Хостинг веб-сайтів


Contents

Як розмістити веб-сайт: повний початківець’s Посібник

Як розмістити веб-сайтХостинг – це невидима основа Інтернету. Кожен веб-сайт потребує: ‘додому’, місце, де його файли доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Це’s, що робить хостинг. Це’s ділянка інтернет-землі. Якщо ви хочете веб-сайт, це’Потрібно буде десь розміститись.


Хороший хостинг робить це швидким сайтом’s майже завжди доступний. Хороший хостинг – це доступне, низьке обслуговування та масштабованість. Поганий хостинг – навпаки. У гіпер-конкурентному світі з низьким рівнем уваги в Інтернеті хостинг є важливою основою. Чорт, ти не хотів’не зможу прочитати це, якби ми цього не зробили’у вас хороший веб-хост.

Отже, як розмістити веб-сайт? Це’s велике питання, і відповідь простіша, ніж ви могли подумати: заплатіть комусь іншому зробити це за вас або зробіть це самостійно. Або, якщо говорити технічно:

 • Використовуйте хостинг-платформу
 • Веде місцево

Найкращий метод залежить від рівня вашого досвіду. Хостингові платформи набагато частіше зустрічаються, саме тому ми’Я спочатку висвітлюю цей підхід. Налаштування власного сервера – це хороша навчальна робота, але це’s, як правило, так добре, як це отримує. Якщо ви’Ви не найсміливіший тип, розумна можливість підписатися на провайдера хостингу. ‘Дешево і надійно’ – це золота комбінація в хостингу, і хостинг-компанії надають це. Вони піклуються про технічні міркування, щоб ви могли зосередитись на своєму сайті.

На цій сторінці ви знайдете обидва способи розміщення веб-сайту з деякими кивками, на які постачальники найкраще відповідають різним потребам. До кінця ти’Буду мати всю інформацію, необхідну для отримання хостингу. Вперед ми йдемо…

Варіант 1: Як розмістити веб-сайт у постачальника

Виконайте ці чотири простих кроки для розміщення вашого веб-сайту у постачальника послуг хостингу:

 • Крок 1: Порівняйте хостинг-компанії.
 • Крок 2: Виберіть компанію, що розміщує веб-сайт.
 • Крок 3. Виберіть план розміщення веб-сайту.
 • Крок 4: Зареєструйте доменне ім’я.

Або, якщо ти’Будь ласка, пропустіть кроки 1 і 2, скористайтеся короткою вікториною хостингу. Перехресне посилання на ваші потреби з функціями різних провайдерів ми’Я дам вам персональну рекомендацію:

Крок 1: Порівняйте хостингові компанії

Хостинг-платформа – це компанія, яка піклується про хостинг для вас. В обмін на щомісячну плату постачальник розміщує ваш сайт’s дані та керує потребами свого трафіку. Вони дешеві, послідовні і (головне) вони піклуються про технічні міркування. Є десятки хостинг-платформ там, якщо не сотні.

Першим кроком до розміщення вашого веб-сайту є порівняння постачальників. Розгорніть розміри параметрів і подивіться, які з них відповідають вашим технічним вимогам – і вашому бюджету. Щоб допомогти вам, ми’Ми провели власне дослідження, щоб побачити, наскільки популярні веб-хостингові платформи. Нижче наведено рейтинги даних, що базуються на даних п’яти найкращих хостинг-провайдерів.

Крок 2: Оберіть компанію, що розміщує веб-сайт

Раз ти’Ви подивилися на провідні хостингові компанії, вам потрібно вибрати одну! Існує ряд особливостей, які слід враховувати при виборі компанії, що розміщує веб-сайт. Ми’Ви подали огляд цих даних у нашому рейтингу вище. Нижче наведено декілька ключових факторів, які слід врахувати:

 • Час роботи
 • Підтримка
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Співвідношення ціни та якості
 • Пропускна здатність
 • Інтеграція WordPress
 • Гарантії повернення грошей

На яких особливостях слід зосередитися, залежить від ваших пріоритетів. Деякі, на кшталт тривалості роботи та співвідношення ціни та якості, завжди важливі. Інші, як-от безкоштовне доменне ім’я, можуть не мати значення, якщо у вас його вже є. Різні постачальники світяться в різних областях. Bluehost особливо добре для сайтів WordPress, поки SiteGround’s підтримка абсолютно чудова.

