Juodasis penktadienis ir kibernetinis pirmadienis, 2020 m .: Kaip nustatyti savo parduotuvę sėkmei

juodosios penktadienio elektroninė prekyba


Juodasis penktadienis ir „Kibernetinis pirmadienis“ yra populiariausios prekybos dienos. Jei tu’el. prekybos parduotuvės savininkas, jūs’Norėsiu veiksmo.

Vien pernai „Juodąjį penktadienį“ amerikiečiai internetu išleido rekordinę 6,22 milijardo dolerių sumą.

Jei ne’Nesiruoškite Juodajam penktadieniui ir Kibernetiniam pirmadieniui, jūs’Praleisite didžiulę pardavimo galimybę.

Vadovas elektroninės prekybos savininkams šį juodąjį penktadienį

Šis vadovas bus jūsų elektroninės prekybos asmeninis treneris. Pabaigoje jūs:

 • Žinokite, kas yra juodasis penktadienis ir elektroninis pirmadienis.
 • Suprask, kodėl jie’esate toks svarbus jūsų el. prekybos svetainei.
 • Turi 9 pagrindiniai žingsniai pasirūpinti, kad jūsų parduotuvė būtų paruošta ir parduota kuo daugiau.

Nieko nedarykite ir per dvi didžiausias metų apsipirkimo dienas jūsų gali būti nepaisoma.

“Tai būtų tarsi šaukimas dėl dėmesio futbolo varžybose – tu’vėl tik dar vienas minios balsas ir tai’Labai sunku save išgirsti.”

Ar jūsų parduotuvė „Juodojo penktadienio“ paruošta??

Artėjant didžiosioms dienoms jūs’rasi sau klausiamą ‘yra mano elektroninės parduotuvės parduotuvė?’ ‘Ar aš sau suteikiu geriausias galimybes užsidirbti pinigų juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį?

Mes žinome, kad atrodo daug ką prisiimti, bet yra’Nereikia skubėti į panikos stotis.

Mes’Parodysiu, kaip naudodamiesi trupučiu kojos dirbinių galite savo parduotuvę paruošti Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ metu.

9 būdai pasiruošti

Skylių užpildymas „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ pardavimo strategijoje gali atrodyti bauginanti užduotis, tačiau per trumpą laiką galite pasiekti daug, ypač jei pasinaudosite specialistų el. Prekybos svetainių kūrėjų, tokių kaip „Shopify“, siūloma pagalba. „BigCommerce“.

Su interneto svetainių kūrėju jis gali jaustis kaip turintis nuolatinį verslo partnerį. Jie nori, kad jums pasisektų, nes kuo geriau darote, tuo geriau jie darote.

Donas’nesijaudink, jei tu ne’manote, kad turite laiko, tiesiog atlikite šiuos 9 veiksmus, kad suteiktumėte savo svetainei geriausią galimybę padidinti pardavimus per šį atostogų sezoną.

 1. Optimizuokite savo produktus pardavimui
 2. Taikykite tinkamas nuolaidas tinkamiems produktams
 3. Pagerinkite apsipirkimo patirtį
 4. Padarykite savo kasos procesą kuo geresnį
 5. Naudokite socialinės žiniasklaidos rinkodarą srautui skatinti
 6. Siųskite aukščiausios kokybės el. Pašto rinkodaros kampanijas
 7. Rūšiuokite savo svetainę’s vaizdai
 8. Nuspręskite, ką daryti dėl siuntimo išlaidų
 9. Teikti išskirtinį klientų aptarnavimą

1. Optimizuokite savo produktus

7 iš 10 pirkėjų nėra tikri, ką jie’ketinu pirkti, taigi’Labai svarbu, kad suteikiate savo gaminiams visas galimybes išsiskirti.

“Produktų siuntimas į savo svetainę ir laukimas išpardavimų būtų tarsi žvejyba be jokio masalo!”

Jei dalyvavote praėjusių metų „Juodąjį penktadienį“ ir „Kibernetinį pirmadienį“, pirmas žingsnis yra išanalizuoti pardavimo duomenis, kad pamatytumėte, kas sekėsi. Naudokite šią informaciją, kad pakeistumėte esamą gaminio išdėstymą ir aprašymus.

