En İyi Yönetilen 8 WordPress Hosting Sağlayıcısı: Onlarsız Yönetebilir misiniz?

en iyi yönetilen wordpress barındırma özellikli resimBu makale size en iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları hakkında tüm ayrıntıları verecektir.


Bir WordPress web siteniz varsa,’Bunun için barındırma bulmanız gerekecek. Yönetilen WordPress barındırma popüler bir seçimdir, çünkü birlikte gelir WordPress siteleri için özel hizmetler.

Yönetilen WordPress barındırma, WordPress web sitelerini desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır ve sitenizin başarılı olmasına yardımcı olacak özelliklerle birlikte gelir. Otomatik güncellemelerden tek tıklamayla WordPress kurulumuna kadar, bu WordPress kullanıcıları için mükemmel bir barındırma.

Bu, yönetilen WordPress barındırma iş siteleri veya yüksek trafiğe sahip siteler için mükemmel hale getirir. Üst düzey destekten günlük yedeklemelere kadar içerilen özellikler, sitenizi mümkün olduğunca kolay çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Tabii ki, eğer yapmazsan’bir WordPress siteniz yok, bu tür barındırma kazanıyor’senin için olmayacağım! Bu durumda, bunun yerine VPS veya özel hosting’e göz atın.

İyi haber şu ki, yönetilen WordPress hosting çok sayıda sağlayıcı tarafından sunulan gerçekten popüler bir seçenektir. Dezavantajı, web siteniz için en iyi planı bulmak imkansız bir görev gibi hissedebilirsiniz!

o’bu yüzden biz’Fiyatlandırma ve özelliklerden müşteri desteğine ve ötesine kadar her şeyi inceleyerek en iyi sağlayıcıları bulmak için derinlemesine araştırma yaptık.

Contents

En İyi Yönetilen 8 WordPress Hosting Sağlayıcısı:

 1. Bluehost – WordPress hosting için en iyisi.
 2. A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 3. Hareket halinde – Özellikler için en iyisi.
 4. WP Motoru – Yardım ve destek için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. 1&1 IONOS – Para için en iyi değer.
 7. DreamHost – İşleri basit tutmak için en iyisi.
 8. GoDaddy – Ekstra özellikler için en iyisi.

En iyinin en iyisi şüphesiz Bluehost’dur – WordPress bunu önerir ve nedenini görebilirsiniz! A2 Hosting’in hız ve müşteri hizmetlerine odaklanan bir sonraki en iyisi olduğunu gördük. InMotion’Etkileyici özellikleri onu üçüncü sırada yer alıyor. Ne olursa olsun’Bu en iyi sekiz sağlayıcı herkes için bir şey olmalı.

Bu makale, en iyi sekiz yönetilen WordPress barındırma sağlayıcımızın her birini parçalayacak ve fiyatlandırma, artılar ve eksiler ve her bir sağlayıcının en iyisi için size düşüş sağlayacaktır. Karşılaştırmamızın sonunda siz’WordPress siteniz için hangi barındırma sağlayıcısının en iyi seçim olduğunu bileceğim.

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma

En iyi yönetilen sekiz WordPress barındırma sağlayıcısı, farklı güçlü ve özellikli özelliklere sahiptir. Senin olsun’ucuz fiyatlar, sınırsız depolama veya güvenilir barındırma arıyorsunuz, orada’mükemmel bir sağlayıcı seni bekliyor.

Yine de, her biri tarafından sunulan somunları ve cıvataları takip etmek zor olabilir, bu yüzden’İlk sekizin temel özelliklerini yan yana karşılaştırmak için bir tablo oluşturduk.

