Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Web Hosting: 9 En İyi Sağlayıcı

Contents

Hangi web barındırma hizmetleri, kâr amacı gütmeyen sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur??

Bütçeniz, gerekli özellikler ve gereken destek düzeyi gibi faktörler, bir barındırma sağlayıcısı seçerken büyük bir rol oynar. o’bu yüzden biz’ve özellikle kar amacı gütmeyen web siteleri ile ilgili olarak en iyi web barındırma derinlemesine araştırma yürüttü, sunulan kar amacı gütmeyen indirimler özellikle dikkat.


kar amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi web hosting

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Web Hosting: 9 En İyi Sağlayıcı

 1. Hareket halinde – En iyi genel kâr amacı gütmeyen barındırma sağlayıcısı.
 2. A2 Hosting – Para için en iyi değer.
 3. DreamHost – En iyi ücretsiz barındırma sağlayıcısı
 4. iPage – Ucuz ve basit olduğu için en iyisi.
 5. HostGator – Ölçeklendirmek isteyenler için en iyisi.
 6. SiteGround – Sorunsuz bir şekilde bağış almak için en iyisi.
 7. Bluehost – Yardım ve destek için en iyisi.
 8. HostPapa – Yeşil barındırma için en iyisi.
 9. GoDaddy – Ek pazarlama özellikleri için en iyisi.

InMotion, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en yüksek puan alan web sunucumuz olup, büyük bir değer ve özellik dengesi sunar. Bu arada DreamHost, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ücretsiz paylaşılan barındırma sunan tek yüksek oy alan kâr amacı gütmeyen kuruluş.

Her sağlayıcının kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden gerçekten sizin’yeniden arıyor. Her sağlayıcıyı ayrıntılı olarak incelerken, yan yana nasıl karşılaştırdıklarını gösterir ve size kişisel bir öneri verirken okumaya devam edin.

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting

Her kar amacı gütmeyen kuruluşun kendi kişisel ihtiyaçları olsa da, bazı ortak paydalar vardır.

Verilen kâr amacı gütmeyen kuruluşlar’t Kâr yaratmak (belli ki), ucuz hosting fiyatları her zaman popüler. Güvenlik müşterileri işlemek için güvenli bir yola ihtiyaç duydukları için, özellikle bağış isterken, en çok göz önünde bulundurulan başka bir faktördür.’ hassas bilgi.

Güvenilir çalışma süreleri ve kapsamlı yardım ve destek, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için iyi bir sunucu arayışında da önemli roller oynayabilir.

Tüm bu bilgileri kaynaklamaya çalışarak size sayısız saat kazandırmak için’tüm bu hayati bilgileri ve daha fazlasını – tek bir yerde karşılaştıran bir tablo oluşturduk!

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting Sağlayıcıları: Kafa Kafaya Karşılaştırma

Hosting Sağlayıcı Başlangıç ​​Fiyatı (aylık)Para iade garantisiSSL Güvenliğiuptime 7/24 Yardım ve DestekÜcretsiz Yedeklemeler Hareket halinde

A2 Hosting

DreamHost

iPage

HostGator

SiteGround

Bluehost

HostPapa

GoDaddy

$ 7.9990 gün&# 10004;% 99,97&# 10004;&# 10004;
$ 7.99 *İstediğin zaman&# 10004;% 99,95&# 10004;&# 10004;
Bedava97 Gün&# 10004;% 99,95X&# 10004;
$ 7.9930 gün&# 10004;% 99.94&# 10004;X
$ 6.9545 Gün&# 10004;% 99.99&# 10004;X
$ 11.9530 gün&# 10004;% 99.98&# 10004;X
$ 7.9930 gün&# 10004;% 99.98&# 10004;&# 10004;
$ 7.992-30 Gün&# 10004;% 99,97XX
$ 7.99X&# 10004;% 99,97&# 10004;&# 10004;

* A2 Hosting, ABD merkezli kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için daha fazla indirim sunuyor, ancak onlarla doğrudan konuşmanız gerekecek.

Tabii ki, dikkate alınması gereken çok daha fazla özellik var, ancak bunların tümü sizi ne tür barındırma türüne bağlı olarak değişir’sonra. Paylaşımlı barındırma gerekiyorsa, VPS barındırma ile gelenler için farklı kaynak sınırları vardır..