Suplanuokite iš anksto sudarydami produktų grafiką, pagal kurį nustatoma, kada produktas parduodamas, ir jo kainą. Užuot žaidę pasivyti, galite žengti į priekį prieš žaidimą ir atlikti nestiprų užtaisymą, o ne pasidaryti rankogalį. Svetainių kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, turi programas, kurios gali padėti jums automatiškai skelbti produktus. Mums patinka „BigCommerce“’s Nuolaidų tvarkyklė (plačiau apie tai vėliau).

Jūsų produktų aprašymai turėtų sukelti skubumą. Priminkite žmonėms, kad jie turi tik tam tikrą langą, kad galėtų pasiūlyti geriausius pasiūlymus, pridėdami tokias frazes:

 • Tik ribotas laikas
 • Liko tik vienas
 • Didelė paklausa
 • Netrukus parduota

Produktų aprašymuose pridėkite specialių paminėjimų, susijusių su juodu penktadieniu ir elektroniniu pirmadieniu parodyti jų tinkamumą pirkėjui.

Jei tu’atsargų iš visų žinomų prekės ženklų atsargas, įsitikinkite, kad prekės ženklų pavadinimai yra matomoje vietoje – tai ne’Tai ne tik pagerina natūralų reitingą (o tai prilygsta didesniam srautui, taigi ir daugiau pardavimų), be to, padidina jūsų parduotuvės patikimumą ir padidina klientų tikimybę tapti pakartotiniais pirkėjais..

Taip pat galite pagalvoti apie raktinių žodžių paiešką „Google“ ir naudodami „Google Trends“, kad surastumėte kelis su juodu penktadieniu susijusius savo produktų raktinius žodžius. Įtraukus šiuos į aprašymus, jūsų svetainė gali padidinti SEO (paieškos sistemų optimizavimą) – perkopdami „Google“’atitinkamų terminų klasifikacija, jūs’Dieną gausite daugiau srauto ir, tikiuosi, daugiau pardavimų.

Tai’Taip pat verta greitai atlikti jūsų kategorijų ir produktų sąrašų auditą, kad įsitikintumėte, jog jie yra’re up to date. Ten’Tai ne ką blogiau, nei reklamuoti jūsų produktą’vėl negali pristatyti.

2. Taikykite tinkamas nuolaidas tinkamiems produktams

„Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ pirkėjai yra medžiotojai nuolaidomis.

Būkite pasirengę: jūs’norėdamas konkuruoti, tau teks sumažinti bent 20 procentų nuo jūsų daiktų. Galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pasiūlyti nemokamą dovaną su savo produktais kaip mažą saldiklį; interneto kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, leidžia nemokamai pridėti dovanų kortelių parduotuvėje.

Kalbant apie nuolaidas, kuo kūrybingesni, tuo geriau.

Daugybė mažmenininkų siūlys 20% nuolaidą, tačiau kiek pasiūlys ‘Pirmajam pirkėjui taikoma 50% nuolaida’, arba ‘30% nuolaida, jei perkate daugiau nei 5 poras batų’? Leiskite savo vaizduotei nuo pavadėlio!

Kaip suprojektuoti savo elektroninės komercijos parduotuvės klientų puslapius: 1 dalyje yra viskas, ko jums reikia kuriant savo e. Prekybos svetainės produkto puslapį..

3. Pagerinkite apsipirkimo patirtį

Viskas apie jūsų parduotuvę’„Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ dizainas turėtų būti nukreiptas į pardavimą ir naršyklių pavertimą pirkėjais.

Ar yra daug kryžminio pardavimo ir didesnio pardavimo galimybių?? Pavyzdžiui, jei jūs’Gavote didelę nuolaidą batų porai, parduodate tam klientui keletą žemų kainų kojinių, rodydami jas tame pačiame produkto puslapyje. Arba, norėdami parduoti, reklamuokite geresnę batų versiją. Tai padaryti nesunku, jei kuriate produktų grupes, kurios natūraliai dera (pvz., Kojines ir batus)..