Yan Yana Yönetilen WordPress Hosting Karşılaştırması

ProviderStorageUptime% Site SayısıYazılım GüncellemeleriBaşlangıç ​​Fiyatı / ayBluehost

A2 Hosting

Hareket halinde

WP Motoru

SiteGround

1&1 IONOS

DreamHost

GoDaddy

Sınırsız99.98SınırsızEvet$ 29.99
Unmetered

99.95

1 – Sınırsız

Evet$ 24.46
40 GB – 240 GB99.971 – 20Evet$ 8.99
10 GB – 1 TB99.951-25Evet35 $
10 GB – 30 GB99.981 – SınırsızEvet$ 11.95
25 GB – 200 GB99.981-5Evet9 $
30 GB – 120 GB99.951Evet$ 19.95
10 GB – 50 GB99.971-5Evet10,99 $

Yukarıdaki tablo, her sağlayıcı tarafından sunulan bazı temel özellikleri özetlemektedir. Burada gösterilen başlangıç ​​fiyatı en düşük standart fiyat her plan için, ancak genellikle yeni kullanıcılar için çeşitli indirimler ve promosyonlar bulacaksınız -’alışverişe değer!

Aslında, çoğu barındırma sağlayıcıları kesinlikle en iyi şekilde değer yeni kullanıcılar için indirimler sunuyoruz. Ama hatırla, promosyon bittikten sonra, fiyatlar normal oranda yenilenecektir. Flaş satışlar yerine her zaman uzun vadeli maliyetler için bütçe ayırdığınızdan emin olun. Bununla birlikte, promosyon fiyatları genellikle bir yıl veya daha uzun süre geçerlidir.

Barındırma Özellikleri Açıklaması

Hosting sağlayıcınızı araştırmak, ortaya çıkan tüm teknik jargon nedeniyle baş ağrısı olabilir. Herhangi bir karışıklığı gidermek için’hızlı bir şekilde masamızda belirtilen özellikleri yıkmak.

Depolama (veya disk alanı) web siteniz için sunucuda ne kadar depolama alanınız olduğunu. Burası tüm siteniz’s içeriği depolanıyor, resimler, web sayfaları ve dosyalar dahil. O’planınızın size yeterli depolama alanı sağladığından emin olmanız çok önemlidir.’t oda bitti!

uptime bir sunucunun ne kadar süre açık ve çalışır durumda olduğunu garanti eder. O’s genellikle yüzde olarak gösterilir – örneğin,% 99,98 büyük bir çalışma süresi skorudur. Bu rakamın olabildiğince% 100’e yakın olmasını istiyorsunuz, çünkü bu, web sitenizin neredeyse her zaman çevrimiçi olacağı anlamına gelir.

Site sayısı hemen hemen kendisi için konuşuyor – bu hosting planınız tarafından desteklenen web sitelerinin sayısıdır. Temel planlar genellikle size bir web sitesi verir ve yeni sürüme geçtikçe daha fazla kilidini açmanıza olanak tanır.

Yazılım güncellemeleri WordPress barındırma özelliğidir. WordPress, platformunda güncellemelerinizi yayınlar; bu güncellemeyi takip etmeniz ve yüklemeniz gerekir.’t, yazılımınız güncelliğini yitirir ve hatalara, bilgisayar korsanlarına ve diğer sorunlara karşı savunmasız kalır. Neyse ki, otomatik yazılım güncellemeleri ile, sağlayıcınız sitenizi sizin için günceller!

# 1: Bluehost

WordPress Hosting için En İyisi

Bluehost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • WordPress tarafından en iyi WordPress barındırma sağlayıcısı olarak önerilir
 • Sınırsız disk alanı
 • Rakiplere kıyasla oldukça pahalı planlar
 • Eklentiler aren’t otomatik olarak güncellenir

WordPress Hosting söz konusu olduğunda Bluehost en iyisidir. O’WordPress’in kendisi tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı, ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç adet yönetilen WordPress barındırma planı vardır.

Tüm planlar şunları içerir:

 • Sınırsız depolama alanı
 • Sınırsız alan ve alt alan
 • Trafiğinizde sınır yok
 • Ücretsiz SSL (güvenli soket katmanı) güvenlik
 • Hazırlama ortamı (değişiklikleri test etmek için)
 • Anında WordPress kurulumu
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Spam koruması
 • Ücretsiz yedeklemeler
 • Ücretsiz alan adı (yıllık planlarda)

Bluehost, SSD (Katı Hal Sürücüsü) depolama alanı kullanır; bu, web sitenizin geleneksel HDD (Sabit Disk Sürücüsü) depolama biriminden çok daha hızlı yükleneceği anlamına gelir. Tüm planlar – en ucuz olanı bile – sınırsız sayıda web sitesini destekler.

