Kaip parduoti marškinėlius internetu

Contents

Kurkite ir pardavinėkite marškinėlius internetu – 9 patarimai, kuriuos privalote turėti

kaip parduoti marškinėlius internetuPajamos vien iš marškinėlių ir vienetų 2019 m. JAV sudarė šiek tiek daugiau nei 22 mln. USD, ir tikimasi, kad rinka kasmet augs. Jei tu’galvojote apie marškinėlių pardavimą internetu, dabar pats laikas savo svajones paversti realybe.


Tu ne’Norint parduoti marškinėlius internetu, nereikia techninių įgūdžių ar tonų pinigų. Šis vadovas parodys, kaip tai padaryti. Mes žinome, kad pradėti nuo bet kokio projekto gali būti baisu, todėl mes’Apžvelgsime kiekvieną žingsnį, pradedant nuo tikslinės auditorijos suradimo iki autoriaus teisių į jūsų genialius marškinėlių dizainus.

Kaip parduoti marškinėlius internetu – 9 paprasti žingsniai

 1. Atlikite savo tyrimus
 2. Raskite savo nišą
 3. Pradėkite kurti
 4. Nuspręskite, kaip parduoti internetu
 5. Padarykite savo marškinėlius tikrais
 6. Nustatykite savo parduotuvę
 7. Apimkite internetinę rinkodarą
 8. Apsaugokite savo dizainus
 9. Donas’t mesti!

Mes’Išstudijuosime kiekvieną žingsnį ir pateiksime naudingų patarimų, patarimų, patarimų ir patarimų’ts padės sukurti sėkmingą marškinėlių verslą.

Sužinoti daugiau

 • Norite prieš pradėdami kurti svetainę? Peržiūrėkite mūsų Internetinės parduotuvės palyginimo diagrama surasti savo tobulą statybininką

1

Atlikite savo tyrimus

Mes žinome, kad tai nuobodi dalis. Bet tai’Tai taip pat gyvybiškai svarbus sėkmingo internetinio verslo kūrimo aspektas – be tyrimų’Stengsimės surasti tinkamą jūsų produktų auditoriją ir galbūt netgi kopijuosite ką nors kitą’idėjų to nesuvokdama!

Yra trys pagrindinės sritys, kuriose reikia atlikti tyrimus – taigi griebk puodelį kavos, susitvarkyk sau užkandį ir būk patogus.

1. Nurodykite savo tikslinę auditoriją

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas tu’perparduoti. Kas yra jūsų paveikslėliai, perkami, dėvimi ir mylimi marškinėliai? (Clue: atsakymas neturėtų’t būti “visi.”)

Susiaurinę tikslinę ar idealią auditoriją, padėsite suprojektuoti ir parduoti marškinėlius internetu. Taigi, kaip jūs atrandate savo tikslinę auditoriją? Čia yra keletas patarimų:

 • Pagalvokite apie savo aistras ir pomėgius ir tai, kas jomis dalijasi
 • Raskite prekių ženklų, kurie daro kažką panašaus į jūsų idėją, ir pasinaudokite jų svetaine, socialine žiniasklaida ir apžvalgų puslapiais, kad pamatytumėte, kas sudaro jų pagrindinę klientų bazę.
 • Sužinokite, ko žmonės nori – galite atlikti apklausas ar interviu ir sužinoti daugiau apie tai, kas jūs’naujo taikymo

Šių klausimų nagrinėjimas turėtų greitai padėti išsiaiškinti, kam norite parduoti – ar bent jau – kam laimėjote’t būti tikslingas, o tai taip pat naudinga.

x failų marškinėliai raudoniTen’tai daugybė marškinėlių, skirtų televizijos laidos „The X-Files“ gerbėjams – niekas kitas nepirks tokių nišinių gaminių, tačiau šie pardavėjai žino savo auditoriją!

Gerai supratę savo tikslinę auditoriją, padėsite:

 • Nuspręskite, kur geriausia parduoti internete (pvz., Kiek pasikliauti socialine žiniasklaida)
 • Pasirinkite tinkamą kalbą, balso toną, spalvas ir prekės ženklą, kad patrauktumėte klientus
 • Kurkite produktus, kuriuos parduodate, sutelkdami dėmesį ir pritaikydami savo dizainą savo auditorijai

2. Konkurentų analizė

Tai gali atrodyti sausa, bet pagalvok apie tai kaip kažkas iš Džeimso Bondo. Jūs pateksite į “šnipas” pas konkurentus, išsiaiškinkite jų stipriąsias ir silpnąsias puses, tada naudokite šią informaciją, kad jūsų produktas ir pardavimo strategija būtų dar stipresni.