Klientas turėtų atvykti į jūsų parduotuvę’pagrindiniame puslapyje ir be abejo, kur kreiptis.

Apsvarstykite galimybę sukurti atskirus Juodojo penktadienio ir Kibernetinio pirmadienio puslapius, kad būtų aiški nuoroda į tai, kur jūsų klientams reikia eiti norint gauti pasiūlymų. Galų gale norite, kad klientai kuo mažiau paspaudimų pasiektų jūsų produktus su nuolaidomis.

“Įsivaizduokite, jei važiuotumėte į pramogų parką ir ten nebuvo jokių ženklų, nurodančių, kaip ten patekti. Tu’d pasiklysti ir turbūt labai susierzinęs, tiesa?”

Tai’Taigi, koks būtų atvežimas į elektroninės prekybos parduotuvę ir nežinojimas, kur yra pasiūlymai.

Kaip ir jūsų produktų aprašymai, visa jūsų svetainė turėtų reikšti skubumą. Štai du „pasidaryk pats“ veiksmai, sukuriantys skubos jausmą tuo pačiu metu, kai reikia suvalgyti jūsų vakarienę:

 • Pagrindiniame puslapyje aiškiai nurodykite nuolaidas – tai gali atrodyti akivaizdu, bet taip’Nesunku taip įsijausti į jūsų produktų puslapius, kad pamirštate sutvarkyti vitriną.
 • Pridėkite atgalinės atskaitos juostą – Laikmatis, nurodantis iki Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“, tikrai gali padėti sukurti jaudulį. Tokie įrankiai kaip „Powr“ (visiškai integruoti su „BigCommerce“) gali padėti tai padaryti per kelias minutes.

Čia’Tai atgalinės atskaitos juostos, kurią pridėjome per „Shopify“, pavyzdys:

Padidinkite jaudulį naudodami atgalinę atgalinę juostą, tokią kaip ši iš „Shopify“

4. Padarykite savo kasos procesą kuo geresnį

Galite pagalvoti, ‘mano kasa veikia gerai, jei jos nėra’t sugedęs, kodėl verta tai ištaisyti??’.

Tai būtų klaida.

Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ pirkėjai yra apgaulingi – jie’Jūs turite tūkstančius parduotuvių apsilankyti ir ribotą laiką, todėl laimėjome’Negalvokite, ar paliksite kabinti prie kasos.

“Jūsų kasa yra tarsi paskutinė kliūtis lenktynėse: to nepadaroma’nesvarbu, ar tu’Jei pašalinote paskutinę kliūtį, pašalinote visus kitus’vėl ne laimėti auksą.”

Skirdami šiek tiek laiko patobulinti savo kasos procesą, tai galėtų atsipirkti dieną.

Ar galite pridėti papildomų mokėjimo galimybių, tokių kaip „PayPal“ ar „Bitcoin“? Kuo daugiau jūsų el. Prekybos lankų, tuo geriau, nes jūs’suteikdami savo klientams daugiau galimybių duoti jums savo pinigus.

3 iš 10 JAV pirkdami keliones internetu, naudodami daugiau nei vieną įrenginį, susieję pirkinių vežimėlius su sąskaitomis, jūsų klientai nesinaudoja’neprarandate savo užsakymų, jei jie keičia įrenginį, o jūs to nedarote’rizikuojate prarasti beveik trečdalį savo pajamų.

Tai’s naudingos!

5. Naudokite socialinę terpę srautui skatinti

Vykdyti kampanijas socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Pinterest“, „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, gali būti puikus būdas gauti akių obuolius savo el. Prekybos svetainėje; Bet tai’neužtenka vien tik reklamuoti skelbimus, jūs turite stumti tuos skelbimus reikiamiems žmonėms.

“Jei nusiųstumėte savo marškinėlių su futbolo marškinėliais skelbimą žmogui, mėgstančiam ledo ritulį, būtų tarsi pamėginti supjaustyti kvadratinį kailiuką apvalioje skylėje..”

Stebėkite Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ žymas, kuriose galite atsidurti. Naudodami socialinės žiniasklaidos papildinius, kuriuos gali įsigyti el. Prekybos svetainių kūrėjai, galėsite integruoti savo parduotuvę su „Facebook“ ar „Twitter“.