Peki tüm bu parlak özellikler için ne ödüyorsunuz? En ucuz plan 29,99 $ aylık Yapı planı, profesyonel bir web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri verir. O’başlamak için harika ve bir pazarlama merkezi, 100 ücretsiz kalite teması ve tüm düzenli özelliklerin üstünde alan gizliliği içerir.

Önerilen Büyüme planı maliyetleri Aylık 39,99 ABD doları ve adından da anlaşılacağı gibi, sitenizi ve kitlesini oluşturmak içindir. Yapı planından her şeyi, ayrıca işletme inceleme araçlarını, SEO araçlarını, JetPack Premium’u ve daha fazlasını elde edersiniz.

En üstteki plan aylık $ 59.99, JetPack Pro, sınırsız yedekleme ve geri yükleme ve PayPal entegrasyonu gibi gelişmiş özelliklerle birlikte Büyüme planındaki her şeyle birlikte gelir.

Güvenlik, hız ve yıldız WordPress performansı istiyorsanız, Bluehost en iyi seçimin.

bluehost en iyi wordpress hostingBluehost, yönetilen WordPress barındırma hizmeti için hız ve mükemmellik vaat ediyor ve WordPress tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı

# 2: A2 Hosting

Müşteri Hizmetleri İçin En İyisi

A2 Hosting Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Hem yazılım hem de eklentiler için otomatik güncellemeler
 • Herzaman para iade garantisi
 • 99.95% kesintisiz çalışma puanı
 • Ücretsiz alan adı yok

A2 Hosting, WordPress web siteniz için en iyi seçimdir. Özellikler açısından Bluehost’a ayak uydurur ve hatta teklifler verir para için daha iyi değer! Olumsuz? % 99,95’lik nispeten zayıf bir çalışma süresi puanı.

A2 Hosting yazılımınızı ve eklentilerinizi otomatik olarak günceller, böylece’en son sürümlerle her zaman% 100 güncel olacaktır. Ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz site aktarımı gibi tüm planlarda SSL güvenliği sağlanır.

İle başlayan üç barındırma planı vardır. 1-Site planı ayda 24,46 $. Bu plan bir web sitesini destekler ve 10 GB depolama alanı, ücretsiz SSL güvenliği, otomatik yedeklemeler ve site evrelemesi içerir (böylece sitenizdeki değişiklikleri yayınlamadan önce test edebilirsiniz).

3-Sitelerin planı aylık 38,75 dolar, üç web sitesine ve 25 GB depolama alanına sınırlarınızı artırır. Bunlar ana farklardır, ancak başka bir çekirdek, 1GB ekstra fiziksel bellek ve iki eklenti etki alanı gibi diğer özelliklerin kilidini açar.

En gelişmiş plan 75,48 $ Sınırsız plan, sınırsız sayıda web sitesini destekler ve size 40GB depolama alanı sunar. Dört çekirdek ve 4 GB fiziksel bellek ve sınırsız eklenti alanı elde edersiniz.

Tüm planlar her zaman cömert para iade garantisi ile gelir.

a2 hosting yönetilen wordpressA2 Hosting, WordPress web sitenize en iyi çözümü sunmak için hız ve yüksek performansa odaklanır.