Tiesiog apsilankykite „Google“ ir pradėkite ieškoti prekių ženklų, kurie, jūsų manymu, yra skirti panašiai auditorijai, jums parduoti panašius produktus ar dominuoti marškinėlių rinkoje.. Paklausk savęs:

 • Ką jie daro gerai? Ar galiu tai pakartoti?
 • Kas jiems blogai? Kaip aš galiu padaryti geriau?
 • Ar galiu realiai konkuruoti su šiuo prekės ženklu? Jei ne, kaip aš galiu būti kitoks?

Tai pradės sutelkti dėmesį į jūsų idėjas ir padės tuo įsitikinti’marškinėlių pramonėje sukuriate unikalią erdvę sau.

3. Įkvėpimas

Smagiausia dalis! Visą laiką tu’vėl čiaudėti per konkurentus’ svetainėse ir naršydami marškinėlių dizainą, turėtumėte plačiai atverti akis, kad galėtumėte įkvėpti. Nesvarbu’patys marškinėliai ar net prekiniai ženklai, logotipai ar spalvos, tyrimų metu galite semtis idėjų savo verslui.

Saugokis:

 • Dizaino idėjos
 • Gerai naudoja spalvą
 • Humoro pavyzdžiai
 • Tinkinimo parinktys
 • Geriausiai parduodami modeliai

Tada galėsite panaudoti šias idėjas norėdami paveikti savo dizainą, kai reikia sukurti ir parduoti marškinėlius internete.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Nustatė savo tikslinę auditoriją
 • Atliko keletą konkurentų tyrimų
 • Ieškojo įkvėpimo ar naujų idėjų

2

Raskite savo nišą

Tu’tikriausiai jau supratote, kad marškinėliai yra visur. Nuo internetinių prekyviečių iki miesto gatvių kampų atrodo, kad visi nori parduoti jums savo dizainą – ir jei jūs to neturite’Jei neturėsite unikalaus pardavimo taško, jūsų produktai bus nuplauti marškinėlių padangėje.

Tai’kodėl jums reikia nišos.

Jau nuo pirmos dienos turėtumėte galvoti apie tai kas išskiria jus iš visų kitų marškinėlių pardavėjų ir kodėl žmonės norės pirkti jūsų marškinėlius, o ne konkurentus’ Produktai. Donas’t panikos – mes’jau nekalbu apie tai, kad pritvirtinčiau prie batelių pritvirtintus batus ar visiškai pergalvočiau madą. Tai gali būti daug paprasčiau!

Tinkama vieta pradėti galvoti apie tai, kodėl jūs’vėl kuria marškinėlius. Be pinigų užsidirbimo, kas privertė jus „Google“ parduoti marškinėlius internetu? Kai kurie žmonės tai daro norėdami surinkti pinigų labdarai, atkreipti dėmesį į psichinės sveikatos problemas arba išreikšti meilę televizijos laidai, knygai ar filmui..

parduodant marškinėlius internetinėje psichinės sveikatos kampanijojeVerslas, įžymybės ir asmenys pranešimams skleisti dažnai naudoja marškinėlius. Šie marškinėliai yra iš garsenybių kampanijos, kuria siekiama surinkti pinigų labdaros organizacijoms, remiančioms psichinę sveikatą. Gera žinoti… 75% vartotojų renkasi prekės ženklus, kad suasmenintų savo žinutes, pasiūlymus ir patirtį. Apsvarstykite galimybę pritaikyti dizainą, kad sudomintumėte klientus ir padidintumėte pardavimus.

Štai keli kiti dalykai, apie kuriuos reikia galvoti:

 • Skausmo taškai, su kuriais susiduria jūsų tikslinė auditorija – kaip galėtumėte patenkinti jų poreikius?
 • Ar šokinėjate dėl greitos tendencijos, ar kuriate ilgalaikį dizainą?
 • Ar turite unikalų kampą? Pavyzdžiui, jūsų marškinėlių poveikį aplinkai arba istoriją, kurią pasakoja jūsų dizainas?

Tai’Gana aišku, kad jūsų niša yra glaudžiai susijusi su tiksline auditorija, todėl pabandykite skirti joms savo prekės ženklo pagrindą.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Mintys apie tai, kas jus skiria nuo konkurentų
 • Susiaurinkite savo rinkos nišą
 • Apsvarstykite savo tikslinę auditoriją ir kaip su ja susisiekti

3

Pradėkite kurti

Dabar’laikas pradėti kurti savo produktus. Galbūt jūs pradėjote nuo to ir jau turite daugybę idėjų, o gal tai yra pirmas kartas’atsisėdote galvoti apie tai, ką iš tikrųjų norite sukurti.

Bet kokiu atveju’Laikas kūrybingumui ir paverskite tuos logotipus dolerių uždirbimo dizainu!

1. Būkite kūrybingi

Atrodo, kad pakankamai paprastas patarimas, bet nereikia’nebijokite apkabinti savo vidinio dizainerio ir pasiimti rašiklį (ar du, ar tris). Net jei prieglobsčio’nestudijuoji meno nuo vidurinės mokyklos, semk savo mintis ir idėjas į popierių ir kūrybingai naudokitės spalvomis, raštais, faktūromis ir dar daugiau. Sumaišykite dalykus!