Şaşkın? Farkın ne olduğunu ve hangi türü kullanmanız gerektiğini öğrenmek için paylaşılan barındırma ve VPS barındırma kılavuzumuzu hızlıca okuyun.

İzin Vermek’dalın ve en iyi altı tedarikçimize daha ayrıntılı bir şekilde bakın.

1. InMotion

En İyi Genel Kâr Amacı Gütmeyen Barındırma Sağlayıcısı

InMotion en iyi hosting sağlayıcılarımızdan biridir ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için indirim eklenmesi, onu başlığın değerli bir kazananı yapar ‘en iyi genel kâr amacı gütmeyen barındırma sağlayıcısı’. Sadece araştırmamızda ne kadar iyi performans gösterdiğine bir göz atın:

InMotion Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
 • Paylaşılan ve VPS barındırma hizmetleri için en yüksek puan alan sağlayıcı
 • Sınırsız e-posta hesabı sağlandı
 • Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için istek üzerine indirim
 • Tüm planlarla ücretsiz yedeklemeler
 • Paylaşılan barındırma planlarında aylık ziyaretçi sınırı
 • Yalnızca Linux sunucusu barındırılıyor

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için InMotion Fiyatlandırması

InMotion ile iki yıllık bir anlaşmanın parçası olarak ayda 3.99 $ gibi düşük bir paylaşılan barındırma planı alabilirsiniz. InMotion’ın düzenli aylık fiyatı’nin paylaşılan barındırma hizmeti $ 7.99 – $ 15.99, ancak çok fazla bağış ödemesi yapmayı planlıyorsanız,’d VPS barındırma sürümüne geçmenizi öneririz.

Çok sayıda bağış ödemesi yapmayı planlıyorsanız,’d VPS hosting sürümüne geçmenizi tavsiye ederiz. InMotion herhangi bir sağlayıcının en iyi VPS hostingini sunar ve hem kendinizin hem de taahhütlerinizin tutulması için toplu güvenlik ile gelir’ bilgi güvenliği. VPS barındırma planları aylık $ 39,99 ile aylık $ 144,99 arasında değişmektedir.

Hareket halinde’s fiyatları zaten rekabetçi, ama orada’Sunulan ekstra bir bonus – kâr amacı gütmeyen kuruluşlar doğrudan InMotion ile iletişime geçerek indirim talep edebilir.

InMotion Özellikleri

InMotion, paylaşılan ve VPS barındırma özelliği ile tanındığından, her iki hizmetle birlikte gelenleri tartıştığımız doğru görünüyor.

Hareket halinde’s paylaşılan barındırma, ölçülmemiş aktarım ve sınırsız e-posta hesapları ile endüstri standardı, kullanımı kolay bir gösterge paneli olan bir cPanel’de çalışır. Tüm planların SSL sertifikası, ücretsiz alan adı, ücretsiz yedeklemeler ve 7/24 desteği vardır.

Aylık ziyaretçi sınırı 360.000’dir.’sen olmadıkça sorun olmaz’küresel bir yardım kuruluşudur veya trafikte ani bir aşırı yükseliş yaşarsınız. Kısacası, InMotion’s paylaşılan barındırma harika – ama tüm paylaşılan sunucularda olduğu gibi, hafif bir güvenlik riski var.

Daha fazla koruma için VPS hosting akıllı seçimdir. InMotion size root erişimi sağlar, yani kendi güvenlik yazılımınızı’s zaten sağlandı. Ayrıca 8 GB’a kadar RAM, 6 TB bant genişliği, 260 GB depolama alanı ve sınırsız merkezi işlem birimi (CPU) çekirdeği elde edersiniz.

2. A2 Hosting

Paranın En İyi Değeri

A2, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için sunulan ekstra bir indirim ile düşük fiyatlarla harika özelliklere sahiptir. Buraya’kâr amacı gütmeyen odaklı araştırmamızda nasıl bir performans sergilediğini:

A2 Hosting Avantaj ve Dezavantajları

ArtılarıEksileri
 • Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için indirim
 • Mükemmel 7/24 yardım ve destek mevcut
 • Herzaman para iade garantisi
 • Bağışları güvenli bir şekilde kabul etmek için ücretsiz alışveriş sepeti kurulumu
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Ortalama çalışma süresi% 99,95

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için A2 Fiyatlandırması

A2, akredite, ABD merkezli kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için indirimli oranlara sahiptir. Kalifiye olmak için’A2’ye ilgili tüm belgeleri sağlayarak kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzu kanıtlamanız gerekir.

