Kaip nustatyti restorano užsakymo internetu sistemą

Nesvarbu kas’vyksta pasaulyje, ten’s vienas dalykas, kuris išlieka pastovus – žmonėms reikia valgyti. Ir ką’Be to, žmonės mėgsta valgyti gerą maistą – geriausia, kad jie neturi’t turėjo patys gaminti maistą. Tai yra, kai internetinė užsakymo sistema gali suteikti jūsų restoranui ar kavinei reikalingą postūmį šiais neaiškiais laikais.


Net kai COVID-19 nėra’t., kad visi būtų saugūs namuose, restorano užsakymo internetu sistema yra pelningas sprendimas – 34% vartotojų teigia, kad užsakant internetu jie išleidžia mažiausiai 50 USD už užsakymą.

Šiuo metu pristatymas yra vienintelis būdas daugeliui restoranų aptarnauti alkanus klientus. Jei tu’norite išlaikyti ar net papildyti savo verslą’ pajamų, mes’vėl čia norėdami padėti jums pradėti.

Yra trys pagrindiniai restorano užsakymo internetu sistemos nustatymo būdai:

 1. Naudokite savo svetainę, užsakymų apdorojimas naudojant svetainių kūrėją ar „WordPress“.
 2. Naudokite trečiosios šalies internetinę užsakymo programą, tokių kaip „Uber Eats“.
 3. Naudokite trečiosios šalies internetinę užsakymo programą kartu su POS sistema, tokiais kaip pyragas.

Mes’Apžvelgsime kiekvieną variantą, kuris padės išsirinkti geriausią jūsų verslo užsakymo sistemą.

Kai jūsų klientai paruošė savo kelią per penkis maišus makaronų, jie’būsiu pasiruošęs kažkam šiek tiek kitoks – ir tu’Būsiu pasirengęs su savo naująja maisto užsakymo sistema priimti jų užsakymą.

1

Naudokite savo svetainę

Kas tai? Jūsų pačių restorano svetainė, kurioje galite pateikti meniu ir priimti užsakymus tiesiogiai iš klientų.

Kaip tai veikia? Jūs kuriate svetainę, o tada tvarkote klientų užsakymus, kai jie patenka į jūsų svetainę.

Ko tau reikia? Prisijungimas prie interneto, interneto svetainių kūrimo platforma ir komanda, kuri susidoroja su užsakymais, kai tik jie patenka.

Kaip jūs jį nustatote? Sukurkite savo restorano svetainę naudodamiesi svetainių kūrėju ar „WordPress“, nustatykite pristatymus ir mokėjimus, tada paleiskite savo svetainę.

Kiek tai kainuoja? Galite kurti nemokamai, o kai kurie svetainių kūrėjai planuoja net 6 USD per mėnesį! Vis dėlto realiai’Kainuos nuo 6 USD iki 40 USD per mėnesį.

Priimdami užsakymus internetu per savo svetainę, klientai gali užsisakyti tiesiai iš jūsų, tai reiškia, kad procesą vykdote visiškai namuose. Tu’Valdydami jūs gaunate visą pelną ir palaikote tiesioginį ryšį su savo klientais.

Akivaizdu, kad jūs taip pat gaunate visą darbą – nuo mokėjimų tvarkymo iki pristatymų organizavimo.

Mes rekomenduojame kurti savo svetainę naudodami svetainių kūrimo priemonę arba „WordPress“. Naudodamiesi internetinių svetainių kūrėja, jums tereikia interneto ryšio ir galite pradėti kurti – svetainių kūrėjams greita, lengva ir prieinama kaina – sukurti internetinę svetainę, o jūs’nereikia jokių techninių įgūdžių.

Norėdami pradėti naudotis „WordPress“, pirmiausia turite rasti žiniatinklio prieglobą – tada galėsite pradėti kurti. Jūs visiškai kontroliuojate savo svetainę, pradedant nuo saugumo ir baigiant dizainu, tačiau tai taip pat reiškia, kad „WordPress“ reikia daugiau priežiūros nei svetainės kūrėjo.