2. Būk originalus

Tai gali būti sunkiausia dalis sukuriant ką nors naujo – įsitikinant, kad tai iš tikrųjų yra nauja!

Ten’Naudojant kitus prekės ženklus įkvėpimui nėra nieko blogo, nes tai gali padėti išlikti tendencijai ir įstrigti..

Tačiau verta užsidėti savo antspaudą ant marškinėlių dizaino ir siekite unikalesnio produkto. Tai padės atskirti jus nuo konkurentų ir labiau įsitvirtins sekant, užuot apsiriboję vienkartiniais užsakymais.

3. Eksperimentas

Ypač ankstyvomis dienomis, don’nebijokite eksperimentuoti. Taip, jūs galite suklysti. Taip, žmonės gali nekęsti jūsų dizaino. Tai’viskas gerai. Tu’Išmoksite iš kiekvieno jūsų pateikto ir padidinsite pasitikėjimą savimi bei supratimą apie tai, kas daroma ir ko ne’t darbas.

4. Raskite savo stilių

Galbūt tu’vėl natūraliai kūrybingas, galbūt tu’re not – vis tiek reikia rasti savo stilių. Donas’Vis dėlto panikos nekyla’Tai reiškia, kad jums reikia praleisti metus kruopščiai kuriant unikalią piešimo techniką.

Vietoj to, pagalvok apie tai, kas sieja tavo marškinėlius. Pvz., Ar dažniausiai jie yra balti su juodos spalvos užrašu? Jei taip, kokį šriftą naudosite? Kodėl? Galbūt ant jūsų marškinėlių bus animacinių filmų ar nuotraukų ar abstrakčių modelių – vis tiek turėtų būti kažkas, dėl ko jie tampa jūsų.

Svarbiausias patarimas… Jei tu’kurdami įvairius dizainus ir stilius, pabandykite juos sudėti į atskiras kolekcijas. Tai padarys jūsų klientus’ lengviau gyvenate naršydami savo produktus!„yizzam“ marškinėlių kolekcijosŠi internetinė parduotuvė „Yizzam“ padalija savo gaminius į kolekcijas, kad klientams būtų lengviau naršyti.

Čia yra keletas naudingų įrankių, kuriuos galbūt norėsite patikrinti kurdami marškinėlius:

 • Drobė Paprastas, nemokamas įrankis, kuris’Tai puikus būdas pradedantiesiems pradėti kurti dizainus.
 • „Adobe Illustrator“ – dažniausiai naudojama dizainerių, ši priemonė turi mokymosi kreivę ir pridedama kainų etiketės, tačiau suteikia didelę laisvę ir profesionalius rezultatus.
 • „Inkscape“ Kaip ir paprastesnė „Adobe Illustrator“ versija, „Inkscape“ yra nemokamas vektorinės grafikos redaktoriaus įrankis, kuris’gana lankstus, nors ir nėra lengviausias naudoti pradedantiesiems.
 • „Google“ šriftai – turi didžiulę biblioteką, kurioje yra daugiau nei 800 nemokamų ir atsisiunčiamų šriftų, kad galėtumėte naršyti ir naudoti kaip norite.
 • „Coolors“ – jei tu’Šis spalvų schemų generatoriaus įrankis gali padėti išsirinkti tinkamiausias jūsų dizaino spalvas. Tai’Tai nemokama, smagu ir labai lengva naudoti!

Jei ne’nesijauti, kad imiesi gamybos’Taip pat gerai. Jei turite idėją, galite patarti kam nors kitam sukurti jūsų dizainą. Tokios svetainės, kaip „Fiverr“ ir „99designs“, yra puikūs ištekliai norint lengvai rasti grafinio dizaino palaikymą už sąžiningą kainą.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Pradėjote kurti savo marškinėlius
 • Eksperimentuojama su skirtingais stiliais ir dizainais
 • Išbandėte keletą skirtingų įrankių, kurie jums padės

4

Nuspręskite, kaip parduoti internetu

Yra daugybė būdų, kaip parduoti marškinėlius internetu, todėl turite rasti sau tinkamiausią variantą.

1. Svetainės pagal pareikalavimą

Svetainių pavyzdžiai: „Redbubble“, „TeePublic“, „Spreadshirt“

Geriausiai tinka: mėgėjai ir pradedantieji išbandyti savo pirmuosius produktus

Jums tinka, jei: tu’Tik išleisk smagiai ir tuo pačiu uždirbk šiek tiek pinigų

„Užklausa pagal užsakymą“ svetainėse galite susikurti paskyrą ir nusiųsti savo dizainus, kuriuos vėliau jie jums gamina, parduoda ir siunčia. Tai daro juos ypač populiarius pardavėjus ne visą darbo dieną kas don’Norite investuoti daug pastangų ir energijos į savo marškinėlių šurmulį.