Remdamiesi mūsų patirtimi, bandydami el. Prekybos parduotuves, „Facebook“ yra efektyviausias kanalas, nukreipiantis srautą į jūsų svetainę ir generuojantis pardavimus. Tai atsispindi statistikoje: pirkimo kainos padidėjo 42% elektroninės prekybos įmonėms „Facebook“ 2016 m. juodąjį penktadienį.

Norėdami suteikti savo socialinės žiniasklaidos kampanijoms geriausią pasisekimo galimybę, pasirinkite kokybiško produkto įvaizdį ir pridėkite savo logotipą bei tekstą, kuriame reklamuojami jūsų pasiūlymai. Įsitikinkite, kad pradėjote skleisti skelbimą bent prieš keletą dienų iš anksto, kad sukeltumėte įspūdžių. Palikite tai paskutinei minutei, o klientai gali pamatyti jūsų skelbimą tik vieną kartą, vadinasi, jie’vargu ar spustelėsite, atsižvelgiant į tai, kiek mažmenininkų reikalaus jų dėmesio.

6. Siųskite aukščiausios kokybės el. Pašto rinkodaros kampanijas

Daugeliui iš mūsų Juodąjį penktadienį ir Kibernetinį pirmadienį galime jausti. El. Paštas suteikia jums galimybę sumažinti triukšmą ir klientams pateikti tikrai asmenišką pasiūlymą.

Įsitikinkite, kad pradėjote el. Pašto kampaniją paskutinę savaitę iš anksto, kad sudomintumėte savo klientus’ apetitas jus parduoti’ketinu juos pasiūlyti visą savaitgalį.

Paprasta, bet veiksminga el. Pašto kampanija apimtų:

 • Vienas savaitinis el. Laiškas nuo keturių savaičių iki Juodojo penktadienio.
 • El. Laiškas tiek naktį prieš juodąjį penktadienį, tiek į elektroninį pirmadienį.
 • El. Laiškas juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį.

Jūs netgi galite apsvarstyti galimybę pasiūlyti savo ilgalaikiams klientams specialų VIP pasiūlymą el. Paštu. Pvz., Galėtumėte jiems suteikti trumpą „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ nuolaidų apžvalgą ir pasiūlyti jiems išankstinę galimybę jų įsigyti. Tai gali būti puikus būdas sustiprinti prekės ženklo pasitikėjimą; nes pakartotiniai klientai jums yra vertingesni, tai taip pat turi komercinę prasmę.

Net jei darote visa tai, kas išdėstyta aukščiau, jūs’vėl nepadaryta.

Nepamirškite sekti pasibaigus „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ reikalauti atsiliepimų ir pakviesti juos dar kartą apsilankyti jūsų parduotuvėje.

Pridėję automatinį apleisto krepšelio atkūrimo el. Laišką, yra puikus būdas sustabdyti klientų paslydimą tinkle. Jei klientas gauna visą sąskaitą kasoje, bet vėliau neįsigyja, jis’gausite tolesnį el. laišką, leidžiantį jiems grįžti tiesiai į savo krepšelį („Shopify“ iš tikrųjų apima apleisto krepšelio atkūrimą kaip standartą).

Tai yra naudingas įrankis jūsų klientams ir potencialiai pelningas!

„Shopify“ ir „BigCommerce“ tiekiamos su „MailChimp“ integracija; viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti programų parduotuvėje ir ją įtraukti. Mūsų patirtis naudojant „MailChimp“ yra ta’Tai puikus įrankis išplėsti savo el. pašto rinkodaros kampanijas ir perkelti jūsų komunikaciją į kitą lygį. Tai’Tai labai lengva naudoti ir veikia tais pačiais principais, kaip ir interneto svetainių kūrėjai, taigi jums nereikia’Turi būti iš viso techninis, kad juo galėtum naudotis.

Išbandykite „Shopify“ NEMOKAMAI 14 dienų

Išbandykite „BigCommerce“ šiandien

7. Rūšiuokite savo svetainę’s vaizdai

Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ pirkėjai yra negailestingi. Kadangi tiek daug mažmenininkų konkuruoja dėl jų dėmesio, jie gali sau leisti būti.