# 3: InMotion

Özellikler İçin En İyisi

InMotion Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Piyasadaki en iyi özellikler
 • Sitenizi bir uzman tarafından önceden yüklenmesini sağlayın
 • En iyi rakiplerinden daha az disk alanı sağlar
 • Gelişmiş planlar pahalı hale geliyor

Bluehost, WordPress barındırma için en iyi çok yönlü sağlayıcı olabilir, ancak özellikler söz konusu olduğunda InMotion diğer herkesi sudan üfler. Araştırmamızda, yönetilen WordPress barındırma özellikleri için neredeyse mükemmel bir puan aldı. İzin Vermek’neden bu kadar başarılı olduğuna bir göz atın:

Aralarından seçim yapabileceğiniz altı planınız var, bunların hepsi şunları içeriyor:

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Hem yazılım hem de eklentiler için otomatik güncellemeler
 • SSL güvenliği
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Ücretsiz yedeklemeler

Hatta sitenizi bir uzman tarafından önceden yüklenir.’dakikalar içinde kullanıma hazır!

En ucuz plan, sadece başlayan WP-1000S planıdır Aylık 8,99 ABD doları. Bu, yaklaşık 20.000 aylık ziyaretçi için uygundur ve size 40GB SSD depolama alanı sağlar.

En iyi değer planı Aylık 12,99 ABD doları İki web sitesini, aylık 50.000 ziyaretçiyi ve 80 GB SSD depolama alanını ve ücretsiz bir Jetpack Kişisel hesabını destekleyen WP-2000S planı. Bu plan aynı zamanda WordPress Temaları ve Eklentileri için premium bir abonelik içerir ve size WordPress sitenizi en iyi şekilde performans göstermesi için tonlarca araç sunar.

InMotion’da ilerledikçe özellikler daha da gelişmeye devam ediyor’s WordPress barındırma planlarını yönetti. Seçim ve büyüme için çok fazla yeriniz var, yani ihtiyaçlarınız için en iyi planı bulabilirsiniz.

InMotion 90 günlük para iade garantisi sunuyor.

inmotion en iyi yönetilen wordpress özellikleriInMotion, kurulumdan otomatik güncellemelere ve ücretsiz yedeklemelere kadar WordPress kullanıcılarına sunmak için tonlarca yüksek kaliteli özelliğe sahiptir.

# 4: WPEngine

Yardım ve Destek için En İyisi

WP Engine Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Çok çeşitli yardım ve destek seçenekleri
 • Çok fazla disk alanı
 • Pahalı fiyat planları – para için düşük değer
 • Rakiplerine kıyasla özellik eksikliği

WP Engine, herhangi bir WordPress web sitesi için sağlam bir seçimdir. Testlerimizde iyi performans gösterdi, ancak para için düşük değeri ve düşük çalışma süresi puanı nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Ancak parladığı yer, yardım ve destek seçenekleri, canlı sohbetten 7/24 telefon desteğine kadar her şeyi kapsar.

Başlangıç ​​planı aylık 35 ABD dolarıdır, ve aylık en fazla 25.000 ziyaretçiye sahip küçük bir web sitesi veya blog için tasarlanmıştır. Bu plan size 10 GB depolama alanı, 50 GB bant genişliği ve ücretsiz SSL sertifikası ve 35’ten fazla StudioPress teması da dahil olmak üzere çok çeşitli ücretsiz özellikler sunar.

Büyüme planı maliyetleri Aylık 115 $, ve ayda 100.000 ziyareti destekler. Bu plan, işinizi büyütmek için şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmıştır – size 20GB depolama, beş web sitesi ve 200GB bant genişliği dahil olmak üzere ihtiyacınız olan ekstra özellikleri sunar..

Aylık 290 $ Ölçek planı aslında aynı ücretsiz özelliklerle birlikte geldiği için Büyüme planına oldukça benzer. Temel fark, sınırlardaki sıçramadır – 30GB depolama alanı, 15 web sitesi ve 400GB bant genişliği elde edersiniz. Bu, sitenizin halledebileceği anlamına gelir Ayda 400.000 ziyaret!

WP Engine ayrıca, yalnızca sitenizin milyonlarca aylık ziyaret oluşturuyorsa bakmanız gereken bir Özel plan sunar – bu durumda,!

wpengine yönetilen wordpress planlarıWPEngine, dört fiyat planına sahiptir ve WordPress siteniz geliştikçe ölçeklendirme ve büyüme için alan sunar.

