Öğrenciler İçin En İyi Web Hosting: Bütçe Dostu İlk 6 Sağlayıcı

en iyi öğrenci barındırma özellikli resimTüm öğrencilere sesleniyor! Bu makale, pazardaki en iyi öğrenci barındırma sağlayıcılarını karşılaştırarak barındırma için tam fiyat ödemenizi sağlayacaktır..


Her yerdeki öğrenciler fark edilmek, para kazanmak veya notlarını karşılamak için sezgisel adımlar atıyorlar. Onun olup olmadığı’çevrimiçi bir portföy oluşturmak, bir iş kurmak veya kursunuzun bir parçası olarak bir site oluşturmak, bir web sitesi oluşturmak tonlarca fayda sağlar.

Tabii ki, eğer’sitenizi sıfırdan yeniden inşa ediyorsanız,’barındırma da gerekecek. o’işlerin karmaşık ve pahalı olmaya başlayabileceği yerler.

Sen ne zaman’dolabın içindeki son fasulye kutunuza geri döndüğünüzde,’s barındırma bombardımanı haklı çıkarmak zor. İyi haber şu ki, orada çok sayıda barındırma sağlayıcısı var’bir ay seni şarj etmiyor’sadece web sitenizi çalışır durumda tutmak için kiralayın.

Onlar olsun’kir ucuz fiyatlar, öğrenci indirimleri veya tamamen ücretsiz planlar, biz’aranızda en çok nakit sıkıntısı çeken sağlayıcılar için bile sağlayıcılar buldum.

Yapmadığını biliyoruz’t Internet hosting fırsatlar için trol etmek için zaman var – yazmak için kağıtları, gözden geçirmek için sınavlar ve prova performansları (yapmak için erteleme ton bahsetmiyorum bile).

o’bu yüzden biz’sizin için tüm araştırmaları yaptım. Piyasadaki en iyi ve en ucuz sağlayıcıları bulmak için saatlerce dikkatli analiz yaptık. Tek yapmanız gereken listeden mükemmel sağlayıcınızı seçmek ve hosting almak!

Contents

Öğrenciler İçin En İyi Web Hosting Sağlayıcıları

 1. Bluehost – en iyi genel barındırma sağlayıcısı
 2. HostGator – çalışma süresi için en iyisi
 3. Hareket halinde – paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi
 4. SiteGround – güvenilirlik için en iyisi
 5. iPage – ucuz planlar için en iyisi, ancak hız pahasına
 6. DreamHost – depolama alanı için en iyisi

Biz’Her bir tedarikçiye, fiyatlandırma hakkında ayrıntılar, araştırmamızda nasıl performans gösterdiğine ilişkin bilgi ve en düşük fiyatlara kimlerin hak kazandığına dair ipuçları içeren bir genel bakış sunacağız. Orada’harcanacak zaman yok, o yüzden bırak’anladım.

Biraz daha kolay bir şey mi arıyorsunuz??

Web sitesi oluşturma ile barındırma birleştirmek istiyorsanız’Sizin için başardı, Squarespace kontrol edin. Planları aylık 12 $ ‘dan başlıyor ve yeni Squarespace planınızın ilk yılında% 50 tasarruf edebilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan geçerli bir okul e-posta adresi!

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde,’t Bu teklifi diğer teklif kodlarıyla birlikte kullanmayın, ancak indirimi üç web sitesine kadar bir okul e-posta adresinin altında.

Bugün Squarespace’e gidin ve başlamak için okulunuzu arayın!

Daha fazla bilgi

 • En iyi ana bilgisayarları yan yana karşılaştırın Web Hosting Hizmetleri Karşılaştırma Tablosu
 • Tüm ayrıntılarıEn İyi Web Hosting Sağlayıcılarıtam incelememizde
 • Çok mu arıyorsunuz? İncelememizde 50’den fazla planı karşılaştırın En Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları

Öğrenciler İçin En İyi Web Hosting

Güçlü bir hosting istiyorsanız – ve ayda birkaç dolarınız varsa – o zaman’şanslı olmak!

