Ar norint parduoti internetu reikia verslo liudijimo?

Jūs paklausėte, mes atsakėme

Naujo verslo įkūrimas internete yra įdomus laikas, tačiau mintis gauti tinkamas licencijas gali greitai sušvelninti jūsų verslumą.


Tačiau palaidoti galvą smėlyje yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. Laimei, jei tu’Jei nusileidai šiame puslapyje, tu tai žinai – ir tu’imdamiesi iniciatyvos pasilikti dešinėje įstatymo pusėje.

Šiame įraše mes’Kalbėsime per pagrindines verslo liudijimo rūšis’jums to gali prireikti kaip internetinio verslo, įsikūrusio JAV, iš kur galite juos gauti, kiek laiko jie trunka ir kiek’greičiausiai kainuos.

Nepaisant mūsų tėvų’ vilčių ir svajonių, mes’vėl ne teisininkai! Taigi šis straipsnis nėra skirtas kaip galutinė teisinė konsultacija. Kreipkitės į vyriausybės šaltinius, kuriuos esame susieję, arba, jei nesate tikri, kreipkitės į profesionalų teisinę konsultaciją.

Verslo licencijų ir leidimų rūšys

Verslo licencijų yra daugybė, bet mes’Daugiausia dėmesio skirsite šiems trims:

 1. Valstybės išleista (arba ‘bendras’) verslo liudijimai
 2. Federalinės licencijos ir leidimai
 3. Verslas kaip vardas (DBA)

Tai’ai, nes kartu su a pardavimo mokesčio licencija, tai yra trys jūsų licencijų tipai’greičiausiai susidursite tyrinėdami tai, ko jums reikia jūsų internetiniam verslui.

Kokios (-ių) licencijos (-ų) jums reikia?

Jei tu’Norėdami užsidirbti pinigų iš verslo – prisijungę ar neprisijungę – jums beveik neabejotinai reikės bent vienos rūšies licencijos. Kiek ir kokio tipo, priklauso nuo jūsų pramonės, verslo dydžio ir verslo vietos (tarp jų ir mes’vėl gaila pasakyti, daug kitų kintamųjų).

Valstybės išleista ‘bendras’ verslo liudijimai

Kaip ir daugelyje dalykų JAV, verslo liudijimų išdavimo taisyklės keičiasi įvairiose valstijose (arba šiuo atveju net apskrityse). Dėl to labai sunku pasiūlyti bendrą komentarą apie tai, ar jums reikia verslo liudijimo.

Net JAV smulkaus verslo administracija gali pasiūlyti tik šį gana niūrų pareiškimą:

‘Tu’Turėsite ištirti savo valstijos, apskrities ir miesto nuostatus. Pramonės reikalavimai dažnai skiriasi priklausomai nuo valstijos. Aplankykite savo valstiją’svetainėje norėdami sužinoti, kurie leidimai ir licencijos jums reikalingi.’

Norėdami rasti savo miesto taisykles (ir atsiminkite, tai turėtų būti visur, kur yra jūsų verslas – net jei tai reiškia tik tai, iš kur jūs jį tvarkote), tada patikrinkite savo valstijos nuostatus spustelėdami atitinkamą nuorodą žemiau:

Net jei tu ne’Norėdami atidaryti savo verslą, jums nereikia standartinės verslo liudijimo (kurį dažniausiai darote jūs), tikėtina, kad sulauksite tam tikrų pajamų ar darbuotojų skaičiaus. Daugeliu atvejų mes’d sakyk’tai šiek tiek admin, kad’Tai verta daryti nuo pat pradžių, ypač todėl, kad licencijuotos įmonės taip pat gali reikalauti mokesčių lengvatų.

Tai’Taip pat svarbu nepamiršti, kad jei jūsų mieste reikalaujama turėti verslo liudijimą, taip bus ir tuo atveju, jei jūsų verslas veikia ne jūsų namuose. Tačiau su sąlyga, kad jūs to nepadarysite’Priimant krovinius ar sandėlius, dirbant namuose, licencijos gavimo procesas turėtų būti daug lengvesnis.

