Kaip parduoti maistą internetu

Pristatykite savo maistą visame pasaulyje naudodamiesi mūsų 7 žingsnių maisto pardavimo internetu vadovu

Kaip parduoti maistą internetu


Tai’„2020 m.“, o manoma, kad pasaulinė maisto pramonė yra verta 12,24 trilijono JAV dolerių. Nesvarbu’prisijungti prie jūsų vietinio vyno klubo ir gauti mėnesinį nemokamų pavyzdžių rinkinį arba gauti visų tobulam veganiškam patiekalui reikalingų ingredientų, išsiųstų tiesiai į jūsų duris, atrodo, kad visi’s į veiksmą. Isn’Ar jau laikas gauti pyrago gabalą?

Na, dabar jūs galite!

Dėka pasaulinių rinkų ir elektroninės prekybos platformų, ji’Dabar lengviau nei bet kada pradėti prekiauti maistu internetu. Mūsų vadovas supažindins jus su viskuo: nuo tarptautinių maisto taisyklių, iki tobulos platformos pasirinkimo ir produktų rinkodaros.

Pabaigoje jūs laimėjote’Jūs tiesiog neturite aiškios idėjos, kaip parduoti maistą internetu – jūs’Galėsi įdėti ką tu’išmokote praktiškai ir susikurkite savo internetinę parduotuvę.

Taigi, dabar entrée yra išeitis, leisk’s įsigilinkite į pagrindinį patiekalą ir sužinokite, kaip jūsų svajonę paversti realybe.

1

Žinok įstatymą

Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti apie maisto įstatymus, yra tas, kad reglamentai skiriasi priklausomai nuo to, kur esate’vėl iš. JAV taisyklės skiriasi nuo, pvz., JAV.

Jei jūs gyvenate JAV, jūs’Turėsiu kuo sekti’žinomi kaip kotedžų maisto įstatymai. Vėlgi, tai gali šiek tiek skirtis nuo valstybių, bet mes’ketinate paleisti kai kuriuos esminius dalykus’Aš turėsiu žinoti, kad ir kur būtum’vėl iš.

Norėdami gauti teisinį patvirtinimą, jūs’Jums reikės kelių dalykų:

 • Kasmetinis sveikatos skyriaus atliekamas virtuvės patikrinimas
 • Zonos patvirtinimas / leidimas iš žemės ūkio ar sveikatos departamento
 • Galiojantis valstybinis verslo liudijimas
 • Įrodykite, kad jūsų parduotuvė atitinka visų šalto ir sauso maisto laikymo vietų sanitarinius reikalavimus
 • Jokių naminių gyvūnėlių nėra virtuvėje ar namuose, jei jis yra’tai namų virtuvė

Nesvarbu, ar nuspręsite gaminti maistą savo namų virtuvėje, ar komercinėje virtuvėje, jūs’Turėsite susipažinti su jūsų vietiniais teisės aktais’vėl tikimasi sekti. Jei nuspręsite parduoti maistą internetu per tiekėją (o ne patys tvarkysite maistą), jūs’Turėsite ištirti tiekimo grandinę, kad įsitikintumėte, ar jūsų ingredientai yra standartiniai.

Nepriklausomai nuo jūsų plano, žinokite, kad federalinės, valstijų ir vietos valdžios institucijos yra tam, kad jums padėtų! Tai’jų darbas žinoti įstatymus iš vidaus ir išorės, todėl jie’vėl puikus šaltinis konsultacijai. Jennifer Irvine iš patiekalų pristatymo tarnybos „Balance Box“ paaiškina, kaip jos verslas pasinaudojo šiais ištekliais:

“Kai pirmą kartą pradėjau, dirbau iš savo namų virtuvės. Tačiau augant verslui mes’ve persikėlė į komercinę virtuvę. Kalbant apie teisinį klausimą, pirmas dalykas, kurį mes padarėme, buvo paskambinti į Aplinkos sveikatos biurą ir pakviesti juos atvykti, pamatyti mus ir patarti, ką mums reikėjo padaryti. Jie buvo puikūs.”

balansinės dėžutės virtuvė„Balance Box“ pasitelkia dietologų ir virėjų komandą, kad paruoštų pritaikytą, sveiko maisto patiekimo meniu.