Крок 3: Виберіть план хостингу веб-сайтів

Коли у вас є хост-платформа, яка вам подобається на вигляд, вам все одно потрібно звузити своє рішення до плану. Існує численні типи хостингу (спільний, хмарний, VPS та багато іншого), і зазвичай існує вибір рівнів планів у межах кожного типу. Наприклад, ХостГатор має три спільні плани хостингу – Hatchling, Baby та Business.

Але спочатку все. Дозволяє’Ясна інформація про різні види веб-хостингу і чому це’s важливо знати різницю. Отримати найкращу можливу угоду залежить від розуміння ваших потреб. Там’s немає сенсу підписуватися на $ 10 на місяць, коли план на $ 3 на місяць буде служити вам так само добре. Ваш веб-сайт може вирости для того, щоб потребувати цього плану в розмірі 10 доларів, але навіщо реєструватися раніше, ніж потрібно?

Нижче наведено короткий огляд основних типів хостингу та брекетів, які вони, як правило, найкраще служать.

Тип хостингу Що це? Для кого це??Спільний

Хмара

Віртуальний приватний сервер (VPS)

Відданий

Спільний хостинг – це коли на одному сервері зберігаються кілька сайтів. Поділ простору є більш економічним, але це також означає, що ресурси обмежені.Невеликі та початкові сайти зі скромними технічними вимогами. Якщо ви сумніваєтесь, почніть тут і оновіть свій веб-сайт’s вимоги зростають.
Хмарний хостинг – це коли ваш сайт працює на кількох серверах. Це’s набагато більш гнучка система, ніж спільний хостинг. Якщо один сервер опускається, інший знімає слабку.Для сайтів, які починають переростати своє скромне походження. Хмарний хостинг набагато краще справляється зі швидкістю трафіку, ніж спільний. Це’s хороша половина міри, якщо ви хочете збільшити масштаб, але не скористатися відданим хостингом.
VPS – це точка на півдорозі між спільними та виділеними серверами. Ви ділитесь серверним простором з іншими сайтами, але його розділ повністю ваш.Це крок поза хмарою. ви’реально дістатися десь зараз. Це змішує гнучкість, масштабованість та потужність. Ці плани чудові, якщо ти’Ви переросли спільний хостинг, але все ще не готові присвятити себе.
Виділений хостинг – це той, де ви є єдиним орендарем сервера. Ви отримуєте всі ці ресурси для себе. Ця ексклюзивність коштує, але це’s того варто, якщо ваш сайт ресурсомісткий.Це великі ліги. Якщо ви’ви тільки починаючи ви виграли’не потрібно десь поблизу цього рівня плану. Ще ні в якому разі.

Більшість провайдерів веб-хостингу пропонують усі основні типи хостингу, але інші, наприклад WPEngine, є фахівцями одного типу. Якщо ви хочете перерости в різні типи хостингу, це’s щось важливе, що потрібно пам’ятати.

Скільки коштують ці плани? Хороше питання. Як правило, спільний хостинг є найдешевшим, за ним йде хмара, потім VPS, а потім виділений. Різноманітність типів хостингу (і планів у межах цих типів) означає, що ціна збільшується поступово. Bluehost’s спільний хостинг починається від $ 2,95 на місяць. До моменту, коли ви перейдете до його преміального плану, призначеного вам’шукаєш $ 119,99 на місяць.

ви’Мені буде полегшено почути, що ми рекомендуємо почати ближче до кінця спектру $ 2,95. Почніть там і шукайте, поки не знайдете план, який відповідає вашим конкретним потребам. Завжди можна оновити далі вниз по лінії.

Крок 4: Отримайте доменне ім’я

Це’s все добре і добре, що має ділянку інтернет-землі, але без адреси ніхто не зможе її знайти! Це’s, що таке доменне ім’я. Це’s ваша цифрова адреса. Нашим є www.websitebuilderexpert.com. Google’s – це www.google.com. Ви отримуєте ідею. Ваш сайт також буде потребувати домену.