İndirimleri duruma göre çalıştığı için,’size kesin bir miktar sağlamak imkansız. Ancak, A2’s paylaşılan barındırma planları ayda $ 7.99 ila $ 18.99 / ay arasında değişmektedir, böylece ayda en az birkaç kuruş almayı bekleyebilirsiniz..

Araştırmamızdan A2’s en büyük gücü onun yönetilen WordPress hosting hizmetidir. Planlar $ 24.46 / ay’dan başlıyor – kesinlikle özel olarak oluşturulmuş bir WordPress web siteniz varsa dikkate almaya değer.

A2 Özellikleri

Biz’emin ol’şimdiye kadar özledim – A2’s paylaşılan ve yönetilen WordPress hosting hizmetleri en ucuz (ve en iyisi!), bu yüzden biz’özellikle bu özelliklere odaklanacağız.

Ama her şeyden önce, A2’ye bağırmak istiyoruz’s destek personeli. Kapsamlı bir eğitimden sonra,’diğer tüm sağlayıcılardan daha bilgili ve size daha iyi donanımlı. Eğer ideal’biraz teknoloji acemi, ve alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız var!

A2 sayfasına geri dön’s özellikleri – paylaşılan barındırma planları ölçülmemiş aktarım ve bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. O’InMotion’dan daha sınırlı’ücretsiz alan adı yok ve yedeklemeler yalnızca en üst düzey planıyla geliyor.

Yönetilen WordPress hosting, A2’nin kendine geldiği yerdir. Testlerimizden büyük ölçüde etkilenen A2, WordPress web siteleri için ikinci en iyi sağlayıcı olduğunu kanıtladı (bir sonraki bölümde bir numaramız hakkında daha fazla bilgi).

3. Hayalgücü

Ücretsiz Paylaşımlı Hosting İçin En İyisi

DreamHost, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ücretsiz paylaşılan web barındırma hizmeti sunan tek üst düzey sağlayıcıdır. Aşağıdaki testlerimizde nasıl performans gösterdiğine bakın:

DreamHost Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
 • Tamamen ücretsiz web hosting
 • Ücretsiz yedeklemeler ve alan adı
 • Bağışları güvenli bir şekilde kabul etmek için ücretsiz alışveriş sepeti kurulumu
 • Ortalama çalışma süresi% 99,95
 • 7/24 destek yok

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için DreamHost Fiyatlandırması

Çoğu sivil toplum kuruluşu için rüya tamamen ücretsiz hosting web elde etmektir… ve bu uykulu dilekler, DreamHost tarafından uygun bir şekilde cevaplandı..

Herhangi bir ABD merkezli kar amacı gütmeyen kuruluş hiçbir ücret ödemeden tek bir paylaşılan barındırma planı (e-posta barındırma dahil) alabilir. Sen yapma’Kredi kartı bilgilerini bile vermek zorunda değilsiniz!

Yönetilen WordPress barındırmalarında da indirimler mevcuttur ve DreamHost kar amacı gütmeyen kuruluşlara% 35 indirim sunar standart planları. Bunlar aylık 16,95 $ ile 71,95 $ / ay arasında değişmektedir, bu da indirimli olarak WordPress sitenizi 11 $ / ay kadar az bir fiyata barındırabileceğiniz anlamına gelir.

DreamHost Özellikleri

İzin Vermek’DreamHost’tan ne tür özellikler bekleyebilirsiniz?

Paylaşımlı barındırma için, sen’ölçülmemiş aktarım, ücretsiz alan adı, ücretsiz yedeklemeler, bir SSL sertifikası (sitenizi güvenli tutmak için çok önemlidir) ve aylık sınırsız ziyaretçi sınırı elde edersiniz. Orada’s 7/24 destek yok, bu nedenle sadece DreamHost üzerinden yardım alabilirsiniz’ın çevrimiçi yardım merkezi veya bilet sistemi.

Yönetilen WordPress barındırma için, tek tıklamayla kurulumlar, otomatik yazılım güncellemeleri, ücretsiz alan, ücretsiz yedeklemeler ve SSL sertifikası dahildir. Sen’ayrıca ne plana bağlı olarak ölçülmemiş bant genişliği ve 30 – 120GB arasında depolama alanı alırsınız.