Jei jūsų parduotuvė įkraunama net per atstumą, daugelis pirkėjų tiesiog balsuos kojomis ir uždarys skirtuką. Didelės, spalvingos produktų nuotraukos ir pagrindinio puslapio reklamjuostės vaizdai daro jūsų svetainę gerą, tačiau jie taip pat gali paveikti įkėlimo laiką ir pasiekti jūsų konversijos koeficientą (lankytojų, kurie eina pirkti) procentą ir jūsų reitingą „Google“..

“Gerai, bet mano gaminiams reikia vaizdų, tad ką aš galiu padaryti?”

Paprastas būdas išspręsti šią problemą yra naudoti vaizdo optimizavimo priemonę. Tai įrankiai, suspaudžiantys jūsų atvaizdą į mažesnę versiją, nepažeidžiant matmenų ar kokybės. „Shopify“ turi savo įrankį, kuris padeda parduotuvių savininkams pakeisti paveikslėlių dydį ir juos optimizuoti, tačiau mes’anksčiau naudojote įrankį Kraken.io, kuris taip pat gerai veikia.

8. Nuspręskite, ką daryti dėl siuntimo išlaidų

Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ pirkėjai turi teisingą būrį ir daugelis tikisi nemokamo pristatymo.

Tai’priklausys nuo jūsų nemokamo pristatymo kainos ir nuolaidos’vėl siūlo. Pavyzdžiui, daugeliui pirkėjų verčiau būtų nemokamas pristatymas, kurio vertė yra 6 USD, o ne 10 USD nuolaida.

64% pirkėjų teigė NRF, kad jie buvo įsitikinę, jog pirko nemokamai, todėl galite pamatyti, kad tai yra per gera proga praleisti.

Pridėjus nemokamų pristatymo nuolaidų, padoriausiems parduotuvių statytojams yra gana paprasta. Pavyzdžiui, naudodamiesi „Shopify“ galite atsiųsti nemokamą pristatymo nuolaidos kodą per savo parduotuvę’nuolaidų skiltis (puikiai tinka apdovanoti ištikimiems klientams) arba nustatykite nemokamą pristatymo kainą jūsų parduotuvėje’s nustatymai.

Pradėkite naudotis „Shopify“ šiandien

9. Teikite išskirtinį klientų aptarnavimą

Kai „Walmart“ ir „Amazon“ dominuoja „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ pardavimuose, galite pasijusti kaip maža žuvis dideliame tvenkinyje.

Triukas yra tai padaryti savo naudai.

Vienas iš būdų tai padaryti yra asmeninių ir kokybiškų klientų aptarnavimas. Jei prieglobstis’Jau parašykite išsamų DUK skyrių, skirtą „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ dalyviams, kad visus jūsų klientų klausimus būtų galima išspręsti kuo sklandžiau. Įsitikinkite, kad aprėpiate tokias pagrindines sritis kaip:

 • Grąžinimo ir grąžinimo politika.
 • Kiek laiko truks jūsų išpardavimas.
 • Laukiamas pristatymo laikas.

Jei samdote darbuotojus, kurie padės tvarkyti jūsų parduotuvę, būtinai papasakokite jiems apie mandagumo ir paslaugumo svarbą..

Viskas, ką galite padaryti, kad pagerintumėte paslaugų lygį vietoje, gali turėti didelį poveikį. Pavyzdžiui, galite apsvarstyti galimybę investuoti į programą per savo parduotuvių kūrimo platformą, kuri leidžia integruoti tiesioginių pokalbių paslaugą. „LiveChat“, aukščiausios kokybės internetinių pokalbių programinė įranga, kurią galite lengvai integruoti su savo „BigCommerce“ parduotuve, siūlo nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, taigi, tinkamas laikas ir galite NEMOKAMAI pridėti tikrai patrauklų klientų aptarnavimo įrankį..

Pradėkite naudotis „BigCommerce“ šiandien

Visos programos ar įrankiai, kurie gali padėti?