Biz’ve size en iyi öğrenci web barındırıcılarını getirmek için araştırma yaptık. Bu sağlayıcılar birinci sınıf özellikleri uygun fiyatlarla ve ucuza uygun fiyatları birleştiriyor – işte ilk altı:

 1. Bluehost
 2. HostGator
 3. Hareket halinde
 4. SiteGround
 5. iPage
 6. DreamHost

Bu sağlayıcılardan bazıları öğrencilere özel indirimler sunarken, diğerlerinin yeni kullanıcılar için’öğrenci olup olmamanız. Temel özelliklerini aşağıdaki tabloda yan yana karşılaştırabilirsiniz.

Kafa Kafaya Karşılaştırma

SağlayıcıStoragecPanelE-posta adresleriSSD depolamaÜcretsiz yedeklemelerBluehostHostGatorHareket halindeSiteGroundiPageDreamHost
50GB&# 10004;&# 65039;5&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Sınırsız&# 10004;&# 65039;Sınırsız&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Sınırsız

&# 10004;&# 65039;

Sınırsız

&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
10GB&# 10004;&# 65039;Sınırsız&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Sınırsız&# 10004;&# 65039;Sınırsız&# 10060;&# 10060;
50GB&# 10060;0&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

O’Bu özellikleri birbirinin yanına koyarken kullanışlıdır, ama şimdi biz’İhtiyaçlarınız için en iyisini seçmenize yardımcı olmak için bu sağlayıcıların her biri hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz.

# 1. Bluehost

En İyi Genel Barındırma Sağlayıcısı

Bluehost listemizdeki en iyi genel sağlayıcıdır, ve bir patlama ile başlar. O’s Güvenilir bir geçmişe sahip güvenilir ve tanınmış bir sağlayıcıdır. Araştırmamızda sağlam bir performans sergiledi, ilk olarak ortaya çıktı ve WordPress özellikleriyle bizi şaşırttı – ve hiç de şaşırtıcı değil’ayrıca WordPress’in kendisi tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı!

Bluehost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • WordPress tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı
 • Fiyat / fayda oranı
 • Rakiplerinden biraz daha pahalı

Bluehost’nin en ucuz planı Sadece temel paylaşılan plan Aylık 2,95 ABD doları.

Aylık 2,95 $ için normal SSL sertifikası, ayrıca ölçülmemiş bant genişliği ve 50 GB depolama alanına sahip olursunuz. Bu plan bir web sitesini destekler ve ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz yedeklemeler içerir. Yükseltme sırasında daha fazla özelliğin ve Bluehost’un kilidini açıyorsunuz’s araç yelpazesi onu ölçeklenebilir bir seçim haline getirir.

Paran için çok şey alıyorsun – kazandın’t Tüm sağlayıcılarla birlikte ücretsiz alan adları ve ücretsiz yedeklemeler bulmanın yanı sıra kart genelinde güçlü ve güvenilir bir hizmet bulun. Yenileme fiyatları aren’t, ya da Temel paylaşılan plan ayda 7,99 ABD doları olarak yenileniyor ilk döneminden sonra.

Bluehost’u öneriyoruz çünkü etkileyici özellikleri uygun fiyat ve birinci sınıf destek ile birleştiriyor. Orada daha ucuz ana bilgisayarlar olabilir, ancak Bluehsost her kovaya değer – özellikle bir bebek WordPress siteniz varsa ve sanal hayatında en iyi başlangıcı vermek istiyorsanız!

bluehost ucuz paylaşımlı hostingBluehost en iyi genel hosting sağlayıcısıdır ve’WordPress sitelerini barındırmaya gelince yenilmez.

Daha fazla bilgi

 • Tam yazımızı okuyun Bluehost İncelemesi Daha fazla bilgi edinmek için
 • Derinlemesine incelemelerimiz ile ev sahipliğinizden tasarruf edin:
  • En Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları
  • En Ucuz VPS Hosting Sağlayıcıları
  • En Ucuz Dedicated Hosting Sağlayıcıları
  • En Ucuz WordPress Barındırma
  • En İyi Ücretsiz SSL Barındırma Sağlayıcıları

# 2. HostGator

Çalışma Süresi İçin En İyisi

Piyasadaki en iyi çalışma süresini istiyorsanız, HostGator tüm üsleri kapsamaktadır. Ayrıca, paylaşılandan özele kadar çok çeşitli barındırma türleri sunar ve’yaptığı işte iyi. HostGator olmayan öğrenci’t Her sınıfın en iyisi, ama yine de öğretmen’favori. Araştırmamızda, özel olarak barındırmada özellikle iyi performans gösterdi.

