En İyi Fotoğraf Sitesi Oluşturucuları | Fotoğrafınızı Bugün Odaklanın!

en iyi fotoğraf web sitesi kurucuları


Eğer sen’fotoğrafçılık konusunda ciddisin, o zaman’işinizi paylaşmak için çevrimiçi bir portföyünüz olması hayati öneme sahiptir – bu şekilde potansiyel müşteriler sizi bulabilir, işinizi görebilir ve hatta bazı şeylerinizi satın alabilir. İyi haber şu ki, sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları çevrimiçi olmayı her zamankinden daha kolay ve daha ucuz hale getirdi.

Kendi kapsamlı araştırmalarımızı yapıyoruz ve yüzlerce platformu test ediyoruz, böylece’mecbur değil. Size en iyi fotoğrafçılık web sitesi oluşturucularını sunmak için, bu önemli alanlara özellikle dikkat ettik: tasarım, SEO, blog oluşturma işlevselliği ve kullanım kolaylığı.

Bu kilit araştırma alanlarının yanı sıra para, yardım ve destek, özellikler ve müşteri memnuniyeti için değeri analiz ettik. Bulgularımızın arkasında, biz’popüler seçimlerimizi kısa listeye ekledik:

Contents

En iyi fotoğrafçılık web sitesi üreticileri:

 1. Squarespace – En iyi genel fotoğraf sitesi oluşturucusu.
 2. Wix – En kolay fotoğraf web sitesi oluşturucu.
 3. SmugMug’da – fotoğraf güvenliği için en iyisi.
 4. Weebly – en ucuz fotoğraf web sitesi oluşturucu.
 5. Duda – şablon tasarımı için en iyisi.
 6. SITE123 – arka uç desteği için en iyisi.
 7. WordPress.com – blog yazmak için en iyisi.
 8. GoDaddy – zaman baskısı olan reklam öğeleri için mükemmel.
 9. Çarpıcı – küçük fotoğraf portföyleri için ideal.
 10. Jimdo – kullanıcı deneyimi için en iyisi.

Squarespace, gösterişli ve profesyonel arasındaki dengeyi sağlayan çarpıcı, görüntü odaklı şablonları nedeniyle bir numaralı sırayı alıyor.

Wix’s kullanıcı dostu arayüzü onu güçlü bir saniye yapar ve SmugMug’Özel bir fotoğraf üreticisi olarak durumu, fotoğraflarınızı koruma konusunda özellikle usta.

Aceleniz olanlar için, bu hızlı görünüm karşılaştırma tablosunda ilk üç puan alan yapımcılarımıza bir göz atın:

Yan yana tam bir arıza için, fotoğraf oluşturucu karşılaştırma grafiğimize göz atın. Ya da bugün en iyi web sitesi oluşturma platformlarındaki makalemize gidin.

Geri kalanınıza gelince’ihtiyaçlarınız için mükemmel bir fotoğraf web sitesi oluşturucu bulabilirsiniz.

En İyi Fotoğraf Sitesi Oluşturucuları

İzin Vermek’En iyi 10 fotoğraf sitesi yapımcısına hızlıca göz atın ve onlar hakkında biraz daha bilgi edinin:

Fiyat İçin En İyi Oluşturucu (/ ay, yıllık olarak faturalandırılır) Ücretsiz Deneme veya Ücretsiz Plan? Squarespace Wix SmugMug’da Weebly Duda SITE123 WordPress.com GoDaddy Çarpıcı Jimdo
En iyi genel fotoğrafçılık web sitesi oluşturucu 12 $ – 40 $ 14 günlük ücretsiz deneme
Fotoğraf web sitesi oluşturucusunun kullanımı en kolay 13 $ – 49 $ Ücretsiz plan
Fotoğraf güvenliği için en iyisi 4 $ – 30 $ 14 günlük ücretsiz deneme
En ucuz fotoğraf web sitesi oluşturucu 8 $ – 38 $ Ücretsiz plan
Şablon tasarımı için en iyisi 14 $ – 74 $ 14 günlük ücretsiz deneme
Arka uç desteği için en iyisi 12.80 $ – 34.80 $ Ücretsiz plan
Blog yazmak için en iyisi 5 – 45 $ Ücretsiz plan
Zaman baskısı altındaki reklam öğeleri için mükemmel 10 $ – 25 $ 1 aylık ücretsiz deneme
Küçük fotoğraf portföyleri için ideal 8 $ – 49 $ Ücretsiz plan
Kullanıcı deneyimi için en iyisi 10 $ – 40 $ Ücretsiz plan

# 1. Squarespace

En iyi genel fotoğrafçılık web sitesi oluşturucu

Squarespace çarpıcı, mobil duyarlı web siteleri oluşturduğu bilinen bir web sitesi oluşturucusudur. Araştırmamızda tutarlı bir şekilde iyi performans gösterdi ve gerçekten çekici tasarımlarla geliyor.

Squarespace, profesyonel görünen ve cilalı, üst düzey bir his veren bir web sitesi isteyip istemediğinizi seçmek için en iyi platformdur.

Bu inşaatçı, fotoğrafçıların popüler bir seçimidir çünkü premium planları ucuzdur ve platformun kullanımı nispeten kolaydır. En ucuz aylık planda bile (aylık 12 $ ‘Kişisel plan’), sınırsız bant genişliği ve depolama alanı elde edersiniz. Bu, büyük dosya boyutlarına sahip çok sayıda yüksek çözünürlüklü fotoğraf yüklemek ve depolamakla ilgili endişelerinizi hemen ortadan kaldırır – ayda sadece 12 ABD doları için kötü değil!

Artılar ve eksiler
Squarespace’deki şablonlar kesinlikle harika ve reklam öğeleri için özellikle iyi bir uyum. Şık bir fotoğraf zemini için hiçbir inşaatçı daha iyi değildir Squarespace, diğer bazı web sitesi üreticilerinden biraz daha pahalıdır, ancak size standart olarak daha fazla özellik sunar. Bu, uzun vadede paranızın değerini artırır
Squarespace tüm özelliklerini kendi bünyesinde geliştirir. Üçüncü taraf eklentiler sıcak ve soğuk üflenirken, Squarespace ile her şeyi biliyorsunuz’yeniden kullanmak en yüksek standartta Öğrenme eğrisi Squarespace ile daha diktir. O’birçoğundan daha sofistike bir inşaatçı, ama aynı zamanda kavramak zorlaşıyor

Squarespace’s Fiyatlandırma

Squarespace’s dört fiyat planı arasında değişir Aylık 12 $ – 40 $ – bu planlardan üçü sitenizi satmanıza izin verir.’fotoğrafçılığınızın yanından baskı satarak para kazanmak istiyoruz.

Squarespace’in ücretsiz bir planı yok – bunun yerine iki haftalık bir deneme süreniz var.

Premium planlar, sitenizi daha profesyonel ve unutulmaz kılan kendi özel alan adınızı (kişiselleştirilmiş web sitesi adresi) bağlamanızı sağlar. Ekstra alan, özellikler ve kişiselleştirme seçenekleriyle, Squarespace’i seçmek, web sitenizin gelecekte büyümek için yeterli alana sahip olmasını sağlamanın sağlam bir yoludur.

Çoğu fotoğrafçı Kişisel planı (12 $ / ay) iyi bir şekilde bulacak, ancak ihtiyaçlarınıza en uygun hangi planın olduğunu kontrol etmek için kısa testimizi yapmalıyız:

Kare Teklif KoduTeklif Kodunu Kullan "WBE" % 10 İndirim için Google Checkout’ta

Herhangi Bir Kare Planında% 10 İndirim Kazanın

Squarespace’i denemeye hazır mısınız? Okuyucularımız için özel bir teklif kodumuz var. % 10 tasarruf et herhangi bir Squarespace planının maliyeti! Bu indirimi kullanmak için şunu girin:
Teklif Kodu: “WBE”
kasada.

Kullanım kolaylığı

Squarespace oluşturucu sofistike olup Wix ve SmugMug gibi diğer inşaatçılardan biraz daha zorlayıcıdır. Bu nedenle, kullanım kolaylığı testimizde biraz düştü ve 5 yıldızdan sadece 3,4 puan aldı..

Bununla birlikte, biraz zamanınız ve sabrınız olduğu sürece, kısa bir keşiften sonra Squarespace ile uğraşmanız gerekir. Biraz güven ve coşku ile yaklaşın ve siz’kısa sürede profesyonel olacak!

Squarespace’s Şablonları

Kare Alanlardan Biri’En iyi faydaları sunulan temaların seçimidir – gerçekten etraftaki en güzel fotoğraf şablonlarından bazılarıdır. Araştırmamızda, Squarespace, tasarım esnekliği için en yüksek puanları aldı ve bu alan için 5 üzerinden 4,8 yıldız aldı.

Tasarım için neden bu kadar yüksek puan aldı? Eh, sadece profesyonelce tasarlanmış şablonları değil, her tema da mobil uyumludur, bu da fotoğraflarınızın herhangi bir cihazda harika görünmesini sağlar. Squarespace, sitenizi yenilemek istiyorsanız şablon değiştirmeyi bile kolaylaştırır’herhangi bir noktada tasarım.

kare fotoğraf şablonu örneğiSquarespace, güzel ve profesyonel şablon tasarımlarıyla ünlüdür

Şablon tasarımları keskin, profesyonel ve lazer odaklıdır ve fotoğraflarınızın inanılmaz görünmesine yardımcı olur – ister muhteşem bir tam ekran arka planı, isterse kolaj tarzı bir fotoğraf duvarı olsun, göz atmak için düzinelerce göz alıcı tasarım stili var.

en iyi fotoğraf oluşturucu şablonlarıSquarespace’s şablonları net, temiz ve minimalisttir. Fotoğraf sitenizi profesyonellikten uzaklaştırıyorlar

Squarespace, kişisel fotoğraf portföyleri ve tutkularını bir işletmeye dönüştürmek isteyen profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Çalışmanızı göstermek için tasarımların yanı sıra sitenizi güçlendirecek araçlara da sahiptir.’uzun vadede büyümesi.