Mes’Jūs atkreipėte dėmesį į patogius įrankius, kuriuos gali rasti svetainių kūrėjai’ programų parduotuvėse visoje, bet čia’Tai svarbiausių geriausių „Juodojo penktadienio“ programų ritė’aptikote bandydami ir kurdami el. prekybos svetaines.

 • Nuolaidų vadybininkas / pardavimų planuotojas („BigCommerce“): ši programa leidžia automatizuoti produktų kainų atnaujinimo procesą ir suplanuoti pardavimus, taupant laiką, kurį galite praleisti vykdydami populiariausių rinkodaros kampanijų programas. Originali kaina yra saugoma produkto puslapyje, kad klientai aiškiai matytų gaunamą nuolaidą. Pasibaigus išpardavimui, programa automatiškai atkuria pradinę kainą.
 • Prekyboje („Shopify“): šis ypač tvarkingas įrankis leidžia klientams paprašyti, kad jus informuotų, kai jums gaminys’pasibaigė atsargų. Tada, kai turėsite norimą produktą, galėsite juos retarkuoti el. Paštu. Mums ši programa patinka, nes tai reiškia, kad kuo mažiau jūsų svetainės lankytojų paslysta per įtrūkimus.
 • Lengvas susisiekimas su klientu („WixeCommerce“): „vieno langelio“ sprendimas dėl klientų aptarnavimo galvos skausmo. „Easy Client Contact“ suteikia jums galimybę pasiūlyti tiesioginius pokalbius, atgalinius pranešimus, tekstinius pranešimus, el. Paštą ir net „Facebook Messenger“. Jūsų klientai bus dėkingi už įvairias komunikacijos galimybes (ir netgi gali jums atlyginti už pirkinį).
 • „PageFly“ („Shopify“): tai neįtikėtinai sklandus nukreipimo puslapio kūrėjas’buvo sukurta „Shopify“. „PageFly“ leidžia kurti kiekvienos rinkodaros kampanijos nukreipimo puslapius ir juos išbandyti. Pavyzdžiui, jei jūs’sukūrėte tam tikrą „Facebook“ kampaniją, reklamuojančią produktą, sukurkite jai unikalų nukreipimo puslapį. Turėdami pritaikytą nukreipimo puslapį, padidės lankytojo galimybė virsti išpardavimais. „Shopify“ sukūrė įrankį, turint omenyje mokamas kampanijas, ir nukreipimo puslapio šablonai atitiks geriausią „Facebook“ ir „Google AdWords“ patirtį.

Yra šimtai naudingų įrankių, kurie padės sėkmingai įgyvendinti Juodąjį penktadienį ir „Kibernetinį pirmadienį“. Tai tik keli iš jų. Norint rasti tinkamą el. Prekybos problemos priedą, prireiks šiek tiek bandymų ir klaidų, todėl pasinerkite ir pradėkite eksperimentuoti.

Išbandykite „Shopify Advanced Plans“

Išbandykite „BigCommerce Plus“

Kaip jūs žinote, kad jūsų svetainė gali valdyti srautą?

Didžiausias bet kurio svetainės savininko košmaras yra tai, kad jūsų svetainė suyra, kai tik gausite pirkėjų, norinčių pirkti.

Tai’pakankamai, kad priversti pabusti viduryje nakties šaltu prakaitu. Prastovos svetainėje yra tarsi ženklo pritvirtinimas prie jūsų durų, kviečiantis klientus apsilankyti varžybose.

Eismas į mažmenininkus raketomis vyksta per Juodąjį penktadienį ir Kibernetinį pirmadienį, todėl galite nerimauti, kad jūsų parduotuvė nėra’Tinkamai įrengta, kad būtų galima tvarkyti. Svarbu nepanikuoti: sudužus svetainei paprastai reikia daug srauto. Netgi taip’Vis dar verta atlikti jūsų svetainės testavimą nepalankiausiomis sąlygomis prieš didįjį savaitgalį.

“Pagalvokite apie tai, kaip suteikti jūsų automobiliui MOT prieš varžantis „Nascar“ ralio renginyje.

Ką galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūsų parduotuvė kovoja?

