Kaip naudotis internetinėmis apžvalgomis, norint pateikti rinkas skirtingoms kartoms

Jei tu’Veiksdami internetinę parduotuvę, tikriausiai žinote, kad produktų apžvalgos yra svarbios, tačiau galbūt nesuvokiate, kaip svarbu.


Produktų apžvalgos iš tikrųjų yra antras pagal svarbą veiksnys klientams, perkantiems internetu.

O vietiniam verslui, pavyzdžiui, restoranams, tai yra dvigubai sunkiau. Apžvalgos daro įtaką ne tik naujų klientų suradimo tikimybei, bet ir sudaro apie 15 proc. To, kaip „Google“ nusprendžia juos palyginti su kitomis vietinėmis įmonėmis.

Taigi, jei jūs’Jei mėginsite įveikti vietinę konkurenciją, geresnės internetinės apžvalgos galėtų jus nustumti prieš žaidimą. Tačiau tai pasakyti yra lengviau nei padaryti, o kai kuriems verslams tai bus sunkiau nei kitiems. Viskas priklauso nuo to, kas tu’vėl prekiauti!

Skirtingos kartos turi skirtingus tyrimų ir apsipirkimo internete būdus – vieni labiau pasitiki nei kiti, o kai kurie pirkėjų apžvalgas teikia aukščiau prekių ženklo lojalumo, kai apsiperkama.

Kaip internetinės parduotuvės ir apžvalgos vyksta skirtingoms kartoms?

Bėgant metams buvo išleista daug kartų iš šūvių apie elgesį – nuo “tingus Millennials” į “be paliovos Boomers” – o kaip elgesys internete? Ar žinojai, kad skirtingos kartos elgiasi skirtingai, kai naršo, naudojasi ir netgi lankosi internete?

Šį infografiką sukūrėme norėdami išryškinti kiekvienos kartos internetinius peržiūros įpročius ir padėti parduotuvių savininkams tiksliai suprasti, kokie galingi gali būti klientų atsiliepimai..

internetinės apžvalgos pagal kartų statistiką

Donas’t Pasitikėkite prekės ženklo lojalumu nuo neramių genų ir tūkstantmečių

Genai Z ir Millennials (nuo 16 iki 34 metų amžiaus) yra dažni pirkėjai, tačiau jie’tai taip pat mažiausiai ištikima karta – jie apsiperka daugiausiai, vadinasi, norint juos laimėti, reikia daug atsiliepimų. Jie’tai puiki auditorija, į kurią reikia nukreipti, jei norite, kad jūsų klientai būtų kuo labiau įsitraukę, tačiau jūs taip pat turite pasiryžti įsitraukti ir į darbą, nes jie tikisi, kad prekės ženklai su jais bendraus internete..

„Gen Zs“ ir „Millennials“ galbūt daugiausiai perka internetu – vidutiniškai 344 sandoriai per metus, tačiau to nepadarė’Tai reiškia, kad galite sėdėti ir atsipalaiduoti tikėdamiesi, kad jų pinigai nuolat ateis.

Ši jaunoji karta nėra’nebijantiems apsižvalgyti, lojalumui prekės ženklui skiriama mažiau svarbos nei vyresnio amžiaus žmonėms. Kasdien tyrinėja 51% „Gen Z“ ir „Millennials“ verslo įmonių, palyginti su tik 6% „Boomers“!

Tai reiškia, kad įmonės, orientuotos į 16–34 metų vaikus, turi daug sunkiau dirbti, kad surastų ir išlaikytų savo klientus’ dėmesys ir ilgalaikis lojalumas. Iš dalies tą sunkų darbą gyvena ši karta’dideli lūkesčiai.

„Gen Zs“ ir „Millennials“ yra gana atsargus rinkinys, kuriam reikalinga daugiausiai apžvalgų, kad jaustumėtės pasitikintys produktu. Tiesą sakant, jie tikisi pamatyti didžiulį 181 apžvalgos – tai’s 4,5 karto daugiau nei „Boomers“!

