Kaip parduoti meną internetu – uždirbkite pinigų iš savo aistros

parduoti meną internetu


“Tai’klausimas, kuris nervina visus menininkus: kaip galite parduoti savo meną internete, kad užsidirbtumėte pinigų?”

Na, šis vadovas yra skirtas jums padėti tai padaryti.

Leisk man atspėti: tu’jūs turbūt patogiau savo studijoje nei kompiuteryje. Galbūt net pagalvoji’per daug techninė, norint meną parduoti internete.

Galvodami apie tai, nuo ko pradėti, galite nusivilti, kai dažais teptukai išstumia lauką.

Kaip gabenate savo meną? O kaip su mokėjimo galimybėmis?

Donas’t panika.

Jei tu’noriu parduoti savo meną internete,’gavau gerų naujienų tau:

Sukurti internetinę galeriją ir parduoti savo darbus dar nebuvo taip lengva.

Galite parodyti ir parduoti meną internete naudodamiesi svetainių kūrėjais, tokiais kaip „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“.

Tai yra lengvai naudojami įrankiai, leidžiantys sukurti parduotuvę nežinant, kaip koduoti! Galite reklamuoti parodas ir pritraukti klientų – visa tai neišeinant iš namų.

Aš myliu meną ir daug laisvo laiko praleidžiu galerijose, todėl žinau, kiek laiko ir pastangų jums reikia’jūs įtraukėte, kad sukurtumėte savo darbą.

Šiame vadove aš’Apžvelgsime visą informaciją, kurios jums reikia norint parduoti meną internete, įskaitant:

 • Geriausio internetinių svetainių kūrėjo išrinkimas norint sukurti jūsų internetinę meno parduotuvę
 • Įkelkite savo meno kūrinį ir pridėkite efektyvių aprašų bei vaizdų
 • Kainos jūsų menui ir mokėjimų nustatymas
 • Įsigykite savo meno kūrinį ir muškite kopijas
 • Rinko savo meno parduotuvę ir gali būti rasta paieškos sistemose, kad pritrauktum klientus

Kad ir kokį meną kuriate, jūs’vėl tinkamoje vietoje. Iki šio vadovo pabaigos jūs’Būsite pasiruošę parduoti savo meną internetu.

Skamba gerai?

Leisti’s pasinerti.

1

Kas yra paprasčiausias būdas parduoti meną internetu?

“Svetainių kūrėjai yra lengviausias būdas sukurti savo asmeninę internetinę galeriją. Jie taip pat gali padėti jums parduoti savo meną internete, nesijaudindami apie techninę priežiūrą, pavyzdžiui, įsitikinkite, kad jūsų svetainė to nepadarė’t avarija.”

Mes’išbandėme daug statybininkų, kad surastume geriausius. Mūsų trys pagrindiniai meno kūrinių pardavimo internetu produktai yra šie:

 • Wix
 • Kvadratas
 • Weebly

Kiekvienas iš aukščiau paminėtų statybininkų gali jums padėti parduoti savo meną internete, nes jie visi siūlo el. Prekybą (arba ‘internetinė parduotuvė’) planai. El. Prekybos planai leidžia priimti mokėjimus ir pristatyti užsakymus, o ne tik parodyti savo darbus.

Jei tu’Parduodant nedidelę apimtį meno, el. prekybos planas su bet kuriuo iš mūsų trijų statytojų atitiks jūsų poreikius. Mes’Netrukus susipažinsime su pagrindiniais skirtumais tarp kiekvieno statytojo, tačiau kol kas apžvalgą rasite šioje diagramoje:

Šie statybininkai padeda išdėstyti savo vaizdą priekyje ir centre. Jie’vėl lankstus naudoti. Būdamas menininku (ir būsimu internetinio meno pardavėju), aš’spėju, šie dalykai tau yra svarbūs?

Jie visi siūlo nemokamą planą arba nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl prieš pradėdami pinigus galite juos išbandyti.

Galite nerimauti, kad jūsų menas internete pateikiamas per ilgai arba yra techniškai sudėtingas.

Tai’ten, kur ateina parduotuvių statytojai.

Galvok apie savo svetainę kaip apie savo asmeninę internetinę galeriją. Svetainių kūrėjai leidžia jums sukurti ir pritaikyti savo galeriją be jokio kodavimo. Galite valdyti išdėstymą, spalvų schemą, šriftus, kainą ir informaciją. Taip yra todėl, kad jie yra su „drag-and-drop“ redaktoriais.

„Drag and drop“ reiškia tai, ką sako ant skardos. Galite pakeisti internetinės galerijos elementus spustelėdami pelę ir vilkdami juos ten, kur norite.

“Tai’patinka gauti trafaretus ir daugybę skirtingų purškiamų dažų. Jūs gaunate pagrindinę struktūrą, kuri padės jums, bet jūs’laisvai eksperimentuokite su skirtingais vaizdais.”

Du dideli pranašumai, kuriuos gausite naudodamiesi parduotuvės statybininku:

Jie’vėl pigūs ir auga kartu su jumis

Su svetainių kūrėju jūs laimėjote’Norėdami sukurti savo svetainę, nereikia samdyti brangaus dizainerio. Statybininkai jums suteikia galios tai padaryti patys. Jūsų statytojas taip pat nemokamai priims jūsų svetainę – suteikite jai kur gyventi internete. Kažkas tu’d kitaip turite susitvarkyti ir susimokėti patys.

Norėdami parduoti meną internete, turėsite pasirašyti mokamos el. Prekybos planą. Planai prasideda nuo 8 USD per mėnesį – mažiau nei dvi didelės „Starbucks“ kavos! Jie’Tai puiki vertė už pinigus ir išeiti daug pigiau, nei patiems sumokėti už visus atskirus bitus.

Už nedidelį mėnesinį mokestį jūs gaunate viską, ko reikia norint parduoti savo meną internete. Tai’Taip pat labai patogu. Vienoje vietoje galite tvarkyti savo vienintelę galeriją. Tai’jums patinka, kai jūs einate į sporto salę’vėl bandai susitvarkyti. Jūs gaunate prieigą prie visų jums reikalingų mašinų, o asmeniniai treneriai yra pasiruošę atsakyti į bet kuriuos jūsų klausimus. Pagalvokite apie tai kaip apie savo, kaip menininko, karjerą.

Mokami planai (mes’Tik akimirką paaiškinsiu, kodėl jums to reikia), suteiksite puikią atmintį ir pralaidumą. Tai reiškia, kad galite įkelti daug aukštos kokybės savo paveikslėlių vaizdų ir atnaujinti savo svetainę. Pralaidumas priklauso nuo to, kiek duomenų užima jūsų svetainė. Galvok apie tai kaip degalai automobilyje! Kuo daugiau pralaidumo turite, tuo daugiau lankytojų gali priimti jūsų svetainė.

Svetainių kūrėjai taip pat rūpinasi jūsų svetainės saugumu teikdami SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatus. Tai apsaugo jūsų duomenis nuo įsilaužėlių. Tai taip pat prideda šiek tiek žalios spynos jūsų URL juostoje, kuri padidina pasitikėjimą jūsų klientais. Kuo saugesni jie jaučiasi jūsų svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad jie nusipirks jūsų meno!

Rezultatas!

Jie’vėl lengva naudoti

Svetainių kūrėjai’ „drag and drop“ redaktoriai labai palengvina jūsų internetinės galerijos pakeitimus.

Tu gali’neįvertink, kaip tai svarbu.

Tai reiškia, kad jūsų laikas laimėjo’Negalima imtis pakeitimų savo svetainėje. Verčiau jūs’Galėsite sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu: jūsų menas.

Mes’Vėliau gilinsimės į šablonų pasirinkimą ir pritaikymą vadove.