# 5: SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Sitenizi destekleyen çok çeşitli WordPress barındırma özellikleri
 • Para için mükemmel değer
 • Düşük disk alanı
 • Ücretsiz alan adı yok

SiteGround, WordPress’te Bluehost ile birlikte oturuyor’iyi kitaplar. Neden? Cevap SiteGround’da yatıyor’özellikleri – tek tıkla yüklemelere merhaba deyin, yazılım ve eklentiler için otomatik güncellemeler, uzman desteği ve ücretsiz geçiş.

Tüm SiteGround’planları arasında “Temel WordPress Özellikleri”, ücretsiz günlük yedeklemeler, otomatik güncellemeler ve ücretsiz SSL güvenliği gibi.

SiteGround, yönetilen üç WordPress barındırma planıyla bunu basit tutar Aylık 11,95 $ Başlangıç ​​planı. Bu, tüm gerekli WordPress özelliklerinin yanı sıra 10 GB depolama alanı ve bir web sitesi ile birlikte gelir ve bu da onu 10.000 aylık ziyarete sahip siteler için en uygun hale getirir.

GrowBig plan maliyetleri Aylık 19,95 USD kaynaklarınızı büyük ölçüde artırır. Temel WordPress özelliklerinin yanı sıra, öncelikli teknik destek ve ücretsiz, profesyonel WordPress transferi elde edersiniz. 20GB depolama alanına ve sınırsız web sitelerine atın ve siteniz gerçekten büyük bir zaman kazanacak!

WordPress siteniz aylık yaklaşık 100.000 ziyaret alırsa,’için GoGeek planına ihtiyacınız olacak Aylık 34,95 USD. GrowBig planından her şeyle birlikte gelir, ancak depolama alanınızı 30 GB’a çıkarır ve bir dizi “Geeky WordPress Özellikleri” sitenizin sorunsuz çalışması için.

siteground güvenilir yönetilen wordpress barındırmaSiteGround resmi olarak önerilen bir WordPress ana bilgisayarıdır. Yeni müşteriler daha ucuz fırsatlar elde eder ve sitenizi büyütmek için çok çeşitli özelliklere sahiptir..

# 6: 1&1 IONOS

Paranın En İyi Değeri

1&1 IONOS Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Ölçeklenebilir fiyatlandırma ile paranızın karşılığını tam olarak alın
 • Yıllık planlarda ücretsiz alan adı
 • Yardım ve destek eksikliği – canlı sohbet yok
 • Disk alanı yok’t Bluehost gibi en iyi rakiplerle eşleşiyor

1&1 IONOS, WordPress hosting ihtiyaçlarınız için güvenli ve standart bir seçimdir. Olmadı’t Test ettiğimiz çoğu alanda, uygun fiyatlarla çoraplarımızı çaldığı para için değer dışında öne çıkın.

Tümü 1&1 IONOS WordPress planları ücretsiz bir alan adı, otomatik yazılım güncellemeleri, ücretsiz SSL güvenliği ve ücretsiz yedeklemeler içerir.

9 $ aylık Temel plan 25 GB SSD depolama alanı, 10 e-posta hesabı ve bir web sitesi içerir. İş planı aylık 11 ABD dolarıdır 100 GB SSD depolama alanı, 100 e-posta hesabı ve iki site içerir.

Pro planı aylık en yüksek 15 ABD doları, ve depolama alanınızı 200 GB’a çıkarır. Ayrıca 500 e-posta hesabı, beş site, SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması ve RailGun içerik dağıtım ağına erişim sağlar. Bu plan hem güvenliği hem de performansı artırmak için tasarlanmıştır.

1&1 IONOS yapmadı’t Yardım ve destek için testlerimizde çok yüksek puan aldı, ancak sağlam bir özellik yelpazesi ve en yüksek planı ayda sadece 15 $ -’hala cazip bir seçim.