HostGator Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Çalışma süresi için en iyi sunucu
 • Özel hosting için en iyi sağlayıcı
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Ücretsiz yedek yok

Çoğu sağlayıcı gibi, HostGator’s en ucuz fiyatlar paylaşılan hosting planları ile geliyor, hangi ayda 2,75 ABD dolarından başlayan fiyatlarla. Adolesan olarak adlandırılan Hatchling planı size orijinal fiyatın% 60’ını veriyor ve bazı şık özelliklere de atıyor. O içerir:

 • Ücretsiz SSL
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Ölçülmemiş depolama
 • Tek tıklamayla kurulumlar
 • Sınırsız ücretsiz e-posta adresi

HostGator, size ücretsiz yedeklemeler veya ücretsiz bir alan adı vermemenin yanı sıra, paylaşılan barındırma planlarındaki tüm kutuları işaretler. İlk döneminiz sona erdiğinde, Hatchling planı şu saatte yenilenir: Aylık 6,95 USD.

hostgator paylaşımlı hostingHostGator, piyasadaki en iyi çalışma süresi garantisine sahiptir ve paylaşılan planlarda ucuz başlangıç ​​fiyatlarına sahiptir.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun HostGator İncelemesi Bu popüler web barındırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için
 • Yan koşuşturmalı bir öğrenci misiniz? İncelememizde HostGator’un sizin için uygun olup olmadığını öğrenin Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting

3.. Hareket halinde

Paylaşılan ve VPS Hosting için En İyisi

InMotion mükemmel özelliklere sahip en kaliteli bir hosting sağlayıcısıdır. Araştırmamızda şu şekilde ortaya çıktı: hem paylaşılan hem de VPS barındırma için en iyi sağlayıcı. Bunlardan birine ihtiyacınız varsa, InMotion aramaya başlamak için harika bir yerdir.

InMotion Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyi sağlayıcı
 • Öğrenci planı ücretsiz alan adı içerir
 • Pahalı yenileme maliyeti
 • Düzenli satışlar öğrenci indiriminden daha ucuz olabilir

InMotion, 9.99 $ ‘dan düşürülen paylaşılan barındırma Güç planında öğrenciye indirim sağlıyor Aylık 4,16 ABD doları. Bu InMotion’küçük işletmeler için önerilen orta paylaşımlı barındırma planı ve sitenizi kolayca oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahiptir.

Güç planı, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL güvenliği, sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği ve sınırsız e-posta gibi çok çeşitli özelliklere sahiptir. Pazarlama araçlarına ve 7/24 desteğe merhaba da diyebilirsiniz.’Siteniz saat 4’te çökerse yalnız kalmayın!

Sitenizi büyütmek istiyorsanız, InMotion’Güç planı sizi daha büyük ve daha iyi şeylere rahatça götürecek.

İndirim ne kadar cömerttir? Ne kadar süreyle kayıt olduğunuza bağlı. Ödeyebilirsin Aylık 4,99 ABD doları altı aylık plan için, veya Aylık 4,16 ABD doları 12 aylık plan için. o’s 12 ay boyunca kaydolduğunuzda% 58 indirim!

İndirim ilk döneminiz için geçerlidir – bundan sonra, Güç planı düzenli olarak Aylık 9,99 ABD doları. Ücretsiz alan adı bir yıl sürer, ardından yılda 15,99 ABD doları olarak yenilenir.

O’s her zaman sağlayıcının hangi satışta çalıştığını kontrol etmeye değer. Genellikle, yeni kullanıcıların tanıtımı öğrenci indiriminden daha ucuz olabilir ve genellikle bu fiyatı üç yıla kadar kilitleyebilirsiniz. Bu yüzden emin ol’yapabileceğin en iyi teklifi alıyorsun.

InMotion’a kaydolmak için’s öğrenci planları, yapmanız gereken tek şey .edu e-posta adresinizi yazmak ve indirim talep. Eğer yapmazsan’t .edu e-posta adresine sahip değil,’Tamam – Onay Ekibini öğrenci kimliğinizle birlikte verin ve onlar’seni kuracağım.

inmotion indirimli öğrenci barındırmaHareket halinde’s öğrenci indirimi, mükemmel özelliklere sahip paylaşılan barındırma Güç planı için geçerlidir.

