Elektroninės komercijos pavyzdžiai | 5 įkvepiančios pavyzdžių analizės jums

elektroninės komercijos pavyzdžiaiKai pirmą kartą pradėjome kurti svetaines, norėdami uždirbti papildomų pajamų iš savo tuometinių įmonių darbo vietų, mes visada manėme, kad tai įkvepia ir skatina skaityti elektroninės komercijos pavyzdžius ir atvejų analizę..


Bandyti kurti verslą nėra lengva ir atvirai sakant, pirmosiomis dienomis tai daug kartų atgraso.

Jei dirbate visą darbo dieną, vaikus, užklasinę veiklą ar kt “gyvenimas” Įsipareigojimai, bandyti išspausti dar keletą valandų per dieną ar savaitę kurti verslą yra gana sunkūs.

Mums tai, kas iš tiesų padėjo šviesti kai kurioms dienoms ar suteikė šiek tiek daugiau energijos tęsti toliau, buvo elektroninės komercijos pavyzdžių pavyzdžiai..

Tai suteikė vilties, kad bent keliems žmonėms pavyks pasiekti pasisekimą ir kad mes taip pat sugebėsime, jei to laikysimės. Tai mums parodė, kad žmonės, kurie nesiskiria nuo mūsų, gali “padaryti tai”.

Be to, šie el. Prekybos pavyzdžiai taip pat suteikė mums naudingų įžvalgų apie tai, kokias strategijas, taktikas ar įrankius jie naudojo kurdami savo verslą. Mums tai įdomu ir mokoma net iki šios dienos.

Be „Shark Tank“ žiūrėjimo, keletas kitų el. Prekybos pavyzdžių taip pat įkvėps jus..

Mes’Vėliau taip pat pasidalysiu su jumis vienu iš mėgstamiausių mūsų sėkmės šaltinių (ir jų nesėkmių) iš žemiau pateikto įrašo..

E-KOMERCINĖS PAVYZDYS Nr. 1: PARDUODAME 170 000 USD KARSTO PARDUOTUVĖS 10 MĖNESIŲ

Ten tu tai turi. Tu ne’Norėdami tapti sėkmingu, turite sugalvoti dar vieną „Facebook“!

Casey ir Morgan sukūrė savo karštą padažą, naudodami žalią medų ir čili dribsnius, ir per 1 metus pardavė jį 170 000 USD vertės..

Elektroninės komercijos pavyzdžiai - mišrusSpustelėkite šį paveikslėlį, kad pamatytumėte atvejo analizę

Šioje pavyzdyje aprašomi keli įžvalgūs patarimai, pamokos ir įrankiai, kuriuos jie naudoja savo elektroninės prekybos internetinei parduotuvei palaikyti.

E-KOMERCINĖS PAVYZDYS # 2: KAIP ŠIAS PILNAS LAIKAS TĖVAI PARDUODA LENGVŲ DRABUŽIŲ DAILES IR PARDUODA 50 000 USD per mėnesį.

Šis atvejo tyrimas yra ypač įkvepiantis, nes šį verslą sukūrusios poros yra dieniniai tėvai.

Tai taip pat parodo, kaip galite sukurti labai sėkmingą verslą net ir labai siaurose nišose. Šiuo atveju jie parduoda lėlių drabužių modelius (tikrai !!)

Elektroninės komercijos pavyzdžiai - „Pixie Faire“Spustelėkite šį paveikslėlį, kad pamatytumėte atvejo analizę

Jasonas ir Cinamonas rado problemą, kurią reikėjo išspręsti, pasitelkė savo įgūdžius ir pardavė savo klientams skaitmeninius gaminius.

Tai puikus pavyzdys, kaip veikia skaitmeniniai produktai, kaip jie veikia’tai yra daugiau svertų nei fiziniai produktai ir kokias priemones jie naudojo parduodami skaitmeninius atsisiuntimo produktus.

E-KOMERCINĖS PAVYZDYS Nr. 3: KAIP ŠVIEŽŲJŲ SULTINIŲ BENDROVĖ PARDUODA NUO 8000 USD MĖNESIO – 96 000 USD MĖNESIU

Tai’Parduoti bet kurį produktą nėra lengva, o įgyti impulsą pardavimų augimui yra taip pat sudėtinga.

