Ką parduoti internetu – ši programa palengvina jūsų naudojimą

Ką parduoti internetuJei norite sukurti el. Prekybos svetainę, išsiaiškinti, ką parduoti internetu, visada yra iššūkis.


Žinoma, šiais laikais yra keletas tikrai gerų internetinių parduotuvių kūrėjų, kurie padės jums sukurti savo svetainę, ir jūs to nepadarote’net nereikia žinoti, kaip koduoti.

Bet net jei įsigysite internetinę parduotuvę, ką pasaulyje ketinate parduoti?

Jei jau turite idėją, ką parduoti, ar žinote, kaip produktus įsigyti iš pigių ir patikimų šaltinių?

Surasti patikimą tiekėją, iš kurio būtų galima įsigyti jūsų gaminių, kad galėtumėte perparduoti didesnėmis kainomis, atrodo nesunku, bet jūs tikriausiai žinote, kad tai’ne visada taip paprasta.

Prieš gilindamiesi į straipsnį, trumpai pažvelkite į geriausius el. Prekybos svetainių kūrėjus, kurie gali padėti sėkmingai parduoti internetu:

GALI BŪTI UŽTIKRINANT PATIKIMO PRODUKTŲ TIEKĖJĄ

Tai’Didelis darbas kuriant ir plėtojant verslą.

Turite ne tik nerimauti, ką parduoti internetu, kaip prekiauti savo produktais, įkurti savo el. Prekybos svetainę, valdyti komandą (kai pradedate augti), tvarkyti verslo administracinius dalykus, bet ir nerimauti dėl tiekėjų. savo produktų.

Ar jie yra pakankamai patikimi, kad galėtų atsiųsti jums geros kokybės produktus? Ar siunta bus pristatyta laiku? Ar jie paims tavo pinigus ir ignoruos tave?

Tai visi yra teisėti rūpesčiai ir gali būti didžiulė kliūtis pradėti, ypač jei tai yra pirmas kartas, kai bandote kurti verslą.

Tu’Turbūt iš kai kurių žmonių girdėjote tiesiog apsilankę Alibaba.com ir suradę pigų tiekėją. “Tai’viskas taip paprasta.”

Blogos žinios – tai’Tai nėra taip lengva.

ALIBABA.COM yra geros, vidutinės ir blogos tiekėjų

Tai’gerai žinoma, kad Alibaba yra pasaulis’Didžiausia verslo savininkų rinka produktų įsigijimui.

Jie turi tūkstančius ir tūkstančius didmenininkų, pasirengusių parduoti produktus tokiems verslo savininkams, kaip jūs, už mažas didmenines išlaidas.

Šie didmenininkai ar gamintojai gali jums parduoti produktus už daug mažesnę kainą, nes jie gali gaminti produktus dideliais kiekiais (be keleto kitų priežasčių)..

Daugelis jų taip pat yra labai patyrę parduodami tokiems užsienio pirkėjams kaip jūs.

Ką parduoti internetu - „Alibaba“

Norėdami užsidirbti pelno savo verslui, turite mokėti pirkti savo produktus už mažas išlaidas, tada parduoti juos aukštesnėmis kainomis, kad galėtumėte uždirbti pelno maržą. Donas’Nepamirškite, kad vis dar turite pardavimų & rinkodaros, veiklos išlaidos ir mokėtini mokesčiai. Tada jūs turite saugoti ką’liko.

Blogos žinios yra tai, kad ne visi „Alibaba“ tiekėjai yra geri. Kaip ir visose prekyvietėse, kai kurie tiekėjai yra neišvengiamai geri, kai kurie gerai, o kiti blogi.

Štai keletas dalykų (tarp daugelio), kurie gali suklysti, jei pasirinksite netinkamą tiekėją:

  • Produktai neatvyksta laiku
  • Produktų kokybė nėra lygi
  • Ne visi produktai, už kuriuos sumokėjote, nebuvo pristatyti
  • Produktai pristatomi netinkamu adresu
  • Tiekėjas yra vidutinis asmuo, o ne tikrasis didmenininkas. Taigi jie yra “paminkštinimas” kainas ir net pažadėti gali’t išlaikyti
  • Jūs galų gale perduosite visus savo pinigus sukčiams, sukūrę „Alibaba“ sąskaitas vien tik sukčių verslui

Čia yra gera diskusija apie kai kuriuos produktų įsigijimo užsienyje pranašumus ir trūkumus.

Kada tu’bandant pradėti elektroninės prekybos verslą, tai yra keletas galvos skausmų, kurių tikrai nekyla’t reikia.

Taigi ką tu gali padaryti?

„BIGCOMMERCE APP“, PAGALBA JŪSŲ GERŲ TIEKĖJŲ ŠALTINIUI

Vienas efektyvus įrankis, padedantis susiaurinti tūkstančius tiekėjų iš „Alibaba“, iki grupės “patikrinta” tiekėjų, naudojasi „BigCommerce“’„Alibaba.com“ didmeninės prekybos programa.

„BigCommerce“ bendradarbiauja su „Alibaba“, kad jums būtų lengviau įsigyti produktus.

Jei naudosite programą (spustelėkite čia, norėdami pamatyti tikrąją programą), ji parodys mažesnę patikrintų tiekėjų grupę, kuri patikimai ir etiškai įrodė, kad sėkmingai dirba su galutiniais verslo savininkais..

(Spustelėkite norėdami pamatyti apžvalginį vaizdo įrašą, kaip „BigCommerce“’„App“ gali padėti jums rasti patikimų didmenininkų per Alibaba.com)

Tai ne tik žymiai sumažina jūsų produktų įsigijimo proceso riziką, bet ir ši programa gali jums sutaupyti toną laiko (nereikia naršyti po tūkstančius tiekėjų) ir gali padėti sumažinti jūsų streso lygį. Ši programa yra integruota tiesiai į jūsų „BigCommerce“ parduotuvę ir vos keliais paspaudimais galite susisiekti su patvirtintais tiekėjais.

Kitas pranašumas yra tas, kad jei šaltinį gausite naudodamiesi Alibaba.com didmeninės prekybos programa, visi pateikti užsakymai bus paremti Alibaba’s Saugaus mokėjimo paslaugos. Taigi jūsų mokėjimai tiekėjams nebus išleisti, kol nebūsite patenkinti.

Tai neabejotinai padeda pašalinti finansinę riziką iš jūsų verslo.

IŠVADA – KAIP NUSTATYTI, KĄ PARDUOTI TINKLAI

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me