Майже кожен постачальник веб-хостингів включає реєстрацію доменних імен у процесі реєстрації. Іноді це’s включено як халява у ваш план’Ви вибрали (GoDaddy і Bluehost, наприклад). З іншими ти’доведеться заплатити за це окремо (SiteGround і ХостГатор). Ви також можете придбати свій домен у спеціалізованих реєстраторів доменних імен, таких як Domain.com і пов’язати його зі своїм обліковим записом хостингу.

Хороший домен – простий, легкий для запам’ятовування та, як правило, без номер. Дон’не відчуваю себе прив’язаним до .ком конвенція. Все більше і більше сайтів розігруються з нетиповими доменами верхнього рівня, як-от .ксиз або .ко. Поки це відповідає вашому бренду, ви’я буду добре.

Якщо ви вже маєте доменне ім’я, це’s просто випадок приєднання його до вашого нового сервера. Багато хостинг-платформи включають це в процес реєстрації та обробляють це за вас.

Зазначається, що ви не втрачаєте доменне ім’я, якщо змінюєте веб-хостинг-компанії. Вони різні служби. Якщо ви зміните веб-хостів, ви завжди можете брати свій домен із собою.

Висновок

І це’s це. Просте так? Виконайте ці дії, і ви підпишетесь на сервіс веб-хостингу, готовий і чекає вашого сайту.

Якщо ви’Ви прийняли своє рішення одним поглядом на майбутнє – яке вам слід – план, який ви вибрали, матиме чудову підтримку та легко масштабується. Тепер ви можете зосередитись на дійсно імпортній речі – вашому веб-сайті!

Використання провайдера: поширені запитання

Скільки коштує розміщення веб-сайту?

Десь від пари доларів на місяць до сотень. Якщо ви’ти тільки починаєш там’s немає причин платити більше $ 3 або $ 4 на місяць. По мірі того, як ваш сайт зростає в популярності, вам потрібно буде відповідно розширити план хостингу.

Що’s кращий хостинг-провайдер?

Це залежить від ваших потреб. ХостГатор і Bluehost були втіченими загальними переможцями у нашому дослідженні, але це не так’t означають вони’знову єдині, що варто розглянути. За чисту дешевизну iPage виграє, тоді як великі сайти WordPress часто використовують WPEngine. Це все повертається до потреб. Запитайте себе, які ваші потреби, і знайдіть якнайкраще для них

Варіант 2: Як розмістити веб-сайт на локальному рівні

Існує два способи розміщення веб-сайту на локальному рівні, і кожен включає три (не так прості) кроки:

Використовуйте свій ПК з Windows як сервер WAMP:

 • Крок 1. Встановіть програмне забезпечення WAMP.
 • Крок 2: Завантажте файли сайту.
 • Крок 3: Оприлюднити веб-сайт.

Використовуйте машину Linux:

 • Крок 1: Встановіть програмне забезпечення LAMP.
 • Крок 2. Налаштування файлів сайту та DNS.
 • Крок 3: налаштування Apache.

Сам розміщення веб-сайту – це більш практичний підхід і не майже такий надійний. Це’s відмінна освіта того, як працює веб-сайт, але це’s так добре, як це отримує. Підключення повільно, обслуговування повністю залежить від вас, і ваш комп’ютер повинен постійно працювати. Не ідеально. Це сказав, якщо ти’Ви тут повинні бути зацікавлені у варіанті, і це нічого не коштує.

Є два способи розміщення вашого веб-сайту вдома:

 • Використовуйте свій ПК з Windows як WAMP-сервер
 • Використовуйте машину Linux

Ми’пройду вас обома підходами. Майте на увазі, що це не варіант для початківців. Безкоштовний хостинг – це приваблива перспектива, але ви дійсно отримуєте те, за що платите. Якщо ваш дім не є центром обробки даних, ми рекомендуємо використовувати хостинг-провайдера.

Розміщення веб-сайту Використання комп’ютера Windows як сервера WAMP

Підхід Windows означає перетворення комп’ютера на сервер WAMP. WAMP розшифровується як Windows, Apache, MySQL та PHP – елементи, що складають сервер.