Daha fazla bilgi

 • Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgiyi InMotion Hosting İncelemesi
 • InMotion, paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisidir – neden derinlemesine incelemelerde bakın:
  • En İyi Paylaşılan Hosting Sağlayıcıları
  • En İyi VPS Hosting Sağlayıcıları

4.. SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

SiteGround, güvenli, sağlam ve güvenilir bir hizmet için güvenebileceğiniz bir barındırma sağlayıcısıdır. O’kolay ve hızlı WordPress barındırması için WordPress tarafından önerildi ve 2 milyon alanı yönetiyor.

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Güvenilir barındırma
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Sınırlı disk alanı

SiteGround, öğrenciler için indirimli hosting ve fakülte öğrencileri ile paylaşmak için ücretsiz hosting sunar – bu nedenle kursunuz için hostinge ihtiyacınız varsa,’sormaya değer.

Öğrenciler için barındırma ücreti aylık sadece 1,99 ABD dolarıdır, ve SiteGround’un özellikleri ile birlikte gelir’s düzenli StartUp paylaşılan barındırma planı. Bunlar:

 • 10 GB depolama alanı
 • Otomatik günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz e-posta hesapları
 • Ölçülmemiş trafik
 • Softaculous özellikli cPanel
 • 7/24 destek

o’ayda sadece 1,99 ABD doları için kötü bir özellik listesi değil. % 80 normal fiyattan indirim!

Ana dezavantajı yapmazsın’t Öğrenci planında ücretsiz alan adı alma, yani sen’mevcut bir alan adını kullanmanız, yeni bir alan satın almanız veya SiteGround tarafından sağlanan ücretsiz alt alan adını kullanmanız gerekir. Bunu kendi alan adınızla değiştirmenizi öneririz, çünkü bu şekilde görünecektir – ‘websitebuilderexpert.sgedu.site’ – ki bu değil’t çok profesyonel.

Aylık 1.99 $ özel öğrenci ücretini ödüyorsunuz ilk yıl için, sonra normal fiyat ödemek Aylık 11,95 USD ilk yıl bittiğinde. Ancak, üniversiteniz zaten SiteGround ile ortaklık kurmuşsa,’tek bir kuruş ödemek zorunda değil!

Kalifiye olmak ve kaydolduğunuzda üniversite e-posta adresinizi kullanmak için Kuzey Amerika’da bir öğrenci olmalısınız.

siteground indirimli öğrenci barındırmaSiteground, StartUp paylaşılan barındırma planının tüm özellikleriyle öğrenciye bir yıl boyunca ayda 1,99 $ ‘lık ev sahipliği yapma imkanı sunar.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun SiteGround İncelemesi planları, özellikleri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için

5.. iPage

Ucuz Fiyatlar için En İyi, ama Hız pahasına

iPage, paylaşılan barındırma için çok basit ve çekici bir fiyat yapısına sahiptir – aslında, sadece bir fiyatı vardır. Onun ‘tek beden herkese uyar’ paylaşılan barındırma maliyetleri Aylık 1,99 ABD doları promosyon dönemi bitene kadar herkes için. o’s Normal fiyatında% 75 indirim!

iPage Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Ücretsiz alan adı
 • Harika özellikler
 • Kötü çalışma süresi puanı: 99.94%
 • Ücretsiz yedek yok

iPage değil’t En güçlü veya hızlı sağlayıcı, ama en ucuzlardan biri. Paylaşılan tek planı aylık 1,99 $ ‘dan başlıyor ve hem küçük hem de büyüyen sitelere yarar sağlayacak özelliklerle geliyor.

Öğrenciler için en iyi bölüm, öğrencilerin bir sürü ücretsiz ekstra bu planla geliyor. Ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL, ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, ücretsiz alan adı transferi, ücretsiz 7/24 destek, ücretsiz e-posta adresi… Liste uzayıp gidiyor!

Aslında, iPage, tüm planlarında 500 $ değerinde ekstralar içerdiğinden etkileyici bir şekilde övünebilir.