Üst düzey bir video editörü Alex Greene ile röportaj yaptık – burada’Squarespace hakkında söyledikleri:

“Mevcut işime katılmadan önce serbest çalışıyordum ve bu nedenle gelecekteki müşterilere kendimi en iyi şekilde tanıtmanın bir yolu olarak bir web sitem vardı. Squarespace kullandım, ki bu oldukça iyiydi. Üniversitedeyken, işimizi ve portföyümüzü sergilemenin bir yolu olarak bir web sitesi aracılığıyla bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın ne kadar iyi olacağını vurgulamakta çok iyiydiler. Akranlarım ve üniversite hocalarım galerileri, videoları ve diğer şeyleri sergilemenin ne kadar iyi olduğu için Squarespace’i önerdi. Ve yapamadılar’daha doğru olmadı!”

SEO

Squarespace, sitenizi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) için optimize ederek elinizi tutmak için yararlı kılavuzlar sağlar, ayrıca bir kez resimlerinize açıklamalar ve alt etiketler eklemeyi kolaylaştırır’onları yükledim.

Sitenize, ziyaretçileri çekmek ve çalışmanızı tanıtmak için bir blog oluşturmak veya soruları kabul etmek için iletişim formları eklemek gibi ek öğeler de ekleyebilirsiniz..

Daha fazla bilgi

 • Squarespace İncelemesi – Squarespace hakkında daha fazlası için’s genel teklifler, detaylı ana incelememize bakın.
 • Squarespace Fiyatlandırma İncelemesi – Squarespace’in derinlemesine dökümü için’s fiyatlandırma planları
 • Squarespace Teklif Kodu – özel indirim kodumuzla ilk satın alma işleminizde% 10 indirim talep edin
 • Wix vs Squarespace – Bu iki web sitesi kurucusu boynuzları kilitlediğinde kimin savaşı kazandığını bulun.
 • Bir Fotoğraf Sitesi Nasıl Oluşturulur – harika bir site oluşturmak için adım adım kılavuz.

# 2. Wix

Fotoğraf web sitesi oluşturucusunun kullanımı en kolay

Wix kullanıcı dostu ve çok yönlü bir web sitesi kurucusudur. O’s alması kolay, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli şablonlar sunar ve yüksek kaliteli fotoğraflar yüklemek ve saklamak şaşırtıcı derecede iyidir.

Wix, güçlü bir başka özelliktir, ancak araştırmamızda kullanıcılarımızla olan popülaritesi için göze çarpıyordu. Tüm inşaatçılardan en yüksek müşteri puanını aldı – kullanıcılarımız 5 üzerinden en az 5 yıldız verdi kendileri için test ettikten sonra!

Wix’diğer bir güçlü yanı ise’s kullanımı en kolay fotoğraf web sitesi oluşturucu, tasarım ve özellikleri açısından güçlü bir yumruk atmaya devam ediyor. Bu, yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir – diğer platformların aksine, Wix’acemilerin kullanım kolaylığı için kaliteden ödün vermesi.

Bunun yerine Wix, herkes ve herkes için profesyonel bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırmak için sürükle ve bırak düzenleme araçlarını kullanır. o’araştırmamızda kullanım kolaylığı için 5 yıldızdan etkileyici bir 4.3 puan aldı.!

Artılar ve eksiler
Wix, çok fazla yaratıcı kontrol sunar. Sürükle ve bırak editörü, hayal edebiliyorsanız bunu yapabilirsiniz demektir. Son derece özelleştirilebilir bir fotoğraf platformu için Wix mükemmel Yapabilirsin’t Bir site yayına girdikten sonra şablonunuzu değiştirme. Fotoğraf portföyü tasarımınızı daha aşağıya değiştirmek istiyorsanız, bu bir baş ağrısı olabilir
Wix üzerine kurulan siteler, çeşitli platformlarda çalışacak şekilde otomatik olarak optimize edilir. Fotoğraflarınız mobil ekranlarda masaüstünde olduğu gibi kaygan görünecek Yaratıcı kontrol miktarı birçokları için artı olsa da, diğerleri için bunaltıcı olabilir. Kişiselleştirme yoksa’t Öncelikli bir Wix sizin için en uygun olmayabilir

Wix’s Fiyatlandırma

Wix oldukça cömert bir ücretsiz plan ile geliyor, yani sitenizi oluşturabilirsiniz – ve eğer güveniyorsanız’acemi yeniden – sabit Kazanılan nakit yatırım yapmadan önce. Ücretsiz plan’Süper profesyonel görünmüyor, ama biz don’t Çok uzun süre kalmanızı öneriyoruz – yine de Wix reklamlarını görüntülemenin yanı sıra, depolama alanınızın oldukça hızlı bittiğini görebilirsiniz.

Sonuçta, bu’kesinlikle Wix birini dikkate değer’s küçük bir aylık yatırım için prim planları. Ayda 13 ABD doları karşılığında (yıllık faturalandırılır) kendi özel alan adınızı ve URL’nizi (ör. Www.lucysphotos.com) ekleyebilir, tüm Wix’leri kaldırabilirsiniz’reklam ve daha geniş bir şablon ve araç havuzuna erişim.

Sen’Ayrıca, daha fazla sayıda yüksek kaliteli fotoğraf yüklemenize izin veren ve sitenizin büyümesine yardımcı olan daha fazla depolama alanından yararlanacaksınız.

Fotoğraflarını web siteleri aracılığıyla satmayı umduğu herkes için Wix’in de sizin için bir şeyleri var – e-ticaret planları ayda 23 $ ‘dan başlar (yıllık olarak faturalandırılır) ve size çok çeşitli satış araçları sunar.

Premium bir plan seçmek, web sitenizi öne çıkarmak ve harika bir ilk izlenim sağlamak için en iyi karardır.

Wix Sitenizi Oluşturma

Wix’Sürükle ve bırak editörü, sitenizi oluşturmanın yanı sıra tonlarca yaratıcı özgürlük sağlamanızı çok kolaylaştırır. Metin ve resimler gibi öğeleri seçip bunları sayfada istediğiniz yere bırakarak çalışır. Bu şekilde, sitenizin yayına girdikten sonra tam olarak nasıl görüneceğini bilirsiniz ve sitenizi çalışmanızı en etkili şekilde gösterecek şekilde tasarlayabilirsiniz..

Wix’in ayrıca Wix ADI adlı başka bir editörü var. Bu, aslında sizin için bir web sitesi oluşturan Yapay Tasarım Zekası anlamına gelir. Sitenizin ne hakkında olduğu gibi bazı basit soruları yanıtlamanız yeterlidir.’dakikalar içinde otomatik olarak oluşturulmuş bir web siteniz olacak.

Değişiklik yapabilir ve sitenizi kalbinizde düzenleyebilirsiniz’içeriği, ancak Wix ADI ile ağır kaldırma işlemlerinin çoğu sizin için yapılmıştır – eğlenceli şeyleri eklemenizi sağlar!

Fotoğraflarınızı yüklemek, düzenlemek ve yönetmek inanılmaz derecede kolaydır – yüklemek yalnızca birkaç tıklama alır ve Wix’te temel düzenlemeleri yapabilirsiniz’s fotoğraf editörü.

en iyi fotoğraf web sitesi kurucularıWix, süper basit resim yükleme ve yönetimi sunar. Bu, koleksiyonları yönetmenizi kolaylaştırır ve size çok zaman kazandırabilir.

Fotoğraf yükleme hızları etkileyicidir, bu da toplu yükleme enstantane sırasında çok zaman kazandırır ve yüklemeler arka planda gerçekleşirken düzenlemeye devam edebilirsiniz.

Fotoğraflar yüklendikten sonra, ‘alt etiketleri’ her resim için Google’ın ‘okumak’ bunları ve site SEO’nuzu geliştirmeyi unutmayın. Wix, SEO’yu site genelinde optimize etmenize bile yardımcı olur – sıralamada yukarı çıkmak için ideal.

Ama biz’Daha önce tartıştım – bulmak, savaşın sadece yarısı. Okuyucularınızı yakalamanız gerekiyor’ dikkat edin ve onları sayfada tutun!

Wix’s Fotoğrafçılık Şablonları

Yani Wix’in 500’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablon bir atlama noktası olarak kullanmak için bir web sitesi ihtiyacı olan herhangi bir tomurcuklanan fotoğrafçı için büyük bir artı noktasıdır. Bu, özellikle fotoğrafçılar için tasarlanmış 30’dan fazla şablon içerir!

wix fotoğraf şablonlarıWix, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli çarpıcı tasarımlar sunar – her biri mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve tamamen özelleştirilebilir.

Bu, bir gün çağırmadan ve web’de yayınlamadan önce metni değiştirip önceden varolan galerilerdeki görüntüleri güncelleyebileceğiniz için ideal bir zaman tasarrufu sağlar..

Alternatif olarak, şablonunuzu tamamen değiştirmeye karar verebilirsiniz’s tasarımı. Kazandı’Hızlı veya kolay olmayın, ancak Wix size istediğiniz kadar değişiklik yapma konusunda yaratıcı özgürlük verir.

fotoğrafçılar için en iyi web sitesi oluşturucuBir Wix şablonu seçerek zaman ayırın – bir kez değiştiremezsiniz’birini seçtiniz, o yüzden tarzınızı yansıtan birini bulun, ‘Kentsel Fotoğrafçılık’ yukarıda!

