Kaip parduoti makiažą internetu

Tai’lengviau nei bet kada parduoti makiažą iš namų

Amerikos grožio ir kosmetikos rinka nesiruošia bet kur. Tai buvo verta 60 milijardų JAV dolerių 2016 m., O šie metai turėtų pasiekti 90 milijardų dolerių. Tai’Daug pelno reikia apeiti, tad kodėl gi neįsigilinus į jį?


Mes’sudarė šį vadovą, kad būtų kuo lengviau parduoti makiažą iš namų. Taigi, be papildomo patarimo, patikrinkite mūsų žingsnis po žingsnio:

Makiažo pardavimas internetu

 1. Raskite savo nišą
 2. Šaltinis gamintojas
 3. Pažymėkite ir supakuokite savo makiažą
 4. Pasirinkite platformą
 5. Reklamuokite savo makiažą

Dabar leisk’atidžiau pažvelkite į kiekvieną iš šių žingsnių.

1

Raskite savo nišą

Grožio pramonė jau dabar yra didžiulė, tikimasi, kad JAV rinka kasmet augs 3,5%. Nors tai reiškia jūs’turite didelę potencialią auditoriją, tai taip pat reiškia jus’Turėsi rasti būdą, kaip išsiskirti iš minios kitų žmonių, kurie internetu parduoda grožio produktus.

Norėdami atskirti save, don’nesistenkite kreiptis į kiekvieną vartotoją – Jei metėte per platų tinklą, tada jūsų produktai laimėjo’t nedaryti asmeninio stygos su bet kas. Geriau užduokite sau du klausimus, kad susiaurintumėte savo tikslinę auditoriją:

 1. daro jūsų produktą unikalų?
 2. PSO ar tas unikalus pardavimo punktas (USP) pritrauks?

Jūsų USP gali būti toks paprastas, kaip mažos kainos ar netradicinės spalvos, arba toks pat sudėtingas kaip saulės nudegimą atstatantis drėkintuvas (ir jei jums pavyks sugalvoti tokį, praneškite mums). Viskas, kas aiškiai ir drąsiai išskiria jūsų produktą iš konkurencijos, yra tai, ko turėtumėte siekti.

pateikė Saros odos priežiūros įmonėGrožio prekės ženklas „By Sarah“ garsino savo vardą koncentruodamasi tik į ekologiškas ir chemines odos priežiūros priemones. Gerindami savo prekės ženklą’apibūdinančias savybes (šiuo atveju natūralių ingredientų), jūs’galėsite sukurti savitą tapatybę.

Jei tu’Jei jums sunku sugalvoti originalią idėją, pabandykite pagalvoti apie USP, kuris įtikintų tu pirkti. Juk ten’Jokio demografinio, jūs žinote geriau nei savo! Protingai atlikite savo kasdieninę grožio rutiną ir pažiūrėkite, ar nėra spragų, kurias naujas produktas galėtų užpildyti. Ar jūsų tušas visada atsisako nusiplauti? Gal galite parduoti stipriausią rinkoje esantį akių makiažo valiklį. Ar jūsų grožio rutina nuobodi? Gal juokinga veido kaukė bus jūsų bilietas į sėkmę.

2

Šaltinis Gamintojas

Jei tu’Jei nedarote savo grožio produktų nuo nulio, kyla klausimas: su kokiu gamintoju norite dirbti?

Yra dvi pagrindinės galimybės įsigyti gamintoją. Pirmasis variantas yra bendradarbiavimas su gamintoju, kad būtų sukurtas jūsų unikalus produktas. Tai reiškia, kad reikia tirti kosmetikos gamintojus – tiek vietoje, tiek užsienyje -, kurie bendradarbiaus su jumis kurdami originalią produktų liniją. Tai puikus pasirinkimas, nes jūs vis tiek gaunate prekės ženklo pranašumą ženklindami savo produktus kaip “originalus.” Galbūt net pavyks rasti savo rajone tinkamą gamintoją, kuris palengvins kūrimo proceso priežiūrą. Norėdami sužinoti, ar ten yra šis JAV kosmetikos gamintojų sąrašas’Tai geras tiekėjas’Tau taip pat vietinis.