Taigi don’nesitikėkite, kad jūsų jaunieji pirkėjai paskubės priimti bet kokius sprendimus – „Gen Zs“ ir „Millennials“ užima daugiausiai laiko skaitydami apžvalgas, prieš priimdami sprendimą pirkti. Vidutiniškai per 18 minučių skaitydami internetinius atsiliepimus, „Gen Zs“ ir „Millennials“ užtrunka beveik dvigubai ilgiau, nei „Boomers“ jaučiasi užtikrintai pirkdami..

Genų ir tūkstantmečių įsitraukimo nauda

Kartą jūs’Jūs laimėjote „Gen Z“ ir „Millennials“’Rasite sau būdingą balsą, susižavėjimą ir socialinį ryšį’pasirengusi atsisakyti dalijantis naujomis apžvalgomis ir apdovanodama socialinės žiniasklaidos turinį.

Pirma, skaitmeninių pirkėjų skvarba yra didžiausia – „Gen Zs“ ir „Millennials“ – beveik 85%. Tai reiškia, kad trečdaliu daugiau „Gen Z“ ir „Millennials“ perka skaitmeniniais kanalais nei „Boomers“!

Jei reikia padidinti jūsų verslo apžvalgų skaičių, „Gen Zs“ ir „Millennials“ yra ta auksoji karta – jie palieka daugiausiai atsiliepimų internete – 80% 16–34 metų amžiaus asmenų internete parašo apžvalgas 2019 m..

Nors „Gen Zs“ ir „Millennials“ dažnai pasityčioja iš prisirišimo prie savo telefonų, jie daro talentingus apžvalgininkus kelionėse. 50 proc. Tai atveria būdus, kaip galite bendrauti su klientais – naudodamiesi socialine žiniasklaida, programomis ar net vaizdo įrašais, mobilieji telefonai suteikia naujų ir įdomių būdų gauti klientų apžvalgas..

Tu ne’Tačiau nemokamai įsitraukite į šį įsitraukimo lygį – turite grąžinti palankumą. „Gen Zs“ ir „Millennials“ tikisi iš prekių ženklų, kuriuos jie ketina pirkti, didelio įsitraukimo – vidutiniškai jie tikisi pamatyti ne mažiau kaip 13 Q&Kaip ir produktų puslapiuose.

Taigi, paprasčiausiai išstumti iš senamadiško produkto aprašymo nėra’t pakankamai, kad galėtų laimėti naujos kartos. Turite būti pasirengę žengti aukščiau ir anapus, kad sudomintumėte ir bendrautumėte su savo jaunesniais klientais.

Svarbiausias patarimas!

Vienas geriausių būdų, kaip užmegzti ryšį su jaunesniais klientais, yra išbandyti naujus kanalus, įsitraukti į socialinę žiniasklaidą ir pateikti savo produktus žmonėms, kuriuos seka jūsų klientai ir kuriais pasitiki.. Taip, galbūt’atspėjote – mes’vėl kalbėti apie influencerius.

Įtakos davėjai nori save išgirsti, o „Millennials“ ir „Gen Zs“ klauso. Daugiau nei trečdalis teigė, kad jų pasitikėjimas prekės ženklu padidės pamačius influencerio reklamą ar apžvalgą internete.

Ne tik puikus būdas pasiekti platesnę auditoriją, bet ir influencerių rinkodara ugdo pasitikėjimą jaunesnėmis kartomis. Ir tu’ne tik „Instagram“, – teigia 40% „Twitter“ vartotojų’„Ve“ pirko kaip tiesioginį „Tweet“ iš influencerio rezultatą.

Genas X: Neišdildyti herojai

„Gen X“ (nuo 35 iki 55 metų amžiaus) dažnai nepastebimi kaip viduriniosios kartos atstovai, tačiau verslui būtų gerai, jei jiems būtų skiriama šiek tiek daugiau dėmesio. Gen Xs dažnai būna karjeros viršūnėje ir pradeda rūpintis jaunomis šeimomis arba yra jais stebėtinos. Jie’Dažni pirkėjai, kuriems ne taip sunku įtikti nei „Gen Zs“ ir „Millennials“ ir kurie yra išmintingesni nei „Boomers“.