Kol kas čia’kodėl jie taupo jūsų laiką:

 • Jie’iš naujo užpildyti turiniu – viskas, ką jums reikia padaryti, tai perjungti savo’s in
 • Jie’jis jau sukurtas būti paruoštas naudoti mobiliesiems

Jei norite, geriau pradėti nuo tuščios drobės’vėl tapyba, bet tai’Neabejotinai geriau (ir efektyviau naudoti laiką) kuriant savo svetainę naudoti šabloną. Jūsų svetainė galėtų būti prisijungusi internete, kol dažai neišdžiūvo!

parduokite savo meno internetinių svetainių kūrėjusNaudoti svetainių kūrėją yra lengviausias būdas savo meną parduoti internete

Tai nėra’Vieninteliai pranašumai, naudojant parduotuvių statytoją, norint parduoti meną internete…

 • Tu laimėjai’nekonkuruoti su kitais menininkais’ darbas. Skirtingai nei internetinėje prekyvietėje ar plytų ir skiedinių galerijoje.
 • Tu laimėjai’nereikia stulbinti didelių komisinių mokesčių. Skirtingai nuo galerijos, kuri gali įkrauti 30–40 proc. Galite mokėti sandorio mokesčius (priklausomai nuo to, kurį statytoją / planą pasirinksite), tačiau paprastai tai sudaro apie 2%.

Gerai, kad svetainių kūrėjai yra puikūs, kaip pasirinkti, su kuriuo norite parduoti savo meną?

Leisti’s sužinoti…

2

Nurodykite savo tobulą svetainių kūrėją

“Norėdami parduoti meną internete, turite pasirinkti tinkamą parduotuvės statytoją”.

Šiame skyriuje I’Peržiūrėsime tris geriausius mūsų kūrėjus, norėdami parduoti meną internete (ir pagrindinius skirtumus).

Atminkite, kad jie visi siūlo nemokamus bandymus („Wix“ ir „Squarespace“) arba 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją („Weebly“ – iš tikrųjų nemokamas bandymas). Taigi don’Nejaučiate jokio spaudimo prisiregistruoti pirmiausia neeksperimentuodami. Pagalvokite apie tai, kaip vyno degustacijos kursus ir išbandę visus skirtingus butelius prieš nusprendžiant įsigyti.

Šie įrankiai yra svetainių kūrėjai, leidžiantys prisijungti internete tikrai greitai ir neskausmingai. Tačiau visi jie yra pateikti su protingais elektroninės prekybos planais, leidžiančiais jūsų internetinę galeriją paversti internetine parduotuve.

Galite palyginti pagrindines savybes ir užsiregistruoti nemokamam bandymui arba perskaityti mūsų apžvalgą mūsų palyginimo diagramoje:

Esmė ta, kad skirtingos galerijos ir skirtingų rūšių meno kūriniai turi skirtingus poreikius. Kai išbandysite savo statybininką, atminkite, kokį meno tipą norite parduoti.

Wix

„Wix“ yra mūsų numeris vienas dėl savo universalumo. Galite pasirinkti iš daugiau nei 510 tinkinamų šablonų, taigi bet koks jūsų parduodamas menas „Wix“ atitiks jūsų poreikius. Tiesiog raskite šabloną, kurį jūs’vėl patenkintas ir pradėkite pridėti savo turinį.

Mes randame Wix’Redaktorius labai lengvai įsisavinamas. Jei pasiklydote, užveskite pelės žymeklį virš klaustuko piktogramos, kad gautumėte naudingų patarimų.

„Wix App Market“ yra labai išsami. Pvz., „Wix Art Store“ yra programa, sukurta specialiai tokiems menininkams, kaip jūs, norintys parduoti internete.

Jis ateina su daugybe specialiųjų funkcijų. Tai apima el. Pašto pranešimus, kad galėtumėte palaikyti užsakymus ir integruoti socialinę mediją. Tai leidžia klientams bendrinti jūsų meną „Facebook“ ir „Pinterest“ ir padidinti jūsų auditorijos bazę.

Per „App Market“ „Wix“ suteikia puikią integraciją su trečiųjų šalių paslaugomis, todėl jūsų klientai gali spausdinti jūsų kūrinius ant tokių dalykų kaip marškinėliai. Jie’vėl geras pasirinkimas, jei jūs’perparduoda spausdintas prekes.

Jei užstrigote, „Wix“ turi puikų palaikymą telefonu, el. Paštu ar tiesioginiuose pokalbiuose. Tai’patinka turėti specialų patarėją verslo klausimais, kuris padėtų jums parduoti savo meną internete.

Apskritai, „Wix“ siekia tobulos pusiausvyros tarp to, kad lengva suprojektuoti internetinę galeriją ir padeda parduoti savo produktus.

Kvadratas

„Squarespace“ yra geriausia platforma vizualiai įspūdingai svetainei sukurti. Jie siūlo didelį profesionaliai sukurtų šablonų pasirinkimą.

Taigi, jei jūs’tapytojui ar fotografui, „Squarespace“ gali būti geriausia vieta menui parduoti internete.

Jų šablonai yra labai tvarkingi, o balta erdvė verčia jūsų kūrinius pasirodyti ekrane. Jie’vėl neužsimerk ir duok savo darbo kambariui kvėpuoti. Kvadratas’„Redaktorius“ nėra toks intuityvus kaip „Wix“, tačiau jūs vis tiek galite greitai išmokti virves ir patinka „Wix“ ten’Yra daug klientų aptarnavimo galimybių.

Kvadratas’„planai yra šiek tiek brangesni nei„ Wix “, tačiau jie turi įspūdingų funkcijų. Tai apima neribotą kiekį puslapių, saugyklą ir pralaidumą. Kvadratas’el. prekybos planai yra labai patrauklūs. El. Prekybos funkcijos yra visiškai integruotos. Tai reiškia, kad galite nustatyti mokėjimus ir įtraukti savo kūrinius į internetinę galeriją nesikišant į trečiųjų šalių papildinius.

Puiku, jei jūs’Norite valdyti internetinę galeriją vienoje vietoje.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad naudodami „Squarespace“ (skirtingai nei „Wix“), galite pakeisti šablonus net pasirinkę. Tai labai patogu, jei suprantate, kad jūsų menui tinka kitas šablonas’reikia geriau.

Mums ypač patinka, kai kontroliuojate produktų variantus, kurie yra skirtingos to paties produkto versijos. Pvz., Galite parduoti auksinių vartų tilto raudonos, mėlynos ir žalios spalvos atspaudus. Kiekviena spalva būtų skirtingas variantas.

Toks lankstumas reiškia, kad klientams, perkantiems jūsų meną, galite suteikti puikią patirtį. Norėdami išplėsti savo svetainės funkcionalumą, „Squarespace“ teikia daugybę oficialių integracijų. Tai’taikymo sritis yra labiau ribota nei „Wix“’siūlo, tačiau integracija yra integruota į platformą. Tai labai patogu naudoti, nes juos galite nustatyti neišeidami iš „Squarespace“ svetainės.

kvadratinių erdvių šablonų menininkai„Square“ erdvė yra žinoma dėl nuostabių šablonų. Šis pavyzdys, ‘Šuliniai’, yra populiarus tarp fotografų

Weebly

Mūsų nuomone, „Weebly“ yra lengviausias statybininkas.

Jei tu’Ieškant paprasčiausio būdo, kaip meną parduoti internetu, verta įvertinti „Weebly“.

Weebly’šablonai yra aiškūs ir aiškūs. Jie’Akis lengva, bet ne tokia patraukli kaip „Squarespace“’s arba Wix’s.

Mums patinka Weebly’Paprastas nuvilkimo redaktorius. Pakeitimai jūsų svetainėje vyksta labai sklandžiai ir nėra būtini’t užima daug laiko.