Antrasis variantas yra balta etiketė arba naudojant generinį produktą, kurį gamintojas leidžia jums ženklinti savo prekės ženklu. Kalbant apie kosmetiką, tai paprastai reiškia šiek tiek spalvos / aromato ir pan. Pakeitimą. grožio prekės, o vėliau parduokite ją savo prekės ženklu. Balta etiketė yra patogi, nes jūs’Vienu mygtuko paspaudimu gaukite gatavą produktą, kurį vėliau galėsite parduoti naudodami savo prekės ženklą. Žinoma, baltojo etiketo trūkumas yra tas, kad jis’sunku nustatyti patikimumą, nes tu gali’Teigiate, kad jūsų produktai yra vienetiniai.

Jei nuspręsi eiti su šiuo modeliu, tu’Turėsite atlikti išsamius savo tiekėjo tyrimus. Keli klausimai, kuriuos reikėtų atsiminti svarstant galimus baltųjų etikečių gamintojus:

 • Ar yra kokių nors ingredientų, kuriuos jums nereikia?’nenorite savo produktų? Jei tu’Pavyzdžiui, norėdami parduoti ekologišką ar veganišką makiažą, įsitikinkite, kad tiekėjas patenkins šiuos reikalavimus. Panašiai ir jūs’Norėsite sužinoti, kokius konservantus tiekėjas naudoja, kad produktai būtų švieži.
 • Ar tiekėjas patvirtintas jūsų šalyje? JAV įsikūrusiems verslams – jūs’Noriu įsitikinti, kad jūsų tiekėjas laikosi ir Federalinio maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C įstatymas) ir Sąžiningo pakavimo ir ženklinimo įstatymas (FPLA). Skirtingai nuo narkotikų, kosmetikai nereikia FDA patvirtinimo prieš jiems pradedant pardavimą, tačiau FDA vis dar vykdo patikrinimus ir teikia reglamentus, užtikrinančius, kad “suklastoti ir klaidingi” produktai pašalinami iš rinkos.
 • Ar yra užsakymų minimumai? Įsitikinkite, kad jūs don’t galų gale tiekėjas, reikalaujantis daugiau apimties nei jūs’pradžioje pasiruošęs įsipareigoti. Kai jūsų verslas įsitvirtins ir sulauks daugiau klientų, atsargų užsakymai augs. Bet kai pirmą kartą internete pradedate pardavinėti makiažą, tai’Geriausia taupyti pinigus ir išteklius ten, kur galite, įskaitant atsargas!
 • Ar tiekėjas pateikia gaminio pakuotes? Jei jūsų tiekėjas ne’t tiekite fizinę produkto pakuotę, jūs’Turėsiu išsiaiškinti, kur tu’ketinu tai gauti. Galite pakuoti savo produktus namuose, naudingi patys užtikrindami kokybę – tačiau mes to nenorėtume’Nerekomenduokite to, nebent turite projektavimo patirties! Vietoj to galite pirkti iš atskiro tiekėjo. Galite pasirinkti iš daugybės specialių kosmetikos pakuočių tiekėjų, iš kurių dauguma leis jums pritaikyti pakuotes, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą.

Nesvarbu, ar nuspręsite pasigaminti savo kosmetiką, ar dirbtumėte su gamintoju, ar baltos etiketės gaminius – tai padės apsižvalgyti FDA’Geros kosmetikos gamybos praktikos (GMP) gairės. Tai tik gairės (priešingai nei griežti ir greiti reglamentai), ir jos’Tai puikus atskaitos taškas, padedantis užtikrinti, kad gamybos procesas padės jums sėkmingai.

3

Prekės ženklas ir įpakuokite savo makiažą

“Prekės ženklo kūrimas” apima visus iš pažiūros mažus elementus, kurie prideda tai, kaip žmonės suvokia jūsų produktą. Tai apima jūsų atvaizdus, ​​balso toną ir logotipus. Gali atrodyti, kad nepaprastai sunku dirbti su tiek daug judančių dalių, tačiau reikia pasirinkti vieną elementą, pritaikyti jį tikrai gerai ir tada suderinti kitus elementus tuo pačiu tonu. Taip sutaupysite laiko ir užtikrinsite, kad jūsų prekės ženklas bus darnus. Svarbu ir sanglauda: 70% vienos apklausos dalyvių teigė, kad bendraujant su klientais labai svarbu nuoseklų prekės ženklo naudojimą.