1 ve 1 iyonos tarafından yönetilen wordpress planları1&1 IONOS, yeni müşteriler için süper ucuz fırsatlarıyla bilinir – ancak promosyon fiyatları olmasa bile, para için mükemmel değer sunar.

# 7: DreamHost

Basit Tutmak İçin En İyisi

DreamHost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • WordPress tarafından önerildi – iyi özellikler
 • Makul ve ölçeklenebilir fiyatlandırma planları
 • Yardım ve destek seçeneklerinin olmaması
 • Düşük çalışma süresi puanı (% 99,95)

DreamHost listemizin sonuna doğru, ama’göz ardı edilecek biri değil – bu listemizdeki üçüncü ve son ev sahibi WordPress tarafından resmen tavsiye edildi.

Sitenizi desteklemek için parlak barındırma özelliklerine sahiptir ve para için iyi bir değer sunar. Ancak’disk alanı, çalışma süresi ve çeşitli yardım ve destek seçenekleri.

Her biri ölçülmemiş bant genişliği, 7/24 destek, SSL güvenliği, günlük yedeklemeler, ücretsiz alan adı ve otomatik yazılım güncellemeleri dahil olmak üzere üç plan arasından seçim yapabilirsiniz.. Tüm planlar yalnızca bir web sitesini destekler.

Aylık 19,95 ABD doları DreamPress planı Yukarıdakilerin tümünü, ayrıca önceden yüklenmiş 30 GB SSD depolama alanını ve Jetpack Free’yi sunar. DreamPress Plus’ın fiyatı 29,95 $ 60GB SSD depolama alanı, sınırsız CDN ve Jetpack Professional’a yükseltme.

DreamPress Pro planı ayda en yüksek 79,95 dolar. DreamPress Plus planından her şeyi içerir ve SSD depolama alanınızı 120 GB’a çıkarır. Ayrıca öncelik desteğinin kilidini de açmış olursunuz!

DreamHost, sitenizi yıldızlara götürme gücüne sahip olmayabilir, ancak bir roket yapmak yerine rahat bir kampçıya ihtiyacınız varsa,’seni hayal kırıklığına uğratmak.

dreamhost yönetilen wordpressDreamHost, WordPress tarafından resmen tavsiye edilir ve sitenizi çalıştırmayı kolaylaştıracak araçlara sahiptir.

# 8: GoDaddy

Ekstra Özellikler için En İyisi

GoDaddy Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Barınmanın yanı sıra çok sayıda ekstra hizmet sunar
 • Yıllık planları olan ücretsiz alan adı
 • En düşük iki planda ücretsiz SSL sertifikası yok
 • Gelişmiş özelliklerin eksikliği

GoDaddy hala en iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir, ancak’t Bluehost’un beğenileriyle rekabet etmek, bu yüzden’sekizinci sırada. GoDaddy barındırma ile birlikte ekstra hizmetlere ihtiyacınız varsa en iyisi.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört plan vardır; bunların hepsinde ücretsiz alan adı (yıllık planlarda), WordPress yazılım güncellemeleri, ölçülmemiş bant genişliği, tek tıklamayla taşıma ve ücretsiz yedeklemeler bulunur.

9,99 $ aylık Temel plan size 10 GB SSD depolama alanı sunar ve bir web sitesini destekler. Deluxe planın maliyeti aylık 14,99 $, ve 15 GB SSD depolama alanı, bir web sitesi ve yeni tıklamaları canlı sitenizde yayınlamadan önce test etmenizi sağlayan tek tıklamayla bir hazırlama sitesi içerir.

$ 19.99 aylık Ultimate plan 30 GB SSD depolama alanı, bir yıllık ücretsiz SSL sertifikası ve kötü amaçlı yazılım tarama ve onarımı ile iki web sitesini destekler. Deluxe planındaki her şeyle birlikte geliyor.

Pro 5+ planı beş ila 50 web sitesi için tasarlanmıştır ve aylık 34,99 ABD dolarıdır. Buna 50GB – 200GB SSD depolama alanı, otomatik yedeklemeler, ücretsiz SSL sertifikaları ve ücretsiz site bakım araçları dahildir.