Koleksiyonlarını sergilemek için çok sayıda galeri seçeneği vardır. ‘Kentsel Fotoğrafçılık’ minimalist çerçeveye ‘Sanat Fotoğrafçılığı’. Orada’hatta keşfetmek için farklı galeri stilleri; görüntüleri pop yapmak için etkileşimli slayt gösterilerinden ışık kutularına. O’işinizi en iyi temsil edebilecek özellikleri bulmak için kesinlikle uğraşmaya değer.

Wix, fotoğrafçılığınızı öne çıkarmanın ve ziyaretçilerin dikkatini çekmenin çeşitli yollarının yanı sıra, sayfalarınıza iletişim formları ve sosyal medya bağlantıları eklemeyi de son derece basit hale getirir.

Daha fazla bilgi

 • Wix İnceleme – Wix hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüm uzman ve ayrıntılı incelememize buradan göz atın.
 • Wix Editor vs Wix ADI – Wix arasındaki farkın dökümü için burayı tıklayın’s iki web sitesi oluşturma seçeneği

3.. SmugMug’da

Fotoğraf güvenliği için en iyisi

SmugMug, fotoğraflarınızı sergilemek ve satmak için kolay bir yol sağlayan bir fotoğraf sitesi oluşturucusudur. Özel bir inşaatçı olarak SmugMug yaptığı işte mükemmel, ancak Wix veya Squarespace gibi daha çok yönlü inşaatçılara kıyasla sınırlı hissedebilir.

Squarespace gibi, SmugMug ücretsiz bir plan sunmaz. 14 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip olursunuz ve ardından SmugMug’a abone olmanız gerekir’Temel plan için ayda 4 $ ile Profesyonel plan için aylık 30 $ arasında değişen dört premium plan. Planlar yıllık olarak faturalandırılır, bu nedenle en ucuz planın yıllık maliyeti 48 ABD dolarıdır.

Artılar ve eksiler
Sitenizde yayınladığınız görüntüler için kapsamlı güvenlik seçenekleri de dahil olmak üzere fotoğrafa özgü mükemmel özellikler sunar Portföy uzmanlığı, çok amaçlı web sitesi oluşturucularına kıyasla biraz sınırlı hissettirebilir. Portföy dışı işlevler için SmugMug’oldukça dayan
SmugMug, fotoğraflarınızı en başından para kazanmak için mükemmeldir. O’Kayıt olur olmaz ürün ve baskı satmanıza yardımcı olmaya hazırdır Portföy planının tamamı aylık 15 ABD dolarıdır (yıllık olarak faturalandırılır). Eğer bu iyi’işinizden para kazanabilecek durumdasınız, ancak yeni başlayanlar için biraz dik

SmugMug özel bir fotoğraf üreticisi olduğundan, listemizdeki diğer inşaatçıların yapmadığı bazı avantajlar ve özellikler’t. Aslında, özellikleri için 5 yıldız aldı, diğer tüm inşaatçılardan daha iyi performans!

Favorilerimizden biri, fotoğraflarınızı üçüncü taraf indirmelerinden koruma yeteneğidir.

Planınız için ne kadar çok ödeme yaparsanız, fotoğraflarınızın güvenliği için o kadar fazla seçenek elde edersiniz:

 • Ziyaretçiler sitenizi sağ tıkladığında kişiselleştirilmiş bir telif hakkı bildirimi gösteren sağ tıklama korumasını etkinleştir
 • Resimlerinize özel filigranlar ekleyin
 • Sayfaları, klasörleri, galerileri ve hatta tüm sitenizi şifre ile koruyun

Neden biz’ve SmugMug’u fotoğraf güvenliği için en iyisi olarak etiketledi!

SmugMug onu daha çok yönlü platformlardan ayırmak için başka hangi özellikleri sunuyor? Buraya’Sık kullanılanlarımızdan sadece birkaçı:

 • Sınırsız fotoğraf ve video yüklemesi
 • Fotoğraf kitaplığınızı Lightroom ile senkronize etme
 • Ziyaretçilerin ek entegrasyona gerek kalmadan doğrudan sitenizden baskı / ürün sipariş edebilmeleri için profesyonel yazıcılarla ortaklıklar
 • Kitlenizle bağlantıda kalabilmeniz için kapsamlı sosyal medya entegrasyonu
 • Hareket halindeyken fotoğrafınızı çekin ve hareket halindeyken resminizi doğrudan telefonunuzdan web sitenize yükleyin
 • Dropbox’tan Apple’a birden fazla konumdan resim albümleri yükleyin

Bu sadece yüzeyi çizer, bu yüzden’Aylık ücretiniz için ne elde ettiğinizi görmek için planları yakından karşılaştırmaya değer.

SmugMug’un ana dezavantajı’s özellikleri Orada’yerleşik bloglama seçeneği yok – fotoğraf sitenizi bir araya getirirken dikkat edilmesi gereken bir şey.

Ayrıca’t Kendi alan adınızı en ucuz planda kullanma – ikinci katmana geçmeniz gerekir ‘Güç’ Bu seçenek için plan yapın. Ücretli planlar genellikle bunu standart bir satış noktası olarak sunduğundan, bu biraz sinir bozucu. Öte yandan, orada’büyük bir artı ve web sitenizi dağınık tutmak tutar hiçbir sayfa reklam yok. Bir fotoğraf sitesinde özellikle önemlidir.

SmugMug ile Satış

SmugMug’un rakiplerine göre gerçek avantajı, kutudan çıkar çıkmaz satmanıza yardımcı olmaya hazır! Fotoğraf indirme başına ücret alabilir, müşteriler için özel fiyat listeleri oluşturabilir ve ekstra entegrasyona gerek kalmadan doğrudan baskı ve hediye satabilirsiniz.

Bu, ziyaretçiler arasında markanızı ve görünürlüğünüzü oluşturmak için harika bir fırsat sunar, bu da çekimlerinize de özel filigranlar ekleyerek daha da geliştirilebilir. Buna karın% 85’ini koruyabileceğiniz gerçeğini de ekleyin ve SmugMug, fotoğrafçılık becerilerinizden para kazanmak için çok çekici bir platformdur..

SmugMug Şablonları

SmugMug fotoğrafa özgü özelliklerinde parlarken, tasarımları için çok daha ortalama puan aldı. Teklifleri oldukça sınırlıdır, özellikle de’ucuz bir plan üzerinde – ve daha pahalı planlarda bile sadece 21 şablon arasından seçim yapabilirsiniz.

kendini beğenmiş fotoğraf şablonuSmugMug, tümü fotoğrafçılığınızı göstermek için tasarlanmış, ancak özelliklerle sınırlı, mütevazı bir basit tasarım koleksiyonu sunar.

O’sadece miktar değil’s sınırlı. SmugMug’da’s tasarımları tamamen resimlerinize odaklanır, bu harika – ancak iletişim formları ve haritalar gibi ekstra özellikleri kaybettiğiniz anlamına gelir. Bunlar aren’t gerekli, ancak web sitenize ekstra bir profesyonellik dollop eklemek.

Sen’Özelleştirmenin zaman zaman oldukça basit ve hatta katı olduğunu göreceksiniz – örneğin, görüntü kutularının yüksekliğini ve genişliğini ayarlarken. Bu n’tonlarca yaratıcı kontrol isteyip istemediğinizi seçecek kişi – bunun yerine, o’fotoğraflarınızın kendileri için konuşmasına izin vermek için en iyisi.

SEO

Ticari büyüme, resimlerinizi açıklamalarla ve anahtar kelimelerle etiketlemenize, tek tek sayfalar için meta verileri değiştirmenize (kitabın arkasındaki bulanıklığa benzer bir web sayfasının açıklaması) ve Google’a göndermek için site haritaları oluşturmanıza olanak tanıyan SEO özellikleri tarafından desteklenir. siteniz için bir dizin gibi davranın.

Daha fazla bilgi

 • SmugMug İncelemesi – SmugMug hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? incelememizin tamamını okuyun ve ne düşündüğünüzü görün.
 • Web Sitesi Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu – alternatif olarak, karşılaştırma grafiğimize gidin ve piyasadaki diğer platformlara bakın.

4.. Weebly

En ucuz fotoğraf web sitesi oluşturucu

Weebly profesyonel bir fotoğraf sitesi kurmayı seçebileceğiniz en ucuz web sitesi oluşturucusudur.

Sadece üç farklı plan var. Aylık 6 $ – 26 $ (yıllık faturalandırılır). Orada’her zaman olduğu gibi biz de ücretsiz bir plan s’Profesyonel bir site istiyorsanız bunu tavsiye etmiyorum.

Buraya’Weebly’i keşfetmeden önce her bir plana hızlı bir bakış’s özellikleri ve tasarımları:

 • Ücretsiz plan: $ 0 – 500 MB depolama alanı, Weebly reklamlarını görüntüler
 • Kişisel plan: 6 $ / ay – 500 MB depolama alanı, özel bir alan adı bağlama, Weebly reklamları, temel e-ticaret görüntüleme
 • Mesleki plan: 12 $ / ay – sınırsız depolama alanı, 1 yıllık ücretsiz alan adı, Weebly reklamı yok, gelişmiş e-ticaret
 • İş planı: $ 26 / ay – sınırsız depolama alanı, 1 yıllık ücretsiz alan adı, Weebly reklamı yok, tam e-ticaret, gelişmiş pazarlama araçları

Tüm bu planların dışında, başlangıç ​​için Profesyonel planını öneriyoruz çünkü Kişisel plandan daha iyi para için değer sunar. Herhangi bir profesyonel fotoğraf sitesi için sınırsız depolama alanı ve reklam yok!