Vidutiniškai „Gen X“ per metus išleidžia tik apie 1 000 USD mažiau nei „Gen Z“ ir „Millennials“ – ir jiems pirmiausia reikia mažiau įtikimo, kad pasitikėtumėte jūsų prekės ženklu. „Gen Xs“ tereikia pamatyti 116 apžvalgų, kad jaustumėtės pakankamai užtikrintai, kad nusipirktumėte (tai yra’s 37% mažiau nei jaunesnės kartos).

„Gen Xs“ taip pat praleidžia maždaug penkiomis minutėmis mažiau skaitydami internetinius atsiliepimus nei „Gen Zs“ ir „Millennials“, tai reiškia’greičiau parduoti.

Taigi, kaip galite susisiekti su „Gen Xs“ ir įtikinti juos pasitikėti savo prekės ženklu ir pirkti jūsų produktus ar paslaugas? Na, tu’Geriau nuvalykite kameras, nes „Gen Xs“ nori pamatyti daugiau vaizdo įrašų nei bet kuri kita karta.

Tiesą sakant, vidutiniškai „Gen Xs“ tikisi pamatyti keturis vaizdo įrašus viename produkto puslapyje – būtent tai’dvigubai daugiau vaizdo įrašų, kuriuos nori pamatyti „Boomers“!

Svarbiausias patarimas!

Maksimaliai išnaudokite vaizdo įrašus yra puikus būdas pritraukti „Gen X“ klientus. Ir tai’verta įdėti pastangų – 46 proc. kasdien naudokite internetą tyrinėdami vietinį verslą, taigi jie’pakankamai išminties, kad apsipirktų, prieš pradėdami prekiauti prekės ženklu.

Apskritai, „Gen Xs“ yra dažnai neišnaudota ir nepakankamai įvertinta klientų auditorija, siūlanti gana saldią rinkos vertę. Vidutiniškai „Gen X“ išleidžia apie 60 USD už operaciją – norėdami įsitraukti į tą veiksmą, pritaikyti savo rinkodarą keliuose įrenginiuose ir naudoti vaizdo įrašą, kad pradėtumėte piešti „Gen X“ klientams..

„Boomers“: pasitikėjimą pelniusios įmonės gaus ir toliau didelius apdovanojimus

Boomers (vyresni nei 55 metų) gauna blogą repą už tai, kad atsilieka nuo laiko, kai kalbama apie technologijas, tačiau tai’Tai reiškia, kad turėtumėte jų nepaisyti. Iš tikrųjų „Boomers“ išleidžia daugiausiai operacijų ir greičiau pasitiki nusistovėjusiais prekės ženklais. Tai’svarbu gauti kuo daugiau gerų atsiliepimų’vėl parduoda Boomers, nes jie’rečiau pasitikėsite prekių ženklais, kurių reitingai žemi, nei „Gen Zs“ ir „Millennials“.

Jei jūsų tikslinę auditoriją daugiausia sudaro vyresni nei 55 metų žmonės, tuomet jūs galite turėti pelningą klientų bazę. Vidutiniškai „Boomers“ išleidžia 5 doleriais daugiau nei 18–34 metų amžiaus kiekvienam sandoriui – ir jie’Greičiau pasitikite prekės ženklais nei jaunesni pirkėjai.

Tiesą sakant, „Boomers“ prieš priimdami sprendimą praleidžia mažiau nei 10 minučių, skaitydami atsiliepimus. Tai padeda tikėtis perskaityti 42 apžvalgas, kad jie jaustųsi pakankamai užtikrintai, kad nusipirktų produktą – keturis kartus mažiau nei „Gen Zs“ ir „Millennials“!

Tai reiškia, kad „Boomers“ daug rečiau apsipirkinėja ir peržiūri kiekvieną jūsų apžvalgą, kol galiausiai įsipareigojate – apskritai jie’Jums mažiau rūpi taupyti pinigus, todėl jie elgiasi greičiau ir išleidžia daugiau operacijų.

„Boomers“ taip pat mažiau linkę žvalgytis į visus interneto kampus, norėdami rasti produktus, apžvalgas ar naują verslą. Dauguma vyresnių nei 55 metų žmonių renkasi tradicinius kanalus, todėl protingai rinkitės rinkodaros metodus – pavyzdžiui, keturi iš penkių „Boomers“’žinoti, kas yra influenceris!

Svarbiausias patarimas!