Promosyon fiyatı ilk döneminiz için geçerlidir, ardından şu adresten otomatik olarak yenilenir: Aylık 7,99 ABD doları. Ücretsiz alan adınız bir yıl sürer ve bundan sonra yıllık 14,99 ABD doları yenilenir. Herkes bu plana kaydolabilir, bu yüzden’endişelenmiyorsan’öğrenci kimlik kartınızı kaybettiniz!

ipage ucuz öğrenci barındırmaiPage ucuz fiyatlandırma ve birçok özellik sunar, eğer size normal fiyattan% 75 indirim sağlar’yeni bir müşteriyiz.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun iPage Hosting İncelemesi fiyatlandırması, performansı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için

6.. DreamHost

Depolama Alanı için En İyisi

DreamHost, bu listede WordPress tarafından resmi olarak önerilen başka bir sağlayıcıdır, bu nedenle WordPress siteniz için barındırma ihtiyacınız varsa, bu bakmak için iyi bir yerdir. Ayrıca, planlarımızda içerdiği depolama alanı miktarı için araştırmamızda göze çarpıyordu..

DreamHost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Çok miktarda depolama alanı mevcut
 • 97 günlük para iade garantisi
 • Piyasadaki en iyi yardım ve destek değil

DreamHost’nin en ucuz planı Paylaşılan Başlangıç ​​barındırma planı ayda 2.59 $ için. Bunun için, tek bir web sitesi, ücretsiz bir etki alanı, ücretsiz SSL güvenliği ve WordPress için önceden yüklenmiş olarak hosting alırsınız. Tüm bunlar, sitenizi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

DreamHost’s paylaşılan barındırma planları da bir 97 günlük para iade garantisi, Bu çok cömerttir ve risksiz kaydolabileceğiniz anlamına gelir.

Aylık 2,59 ABD doları fiyat, üç yıllık plan, bu fiyat bu üç yıllık dönem için geçerli olacak ve daha sonra Aylık 4,95 ABD doları.

dreamhost ucuz öğrenci barındırmaDreamHost’un ucuz başlangıç ​​fiyatları ve WordPress’in kendisinden bir onay damgası var!

Öğrenciler İçin Başka Web Sunucuları Var mı?

Biz’derinlemesine araştırmamıza dayanarak öğrenciler için en iyi barındırma sağlayıcılarını keşfettik.

Ancak, bunlar’t Aralarından seçim yapabileceğiniz tek ana bilgisayarlar, bu yüzden’ve ayrıca bir göz atmak için en iyi (aka ücretsiz) web ana üç sıraya dizildi. Biz varız’t çünkü biz bu inceleme ana bölümünde yer’onları henüz titiz araştırma sürecimizden geçirmedik!

Bunlar en iyi ücretsiz web barındırma sağlayıcıları:

 1. AccuWeb
 2. InterServer.net
 3. ZNetLive

Çok heyecanlanmadan önce’S en hosting sağlayıcıları belirli bir süre sonra hosting için ödeme yapacak kaydetmeye değer.

İzin Vermek’Bu sağlayıcılar ve sundukları ücretsiz öğrenci barındırma ile ne olsun bir göz atın.

Kafa Kafaya Karşılaştırma

ÖzellikleriAccuWeb BarındırmaInterserver.netZNetLiveDepolamacPanelE-mail adresleriSSD depolamaYedekler
2GBSınırsız500MB
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
25Sınırsız5
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Artık her sağlayıcı tarafından sunulan temel bilgileri bildiğinize göre,’her biri için daha fazla ayrıntıya dalacağım.

# 1. AccuWeb

Ücretsiz Öğrenci Barındırma için En İyisi

AccuWeb Hosting 2002 yılında kuruldu ve paylaşılan, bulut, VPS, WordPress ve özel barındırma da dahil olmak üzere bir dizi barındırma seçeneği sunuyor. Ayrıca, etki alanı kaydı ve SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikaları gibi diğer hizmetleri de karşılar.

AccuWeb Hosting,% 99.99 kesintisiz çalışma süresi, sorunsuz iptal ve% 100 müşteri memnuniyetini garanti ederek olumlu müşteri ilişkilerinden gurur duymaktadır. o’oldukça umut verici!

