Kaip parduoti papuošalus internetu

Contents

10 paprastų žingsnių kuriant sėkmingą internetinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę

kaip parduoti juvelyrinius dirbinius interneteTen’Niekada nebuvo geresnis laikas apsilankyti pasaulinėje juvelyrikos rinkoje. Jeigu nori būti šio augančio judėjimo dalimi – ir tuo pačiu padidinkite banko sąskaitos likutį – tada mūsų 10 paprastų žingsnių padės jums pasiekti sėkmės.


Papuošalai yra puikus būdas įsigyti drabužių. Žvilgantis auksinis laikrodis, kyšantis iš po jūsų kostiumo rankogalio, arba deimantų karoliai, kurie buvo pasiūti kartu su ta suknele – jie’vėl gana puikios privilegijos.

Juvelyrinių dirbinių pardavimas taip pat gali būti puikus būdas padidinti banko sąskaitos likutį ir pradėti dirbti elektroninės prekybos pasaulyje. Ir ar jūs jau turite plytų ir skiedinio parduotuvę, ar tik pradedate, internetinės parduotuvės turėjimas yra labai svarbus jūsų juvelyrikos verslui.

Tačiau tai gali būti sunku pradėti. Kaip jūs nustatote gabenimą? Ką’geriausias būdas parduoti savo verslą? Prieš tai, kaip jūs netgi sukūrėte internetinę parduotuvę?

Tai’kur pateikiamas mūsų paprastas 10 žingsnių vadovas, kad sklandžiai patektų į el. prekybos pasaulį.

Papuošalai internetu parduodami 10 žingsnių

Štai 10 žingsnių, norint pradėti prekiauti papuošalais internetu:

 1. Raskite sau tinkamiausią el. Prekybos svetainių kūrėją.
 2. Prisiregistruokite prie „Premium“ plano.
 3. Pasirinkite domeno vardą.
 4. Pasirinkite ir tinkinkite temą.
 5. Pridėkite papuošalų savo internetinėje parduotuvėje.
 6. Nustatykite mokėjimus.
 7. Rūšiuokite savo pristatymą.
 8. Peržiūrėkite, išbandykite ir paleiskite internetinę juvelyrikos parduotuvę.
 9. Reklamuokite savo papuošalus internetu.
 10. Tvarkykite savo atsargas.

Šie paprasti veiksmai parodys jums geriausią internetinės parduotuvės kūrimo būdą ir padės jums žengti į sėkmę. Mes’Mes čia ne tam, kad greitai taptume – mes’vėl čia, kad padėtumėte pasiekti realų, ilgalaikį atlygį už savo verslą.

Taigi pasiruoškite verslą kurti iš bijoux ir pasiruoškite žengti pirmąjį žingsnį link savo juvelyrikos imperijos!

Kur galite internetu parduoti papuošalus?

Internetas yra didelė vieta, ir mes žinome, kad žinodami, nuo ko pradėti, jis gali jaustis neprotingas. Taigi čia’Tai trumpas vadovas, kuriame nurodomos pagrindinės vietos, kuriose galite papuošalus parduoti internetu, ir kuris jūsų pasirinkimas yra geriausias…

Kaip parduoti papuošalus internetu: rasti savo erdvę

 • Internetinės prekyvietės – „Etsy“, „eBay“ ir „Amazon“
 • Socialinė žiniasklaida – tokios kaip „Facebook“ ir „Instagram“
 • Savo internetinę parduotuvę – pastatytas naudojant tokią platformą kaip „Shopify“

Tinkama jūsų papuošalų pardavimo vieta internete priklauso nuo jūsų poreikių, tikslų ir auditorijos, todėl pradėkite galvoti apie šiuos tris dalykus, kai paaiškinsime kiekvienos iš šių pagrindinių prekyviečių privalumus ir trūkumus..

# 1. Internetinės prekyvietės

Geriausias dalykas internetinėse prekyvietėse yra tai, kad jūs to nepadarote’Nereikia sunkiai dirbti, kad jūsų produktai patektų į klientus – tokios platformos kaip „Amazon“, „eBay“ ir „Etsy“ yra nepaprastai populiarios ir kasdien gauna daugybę srautų..

Trūkumas yra tas, kad jūs nekontroliuojate savo prekės ženklo, be to, jūs patiriate didelę konkurenciją iš kitų prekių ženklų, pardavinėjančių toje pačioje rinkoje. Tai reiškia, kad tikriausiai laimėjote’t., kad gautumėte daug lojalių ar pakartotinių klientų, kaip jūs’iš naujo nesukuri įsimintino prekės ženklo.

Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, gali tekti mokėti mokesčius už aukcioną arba mokesčius už sandorius, atsižvelgiant į pasirinktą rinkos vietą – prieš įsiregistruodami visada patikrinkite taisykles ir rinkliavas, nes tai gali pakenkti jūsų pelnui, jei mokesčiai yra per dideli..

# 2. Socialinė žiniasklaida

Papuošalų pardavimas socialinėje žiniasklaidoje gali leisti pasiekti didelę auditoriją’Tai labai nebrangu, todėl labai greitai ir lengvai nustatoma!

Tačiau, kai tik pradėsite darbą, papuošalų pardavimas socialinėje žiniasklaidoje taip pat gali būti labai daug laiko reikalaujantis, tvarkant juos kasdien. Galite pastebėti, kad susiduriate su panašiomis prekės ženklo naudojimo problemomis, kaip ir prekyvietėse, nes jūsų prekės ženklas ir dizainas apsiriboja profilio puslapio išdėstymu..