Jau neminint to, kad menininkas, kaip jūs, suteikia erdvės palenkti kūrybinius raumenis…

Weebly’El. prekybos pasiūla taip pat yra gana padori. Net „Starter“ plane galite parduoti iki 10 produktų ir gauti pagalbos optimizuodami (SEO) paieškos sistemas. SEO yra vieta, kur jūsų galerija patenka į „Google“, kai žmonės ieško internete turinio, susijusio su jūsų menu. Kuo geresnis jūsų reitingas, tuo daugiau šansų’gausite srautą (ir pardavimus).

Pagalvokite apie tai, tarsi turėtumėte akį traukiantį ženklą už savo plytų ir skiedinio galerijos. Kuo geresnis jūsų ženklas ir kuo jis aktualesnis klientams, tuo didesnė tikimybė, kad žmonės eis į jūsų galeriją.

Testuodami internetinių parduotuvių statytojus, užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ar jums nesunku pakeisti svetainės išvaizdą ir funkcionalumą?
 • Ar galite pridėti naujų kūrinių?
 • Ar yra pakankamai dizaino įvairovės??
 • Ar šablonai rodo jūsų meno kūrinius geriausiomis šviesomis?
 • Ar klientų aptarnavimas yra pakankamai naudingas, kai paspausite bloką?

kvadratinių molio šablonų menininkaiInternetinėms parduotuvėms sukurti šablonai padeda jums parduoti savo kūrinius stilingoje aplinkoje, o ne tik juos eksponuoti. Pažvelkite į šį pavyzdį iš „Squarespace“!

Vis dar nežinote, kuris statybininkas yra geriausias jūsų internetinėje meno parduotuvėje? Norite gauti jūsų poreikiams pritaikytas rekomendacijas?

Mes’sukūrėte šią 4 klausimų viktoriną, kuri, atsižvelgiant į jūsų atsakymus, rekomenduos, kuris statybininkas jums tinka. Tai’greitai, lengvai ir nemokamai!

svetainių kūrėjų viktorina 3

Prisiregistruokite prie el. Prekybos plano

“Jei norite maksimaliai išnaudoti savo internetinę meno parduotuvę, jūs’Turėsite pasirinkti planą, kuris leidžia priimti mokėjimus internetu, taip pat tvarkyti pardavimus ir pristatymus.”

Jei norite savo meną parduoti internetu, jums reikia ne tik svetainės, bet ir kitos. Jums reikia el. Prekybos svetainės. Pardavimai internetinėje meno rinkoje 2016 m. Pasiekė 3,75 mlrd. USD – 15% daugiau nei 2015 m („Hiscox“).

Neturėdami svetainės, kurioje galima priimti pardavimus, rizikuojate praleisti. Tokie dideli vardai kaip Christie’s dominuoja, bet ten’be jokios priežasties tu negali’t gauti pyrago gabalą.

Mūsų trys didžiausi statybininkai’ kainos prasideda nuo 8 USD per mėnesį. Mažiau nei „Walmart“ dažų kubilas!

Pagrindiniai planai, palaikantys meno pardavimą internete, yra šie:

 • „Wix“ elektroninė prekyba – 17 USD / mėn
 • „Squarespace Business“ – 18 USD / mėn
 • „Weebly Starter“ – 8 USD / mėn

Leiskite man paaiškinti, kodėl mokamas el. Prekybos planas yra protinga investicija.

Be mokamo plano, jūsų svetainė parodys jūsų statytoją’logotipas ir domeno vardas bus susieti su jūsų statytoju.

Pvz., Nemokamame plane jūsų domeno vardas būtų wixsite.myart.com.

Jums reikės mokamo plano, kad gautumėte asmeninį domeno vardą. Tai yra jūsų svetainės pavadinimas, kuriame nėra nuorodos į jūsų statytoją. Pvz., Jūsųvardas.com. (Mes’per akimirką sužinojote daugiau apie domenų vardus).

Iš mokamų planų taip pat pašalinama bet kokia reklama vietoje. Pagal nemokamą planą, jūsų statybininkas’logotipas bus rodomas jūsų svetainėje.

Turėdami savo domeno vardą ir atsikratydami skelbimų, galite sukurti svetainę su savo asmenybe.

Neribotas pralaidumas, kurį gausite pagal mokamą planą, ypač naudingas menininkams. Pralaidumas yra srauto ir duomenų kiekis, kurį jūsų parduotuvė gali valdyti. Pagalvokite apie tai, kiek automobilių ir sunkvežimių tiltas gali užtrukti, kol jis sugrius. Meno svetainėms dažnai tenka didelis krūvis, nes joms reikia daug aukštos kokybės vaizdų. Tačiau nenaudokite neriboto pralaidumo’nereikia nerimauti dėl didelių failų dydžių, dėl kurių sulėtėja jūsų svetainė.

Už dažų vamzdelio kainą kiekvieną mėnesį galite parduoti savo meną internetinėje galerijoje’sukūrėte ir jūs kontroliuojate.

Netgi pagal mokamą planą kartais gali būti verta pereiti prie sudėtingesnio plano. Pvz., Meną galite parduoti internetu naudodamiesi „Weebly Starter“. Bet tu’apsiribos 10 produktų, o klientai išsiregistruos „Weebly.com“ adresu.

Tai yra tarsi paprašyti realiojo gyvenimo galerijoje esančio kliento pereiti kelią ir užpildyti užsakymą kitame pastate, kai jis nori pirkti.

Jei naujovinsite į „Weebly Business“, pirkėjai patikrins jūsų domeną ir galėsite parduoti neribotą kiekį produktų (meno kūrinių).

Norėdami palyginti mūsų populiariausių statybininkų kainų planus, susijusius su jūsų meno pardavimu internete, peržiūrėkite žemiau pateiktą lentelę:

Jūsų „Builder“ funkcijos Pagrindinės Išplėstinė „logo-wix-100x100“ Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą logotipas-weebly-100x100 Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Pasirinkite savo plano skaitymo kainų apžvalgą

Nesate tikri dėl kai kurių diagramos funkcijų? Leisk man paaiškinti:

Aukščiausias palaikymas – kai jums reikia išsiaiškinti, kaip parduoti savo meną internete, jums gali prireikti šiek tiek pagalbos. Tinklalapių kūrėjai, turintys aukščiausio lygio palaikymo sistemas, teikia pagalbą telefonu, el. Paštu ir tiesioginiuose pokalbiuose.

Apleisto krepšelio atkūrimas – jei klientas myli jūsų kūrinį, įdėkite jį į savo krepšelį, bet ne’Iš tikrųjų nenusipirkę šios funkcijos automatiškai išsiųs jiems el. laišką, įspėdami apie pamirštą pirkinį. Tai jiems primins, kaip jie myli jūsų darbą, ir paskatins juos sugrįžti ir (tikiuosi!) Nusipirkti – tai padidins jūsų pardavimus ir pelną!

SSL sertifikatas – tai reiškia, kad visi duomenys, kurie praeina per jūsų internetinę meno parduotuvę, tai padarys saugiai ir patikimai. Nei jums, nei jūsų klientams nereikia jaudintis – ir saugus klientas yra laimingas klientas!

4

Domeno vardo pasirinkimas

“Didelė jūsų meno pardavimo internete dalis yra domeno vardo pasirinkimas. Geras domeno vardas suteikia internetinei galerijai tapatybę ir reiškia, kad jūsų darbo gerbėjai gali jus rasti.”

Pagalvokite apie savo domeno vardą kaip savo studijos interneto atitikmenį’adresas. Tai’Tai yra URL dalis, identifikuojanti jūsų parduotuvę. Pvz., Jei „Picasso“ turėjo svetainę, URL adresas gali būti https: // www.picassoart.com. Aš’domeno vardą paryškinote.