Žinoma, reikalavimai mums’Čia išvardyti mažiausi kiekiai reikalingi jūsų maisto verslui vykdyti. Mes’d būkite čia visą dieną, jei viską išvardintume, bet mes rekomenduotume tinkamai perskaityti „Kotedžo maisto įstatymų“ svetainę, kad gautumėte daugiau informacijos ir sužinotumėte apie jūsų konkrečią būseną.

Jei gyvenate E.U, yra atskiros taisyklės ir reglamentai, kurių turite laikytis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šiuos dalykus, apsilankykite Europos Komisijos Maisto įstatymo bendrųjų principų komisijoje.

2

Raskite savo nišą

Kai kurie iš jūsų jau gali parduoti maistą asmeniškai. Kiti gali tiesiog pasirodyti žudiko idėja. Bet jei tu’dar nenugalėkite savo nišos, leiskite mums padėti.

Tinkama vieta pradėti tyrinėjant maisto tendencijas. Atliekų mažinimas šiuo metu yra aktuali tema, todėl reklama, kurią gamini gamindama su netinkamais vaisiais ar daržovėmis, gali būti gražus kampas, pvz..

Kitas, jūs turite žinoti, kur sėdite perkrautame turguje. Ar esate prieinamas, kasdienis prekės ženklas? Arba gurmaniška prabanga? Ar jūsų dėmesys sveikos mitybos sveikatai? Arba nuolaidūs elgiasi?

Visa tai turės įtakos tam, kaip jūs prekės ženklą ir reklamuoti save. Viskas, nuo įmonės spalvų paletės pasirinkimo iki supratimo, kokį teksto ir logotipo dizainą naudoti, priklausys nuo to, kaip norite, kad jūsų produktai būtų matomi.

Po to turite nustatyti biudžetą ir keletą lūkesčių. Kiek galite sau leisti išleisti kas mėnesį? Ar planuojate prekiauti vietos, šalies ar visame pasaulyje? Kur matote savo verslą per trejus penkerius metus?

Atsakymai į šiuos klausimus padės sužinoti, kiek pinigų reikia investuoti į tokius dalykus kaip internetinė parduotuvė, rinkodara ir ingredientai – tai galiausiai diktuoja kainas, kurias imate klientams..

Galiausiai paklauskite savęs – ką jūs atnešate prie stalo? Jei norite išsiskirti, jūs’Jums reikės USP (unikalaus pardavimo taško). Čia’pavyzdys.

JK Gurmanams„JK Gourmet“ rado nišinę rinką, kuri padeda daugiau nei milijonui amerikiečių.

„JK Gourmet“ prikalė savo nišą gamindamas produktus be grūdų, skirtus žmonėms, kuriems reikalinga pagalba, gydant opinį kolitą – ligą, kuria serga 1,6 milijono amerikiečių. Verslo vadovas Jodi pasakojo „Shopify“:

“Mes’Mes išgražinome savo nišą be grūdų, o tai užtikrina’taip pat be glitimo. Mes taip pat atsižvelgiame į augančios paleo bendruomenės poreikius ir kadangi mes visada atsisakėme rafinuoto cukraus ir dirbtinių saldiklių naudojimo, mes’kreipimasis į platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau.” 3

Šaltinis: Jūsų tiekėjas

Nepriklausomai nuo to, ar gaminsite maistą patys, ar nusipirksite paruoštų prekių parduoti’Turėsite rasti tiekėją. Keblus dalykas yra žinoti, kurie iš jų yra patikimi.

Naudodamiesi tokiomis svetainėmis kaip „Food Master“, galite padėti tiekėjams, kurie specializuojasi jums reikalingų ingredientų paieškoje, įsigyti. Kartą jūs’jūs sudarėte sąrašą, jūs’Noriu pasitikrinti sertifikatus ir netgi gali paprašyti nuorodų.