Mes rekomenduojame pradėti nuo savo prekės ženklo’vaizdai – konkrečiai jūsų prekės ženklas’s spalvos! Tai informuos apie sprendimus, susijusius su logotipais, pakuote ir tonu, kurie bus priimti vėliau. Spalvų schemos nereikia’Tai neatsitiks atsitiktinai – iš tikrųjų beveik kiekvienas prekės ženklo logotipas, kurį perduodate gatvėje, turėjo daugybę minčių.

Čia bus naudinga žinoti savo nišą. Spalvų psichologiją galite naudoti norėdami suderinti savo prekės ženklo spalvas su savo nišos žmonių interesais. Pvz., Purpuriniai raginimai atminti tokius motyvus kaip turtas ir prabanga daugumai žmonių. Taigi, jei jūs’iš naujo pateikdami modernų, prabangų gaminį, tada tai yra ideali naudoti spalva. Tuo tarpu mėlyna spalva sukelia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, todėl jūs’Pamatysite daug bankų, naudojančių tai savo prekės ženklui (pagalvokite „Chase“ ir „American Express“). Jei tu’mes ieškome daugiau spalvų specifinių patarimų’parašėme šį suskirstymą, kaip pasirinkti spalvų schemą svetainėje, ir tie patys principai galioja renkantis prekės ženklo spalvų schemą.

Kartą jūs’Jei galutinai pasirinkote savo spalvą, galite ją naudoti norėdami informuoti apie visa kita. Aišku, jei pasirinksite mėlyną spalvų schemą, jūs’Noriu tai atspindėti savo logotipe ir gaminio vaizduose. Bet jūs taip pat galite naudoti norėdami išsiaiškinti savo prekės ženklą’s balso tonas – a “mėlyna” prekės ženklas turėtų naudoti žinutes’pvz., patikimas ir ramus.

Norite išsamesnių patarimų apie prekės ženklą? Mūsų Kaip sukurti prekės ženklą vadovas papasakos viską, ką reikia žinoti

Sužinoję, kaip atrodys jūsų prekės ženklas, galite pradėti galvoti apie pakuotes. Tai’Tiesa, kad pakuotė buvo sukurta tam, kad transportavimo metu produktai būtų saugūs, tačiau tu’Apribosite savo verslą, jei tai’viskas, kam jūs tai naudojate!

Pakuotė su firminiu ženklu sukuria išsamesnę patirtį klientui ir juo’Tai ypač svarbu verslui internete. Jei neturite plytų ir skiedinių parduotuvių, kad pirkėjams būtų sukurta patirtis, turite pasikliauti savo jėgomis “„bokso“ patirtis” pasiimti šiek tiek tingumo. Stilinga, linksma ir patirtinė pakuotė taip pat yra lengva rinkodaros taktika „Instagram“ ir „YouTube“ amžiuje.

„YouTube“ rinkodaros pavyzdys

Nors kai kurios kompanijos moka socialinės žiniasklaidos influenceriams už produktų siuntimą internete, daugelis žmonių vis tiek kuria natūralius vaizdo įrašus ir įrašus, kurie taip pat gali įgauti didelę trauką. Net neatsižvelgdami į įsitraukimą į internetą, puiki pakuotė vis dar eina ilgą kelią: internetinės įmonės, kurios ypač daug dėmesio skiria savo pakuotėms, praneša, kad vartotojų susidomėjimas padidėja vidutiniškai 30%. Tai’Tai puikus būdas išlaikyti lojalius klientus!

Savo makiažo etikečių klijavimas

Kada tu’Parduodate makiažą internetu, jūs’Turėsite atkreipti dėmesį į jūsų šalies, valstijos ir regiono specifinius grožio produktų pakuočių ženklinimo reikalavimus. Šie reikalavimai taikomi tokiems elementams kaip ingredientų sąrašai, saugos ir alergijos įspėjimai ir bet kokie pranešimai / teiginiai, nurodyti ant pakuotės. FDA’s Kosmetikos ženklinimo vadovas yra šaltinis, kurį galite naudoti, kad įsitikintumėte, jog jūsų makiažas yra tinkamai paženklintas prieš išsiunčiant.