Artılar ve eksiler
Weebly’Uygulama Merkezi benzersizdir. Çok çeşitli uygulamalar, site işlevselliğinizi ölçeklendirmenin tek sınırı hayal gücünüzdür Square kısa süre önce Weebly’yi satın aldı. Bu, e-ticaret için harika bir haber, ancak fotoğraf portföyleri gibi daha yaratıcı web sitelerinden uzak bir özet anlamına gelebilir
Bina arayüzü özelleştirilebilirlik ve yapı arasında iyi bir denge kurar. Fotoğrafınızı kutunun dışında sergilemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Özellik eklemek ve şablonlarla oynamak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz Kişisel geri yükleme seçeneği yok – siteniz bozulursa, Weebly desteğinin sitenizi sizin için geri yüklemesini beklemeniz gerekir

Weebly’s temaları çekici, ama basit – kazandınız’t Çığır açan veya çene bırakan tasarımlar bulamazsınız, ancak yaklaşık 50 temiz, şık düzen arasından mütevazı bir seçim bulacaksınız. Son yıllarda kesinlikle iyileştiler, ancak temaları hala yok’t Wix veya Squarespace’in göz alıcı kalitesine uymayın. Tasarımlar daha basit ve daha basittir – teknik olarak mücadele ediyorsanız idealdir – ancak’senden biraz daha çarpıcı bir şey arıyorum’daha uzağa bakmalıyım.

Altına bakmanızı öneririz ‘Portföy’ ve ‘Kişiye özel’ daha yaratıcı ve görsel tasarımlar için kategoriler.

weebly fotoğraf şablonlarıWeebly’şablonlarının daha basit ama birlikte çalışılması daha kolay – hızlı bir fotoğrafçılık web sitesine ihtiyacınız varsa harika bir zaman tasarrufu

Weebly değil’Piyasadaki en kolay kurucu – testimizde 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı – ancak web sitenize fotoğraf yükleyip ekleyebilme kolaylığı görüntülerinizi öne ve ortaya koymaya yardımcı oluyor.

Bir galeri eklemek ve resim yüklemeye başlamak sadece iki tıklama alır, bu da işleri basitleştirir ve size çok zaman kazandırır. Yüklemeler arka planda devam ederken sitenizi düzenlemeye devam edebilirsiniz, bu da aynı anda çok sayıda çekim yüklüyorsanız daha da fazla zaman kazandırabilir.

Weebly ayrıca değil’t yüklenen fotoğraflara boyut sınırlamaları koymak,’4000 piksel genişliğindeki resminizin yeniden boyutlandırılması konusunda endişelenmenize gerek yok. Weebly, yerinde kılavuzlarda en iyi uygulamayı ve en uygun boyutları önerir, ancak bu önerileri zorunlu kılmaz ve seçimi size bırakır.

Akılda tutulması gereken bir şey, Weebly’nin yükleme sırasında görüntüleri web için otomatik olarak optimize etmesidir. Bu renk paletinizi biraz yıkayabilir, böylece’Lightroom’da düzenledikten sonra, görüntüleri sRGB’ye dışa aktarmanız ve görüntülerin canlılığını azaltmak için görüntüye bir renk profili yerleştirmeniz önemlidir.

weebly en iyi fotoğraf web sitesi oluşturucuWeebly, fotoğrafları arka planda yüklemeye devam eder, böylece yüklemelerin tamamlanması için beklemek zorunda kalmadan çalışmaya devam edebilirsiniz

Weebly, araştırmamızdaki özellikleri için oldukça güçlü bir şekilde puan aldı ve SmugMug’un 5’ten 4.4 yıldızla geride kalması. Bunun bir kısmı Weebly’nin kalitesidir.’Çalışmanızın yanında düzgün bir şekilde oturmak için yerleşik blog oluşturma araçları.

SEO açısından, Weebly Uygulama Merkezi’nde birçok yararlı uygulama var. Bunlar çoğunlukla yalnızca premium plan aboneleri tarafından kullanılabilir. Bu, ücretli bir plana geçmeyi hedeflerinize bağlı olarak daha mantıklı bir adım haline getirebilir. O’yüklenen fotoğraflara alternatif metin eklemek ve sitenizi daha da optimize etmek için site ayarlarınızı değiştirmek de basittir’s SEO ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.

Weebly, bazı büyük faydaları olan sağlam bir seçimdir – piyasadaki en heyecan verici tasarımlara sahip olmayabilir, ancak bir bütçe üzerindeki fotoğrafçılar için’akıllı bir seçim.

Daha fazla bilgi

 • Weebly İncelemesi – bir fotoğraf işletmenizin varsa,’Weebly hakkında daha detaylı okumak isteyeceğim.
 • Weebly E-ticaret İncelemesi – Eğer sen’Resimlerinizi satacağınız bir yer arıyorsanız, Weebly’yi çevrimiçi mağaza olarak incelememize bakın.

5.. Duda

Şablon tasarımı için en iyisi

Duda, web tasarımcıları yapmak için oluşturulmuş bir web sitesi oluşturucusudur.’ daha kolay yaşıyor. Bunu akılda tutarak,’Piyasadaki en şık tasarımlarla birlikte gelmesi sürpriz değil.

Araştırmamızda, Duda, tasarım esnekliği için en yüksek puanlama üreticisiydi, rakiplerini 5 üzerinden 4,8 etkileyici yıldızla yenmek’s sadece Squarespace ile eşleşen bir skor!

Artılar ve eksiler
Piyasadaki en iyi tasarımlar, çalışmanızı sergilemeyi şık bir seçim haline getirir Pahalı fiyat planları, Duda’nın araştırmamızda para puanı için en düşük değeri aldığı anlamına geliyordu
Portföyünüzü özelleştirmek için bir ton özellik ve widget sunar Diğer fotoğraf üreticilerine göre daha az yaratıcı özgürlük, yani şablonunuza güvenmeniz gerekir’s tasarımı

Sen al 90’dan fazla şablon Duda’da seçim yapmak’kütüphanesi – ve her biri profesyonelce tasarlanmış ve mobil uyumlu.

Wix’ten farklı olarak,’t şablonunuzu tamamen elden geçirin’s tasarımı. Bunun yerine, tasarımınız büyük ölçüde seçtiğiniz şablona bağlıdır, bu nedenle’sevdiğin birini seçmeye değer.

Tasarımınızı özelleştirebilirsiniz, ancak’t Yaratıcı özgürlük elde edemezsiniz. Tşablonunuza güvenmesi size zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir – kendi resimlerinizi yükleyin, metin ekleyin, burada ve orada birkaç değişiklik yapın ve Duda’s tasarımları sizin için işin geri kalanını yapmak. Basit!

Bir şablon seçer ve daha sonra fikrinizi değiştirirseniz, Duda tüm içeriğinizi kaybetmeden tasarımınızı değiştirmenize olanak tanır. yani portföyünüzü istediğiniz zaman kolayca yeniden tasarlayabilirsiniz.

duda fotoğraf oluşturucu şablonlarıDuda, fotoğraf web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak 90’dan fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla birlikte gelir.

Duda’nın portföyünüzü özelleştirmenize izin vermesinin en iyi yollarından biri widget kullanmaktır. Bunlar, sitenize ekstra işlevler ekleyen uygulamalar gibidir; örneğin, yüklemeniz için pop-up’lar, iletişim formları ve indirilebilir dosyalar kullanılabilir.

Diğer özellikler:

 • Blog
 • Ücretsiz resim kütüphanesi
 • Bir fotoğraf editörü
 • Bir mobil düzenleyici (böylece hareket halindeyken portföyünüzü yönetebilirsiniz)

Peki, Duda’nın kullanımı ne kadar kolay? Cevabı oldukça basit. O’en kolay değil, ama’t Baş ağrısına da neden olmaz – Squarespace ve Wix arasında bir yerde, başlangıç ​​seviyesinin ne kadar arkadaş canlısı olduğu konusunda oturuyor.

Duda’s Fiyatlandırma

Duda’nın araştırmamızda düştüğü yerde para için değer vardı. Aslında, bu alan için yığının dibine geldi ve 5 üzerinden sadece 1,2 yıldız aldı. Duda, fiyatımızın başlamasıyla listemizdeki en pahalı inşaatçılardan biri Aylık 14 $ (yıllık faturalandırılır).

Aylık 22 $ ‘lık Takım planında 14 günlük ücretsiz deneme süresi kazanırsınız.’Duda’dan seçmeniz gerekecek’s inşa etmeye devam etmek için üç fiyat planı. Eğer sen’müşterileri yönetiyorsanız veya portföy sitenizdeki bir ekiple işbirliği yaparsanız,’aylık 22 $ Takım planına veya aylık 74 $ Ajans planına ihtiyacınız olacak.

Orada’Duda’dan şüphe yok’nin güçlü yönleri tasarımlarında yatıyor. Şık bir fotoğraf portföyü istiyorsanız,’Bir araya getirmek basit – ve sen’t Bunun için ekstra ödeme zihin – o zaman Duda iyi bir seçimdir. Görünüş ve güç arasında iyi bir denge sağlar, ama değil’t Bütçedeki fotoğrafçılar için uygundur!

6.. SITE123

Arka uç desteği için en iyisi

SITE123, müşteri desteğinde mükemmel olan oldukça basit bir üreticidir. Yaparken bazı rehberliklere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, SITE123 mükemmel bir seçimdir.