Neigiama yra tai, kad pelnas yra gana mažas’Tai yra didžiulė konkurencija, ir jūs beveik negalite kontroliuoti savo prekės ženklo ar produkto.

marškinėliai, kuriuose parduodamas raudonas burbulų spausdinimas pagal pareikalavimą„Redbubble“ yra populiari svetainė pagal pareikalavimą, leidžianti pradedantiesiems ir nepriklausomiems menininkams lengvai parduoti savo produktus internete.

2. Internetinės prekyvietės

Svetainių pavyzdžiai: „Amazon“, „Etsy“, „eBay“

Geriausiai tinka: ne visą darbo dieną dirbantys pardavėjai, turintys šiek tiek laiko ir pinigų, ir nusistovėjusi klientų bazė

Jums tinka, jei: tu’vėl pasitiki savo produktais’ galimybė parduoti, bet nėra’t, kad pasitikite rinkodara

Internetinės prekyvietės teikia didžiulį srauto pranašumą, tai reiškia, kad daugiau žmonių matys jūsų produktus ir tikiuosi juos nusipirks. Jie’išpopuliarėjo ir pasitiki vartotojais bei suteikia daugiau galimybių valdyti savo produktus.

Vienas pagrindinių trūkumų yra tas, kad vis dar labai mažai galite valdyti faktinio prekės ženklo ar verslo identiteto kūrimą internetinėse prekyvietėse – taip pat gali būti sunku užmegzti ryšius su klientais..

Jūs taip pat galite susidurti su įtraukimo į akcijas ir pardavimo mokesčiais, kurie vis dar priklauso nuo jūsų pasirinktos rinkos užgaidų – jei, pavyzdžiui, pakeisite algoritmą, jūsų pardavimai gali nukentėti.

„amazon“ internetinėje prekyvietėje parduodami marškinėliai „Amazon“ yra didžiulė internetinė rinka’Kas dieną apsilanko milijonai pirkėjų.

3. Internetinės parduotuvės statytojas

Svetainių pavyzdžiai: „Shopify“, „Wix“, „BigCommerce“

Geriausiai tinka: pradedantiesiems ir profesionaliems pardavėjams, norintiems kurti savo verslą

Jums tinka, jei: norite kontroliuoti savo produktus ir pasirinktinį prekės ženklą

El. Prekybos kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, leidžia jums sukurti savo internetinę parduotuvę nereikalaujant techninių įgūdžių ar daug laiko ir pinigų. Tai reiškia, kad visus savo produktus galite turėti vienoje vietoje, visiškai pasakyti apie savo prekės ženklą ir rinkodarą ir užmegzti ilgalaikius ryšius su klientais..

Nors tai reiškia daugiau darbo – tu’valdyti viską nuo pristatymo iki klientų aptarnavimo – galite automatizuoti daugybę užduočių, kad sutaupytumėte laiko ir pastangų.

Tai’Taip pat verta paminėti, kad naudodamiesi internetinių parduotuvių kūrėju galite integruoti pardavimą kitose platformose (tokiose kaip „Amazon“, „eBay“ ir „Etsy“) ir naudoti „drophipping“ paslaugas, kad pašalintumėte savo produktų saugojimo ir gabenimo problemas..

„tshirt“ parduotuvių internetinių parduotuvių statybininkas„Shopify“ turi specialius pardavimo įrankius, kad jūsų marškinėlius būtų galima parduoti internete kuo paprasčiau ir sėkmingiau.

Kuris metodas jums tinka?

Kurį pardavimo variantą pasirinksite, priklausys nuo jūsų pačių poreikių ir tikslų. Apskritai, mes rekomenduojame sukurti internetinę parduotuvę, kurioje būtų galima parduoti marškinėlius internetu. Tai’Tinka tiek pradedantiesiems, tiek didesnio masto projektams, suteikia daugiau erdvės augimui ir yra profesionalesnis nei kiti metodai.

Mūsų rekomenduojami el. Prekybos kūrėjai:

 • Shopify
 • Wix
 • „BigCommerce“

Tačiau tai tikrai priklauso nuo jūsų! Pradėjus naudoti internetinę svetainę pagal pareikalavimą, tai gali būti gera taktika, o paskui – savo internetinės parduotuvės kūrimas. Naudojimasis internetine rinka turi pranašumų, tačiau kartais gali būti varginantis’verta.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Ieškojo įvairių internetinių pardavimo variantų
 • Pasirinkote jums labiausiai tinkantį pardavimo būdą

Sužinoti daugiau

 • Nesate tikri, kuris el. Prekybos kūrėjas jums geriausias? Peržiūrėkite šias apžvalgas, kad padėtumėte apsispręsti:
  • „Shopify“ apžvalga – išsiaiškinkite, kodėl „Shopify“ yra mūsų geriausiai vertinamas elektroninės prekybos kūrėjas
  • „Wix“ elektroninės prekybos apžvalga – sužinok, kodėl „Wix“ yra puikus pradedantiesiems, o kas dar’ai gerai
  • „BigCommerce“ apžvalga – sužinokite apie „BigCommerce“ ir jo galingus pardavimo įrankius

5

Padarykite savo marškinėlius tikrais

Kartą jūs’jūs nusprendėte, kaip jūs’Parduosite savo marškinėlius internetu, jūs’d geriau įsitikink’turite keletą produktų, apie kuriuos reikia šaukti!