Visa tai labai įprasta, taigi, nereikia’nebijokite paklausti tiekėjo apie jo įgaliojimus. Atminkite, kad viskas, kas jums tiekiama, tiesiogiai atstovaus jūsų įmonei. Jei tiekėjas sako, kad jos produktai yra ekologiški, don’imk tai kaip Evangeliją – pažvelk į tai.

Patarimas: Daugybė mažų įmonių pradeda veiklą naudodamos „Costco“. Tai’Tai patikimas, gerai žinomas prekės ženklas ir patikimas tiekėjas.

4

Sukurkite savo prekės ženklą, pakuotę ir etiketes

Šiuo metu jūs turėtumėte aiškiai suprasti, kokį maistą norite parduoti ir kaip jūs’ketinu jį gaminti. Tu’Taip pat šiek tiek pamąsčiau apie jūsų prekės ženklą. Dabar, tai’Laikas įgyvendinti savo sprendimus.

Verslo pavadinimas

Verslo pavadinimas turėtų būti trys dalykai: įsimintinas, Aktualus, ir lengva rašyti.

Aišku, ‘Marija’s keksiukai’ yra tinkamas ir lengvai rašomas, tačiau ar jis liks žmonėms?’protai?

Pabandykite ir būkite kūrybingi. Galvok už langelio ir klausk kitų nuomonės. Jei tu’jūs planuojate pardavinėti tarptautiniu mastu’Taip pat norėsite įsitikinti, kad vardas nėra’Neteisingai pateiktas arba pamestas vertimas.

Prekės ženklo spalvos

Spalva nėra’t tik atspalvis – tai’s emocija. Jūsų pasirinktos spalvos priverčia žmones jaustis tam tikrais būdais. Galite būti drąsūs ir įkvepiantys, šilti ir aistringi, ar šaunūs ir novatoriški, naudodamiesi visomis pasirinktomis spalvomis.

Kalbant apie psichologiją, maisto įmonės linkusios rinktis ryškias spalvas. Jie’tai jaudinantis, aiškus ir gali paskatinti pirkti impulsus. Geltonos, raudonos ir apelsinų spalvos yra susijusios su nepavaldžiu maistu, o žalumynai ir bliuzas paprastai išreiškia sveikatą ir gyvybingumą..

Produkto vaizdai

Jūsų produkto vaizdai yra klientas’pirmas sąlyčio su maistu taškas – suskaičiuojami pirmieji įspūdžiai!

Nebent jūs įsivaizduojate save kaip kvalifikuotą fotografą, mes’d rekomenduoti mokėti už profesionalių gaminių vaizdus. Tai gali padėti jūsų maistui iššokti iš savo interneto puslapio ir patekti į klientą’krepšelis.

Pakavimo taisyklės

Tai yra svarbu. Pagal JAV įstatymus jūsų pakuotėje turi būti ši informacija:

 • Visas gaminyje naudojamų ingredientų sąrašas
 • Kiekis arba kiekis pakuotėje
 • Produkto svoris
 • Jūsų įmonės pavadinimas ir bet kuris jūsų naudojamas tiekėjas
 • ‘Naudojama’ / ‘geriausias iki’ datos

Tai turėtų būti ne tik ant visų jūsų pakuočių, bet ir interneto produktų aprašymuose. Tai’Taip pat naudinga įtraukti informaciją apie maistingumą, todėl žmonės turi supratimą apie naudą / rūpesčius, susijusius su maistu.

5

Kaina jūsų produktams

Tai’Viskas labai gerai, sukuriant šaunų prekės ženklą su puikiu USP, už kurio slypi keli skanūs malonumai – bet kaip sakoma sename posakyje, ‘pinigai Kalba.’

Kad ir kokie puikūs jūsų produktai yra, vis tiek turite žinoti, kaip juos įkainoti. Per ilgai per mažai vertindami maistą ar per daug jo vertindami, galite pamatyti jūsų verslo baką. Taigi, kaip jūs galite apskaičiuoti tinkamą kainą?