Artılar ve eksiler
Fotoğraf web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak inanılmaz derecede yararlı arka uç desteği Yaratıcı özgürlük oldukça sınırlıdır ve’t Siteniz yayına girdikten sonra şablon değiştir
Araştırmamızda yüksek bir müşteri puanı aldık ve’eğlenceli ve kullanımı kolay Özellikler oldukça basit, yani’çok ölçeklenebilir bir seçim değil – özellikle 270 GB depolama alanı ile

Başlamak için tek yapmanız gereken sitenizin neyle ilgili olduğunu seçmektir – seçtik ‘fotoğrafçılık’ – daha sonra bir e-posta ve şifre ile birlikte site adınızı girin.

SITE123, düzenlemek için bir site oluşturur ve hemen 7/24 canlı sohbet desteğine erişmenizi sağlar. Ayrıca editörle kolayca başa çıkabilmeniz için yararlı bir tur getiriyor.

site123 fotoğraf oluşturucu desteğiSITE123 size canlı sohbet desteği, katılım turu, yardım videoları ve oluşturma sürecinde rehberlik eden pop-up istemleri sunar.

Her yerde farklı unsurlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için üzerine gelebileceğiniz soru işareti düğmeleri ve size yol gösterecek yardımcı sorularla, SITE123’s Builder, başarılı olmanızı isteyerek dostça bir mentorun elini tutmasına benziyor.

Bu arka uç desteği, kullanıcılarımızın SITE123’ü bu kadar iyi derecelendirmesinin nedenlerinden biridir ve 5 üzerinden ortalama 4,6 yıldız verir. Bu oluşturucunun kullanımı da çok kolaydır ve çok çeşitli yardım ve destek seçenekleri ile birlikte gelir; 7/24 canlı sohbet, aynı zamanda bir yardım merkezi ve e-posta desteği ile birlikte gelir.

SITE123 Tasarım

SITE123’S tasarımları yeterince güzel ve kurulumu çok kolay. SITE123 aslında seçtiğiniz kategoriye göre bir site oluşturmak için ADI kullanır. Bundan sonra temanızı değiştirebilirsiniz, ancak’sitenizi radikal olarak yeniden tasarlamak o kadar kolay değil.

O’Ayrıca yapabileceğinizi belirtmek gerekir’t Siteniz yayınlandıktan sonra şablonlar arasında geçiş yapma.

site123 fotoğrafçılık buidler kurulumSITE123, sitenizi olabildiğince kolay hale getirmek için ADI kullanır – sadece doğru kategoriyi seçin ve SITE123 sizin için temelleri bir araya getirir!

Harika olan şey SITE123 otomatik olarak bize bir fotoğraf sitesi için tüm temel bilgileri verdi. Bize büyük bir görüntü bölümü, yerleşik bir portföy ve galeri, sosyal medya entegrasyonu ve bir iletişim formu verildi..

Bu özelliklere sahip olmak iyidir, ancak testlerde,’t mega güçlü – biraz derinlikten yoksundur, bu nedenle karmaşık bir fotoğraf portföyüne ihtiyacınız varsa veya bir iş kuruyorsanız, SITE123 değil’t Harika uzun vadeli bir çözüm.

SITE123 Fiyatlar

İlk bakışta, SITE123’ün sadece iki fiyat planı olduğu anlaşılıyor – ücretsiz planı ve aylık 12.80 $ Premium planı. Ancak, ücretsiz plana kaydolduğunuzda, aslında ayda 12,80 $ ila 34,80 $ (yıllık faturalandırma) arasında değişen dört ücretli plana erişirsiniz..

SmugMug ve Squarespace hareket halindeyken size sınırsız depolama alanı sunarken, SITE123 ile 270 GB’a kadar depolama alanı en pahalı planında. Araştırmamızda SITE123’ün paranızın karşılığını almak için neden 5 üzerinden sadece 2.7 puan aldığını görebilirsiniz.!

Genel olarak, SITE123, basit ve başarılı bir fotoğraf sitesi kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan basit ve dostane bir üreticidir. O’piyasadaki en ölçeklenebilir seçenek değil.

Daha fazla bilgi

 • SITE123 mükemmel arka uç desteği sunar – uzman SITE123 İncelememizde başka neler sunduğunu öğrenin

7.. WordPress.com

Blog yazmak için en iyisi

Dev WordPress.org ile karıştırılmamalıdır, WordPress.com ünlü bloglama CMS’nin kullanımı daha kolay bir sürümüdür. WordPress.org’un gücünü ve bloglama gücünü bir web sitesi oluşturucusunun daha akıcı ve kullanıcı dostu editörü ile birleştirir..

Sonuç, güçlü ama oldukça zorlu bir inşaatçıdır.’t Bloglama araçları için dövülmez ve para için de büyük bir değer sunar.

Artılar ve eksiler
Çok çeşitli yerleşik araçlar sağlayan blog oluşturma için en iyi oluşturucu Kullanımı çok zor, yeni başlayanlar için ideal bir seçim değil
Planlarında elde ettiğiniz özellik sayısı nedeniyle para için büyük bir değer sunar Öncelikle blog yazmak için tasarlandı, yani fotoğrafa özgü özellikleri ve tasarımları aren’t Squarespace veya SmugMug gibi rakipler kadar iyi

WordPress.com’un kullanımı kesinlikle WordPress.org’dan daha kolay olsa da,’hala diğer çoğu inşaatçıdan çok daha zor – aslında, araştırmalarımızda hem kullanım kolaylığı hem de müşteri puanı açısından en düşük puanı aldı.

Yani, eğer sen’Fotoğraf sitenizin yanında bir blog yayınlamaya hevesliyseniz, kazandınız’t Bloglama özellikleri için daha iyi bir oluşturucu bulmak.

wordpress.com fotoğrafçılık blog oluşturma oluşturucuWordPress.com, WordPress.org’un daha basit bir sürümüdür ve özellikle blog oluşturmak için mükemmeldir.

WordPress.com size tüm blog oluşturma araçlarını sunar, sosyal yer iminden kullanıcı yorumlarına kadar. Ancak,’t, fotoğrafa özgü özelliklerini – örneğin SmugMug ile karşılaştırıldığında,’s oldukça standart. Eğer sen’portföyünüzü bir blog ile birleştirmeyeceksiniz, bu değil’t en iyi bahsin.

Ancak, WordPress.com’un gerçekten öne çıktığı yer para için değer. Weebly en ucuz fotoğraf web sitesi kurucusu olsa da, WordPress.com 5 yıldızdan 4,5 puan alan değeriyle bizi büyüledi.

Ücretsiz bir planı ve dört ücretli planı vardır. Aylık 5 $ – 45 $ (yıllık faturalandırılır). WordPress.com markasını kaldırmak, maksimum 200 GB depolama alanının kilidini açmak ve SEO araçlarına erişmek için’Aylık 25 $ iş planına ihtiyacınız olacak.

Eğer yapmazsan’Bu özelliklere ihtiyaç duymadan, 8 $ ‘lık Premium plan, 13 GB depolama alanı ve sitenizden para kazanma seçeneği ile küçük fotoğraf siteleri için uygundur.

WordPress.com Tasarımı

WordPress.com’da 339 temalar çeşitli stilleri ve endüstrileri kapsayan seçim yapabilirsiniz. Site türünü arayabilirsiniz’portföy, dergi, blog ve işletme de dahil olmak üzere endüstriye göre filtreleme veya yeniden filtreleme.

wordpress.com fotoğrafçılık şablonlarıWordPress.com’da yüzlerce tema var – burada Portföy tasarımlarının bir seçimini görebilirsiniz.

Tüm temalar ücretsiz değildir – ayrıca yüklemek için ödediğiniz premium temalar da vardır. Eğer sen’Aylık 5 $ kişisel planınızda, yalnızca ücretsiz temalara erişebilirsiniz. Premium bir tema kullanmak istiyorsanız, ayda en az 8 $ Premium plana ihtiyacınız vardır. 109 ücretsiz tema ve 183 premium tema var.

Araştırmamızda, WordPress.com tasarım esnekliği için oldukça kötü bir skor elde etti – 5 üzerinden 2,8 yıldız onu paketin dibine koyuyor. Bunun ana nedeni WordPress.com’Sürükle ve bırak araçlarının olmaması nedeniyle sınırlı özelleştirilebilirlik.

İçeriğinizi ve tasarımınızı ayrı ayrı düzenlersiniz, bu da tıknaz ve yaratıcı bir şekilde kısıtlayıcı hissederseniz’seçtiğiniz şablonda büyük yeniden tasarımlar yapmaya çalışıyorsunuz.

Tersi, temaları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, tüm içeriğiniz ve medyanız otomatik olarak yeni tasarıma geçirilecek.

Her şey hesaba katılırsa, WordPress.com,’fotoğrafçılığınızı tanıtmak için bir blog çalıştırıyorsunuz, ve aren’t Bir meydan okuma ile ertelemek. O’l listemizde kullanılacak en zor inşaatçı, bu yüzden’t Yeni başlayanlar için tavsiye etmiyorum.

Daha fazla bilgi

 • WordPress.com hakkında sorularınız varsa, WordPress.com İncelememizdeki bu güçlü platformun tüm dökümünü okuyun
 • Eğer sen’WordPress.com ve .org arasındaki farklardan emin değilseniz, WordPress.com ile WordPress.org karşılaştırmamıza göz atın

8.. GoDaddy

Zaman baskısı altındaki reklam öğeleri için mükemmel

GoDaddy’yi dünya olduğu için biliyor olabilirsiniz’en büyük alan adı kayıt sitesi, ancak’kimse hile midilli. Ayrıca popüler bir web sitesi oluşturucuya sahiptir.’s yıllardır sürekli gelişiyor.