„Raw Generation“, panašios į visas mažas įmones, įkūrėja Jessica perėjo į planą, kaip sugeneruoti pardavimus..

el. prekybos pavyzdžiai - neapdorota kartaSpustelėkite šį paveikslėlį, kad pamatytumėte atvejo analizę

Ji turėjo išsiaiškinti, kaip išdėstyti savo sulčių produktą ir koks yra efektyviausias būdas padidinti pardavimą. Ji eksperimentavo su sandorių svetainėmis (tokiomis kaip „Groupon“ ir kt.) Ir iš ten plėtojo savo verslą.

Šiuo pavyzdžiu Jessica taip pat dalijasi 5 svarbiomis pamokomis, kurias išmoko per savo patirtį kurdama savo verslą.

E-KOMERCINĖS PAVYZDYS Nr. 4: NENORMINĖS PASTABOS TINKAMAS VERSLAS, PARDUODAMAS 80 000 USD per mėnesį.

To tikrai nėra’nesvarbu, kas tau nutiko praeityje. Jei įdėsite daug pastangų, atkaklumo ir nuolatos mokysitės, jums taip pat gali pasisekti kuriant verslą.

Robertas Nava nebuvo pataisos namuose nuo 11 metų iki 27 metų. Bet to nepadarė’t sustabdyti jo sėkmę parduodant lauko reikmenis.

Kaip jis to nepadarė, jis sutelkė dėmesį į laivų pristatymo verslo kūrimą’t neturi savo gaminių, kuriuos galėtų parduoti, ir įgijo traukos, kurdamas šiuos dalykus per „Facebook“.

Elektroninės komercijos pavyzdžiai - nacionalinių parkų sandėlisSpustelėkite šį paveikslėlį, kad pamatytumėte atvejo analizę

Sėkmė kuriant elektroninės komercijos verslą nėra’t visada diskriminuoja savo praeitį. Galite kontroliuoti savo ateitį, jei duosite sau leidimą tai padaryti.

E-KOMERCINĖS PAVYZDYS Nr. 5: KAIP VERSLAS PASTABA 7 JUODŲ VERSLO PASTABĄ, KURIUOS ATKELIA YOUTUBE

Dauguma žmonių mano, kad vieninteliai būdai, kaip parduoti potencialiems pirkėjams, yra tradiciniai reklamos kanalai, tokie kaip laikraščių ar žurnalų skelbimai.

Tai, ką padarė ši vyro ir žmonos komanda, buvo įtraukta į „YouTube“ – vieną greičiausių ir populiariausių kanalų – pardavinėti plaukų priauginimo produktus.

Elektroninės komercijos pavyzdžiai - Luxy HairSpustelėkite šį paveikslėlį, kad pamatytumėte atvejo analizę

Tai, kaip jie tai padarė, buvo pateikti puikų, vertingą turinį savo auditorijai, siūlydami jiems nemokamus vaizdo įrašų vadovus, kaip patiems susikurti spalvingą plaukų stilių (įkvėptą įžymybių)..

Tai “Laisvas” rinkodaros būdas yra nepaprastai galingas ir efektyvus. Mokymai yra puikus būdas sukurti prekės ženklą, gerbėjų bazę ir galiausiai reklamuoti naudingus produktus auditorijai, kad jie galėtų įsigyti savo tikslų (šiuo atveju – sukurti gražias šukuosenas)..

VIENAS IŠTEKLIS INSPIRACINĖMS VERSLO PAVYZDŽIAMS RASTI & Istorijos

Kai pirmą kartą pradėjome kurti savo verslą, mes radome puikią svetainę, kurioje buvo apklausti sėkmingi verslininkai. Tai, ką mes vertinome šiuose interviu, yra tai, kad vadinamasis “vienos nakties sėkmės” įvyko per daugelį metų trukusias kovas ir nesėkmes.

Be supratimo apie strategijas ir taktikas, kaip šie dideli ir maži verslai naudojo savo verslą, interviu taip pat gilinosi į verslininkų psichologiją ir tai, su kuo jie kovojo..

Jie’Galų gale mes tik žmonės, ir mes neabejotinai susipažinome su jų patirtimi ir pastebėjome, kad jų pasakojimai paskatino ir suteikė jėgų išgyventi kai kuriuos mūsų sunkumų laikus.

Svetainė yra Mixergy.com ir aš’d labai raginu žiūrėti ar klausytis kai kurių interviu kaip jūs’Greičiausiai jie taip pat bus labai naudingi.

IŠVADA – KAIP E-KOMERCINĖS PAVYZDŽIAI gali padėti jums rasti jūsų sėkmę

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map