Šis veiksmas skirsis priklausomai nuo to, kurį pardavimo variantą pasirinksite. Jei tu’Pavyzdžiui, jei naudojatės spausdinimo pagal pareikalavimą paslauga, jums tereikia įkelti savo dizainą ir juos’Likusiais pasirūpinsiu aš.

Tačiau jei jūs’jūs esate atsakingas už savo produktų valdymą’Turėsiu galvoti apie keletą šių dalykų…

1. Marškinėlių tiekimas

Ar norite pateikti aukštos kokybės, patvarius marškinėlius? Galbūt jūs gyvenate karštoje vietoje, kur klientams reikia lengvo, orinio audinio? Ar reklamuojate ekologišką produktą?

Tiekimo marškinėliai, kad atitikti savo prekės ženklą’s vertybes padės sukurti teigiamą reputaciją ir išskirs jus iš žemesnės kokybės produktų.

apsirūpinimo marškinėliai rapanui pavyzdysŠie paprasti ekologiški internetinės parduotuvės „Rapanui“ marškinėliai yra atsekti pasakojimo apie tai, kaip ir kur jie buvo pagaminti, akcentuojant produkto ekologiškumą.

2. Marškinėlių spausdinimas

Yra keli skirtingi marškinėlių spausdinimo būdai, įskaitant:

 • Tiesiogiai prie drabužių – pigus, bet lėtas rašalas tepamas tiesiai ant audinio per rašalinį spausdintuvą, užtikrinant profesionalų ir išsamų rezultatą; geriausia mažiems užsakymams
 • Šilkografija – naudoja rašalo ir trafaretų sluoksnius, todėl tai yra tinkama galimybė masiškai spausdinti paprastus dizainus tik su keliomis spalvomis; tai’taip pat labai ilgalaikis
 • Šilumos perdavimas – greitas, lengvas ir ekonomiškas spalvotų vaizdų spausdinimo būdas naudojant šilumą perduodantį popierių. Ši parinktis puikiai tinka sudėtingiems dizainams, tačiau laikui bėgant įtrūks ar išblės.

Jūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo užsakymų dydžio, dizaino sudėtingumo ir greičio bei išlaidų, reikalingų marškinėlių gamybai.

3. Sandėliavimas ir siuntimas

Jei ne’t neturi daug saugyklos vietos arba neturi’Jei norite susitvarkyti su kurjerių ir jų trūkumais bei gabenimo mokesčiais, galite naudotis vykdymo paslauga arba pasirinkti laivo pristatymo paslaugą. Jie veikia gana panašiai tu ne’Jūs patys neturite saugoti ar išsiųsti savo produktų.

Pavyzdžiui, jei nuspręsite parduoti per „Amazon“, galite sumokėti už naudojimąsi „Amazon Fulfillment“ paslauga, kuri rūpinasi saugojimu, pristatymu, klientų aptarnavimu ir grąžina tvarkymą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai siųsti „Amazon“ savo produktus.

Taip pat galite pasirinkti pristatymą, kur nukreipiate (arba “lašas”) informaciją apie savo klientą’užsakymą jūsų pristatymo tiekėjui, kuris tada produktą siunčia tiesiai klientui.

Abu būdai pašalina poreikį produktus laikyti ir gabenti patiems – „Laivų pristatymas“ reiškia mažesnę riziką ir investicijas, o įvykdymas gali aptarnauti platesnę klientų bazę ir turi geresnes gabenimo paslaugas.

laivo pristatymo modelis oberloŠis grafikas, gautas iš „Oberlo“ prekių pristatymo tiekėjo, parodo, kaip veikia krovinių gabenimas, pašalinant sunkumus patiems sandėliuoti ir gabenti produktus.. Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Galvojo apie ką’jums svarbu, kai perkate savo marškinėlius
 • Nuspręsta, koks yra geriausias jūsų marškinėlių spausdinimo būdas
 • Pažiūrėjo, kaip norite laikyti ir išsiųsti savo marškinėlius

6

Nustatykite savo parduotuvę

Dabar’laikas įsigyti savo gaminių! Vėlgi, tai skirsis priklausomai nuo jūsų pardavimo metodo’pasirinkote. Mes’Prieš pradėdami reklamuoti savo produktus internete, trumpai ištirkite kiekvieną iš jų.