 • Patikrinkite keliamąją galią (kiek jūsų parduotuvė gali užtrukti, kol neįsikurs į parduotuvę) naudodama tokius įrankius kaip LoadImpact.com. Jei jūsų parduotuvė yra priegloba, galite apsvarstyti galimybę atnaujinti paslaugą ar prieglobos planą iki neriboto pralaidumo.
 • Iš anksto išbandykite el. Pašto rinkodarą – jei tu’pakartotinai siųskite automatizuotus el. laiškus per šį laikotarpį, išbandykite, išbandykite ir dar kartą patikrinkite, ar jie tinkamai siunčia ir ar kopija yra aiški. Neteisingam el. Laiško siuntimas netinkamam klientui gali paveikti pardavimus ir ilgainiui tikrai sugadinti jūsų prekės ženklą, priversdamas jus atrodyti mėgėjiškai.
 • Išbandykite savo svetainę įvairiose naršyklėse („Google“, „Firefox“, „Internet Explorer“) ir įvairiuose įrenginiuose (mobilusis, planšetinis kompiuteris, darbalaukis), kad tuo įsitikintumėte’jie sklandžiai dirba su visais. Pirkėjai daugelyje įrenginių naudos įvairius naršykles, taigi’Svarbu kuo plačiau paskleisti tinklą, kad nepraleistumėte pardavimo.

Išbandykite „Shopify Free“ 14 dienų

Ar susitvarkėte siuntimą?

Paliesk medieną, tu’Juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį gausime daugiau užsakymų nei įprasta. Tikiuosi, kad daug daugiau užsakymų.

Tai’labai svarbu įsitikinti, kad jūsų gabenimo procesas gali susidoroti ir jūs’jei nepavyks pristatyti užsakymų’jūs einate per storas ir greitas, ar kad jūs laimėjote’t per greitai išparduoda ir galiausiai netenkina paklausos. Kreipkitės į tiekėją ir įsitikinkite, kad jie žino ką’vyksta.

Išbandykite savo užsakymo įvykdymo procesą, nesvarbu, ar jūs’naudodamiesi „drophipper“, neautomatine sistema ar vykdymo programa, pvz., „ShipStation“.

Kodėl turėtumėte atkreipti dėmesį į mobiliuosius ir stalinius kompiuterius

Įsitikinę, kad jūsų parduotuvė yra pasirengusi judriausioms prekybos dienomis per metus, ji’Nesunku pamiršti, kaip svarbu įsitikinti visais pokyčiais’„Ve“ siūlė dirbti ir mobiliuosiuose įrenginiuose, ir kompiuteriuose.

Mes’Primenu jums dabar, kad jūs neturite jokio pasiteisinimo.

Stulbinantys 1,2 mlrd. USD buvo išleisti mobiliesiems telefonams 2016 m. Juodąjį penktadienį, o mobiliųjų telefonų naudojimas tik populiarėja. Praėjusiais metais mobiliųjų telefonų pirkimai sudarė 36 proc. „Juodojo penktadienio“ pardavimų ir 29 proc. „Kibernetinio pirmadienio“ pardavimų.

Donas’nepamirškite pažvelgti į naršymą mobiliuoju telefonu, mobilųjį reagavimą ir pirkimo procesą.

Tinklalapių kūrėjai, tokie kaip „BigCommerce“, palengvina perjungimą iš stalinio kompiuterio į mobilųjį ir leidžia pamatyti, kaip jūsų svetainė atrodo kiekviename įrenginyje. Įsitikinkite, kad naudodamiesi šiais įrankiais pastebėjote bet kokius nešvarumus savo mobiliojoje versijoje, kad galėtumėte prisijaukinti ir pataisyti juos prieš didelę dieną. Galbūt net pagalvosite suprojektuoti specialų nukreipimo mobiliesiems puslapį, naudodami anksčiau minėtus įrankius, kad padidintumėte srautą iš mobiliųjų pirkėjų.

„BigCommerce Free“ bandomoji versija

Geriausias juodojo penktadienio ir elektroninio pirmadienio pavyzdys

Nėra griežtų ir greitų taisyklių, tiesiog naudokitės sveiku protu.