Na, „Shopify“ turi puikų išsamų vadovą, kuris padės jums tai išspręsti, kurį mes’Pateiksime jums trumpą apžvalgą.

Apskaičiuokite kintamas sąnaudas

Pirmiausia turite žinoti, kiek jūsų maistas kainuoja gaminti ir parduoti. Reikia atsižvelgti į tokius dalykus kaip ingredientų, pakavimo ir gabenimo išlaidos.

Pvz., Jei parduodate sriubas, susumuokite visas kintamąsias išlaidas ir sužinokite, kiek jums reikia’iš tikrųjų mokėdami už dėžutę.

Sukurkite pelno maržą

Kitas, jūs turite žinoti, kokią pelno dalį norite gauti. Norėdami tai padaryti, pagalvokite apie norimą gauti pelno sumą (pvz., 15% pelno).

Kai turite omenyje procentą, turite jį paversti dešimtainiu skaičiumi. Tai paprasčiausiai daroma padalijant iš 100 (pvz., 15/100 = 0,15).

Dabar jūs turite savo kintamųjų išlaidų skaičių ir dešimtainį skaičių, nurodantį pelno maržą. Iš čia apskaičiuokite, kiek turėtumėte imti mokestį už produktą. Tai gali gauti šiek tiek matematikos, bet nereikia’nesijaudinkite – tiesiog laikykitės „Shopify“’Paprasta lygtis, parodyta žemiau:

Tikslinė kaina = (kintama produkto savikaina) / (1 – jūsų norima pelno marža po kablelio)

Pastoviųjų išlaidų faktorius

Kitos išlaidos, į kurias reikia atsižvelgti, yra tokios, kaip maisto paruošimo nuoma, maisto ruošimo įranga, laikymo nuoma, draudimas, licencijavimo mokesčiai ir darbuotojų darbo užmokestis. Visus šiuos dalykus reikia atsižvelgti į tai, kad jūsų verslas net ir per mažiausias pertraukas būtų užtikrintas.

Patarimas: Shopify’„s“ „break-even“ skaičiuoklė gali jums padėti.

Bandymas ir keitimas ten, kur reikia

Galite pastebėti, kad pirmą kartą pataikėte į nagą ant galvos. Vis dėlto tikimybė, kad jūs’Turėsite patikrinti savo tikslines kainas ir peržiūrėti jas kas mėnesį. Gali prireikti šiek tiek laiko susitvarkyti, bet kai tik tu’radote savo poziciją rinkoje, jūs’būsiu teisingu keliu.

6

Sukurkite savo internetinę parduotuvę

Tai’akimirka tu’laukiau… laikas įgyvendinti savo planą!

Yra trys veiksmingi maisto pardavimo iš namų planai. Galite pasinaudoti internetinėse prekyvietėse (galvok „Amazon“ ar „Etsy“), susikurk savo elektroninės prekybos svetainė (tokiose platformose kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“) arba parduoti kuruojamus produktus per tiekėją.

Žemiau mes’Peržiūrėsite tris savo galimybes, pasversite kiekvieno privalumus ir trūkumus ir paaiškinsite, kas jie yra’vėl geriausiai tinka.

Maisto pardavimas internetu per prekyvietes

Už ir prieš

Argumentai užMinusai
 • Parduodama per platformą, kuri pritraukia pasaulinę auditoriją
 • Neatsako už savo svetainės valdymą
 • Lengvas sąrankos procesas ir automatizavimas
 • Negalima kūrybiškai valdyti, kaip rodomi jūsų produktai
 • Mažiau patikima nei turėti savo svetainę
 • „Amazon“ pirmenybę teiks savo produktams, o ne jūsų

Internetinės prekyvietės, tokios kaip „Amazon“ ir „Etsy“, yra įsteigtos el. Prekybos svetainės, kuriose galite susikurti paskyrą ir pateikti savo parduodamų produktų sąrašą. Internetinės prekyvietės yra geriausia tiems, kurie nori greitai pradėti pardavinėti, nes ten’Jokios svetainės sąrankos ar personalizavimo. O kadangi tu laimėjai’Negalėdami kurti interneto svetainę, jūs laimėjote’nereikia jaudintis dėl srauto nukreipimo į internetinę rinką – auditorija jau bus.