Artılar ve eksiler
Süper hızlı ve kullanımı kolay, size zaman kazandırır – isterseniz bir web sitesini dakikalar içinde canlı yayınlayabilirsiniz! Tasarımlar aren’En iyi fotoğraf yapımcıları kadar çarpıcı ve yaratıcı kontrol eksikliği sinir bozucu olabilir
7/24 destek ile başlangıç ​​dostu, GoDaddy gerekir’seni herhangi bir baş ağrısıyla bırakmaz Geniş bir özellik yelpazesine rağmen, genel olarak gerçek derinlik ve güçten yoksundurlar.

GoDaddy’s web sitesi oluşturucu basit, ancak etkilidir. Bununla ilgili en iyi şey, ADI kullanımıdır – sitenizin adı ve amacı gibi birkaç kolay soruyu yanıtlarsınız ve GoDaddy size cevaplarınıza göre kişiselleştirilmiş bir site oluşturur.

En sevdiğiniz tasarımı seçebilir ve siz istediğiniz kadar düzenleyebilirsiniz’Mutlu olun, ancak GoDaddy’nin bacak çalışmalarının çoğunu sizin için otomatik olarak yapması size zaman ve emek tasarrufu sağlar. O’bir fotoğraf sitesi kurmanın en hızlı yolu, En kısa zamanda çevrimiçi bir şey istiyorsanız mükemmel bir seçim yapma.

O’Etraftaki en gösterişli, en güzel veya en güçlü web sitesi oluşturucu değil, ancak hıza ihtiyacınız varsa, GoDaddy kazandı’seni hayal kırıklığına uğratmak.

godaddy fotoğraf web sitesi oluşturucuGoDaddy, fotoğraf sitenizi oluşturmayı inanılmaz derecede hızlı hale getiren tasarım destekli bir inşaatçıdır.

O’GoDaddy, kullanım kolaylığı için 5 üzerinden sağlam bir 3.8 yıldız attı – orada’neredeyse hiç öğrenme eğrisi yok ve işin çoğu sizin için yapılıyor. Çünkü bu’Oldukça basit bir inşaatçı olduğunda, gelişmiş özelleştirme söz konusu olduğunda mücadele etmeye başlayabilirsiniz – GoDaddy,’tasarımlarına yakın yapışmasını mutlu.

GoDaddy değil’Bazı rakipleriyle aynı seviyede çarpıcı tasarımlara sahip olmakla birlikte, fotoğrafçılığınızı sergilemek için mükemmel olan modern, görsel şablonlardan oluşan mükemmel bir seçim sunar..

godaddy fotoğraf şablonlarıGoDaddy’s şablonları modern ve temizdir ve genellikle büyük görüntü bölümleri ve sektörle ilgili özellikler içerir.

Çünkü GoDaddy sitenizi cevaplarınıza göre oluşturur, sektörle ilgili özellikleri otomatik olarak yerleşik hale getirirsiniz. Örneğin, aşağıda oluşturulan GoDaddy sitesi bir galeri, bir iletişim sayfası, bir rezervasyon formu ve bir abonelik bülteni kaydı içeriyordu. Hepimiz bir parmağımızı kaldırmak zorunda kalmadan!

godaddy fotoğraf oluşturucu örneğiGoDaddy otomatik olarak galeri, iletişim sayfası ve rezervasyon formu gibi ilgili özelliklere sahip bir fotoğraf sitesi oluşturdu.

Bu özellikler büyük bir kapsayıcılıktır, ancak sadece şimdiye kadar devam ederler. Sen yapma’t SmugMug ile gelen fotoğrafçılığa özgü araçlarla veya Squarespace ile gelen güç ve kaliteyle aynı seviyede değil. GoDaddy işi yapar, ama yapmaz’t Onun özellikleri ile yukarıda ve öteye gitmek.

Dedi ki,’GoDaddy’den bahsetmeye değer’s Yeni başlayanlar için optimizasyonu çok daha kolay hale getiren harika bir iş yapan SEO aracı. SEO sihirbazı, sitenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda size yardımcı olacak basit sorular sorar’s SEO.

GoDaddy Fiyatlandırması

Peki, GoDaddy’nin maliyeti nedir? Öyle değil’Ücretsiz bir planınız yok – bunun yerine size cömert bir aylık ücretsiz deneme oynamak için. Bundan sonra, dört fiyat planı var. Aylık 10 $ – 25 $ (yıllık faturalandırılır).

godaddy fiyatlandırma fotoğraf sitesiGoDaddy’nin, yıllık olarak faturalandırıldığında ayda 10 ila 25 dolar arasında değişen dört fiyat planı vardır. Tüm planlar bir aylık ücretsiz deneme sürümüyle gelir, böylece bunları risksiz deneyebilirsiniz.

En ucuz Temel plan, hareket halindeyken düzenleme, bir PayPal düğmesi, her ay beş sosyal gönderi ve yanıt ve ayda 100 e-posta pazarlama gönderimi sağlar. Kazandın’t herhangi bir SEO araç almak, ancak, bu nedenle, bunun yerine aylık 15 ABD doları Standart planını öneriyoruz.

GoDaddy yapmadı’para için değer geldiğinde bizi havaya uçurmak – 5 üzerinden 2.9 yıldız aldı. Yine de, ücretsiz deneme listemizdeki en uzun deneme, bu yüzden GoDaddy’nin doğru olup olmadığını görmek için en iyi şekilde kullanmanızı öneririz sen!

Daha fazla bilgi

 • GoDaddy’ye dalmaya hevesli misiniz?’ayrıntıları? GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu İncelememizden başka bir yere bakmayın

9.. Çarpıcı

Küçük fotoğraf portföyleri için ideal

Şık kalırken işleri küçük ve basit tutmak istiyorsanız, çarpıcı bir şekilde sizin için fotoğraf oluşturucu olabilir. Çarpıcı bir şekilde öncelikle bir sayfalık web siteleri oluşturmak için tasarlanmıştır, bu yüzden sadece küçük iş koleksiyonları için gerçekten tavsiye ediyoruz.

Çarpıcı bir şekilde, teknik deneyimleri ne olursa olsun, herkese ve herkese çevrimiçi varlıklarını oluşturma şansı sağlamayı amaçlayan bir kurucu. Bunu size vererek temel araçlar ve iyi tasarlanmış şablonlar, böylece yeni başlayanlar bile çok yönlü bir web sitesi oluşturabilir.

O’hobi fotoğrafçıları için mükemmel tüm işlerini tek bir yerde gösteren kolay yönetilen bir web sitesi isteyenler. Kazandı’t Büyük veya karmaşık bir portföyü destekliyor, ancak küçük bir fotoğraf koleksiyonunu güzel bir şekilde gösterecek.

Artılar ve eksiler
Özellikle yeni başlayanlar ve küçük bir çalışma koleksiyonu göstermek isteyenler için çok yönetilebilir Tek sayfalık web sitesi tasarımı ve temel özellikleri, bunun’t Büyük, karmaşık veya süper profesyonel portföyler için iyi bir seçenek
Temel blog ve satış araçları, fotoğrafçılığınız için küçük ve çok yönlü bir portföy oluşturmanıza olanak tanır Sınırlı araçlar ve tasarım seçenekleri kolayca büyüyebilir ve becerilerinizi genişletmek istiyorsanız sinir bozucu olabilir

Çarpıcı’s Tasarımlar

Çarpıcı bir şekilde, bir kez göz atabileceğiniz mütevazı bir şablon seçimi var’ücretsiz hesabınızı oluşturduk. Altında yedi şablon var ‘Yaratıcı’ kategorisinde ve 17’sinde ‘Kişiye özel’ kategori.

çarpıcı fotoğraf şablonlarıBuraya’küçük bir seçim çarpıcı’altındaki şablonlar ‘Yaratıcı’ kategori. Hepsinin büyük arka plan resimlerine nasıl sahip olduğunu görebilirsiniz – fotoğrafçılığınızı göstermek için mükemmel!

Her şablonu seçmeden önce ve hatta bir kez önizleyebilirsiniz’fotoğraf sitenizi yayınladınız, şablonları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Orada’küçük başlık bölümlerinin yanı sıra büyük başlık görüntülerinin güzel bir kombinasyonudur, böylece çalışmanızı göstermenin en iyi yollarını seçebilirsiniz. ‘Sparks’ Aşağıdaki şablon mükemmel bir örnektir.

çarpıcı fotoğraf tasarımı büyük örnekBurada görebilirsiniz’Kendi resminizi doldurmanız, ziyaretçileri yakalamanız için zaten geniş bir alan var’ dikkat edin ve siteniz için iyi bir ilk izlenim oluşturun. çarpıcı fotoğraf tasarımı küçük örnekSayfadan aşağıya,’size çalışmalarınızın daha geniş bir seçimini gösterme şansı veren bir galeri bölümüdür. Görüntülerden birine tıkladığınızda, tam ekran slayt gösterisine açılır.

Çarpıcı’s tasarımlar aren’t çığır açıcı, ama onlar’işinizi arkadaşlarınıza, ailenize ve diğer fotoğrafçılara gösterecek kadar iyisiniz!

Çarpıcı’s Özellikleri

Araştırmamızda çarpıcı bir şekilde gerçekten düştüğü özellikler.

Eğer sen’Web sitesi oluşturmada tamamen yenisiniz, o zaman siz’çarpıcı bir şekilde bulacağım’s yönetilebilir ve kullanımı eğlenceli – ama bir kez sen’biraz güven kazandınız veya siteniz için biraz daha büyük bir rüya görmeye başladınız.’onları hızla sınırlandıracak.