Daugelis mažmenininkų įsitraukia į Juodojo penktadienio ir „Kibernetinio pirmadienio“ konkurencingumą ir rizikuoja neetiška praktika sugadinti savo prekės ženklą. Reikia nepamiršti kelių nykščio taisyklių:

 • DON’T šlamšto klientai negailestingais el. laiškais. Tiesiog todėl, kad jie’jūs nusipirkote iš jūsų arba užsiregistravote jūsų informaciniame biuletenyje’nesuteiksite teisės piktnaudžiauti jų gautais laiškais.
 • Daryk visuose el. laiškuose visada turite mygtuką atsisakyti.
 • DON’T siūlyti reklamas arba produktus mokamoje reklamoje, kurių jūs nesate’t siūlymas svetainėje. Paspaudę mokamą skelbimą, klientai turi gauti tai, kas jiems buvo pažadėta.
 • Daryk pasiūlyti tikras nuolaidas. Donas’Prieš savaitę prieš tai padidinkite kainą ir vėl sumažinkite iki pradinės kainos, tačiau reklamuokite kaip nuolaidą. Tu’Būsite išvaryti ir pirkėjai ilgainiui jus nubaus.
 • DON’T būk grubus klientams, prašantiems grąžinti pinigus ar atliekantiems užklausas. Juodasis penktadienis ir elektroninis pirmadienis gali kelti stresą, tačiau visada turėtumėte išlikti profesionalūs ir mandagūs.
 • Daryk įsitikinkite, kad visi jūsų svetainėje pridedami iššokantieji langai yra kiek įmanoma nepastebimi ir tinkami. Mes’d) siūlyti, kad jie būtų rodomi tik po to, kai lankytojas 10 sekundžių yra jūsų puslapyje. Nėra nieko daugiau užgauliojančio, nei atvykimas į tinklalapį, kurį iškart užpuola iššokantis langas.

Apvyniokite

Nėra griežtų ir greitų taisyklių, tiesiog naudokitės sveiku protu.

Juodasis penktadienis ir kibernetinis pirmadienis yra didžiausios kalendoriaus apsipirkimo datos, todėl jos yra labai konkurencingos. Jei atsidursite minioje, jausitės neįmanoma’vėl maža internetinė parduotuvė su ribotais ištekliais.

Bet jei užduosite sau teisingus klausimus ir atliksite tinkamus veiksmus, galėsite pasivažinėti „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ banga ir įsitraukti į veiksmą.

Tikimės, kad šis vadovas parodė jums keletą paprastų „pasidaryk pats“ būdų, kaip paruošti savo elektroninės prekybos parduotuvę „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“ metu nereikia samdyti brangaus kūrėjo ar dizainerio, ir nurodė keletą tikrai naudingų įrankių, kuriuos galima rasti populiariausioje el. Prekybos svetainėje, link. statybininkai.

Jei prieglobstis’Dar nesukūrėte savo elektroninės parduotuvės’Niekada nevėlu keltis ir bėgti.

5 geriausios e-komercijos programinės įrangos, padėsiančios jums parduoti internetu, parodysime, kaip greitai ir lengvai galite sukurti internetinę parduotuvę ir pradėti prekiauti, nereikia jokių techninių žinių..

Jei tu’Jei jau naudojate el. prekybos parduotuvę ir norite gauti daugiau informacijos šiame vadove aptariamomis temomis, siūlome perskaityti žemiau pateiktus vadovus, kad jūsų svetainė būtų iškelta į kitą lygį:

Kaip suprojektuoti savo elektroninės komercijos parduotuvės klientams laimėtą gaminio puslapį: 1 dalis – 8 turinio vienetai, kuriuos turi turėti jūsų elektroninės prekybos produkto puslapis, jei norite papildyti savo internetinę parduotuvę.

Kaip parduoti internetu | 4 puikūs e-komercijos sprendimai, padėsiantys jums pasisekti – vienas sėkmingo pardavimo internete vadovas, apimantis viską nuo prekės ženklo kūrimo iki technologijos, padedančios jums parduoti.

Leisti’Sėkmingą Juodąjį penktadienį ir Kibernetinį pirmadienį!

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me