Tai pasakė, jei tu’Jus domina maisto produktų pardavimas iš namų internetinėje rinkoje, jūs’Norėdami pritraukti pirkėjus, turėsite konkuruoti su visais kitais platformos pardavėjais’ dėmesio. Tai pasakyti paprasčiau nei padaryti, ypač kai kai kurios rinkos reklamuoja tam tikrus produktus, palyginti su kitais. Tu’Taip pat turėsite norėti paaukoti šiek tiek asmenybės naudodamiesi internetine rinka. Jei prekės ženklas ir nuojauta jums yra svarbūs, jūs laimėjote’nenorite eiti šiuo konkrečiu keliu.

Jei nuspręsite kreiptis dėl internetinės rinkos patogumo, jūs’Parduosite toje svetainėje’s ne tavo – taigi tu’Turėsiu išstudijuoti tą konkrečią svetainę’s nuostatai. Žinoma, šie reglamentai reikalauja pagrindų, kurių jūs turite’Vis tiek turėsite padengti, pavyzdžiui, teisinę dokumentaciją, licencijavimą ir tinkamą pakuotę.

Bet kiekviena rinka taip pat turi savo specifinius standartus. Pvz., „Amazon“ iš pardavėjų reikalauja šių veiklos rezultatų tikslų:

 • Turintys mažesnį nei 1% užsakymo trūkumų lygį
 • Jei atšaukimo prieš įvykdymą procentas yra mažesnis nei 2,5%
 • Jei vėluojama gabenti mažiau nei 4%

Tai’Geriausia mokytis kiekvienoje internetinėje rinkoje’reikalavimus prieš pasirenkant tinkamą jūsų verslui platformą.

Maisto produktų pardavimas internetu per el. Prekybos svetainių kūrėją

Už ir prieš

Argumentai užMinusai
 • Tu’visiškai kontroliuojate, kaip jūsų produktai yra matomi ir rodomi
 • Ten’Turima pagalba ir palaikymas padės išspręsti iškilusias problemas’vėl turi
 • Jūs atrodote patikimesnis, ir tai’lengviau reklamuotis
 • Jūs turite pritraukti pirkėjų į savo svetainę
 • Tu’Turėsite skirti šiek tiek laiko savo internetinės parduotuvės kūrimui
 • Tu’Aš būsiu atsakingas už svetainės priežiūrą / atnaujinimą’s išdėstymas

El. Prekybos svetainių kūrėjai, tokie kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“, leidžia jums sukurti savo el. Prekybos parduotuvę, kuriai nereikia jokių techninių įgūdžių – jūs tiesiog pasirenkate svetainės šabloną, pritaikote jį ir pradedate pardavinėti. Ar tu’perparduodami kepinius iš namų ar kurdami pasaulį’Geriausias keto patiekalų planas, bus daugybė jūsų stiliui tinkančių šablonų.

elektroninės parduotuvės parduotuvės šablonasPopuliarus elektroninės prekybos kūrėjas „Wix“ leidžia lengvai pamatyti, kaip galėtų atrodyti jūsų parduotuvė su kiekvienu šablonu.

Šios priemonės yra skirtos kasdieniems pardavėjams, kurie dovanoja’t turi daug laiko, pinigų ar skaitmeninių žinių. Elektroninės prekybos svetainių kūrėjai yra geriausia tiems, kurie nori suteikti pirkėjams visą patirtį, nuo gražaus prekės ženklo svetainės iki suasmeninto mokėjimo proceso ir kas don’nenorite nagrinėti trečiųjų šalių taisyklių.