Turėtumėte kiek įmanoma lengviau palikti apžvalgas savo svetainėje, nes pusė „Boomers“ renkasi apžvalgas tiesiogiai verslo svetainėse, o ne skelbia „Google“. Tai’s 50% daugiau norinčių palikti atsiliepimų savo svetainėje nei Gen Zs ir Millennials.

Iki šiol galbūt galvojote, kad „Boomers“ klientams atrodo daug lengviau parduoti nei atsargūs, pinigus taupantys tūkstantmečiai, tačiau čia’Sulaukimas – „Boomers“ gali būti sudėtingas taikymas naujoms įmonėms.

Tai’ai, nes jie’Vėl nesidomite, ar jūrų kiaulytės yra naujos, ar mažai vertinamos – tik 7% bandytų verslą su viena ar dviem žvaigždėmis. 26% Gen Zs ir Millennials teigė, kad bandys verslą su tokiu pačiu reitingu.

Be to, 48% „Boomers“ teigė, kad tikisi a mažiausiai keturių žvaigždučių įvertinimas norėdami naudoti verslą – taigi jūs’Turėsite sunkiai dirbti, kad pasiektumėte aukštą vidurkį!

Nors „Boomers“ išleidžia daugiau operacijų nei „Millennials“, jie taip pat perka mažiau. Tai daro juos geresniais klientais įmonėms, prekiaujančioms aukštos kokybės, žemo dažnio produktais, tokiais kaip sofos ar papuošalai.

Patikimo ir nuoseklaus ilgalaikio prekės ženklo kūrimas yra jūsų interesas, kai parduodate „Boomers“ – ypač parduodant brangius daiktus.

Palyginus su „Gen Zs“ ir „Millennials“, pirkdami daiktus, kainuojančius daugiau nei 100 USD, „Boomers“ teikia daugiau reikšmės prekės ženklo pažinimui ir pasitikėjimui, o ne produktų apžvalgomis.

Kaip prekiauti skirtingoms kartoms

Kartą jūs’Jei išvalysite, kuriuos kanalus naudoja jūsų klientai, galite nuspręsti, kokie geriausi būdai pateikti savo produktus prieš klientus. Pradedantiesiems turėtumėte:

 • Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems
 • Būkite aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje – ypač reklamuodami jaunesnėms kartoms
 • Optimizuokite savo svetainę paieškos sistemoms
 • Nuspręskite, ar influencerių rinkodara tinka jūsų auditorijai
 • Padarykite naudotojų apžvalgas lengvai randamas ir skaitomas, nesvarbu, koks kanalas (pvz., Jūsų svetainėje, socialinėje žiniasklaidoje, „Google“ ir kt.)

Norint užmegzti ryšį su klientais, svarbu suprasti, kaip skirtingos kartos suranda produktus ir kaip jie priima pirkimo sprendimus. Čia yra keletas pagrindinių įžvalgų, padėsiančių jums kuo geriau išnaudoti savo pirkėjų galimybes…

 • Tai’vis dar verta investuoti į SEO – 52% interneto vartotojų vis tiek naudokite paieškos variklius, kad surastumėte tai, kas yra’vėl ieškote.
 • Jei tu’iš naujo orientuodamiesi į jauną demografinę grupę, pasinaudokite socialiniais kanalais! 16–24 metų vaikai jau teikia pirmenybę socialinei žiniasklaidai paieškos sistemose, kaip jų tiesioginį metodą tyrimams internete.
 • Atminkite, kad Gen Xs renkasi vaizdo įrašą, o ne socialinę mediją, daugiau nei tris ketvirtadalius atsisiųsdami ar transliuodami vaizdo įrašus bent kartą per mėnesį. Jie’jūs taip pat esate labai susiję keliaudami – 95% „Gen Xs“ naudojasi mobiliaisiais telefonais!
 • Beveik 40% „Boomers“ didžiąją laiko dalį praleidžia internete ryte, nuo 5 ryto iki vidurdienio, o beveik 80% daugiau „Millennials“ ir „Gen X“ nei „Boomers“ vartoja turinį nuo 8 val. Tai gali būti naudinga norint efektyviau nustatyti turinį!
 • Nors 60% „Boomers“ seka prekių ženklus socialinėje žiniasklaidoje dėl pasiūlymų ir akcijų, 79% teigė, kad don’t nesekite jokių influencerių internete – taigi don’Jei ne, nesinaudokite savo socialine rinkodara’perpardavimas „Boomers“.