Su bet kuriuo iš mūsų rekomenduojamų statybininkų’ el. prekybos planus, per metus gausite nemokamą domeno vardą. Taip pat galite gauti domeno vardą iš registratorių, tokių kaip Domain.com, tačiau atlikdami tai per savo kūrėją, procesas tampa labai paprastas..

Neblogai eh?

Čia yra keturi trumpi patarimai, kuriuos galite naudoti norėdami pasirinkti puikų domeno vardą:

 1. Trumpai aprašykite – kuo ilgesnis jūsų domeno vardas, tuo sunkiau jį atsiminti. Mes rekomenduojame ne ilgiau kaip keturis žodžius.
 2. Eikite vietiniai – jei tu’Jei esate menininkas, dirbantis tam tikroje srityje, pagalvokite apie tai įtraukdami jį į domeno vardą. Tai taip pat galėtų veikti, jei jūsų stilius yra susijęs su tam tikra sritimi. Galite užkabinti paieškas iš žmonių, ieškančių meno apie konkrečią lokalę. Atminkite, kad perkeldami domeno vardą galite prarasti svarbą.
 3. Įrašykite savo vardą – geriausia jūsų pavardė arba vardas’vėl žinomas kaip menininkas. Pavyzdžiui, patikrinkite menininką Bradą Albrightą’jos svetainė – alrightillustration.com.
 4. Eik į nišą – jei norite išsiskirti iš minios, apsvarstykite galimybę įtraukti raktinį žodį, susijusį su jūsų kuriama meno rūšimi. Raktinis žodis yra žodis, apibūdinantis puslapio turinį. Žmonės juos naudoja paieškos sistemose’vėl bandai ką nors surasti. Pvz., Klientai, ieškantys Teksaso nuotraukų, gali rašyti ‘Texan tapyba’ į „Google“. Austinartgarage.com yra geras svetainės, kurioje naudojamas šis metodas, pavyzdys. Kuo daugiau jūsų domeno vardas gali atspindėti raktinį žodį, tuo didesnė tikimybė, kad pasirodysite aukštai to raktinio žodžio paieškoje.

Unikalus domeno vardas suteikia asmeniškumo ir paverčia jūsų galeriją profesionalia.

5

Pasirinkus šabloną

“Pasirinkdami šabloną galite pasirinkti, kaip atrodo jūsų internetinė meno parduotuvė. Galite leisti savo kūrybinėms sultims tekėti”.

Šablonai yra iš anksto sukurti stiliai, kurie lemia jūsų internetinės meno parduotuvės išvaizdą. Tokie statybininkai kaip „Wix“ ir „Squarespace“ tiekiami su daugybe profesionaliai sukurtų šablonų. Iš anksto užpildytas turinys leidžia lengvai apsikeisti savo jėgomis ir išties greitai parduoti meną internete.

Pagalvokite apie šablonus kaip drabužių rinkinį. Jei ne’nepatinka, kaip atrodo ar jaučiasi vienas rinkinys, galite išbandyti kitą.

Pasirinkite temą, kurioje parodomas jūsų menas. Dideli vaizdai ir daug baltos erdvės užtikrins, kad jūsų darbai bus tinkamai eksponuojami.

Eksperimentuokite su skirtingais savo statybininko šablonais ir įsitikinkite, kad jis turi tas funkcijas ir funkcijas, kurių jums reikia galerijai. Pavyzdžiui, „Squarespace“’s „Flatiron“ šablonas palaiko daugialypės terpės įrašus, todėl jį populiarina režisieriai ir iliustratoriai.

kvadratinio ploto flatirono šablonų menininkaiStulbinantys šablonai, tokie kaip „Flatiron“, puikiai tinka menininkams, norintiems demonstruoti ir parduoti darbus internete

Pasirinkę šabloną galite jaustis šiek tiek per daug. „Wix“ turi daugiau nei 510 variantų, todėl mes žinome, kaip jaučiatės jūs!

Pavyzdžiui, „Urban Art Store“ skirta gatvės menininkams, dirbantiems spausdintine forma. Tai ateina su ‘Apie’ ir ‘kontaktas’ puslapyje ir leidžia pridėti meno kūrinius prie a ‘Parduotuvė’ skyrius.

„Wix“ miesto meno parduotuvės šablonų menininkai„Wix“ šablonai, tokie kaip „Urban Art Store“, sukuria jums parduotuvę ir ‘apie’ ir ‘kontaktas’ puslapių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti paveikslą ir informaciją!

Vis tiek jaučiuosi šiek tiek pasimetęs?

Galite filtruoti šablonus pagal skirtingas kategorijas, tai padeda susiaurinti jūsų pasirinkimą.

Donas’neapsiribokite tik savo kategorijos šablonais. Kadangi galite tinkinti šablonus (plačiau apie tai žemiau), galite pasirinkti iš daugybės.

Kai kurie šablonai gali atrodyti brangūs, tačiau pagalvokite apie tai kaip ilgalaikę investiciją į savo svetainę. Jei tai padės jums parduoti meną internete, jis greitai atsipirks!

Visi mūsų rekomenduojami statybininkai’ šablonai yra pritaikyti mobiliesiems. Tai yra didžiulis pliusas, nes vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi skirtingais prietaisais naršyti ir apsipirkti internete. Iš tikrųjų mobilioji el. Prekyba iki 2020 m. Sudarys 45% JAV elektroninės prekybos rinkos, pasak „Business Insider“.

Norite, kad to pyrago gabalas būtų tinkamas?

6

Šablono tinkinimas

“Pasirinkimas, norint parduoti savo meną internete, yra tik pradžia. Kitas variantas yra jūsų šablono tinkinimas, kad būtų galima sukurti internetinę galeriją su jūsų asmenybe.”

Svetainių kūrėjai leidžia jums pridėti naujų puslapių ir tokių funkcijų kaip ‘Apsipirk dabar’ mygtukai, kol tu’sukūrėte svetainę jūs’vėl patenkintas.

Geriausia tai pradėti.

Čia pateikiami keli įkvėpimo taškai:

 • Į pagrindinį puslapį pridėkite savo logotipą ir prekės ženklą, kad savo naujoje svetainėje užklijuotumėte savo ženklą.
 • Sukurti ‘Apie’ puslapį ir pridėkite turinį, apibūdinantį jūsų, kaip menininko, istoriją
 • Nusiųskite savo sukurtą meno kūrinį’vėl nori parduoti ir suteikti jai pavadinimą
 • Pridėkite kontaktinę formą, kad lankytojai galėtų su jumis susisiekti

Jei tu’Jei galvojate samdyti dizainerį, tai gali kainuoti brangiau, nei jūs manote.

Dizaineriai yra brangūs ir yra’Jokios garantijos, kad jie pagamins jus’vėl patenkintas. Taip yra todėl, kad jie’iš naujo interpretuoti savo idėjas. Net atlikę kelis pakeitimus jie gali negaminti to, ko norite. Skirkite šiek tiek laiko savo statybininkui ir jums’Galėsite sukurti jūsų poreikius tenkinančią svetainę.

7

Kaip parodyti savo meną

“Dabar internetinė meno rinka užima 8,4% visos meno rinkos – nuo 7,4% 2015 m,” („Hiscox“)

Meno pardavimai internete tampa svarbesni menininkams.

Bet čia’RUB: jūsų meno kūrinys bus toks pat efektyvus kaip paveikslas, kurį naudojate parduotuvėje.

Meno pardavimas internetu su mažesnėmis nuotraukomis būtų tarsi gyvenimo aprašymo pateikimas be jūsų geriausių darbo laimėjimų. Ką tu’gali būti puiku. Bet tu’perparduoti save, kai tai tikrai svarbu.

Jei tu’Jei rimtai domitės savo meno pardavimu internete, apsvarstykite galimybę pasamdyti profesionalų fotografą. Arba bent jau investuokite į gerą skaitmeninį fotoaparatą (10 megapikselių ar didesnę).

„Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ leidžia jums parodyti savo meną aukščiausią vaizdo kokybę. Tai’Geriausia įsitikinti, ar visi įkelti vaizdai yra vienodo dydžio. Tai taupo vietą ir palaiko kokybę.

Galite pabrėžti pagrindines savo darbo savybes. Klientai taip pat gali pažvelgti iš arti į detales ir faktūras bei pamatyti darbą iš skirtingų kampų.

„Wix“ menininkų fotografo šablonasNaudodamiesi parduotuvių statybininkais galite įkelti aukštos kokybės vaizdus, ​​norėdami parduoti savo meną. Šis „Wix“ pavyzdys parodo fotografą’asortimentas ir kokybė.

Įkeldami savo kūrinį būtinai pridėkite „alt“ žymas ir meta aprašymus.

„Alt“ žymos įsitikinkite, kad jūsų atvaizdai prisideda prie „Google“’visos jūsų svetainės supratimas. Kuo geriau „Google“ supranta jūsų svetainę, tuo geresni bus jūsų reitingai. Kuo geresnis jūsų reitingas, tuo daugiau klientų pritrauksite. Pagalvokite apie kitas žymes, pavyzdžiui, bibliotekų klasifikavimo sistemą. Jie padeda „Google“ sutvarkyti ir gali pateikti vartotojams tinkamus vaizdus’ dėmesys ieškant internete.

Meta aprašymai parodo, apie ką jūsų svetainė. Jie taip pat padeda jūsų svetainei sustiprinti „Google“’reitingą. Jie’tarsi kortelės po darbais muziejuje.

8

Nenugalimų aprašymų rašymas

“79% klientų nori daugiau informacijos apie menininką ir objektą.” („Hiscox“)

Taigi, ką turėtum daryti?

Žinoma, neskubėkite parašyti išsamių savo kūrinių aprašymų.

Padalinkite aprašymus į dvi dalis. Aš tai vadinu: faktais ir istorija.

Faktai yra šie:

 • Matmenys – centimetrais ir coliais. Norėdami parduoti meną internete, turite įsitikinti, kad klientai žino, kad meno kūrinys tilps ten, kur jie planuoja jį eksponuoti.
 • Medžiagos – iš ko jūs padarėte meno kūrinį. Pvz., Akriliniai dažai arba tinkas. Taip pat verta įtraukti drobės tipą.
 • Kaina – kiek kainuoja darbas.
 • Pristatymas – jūsų kurjerio ir pristatymo galimybės.
 • Pakuotė – Ar veikia burbulų įvyniojimas? Ar klientas gali meno kūrinį susukti ir ištempti?

Reguliariai peržiūrėkite meno kūrinį, kad patikrintumėte, ar ši informacija yra naujausia.

…O istorija:

Klientai mėgsta istorijas. Donas’nebijokite paaiškinti, kodėl sukūrėte meno kūrinį ir kaip.

Galvok apie savo darbą kaip panašų į autobiografiją dideliame knygyne. Žmonės daug labiau linkę pirkti knygą, jei užuomazgos paaiškina užkulisius.

Kiekviename meno aprašyme paaiškinkite:

 • Kodėl kurdami kūrinį naudojote specialią techniką ar medžiagas
 • PSO ar kas tave įkvėpė
 • tai reiškia asmeniškai jums, kaip menininkui
 • Kaip tai susiję su visu jūsų darbu

Norėdami įsitikinti, ar tai yra jūsų darbai’ aprašymai yra turtingi raktiniais žodžiais.

Pavyzdžiui, jei jūs’jei nutapė vaizdingą Texano kraštovaizdį, jūsų aprašymas gali būti toks:

“Stulbinantis tapybaTeksano kaimas į akvarelė vietinio menininko”.

Paryškinti žodžiai yra raktiniai žodžiai.

Ką’s to svarba?

Meno pirkėjai (jūsų potencialūs klientai), ieškantys „Google“, greičiausiai jus suras. Taigi šiame pavyzdyje galite pritraukti pirkėją, ieškantį akvarelės paveikslo iš Teksano krašto.

Naudoti raktinius žodžius nereikia.

Galiausiai grįžkite prie aprašymo ir patikrinkite, ar nėra rašybos ar gramatikos klaidų.

Rašybos ir gramatikos klaidos yra lengviausias būdas padaryti jūsų galeriją apleistą. Galbūt turite gražų meno kūrinį, bet jei aprašymas yra slaptas, jums bus sunku jį parduoti. Klientai laimėjo’t pasitiki jumis. Jei jie don’nepasitikiu jumis, jie tikrai laimėjo’t pirkti iš tavęs.

„weebly“ meno parduotuvė apie musSukurti ‘Apie mus’ naudodamiesi geriausiais internetinių svetainių kūrėjais 9, lengvai papasakokite lankytojams apie savo meninę kelionę 9

Tinkamai nustatykite savo produktus

Pavaizduok tai: tu’parašė įdomų aprašymą ir panaudojo stulbinantį įvaizdį. Jūsų kūrinys paruoštas parduoti.

Prieš pradėdami skaičiuoti dolerius, pakabinkite sekundę.

Turite teisingai nustatyti kainą, o ne tik imti mokestį už tai, ko, jūsų manymu, verta.

Kainų nustatymo menas yra subtilus mokslas, todėl reikia atsižvelgti į keletą skirtingų veiksnių. Tai labiau susiję su meno rinka nei jūs kaip menininkas. Atlikite savo tyrimus, kad gautumėte kainos palyginimo tašką.

Atsižvelgti į:

 • Jūsų karjeros istorija / santrauka
 • Ankstesnė pardavimo istorija
 • Jūsų ypatinga rinkos niša

Galvok apie tai kaip su nekilnojamojo turto kainomis. Namų kainos nustatomos atsižvelgiant į tai, kokius kaimynystėje parduodami kiti nekilnojamojo turto objektai. 10 miegamųjų apartamentų Beverli Hilse kaina bus labai skirtinga, palyginti su tuo pačiu turtu Nevados dykumoje.

Meno pasaulyje pakeisk kontekstą į kaimynystę. Tavo menas gali būti panašus į kitą’parduodami:

 • Stilius
 • Medžiagos
 • Trukmė, kurios reikia kuriant
 • Auditorija
 • Pagaminimo data

Kartą jūs’savo etaloną palyginote su likusia rinkos dalimi’laikas tai įvertinti. Norėdami parduoti meną internete, tai yra pagrindinis žingsnis.

Perskaitykite keletą metodų, kuriuos galite naudoti norėdami rasti teisingą kainą parduodant savo meną internete.

kvadratinės erdvės kainų kūrinysPridėkite produktų su kainomis svetainių kūrimo priemonėje yra paprasta’el. prekybos planas. Vis dėlto būkite atsargūs – neparduokite per daug daiktų. Tai rizikuos, kad atpigsite savo meno kūrinius.

 • Raskite menininką, kuris’panašus į jus ir pažiūrėkite, ką jie įkrauna. Palyginkite pagal geografinę vietą, patirtį ir gamybos tempą.
 • Kainą įvertinkite pagal seną gerą laiką, darbo jėgas ir medžiagas. Aktualiausia, jei jūs’vėl pradedu. Naudokitės savo skaičiuokle ir apskaičiuokite valandinį atlyginimą’vėl patenkintas. Padauginkite jį iš laiko, kurio prireikė kuriant savo kūrinį, ir įsitikinkite, kad padengėte medžiagų išlaidas ir pristatymą.

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti: įsitikinkite, kad kainos yra pastovios. Jūsų klientai praras pasitikėjimą jumis, jei sužinos jus’Jūs pardavėte savo darbus pigiau kitur.

