaları, 25+ büyük perakendeci ile kayıt entegrasyonu, kolay fotoğraf albümü oluşturma, günlük lojistik bölümleri. O’hepsini aldım.

Düğüm neredeyse düğün web siteniz için bir kontrol listesi gibi davrandığı için bu çok yararlı olabilir!

İronik olarak, bu lazer odaklama Düğüm’ü zaman zaman biraz kısıtlayıcı hissedebilir, çünkü’t Kutunun dışında düşünme fırsatı sunma – uygulama mağazası yok; çok farklı şablon tasarımları yoktur ve sürükleme yoktur ‘n’ editörde bırakma işlevi. Ama buna rağmen,’hala çok iyi bir düğün web sitesi yapmanıza yardımcı olacağım.

Düğüm ile ilgili en güzel şey, bir düğün planlayıcısı sitesi olarak iki katına çıkmasıdır. Yani site içeriğini seviyor ancak editörü beğenmediyseniz,’Yapabilmen için hiçbir sebep yok’t Daha güçlü çok yönlü web sitesi oluşturucularından birinin yanında ya da ilham kaynağı olarak kullanmayın.

5.. Appy birkaç

Her şeyi tek bir yerde düzenlemek için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Tüm düğün malzemeleri karşılanır
 • Tüm düğünü tek bir yerden organize etmek mümkün
 • Kişiselleştirilmiş bir düğün uygulaması ile birlikte gelir
 • Ücretsiz plan veya deneme olmadan peşin ödeme
 • Wix kadar yaratıcı özgürlük değil
 • Özellik sayısı nedeniyle diğer üreticilere göre daha uzun kurulum süresi

Appy Couple, sitenizi mümkün olduğunca büyük göstermeye odaklanan lider bir düğün web sitesi oluşturucusudur. Platformlardan biri’ın daha yenilikçi özellikleri, aynı zamanda arkadaşlarınızın ve ailenizin yol tarifleri, bilgiler ve günün kendisini belgelemek için indirebileceği ve kullanabileceği kişiselleştirilmiş bir düğün uygulaması sağlamasıdır – bir fotoğrafçıdan tasarruf etmenin harika bir yolu!

Bu platform’t Ücretsiz planlar sunun ve Appy Couple’ın dezavantajlarından biri, hemen ücretli bir hesaba kaydolmanız gerektiğidir., senden önce bile’sitenizi tasarladınız, editörü gördünüz veya gerçekten’senin için mevcut.

Bu sizin gibi hissedebileceği için biraz kapanma olabilir’ne olduğundan emin değilsin’Wix ve Squarespace gibi çok yönlü inşaatçılar en azından işleri test etmek için ücretsiz deneme süresi sunuyor.

Yine de, eğer’atılmaya hazırız – ve’sadece bir kerelik ödeme olduğunu, burada aylık maliyet yok – siz’Web siteniz, uygulamanız ve dijital kırtasiye (örn. davetiyeler) için 500’den fazla düğün temalı tasarıma, misafirleri, fotoğrafları ve günün kendisini yönetmenize yardımcı olacak bir araç havuzuna ve işlevsel bir düzenleyiciye erişebilirsiniz..

appy çift en iyi düğün web sitesi oluşturucuAppy Couple editörü, düğün web sitenizdeki herhangi bir ihtiyacı kaçırmamanızı sağlar!

Appy Couple editörü yeterince basittir ve Knot gibi, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak açabileceğiniz veya kapatabileceğiniz düğün temalı içerikle yarı doldurulmuş olarak gelir. Bu yapmazken’İstediğiniz gibi size tam bir özgürlük vermezseniz, yapı eldeki işe odaklanmanızı sağladığından hem yararlı hem de zaman tasarrufu sağlayabilir.

Tüm temeller Appy Couple – ve sonra bazıları tarafından kapsanmaktadır. Konuk RSVP’leri yönetmek, hedefli ortaklıklar aracılığıyla seyahat ve konaklama düzenlemeye yardımcı olmak ve konukları kolay hediye toplama için kayıt defterinize bağlamak da dahil olmak üzere tüm düğünü platform üzerinden organize ederek ciddi zamandan tasarruf edebilirsiniz.!