Orada’Tüm planlarda da ücretsiz alışveriş sepeti kurulumu, böylece kolayca bağış almaya başlayabilirsiniz.

4. iPage

Ucuz ve Basit Web Hosting

iPage yapmıyor’t Kar amacı gütmeyen herhangi bir indirim sunmaz, ancak ayda yalnızca 1,99 ABD dolarından başlayan promosyon fiyatları ile’kaçırmayacaksınız. iPage’özellikleri de genellikle güçlüdür:

iPage Avantaj ve Dezavantajları

ArtılarıEksileri
 • 1.99 $ / ay ucuz tanıtım fiyatı
 • Ücretsiz alan adı, SSL sertifikası ve alışveriş sepeti kurulumu dahil olmak üzere cömert özellikler
 • Ölçeklenebilirliği sınırlayan tek bir plan
 • Yedeklemeler’t dahil – siz’Ekstra 1,14 $ / ay ödemeniz gerekecek
 • Ücretsiz site geçişi yok. İPage’in bunu sizin için yapmasını istiyorsanız,’bir kerelik maliyeti 150 $

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için iPage Fiyatlandırması

iPage’s ‘temel teklif’ sadece 1,99 $ / ay için alabileceğiniz paylaşılan bir barındırma planıdır, ancak yalnızca yarasadan üç yıllık bir plana kaydolursanız. Promosyon dönemi bittikten sonra,’7,99 dolara kadar çıkacak (rakiplere benzer bir fiyat).

Orada’S kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ekstra bir indirim yok, fiyatlar zaten bu kadar düşük olduğunda yeterince adil hissettiriyor.

iPage Özellikleri

İPage’i bir ‘ucuz ve neşeli’ sağlayıcı, ancak aslında bazı oldukça harika özelliklere sahiptir. Çoğu sağlayıcı yaklaşık üç farklı teklif sunar ‘sıralar’ her katman ile darbeleme teklif özellikleri ile paylaşılan barındırma.

iPage’s bir plan mutlulukla bunlarla rekabet ‘üst seviye’ sınırsız disk alanı ve ölçülmemiş bant genişliği ile planlar. Orada’s telefon ve canlı sohbet yoluyla 7/24 destek, böylece’iyi bakılacak. iPage, ücretsiz bir SSL sertifikası ve ücretsiz alan adı sunuyor, ancak’Kesin olmak için yedekler için biraz ekstra ödeme yapmalısınız – 1.14 $ / ay.

iPage,% 99.94 ile nispeten düşük olan çalışma süresi garantisine düşer. Bu yalnızca garantili bir minimum olsa da, sitenizin teorik olarak ‘aşağı’ başka bir sağlayıcıda olduğunuzdan daha uzun süre. Ve eğer sen’iPage’e geçiyoruz,’iPage personelinin bunu sizin için yapması için bir kereye mahsus 150 $ ödeme (ücretsiz olarak kendiniz yapabilirsiniz).

5. HostGator

Ölçeklenebilirlik İçin En İyisi

İPage’in ölçeklenebilirlik için düştüğü ve yalnızca tek bir plan sunduğu durumlarda, HostGator mükemmeldir; Eğer sen’büyük ölçekli kampanyalar ve hızlı büyüme planlıyorsanız, HostGator mükemmel bir seçim yapar. Buraya’araştırmamızda nasıl bir performans sergilediğini:

HostGator Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
 • % 99,99 ile en iyi çalışma süresi garantisi
 • Çok çeşitli planlar, bu yüzden’s ihtiyacınız gibi yükseltmek kolay
 • Çoğu planla ücretsiz site transferi
 • Başlangıç ​​planı ile ücretsiz alışveriş sepeti kurulumu yok
 • Otomatik yedekleme yok – it’fazladan CodeGuard satın almanız önerilir

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için HostGator Fiyatlandırması

Tüm hosting sağlayıcıları gibi, HostGator ilk dönemi için promosyon fiyatları sunuyor. Bu, HostGator’un paylaşılan Başlangıç ​​planından ayda sadece 2,75 ABD doları karşılığında başlayabileceğiniz anlamına gelir ve bu da ayda 6,95 ABD doları olarak yenilenir – aslında daha ucuz yenileme fiyatlarından biri.