Šios platformos padeda jums sukurti individualų, firminį namą savo gaminiams. El. Prekybos svetainių kūrėjų iššūkis visų pirma yra pritraukti pirkėjus į jūsų svetainę – todėl mes’Parašėte tinklalapio reklamos vadovą, kuris padės. Kai tik pirkėjai pradės lankytis, jūs laimėjote’Jūs neprivalote konkuruoti su kitais pardavėjais taip, kaip tai darytumėte internetinėje rinkoje.

Jei nuspręsite naudoti el. Prekybos svetainių kūrėją, jūs’Pasirinkimų netrūks. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite sužinoti mūsų geriausios el. Prekybos platformų reitingą arba peržiūrėti trumpą trijų geriausių teikėjų santrauką:

Kalbant apie mokėjimus ir pristatymą, kiekviena platforma naudos skirtingus mokėjimo šliuzus. Vis dėlto visi jie linkę naudoti didelius: galvok „PayPal“, „Apple Pay“, „Stripe“ ir „Square“. „Shopify“ netgi turi savo mokėjimo šliuzą.

Kartą jūs’Jei pasirinkote, kuriuos mokėjimo metodus norite priimti, galite išspręsti pristatymo problemą. Vėlgi, šios platformos nustatė kurjerius, kuriais galite naudotis: „FedEx“, DHL ir tt Jūs’Vis dėlto pirmiausia turėsiu išsiaiškinti, kurie kurjeriai gali atsiųsti maistą, nes FDA (Maisto ir vaistų agentūra) nustatė taisykles, susijusias su greičiu ir temperatūra.

Maisto produktų pardavimas internetu per tiekėjus

Už ir prieš

Argumentai užMinusai
 • Tu laimėjai’t patys turite valdyti didelę (potencialiai greitai gendančių) maisto prekių atsargas
 • Tu laimėjai’Pakuotę ir siuntimą turite atlikti patys
 • Vis tiek turite atsakyti į bet kokius klientų skundus, net jei ir jūs’jūs nesate fiziškai atsakingi už procesą – taigi jūs’Turėsite atidžiai pasirinkti tiekėjus!
 • Nes tai yra patogus būdas pradėti pardavinėti’ten labai daug konkurencijos

Parduodant maistą internetu per tiekėją reiškia, kad jūs, mažmenininkas, neketinate’t neturite laikyti ar tvarkyti jokių tikrųjų maisto produktų. Verčiau jūs’Jei norite sukurti erdvę, kurioje jūs esate, naudokite internetinę rinką arba el. prekybos svetainių kūrėją’Priimsiu užsakymus ir bendrausiu su klientais. Tada tu’Įspėsime savo tiekėjus apie kiekvieną naują užsakymą, o tiekėjai išsiųs produktus kiekvienam klientui. Iš esmės jūs’vėl vedi pasirodymą, nenušlavęs rankų. Kitas šio modelio žodis yra laivo gabenimas.

Pradėti „drophipping“ verslą yra geriausia tiems, kurie nori mažos rizikos būdo pabandyti parduoti maistą internetu. Laivo pristatymas per tiekėją reiškia, kad jūs laimėjote’nereikia nerimauti dėl to, kad atsargos būtų šviežios, o tai kelia didžiausią susirūpinimą tiems, kurie parduoda produktus savo namų ar komercinėje virtuvėje.

Šis tiekėjo modelis leidžia daugiau laiko praleisti prekės ženklo kūrimui, pritaikymui ir klientų aptarnavimui. Tai’Svarbu atkreipti dėmesį, kad klientų aptarnavimas yra ypač svarbus siunčiant laiškus – nes jūs’naudodamiesi trečiųjų šalių tiekėjais kaip tarpininku jums ir jūsų klientams’Aš norėsiu tuo įsitikinti’visada yra komunikacijos ir paaiškinimo vieta.

7

Parduokite savo produktus

Santykių su klientais užmezgimas yra vienas iš elektroninės prekybos sėkmės ramsčių. Rinkodara yra puikus būdas ne tik parodyti savo gaminius visuomenės akyse, bet ir užmegzti ryšius su pirkėjais ir priversti juos jaustis kaip’vėl jūsų verslo dalis’ vizija.