Zengin özellik sayesinde,’Sonunda, Appy Couple web sitenizi kurmak için diğer platformlarda olduğundan biraz daha uzun zaman harcayacaksınız.. Bu n’t ideal, ancak düğününüzün büyük bir kısmının lojistiğini tek bir yerden yönetebileceğiniz gerçeği, Appy Couple’ı düğün cephanenizde potansiyel olarak önemli bir araç haline getiriyor.

Yani, platformların en ucuz ya da en sıcak karşılama olmasa da, Appy Couple, derin düğün planlama bilgisi (app üzerine tost bile kaydedebilirsiniz!), Üst düzey tasarım sayesinde hala düğün web sitesi oluşturucusunun güçlü bir seçimidir. ve kaliteli son ürün.

6.. Sevinç

Basit ve verimli bir düğün sitesi oluşturmak için en iyisi

Artılar ve eksiler
 • Kullanımı ücretsiz
 • Kullanımı basit ve başlangıç ​​dostu
 • Kullanışlı araçlar tüm düğün ihtiyaçlarınızı kapsar
 • Çok sınırlı düzen seçenekleri – yalnızca bir şablon
 • Yaratıcı özgürlük eksikliği
 • Kendi kişisel web sitesi adresinizi kullanmak zor

Joy, aslında kurucu için tasarlanmış ücretsiz bir düğün web sitesi kurucusudur’nın kızkardeşi!

Özgür olmasına rağmen, Joy harika bir düğün sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için iyi donanımlıdır. Hatta konukların fotoğrafları paylaşmak, mekan için yol tarifi almak veya resepsiyondan sonra Uber’i aramak için kullanabileceği bir telefon uygulaması bile sağlar.!

Joy düğün web sitesi oluşturucu kullanımı çok kolay.

Çekici ve pratik bir düğün web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm tasarım öğelerine sahiptir. Düzenleme işlemi çok basit, bu yüzden’Joy’u gerçek bir zaman tasarrufu bulacağım!

Joy, Wix kadar çok yönlü değildir – ancak düğün web sitesi oluşturma sürecinizin mümkün olduğunca basit olmasını istiyorsanız sağlam bir seçimdir..

en iyi düğün web sitesi oluşturucu sevinçSevinç işleri basit ve verimli tutar, böylece enerjilerinizi büyük güne koyabilirsiniz!

Ücretsiz bir platform olarak Joy, bu listedeki diğer düğün sitesi üreticilerinden kesinlikle daha uygun fiyatlı – ama ne’yakalamak?

Ana dezavantaj sınırlı düzen seçenekleri – orada’şu anda sadece iki. Yani eğer yapmazsan’t bölünmüş ekran tasarımı gibi – yarı sabit görüntü / yarı kaydırma içeriği – o zaman’şanssız olmak.

Tema stilini, renkleri, yazı tiplerini değiştirebilir ve fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz – sitenin yapısını değil.

Yine de Joy temelleri kapsıyor, böylece kazandın’kısa yakalanamaz. Düğün web siteniz mobil uyumlu olacak ve geri sayım + RSVP, hikayeniz için yer, ‘romantik’ S&Siz ve eşiniz, program ve bir uygulamanız olduğunu hatırlatmak hakkında!

O’tercih ettiğiniz mağazalara bağlantılar ekleyerek web sitenize bir kayıt defteri eklemek de mümkündür.

Sevinç kesinlikle kullanışlı bir platform ama dezavantajları var.

Sadece bir şablon alırsınız ve stil değişiklikleri aren’bizden farklı değil’başka yerlerde gördüm (çiçek düşün, desen düşün vb.). Ayrıca Squarespace ve Wix gibi platformlarda elde ettiğiniz yaratıcı özgürlükten yoksundur.

O’ayrıca kişisel bir alan (veya kişisel web adresi) kullanmak için gereksiz yere karmaşıktır. Birini kullanmak istiyorsanız,’sitenizi tekrar Joy’a yönlendirmeniz gerekir. Sahip olduğunuz seçenekler URL’yi maskelemek (ve mobil kullanım kolaylığını kaybetmek) ya da URL’yi maskelemek ve ‘withjoy.com’ URL’nize sıkıştırılmış. Her iki şekilde de ideal değil.

Bizim düşüncemize göre Joy, eğer denemek için iyi bir yedek’t Daha güçlü ve her şey dahil bir düğün web sitesi oluşturucu taahhüt edecek bütçeye sahip olmak.