Bet pirmiausia trumpai apžvelkite pagrindinius veiksmus, kuriuos turite atlikti, kad pradėtumėte:

 • Fotografuokite gaminį – būkite atidūs, naudokite gerą apšvietimą, rinkitės tik aiškius vaizdus ir nedirbkite’t pamiršti galinį vaizdą!
 • Parašykite gaminio aprašymus – būti konkretus, glaustas, apibūdinantis ir įtikinantis bei apimti visą svarbią informaciją apie produktą, pvz., Medžiagą, dydį, priežiūros duomenis ir pan..
 • Nustatykite kainas – Don’Neparduokite savo gaminių, bet nereikia’Taip pat negąsdinsite žmonių su aukščiausio lygio etiketėmis. Laikykitės nuoseklios kainos ir įsitikinkite, kad pasiėmėte namo pinigų!

Sužinoti daugiau

 • Dicoveris Kaip fotografuoti gaminį naudingame vadove, kad sužavėtų lankytojus ir padidintų pardavimus
 • Tai’nėra taip lengva, kaip atrodo… skaitykite mūsų vadovą Kaip parašyti gaminio aprašymus kai kurie ekspertų patarimai ir gudrybės
 • Nežinote, kiek mokėti už marškinėlius? Mes’jūs susigrąžinote savo pelną Kaip įkainoti produktą vadovas

1. Nustatykite savo svetainę pagal pareikalavimą

Tiesiog sukurkite paskyrą, įkelkite savo produktus, tada atsisėskite ir atsipalaiduokite!

2. Susikurkite savo internetinę rinką

Sukurkite pardavėjo paskyrą, pridėkite savo produktus, pasirinkite savo produktų kategoriją ir „Don“’nepamirškite optimizuoti savo produktų sąrašų su raktiniais žodžiais, kad paieškos rezultatai užimtų aukštesnę vietą.

3. Nustatykite savo internetinę parduotuvę

Nustatykite sąskaitą, pasirinkite šabloną ir redaguokite jį tol, kol jūs’vėl patenkinti savo parduotuvės vitrinos išvaizda. Tada pridėkite produktų ir susitvarkykite su savo nustatymais, tokiais kaip pristatymo parinktys ir įspėjimai apie atsargų lygį, kol viskas bus tik taip, kaip norite. Spustelėkite paskelbti, ir jūsų parduotuvė bus tiesiogiai rodoma internete!

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Nufotografuokite produktų nuotraukas, kurias galėsite patalpinti į savo svetainę
 • Parašykite įtikinamus produktų aprašymus, kad žmonėms praneštumėte apie jūsų marškinėlius
 • Nustatykite realias kiekvieno produkto kainas
 • Susikurkite savo parduotuvę

Sužinoti daugiau

 • Reikia pagalbos kuriant savo internetinę parduotuvę? Eikite į mūsų išsamų vadovą Kaip sukurti internetinę parduotuvę Kitas!

7

Apimkite internetinę rinkodarą

Taigi, jūsų marškinėliai dabar yra internete, tik laukiu, kol ateis laimingas klientas ir nusipirks juos. Jūsų produktai palaukite… ir jie laukia… ir jie laukia… ir liūdnai tai’visi jie’Tai darysiu, nebent šiek tiek įsitraukiate į internetinę rinkodarą.

Tai’Tiesa, kad pagal poreikį spausdinamose svetainėse ir internetinėse prekyvietėse srautas yra skirtingas, priešingai nei blizgančiose naujose internetinėse parduotuvėse, tačiau vis tiek yra dalykų, kuriuos galite padaryti skatindami pardavimus..

1. SEO

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra būdas padėti jūsų svetainei aukštai įvertinti „Google“’paieškos rezultatai. Jei tu’kurdami naują internetinę parduotuvę, SEO yra geriausias jūsų draugas – norite būti pirmame rezultatų puslapyje, kad padėtumėte žmonėms rasti jūsų svetainę.

Čia yra keletas patarimų pradedantiesiems, su kuriais reikia susipažinti:

 • Naudokite raktinius žodžius antraštėse, kopijuokite ir atvaizdo failų pavadinimus
 • Parašykite vaizdų aprašomąjį tekstą
 • Nuoroda į kitus savo svetainės puslapius
 • Pradėkite tinklaraštį
 • Naudokite SSL apsaugą (tai bet kokiu atveju dažniausiai būna įmontuota jūsų statybininkui)

Sąrašas tęsiasi!

Internetinės prekyvietės taip pat turi savo tipo SEO, kur visi stengiasi pakilti į „Amazon“’rezultatai (pvz.). Bėda ta, kad „Amazon“ taip pat pati parduoda produktus ir dažniausiai juos vertina aukščiau visų kitų’s!