Gera žinoti: Leidimai gyventi namuose taip pat yra dalykas daugelyje valstijų. Paprastai tai yra skirta tik konsultantams ir laisvai samdomiems specialistams’verta patikrinti ar jūs’Reikės vieno, einant į savo valstiją’s svetainė. Informacija paprastai pateikiama skyriuje, vadinamame ‘zonavimas’ arba ‘smulkus verslas’.

Federalinės verslo licencijos

Nors į daugelį klausimų, susijusių su verslo liudijimais, atsakoma atskirai, jei jūsų pramonė yra federaliniu lygmeniu reguliuojama, jūs’Taip pat reikės kreiptis į atitinkamą valdymo organą dėl federalinės licencijos.

JAV smulkaus verslo administravimo (SBA) svetainėje galite patikrinti, ar tai taikoma jūsų pramonei, taip pat rasti tinkamą leidimą išduodančią agentūrą, kuri galėtų kreiptis į.

Verslas kaip vardas (DBA)

Daugumai verslininkų jų valstybė reikalauja gauti „Doing Business As name“ (DBA) licenciją, nebent jūs’prekiauti savo vardu be jokių pakeitimų.

Turime omenyje prekybinį pavadinimą ‘Johnas Doe’as’ būtų gerai be DBA (jei ji’tavo vardas), bet ‘Johnas Doe’as’s Web dizainas’, ar ko nors, be jūsų vardo, turėtų būti reikalaujama.

DBA yra patogus dalykas, kurį lengva turėti ir lengvai gauti. Net jei jūs’Jei važiuojate tik labai mažu šoniniu paspaudimu, rekomenduojame jums jį įsigyti. Tai neleidžia naudoti jūsų įmonės vardo niekam kitam jūsų valstijoje, padeda apsaugoti jus nuo sukčiavimo ir reiškia, kad galite atidaryti verslo banko sąskaitą..

Jei norite apsaugoti savo vardą visoje šalyje, jūs’Vietoj to turėsite įsigyti prekės ženklą. Tai apima šiek tiek daugiau dokumentų, tačiau elektroninės prekybos įmonėms tai gali būti verta padaryti; galbūt esate vienintelis asmuo, parduodantis tokiu vardu ‘Lelija’s žvakės’ Teksase, bet tai laimėjo’t jums padėti, jei yra’s kitas ‘Lelija’s žvakės’ Kalifornijoje’konkuruoja dėl tos pačios geriausios vietos „Google“!

Jei turite prekės ženklą, DBA jums reikia tik tada, jei norite naudoti kitą prekės pavadinimą nei tas, kurį pažymėjote prekės ženklu. Vėlgi to nereikia’Turi būti beprotiškai skirtinga, todėl gerai pagalvok, ar tai’s kažkas tu’prireiks; Pavyzdžiui, „Ford“ yra „Ford Motor Co.“ prekės pavadinimas, taigi, norint prekiauti teisingai, įmonei reikalingas DBA ‘„Ford“’.

Kaip gauti verslo liudijimą?

Kada ir kur kreiptis dėl verslo liudijimo

Kaip mes’Jei jau minėta aukščiau, mes rekomenduojame kreiptis dėl verslo liudijimo nuo pat pradžių, net jei jūsų valstija to nepadaro’nereikalaukite, kad turėtumėte tokią, kuri pasiekia dabartinę pajamų ribą.

Tai, kaip jūs gaunate bendrą verslo liudijimą ar DBA, yra netikėta staigmena. Daugeliui miestų tai’tai atvejis, kai jūs einate į savo rotušę užpildyti dokumentų. Kai kuriose valstijose galite tai atsisiųsti, užpildyti, tada nuleisti asmeniškai. Net jei jūsų verslas yra tik internetinis, jūs’Beveik neabejotinai turėsiu ką nors padaryti asmeniškai, nesvarbu’tiesiog numetu formas arba paimu pirštų atspaudus.