Gera žinoti…

Mes rekomenduojame „Bluehost“ savo „WordPress“ svetainės prieglobai – joje yra visos funkcijos, kurių jums reikia, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, pavyzdžiui, automatiniai atnaujinimai ir nemokamas SSL saugumas. Tai’Tai taip pat žiniatinklio priegloba, kurią rekomenduoja pati „WordPress“, ir mes galime’nesiginčysi su tuo!

Internetinių svetainių kūrimas - svetainių kūrėjas prieš „WordPress“

Pradėkite kurti savo svetainę

 • Pasirinkite iš Geriausi restoranų svetainių kūrėjai greitam, lengvam ir profesionaliam būdu sukurti savo restorano svetainę.
 • Atraskite Geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai žengti pirmąjį žingsnį link savo „WordPress“ restorano svetainės.

Jei tu’Naudodamiesi interneto svetainių kūrimo priemone, pridėti internetinę užsakymo sistemą į savo svetainę yra labai paprasta. Tiesiog eik pas savo statybininką’„App Store“ ir pridėkite restorano programą – pavyzdžiai yra „Wix Restaurant Orders“ programa ir „Weebly“ restoranų sistemos programa.

„WordPress“ turi panašų pasiūlymą įskiepių forma, kurie prideda papildomų jūsų svetainės funkcijų. Galima rinktis iš šimtų – „WooCommerce“ papildinys yra ypač populiarus variantas, kurį galite pritaikyti nustatydami maisto užsakymus internetu..

Gera žinoti…

Tinklalapių kūrėjai teikia jau įmontuotas funkcijas, tačiau programas galite pridėti, jei jums reikia papildomų funkcijų, pavyzdžiui, apžvalgos skiltį ar internetinę formą. „WordPress“ yra daugiau tuščios drobės, taigi jūs’Turėsite pridėti papildinius daugeliui savo funkcijų.

Tu’Turėsite sugebėti priimti mokėjimus, apdoroti užsakymus, organizuoti pristatymą ir nuolat atnaujinti savo restorano svetainę’s informacija – pavyzdžiui, kurių meniu elementų nėra ir jų nėra.

Taigi, kiek kainuoja internetinės užsakymų sistemos sukūrimas naudojantis savo svetaine? Tai priklauso – statytojai, tokie kaip „Weebly“ ir „Wix“, turi nemokamus planus, o pradinės kainos yra atitinkamai nuo 6 iki 13 USD per mėnesį.

„WordPress“ yra nemokama, tačiau jūs turite mokėti už prieglobą ir visus papildinius, kurie nenaudojami’Negalima įsigyti nemokamų dalykų, pavyzdžiui, kurti kartu su „WooCommerce“’Taip pat reikės „WooCommerce“ produktų lentelės papildinio, kuris kainuoja mažiausiai 49 USD per metus.

Pagrindinėje svetainėje mes paprastai prognozuojame, kad „WordPress“ kainuos nuo 11 iki 40 USD per mėnesį.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

 • Leidžia lengvai susisiekti su esamais klientais
 • Suteikia jums 100% pelno ir visišką kontrolę
 • Mažiausias patogus pasirinkimas – jūs turite tvarkyti viską nuo mokėjimų iki pristatymų

restorano svetainė ir trečiųjų šalių programų užsakymo sistema „pho to go“ pavyzdys

Tu ne’nereikia pasirinkti tik vieno metodo – čia „Pho Cafe“ turi “„Pho To Go“” savo svetainės skiltyje, kurioje klientai gali pasirinkti kolekciją ar pristatymą. Pristatymą tvarko trečiosios šalies programa, tačiau „Pho Cafe“’Svetainė suteikia klientui pasirinkimą’rankos.

2

Naudokite trečiųjų šalių internetinę užsakymo programą

Kas tai? Jūs naudojate trečiosios šalies internetinę užsakymo programą, pvz., „GrubHub“ ar „Uber Eats“.

Kaip tai veikia? Klientas pateikia užsakymą, programa perduoda jums užsakymą, tada jo pristatymo tarnyba maistą perduoda klientui.