2. Socialinė žiniasklaida

Eikite į savo socialinius kanalus ir šaukite apie savo nuostabius marškinėlius – bet rinkitės savo kanalus protingai. Pagalvokite apie savo tikslinę auditoriją ir kur jie’greičiausiai naršote. Tada būkite atsargūs ir taktiški šaukdami…

Žmonės kreipiasi į socialinę mediją, norėdami atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio gyvenimo streso, todėl don ‘t’• pabrėžkite savo pasekėjus nuolat stumdami savo produktus į veidą ir šaukdami “Pirkti pirkti pirkti!” Vietoj to, paskelbkite atitinkamą, įprastą, įdomų turinį, kad galėtumėte sukurti savo prekės pavadinimą.

socialinės žiniasklaidos rinkodaros marškinėliai be siūlų instagrame„Threadless“ yra populiari marškinėlių rinka, o jos „Instagram“ apjungia dizainus su linksmais, tinkamais įrašais, kad sekėjai būtų kuo toliau.

Puikus būdas sudominti žmones yra vartotojų sukurtas turinys – ypač jei jūsų tikslinė auditorija yra tos kartos, kuri mėgsta dalytis nuotraukomis ir patinka! Tiesiog paprašykite klientų atsiųsti nuotraukų, kuriose jie dėvi jūsų gaminius, ir pasiūlykite atlygį, net jei tai būtų’tiesiog skelbia “laimėti” nuotrauka savo socialinės žiniasklaidos kanaluose.

Tai puikus būdas sukurti linksmą turinį, kartu sustiprinant jūsų socialinį įrodymą – parodydami, kad žmonės perka, mėgaujasi ir reklamuoja jūsų produktus, kiti labiau linkę pirkti!

vartotojo sukurtas turinys - dideli laukinių minčių marškinėliai„Big Wild Thought“ yra marškinėlių ir drabužių prekės ženklas, kuris „Instagram“ naudoja daug vartotojų sukurto turinio, kad reklamuotų savo produktus ir sudomintų klientus. Svarbiausias patarimas… Tai turėtų būti savaime suprantama, tačiau turėtumėte sukurti atskirą savo verslo paskyrą, o ne daryti ką nors asmeniniame profilyje!

3. Produktų apžvalgos

Produktų apžvalgos yra nepaprastai svarbios vykdant el. Prekybos verslą. Tai’Viena iš priežasčių, kodėl „Amazon“ yra tokia populiari – ji pateikia klientų atsiliepimus priešakyje savo rinkoje. Bėda ta, kad tai apsunkina jus’vėl pradedamas.

Žmonės nori pamatyti produktų apžvalgas prieš spustelėdami pirkti, bet dar niekas nieko nepirko, kad peržiūrėtų, tai reiškia, kad niekas nepirks, nes nėra apžvalgų… šis užburtas ciklas gali tęstis ir toliau.

Norėdami to išvengti, pabandykite atsisakyti nemokamų paslaugų ir ieškoti klientų atsiliepimų, arba partneryste su labiau žinomu prekės ženklu, kuris gali patvirtinti jūsų produktus. Pasiūlykite nedidelį atlygį klientams, kurie vertina ir peržiūri savo pirkinius, ir bandykite surinkti atsiliepimų citatas, kur tik galite.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Optimizavote savo produktus, kad klientai juos rastų
 • Sukurkite profesionalios socialinės žiniasklaidos paskyrą ir pradėkite bendrinti turinį
 • Sukurkite planą, pagal kurį surinksite klientų atsiliepimus ir atsiliepimus

8

Apsaugokite savo dizainus

Dažnas klausimas, kuris užduodamas pradedant bet kokį verslą “Kas nutiks, jei kas nors pavogs mano idėją?”

Mes’Pateiksiu keletą trumpų bendrų patarimų, bet dabar’Tinkamas laikas atsisakyti atsakomybės, kad nesame teisininkai. taigi, jei jums reikia tikrų teisinių patarimų, pasamdykite profesionalą!

Pirma, gali nustebinti žinant, kad kai tik sukursi naują dizainą ir padėsi jį ant popieriaus (arba ant marškinėlių), jis’s iš tikrųjų autorių teisių saugomos kaip intelektinė nuosavybė. Net neregistruoti, jūs turite įstatymines teises į savo kūrybą, jei ji tokia’originalus ir “fiksuotas apčiuopiama forma.”

Tačiau norint išsaugoti ramybę gali būti verta užregistruoti savo dizainus, nes tai suteikia jums viešas nuosavybės įrašas – ir yra būtinas, jei jums kada nors reikia veikti kam nors kitam, plagiatai jūsų darbui.

Jei tu’vėl parduodant marškinėlius internete kaip hobis ar mažas šurmulys, tada’Tikriausiai neverta vargo registruotis autorių teisėmis. Tačiau jei jūs’vėl įsteigti verslą, tada jis’Turbūt geriau būti saugiems nei atsiprašyti.