Kur turėtumėte parodyti kainas?

Du populiariausi kainų rodymo būdai parduodant meną internete:

 1. Ant paties meno kūrinio
 2. Atskirame kainų puslapyje (parduotuvių statytojai palengvina naujų puslapių kūrimą)

Išsiaiškinkite, kas yra jūsų klientai, ir išsirinkite sau tinkamiausią. Jei ne’Norite, kad kaina paveiktų jūsų klientus’ jūsų meno patirtis, 2 variantas yra patrauklus.

10

Savo meno kūrinių klasifikavimas

Kaip ir bet kuri sėkminga elektroninės prekybos parduotuvė, jūsų meno kūriniai turėtų būti tinkamai organizuoti.

Kai vaikščiojate po muziejų, kambariai yra kuruojami. Jie’perdėta pagal temą, menininką ar istorijos periodą. Lankytojai gali pasivaikščioti po galeriją ir nepasiklysti.

Kodėl jūsų internetinė galerija turėtų būti kitokia??

Visi trys svarbiausi statybininkai leidžia kurti kategorijas. Pvz., Galite sukurti ‘Teminė kolekcija’ geriausio jūsų darbo, rodomo pagrindiniame puslapyje. Taip pat galite naudoti kategorijas, norėdami suskirstyti savo kūrinį į loginę struktūrą. Lankytojai (potencialūs pirkėjai) gali pereiti prie norimo meno kūrinio. Tai gali būti:

 • Meno rūšis – skulptūra ar tapyba
 • Tema – peizažas ar portretai
 • Laikotarpis jūsų karjeroje – 2001–2011 m

Pridėję susijusį ir rekomenduojamą meno kūrinių skyrių, yra puikus būdas parduoti.

Taip pat galite naudoti filtrus, kad įsitikintumėte, jog klientai gali rūšiuoti pagal įvairius darbus, taip pat pagal kainą, dydį, medžiagą ir pristatymo variantą..

Didelis svetainių kūrėjų pliusas yra tai, kad jie padeda parduoti daugybę kūrinių su keliais variantais. Taigi, jei jūs’Pardavę skirtingų spalvų spaudinį, galite išvardyti tas spalvas kaip skirtingus to paties spaudinio variantus.

Pvz., „Squarespace“ galite pridėti iki 100 kiekvieno įkelto produkto (paveikslo) variantų. Klientai gali pasirinkti vieną iš skirtingų parinkčių naudodami išskleidžiamąjį meniu.

dailininko pristatoma kolekcijaSuskirstykite geriausius savo darbus į a ‘Teminė kolekcija’. Galite nustatyti, kad kolekcija pasirodytų jūsų pagrindiniame puslapyje, ir suteikti jai išgalvotą pavadinimą.

Tai’Gera idėja apsiriboti 40–60 kūrinių. Bet daugiau ir jūsų galerija gali tapti nešvari.

Laikykitės sveiko balanso tarp parduodamo ir neparduoto. Parduodama per daug meno kūrinių ir rizikuojate, kad atpigsite savo meną.

Įtraukite senesnius kūrinius į kitą kategoriją. Naujesnių kūrinių pristatymas jūsų internetinei galerijai suteikia gaivumo pojūtį.

Internetinės galerijos tinkinimo galimybės yra beribės. Žaisk su savo statybininku ir rask struktūrą, atspindinčią tavo stilių.

11

Mokėjimų nustatymas

“Dabar jūsų meno kūriniai yra suskirstyti į kategorijas, leiskite man atspėti: norite pradėti uždirbti pinigus? Juk jūs’Čia galite parduoti meną internetu, o ne tik sukurti galeriją?”

Šaunus dalykas yra tai, kad svetainių kūrėjai palengvina mokėjimų priėmimą.

„Wix“ meno parduotuvėje įkainoti meno kūriniaiNaudodamiesi el. Prekybos planu, lankytojai galės sudėti jūsų kūrinius į pirkinių krepšelį ir nusipirkti. Ne tik žiūrėti ir grožėtis!

Galite nustatyti mokėjimo metodą ir leisti klientams pirkti jūsų meną naudodami kreditinę ar debeto kortelę arba „PayPal“. Jūsų statybininkui tai užtrunka tik keletą minučių’„admin“ įrankis, skirtas nustatyti jūsų mokėjimo parametrus.

Čia’Pavyzdžiui, kaip lengva nustatyti mokėjimus „Wix“:

Eikite į parduotuvės vadybininką kairėje „Wix“ redaktoriaus pusėje ir paspauskite ‘Tvarkykite savo parduotuvę’. Iš ten turėtumėte lengvai susieti mokėjimą.

Atminkite, kuris statytojas jūs’Jei norite parduoti savo meną internete, galite paprašyti pagalbos.

Kiekvienas statybininkas turi puikų klientų aptarnavimą, taigi, jei jums reikia pagalbos, tiesiog susisiekite! Galite susisiekti su „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ internetu arba telefonu.

12

Pristatymas ir pakavimas

Gerai, aš žinau, ką tu’pergalvoti šiame etape.

“Kaip įsitikinti, kad menas klientui pristatomas saugiai?”

Įsitikinę, kad tavo menas yra tinkamai supakuotas.

Savo meno pakuotė

Labai svarbu įsitikinti, kad produktai yra tinkamai supakuoti.

Vykdydami užsakymą, turite pasirinkti statytojo pakuotės variantą. Pasirinkite paketą, kuris tinka jūsų pristatymui’s poreikius. Savo statybininku galite susisiekti su kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip UPS ir Fedex, kad pristatytumėte savo meno kūrinius. Šios kurjerių įmonės palaikys daugumą pakuočių rūšių.

Tu’Turėsite pasirinkti pakuotės tipą, svorį ir matmenis. Dažnai tai lems kainą, kurią jūsų klientas apmokestina kasos puslapyje.

Pasitarkite su savo statybininku’klientų aptarnavimas, jei jūs’dar kartą nežinote, kokia pakuotė tinka jūsų darbui.

Įsivaizduokite, kaip būtų, jei būtų pasirūpinta pakuote. Galite daugiau laiko praleisti savo aistrai: savo meno kūriniams.

Sapnuoti nebe!

Skirtingi statybininkai atrakina skirtingas gabenimo funkcijas integruodami į kitas įmones.

Pvz., „Wix Art Store“ atliks visą jūsų pristatymą, pakavimą ir mokėjimą. Prijungę „Squarespace“ parduotuvę su „ShipStation“, galėsite dirbti su vykdymo tarnybomis, kurios supakuos ir sandėliuos jūsų kūrinius jums. Tada jie tvarkys siuntas, kai pradės plūsti užsakymai!

Leisti’Išpakuokite keletą bendrųjų nykščio taisyklių:

 • Spaudiniams ir plakatams, tu’vėl geriausia naudojant kartoninius pašto vamzdelius
 • Mažesni atspaudai gali būti išsiųstas į tvirtus kartoninius pašto vokus
 • Apsaugokite spaudinius pakuotės viduje su kamšalu arba burbuliuku.

Svarbiausias patarimas: Norėdami sumažinti paveikslų siuntimo išlaidas, pažiūrėkite, ar galite ištiesti drobę, susukti ją į vamzdelį ir išsiųsti. Tai gali sumažinti klientų gabenimo išlaidas. Tada klientas gali atstatyti drobę vietoje.

„Wix“ kūrinių įkėlimo produkto puslapisĮkelti savo kūrinius iš statybininkų, tokių kaip „Wix“, yra labai paprasta. Galite jiems suteikti pavadinimus ir kainų etiketes.

Pristatymas

Kitas žingsnis išrūšiavus pakuotes – nustatyti gabenimo nustatymai.