Yra daugybė būdų, kaip išplatinti jūsų pranešimą – vis tiek per daug vienai straipsnio daliai, taigi, mes’ketinu sutelkti dėmesį į kai kuriuos paveikiausius dalykus, kuriuos galite padaryti.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) yra procesas, kurio metu jūsų svetainė pasirodo paieškos varikliuose, tokiuose kaip „Google“ ir „Bing“. Šiuo metu „Google“ turi daugiau nei 200 būdų nuspręsti, koks aukštas yra svetainių reitingas paieškos rezultatuose, tačiau čia yra keli pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti:

 • Raktažodžiai – Turite įsitikinti, kad jūsų produktų turinys yra susijęs su tuo, kuo jūs’perparduoti. Jei tu’esate Manhetene įsikūrusi „bagel“ įmonė, jūs’norėsite tokių frazių kaip ‘Niujorko bageliai’ jūsų produktų aprašymuose’„Google“ nesunku pasakyti apie jūsų tinklalapį.
 • Metaduomenys – Tai tekstas, kuris rodomas paieškos rezultatuose. Tai turi būti optimalus ilgis, apimti raktinius žodžius ir privilioti skaitytoją spustelėti jūsų nuorodą.
 • Atgalinis ryšys – „Google“ jūsų maisto rodymo būdas yra populiarus ir gerbiamas. Į kitas svetaines, nukreipiančias į jūsų svetaines, žiūrima labai, tarsi į rekomendacijas.
 • Mobilus reagavimas – Vienas dalykas, kurio paieškos varikliai nekenčia, yra tos svetainės, kurios nenaudoja’t tinkamai veikia mobiliuosiuose ir planšetiniuose įrenginiuose. Laimei, visos aukščiau išvardytos el. Prekybos platformos automatiškai reaguoja į mobilųjį telefoną, taigi’Tai nėra kažkas, dėl ko jums reikia jaudintis.

Socialinė žiniasklaida

Ryžtingas socialinis sekimas tik padidina jūsų kompaniją’patikimumas. Tai’Tai taip pat būdas bendrauti su klientais ir suteikti jiems sąlyčio tašką. Jei į savo svetainę įtraukiate socialinio bendrinimo mygtukus (kuriuos galite padaryti su bet kuria iš mūsų rekomenduojamų platformų), pirkėjai taip pat gali dalintis maistu su savo pasekėjais – tai’tai tiesiog nemokama reklama!

„Shopify“ ir „BigCommerce“ žengia viską žingsniu toliau, faktiškai leisdami tiesiogiai parduoti socialinėje žiniasklaidoje ir prekyvietėse. Nesvarbu’„Facebook“ ar „Instagram“, „Amazon“ ar „Etsy“, galite naudoti savo svetainę kaip centrą, tuo pačiu naudodamiesi ir kitomis internetinėmis rinkomis.

El. Pašto rinkodara

El. Prekybos svetainių kūrėjai turi savo, įmontuotą el. Pašto rinkodarą. Iš anksto parengtus el. Pašto šablonus galite užpildyti naujausiais pasiūlymais ir pasiūlymais, prieš išsiunčiant juos visiems savo abonentams.

Nesvarbu’skanių, nemokamų braškių pavyzdžių arba nusipirkite nemokamai, be spurgų, el. pašto rinkodara yra tikras būdas suvilioti klientą’domėkitės ir palaikykite juos grįžtančius į jūsų parduotuvę.

Parduoda maisto rinkose / festivaliuose

Turėdami visus šiuos išgalvotus internetinius būdus, kaip parduoti savo verslą’Nesunku pamiršti gerą senamadišką žodį. Išvykite ten ir asmeniškai reklamuokite savo maistą vietiniuose turguose ir festivaliuose. Galų gale, geriausias būdas reklamuoti savo maistą turi būti leidimas kitiems jo paragauti, tiesa?