Prieš pradėdami judėti, įsitikinkite, kad turite:

 • Nuspręsta, jei reikia oficialiai registruotis autorių teisėms
 • Įsitikinkite, kad jūsų dizainui gali būti taikomos autorių teisės
 • Taikoma, jei reikia, registruoti savo dizainus

9

Donas’t mesti!

Naujo verslo įkūrimas visada yra šiek tiek baisus. Tai’Svarbu atsiminti, kad nuo pirmosios dienos tai gali vykti ne taip, kaip planuota – ir kad šie veiksmai kiekvienam bus skirtingi.

Marškinėlių rinka yra gana pilna, tačiau tai paprasčiausiai reiškia, kad visi plačiomis akimis laukia kito didelio dalyko – taigi, kas nutiks, don’t atsisakyti!

Jau pačioje pradžioje mes kalbėjome apie įkvėpimo paiešką, eksperimentavimą, kūrybingumą ir stebėjimą tiek jūsų tikslinei auditorijai, tiek konkurentams.. Donas’nustoti tai daryti. Įdėkite dizainus, kurie nėra’Šiuo metu stalčiuose, kad galėtumėte vėliau, paprašykite atsiliepimo ir stebėkite tendencijas.

Laikykis to ir toliau pardavinėk!

Kaip parduoti marškinėlius internetu: Santrauka

Mes’Nuo pat pirmųjų tyrimų ir įsivaizdavimo etapų, nuo pat pirmųjų tyrimų ir įsivaizdavimo etapų, iki pat pirmųjų užsakymų pamatymo žingsnio.

Mes suprantame, kad tai yra gana didelis vadovas, todėl nereikia’nesijaudink – tu ne’t visa tai reikia išspręsti per vieną dieną. Išsaugokite šį puslapį ir grįžkite į jį visada, kai jaučiatės pirmyn su savo marškinėlių verslu ir mėgaujatės kiekvienu žingsniu!

Kaip susikurti ir parduoti marškinėlius internetu: 9 paprasti žingsniai

 1. Atlikite savo tyrimus
 2. Raskite savo nišą
 3. Pradėkite kurti
 4. Nuspręskite, kaip parduoti internetu
 5. Padarykite savo marškinėlius tikrais
 6. Nustatykite savo parduotuvę
 7. Apimkite internetinę rinkodarą
 8. Apsaugokite savo dizainus
 9. Donas’t mesti!

Yra tiek daug įvairių būdų, kaip parduoti marškinėlius internetu. Mūsų mėgstamiausias būdas yra sukurti savo internetinę parduotuvę pasitelkus el. Prekybos kūrėją – mes’atidžiai ištyrėme tai, ir mūsų pagrindinės rekomendacijos statybininkams yra:

 • Shopify
 • Wix
 • „BigCommerce“

Pradėkite nuo šiandien atlikdami keletą tyrimų ir nuspręsdami sau tikslus – tai padės jums pasirinkti geriausią pardavimo būdą vėliau. Tikimės, kad šis vadovas jus sujaudino parduodant marškinėlius internetu, ir tai, kad jūs’Grįšiu ir pranešk mums, kaip tau sekasi!

DUK

Ar įkurti savo internetinę parduotuvę bus brangu?

Nebūtinai! Labiausiai atsidavę elektroninės prekybos kūrėjai (pvz., „Shopify“ ir „BigCommerce“) kainuoja apie 29 USD per mėnesį, tačiau geros kokybės statybininkų, tokių kaip „Weebly“, galite rasti vos už 9 USD per mėnesį. Tai’Verta palyginti skirtingus statybininkus ir apsipirkti norint rasti geriausią jums!

O svetainės, tokios kaip „TeeSpring“ ar „TeeChip“, parduodamos mano marškinėlius internete?

Šios svetainės kartais vadinamos kampanijų svetainėmis ir veikia labai panašiai kaip spausdinimas pagal pareikalavimą. Skirtumas tas, kad paprastai jie marškinėlius spausdina tik po to, kai pateikiamas tam tikras užsakymų skaičius, ir siūlo jūsų gaminį tik ribotą laiką. Jie’Ypač gerai, jei jau turite esamą klientų bazę!

Ar tikrai galiu užsidirbti pinigų parduodant marškinėlius internetu?

Taip! Tai’Tai įdomus ir paprastas būdas užsidirbti pinigų internete, nereikia samdyti žmonių komandos ar įsigyti techninių įrankių su programėlėmis ar kodu. Vienintelė bėda parduodant marškinėlius yra ta’s labai populiari rinka, turinti omenyje jus’kovoti su nemaža konkurencija. Tai’todėl kodėl’Verta skirti šiek tiek papildomo laiko ir atsargumo, kad galėtumėte sukurti unikalesnį produktą’vėl aistringai!

„Website Builder Expert“ siekia pateikti jums sąžiningus duomenis. Tai’Todėl mes patys atliekame tyrimus ir gauname tiesioginę, asmeninę įžvalgą. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me