Kaip paskatinti daugiau apžvalgų

Vienas geriausių būdų paskatinti daugiau klientų atsiliepimų yra įsitraukti į stebuklingą R žodį – atlygiai. Kaip vartotojai, mes mėgstame apdovanojimus, konkursus ir išskirtinius patiekalus, todėl pasinaudokite visa tai ir pasiūlykite nedidelę premiją už atsiliepimų palikimą.

Štai keletas idėjų, kaip pradėti – kai jūsų klientai paliks apžvalgą, jie galėtų:

 • Įsitraukite į prizų loteriją
 • Atrakinkite nuolaidą
 • Uždirbkite taškų ir “pasikelti lygi” tapti geriausiu apžvalgininku (pavyzdžiui, „Amazon“)
 • Gaukite suasmenintą padėkos laišką

Tai’Svarbu pabrėžti, kad šie atlygiai taikomi bet kokiai gerai ar blogai apžvalgai – kitaip jūs’tiesiog kyšininkavimas klientams, o tai neuždirbs jūsų pasitikėjimo.

Kiti paprasti atsiliepimų skatinimo būdai yra šie:

 • Dėl to lengva palikti apžvalgas
 • Įvairių kanalų ir apžvalgų palikimo būdų įtraukimas – pagalvokite apie socialinius tinklus, „Google“, formas, programas ir pan!
 • Siunčiamas papildomas el. Laiškas, kuriame prašoma atsiliepimo
 • Pasinaudojimas apklausomis
 • Pateikite klausimus ir bendraukite su klientais apžvalgų ar komentarų skyriuose

Neigiamų apžvalgų nagrinėjimas yra neišvengiama ir būtina verslo valdymo dalis. Tik 12% įmonių teigė, kad reaguoja į kiekvieną apžvalgą, tai reiškia, kad jei jūs galite sustiprinti ir sutriuškinti savo klientus, tada jūs’Gerokai aplenksiu varžybas.

aida kubatovaAida Kubatova, „Growave“ turinio strategijos vadovas

Kodėl internetinės apžvalgos tokios svarbios įmonėms’ sėkmė?

“Produktų apžvalgos yra svarbi internetinės parduotuvės dalis’prekės ženklas ir rinkodara. Jie padeda sukurti pasitikėjimą ir lojalumą ir paprastai apibūdina tai, kas išskiria jūsų produktus nuo kitų. Ir net geriausi produktai pasaulyje nieko nereiškia, jei klientai neaukos’t pasitikėti prekės ženklu ir don’t pirkti.”

Kodėl programos yra populiarus būdas sudominti klientus?

“Nors tokios platformos kaip „Shopify“ jau teikia daugumą funkcijų, patyrę prekybininkai žino, kad jei norite, kad jūsų internetinė parduotuvė išsiskirtų iš kitų ir užtikrintų geriausią klientų patirtį, daugiau funkcijų teikiančios programos yra būtinos. Svarbi klientų įsitraukimo strategijų, tokių kaip lojalumo programos, automatizuoti tiksliniai el. Laiškai ir vartotojų apžvalgos, dalis pateikiama kartu su programomis.’konkurencija, tai’sunku valdyti sėkmingą internetinį verslą, neintegravus kelių programų į savo svetainę.”

Kaip „Growave“ padeda įmonėms atlikti daugiau internetinių apžvalgų?

„Growave“ padeda savo vartotojams kurti socialinis įrodymas ir leidžia internetiniams prekių ženklams tapti virusiniais skatinant vartotojus dalytis prekių ženklais socialinėje žiniasklaidoje ir el. paštu, kurti tvirtus ryšius su klientais naudojant komentarus ir apžvalgas, semtis įkvėpimo ir didinti konversijų rodiklius naudojantis klientų apžvalgomis ir, žinoma,, vartotojo sugeneruotas turinys.

Kodėl klientai palieka apžvalgas

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės palieka teigiamą internetinį atsiliepimą padėti kitiems priimti geresnius pirkimo sprendimus, o pagrindinė priežastis, dėl kurios blogas atsiliepimas, yra įspėti kitus internetinės bendruomenės narius.