Norėdami tai padaryti, turite pereiti į ‘gabenimas’ jūsų statytojo skyrius’s prietaisų skydelis.
Svarbiausia yra rasti pristatymo parametrus, kurie atitiktų jūsų meno parduotuvę. Galite bendradarbiauti su geriausiomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip „Fedex“ ir UPS, ir integruotis su trečiųjų šalių paslaugomis, kad išplėstumėte gabenimo galimybes.

Norėdami pradėti siųsti savo meną, turite įvesti paketo dydį ir kilmės adresą. Kilmės adresas yra ypač svarbus, jei savo meną siunčiate iš to, kuris adresuotas’tai ne jūsų studija, biuras ar namai. Tai užtikrins, kad visi mokesčiai ir siuntimo kainos yra teisingi.

Norėdami išspausdinti etiketes ir gauti citatas, jums reikia gabenimo kilmės adreso.

Tokie statybininkai kaip „Wix“ ir „Squarespace“ gali labai lengvai nustatyti efektyvų gabenimą. Po ranka turite daugybę variantų, kai nusprendžiate, kaip išsiųsti savo kūrinius klientams ir kaip juos apmokestinti..

Leiskite man pristatyti keletą iš jų:

 • Vienodo dydžio gabenimo kainos: visi jūsų darbai siunčiami tiek pat, kiek kainuoja. Patraukli, jei parduodate didelės vertės meną mažomis pakuotėmis, tokiomis kaip rankinės rankytės. Arba jei jūsų meno kūriniai yra vienodo dydžio ir svorio.
 • Vežėjo apskaičiuotas pristatymas: jūsų pristatymo išlaidos automatiškai apskaičiuojamos remiantis „Fedex“ ir UPS taisyklėmis. Turite įvesti kiekvieną meno kūrinį’dydis ir svoris.
 • Priklauso nuo svorio: gabenimo kainos skiriasi pagal svorį. Tai patogu, jei parduodate meną su nepaprastai skirtingais svoriais (pvz., Bronzos skulptūromis ir iliustracijomis).
 • Pristatymas kitą dieną: pristatymas kitą dieną yra didelis trūkumas. Patikrinkite, ar galite sau tai leisti!
 • Kainos skiriasi priklausomai nuo regiono: apmokestinate klientus skirtingomis sumomis, atsižvelgiant į tai, kuriame regione jie yra’vėl iš.
 • Parduotuvėje ar vietiniame pikape: Man patinka šis pasirinkimas. Jei esate vietiniai, kvieskite savo klientus pasiimti meno kūrinių puikus būdas užmegzti asmeninius santykius.

Yra tiek daug skirtingų pristatymo būdų, rekomenduojame susisiekti su savo statybininku’palaikymo komanda, jei jūs’iš naujo nežinote, kuris iš jų tinka jūsų poreikiams.

Svarbiausias patarimas: klientai, ypač meno pirkėjai, mėgsta asmeninį ryšį. Jei turite laiko, į kiekvieną pristatymą pridėkite pastabą, dėkodami už užsakymą.

„Weebly Shipping“ kasos puslapisUžsukę į patikros puslapį 13, jūsų klientai galės pasirinkti iš daugybės skirtingų pristatymo variantų

Draudimas! Apsaugokite savo kūrinį nuo nelaimių

Prieš pradėdami pardavinėti savo meną internete, įsitikinkite, kad jūs’turite teisingą draudimą.

Parduoti savo meną internetu be tinkamo draudimo būtų kaip vilkėti geriausią kostiumą žiemą, bet pamiršti pasiimti skėtį. Jei lyja, jūsų kostiumas yra sugadintas.

Vežėjai, tokie kaip „FedEx“ ir UPS, pasiūlys ribotą draudimą daugumai paketų. Pvz., UPS atsako už žalą, neviršijančią 100 USD, jei pakuotės nėra deklaruotos. Jei jūsų kūrinys viršija tai, nustatydami siuntą turėsite įvesti vertę.

Pažvelkite į konkrečias kiekvieno kurjerio išlaidas ir apribojimus’s draudimo apsauga. Kuo vertingesnis jūsų menas, tuo geresnį draudimą turėtumėte.

Pasitarkite su statybininku’vėl abejoji.

14

Ką daryti su kopijomis

Kai nuspręsite meną parduoti internetu, kyla plagiato rizika.

Internetas yra toli nuo laukinių Vakarų, bet jis’Neįprasta, kad menininkai vėl pasisavino savo kūrinius.

Tikimės, kad galime įsitikinti, kad taip nėra’t atsitikti tau.

Dažniau nei ne ten’tai nekaltas plagiato paaiškinimas. Jūsų svetainės lankytojas gali nuoširdžiai mylėti jūsų darbą ir norėti jį paskelbti kur nors kitur.

Įsitikinkite, kad jūsų galerijoje yra: ‘Susisiekite su mumis’ puslapis su jūsų el. pašto ir telefono numeriu. Suteikite gerbėjams kuo daugiau galimybių susisiekti su jumis tiesiogiai. Tai gali paskatinti nemokamą viešumą!

Vis dėlto turite būti pasirengę ginti savo teises. Čia gali padėti svetainių kūrėjai.

Savo vaizdus galite apsaugoti pritaikytu vandens ženklu. Jei skoningai pridėsite savo vandens ženklą, jie tikrai gali pagerinti jūsų prekės ženklą. Jei kas nors ekrano kopiją rodys jūsų meno kūrinyje, jūsų vandens ženklas ir prekės ženklas vis tiek bus matomi.

Jei sumažinsite savo vaizdo dydį, tai taip pat padės atgrasyti nuo plagiatorių. Vaizdus, ​​kurių plotis nuo 1500 iki 2500 pikselių ir mažesnis nei 500 KB, spausdinti ne taip lengva. Norėdami parodyti savo meną, be abejo, turite naudoti aukštos raiškos vaizdus. Bet pabandykite rasti pusiausvyrą!

Kada tu’Jei pastebėjote, kad kažkas panaikino jūsų kūrinį, pirmiausia susisiekite su jais patys. Paaiškinkite, kad esate originalus menininkas ir jie’pakartotinai naudoti savo darbą be leidimo. Prieš pradėdami teisinius veiksmus, nusiųskite tolesnį el. Laišką.

Esmė ta, kad tu turi menininko teises. Jei manote, kad jūs’Jei esate plagiato auka, turite teisę susisiekti su autorių teisių advokatu.

15

Reklamuokite savo meno parduotuvę

“Vienas iš sunkiausių iššūkių parduodant savo meną internete yra įsitikinti, kad jį mato teisingi žmonės”.

Donas’neleiskite, kad jūsų meiliai sukurti darbai būtų sudėti į ignoruojamą interneto kampelį.

Iš dalies tai priklauso nuo SEO (arba kaip gerai optimizuota jūsų svetainė, kad ji būtų geriau matoma internete). Bet jūs taip pat galite aktyviai reklamuoti savo meno parduotuvę.

Mūsų rekomenduojami statybininkai padeda integruotis su įvairiais įrankiais, kurie skatina jūsų rinkodarą.

Čia yra keletas greitų metodų, kuriuos galite išbandyti:

El. Pašto rinkodara

Prijunkite internetinę galeriją prie el. Pašto platformos, tokios kaip „MailChimp“.

El. Laiškų siuntimas klientams ir gerbėjams yra puikus būdas užmegzti asmeninius santykius. Galite reklamuoti pardavimus, reklamuoti iššokančius renginius ir dalytis naujais meno kūriniais.

Pradėkite pridėdami prenumeratos mygtuką prie savo galerijos. Tai galite padaryti paspausdami vieno statybininko mygtuką’„App Store“.

Augant abonentų sąrašui, jūs surinksite daugiau informacijos apie savo klientus. Tai leis jums siųsti tikslines kampanijas. Pvz., Jei žinote, kad klientas domisi aliejiniais dažais, galite atsiųsti jiems specialų el. Laišką su savo geriausiomis aliejiniais dažais. Klientas gauna labai asmenišką el. Laišką. Jūs padidinsite galimybę parduoti.