Paylaşımlı barındırma işleminden devam etmeniz gerekiyorsa, HostGator, 199.01 $ / aylık yenileme fiyatıyla en yüksek özel sunucu planına kadar sunulan tüm planlara sahiptir. Bu, çok yüksek trafik alan siteler için idealdir.

HostGator Özellikleri

HostGator özellikler için oldukça iyi puanlar. % 99,9’luk rakipsiz bir vaatle, herhangi bir sağlayıcı için en iyi çalışma süresi garantisine sahiptir..

Bir sürü ‘unlimiteds’ paylaşılan planlarda da – tam olarak disk alanı, alt etki alanları ve e-posta hesapları. Sen’ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası ve ölçülmemiş bant genişliği elde edersiniz.

Ancak HostGator’un diğer sağlayıcılara kıyasla düştüğü birkaç yer var. Öncelikle HostGator, otomatik günlük yedeklemeler almak için kendileri sağlamak yerine CodeGuard adlı ek bir hizmet satın almanızı önerir. Bu, 1 GB depolama alanı için ayda 2 ABD dolarından başlar. Ücretsiz alışveriş sepeti kurulumu da yalnızca daha pahalı planlarda mevcuttur.

VPS planları, büyük kampanyalar yürütmeyi ve siteye çok fazla trafik çekmeyi planlayan kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için mükemmel bir seçenektir. Fiyatın bir kısmında özel bir sunucuyu taklit ediyorlar, yani kazandınız’t Diğer sitelerle bant genişliği için rekabet etmek veya insanların sitenize yoğun zamanlarda erişememe riskini göze almak. HostGator’s VPS planları ilk dönem için sadece 29,95 $ ‘dan başlayıp 49,95 $’ dan başlıyor.

Şu anda kâr amacı gütmeyen bir indirim yok.

6. SiteGround

Sorunsuz Bağış Almak İçin En İyisi

SiteGround, güvenebileceğiniz bir platformdur. Gördüğünüz gibi, çalışma süresi ve yardım ve destek iki temel gücüdür:

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

ArtılarıEksileri
 • % 99,98’lik harika çalışma süresi
 • Daha yüksek sayfa yükleme hızları için ücretsiz CDN
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Sınırlı depolama alanı

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için SiteGround Fiyatlandırması

SiteGround’un kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ayrılmış bir sayfası olmasına rağmen,’t aptal olmak – bunlar tam olarak barındırma için başka bir web sitesi ücretleri aynı fiyatlardır. Yine de bu el çabukluğunun ötesine bak ve sen’sunacak çok sağlam bir hosting sağlayıcısı bulacaksınız.

SiteGround’s paylaşılan barındırma en güçlü ürünüdür – orada diğer sağlayıcıları orada barındırma alternatif türleri için daha iyi hizmetleri vardır. Paylaşılan barındırma maliyetleri, uzun vadeli indirimler hariç 11,95 $ / ay ile 24,95 $ / ay arasındadır..

SiteGround Özellikleri

Biz’şekerleme yapmayacaksınız – SiteGround’un bazı belirgin kusurları var. Depolama alanı 10GB ile 30GB arasında sınırlıdır, bu nedenle web sitenizde – kar amacı gütmeyen kuruluşların çoğunun yaptığı gibi – çok fazla medyaya ihtiyacınız varsa, üst düzey bir plana yatırım yapmanız gerekebilir. İzin Vermek’çok sert olmamasına rağmen – sonuçta, SiteGround bir sebepten dolayı Sayın Güvenilir olarak bilinir.

Yeni başlayanlar için harika çalışma süresi,’nadiren kesinti ile karşılaşır. Üstüne üstlük sen’Web sayfalarınızı ziyaretçiler için daha hızlı yüklemenize yardımcı olan ücretsiz bir CDN (İçerik Dağıtım Ağı) ile donatılmıştır.

Hepsinden önemlisi, SiteGround’un mükemmel yardımı ve desteği var, böylece’Teknik bir şeyle karşılaşırsanız üşütülmez. Platform, listedeki diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak SiteGround’a güvenebileceğiniz bir hizmet için’geldiği kadar pürüzsüz.