Alan adlarına, e-posta hesaplarına, çevrimiçi pazarlamaya veya daha fazlasına ihtiyacınız varsa, GoDaddy bunu sizin için de kapsayabilir. Sadece hostingten çok daha fazlasını sunuyor, eğer öyleyse’hepsi bir arada hizmetten sonra, GoDaddy senin için olabilir!

godaddy wordpress barındırmaGoDaddy, ekstra hizmetleri sayesinde parmaklarınızın ucunda basit yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.

Yönetilen bir WordPress Hosting Sağlayıcısını Nasıl Seçersiniz?

Dikkatinizi çeken ve etkileyici özelliklere sahip olan birçok barındırma sağlayıcısıyla, hangisini seçeceğinizi nasıl bilebilirsiniz? Tüm bu araçlara mı ihtiyacınız var? Ne demek istiyorlar?

O’tüm kısaltmalar ve promosyon fiyatları arasında kaybolmak kolay. Buraya’sizi doğru yolda tutmak için en iyi ipuçlarından oluşan hızlı bir liste:

 • Temel bilgilere geri dönün
 • Çalışma süresine zaman ayırın
 • Fiyat / fayda oranı
 • Yardım ve Destek
 • Don’batağa saplanmak!

Temel Bilgilere Dön

Bir listesini yap temel özellikler web sitenizin gereksinimlerini karşılayın ve seçtiğiniz sağlayıcının planlarına dahil edildiğinden emin olun. Dikkat edilmesi gereken temel özellikler otomatik güncellemeler, SSL güvenliği, depolama, bant genişliği ve ücretsiz yedeklemeler. Ücretsiz bir alan adına da atın’zaten bir tane yok!

Çalışma Süresi İçin Zaman Kazanın

Bu gerçekten önemli! Barındırıcınız varsa hiç kimse web sitenizi ziyaret edemez’s sunucuları her zaman kapalıdır. Yüksek çalışma süresi mutlak bir zorunluluktur – aksi takdirde’sadece kimsenin göremediği bir site için ödeme yapıyorum.

Paranın Değeri

Emin olun’tüm bütçenizi üfleme olmadan kaliteli hizmet almak. Kesinlikle harika bir satış fiyatı için alışveriş yapın – bu makalede düzenli fiyatlara odaklanıyoruz, ancak birçok sağlayıcı yeni müşteriler için indirim sunuyor.

Don’t Ancak, sadece fiyat tarafından çizilmiş olsun! Neye bak’promosyon dönemi bittiğinde ve tam olarak ne’paranı alıyorsun.

Yardım ve Destek

Kendinize ve web sitenize dikkat edin! Sunulan destek seçeneklerine bir göz atın ve ihtiyacınız olan cevaplara sahip olup olmadıklarını görmek için göz atın. birinci olarak, uzman WordPress desteği var mı, ya da sadece genel?

Sonra, bir deneyin! Canlı sohbeti deneyin, yardım makalelerini okuyun ve desteğin 7/24 veya Pazartesi’den Cuma’ya kadar olup olmadığını öğrenin.

Don’t Tıkınmak

Eğer sen’yeni, sonra barındırma kafa karıştırıcı olabilir. Orada’çok sayıda mektup ve teknoloji konuşması sürüyor ve sınırsız teklifler.

Araştırma yap ama don’panik. Gerçek şu ki, web siteniz muhtemelen kazandı’Sınırsız disk alanına ihtiyaç yok – bu yüzden’bunun için ödeme yapmak zorunda hissetmiyorum!

En önemli şey, WordPress sitenizi destekleyecek ve hızlı ve güvenli tutacak bir sağlayıcı bulmaktır. Listemizdeki sağlayıcılardan herhangi biri bu işi yapacak, bu yüzden’sizin için en iyisini seçmek size kalmış!