Ko tau reikia? Pagrindinė informacija apie jūsų restoraną, norint gauti registracijos formą, pavyzdžiui, jūsų vieta, virtuvės tipas ir numatomas savaitinių užsakymų skaičius.

Kaip jūs jį nustatote? Eikite į savo pasirinktą programą ir užpildykite savo restoraną’detales, kad galėtumėte pradėti!

Kiek tai kainuoja? Paprastai ten’Jokių išankstinių išlaidų, tačiau programa sumažina kiekvieną operaciją.

Jei tu’Jei nelabai jaučiatės tvarkydamiesi užsakymus ir visus pristatymus, naudokite trečiosios šalies internetinę užsakymo programą. Tai’Tai ypač populiarus pasirinkimas, nes jis suteikia jūsų restoranui naujų klientų ir nuolatinių klientų.

Trečiųjų šalių internetinėse užsakymų programose yra tokios įmonės kaip „Uber Eats“ ir „GrubHub“. Pastarąsias iš jų naudoja 19 milijonų žmonių ir jose veikia daugiau nei 350 000 restoranų!

Norėdami pradėti, tiesiog pasirenkate norimą naudoti programą ir eikite į jų svetainę. Tada užpildykite registracijos formą su pagrindine informacija apie savo restoraną – tada ji bus perduota programų komandai, kad jie galėtų peržiūrėti ir patvirtinti.

trečioji programa internete maisto užsakymo „grubhub“ restorano forma„GrubHub“ labai lengva pradėti – tiesiog užpildykite formą svetainėje!

Čia’Kaip tai veikia, kai jūs’vėl bendradarbiaujate su trečiųjų šalių pristatymo programa:

 • Sukūrę klientų užsakymai bus perduoti per programą.
 • Užsakymas bus perduotas jums – kažkas turės priimti užsakymą programoje’tabletę – kad galėtumėte paruošti tinkamus patiekalus.
 • Tu’Taip pat turėsite rankiniu būdu įvesti užsakymą į savo pašto dėžutę.
 • Tada viena iš programų’Pristatymo vairuotojai atvyks pasiimti maisto klientui.

restorano užsakymo sistema „uber“ valgo programą, kaip ji veikiaNaudojant trečiosios šalies programą, pvz., „Uber Eats“, maisto užsakymų internetu tvarkymas tampa daug patogesnis!

Galite naudoti daugiau nei vieną trečiosios šalies programą, tačiau būkite atsargūs, tinkamai tvarkydami visus savo užsakymus ir laikydami kiekvieną atskirai!

Pagrindinis trečiųjų šalių programos naudojimo trūkumas yra tas, kad jie sumažina jūsų pajamas. Kai kurios programos, pavyzdžiui, „Uber Eats“, taip pat įkrauna vienkartinį starterį arba “aktyvacija” mokestis prieš imant aptarnavimo mokestį procentais nuo jūsų užsakymų.

Tai žino ir jūsų klientai. Ar žinojai, kad 70% vartotojų iš tikrųjų renkasi užsakymą tiesiai iš restoranų, o ne užsako per programas, kad jų pinigai eitų tiesiai į verslą?

Vis dėlto patogumas naudotis trečiųjų šalių programomis gali’būti paneigtas – jei tu’Ieškodami greito ir lengvo būdo paleisti savo restoranų užsakymo internetu sistemą, tai yra nugalėtojas!

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

 • Pateikia savo maistą daugybei klientų
 • Pristatymai tvarkomi už jus – patogiau, nei viską sutvarkyti patiems
 • Tu ne’neturėsite išlaikyti visą savo pelną – sumažės trečiųjų šalių programos

trečiųjų šalių maisto produktų užsakymas „shake shack uber“ valgo pavyzdį Tai matys jūsų klientai, pateikdami užsakymą per „Uber Eats“. Tuomet šis užsakymas bus persiųstas priimti ar atmesti. 3

Naudokite trečiųjų šalių internetinę užsakymo programą su „POS“ sistema

Kas tai? Jūs naudojate trečiosios šalies internetinę užsakymo programą kartu su integruota POS sistema, tokia kaip CAKE ar „Checkmate“.