Tai’s naudingos.

Eik pas savo statybininkus’ programų parduotuvėje naršyti pasirinktus el. pašto rinkodaros integravimo būdus.

Leiskite nukreipti jus teisinga linkme:

 • „Wix App Store“
 • Lauko erdvės integracija
 • „Weebly“ programų centras

Socialinė žiniasklaida

“Socialinė žiniasklaida menininkams tampa vis svarbesnė. Tiek daug, kad 91% galerijų aktyviai naudojasi socialine žiniasklaida savo menui populiarinti („Hiscox“)..

Laimei, parduotuvių statytojai palengvina jūsų internetinės galerijos sujungimą su socialinės žiniasklaidos platformomis.

Eksperimentuokite „Facebook“, „Flickr“ ir „Pinterest“. Kurkite „Facebook“ renginius, kad galėtumėte parduoti galeriją.

Bendraukite su kitais menininkais per socialinę žiniasklaidą ir reguliariai dalinkitės savo nuomonėmis apie meną. Tapk tinkamų pokalbių dalimi.

Atminkite, kad nors „Facebook“ ir „Twitter“ buvo du dominuojantys kanalai 2016 m., „Instagram“ yra auganti jėga. 57% galerijų teigia, kad „Instagram“ yra veiksmingiausios didinant informuotumą, palyginti su 42%, kurie sako „Facebook“ („Hiscox“).

Kaip ir el. Pašto integracija, savo statybiklyje galite rasti socialinės žiniasklaidos priedų’„App Store“.

Sukurkite tinklaraštį

“Tai lengviausia rinkodaros forma. Nebent jūs tikrai don’neturite laiko gaišti, turėtumėte tai padaryti!”

Pradėkite internetinių dienoraščių įrašymą į savo internetinę galeriją įtraukdami naują puslapį. Sukūrę savo tinklaraštį, pradėkite rašyti apie savo aistrą.

Kaip tai padės parduoti savo meną internete?

Pasakodami savo istoriją galite susisiekti su klientais. Kuo daugiau klientų mano, kad gali jus sieti, tuo didesnė tikimybė, kad jie pirks iš.

Statybininkai teikia paprastas redagavimo sistemas ir įrankius, kad galėtų reklamuoti jūsų tinklaraštį socialinėje žiniasklaidoje. Ypač „Google“ mėgsta šviežią turinį ir palankiai vertins jūsų svetainę’reguliariai atnaujinamas.

Jie’tai „vieno langelio“ principas, skirtas sėkmingai tinklaraščiui tvarkyti.

kvadrato erdvės tinklaraščio puslapisSavo tinklaraštyje galite pristatyti naują kolekciją ir paaiškinti įkvėpimą. Tai suteikia jums tikrą ryšį su klientais. 16

„Neprisijungus“ internetu: apsvarstykite „Pop-up Store“

Meno pardavimas internetu neturėtų pakeisti jokių neprisijungusių pastangų. Jei vykdote galeriją, eksponuojate parodose ar parduodate meną vietinėse kavinėse ar restoranuose, darykite tai toliau.

Jei ne’t, dabar’s yra geriausias laikas pradėti.

Tavo neprisijungęs ir prisijungęs pardavimas neturėtų būti atskiras. Pagalvokite apie juos kaip apie savo kairiąją ir dešiniąją rankas. Jie abu turėtų dirbti kartu, norėdami reklamuoti jūsų darbą ir susirasti klientų.

Kadangi tai yra meno pardavimo internete vadovas, mes laimėjome’t įsigilinti į daugybę detalių…

Bet mes paliesime vieną ar du metodus, kuriuos galite pradėti bandyti iškart:

 • Partneris su galerija – patikrinkite galeriją’socialinės žiniasklaidos paskyrą, kad gautumėte supratimą apie jos dydį ir meninį dėmesį. Jei tai, ką jie daro, derina su jūsų darbu, kodėl gi ne užeiti ir užmegzti santykius? Susisiekite su jais profesionaliu el. Pašto adresu, o ne per socialinę žiniasklaidą.
 • Pop-up parduotuvė – tai gali būti taip paprasta, kaip klausti vietinių menų & amatų parduotuvė, leidžianti savaitei įkurti parduotuvę. Taip pat galite paprašyti vietinių kavinių parduotuvių ar užkandinių, kad pakabintumėte savo darbus ant jų sienų.
 • Atidarykite savo studiją visuomenei – jei dirbate studijoje, atverkite duris ir pakvieskite žmones į vietą. Reklamuokite renginį vietiniuose baruose ir kavinėse bei, žinoma, savo naujojoje internetinėje galerijoje..

Prisiminkite vieną dalyką: įsitikinkite, kad jūsų kainos neprisijungus prie jūsų kainos yra tokios pačios kaip jūsų svetainėje. Klientai jaučiasi apgauti, jei prisijungs prie jūsų internetinės galerijos ir ras skirtingas kainas, nei patys matydami meną.

„Wix“ menininko šablono pagrindinis puslapisNaujoje svetainėje galite paskelbti bet kokias realaus gyvenimo parodas ar pop-up galerijas’s 17 puslapis

Išvada – laikas pradėti pardavinėti savo meną internetu!

“Parduoti meną internetu dabar gali bet kuris menininkas – nesvarbu, didelis ar mažas, ar pasitikintis technologijomis”.

Galite sukurti internetinę galeriją, kad parodytumėte savo meną pasauliui. Be to, savo meną galite parduoti internetu per savo galeriją.

Lengviausias būdas tai padaryti yra naudoti statybininką, kuris suteikia jums reikalingų funkcijų kuriant internetinę parduotuvę.

Nedarykite klaidų dėl to: jei jums reikalinga svetainė’vėl menininkas.

“Šiandien’meno rinkoje menininkas be interneto būtų tarsi valtis be burės. Jūs galite plūduriuoti aplink, bet jūs’Nesuteikite sau geriausios galimybės judėti į priekį.”

Svetainių kūrėjai’ el. prekybos funkcijos reiškia, kad jūsų svetainė taip pat gali gauti pajamų.

Šiame vadove mes’Ve paaiškino kai kuriuos pagrindinius meno pardavimo internete aspektus.

Iki šiol jūs’Aš žinosiu, kaip pridėti savo produktus, nustatyti mokėjimus, sutvarkyti pristatymą ir visa kita!

Tai ta vieta, kur jūs įtraukiate apdailos medžiagą į savo galeriją ir pradedate priimti užsakymus!

Tiesiog norėčiau atminti…

Geriausias būdas parduoti meną internetu

Mūsų trys pagrindiniai statytojai, norintys parduoti meną internete, yra šie:

 1. Wix
 2. Kvadratas
 3. Weebly

„Wix“ yra todėl, kad joje derinamas puikus el. Prekybos funkcionalumas su daugybe šablonų. Tai’Tai labai paprasta ir intuityvu naudoti.

Bet kuris iš mūsų rekomenduojamų statybininkų jus sutvarkys, nes jie rūpinasi visais techniniais jūsų parduotuvės eksploatavimo aspektais. Tu ne’Nereikia samdyti kūrėjų ar dizainerių arba patiems išmokti kodo, kad jūsų internetinė galerija veiktų ir veiktų.

Norėdami išsiaiškinti, kurį iš jūsų naudoti lengviausia, naudokite kiekvieno statytojo siūlomus nemokamus bandymus.

Kaip sakė Pikaso, “Veiksmai yra visos sėkmės pagrindas”.

Taigi, kodėl verta palaukti, imtis veiksmų ir parduoti savo meną internetu šiandien!

Eik į viršų

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map