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma: Özet

Bu makale size en iyi yönetilen sekiz WordPress sağlayıcısını verdi ve bunların her birine, WordPress siteniz için en iyi seçim olan bir fikir vermek için baktı. Biz’özelliklerine, fiyatlarına ve araştırmalarımızda nasıl performans gösterdiklerine baktık.

Şimdiye kadar, etraftaki en iyi sağlayıcıları ve aralarında nasıl seçim yapacağınızı biliyorsunuz. Buraya’s hızlı bir özet:

8 En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı: Yıkık

 1. Bluehost – WordPress hosting için en iyisi.
 2. A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 3. Hareket halinde – Özellikler için en iyisi.
 4. WPEngine – Yardım ve destek için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. 1&1 IONOS – Para için en iyi değer.
 7. DreamHost – İşleri basit tutmak için en iyisi.
 8. GoDaddy – Ekstra özellikler için en iyisi.

Saatlerce kaydırma, yüzlerce sekme ve sayısız baş ağrısını unutun – Bunlar, yönetilen WordPress barındırma için en iyi sekiz sağlayıcıdır. Sizin için kaydırma, test ve karşılaştırma yaptık, şimdi tek yapmanız gereken birini seçmek!

Ne tür bir siteye sahip olduğunuzu ve hangi temel özelliklere ihtiyaç duyduğunu düşünün. Gerçekten önemli olanlara dikkat edin – çalışma süresi, disk alanı, bant genişliği ve paranızın karşılığı. Sağlayıcınızın ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan ve’gitmek için iyi olacak.

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma: SSS

Yönetilen WordPress hosting sadece büyük WordPress siteleri için uygundur?

Daha büyük siteler için yönetilen WordPress barındırmalarını öneriyoruz.’yeniden alıyorum paranızın değerini ve bu güçlü planlarla gelen tüm özellikleri kullanmak! Fakat, yönetilen WordPress barındırma, herhangi bir boyuttaki herhangi bir WordPress sitesi için uygundur – o’sana bağlı!

Hangisi bir web siteniz için en iyi fikir için Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting incelememize bir göz atın.

Bir WordPress web sitesi için WordPress barındırma seçmeniz gerekiyor mu?

Bir şey değil! En uygun barındırma türünüzü seçebilirsiniz,’Paylaşılan, VPS, bulut veya özel hosting! WordPress’e özgü barındırma avantajları, sağlayıcınızın hizmetlerini otomatik olarak güncellemeleri çalıştırmak gibi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamasıdır.

Yeni başladık? En ucuz hosting türü hakkında daha fazla bilgi edinmek için En İyi Paylaşılan Hosting Hizmetleri İncelememizi okuyun. Ya da ne olduğunu görmek için En İyi VPS Hosting Sağlayıcıları incelememize göz atın.’hepsi hakkında.

Hangisi daha iyi, yönetilen WordPress hosting veya paylaşılan WordPress hosting?

Paylaşılan WordPress barındırma, yönetilen WordPress barındırma işleminden daha sınırlıdır. O’daha ucuz, ancak kaynaklarında daha basit. Bluehost gibi daha fazla avantaj ve gelişmiş özellikler elde edersiniz’ın hepsi bir arada pazarlama merkezi – daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelmesine rağmen, yönetilen WordPress hosting ile. Sitenizi büyütmek istiyorsanız, yönetilen WordPress hosting daha iyi bir seçimdir.

Hangisinin genel olarak en iyi olduğunu görmek için En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcısı incelememizi okuyun.

Ne’s en ucuz yönetilen WordPress hosting sağlayıcısı?

Yönetilen WordPress hosting için en ucuz sağlayıcı InMotion, WP-1000S planında aylık 8,99 $ başlangıç ​​fiyatı ile. Araştırmamızdaki özellikler için de en iyisi olduğu ve en iyi sağlayıcılar listemizde üçüncü sırada yer aldığı düşünüldüğünde,’s para için fena değil!

InMotion İncelememizi okuyun.’s sizin için en iyi sağlayıcı. Veya fırsatlar, çalmalar ve daha düşük fiyatlar için En İyi Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları incelememize gidin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me