Kaip tai veikia? Klientas pateikia užsakymą; tada programa jums persiųs užsakymą, kuris automatiškai įvedamas į jūsų pašto dėžutę, darbuotojui neprivalant rankiniu būdu perduoti užsakymo.

Ko tau reikia? Paskyra trečiosios šalies programoje ir viena su POS integravimo programa.

Kaip jūs jį nustatote? Tiesiog eikite į pasirinktą integracijos programą, pvz., „Checkmate“, ir įveskite savo duomenis, kad galėtumėte susisiekti ir pradėti.

Kiek tai kainuoja? Tai priklauso – „Checkmate“ kainuoja 85 USD per mėnesį, o „CAKE“ – apie 69 USD per mėnesį.

Jei tu’planuojate naudoti kelias trečiųjų šalių programas arba bandote valdyti užsakymų paketą, tada derindami trečiųjų šalių internetines užsakymo programas su POS integracija suteiksite visišką patogumą.

Čia naudojate integracijos programą, tokią kaip TORTAS arba Kontrolinis draugas – būti tarpininku tarp jūsų trečiosios šalies programos (pvz., „Uber Eats“) ir jūsų pašto.

Trečiosios šalies užsakomoji programa veikia taip pat – klientas pateikia savo užsakymą, o programa perduoda jums tą užsakymą. Išskyrus dabar, jūsų darbuotojai neturi’nereikia eiti į tinkamą planšetinį kompiuterį, priimti užsakymą ir rankiniu būdu įvesti užsakymą į savo pašto dėžutę.

Vietoj to, integracijos programa leidžia programai ir jūsų POS kalbėtis tarpusavyje, tai reiškia, kad užsakymas automatiškai įvedamas į jūsų POS. Minimaliai varginantis, greitesnis ir turintis mažiau vietos klaidoms – tai puikus pasirinkimas ypač užimtuose restoranuose.

įsteigti maistą internetu užsisakant čekių integraciją„Checkmate“ parodo, kaip jos programa veikia kaip tarpininkas, leidžianti trečiųjų šalių programoms ir POS sistemoms kalbėtis tarpusavyje – tai savo ruožtu palengvina jūsų gyvenimą!

Kaip jau galėjote atspėti, kaina, kurią mokate už šį aukščiausią patogumą, yra ir kaina. Tu’sumokėdami tiek už pristatymą trečiajai šaliai, tiek už integracijos programą, todėl tai yra pati brangiausia užsakymo internetu sistema.

Pavyzdžiui, „Checkmate“ imasi 85 USD per mėnesį – prieš įsipareigodami rekomenduojame patikrinti nemokamą bandomąją versiją!

Jei tu’Jei turite lėšų savo biudžete, šis metodas atims didelę dalį darbo iš jūsų rankų. Tai’Tai geriausias pasirinkimas restoranams, vykdantiems didelį užsakymų kiekį arba keliaujantiems į pristatymo programas.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

 • Patogiausias pasirinkimas, nes beveik viskas automatizuota jums
 • Brangiausias variantas – tu’mokėti dvi atskiras programas
 • Tik verta, jei jūs’susidoroti su dideliu užsakymų kiekiu arba žongliruoti keliomis pristatymo programomis

internetinis restoranas, kuriame užsakomi penki vaikinaiPenki vaikinai yra vienas iš „Checkmate“’klientų. Tai yra didelis prekės ženklas, kuris neabejotinai apdoroja daugelį užsakymų internetu, todėl jiems prasminga kiek įmanoma automatizuoti.

Kaip pasiruošti užsakymams internetu

Mintis sukurti internetinę maisto užsakymo sistemą gali atrodyti bauginanti’niekada anksčiau to nebandžiau. Čia yra svarbiausi mūsų patarimai, kaip paruošti savo restoranų verslą pristatymams internetu.