Крок 1. Встановіть програмне забезпечення WAMP

Доступна кількість безкоштовних програм (WampServer і XAMPP назвати пару). Завантажте та встановіть його, дотримуючись налаштування за замовчуванням, де буде запропоновано. Програмне забезпечення дозволяє вашому комп’ютеру діяти як сервер – дім для вашого веб-сайту’s файли.

Крок 2: Завантажте файли сайту

Раз ти’Ви встановили програмне забезпечення WAMP’Вам потрібно буде додати сайт до нього. Після того, як ви відкриєте приладну панель, це зазвичай знаходиться у ‘www каталог’. Тут розміщені файли веб-сайтів. Ваш HTML повинен бути записаний у текстових файлах із розширенням .php. Додайте їх до ‘www каталог’ щоб додати їх на свій сайт.

Крок 3: Оприлюднити веб-сайт

Ваші початкові майстерності на власному веб-сайті будуть приватними – лише ви зможете їх побачити. Коли ти’ти задоволений тим, що ти’готово, йди ‘Апач’ і вибрати ‘httpd.conf’ файл. Переконайтеся, що параметри читаються наступним чином…

Замовляй Дозволити, заперечуй
Дозволити від усіх

… і ти’знову і працює!

Розміщення веб-сайту за допомогою машини Linux

Крок 1: Встановіть програмне забезпечення LAMP

Інший підхід – це налаштування сервера LAMP (Linux, Apache, MySQL та PHP). Це багато в чому той самий процес, що і WAMP, але на комп’ютері Linux. Для початку введіть таку команду в термінал Linux:

 • sudo apt встановити apache2 mysql-сервер php libapache2-mod-php7.0

Під час встановлення вас можуть попросити надати свій пароль MySQL, тому не забудьте мати його під рукою. Після встановлення програмного забезпечення ви’готовий налаштувати ваш сервер.

Крок 2. Налаштування файлів сайту та DNS

Як і в WAMP, ви додаєте файли в кореневий каталог, щоб додати їх на свій сайт. Знову ж таки, обов’язково використовуйте .php розширення файлу. Це’Найкраща практика для того, щоб PHP і My SQL працювали правильно.

Крок 3: Налаштування Apache

Щоб ваш сервер дозволяв відвідувачам відвідувати ваш веб-сайт, потрібно повідомити Apache, щоб вони прийняли їхні запити. Це передбачає налаштування каталогу та налаштування дозволів.

Висновок

Якщо все це звучить високотехнологічно, це’s, тому що це. Самостійне розміщення – це світ із кролячих нор, який не можна сприймати легко. Якщо у вас є серйозні технічні переваги і вам цікаво, як веб-сайти працюють на їх найосновнішому рівні, поцікавтеся хостингом.

Якщо ви’Ви не технічно налаштовані і хочете зосередитись на створенні чудового веб-сайту, надайте цьому підходу широкий пристрій. Веб-сайти, що розміщуються на власному ринку, – це рідко витончені тварини – вони’повторно творіння HTML без проблем. Їм не вистачає інфраструктури для процвітання в Інтернеті.

Це’Ви можете розмістити власний веб-сайт, але ми не хочемо’т рекомендую.

Самостійний хостинг: FAQ

Які недоліки розміщення мого власного веб-сайту?

Повільний веб-сайт, технічне та програмне забезпечення, електричні рахунки, постійно змінюється IP-адреса, комп’ютер завжди повинен бути включений… просто назвати кілька. Це’s багато роботи для неповноцінної служби. Хостинг-провайдери існують з причини.

Чи загально для сайтів самостійно розміщувати сайти?

Ні. Більшість веб-сайтів використовують професійні послуги хостингу. Наприклад, Netflix та Reddit розміщуються в Amazon. Ви можете справді зробити справу для самостійного хостингу, коли ви’re-рівень Google величезний, який ви’Мабуть, ні.

Чи можу я самостійно розмістити сайт WordPress

Так. Більшість програм WAMP дозволяє встановлювати системи управління вмістом на ваш сервер. WordPress – на сьогоднішній день найпопулярніший варіант, але подібні до Drupal та Joomla також є варіанти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me