AccuWeb Hosting Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Mezun olana kadar ücretsiz
 • Birçok özellik
 • Başvurmak için biraz çalışma gerekiyor
 • Öğrenci barındırma hizmetine ücretsiz SSL dahil değildir

AccuWeb’s öğrenci barındırma, onun paylaşılan barındırma planından temel özellikleri verir. Bunlar:

 • 2 GB SSD depolama – sitenizi depolayabileceğiniz alan’verileri, en iyi performans için hızlı SSD (Katı Hal Sürücüsü) depolama ile
 • 30GB bant genişliği – siteniz ve kullanıcıları arasında aktarılabilecek veri miktarı; bu, sitenizin ne kadar trafik işleyebileceğini belirler
 • 25 ücretsiz e-posta adresi – iş yapmak için ideal
 • Ücretsiz yedeklemeler – siteniz çökmelere veya veri kaybına karşı güvende
 • Ücretsiz CloudFlare – sitenizi hızlandırır ve çevrimiçi tehditlere karşı güvende tutar

Bir tek web sitesi ücretsiz öğrenci planı ile ve kazandı’t Sayfalarınızı dağıtan pop-up’lar, banner’lar veya reklamlar bulundurmayın. 2 GB depolama alanı’Çok fazla ses çıkarmıyorsa, çoğu ortalama boyutlu web sitesi için fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Zaten bir web siteniz varsa, onu AccuWeb’e taşıyabilirsiniz’s öğrenci planı bedava. AccuWeb kontrol paneli için cPanel kullandığından,’WordPress gibi ihtiyacınız olan ekstraları tek bir tıklamayla kolayca kurabilirsiniz.

AccuWeb’in dezavantajı’s hosting paketi yapmazsın’t Ücretsiz SSL sertifikası alma dahil. SSL, sitenizden geçen giriş ve kredi kartı bilgileri gibi bilgileri şifreler ve herhangi bir web sitesi için gereklidir.

SSL’yi doğrudan AccuWeb’den satın alabilirsiniz. Yıllık 49 $, veya GoDaddy gibi bir kayıt şirketi aracılığıyla daha ucuz fırsatlar bulun.

İyi haber şu ki, hostinginiz siz mezun olana kadar tamamen ücretsiz kalacak!

Senin kadar uzun’tanınmış bir üniversitede öğrenci olmak (ya da bir tane olmak üzere) ve kaydınızı kanıtlamak için belge verebilirseniz,’başvurmaya uygun.

Asıl başvuru süreci biraz daha fazla çaba gerektirir, ancak’t Çok zamanını almıyor. İlk olarak Facebook, Twitter, LinkedIn ve YouTube’da AccuWeb’i beğenmeli ve takip etmelisiniz.

Bir kere sen’bunu işaretledin, ihtiyacın var iki dakikalık bir video oluştur Bir sonraki büyük teknoloji trendinin önümüzdeki 10 yıl içinde ne olacağını düşünüyorsunuz. YouTube gibi sosyal kanallarınızdan birinde yayınlayın, ardından AccuWeb’e e-posta gönderin – it’bunu öğrenci e-posta hesabınızdan göndermek en iyisidir.

AccuWeb sunduğunu söylüyor iki ila üç öğrenci her gün ücretsiz hosting hesapları. En iyi ipucumuz YouTube’da arama yapmak ‘AccuWeb Hosting Öğrenciler İçin Ücretsiz Hosting’ diğer adayları görmek’ videolar. AccuWeb’e deneyiminiz hakkında geri bildirimde bulunursanız, görünüşe göre hesabınızın onaylanmasını sağlama şansınız daha yüksektir.

accuweb ücretsiz öğrenci barındırmaAccuWeb Hosting, yönergeleri izleyerek başvurdukları sürece, mezun olana kadar öğrencilere ücretsiz hosting verecektir..

# 2. InterServer.net

Sınırsız Özellikler için En İyisi

InterServer.net, standart paylaşımlı barındırmadan özel sunuculara kadar çok çeşitli hizmetler sunan bir barındırma sağlayıcısıdır. O’7/24 destek ekibi ile bütçe dostu bir hizmet sağlayıcı olarak biliniyor.

InterServer.net Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Açık fiyat planı, ne yaptığınızı bildiğiniz anlamına gelir’için yeniden kayıt olun
 • Sınırsız depolama alanı, bant genişliği, e-posta ve web siteleri
 • Sadece ilk yıl için ücretsiz

InterServer.net, ücretsiz öğrenci barındırma planında sağlam bir cömert özellik yelpazesi içerir. o’s çünkü’s aslında Standart Web Hosting paketi, genellikle aylık 5 $ maliyeti. Sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız web sitesi ve sınırsız e-posta alırsınız. o’çok sınırsız!