1. Galvok apie vietinius

Jūsų nuolatiniai klientai gali ieškoti jūsų skanių patiekalų – taigi praneškite jiems apie jus’vėl pristatyti! Tai galite padaryti paskelbdami informaciją socialinėje žiniasklaidoje arba įdėdami savo lango paraišką, kad žmonės galėtų kasdien pasivaikščioti.

Taip pat atlikite keletą tyrimų apie populiariausias jūsų srities pristatymo programas. Kai kurie jų yra populiaresni nei kiti skirtingose ​​vietose, taigi’Verta pereiti prie dažniausiai naudojamų programų, kad pritrauktų daugiau klientų.

2. Paruoškite savo personalą

Paprastai restoranai turi subalansuoti užsakymus internetu su vidaus klientais, tačiau daugelyje šiuo metu viešai uždarų įstaigų jūs’greičiausiai jums nereikės to spręsti dabar.

Vis dėlto’Gera idėja suteikti darbuotojams aiškius vaidmenis ir atsakomybę, kad būtų lengviau išlaikyti užsakymus ir maksimaliai padidinti efektyvumą. Dėl painiavos dėl proceso ir vaidmenų darbe bus padaryta klaidų ir vėlavimų, todėl įsitikinkite, kad visi džiaugiasi naująja sistema.

Jei galite, atlikite kelis bandomuosius važiavimus, kad jūsų darbuotojai būtų įpratę tvarkyti užsakymus internetu ir procesas būtų kuo sklandesnis.

3. Optimizuokite savo meniu

Leisti’būk sąžiningas, yra keletas maisto produktų, kurių tiesiog nereikia vartoti’t gerai keliauti. Tuo tarpu kitiems atrodo, kad jie buvo priversti valgyti priešais televizorių jūsų pižamose (mes’vėl žiūriu į tave, pica).

Pagalvokite apie maistą, kurį patiekiate, ir apie tai, ką realiai pavyks išsiųsti. Galbūt norėsite pasiūlyti sutrumpintą įprasto meniu variantą, kad jūsų komandai būtų lengviau – galbūt sumažinkite jį iki klasikinių klientų mėgstamiausių patiekalų arba patiekalų, kuriuos, jūsų manymu, bus lengva valgyti namuose.

Visada galite išbandyti savo valgiaraštį ir jį patobulinti’tai mokymosi kreivė visiems!

Kaip nustatyti restorano užsakymo internetu sistemą: Santrauka

Mes žinome, kad dabar yra neaiškus laikas bet kokios formos ir dydžio įmonėms. Gali būti, kad restoranams reikėjo uždaryti duris, tačiau galite lažintis, kad sukūrę internetinę maisto užsakymo sistemą klientai (atsargiai) atvers duris jūsų pristatymams..

Nesvarbu, ar norite išlaikyti kuo daugiau pelno, ar vertinate patogumą, o ne visišką valdymą’Tai yra metodas jums. Mes’apžvelgėme tris pagrindinius būdus, kaip galite susikurti savo maisto užsakymo sistemą, kad padėtumėte išsirinkti sau geriausią.

Kaip sukurti savo internetinę maisto užsakymo sistemą: Paaiškinkite

 1. Naudokite savo svetainę, užsakymų apdorojimas naudojant svetainių kūrėją ar „WordPress“.
 2. Naudokite trečiosios šalies internetinę užsakymo programą, tokių kaip „Uber Eats“.
 3. Naudokite trečiosios šalies internetinę užsakymo programą kartu su POS sistema, tokiais kaip pyragas.

Atsimink, tu ne’Jūs turite pasirinkti tik vieną metodą. Pvz., Galite susikurti savo svetainę ir priimti užsakymus iš trečiųjų šalių pristatymo tarnybų – rasti tinkamą balansą jūsų verslui ir išlaikyti laimingus klientus sugrįžtančius dar daugiau.

Kitas…

Peržiūrėkite mūsų patogų vadovą Kaip parduoti maistą internetu sužinoti apie maisto prekių pardavimo internete ir trūkumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me