Klientai turi savo kolegų pirkėjų širdį – jei parodai, kad ir tu darai, tada ir tu’Aš žengsiu didžiulį žingsnį link geresnio klientų pasitikėjimo!

Jei norite toliau kurti šį pasitikėjimą, jums reikia, kad laimingi klientai išsakytų savo nuomonę. Trys svarbiausi pasitikėjimo prekės ženklu didėjimo veiksniai yra šie:

 • Bendrovė turi gerą reputaciją internete
 • Bendrovė teigiamai vertina klientus
 • Greitas klientų aptarnavimas

Tačiau to nėra’Tai reiškia, kad turėtumėte tiesiog nepaisyti neigiamų atsiliepimų arba, dar blogiau, ištrinti. Pažvelkite į svarbiausius pasitikėjimo sumažėjimo veiksnius:

 • Bendrovė ištrina neigiamas klientų pastabas ar apžvalgas
 • Bendrovė neigiamai vertina klientus
 • Svetainės URL nėra saugus

Įsitikinkite, kad jūsų svetainė neturi SSL saugumo, tačiau turite atsakyti į visus neigiamus komentarus ir stengtis paskatinti kuo daugiau gerų atsiliepimų. Tai gali būti sudėtinga, matant kaip tik vienas iš 10 patenkinti klientai iš tikrųjų palieka atsiliepimus!

Tai’Nepaprastai svarbu rasti būdą, kaip priversti tuos laimingus klientus įgyti daugiau balso, – atminkite, kad norint įveikti tik vienos blogos apžvalgos poveikį, reikia 40 gerų atsiliepimų. Tai’Tai gana kieta figūra, kurią reikia spręsti.

Taigi, kaip neigiamą patirtį galite paversti teigiama prekės ženklo sąveika?

Čia svarbiausia yra įsitraukimas. Trečdalis vartotojų tikisi, kad asmeniniai prekių ženklų santykiai bus palikti po neigiamo atsiliepimo – taigi mandagus ir iniciatyvus atsakymas gali padėti didinti klientų pasitikėjimą jūsų verslu..

Čia yra svarbiausi mūsų patarimai, kaip neigiamai vertinti teigiamas problemas:

 • Atsakykite į blogus atsiliepimus, o ne tiesiog ignoruokite ar ištrinkite.
 • Reaguokite greitai.
 • Suteikite klientui galimybę tęsti šį reikalą per privatesnį kanalą, pavyzdžiui, el. Paštu ar telefonu – jie’Aš įvertinsiu asmeninį ryšį!
 • Būk mandagus – don’negaukite gynybos, net jei manote, kad problema nebuvo’t tavo kaltė.
 • Ačiū klientui už atsiliepimą, net jei jis buvo neigiamas!
 • Praneškite jiems, kaip ir kada problema išspręsta’nepalikite jų pakabintų.

Profesionaliai ir produktyviai dirbdami su mažiau nei šviečiančiomis apžvalgomis, jūs suteikiate kitiems klientams tikėjimą, kad net jei kažkas nutinka netinkamai dėl jų užsakymo, jie gali pasitikėti jūsų verslu atsakydami teigiamai..

Produktų ir klientų apžvalgos

Ar tu’Parduodant avokadus „Millennials“ ar pritaikant senus rinkodaros metodus, kad sudomintumėte „Boomers“, suprasdami, kad kiekviena karta padarys stebuklų jūsų verslui. Tai’Padėsiu žinoti, kur ir kaip prekiauti, ir ką daryti, kad klientai būtų skatinami palikti apžvalgas jūsų verslui.

Atsiliepimai yra svarbi internetinio prekės ženklo kūrimo dalis, o kai reikia vertingų atsiliepimų, skaičiuoji kuo daugiau klientų..

Mes’atsiskleidė statistika ir atskleidė, kiek jūsų karta gali paveikti jūsų internetinius įpročius. Mes’Taip pat parodėme, kaip įmonės turėtų naudoti šią informaciją, kad galėtų geriau apsipirkti… ir padidinkite jų pardavimus’vėl į tai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me