7. Bluehost

Yardım ve Destek için En İyisi

Artık kar amacı gütmeyenlere ücretsiz web hosting dağıtmasa da, Bluehost hala sunabileceği çok şey var. Anahtar alanlarda nasıl biriktiğine bir göz atın:

Bluehost Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
 • % 99,98’lik harika çalışma süresi
 • Ücretsiz alan adı ve yedeklemeler
 • 7/24 canlı sohbet ve telefon üzerinden harika yardım ve destek
 • Daha pahalı WordPress barındırma için daha uygundur
 • Durdurulan ücretsiz kar amacı gütmeyen barındırma

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Bluehost Fiyatlandırması

Eğer sen’Birkaç ay önce bize sordu, Bluehost bu öneri listesinde birinci ya da ikinci olurdu. Maalesef’durdurulan s ücretsiz kar amacı gütmeyen kuruluşlar için barındırma. Don’Yine de seni bırakmasına izin verme.

Bluehost hala kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için mükemmel bir seçenek olarak sınıflandırılmak için fazlasıyla yeterli. Ve 7,99 $ / ay başlangıç ​​fiyatıyla (üç yıl kaydolursanız 2,95 $ / ay’a düşer), çoğu bütçenin içinde olmalıdır.

WordPress hosting, Bluehost’un adını verdiği yerdir ve’biz neyiz’d platformu kullanan kâr amacı gütmeyen tüm siteler için önerilir. Yönetilen WordPress hosting fiyatları ayda 29,99 $ ile 59,95 $ / ay arasında değişiyor ve rakiplerinin takip etmesi için gerçekten yüksek standartlar belirliyor.

Bluehost Özellikleri

Kar amacı gütmeyen kuruluşlarda nakit nadiren serbestçe aktığından dolayı teşekkür ederiz.’Bluehost’un paylaşılan barındırma planlarında sahip olduğu özelliklerle başlayın.

SSL sertifikası ve 7/24 destek gibi ücretsiz alan adı ve ücretsiz yedeklemeler de dahildir. Bluehost paylaşımlı barındırma ile büyük satış noktası, belirli bir web sitesi sunucunuzun çok kullanıyorsa’kaynağı olarak, web sitenizin olmaması için geçici olarak yer değiştirmeye çalışacaktır.’etkilenmedi.

Fantastik çalışma süresinin yanı sıra, Bluehost, sağlam bir seçenek’Bankayı kırmak istemiyor, ancak yine de güvenilir bir servise ihtiyaç duyuyor.

Yönetilen WordPress barındırma söz konusu olduğunda, tek tıklamayla kurulumlar ve otomatik yazılım güncellemeleri alırsınız. İstediğiniz sayıda web sitesine de ev sahipliği yapabilirsiniz – birden fazla siteye sahip hayır kurumları için mükemmel. Ölçülmemiş bant genişliği ve sınırsız depolama, çok kapsamlı bir hizmetin üstesinden gelmeye yardımcı olur.

8. HostPapa

Yeşil Hosting için En İyisi

Sekizinci sırada olmasına rağmen, HostPapa çevreye duyarlı sivil toplum kuruluşları için mükemmel bir seçim olabilir ve karbon emisyonlarını% 100 dengeleyebilir.

HostPapa Artıları ve Eksileri

ArtılarıEksileri
 • Karbon emisyonlarını% 100 dengeliyor
 • 7/24 yardım ve destek yok
 • İlk dönem için daha az cömert promosyon indirimi

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için HostPapa Fiyatlandırması

HostPapa yapmıyor’t Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için herhangi bir bonus sunmaz, ancak düzenli paylaşılan fiyatları bu listedeki diğer sağlayıcılarla uyumludur ve ayda 7,99 $ ‘dan başlamaktadır. Yani, promosyon ‘ilk dönem’ teklifler aren’çok cömert – sen’Çoğu sağlayıcı üzerinden ayda 1 $ ‘dan fazla iterek 3.95 $’ dan başlayacağım.

HostPapa Özellikleri

Web barındırma, karbon emisyonları söz konusu olduğunda en kötü endüstrilerden biridir ve aslında hava seyahat endüstrisi ile eşittir. Sonuçta tüm bu veri merkezlerinin serin kalması gerekiyor ve gerekli olan klima gerçekten şaşırtıcı miktarda enerji sayesinde yanıyor.

o’s neden’HostPapa gibi bazı sağlayıcıların gezegen üzerindeki etkilerini azaltmak için doğru adımları attığını görmek harika. HostPapa, tüm karbon emisyonlarını% 100 dengeliyor, yani ürettiği emisyonlara etkili bir şekilde karşı koymak için yeterli yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyor. İyi iş, HostPapa!