4

Pasirinkite platformą

Dabar, kai tu’sukūrę produktą, kurio žmonės jaudinasi, kitas klausimas: kur internetu parduoti grožio produktus? Trys veiksmingiausios platformos yra elektroninės prekybos svetainių kūrėjai, internetinės prekyvietės, ir laivo gabenimas. Geriausias būdas parduoti makiažą internetu galų gale paaiškėja, kas jums labiausiai tinka, bet mes’Paaiškinsiu šių trijų geriausių metodų duomenis, kad galėtum priimti pagrįstą sprendimą.

El. Prekybos svetainių kūrėjai

El. Prekybos svetainių kūrėjai yra sukurti taip, kad sukurti savo svetainę būtų kuo lengviau ir be streso. Sąrankos procesas paprastai pasirenka šabloną, tada naudojant valdomą nuvilkimo redaktorių, kad tinkintumėte savo svetainę’s išdėstymas. Po to galite lengvai pridėti el. Prekybos funkcijų naudodami programas ir valdiklius, kurie dažnai būna iš anksto įdiegti.

Elektroninės prekybos svetainių kūrėjai iš pirmo žvilgsnio

Kaina20–30 USD / mėn., Pridėjus mokesčius už sandorius
Argumentai užIntegruotos klientų aptarnavimo paslaugos, lengvai naudojamos, tačiau vis tiek jas galima lengvai pritaikyti
MinusaiTurite patys reklamuoti ir pritraukti srautą į svetainę
Geriausiai tinkaNorintiems susikurti individualizuotą apsipirkimo patirtį
Geriausi teikėjai„Shopify“, „BigCommerce“

„Shopify“ ir „BigCommerce“ yra du geriausi e-komercijos svetainių kūrėjai rinkoje, o mes’ketinu naudoti „Shopify“ kaip mūsų atvejo analizę, nes ji’Tai geriausias našumas mūsų vidaus tyrime.

El. Prekybos svetainių kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, puikiai tinka tinkinti jūsų svetainę, o vėliau ir jūsų klientus’ apsipirkimo patirtis. Jei tu’Jei rimtai ketinate sukurti stiprų savo prekės ženklą, tada e. prekybos kūrėjai yra tas kelias. Pažvelkite į žemiau esantį „Shopify“ redaktorių – tai tikrai taip paprasta, kaip spustelėti “pridėti produktą” arba “tinkinti temą” kad jūsų svetainė būtų sukurta ir paleista!

parduotuvių redaktoriaus ekranas

Nes jūs’Kurdami savo svetainę neparduosite produktų kaip didesnės rinkos dalis, neigiama yra tai, kad jūs laimėjote’t neturi integruotos auditorijos, su kuria galėtų dirbti. Vietoje to, norėdami padidinti savo svetainę, galite naudoti tokią taktiką kaip Search Engine Optimization (SEO)’reitingą paieškos sistemų, tokių kaip „Google“, rezultatų puslapiuose. Donas’tegul santrumpa jūsų negąsdina – SEO iš tikrųjų gali būti tikrai paprastas, o mes’Jūs parašėte išsamią „Shopify“ SEO apžvalgą, kuri tikrai jus parinks.

Kainų suvestinė

Shopify’Pigiausias visavertis elektroninės prekybos planas yra pagrindinis planas, kainuojantis 29 USD / mėn. Ši kaina apima daugybę el. Prekybos programų ir funkcijų ir apima viską, išskyrus 2,9% operacijos mokestį, kuris tampa 0%, jei nuspręsite naudoti „Shopify Payments“. Galite išbandyti „Shopify“ nerizikingai per 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Neapsidžiaugė „Shopify“?

Perskaitykite mūsų reitingą 7 geriausios el. Prekybos platformos sužinoti daugiau galimybių

Internetinės prekyvietės

Galite galvoti apie internetines prekyvietes kaip “bendruomeninis” internetinės erdvės, kuriose daugybė skirtingų pardavėjų parduoda produktus toje pačioje svetainėje. Akivaizdžiausias internetinės rinkos pavyzdys yra „Amazon“. Klientai naudoja internetines prekyvietes pagal tą pačią įvairovę’galėsi aprūpinti.