Ayrıca ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz SSL sertifikası alırsınız.’Ekstra maliyetler hakkında endişelenmeniz gerekmiyor. InterServer.net daha iyi performans için SSD depolamayı kullanıyor ve standart kontrol paneli olarak kullanımı kolay cPanel özelliğine sahip.

InterServer.net’s öğrenci planı ilk yıl için ücretsiz. Bundan sonra … Aylık 5 $, hangisi’t Kötü, ancak aradığınızdan emin olmak için’daha iyi fırsatlardan kaçırma.

O’s yıl için kaydolmak kolay’s ücretsiz öğrenci barındırma – tek yapmanız gereken öğrenci e-posta adresinizi (.edu ile biten) kullanarak kaydolmak veya doğrudan InterServer ile iletişim kurmaktır.

interserver.net ücretsiz öğrenci barındırmaInterServer.net Standart Web Hosting paketini bir yıl boyunca öğrencilere ücretsiz sunuyor.

3.. ZNetLive

Yeni Başlayanlar İçin En İyisi

ZNetLive 2002 yılında başladı ve şimdi barındırma hizmetleri, etki alanları, e-posta, güvenlik ve daha fazlasını sunuyor. SSL sertifikalarına veya iş e-postasına ihtiyacınız olsun, ZNetLive’ın herkes için bir şeyleri vardır. Paylaşılan, WordPress, bulut ve adanmış sunucu barındırma hizmeti sunar.

ZNetLive Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Ücretsiz alan adı
 • Çok kullanıcı dostu
 • Mezuniyetinize kadar planınızın ücretsiz kalacağının garantisi yok

ZNetLive, öğrencilere ücretsiz, basit ve kullanımı kolay barındırma planları sunmayı amaçlamaktadır – fikirlerinizi paylaşmayı ve kalabalığın arasından sıyrılmayı teşvik eder. Bu harika bir felsefe, ama bu fikri gerçeğe dönüştürmek için hangi özelliklere sahipsin??

Peki, dahil olmak üzere iyi barındırma özelliklerinin oldukça uzun bir listesini alırsınız:

 • 500 MB depolama alanı
 • Sınırsız veri aktarımı
 • Beş e-posta hesabı
 • Ücretsiz alan adı
 • Yedekler
 • Ücretsiz SSL

Ayrıca, sunucunuza uzaktan bağlanmanıza izin veren Güvenli Kabuk (SSH) erişimi gibi bazı teknik araçlar da edinebilirsiniz. ZNetLive ayrıca cPanel ile birlikte komut dosyası yükleyici Softaculous’ı da kullanır ve bu da ekstra uygulamaların yüklenmesini kolaylaştırır.

Öğrenci hosting paketiniz ilk yenilemenize kadar kesinlikle ücretsiz, yıllık bir sözleşmeye kaydolursanız, ilk yılınız ücretsiz olacaktır. Daha sonra planınız her yenilemede yeniden değerlendirilir. teoride, mezun olana kadar planınız serbest kalmalı.

Ancak, ZNetLive’Gelecekte ücretsiz plana devam edeceğini garanti ediyor, bu nedenle hosting paketinizin sonsuza kadar ücretsiz kalmaması için küçük bir şans var – ki bu’ideal değil!

Tek yapmanız gereken, ücretsiz hosting planına kaydolduğunuzda öğrenci kimliğinizi kanıt olarak sunmaktır.

znetlive ücretsiz öğrenci barındırmaZNetLive’ın basit araçları, çok sayıda desteği ve iyi özellikleriyle ücretsiz bir öğrenci planı vardır.

Öğrenciler İçin En İyi Web Hosting: Özet

Bu makale, sıfır dolar planlarından çok daha fazla kalite için biraz ücret alan kahraman barındırma sağlayıcılarına kadar öğrenciler için en iyi sağlayıcılardan geçti. Biz’Onları karşılaştırdık ve hangisinin sizin için doğru olduğuna dair en iyi fikri vermek için onları parçaladık.