Eğer bunun bir şey olduğunu biliyorsan’kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzla iyi uyum sağlayacağım’s değerleri ve destekçilerinizin değerleri, büyük bir ortaklık olabilir – web sitenizde bağırabileceğiniz bir şeyden bahsetmemek bile.

Ancak, HostPapa için bazı önemli dezavantajlar vardır – it’her şeyden önce 8. sırada..

İlk olarak, orada’s 7/24 yardım ve destek, telefonla veya canlı sohbet yoluyla. Teknik sorunların çalışma saatlerine uygun şekilde yerleştirilmesi güzel olurdu, ancak bizim deneyimimize göre, bu değil’t sık sık böyle. Bu, telefon hatları açılana kadar sizi sinirlendirebilir!

Ayrıca kazandın’t Ekstra olarak satın alabilmenize rağmen, çoğu planla birlikte ücretsiz yedeklemeler alın.

9. GoDaddy

Ek Pazarlama Özellikleri için En İyisi

GoDaddy en iyi ana makine olmayabilir, ancak size hepsi bir arada bir çözüm sunar, bu yüzden’bir göz atmaya değer:

GoDaddy Avantaj ve Dezavantajları

ArtılarıEksileri
 • Fantastik web sitesi oluşturucu
 • Windows ve Linux sunucu barındırma seçeneği
 • 7/24 canlı sohbet yok
 • Orada daha iyi saf hosting sağlayıcıları

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için GoDaddy Fiyatlandırması

GoDaddy değil’t Kâr amacı gütmeyen özel indirimler sunar, ancak kendi hayırseverliği ile bilinir. Şirket, eğitim ve girişimciliğe odaklanarak birçok nedene katkıda bulunuyor.

Paylaşılan hosting fiyatları ayda 7,99 dolardan başlıyor ve ayda 24,99 dolara kadar çıkıyor. Alternatif olarak, GoDaddy’yi kullanmayı tercih ederseniz’s web sitesi oluşturucu, barındırma aylık maliyete dahil (5.99 $ – 29.99 $).

GoDaddy Özellikleri

GoDaddy’nin parmakları birçok çevrimiçi turtada var. O’dünya’en büyük alan adı kayıt kuruluşudur ve yardım kuruluşunuzun alan adını hala satın alması gerekiyorsa başlamak için harika bir yerdir..

GoDaddy ayrıca en iyi web sitesi üreticilerinden birine sahiptir, böylece herhangi bir teknik bilgi olmadan birkaç dakika içinde web sitenizi oluşturabilirsiniz. Hatta kar amacı gütmeyen web siteleri için özel olarak tasarlanmış özellikler!

Web hosting cephesinde, yukarıdakileri ayrı ayrı sıralamayı seçerseniz, paylaşılan, VPS, adanmış veya WordPress barındırma seçeneğiniz de vardır. GoDaddy’nin çoğu’s özellikleri sağlayıcıların geri kalanı ile uyumludur, ancak dürüst olmak gerekirse, başka bir yerde daha iyi barındırma alabilirsiniz.

GoDaddy, çevrimiçi yolculuklarının en başında olan ve bir alan adından bir web sitesine kadar her şeye ihtiyaç duyan kâr amacı gütmeyen kuruluşlar içindir. Eğer’sonra GoDaddy ile kurulum yapın’s web sitesi oluşturucu ve anlaşmanızın bir parçası olarak ücretsiz barındırma keyfini çıkarın.

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyi Web Hosting: Özet

Bu web hosting arama düşünmüş olabilir’kar amacı gütmeyen kuruluşlara özgü çok niş olurdu – kesinlikle ilk başta yaptık – ama şimdi bildiğiniz gibi,’sadece durum böyle değil.

Orada çeşitli indirimler veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için özelleştirilmiş özellikler sunan hosting sağlayıcıları onlarca vardır. Biz ne’Yaptığınız grup size seçtiklerimizle sunuluyor. Öyleyse izin ver’Bu sağlayıcıların kim olduğuna son bir kez bakalım.