Internetinės prekyvietės iš pirmo žvilgsnio

Kaina20¢ įtraukimo mokestis, pridedant 3,5% nuo jūsų pardavimo kainos
Argumentai užIntegruota auditorija, greitas sąrankos procesas
MinusaiPirkėjų konkurencija’ dėmesį, ne taip lengvai pritaikomą kaip svetainių kūrėjai
Geriausiai tinkaNorintys greitai parduoti
Geriausi teikėjai„Etsy“, „Glambot.com“

„Etsy“ ir „Glambot.com“ yra dvi puikios internetinės makiažo pardavimo vietos. „Glambot“ yra ypač orientuota į grožio produktus, bet mes’ketinu sutelkti dėmesį į „Etsy“, nes jis pritraukia didžiulę auditoriją – ir tai’pagrindinis internetinės rinkos patrauklumas.

„etsy“ makiažo rezultatų puslapis

2018 m. „Etsy“ pirko daugiau nei 39 milijonai vartotojų. Tai reiškia, kad jei jūs parduodate grožio produktus internetu naudodamiesi „Etsy“, daugiau nei 39 milijonai ieškotojų turės prieigą prie jūsų produktų – taigi, skirtingai nei el. Prekybos svetainių kūrėjas, jūs laimėjote’neturite labai jaudintis, kad pritraukiate srautą į jūsų sąrašą. Tai sakant, tu bus turi varžytis dėl dėmesio su milijonais kitų aktyvių „Etsy“ pardavėjų, o tai gali sukelti vargo.

Kitas didelis skirtumas tarp internetinių prekyviečių ir el. Prekybos svetainių kūrėjų yra tas, kad galite greičiau pradėti naudodami internetines prekyvietes. Pavyzdžiui, kadangi pati „Etsy“ platforma jau yra sukurta, jums tereikia pridėti savo produktų sąrašus prie esamos svetainės – tuo tarpu „Shopify“ pirmiausia turite skirti laiko kurti Tinklalapis. Tačiau kompromisas yra tas, kad internetinės prekyvietės gali’siūlyti suasmenintą, savitą apsipirkimo patirtį, kaip tai gali padaryti el. prekybos svetainių kūrėjai.

Kainų suvestinė

Etsy apmokestina 20¢ įtraukimo mokestis, pridedant 3,5% jūsų pardavimų. Ką tu’tikrai moka už Etsy’esamą auditoriją ir šios platformos teikiamą lengvą sąranką.

Laivų pervežimas

„Dropshipping“ yra stebėtinai paprastas modelis, kurį jūs, mažmenininkas, dovanojate’t. iš tikrųjų neturi tvarkyti jokių produktų ar gabenti atsargų. Užuot pirkę produktus, jie užsako jūsų internetinėje parduotuvėje, o jūs įspėjate tiekėją. Tada jūsų tiekėjas pristato produktą klientui. Vienas iš pagrindinių „drophipping“ apeliacijų yra tas’biudžetą nesunku susitarti, nes to nereikia’Iš tikrųjų atsargas tiekiate patys, jūs to nedarote’t turi nerimauti, kad neišnyktų!

Laivų pervežimas iš pirmo žvilgsnio

KainaElektroninės prekybos kūrėjo išlaidos arba internetinėje prekyvietėje, plius apie 30,00 USD / mėn., jei reikia tiekti laivą
Argumentai užPalengvina biudžeto sudarymą, nesijaudinkite dėl produktų atsargų atnaujinimo
MinusaiNesąžininga patirtis tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, brangesnė dėl trečiųjų šalių pardavimo
Geriausiai tinkaFotelio verslininkas
Geriausi teikėjai„Oberlo“ programa (per „Shopify“)

Tu gali naudoti arba el. prekybos svetainių kūrėjas arba internetinė rinka, kad būtų galima pradėti gabenti lašus. Aukščiau pateiktuose skyriuose bus pakankamai informacijos, kad galėtumėte pasverti pliusus ir minusus bei priimti savo sprendimą, tačiau jei jūsų paprašysite, elektroninės prekybos svetainių kūrėjai yra geresnė priemonė parduoti makiažą internete. Jie siūlo daugiau suasmeninimo neprarandant naudojimo paprastumo, o „Shopify“ siūlo net lašinimo programą, pavadintą „Oberlo“.