Oldukça iyi blog oluşturma araçlarına sahiptir (’t WordPress.com ile rekabet eder) ve hatta ücretsiz plan üzerinde bir ürün satabilirsiniz – insanların seveceğini düşündüğünüz favori baskınız varsa mükemmel!

Ancak, bundan sonra, Çarpıcı bir şekilde’nin özellikleri daha büyük rakipleriyle eşleşmek için mücadele ediyor. Örneğin, SEO bağırmak için bir şey değildir – bir SEO kontrol listesi alırsınız, ancak sitenizi arama sonuçlarının en üstüne itmek için pek çok gelişmiş seçenek yoktur.

Ölçeklenemez özellikleri ve fotoğrafa özgü araçların eksikliği nedeniyle, özellikler için yaptığımız araştırmada çarpıcı bir şekilde paketin alt kısmına geldi ve 5 yıldızdan sadece 2,2 puan aldı..

Çarpıcı Fiyatlandırma

Çarpıcı bir şekilde ücretsiz bir planı var ve ayda 8 $ ile 49 $ arasında değişen üç ücretli plan (yıllık faturalandırma).

çarpıcı bir şekilde fotoğraf üreticisi fiyatlandırmasıÇarpıcı bir şekilde toplamda dört planımız var, ancak’t Çok uzun süre bedava planda kalmanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz plan kısıtlayıcıdır, bu nedenle ayda en az 8 ABD doları öneririz Sınırlı plan, beş adede kadar ürün satmanıza olanak tanır ve aylık 50 GB bant genişliği ile ziyaretçiler için daha fazla alan sağlar. Ancak,’Çarpıcı reklamları yalnızca aylık 16 ABD doları Pro planına geçtikten sonra kaldırabileceğinizi bilmeye değer.

Genel olarak, küçük veya hobi fotoğrafçılığı web siteleri için çarpıcı bir şekilde en iyisidir. Eğer sen’gelecekte portföyünüzü büyütmeyi veya tutkunuzu bir işletmeye dönüştürmeyi planlıyorsanız, bu’t En ölçeklenebilir seçim – ancak hayatı basit tutmak isteyenler için idealdir.

Daha fazla bilgi

 • Çarpıcı Web Sitesi Oluşturucu İncelememizde bu oluşturucunun sizin için uygun olup olmadığını öğrenin

10.. Jimdo

Kullanıcı deneyimi için en iyisi

Jimdo, iki editörle gelen bir inşaatçıdır: Jimdo Creator ve Jimdo Dolphin. Jimdo Creator ana platformdur ve Wix, Weebly ve diğer inşaatçılara benzer. Bu arada Jimdo Dolphin, tıpkı GoDaddy, SITE123 ve Wix ADI gibi ADI kullanıyor.

Fotoğraf web sitenizi oluşturmaya gelince, Jimdo Creator siteniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar, bu yüzden çalışmanızı sergilemek için bunu kullanmanızı öneririz. Jimdo Dolphin hızlı ve kolaydır, ancak düzenleme söz konusu olduğunda daha sınırlıdır.

jimdo fotoğrafçılık web sitesi oluşturucuJimdo, sitenizi manuel olarak oluşturma veya daha hızlı kurulum için ADI kullanma arasında seçim yapmanızı sağlayan bir web sitesi oluşturucusudur..

Jimdo’nun en önemli avantajlarından biri, şablonlarının UX (kullanıcı deneyimi) göz önünde bulundurularak tasarlanmasıdır.

Güçlü UX’e sahip olmak önemlidir, çünkü insanları sitenizi kullanmaktan daha fazla zevk alır. Web sitelerini düşünün’tıknaz, garip veya yolunuzu bulmak zor olan ziyaret ettiniz – muhtemelen’t Bu siteye çok uzun süre bağlı kalmayın!

Artılar ve eksiler
Jimdo’da yerleşik harika kullanıcı deneyimi’s tasarımlar Jimdo test ettiğimiz tüm fotoğrafçıların en kötü tasarım esnekliği puanını aldı
Kendi teknik yeteneğinize göre Jimdo Creator veya Jimdo Dolphin kullanmayı seçebilirsiniz İnşa etmek için tıknaz ve sınırlayıcı hissedebilir

Jimdo’s Tasarımlar

Biz’dürüst olacağım – Jimdo’muhtemelen şablonlar kazandı’Seni havaya uçurma. Kesinlikle yapmadılar’çoraplarımızı yitirdi – aslında, Jimdo test ettiğimiz tüm fotoğraf üreticileri arasından tasarım için en düşük puanı aldı.

Yine de, 5 üzerinden 2.5 yıldız olmasına rağmen, harika UX için Jimdo’ya kudos vermek zorundayız. Daha önce de belirttiğimiz gibi, site ziyaretçilerinizin fotoğraf sitenize göz atarak harika zaman geçirmelerini istiyorsanız, Jimdo’s şablonları harika bir seçenektir.

jimdo fotoğraf şablonlarıJimdo, araştırmamızda tasarım esnekliği için zayıf puanlar aldı, ancak şablonları harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Jimdo’nun tasarım esnekliği için düşük puan almasının temel nedeni,’şablonunuzu düzenlemeye çalıştığınızda çok kısıtlayıcı. Metin kutuları ve resimler gibi öğeler ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz, ancak bölümleri büyük ölçüde değiştirmek ve gerçekten kendiniz yapmak istiyorsanız,’mücadeleye başlayacağım.

Bir diğer dezavantaj, kategoride bile ‘Fotoğraf ve Portföy’, fotoğrafçılığa özgü ciddi bir özellik yoktu. Ayrıca, tasarımlar profesyonel bir portföy sitesinden beklediğiniz şık kenardan yoksundu.

Test ettiğimiz özellikler, kullanım kolaylığı ve kullanım gibi diğer alanlarda Jimdo’t İyi ya da kötü nedenlerden ötürü göze çarpmaz. Genellikle paketin ortasında bir yerde,’Bu karmaşık olmayan inşaatçı için birçok çarpıcı özellik bulmak için mücadele edeceğim.

Jimdo’nun kullanımı kolaydır ve Jimdo Dolphin ADI seçeneğiyle gitmeye karar verirseniz daha da kolaydır. Jimdo, reytingleri Jimdo’nun müşteri puanı için 5 üzerinden 4 yıldız kazanmasına yardımcı olan kullanıcılarımızla oldukça popüler bir hit oldu..

Ama bu sadelik de Jimdo’s düşüşü – bazı kullanıcılar ne kadar kolay olduğunu sevirken, diğerleri tıknaz ve kullanımını sınırladı. Kendi tercihlerinize uygun olduğundan emin olmak için taahhütte bulunmadan önce Jimdo’yu denemenizi öneririz.

Jimdo’s Fiyatlandırma

Hem Jimdo Creator hem de Jimdo Dolphin ücretsiz bir planla geliyor. Jimdo Creator’ı seçerseniz, ücretli planlar ayda 10 ila 40 dolar arasında değişir (yıllık faturalandırılır). Jimdo Dolphin’i seçerseniz,’ayda 9 $ – 39 $ (yıllık faturalandırılır) bakarak – orada’içinde çok fazla değil!

Jimdo, sitenizdeki reklamları kaldırmak için en ucuz yapımcılardan biridir – ancak SEO işlevleri ve sınırsız depolama için,’ll $ 20 aylık iş planı gerekir. Squarespace ile her ikisini de ayda 12 dolara alabileceğiniz göz önüne alındığında, bu oldukça dik görünüyor.

Genel olarak, Jimdo sitenizden ayrılmak istiyorsanız gidilecek’s tasarım ve UX seçtiğiniz şablona, ​​ve don’t Karşılığında yaratıcı kontrolü kaybetmeyi unutmayın.

Daha fazla bilgi

 • Jimdo hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla ayrıntı için derinlemesine Jimdo İncelememizi okuyun

Diğer Fotoğraf Sitesi Oluşturucu Seçenekleri

Biz’fotoğrafçılar için en iyi 10 web sitesi üreticileri için önerimiz süper emin. Biz’bu platformları test etmek ve sıralamak için çok fazla zaman ve araştırma yaptık. Bununla birlikte, fotoğrafçılığa özgü bazı web sitesi oluşturucuları var.’t Kesim yapmak oldukça, ama yine de söz etmeye değer:

Biçim

Format kesinlikle portföyler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Ayda sadece 9 ABD dolarından başlayan planlarla,’s kesinlikle uygun bir seçenek ve telif hakkı ve gizliliğe odaklanma onu fotoğrafçılar arasında popüler hale getiriyor. O’s bizim sevme için hala biraz buggy, ama o’kesinlikle izlemek için bir tane.

Pixpa

Pixpa, özellikle fotoğrafçılar için tasarlanmıştır, şık şablonlarla birlikte gelir ve ayda sadece 8 ABD dolarından başlar. Squarespace, Wix ve SmugMug gibi şeylere meydan okumadan önce hala bir yolu olduğunu düşünüyoruz, ancak genellikle olumlu eleştirilere sahip.

Zenfolio

Zenfolio, müşteri oturum açma seçeneği ve çok miktarda depolama alanı olduğu için etkinlik fotoğrafçıları için en uygun olanıdır. Eğer sen’yeni trafik almaya çalışıyorum, ancak Zenfolio değil’t sıfırdan – SEO işlevselliği zayıf ve kullanıcılar tasarımın da sezgisel olmadığından şikayet ediyorlar.

Sizin için en iyi Fotoğrafçılık Web Sitesi Oluşturucu Nasıl Seçilir

Fotoğraf web siteniz için doğru web sitesi oluşturucuyu bulmak gerçek bir zorluk olabilir – seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle, nasıl başlıyorsunuz??!

Biraz baskı uygulamak için’alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken önemli şeyleri belirledim.