Jei jūsų pramonė yra federaliniu lygmeniu reguliuojama (pavyzdžiui, jei parduodate alkoholį), jūs’Taip pat reikės kreiptis į atitinkamą išduodančią agentūrą dėl licencijos. SBA naudingai apibrėžė, kuri išduodančioji įstaiga esate’Turėsite susisiekti kiekvienu atveju.

Kokios informacijos man reikia?

Kreipdamiesi dėl verslo liudijimo, pirmiausia turite turėti keletą dalykų, kuriuos turite turėti:

 • Tavo reikalas’ teisinė struktūra – pvz. individualus savininkas arba ribotos atsakomybės korporacija
 • Tavo reikalas’ veikla. Išsamiai paruoškite tai ir atsakykite į klausimus
 • Pardavimų mokesčio licencija, kurią galite gauti iš savo valstybinės agentūros

Jei jums reikia federalinės licencijos ar leidimo, prieš kreipdamiesi dėl bet kokio valstybinio lygio, sužinokite tai.

Kiek kainuoja verslo liudijimas?

Valstybės išduotos verslo liudijimo kaina

Paprastai valstybės išduota verslo liudijimas kainuos nuo maždaug 50 USD iki 400 USD. Kai kuriems papildomas tvarkymo mokestis yra maždaug 25 USD.

Verslo licencijos atnaujinamos kasmet ir paprastai pasibaigia fiskalinių metų pabaigoje (rugsėjo 30 d.). Nors verslo liudijimo gavimas gali sukelti šiek tiek skausmo, jį atnaujinti turėtų būti gana lengva; paprastai tai galite padaryti telefonu, asmeniškai arba paštu.

DBA kaina

DBA kaina įvairiose valstijose ir netgi apskrityse skiriasi. Jie gali kainuoti nuo 10 USD iki 50 USD, nors dauguma jų yra 20–25 USD ribose.

Nepamirškite atnaujinti savo DBA; dažniausiai pasibaigia po trejų – penkerių metų.

Kas nutinka, jei parduodate internetu be verslo liudijimo?

Jei dirbate neturėdami verslo liudijimo, kai jį turėtumėte, jūsų verslas veiks nelegaliai. Tai kyla iš gana rimtų padarinių, kurių sunkumas priklauso nuo valstijos įstatymų ir jūsų verslo dydžio bei pobūdžio.

Bauda už verslo liudijimo neturėjimą gali apimti:

 • Priverčiama nustoti prekiauti internetu. Tai gali būti tik tol, kol bus galima gauti licenciją, arba gali būti privalomas bandymo laikotarpis laukti.
 • Baudos gavimas. Priklausomai nuo verslo dydžio, tai gali būti tik vietos valdžios institucijos, jūsų valstijos arba federalinis lygmuo.
 • Galimi ieškiniai. Pažeistas klientas gali kreiptis į teismą dėl sukčiavimo, jei to nepadarysite’t neturi tinkamo licencijavimo.

Iš esmės tai’neverta rizikuoti!

Išvada

Mes’d paprastai šiuo metu mėgsta pateikti aiškią išvadą, tačiau esmė ta, kad verslo licencijavimas yra sudėtinga tema; tu’ll beveik neabejotinai reikia pardavimo mokesčio licencijos, tikriausiai reikia verslo liudijimo, Gegužė reikia DBA arba prekės ženklo ir gali reikia ir federalinės licencijos.

Jei tu’Be abejo, mes labai rekomenduojame susisiekti su kuo nors savo valstybiniame skyriuje – jie’vėl paprastai labai naudinga, ir tai’Tai tikras būdas įsitikinti’vėl nieko netrūksta. Taip pat galite ir turėtumėte kreiptis į teisinę konsultaciją’tikrai nesate tikri, ypač jei jūs’ketini pradėti įdarbinti žmones.

Jei tu’Jei jau esate kreipęsis dėl bet kurios iš aukščiau nurodytų licencijų, prašome pasidalinti savo patirtimi komentaruose žemiau, kad padėtumėte kitiems jų kelionės dalyviams.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map