„Oberlo“ programa

„Oberlo“ sukurtas integruoti su „Shopify“ parduotuvėmis ir leidžia greitai importuoti gaminius bei automatizuoti užduotis. Be abejo, „Oberlo“ yra tik viena iš daugelio naudingų programų, skirtų gabenti lašus, tačiau ji’Retai randa elektroninės prekybos kūrėją ir „drophipping“ programų derinį, kuris puikiai dera kartu su „Shopify“ ir „Oberlo“.

Kainų suvestinė

Siuntos pristatymas apims el. Prekybos tinklalapio kūrėjo išlaidas arba jūsų pasirinktoje internetinėje prekyvietėje, plius lažybų programos / tiekėjo kaina, kuri yra apie 30,00 USD / mėn.

Suintriguota? Perskaitykite mūsų visą vadovą Pradėti verslą, kuriame gabenama ne parduotuvė daugiau informacijos 5

Reklamuokite savo makiažą

Taigi, jūs esate prisijungę internete. Dabar tai’laikas skleisti žodį! Lengviausias būdas reklamuoti savo produktus yra naudojant – jūs atspėjote – socialinę mediją.

Tai’Ne paslaptis, kad socialinė žiniasklaida yra lengviausias būdas pagerinti jūsų reputaciją žodžiu, o dauguma prekės ženklų tuo aktyviai naudojasi: dabartinėje situacijoje bent 96% grožio prekės ženklų turi socialinės žiniasklaidos paskyrą. Pagrindinis buvimo socialinės žiniasklaidos tikslas yra galimybė, kurią ji teikia įsitraukti su savo auditorija.

Galite pradėti sekti populiarius žmones ir puslapius savo pasirinktoje nišoje bei bendrauti su jais, kad gautumėte toliau nurodytą informaciją. Jei norite, kad žmonės kalbėtų apie jūsų prekės ženklą, taip pat galite tinkinti, prisegti, paskelbti ir bendrinti atitinkamą originalų turinį. Tikrų žmonių socialinis įrodymas yra geriausia reklamos rūšis, kurią galite padaryti, nes 92% vartotojų mano, kad pažįstamų žmonių pasiūlymai dėl beasmenės reklamos pasiūlymų. Pagalvok apie tai: tu’d tikriausiai pasitikite draugo ar bendradarbio restorano rekomendacija dėl begėdiškos reklamos skelbimų lentoje. Kai kas nors’„Facebook“ draugas dalijasi jūsų įmone’paštu, tai reiškia daug daugiau nei tuo atveju, jei būtumėte jį paaukštinę patys.

Norite išsamesnių patarimų dėl reklamos? Mūsų Kaip prekiauti produktu vadovas papasakos viską, ką reikia žinoti

Kaip parduoti makiažą internetu: Pakartokite

Šiuo metu jūs žinote visus pagrindus, būtinus norint sėkmingai parduoti makiažą iš namų. Viskas prasideda nuo tinkamų teisinių pagrindų įgijimo, o iš ten galite įsitraukti į smagius dalykus, pvz., Tinkinti savo produktą ir reklamuoti jį internete..

Jei norite paaiškinti, atlikite visus penkis veiksmus:

Populiariausi patarimai, kaip internetu parduoti makiažą

 1. Raskite savo nišą
 2. Šaltinis gamintojas
 3. Pažymėkite ir supakuokite savo makiažą
 4. Pasirinkite platformą
 5. Reklamuokite savo makiažą

Kai reikia pasirinkti platformą, ji’E-komercijos svetainių kūrėjai ir internetinės prekyvietės yra gana apsisprendę. Priklausomai nuo to, kurį metodą pasirinksite, mes atitinkamai rekomenduojame „Shopify“ ir „Etsy“. Ir tu gali’klysti su „Shopify“’s „Oberlo“ programa, jei nuspręsite pirkti laiškus.

Nepriklausomai nuo pasirinktos platformos, ji’puiki patirtis parduodant ką nors’vėl aistringai – ir grožio rinka negalėjo’t būti geresne vieta pradėti. Sėkmės ir palaikykite mus paskelbtus komentaruose!

Kaip parduoti makiažą internetu: DUK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me