Öğrenciler için 6 En İyi Web Hosting Sağlayıcıları: Özet

 1. Bluehost – en iyi genel barındırma sağlayıcısı, $ 2.95 / ay
 2. HostGator – çalışma süresi için en iyisi, $ 2.75 / ay
 3. Hareket halinde – paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi, Öğrenci indirimi $ 4.16 / ay
 4. SiteGround – güvenilirlik için en iyisi, öğrenci indirimi $ 1.99 / ay
 5. iPage – ucuz planlar için en iyisi, ancak hız pahasına, $ 1.99 / ay
 6. DreamHost – depolama alanı için en iyisi, $ 2.59 / ay

En iyi öğrenci barındırma sağlayıcısı Bluehost. O’Genel olarak en iyisi, yani’Hangi ana makinenin sizin için en iyi olduğundan emin olun’Bluehost ile başlamak için iyi bir fikir’s paylaşılan planları. O’Ayrıca en iyi WordPress ana bilgisayarı, bu yüzden seçim yaparken unutmayın!

HostGator etkileyici çalışma süresine sahiptir ve InMotion özelliklerin (özellikle paylaşılan ve VPS planlarında) bir güç merkezidir. SiteGround en ucuz öğrenci indirimini sunar, ancak fiyatın kazanıldığını unutmayın’sonsuza kadar sürmez.

AccuWeb Hosting için bir video oluşturmak için zamanınız ve motivasyonunuz varsa, kazandığınız gibi bu, ücretsiz hosting almak için en iyi seçimdir’Mezun olana kadar hiç ödemek zorunda değilsiniz. Ancak, kendi SSL sertifikanız için ödeme yapmanız gerekecek ve Orada’garanti yok başvurunuz başarılı olacak.

Aslında çoğu hosting sağlayıcıları tarafından sunulan yeni müşteriler için düzenli satışlar arasında en iyi anlaşma bulabilirsiniz. Bir hayır kurumu yerine bir marka mağazasında bir pazarlık bulmak gibi, bu size uzun vadeli değer ve kalite garantisi verebilir. Satış fiyatınızı üç yıla kadar kilitleyebilirsiniz, öğrenci indirimleri genellikle sadece bir yıl sonra sona erer.

Hangisini seçerseniz seçin, tüm bu sağlayıcılardan düşük fiyatlar ve harika şeyler bekleyebilirsiniz – tek soru, hangisini tercih edeceğinizdir?

Öğrenciler için En İyi Web Hosting: SSS

Hangi hosting sağlayıcısı genel olarak en ucuz?

AccuWeb Barındırma’ücretsiz öğrenci planı en iyisidir’başvurunuzun başarılı olması şartıyla bulacaktır. Aksi takdirde, iPage ve SiteGround, ayda 1,99 $ promosyonlarla piyasadaki en ucuz satış fiyatlarına sahiptir..

50’den fazla planı karşılaştırmak için En Ucuz Hosting Sağlayıcıları hakkında daha fazla bilgi edinin!

Sağlayıcımın cPanel kullanması önemli değil mi??

O size bağlı! Kontrol paneliniz, hesabınızı, sunucularınızı ve sitelerinizi yönettiğiniz merkezi merkezdir. cPanel popüler bir kontrol paneli seçimidir çünkü’kullanımı kolay ve çok güvenilir, böylece güvenebilirsiniz’Sitenizi çalıştırmak için size temiz ve kolay bir arayüz verecektir. Ancak,’tüm sağlayıcılar tarafından kullanılmaz ve’güzel – bu’gerçekten kişisel tercihe bağlı!

Ayrıntılı incelememizde En İyi cPanel Hosting Sağlayıcıları hakkında bilgi edinin.

Ne’s en ucuz hosting türü?

Paylaşılan barındırma, en ucuz barındırma türüdür, çünkü kaynakları aynı sunucudaki diğer sitelerle paylaşırsınız. Olurken’s tüm barındırma türleri en sınırlı, o’Ayrıca en ucuz ve en sağlayıcıları tarafından sunulan s! Araştırmamızda InMotion en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcısı olarak ortaya çıkarken, DreamHost para için en iyi değeri teklif etti.

Daha fazla bilgi edinmek için En İyi Paylaşılan Hosting Sağlayıcılarını karşılaştırın.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map