Maisto rinkos ir festivaliai taip pat suteikia puikią galimybę išbandyti naujus produktus ir skonius. Jei tu’vėl norėdamas sužinoti, ar verta pradėti naujo produkto idėją’Nėra geresnės vietos nei festivalis, kuriame būtų galima surinkti kuo daugiau nešališkų nuomonių. Galite pasiūlyti nemokamų naujausios kūrybos pavyzdžių ir net paprašyti lankytojų įvertinti, ką jie vertina’bandėte 1–5 skalėje. Rinkos tyrimai dar niekada nebuvo tokie skanūs!

Kaip parduoti maistą internetu: Santrauka

Maisto pramonė klesti kaip niekad anksčiau. Ten’Visada yra priežastis atidėti prisijungimą prie interneto, bet jei maistas yra jūsų verslo dėmesys, tada ten’nėra tokio laiko kaip dabar.

Vadovaudamiesi išsamiu septynių žingsnių maisto pardavimo internetu vadovu, jūs’Galėsi savo svajonę paversti realybe. Apibendrinant, vėl reikia paminėti tuos septynis veiksmus.

7 maisto pardavimo internetu žingsniai

 1. Žinok įstatymą
 2. Raskite savo nišą
 3. Kreipkitės į savo tiekėją
 4. Sukurkite savo prekės ženklą, pakuotę ir etiketes
 5. Kainos savo produktus
 6. Sukurkite savo internetinę parduotuvę
 7. Parduokite savo produktus

Šie veiksmai yra ne tik jūsų maisto verslo internete sudedamosios dalys, bet ir jūsų sėkmės receptas.

Skirtingai nuo daugelio iš jūsų, mes laimėjome’t cukraus dangos – turėsite investuoti laiko į savo internetinio verslo atnaujinimą ir veikimą. Kaip ir plakti suflę, galite’tiesiog skubėkite per ją – įrodymas visada bus pudroje.

Atlikite mūsų veiksmus, laikykitės išmatuoto požiūrio ir stebėkite, kaip atgyja jūsų internetinis maisto verslas. Patikėkit, keli dalykai bus skanesni.

Kaip parduoti maistą internetu: DUK

Ar reikalinga licencija naminiam maistui parduoti?

Nebent tu’Jei tik kepate pyragus biuro labdaros fondui, atsakymas yra „taip“. Komerciniam bet kokio naminio maisto pardavimui reikės galiojančios valstybinės verslo licencijos. Norėdami gauti tokį, jūs’Turėsite išlaikyti sveikatos patikrinimą, laikydamiesi vietinių sveikatos reguliavimo standartų.

Kiek kainuoja verslo liudijimas?

Verslo pažymėjimo vertei įtakos turi daugybė dalykų, pvz., Vieta ir darbuotojų skaičius įskaičiuojami į bendrąsias išlaidas. Paprastai tariant, tai gali būti nuo 25 USD iki 7000 USD. Vis dėlto dauguma pradedančių maisto produktų ar mažų įmonių mokės nuo 50 iki 200 USD.

Kuo naudinga turėti savo maisto svetainę??

Visų pirma, tu’jūs visiškai kontroliuojate savo maisto rodymą ir reklamą. Naudojimasis el. Prekybos svetainių kūrėjais taip pat gali būti labai naudingas, nes tai leidžia visiems kurti svetaines. Jūs netgi galite parduoti įvairiais kanalais, pavyzdžiui, prekyvietėse ir socialinėje žiniasklaidoje.

Kiek kainuoja elektroninės prekybos svetainių kūrėjai?

Visi elektroninės prekybos svetainių kūrėjai pasiūlys daugybę skirtingų kainų planų. Jie svyruoja nuo visiškai nemokamų iki individualių citatų. Mažos maisto įmonės gali tikėtis mokėti maždaug nuo 20 iki 80 USD mėnesinį mokestį. Tai apima jūsų svetainės dizainą, prieglobą ir saugumą, be to, įkeliama daugiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me