En İyi Düğün Sitesi Oluşturucu Nasıl Seçilir

Birçok çift için, kendi düğün web sitenizi oluşturmak giderek daha popüler hale geliyor – ama sizi nasıl tanıyorsunuz’paranın karşılığını en büyük patlama alıyorum?

Sizin ve partnerinizin anımsatması için güzel bir hatıra olmanın yanı sıra, en iyi düğün web sitesi oluşturucuları:

 • Size zaman kazandırır
 • Tasarruf edin
 • Gereksiz stresi + çabayı kesin
 • Her şeyi tek bir çevrimiçi konumdan yönetmenize yardımcı olun
 • Düğün planlama ve lojistik işlemlerini kolaylaştırın

Bu faydaların her birine ve neden’aşağıda önemlidir. Ancak doğrudan belirli bir noktaya atlamak istiyorsanız, yukarıdaki madde işaret listesindeki ilgili bağlantıyı tıklamanız yeterlidir..

wix en iyi düğün web sitesi oluşturucuDüğün web sitesi oluşturucuları, bütçeyle güzel ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanın harika bir yoludur

1. zaman kazandıracak

Profesyonel bir web sitesi tasarımcısı tuttuysanız, sadece pahalı olmakla kalmaz, aynı zamanda zaman alıcı olurdu, çünkü süreç son hedefinizle hizalamak için çok fazla planlama ve ince ayar gerektirir.

Ancak, web sitesi oluşturucuları, kontrol etmenize ve kendi rüya düğün web sitenizi oluşturmanıza izin verir -’nasıl kodlanacağını bilmiyorum.

Tek yapmanız gereken zamanınızın birkaç saati, işten bir akşam sonra ve yatmadan önce’kendi düğün web sitenizi yaptık – etrafta beklemek yok, tasarımcı bulmak yok ve pahalı bir fatura yok’bitti.

Sadece o zaman ve parayla neler yapabileceğinizi düşünün’yeni kaydoldum!

2. tasarruf edersiniz

Biz’başka bir yerde profesyonel bir tasarımcı kiralamanın ne kadar pahalı olabileceğini tartıştım (bazı durumlarda on binlerce dolara kadar!).

Düğün olarak’s zaten pahalı işler, bir web sitesi oluşturucu kullanmak, teknik olmayan bireyler (sizin ve benim gibi) kendi düğün web siteleri oluşturmak için harika bir yoldur ve bütçemize ciddi bir göçük koymaktan kaçınır.

Günümüzde çoğu web sitesi üreticisi, yararlanabileceğiniz ücretsiz bir plan sunuyor, bu da bütçeniz biraz sıkı hissediyorsa iyi haber.

Ancak,’s aylık 5 $ – 25 $ + arasında değişen prim planları dikkate değer.

Ücretli planlar aşağıdaki durumlarda değerli bir yatırımdır:

 • Reklamları ve banner’ları web sitenizden kaldırmak istiyorsunuz
 • Sen’kendi özel web sitesi adresinizi kullanmak istiyorum (ör. www.johnandemilywedding.com)
 • Sen yapma’Barındırma ve alan adlarını kurmanın zorluğu hakkında endişelenmek istemiyorum
 • Düğün web sitenize daha fazla işlevsellik eklemek için kullanabileceğiniz daha büyük bir özel şablonlar, uygulamalar ve eklentiler havuzuna erişmek istiyorsunuz (ör. Ziyaretçi defteri, haritalar, fotoğraf yükleme, dijital davet gönderme, vb.)

Aylık bir ücret, dik bir yatırım gibi görünebilir, ancak sıfırdan bir web sitesi oluşturmak için bir tasarımcıyı işe alma, barındırma ve alan adı için ödeme yapma, ardından potansiyel olarak özel özellikler oluşturmak için bir geliştiriciyi işe alma maliyetine kıyasla -’sadece bütçenizin bir web sitesi oluşturucusu kullandığınız için size teşekkür edeceğini söyleyin.

Heck, bir profesyonel kiralayarak tasarruf ettiğiniz gibi resepsiyonda kabarcıklı bir kaç şişe daha kolayca ödeyebilirsiniz!