9 Kâr Amacı Gütmeyen Web Sitesi Barındırma için En İyi Sağlayıcılar

 1. Hareket halinde – Hareket halinde’s özellikleri her tür web sitesi için etkileyici, ancak kâr amacı gütmeyen kuruluşlara özel indirimler onu diğerlerinden ayırıyor.
 2. A2 Hosting – Bu sağlayıcı için özellikler ve uygun fiyat el ele.
 3. DreamHost – DreamHost’sivil toplum kuruluşları için ücretsiz paylaşılan barındırma s adınızı orada almak için harika bir fırsat.
 4. iPage – Basit ve basit bir barındırma deneyimine ihtiyacınız varsa, iPage uygun fiyatlı bir seçenektir.
 5. HostGator – Büyük hedefleriniz varsa ve büyümek istiyorsanız, siteniz HostGator’dan daha azını hak etmiyor.
 6. SiteGround – İyi çalışma süresi ve desteği ile güvenilir bir seçenek.
 7. Bluehost – Özellikleri, çalışma süresi ve müşteri hizmetleri için göze çarpan.
 8. HostPapa – Bu listedeki en çevre dostu barındırma sağlayıcısı.
 9. GoDaddy – Kâr amacı gütmeyen pazarlamanızı bir üst seviyeye taşıyabilir.

InMotion en iyi genel barındırma sağlayıcısıdır ve güvenlik açısından harika bir seçenektir. Bu, özellikle çok sayıda çevrimiçi bağış alırsanız önemlidir.

A2 Hosting, çok düşük bir fiyata harika özellikler ve ekstra kâr amacı gütmeyen bir indirim sunar. Tamamen ücretsiz bir DreamHost seçeneğinin çekiciliğini alıyoruz, ancak sadece birkaç dolar söz konusu olduğunda,’d kar amacı gütmeyen kuruluşların çoğunun,.

DreamHost, kar amacı gütmeyen kuruluşlara tamamen ücretsiz barındırma hizmeti sunan tek üst düzey sağlayıcıdır. Bu nedenle yalnız’hayal et’çoğunuzun yönlendirildiği sağlayıcıdır. Ancak, en azından planları yükseltmek için ayda birkaç dolar yatırım yapmayı düşünmeye değer.

Hayır, insanlığı bir araya getiren şeydir. Emin olun’barındırma tarafından hayal kırıklığına değil, böylece mümkün olduğunca çok kişiye yardımcı olabilir. Göreviniz önemlidir – sayın!

SSS

DreamHost’un kullanımı güvenli mi??

DreamHost, kullanımı tamamen güvenli bir ev sahipliği yapmaktadır. Her sağlayıcıda olduğu gibi, paylaşılan bir barındırma planını seçerseniz, riskler söz konusudur. Örneğin, sunucunuzdaki diğer sitelerden birinde güvenlik ihlali varsa, web siteniz risk altında olabilir.

Orada başka hosting seçenekleri var mı?

Bol. Bu makale sadece kar amacı gütmeyen web siteleri için en iyi barındırma hizmetlerini kapsar, ancak web barındırma alanı daha geniş bir bakmak istiyorsanız, genel olarak en iyi web barındırma burada kontrol edin. Alternatif olarak, yan yana görünüm için karşılaştırma grafiğimize gidin.

En iyi barındırma hizmeti nedir?

Kapsamlı araştırma ve testlerimizden HostGator, en iyi genel barındırma sağlayıcısı olarak üst sıralarda yer aldı. Hangi sağlayıcıyı kullanmanız gerekiyor olsa da, ihtiyacınız olan barındırma türüne bağlıdır. Örneğin InMotion, hem paylaşılan hem de VPS barındırma için çizelgeleri doldurdu.

Bir web sitesinin kendi kendine barındırılması gerekiyor mu?

Yalnızca kendi kendine barındırılan bir platform kullanıyorsanız. Siteniz WordPress veya Drupal gibi bir içerik yönetim sistemi üzerine kurulduysa, kendi barındırma kaynaklarınızı sağlamanız gerekir. Ancak, bir web sitesi oluşturucu kullanabilir ve barındırma hizmetinizi sizin için sıralayabilirsiniz.

Kâr amacı gütmeyen web siteleri için en önemli barındırma özellikleri nelerdir?

Her kuruluşun farklı ihtiyaçları olacaktır, ancak yaygın olarak aranan bazı özellikler vardır. SSL güvenliği büyüktür, çünkü geniş depolama alanı ve mükemmel çalışma süresine sahip olduğu gibi sitenizi de korur. Mümkünse, bu özellikler ucuz aylık fiyatlandırmadan daha yüksek bir öncelik olmalıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me