Unutmayın, en iyi fotoğraf üreticileri:

 • Fotoğrafçılığınızı sergilemenize yardımcı olun
 • Size uygun fiyatlı ve ölçeklenebilir profesyonel bir web sitesi sunun
 • Almak ve kullanmak kolay
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğrafçılığı saklayabilir ve görüntüleyebilir
 • Daha fazla müşteri kazanmanıza ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olun

İnşaatçının fotoğrafçılığınızda en iyisini ortaya çıkardığından emin olun

Web sitesi oluşturucular, işinizi göstermeyi ve web sitenizi tanıtmayı kolaylaştırır, böylece başkaları göz atmak ve keyfini çıkarmak için bulabilir.

Kamerası ve Flickr hesabı olan herkes kendilerine fotoğrafçı diyebilir. o’işinizin çok kalabalık bir pazarda öne çıkması gerçekten önemli.

Önerilen yapımcılarımız, fotoğraf galerileri veya iletişim sayfaları gibi hemen kullanabileceğiniz veya uygun gördüğünüz gibi harika özelliklerle önceden yüklenmiş olarak gelen fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış zaman kazandıran şablonlar sunar.!

Şablonları bir reçete gibi düşünün. Malzemeleri tam olarak önerildiği gibi kullanabilirsiniz veya karışıma kendi yaratıcı eklemelerinizi ekleyerek kendiniz yapabilirsiniz..

wix fotoğrafçılık web sitesi şablonuWix’in duvar-duvar fotoğraf galerisi gibi’s ‘Aile Fotoğrafçısı’ şablon (yukarıda), ancak renk ve yazı tiplerinden emin değil misiniz? Sadece şablonu seçin ve ardından düzenleyicideki yazı tipini ve renkleri değiştirin – gerçekten bu kadar basit!

Akıllı telefonunuzda olduğu gibi web sitenize ekstra özellikler ekleyen uygulamaları da entegre edebilirsiniz! Bunlar, HD fotoğraflar için ek galeri stilleri ve hatta görüntülerinizi farklı platformlarda tanıtmak için sosyal feed entegrasyonlarını içerebilir..

Bildiğiniz gibi, maruz kalma başarıyı doğurur (punto!). Ancak, insanlar sizi çevrimiçi bulamazsa, istediğiniz kadar trafik veya dikkat çekmek için mücadele edeceksiniz.

En iyi fotoğraf web sitesi oluşturucuları da web sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu eklemek için süper kullanışlı olabilir ‘meta veri’ web sayfalarınıza da ‘etiketler’ ve ‘alternatif metin’ her ikisi de Google’da sıralama ve arama motoru sonuçlarındaki görünürlüğünüzü artırmak için önemli olan resimlere.

Göz alıcı bir şablon kullanmak, hiçbir zaman profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanın mükemmel bir yoludur – bunu güçlü SEO artırıcı özelliklerle birleştirin ve’kullanıcılar tarafından bulunma olasılığı daha yüksek olan ve çalışmanızın dikkat çekmesini sağlayan bir web siteniz olacaktır.!

Anahtar terimler

Etiketler – Resimlerinizi sıralamaya yardımcı olan ve belirli bir fotoğraf türüyle (ör. Dağlar, arabalar veya yıldırım çarpmaları) ilgilenen ziyaretçiler için yararlı olan fotoğraflara site içi etiketler eklendi.

Alternatif Metin – Arama motorlarına bir resim tanımlayan ve bir web sitesinin SEO dizine ekleme için kullanışlı etiketler (bir web sitesini yüksek sesle duymak için ekran okuyucu kullanan görme engelli kullanıcılar için de yararlıdır).

Meta Veriler – Arama Motorlarının ilgili arama terimleri için sıralamasına, kategorize etmesine ve dizine eklemesine yardımcı olan web siteniz hakkında açıklayıcı bilgiler.

En İyi Fotoğrafçılık Sitesi Oluşturucuları: Karar

İşte millet var. Özetlemek gerekirse: Bir fotoğrafçı için en önemli alanları aldık ve her birini titiz araştırma sürecimize koyduk. Özellikle dikkat ettiğimiz alanlar tasarım, SEO, blog oluşturma ve kullanım kolaylığıydı.

Yardım ve destek, paranın karşılığı ve müşteri puanları gibi diğer önemli alanların yanı sıra, her inşaatçıyı test ettik ve sıraladık.

En iyi 10 fotoğraf sitesi oluşturucu seçeneği için seçtiklerimiz:

 1. Squarespace – En iyi genel fotoğraf sitesi oluşturucusu.
 2. Wix – En kolay fotoğraf web sitesi oluşturucu.
 3. SmugMug’da – fotoğraf güvenliği için en iyisi.
 4. Weebly – en ucuz fotoğraf web sitesi oluşturucu.
 5. Duda – şablon tasarımı için en iyisi.
 6. SITE123 – arka uç desteği için en iyisi.
 7. WordPress.com – blog yazmak için en iyisi.
 8. GoDaddy– zaman baskısı olan reklam öğeleri için mükemmel.
 9. Çarpıcı – küçük fotoğraf portföyleri için ideal.
 10. Jimdo – kullanıcı deneyimi için en iyisi.

Fotoğraf web siteniz, görüntülerinizi öne ve ortaya koymalı, böylece çevrimiçi olarak öne çıkmalısınız ve ziyaretçileri ve hatta potansiyel müşterileri çalışmanızı görüntüleyebilir.

Squarespace, bir numaralı fotoğraf web sitesi oluşturucumuz çünkü SEO’dan blog’lamaya ve ötesine kadar çarpıcı tasarımları güçlü özelliklerle birleştiriyor. O’kullanımı kolay değil, ama’s ile kavramak oldukça hızlı.

Bu oluşturucu, fotoğraflarınızı sergilemek için ama gerçekten çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için size büyük miktarda yaratıcı özgürlük sunuyor..

Tüm premium planlarda sınırsız alan ve bant genişliği (daha fazla kişinin sitenizi ziyaret etmesini sağlar!) Alırken, fotoğraf yükleme hızları en hızlı’ve kaliteyi koruyan,’t işini azaltma.

Profesyonel olarak tasarlanmış birçok fotoğraf şablonundan birinde çalışmaya başlamayı seçerseniz,’büyük miktarda zaman kazandıracak ve yine de çok etkileyici bir web sitesi ile sonuçlanacak.

Wix ve SmugMug daha dikkat çekici galeri ve şablon stillerine katkıda bulunuyor. Wix’in kullanımı çok kolaydır, tonlarca yaratıcı özgürlük sunarken, SmugMug ihtiyacınız olan tüm fotoğrafçılığa özgü özelliklere sahiptir.

İşleri tamamlamak için, Weebly kullanmak için en ucuz fotoğraf web sitesi üreticisi – eğer yapmazsan’Daha güçlü inşaatçılar tarafından sunulan tüm mod-eksilere ihtiyaç duymazsanız, Weebly enstantanelarınızı göstermek ve tanıtmak için sağlam bir seçimdir.

Günün sonunda, ihtiyaçlarınıza en uygun fotoğraf platformunu bulmak için, o’Her zaman ücretsiz denemeleri test etmeye değer. Yapabilecekleriniz ve yapabilecekleriniz hakkında bilgi edinin’mevcut araçları ve şablonları ve web sitenizi potansiyel olarak ölçeklendirmenin ne kadar kolay olduğunu – bir platforma başlamadan ve yatırım yapmadan önce.

Seni seviyorum bulursan Squarespace’ücretsiz deneme, biz’ve özellikle okuyucularımız için bir tedavi var. Kaydolduğunuzda tam fiyat ödemek yerine kodu girin WBE kasada ve planında% 10 indirimden yararlan!

Sıradaki…

Bir kere sen’İhtiyaçlarınız için mükemmel bir fotoğraf sitesi oluşturucu buldum. Çevrimiçi Portföy Nasıl Oluşturulur profesyonel bir portföy web sitesi oluşturmaya başlamak!

En İyi Fotoğrafçılık Web Sitesi Oluşturucuları: SSS

Özel web sitesi oluşturucuları çok yönlü web sitesi oluşturucularından daha mı iyi??

Değişir. Sitenin görünümü üzerinde tam yaratıcı kontrol istiyorsanız, Wix veya Squarespace gibi çok yönlü bir inşaatçı bunu sunar. Bir hands-off istiyorsanız, fotoğrafçılığım kendi adına bir tür vibe, SmugMug gibi özel platformlar muhtemelen daha iyi bir seçimdir. O’ücretsiz denemelerin kullanılmasının neden bu kadar önemli olduğunu s. Gereksinimlerinize neyin uyduğunu sadece siz biliyorsunuz.

Yapabilmek’t Sadece Instagram kullanıyorum?

Yapabilirsin ama yapmazdık’t tavsiye ederim. Bir web sitesi, halının diğer ayaklarınızdan çıkmamasına gerçekten güvenebileceğiniz tek platformdur. Başka her yerde bir başkasına misafirsin’s platformu. Kesinlikle Instagram kullanın – it’s tüm çizgiler sanatçılar için mükemmel bir çıkış – ama don’t sadece Instagram kullan.

Ücretsiz bir fotoğraf sitesi yapabilir miyim?

Dağınık alan adlarını ve sitenizin her tarafına sıvanmış reklamları beğenmedikçe,’fotoğrafçılık web sitenizi yerden almak için birkaç dolar harcamak zorunda kalacaksınız. Kaygan fotoğrafçılık web siteleri’ücretsiz gelmiyor – ama ucuz geliyorlar. Eğer sen’ayda birkaç dolar zanaat hakkında ciddi olmak buna değer.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map