3. çabadan tasarruf edeceksiniz

Orada’s Başlamak için bir sürü yeni beceri öğrenmeniz gerekiyorsa, hayalinizdeki düğün web sitesini oluşturmanın bir anlamı yok, değil mi??

Neyse ki, web sitesi oluşturucularının kullanımı kolaylaşıyor. Bu sadece uzun vadede size zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda’Tüm düğmelerin ne yaptığını anlamak veya kodlama gibi yeni beceriler öğrenmek için çok fazla zaman ve çaba harcamalısınız.

En iyi düğün web sitesi oluşturucuları, sizin için hayatı mümkün olduğunca kolaylaştırır. “sürüklemek & düşürmek” metin ve resimler gibi sayfa öğelerini tam olarak web sitenizde istediğiniz yere sürüklemenizi sağlayan düzenleyici.

wix en iyi düğün web sitesi oluşturucuSürükle ve bırak düzenleyicilerinin kullanımı kolaydır ve daha önemli görevlere daha fazla zaman harcamanıza yardımcı olabilir!

İzin Vermek’web sitenizi oluşturmak için bir tasarımcı işe almanın doğru olması çok zaman ve sabır gerektirebileceğini unutmayın – yani, sanırım sen’Bir web sitesi oluşturucu olarak kullanmak kadar kolay ve kullanışlı bir şeye sahip olmanın, bir düğün web sitesi isteyen herhangi bir çift için gerçek bir hayat kurtarıcı olduğunu kabul edeceğim.

4.You’kolaylık seveceksiniz (ve kazandı’başka bir yere bakmanıza gerek yok!)

Bir web sitesi oluşturucu kullanmak, tek bir mağazaya veya bir alışveriş merkezine gitmek gibi, ihtiyacınız olan her şey başka bir yere gitmeye gerek kalmadan orada. O’Kendi çarpıcı düğün web sitenizi oluştururken zaman, çaba ve paradan tasarruf etmenin en uygun yolu.

Ayrıca,’Platform sizin için ilgileneceğinden, barındırma ve alan adları (aslında web sitenizin yaşadığı dijital alan ve nasıl bulunacağı adresi) gibi şeyler hakkında endişelenmeniz gerekir. O’s hizmetin bir parçası.

Zaman ve para prim olduğunda, sizin için bir web sitesi oluşturmak için birini işe almanın getirdiği ekstra maliyetler ve taahhütlerle kendinizi eyleme geçirmek hiç mantıklı değil – neden kendiniz oluşturmuyorsunuz??

Eğer sen’hala düğün için bir web sitesi oluşturucu kullanma konusunda emin değilim, o’kendinize sormaya değer:

“Web sitemi tek bir yerden tasarlayabildiğim, yayınlayabildiğim, barındırabildiğim ve yönetebildiğimde neden başka bir yere gitmeliyim??”

5. Siz’çabucak bulacaklar’bunun için bir uygulamanız var

E-davetiye göndermek ister misiniz? Belki de kayıt defteri istek listenizi göstermek istersiniz? Ya da belki sen’Konuk RSVP’leri tek bir platformda yönetmenin rahatlığını sevmek?

Neyse ki, modern web sitesi üreticileri genellikle web siteniz için yararlı eklentiler bulabileceğiniz uygulama mağazalarına veya pazar yerlerine sahiptir – akıllı telefonunuzun yaptığı gibi -.

Bu uygulamaları sadece birkaç basit tıklama ile ekleyebilirsiniz, bu nedenle misafirlerinizin yönlendirmeye ihtiyacı varsa bir harita uygulaması ekleyin! Menü seçimlerini web siteniz üzerinden almak istiyorsanız, yanıtları kaydetmek için bir form uygulaması eklemeniz yeterlidir.

Uygulamaları akıllıca kullanmak size büyük miktarda zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir’d aksi takdirde düğün lojistiğini yönetmek için harcamak.

En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları: Özet

Düğünler, tüm etkinlik web sitesini sıfırdan oluşturma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan organize etmek için yeterince streslidir – davetler göndermek, RSVP’leri yönetmek, konuklara bilgi vermek, bir kayıt defterini sıralamak vb..

O’kıskanç bir görev değil! Özellikle gerçekten yapmak istediğiniz her şey günün sorunsuz geçmesini sağlamak.

o’Bir düğün web sitesi oluşturmak neden mümkün olduğunca stressiz olmalıdır. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için’Size en iyi düğün web sitesi üreticileri hakkında alçalma verdi:

6 En İyi Düğün Web Sitesi Kurucuları

 1. Wix – Yeni başlayanlar ve profesyonel bir düğün web sitesi oluşturmak için en iyisi.
 2. Squarespace – Çarpıcı tasarımlar ve vitrin fotoğrafları için en iyisi.
 3. Weebly – Web sitenize ekstra işlevler vermek için uygulama eklemek için en iyisi.
 4. Düğüm – Rehberli düğün planlama ve web sitesi oluşturma için en iyisi.
 5. Appy birkaç – Her şeyi tek bir yerde düzenlemek için en iyisi.
 6. Sevinç – Basit, verimli bir düğün web sitesi oluşturmak için en iyisi.

Yaptığımız platformlar’ve yukarıda bir profesyonel işe eğer yatırım için bekleyebilirsiniz çaba ve maliyetinin bir kısmı için çarpıcı bir web sitesi yapmak yardımcı olabilir kullanımı kolay düğün web sitesi oluşturucular vardır.

Unutmayın, düğün web siteniz’t Özel gününüzün bir vitrini, misafirleri yönetmek, günün kendisini düzenlemek ve uzaktan seyahat edenler için seyahat ve konaklama seçenekleri gibi şeyleri iletmek için kullanışlı ve pratik bir araç olabilir..

En iyi düğün web sitesi üreticileri sadece unutulmaz bir web sitesi yapmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hayatı sizin için de basitleştirir.

Harika görünen ama bu güzel bir düğün sitesi kurmak istiyorsanız’t bankayı kırmak, güzel ama pratik ve gelecek yıllar için bir hatıra olacak, o zaman kesinlikle yukarıdaki web sitesi kurucularından birini düşünmelisiniz.

Her şey en çok neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz:

Çok yönlü bir web sitesi oluşturucusunun güçlü, zaman kazandıran çok yönlülüğü ve profesyonel görünümlü tasarımları?

veya

Düğüne özgü bir web sitesi kurucusunun nazik el tutma rehberliği?

Her ikisinin de artıları ve eksileri var, ama bizim için’Yaratıcı özgürlüğe sahip olmak daha önemli ve bu yüzden’tek bir amaca yönelik bir platformda çalışmanın daha sınırlı yaratıcı deneyimini tercih ettiğimiz çok yönlü bir web sitesi oluşturucusunun hayranlarıyız.

Eğer sen’emin değilseniz, bizim ilk önerimiz Wix. O’Kolaylığı yaratıcı özgürlük ve bazı oldukça düzgün özelliklerle birleştiren en iyi çok yönlü özelliktir. Squarespace, özel gününüzün fotoğraflarını göstermek için en iyi seçimdir, Weebly düğün web sitenize daha pratik bir taraf eklemek için tonlarca ekstra sunar..

SSS

Hangi düğün web sitesi oluşturucu fotoğraf görüntülemek için en iyisidir?

Squarespace, şüphesiz! Piyasadaki herhangi bir web sitesi oluşturucusunun en iyi tasarımlarına sahiptir – eğer göstermek için büyük, yüksek kaliteli düğün fotoğraflarınız varsa, bu en iyi seçimdir. Şablonları çok görsel ve çekici, resim galerileri ve hatta videolar ekleyebilirsiniz!

Ücretsiz planlar varsa neden premium plana kaydolmalıyım??

Çok daha profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanıza izin verdiği için düğün web sitenizi oluşturmak için ücretli bir plana kaydolmanızı öneririz. Örneğin, kendi kişisel web sitesi adresinizi kullanabilir, reklamları kaldırabilir ve daha iyi uygulamaların kilidini açabilirsiniz!

Toplam yeni başlayanlar için en iyi düğün sitesi üreticisi?

Wix düğün web sitesi oluşturucu kullanımı en kolay – en çok tavsiye ediyoruz çünkü’Yaratıcı kontrolünden ödün vermeden kullanımı kolaydır. Bu listedeki tüm düğün web sitesi oluşturucuları yeni başlayanlar için uygundur – kesinlikle’kodlama konusunda endişelenmenize gerek yok – ancak Wix en az iş için en iyi sonuçları sunuyor.

Bu Makaleyi Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map