Vis dėlto socialinė žiniasklaida neturėtų’Mes neturime pamiršti, kad tai puikus būdas sudominti klientus ir sukurti jūsų verslo pavyzdžius – mes tiesiog to nesugebame’Nerekomenduojate pasikliauti vien tik savo produkcijos pardavimu.

# 3. Savo internetinė parduotuvė

Juvelyrinių dirbinių pardavimas savo internetinėje parduotuvėje yra pats profesionaliausias būdas kurti savo internetinį verslą. Jūs visiškai kontroliuojate savo parduotuvę’dizainas ir prekės ženklas – galite visus savo produktus demonstruoti vienoje vietoje, sukurti profesionalų ir nuoseklų prekės ženklą ir užtikrinti sklandžią kliento kelionę nuo pradžios iki pabaigos.

Pagrindinis dalykas, verčiantis žmones kurti savo internetinę parduotuvę, yra tai, kad įdiegimas užtrunka šiek tiek ilgiau nei tiesiog produktų įkėlimas į tokią rinką kaip „Amazon“. Vis dėlto’verta papildomo laiko ir pastangų!

Kuriant internetinę parduotuvę to nereikia’t nereikia amžių. Tiesą sakant, naudodamiesi el. Prekybos svetainių kūrėjais, tokiais kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“, galite lengvai susikurti savo internetinę parduotuvę – be jokių techninių įgūdžių..

Kodėl turėtumėte naudoti el. Prekybos svetainių kūrėją?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta naudotis el. Prekybos kūrėju, yra laikas, kurį jūs sutaupysite.

Įdiegę internetinę parduotuvę, jūsų pasirinktas statybininkas turi įrankius pats atlikti laiko reikalaujančias užduotis. Nuo atsargų stebėjimo iki realiojo laiko siuntimo kainų, el. Prekybos kūrėjas gali sutaupyti laiko kitoms svarbioms užduotims atlikti.

juvelyrikos internetinė parduotuvė kvadratinėje erdvėje„Squarespace“ sujungia nuostabius dizainus su galingais elektroninės prekybos įrankiais, kad sutaupytumėte laiko ir pastangų, kai vykdote internetinę parduotuvę.

Kol tu’Jei sutaupysite laiko, galite sutaupyti ir pastangų!

Pamirškite rankiniu būdu sekti užsakymus ar prakaituoti pagal kodo eilutes – el. Prekybos kūrėjai leidžia lengvai kurti ir prižiūrėti jūsų internetinę parduotuvę, nereikia jokių techninių įgūdžių..

Kitaip nei dauguma prekyviečių platformų, jūs to nedarote’Norėdami sumokėti už pardavimą, naudodamiesi el. prekybos kūrėju, ir kai kurie don’t net imti operacijų mokesčius. Taigi tu laimėjai’nejaučiate deginimo kišenėje, kai jūsų pardavimai pradeda sparčiai kilti – vietoje to galite sėdėti ir gauti naudos už sunkų darbą!

Kuris pardavimo būdas jums tinka?

Daugeliui pardavėjų rekomenduojame sukurti savo internetinę parduotuvę. Parduoti tik turgavietėse ar socialinėje žiniasklaidoje yra gerai labai mažiems pardavėjams, tačiau tai gali greitai suvaržyti. Gerai, kad turite internetinę parduotuvę, galite integruoti ją į kelias platformas.

Ši integracija reiškia, kad kol jūsų parduotuvė yra pagrindinė išpardavimo priemonė “mazgas” taip pat galite parduoti savo produktus prekyvietėse ir socialinėje žiniasklaidoje – taip gausite geriausius iš abiejų pasaulių!

2

Raskite sau tinkamiausią el. Prekybos svetainių kūrėją

Jei deimantai yra mergaitė’geriausias draugas, tada el. prekybos svetainė yra jūsų juvelyrinių dirbinių parduotuvė’geriausias draugas!

Taip, papuošalus galite parduoti tokiose prekyvietėse kaip „eBay“, „Etsy“ ar „ArtFire“ – tai yra populiarios platformos, o galbūt ir jūs’anksčiau pirkote ar pardavėte per juos. Jie’Re bauda už pradėjimą, bet geriausias būdas parduoti internetu yra internetinė parduotuvė…

…o geriausias būdas sukurti internetinę parduotuvę yra su el. prekybos svetainių kūrėjas!

El. Prekybos svetainių kūrėjas yra internetinė platforma, kuri padeda jums sukurti savo internetinę parduotuvę. Tu’valdote viską, pradedant dizainu ir baigiant jūsų svetainės adresu ir išvardytais produktais. Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys – nereikia jokių kodavimo ar techninių įgūdžių.

parduotuvėje prekiauja elektroninės prekybos juvelyrikos ypatybėmis„Shopify“ yra elektroninės prekybos kūrėjas, kuris padeda jums sukurti internetinę parduotuvę. Jame yra visi įrankiai, kurių jūsų internetinei juvelyrinei parduotuvei reikia sėkmei.

Tokiose prekyvietėse kaip „Etsy“, tu’Milijonai kitų pardavėjų, kurie dalijasi erdve, susidurs su nuožmia konkurencija ir jums bus imami mokesčiai už jūsų produktų sąrašą. Su el. Prekybos kūrėju galite sukurti savo prekės ženklą ir apsipirkti parduotuvėje naudodamiesi visais įrankiais, kurių reikia sėkmei.

Geriausi elektroninės prekybos tinklalapių kūrėjai, parduodantys papuošalus internetu:

 • Shopify
 • „Wix“ elektroninė prekyba
 • „BigCommerce“
 • Kvadratas

Mes’vėl ne tik traukiate šį sąrašą iš gryno oro; atliekame išsamius visų mūsų apžvelgiamų statybininkų tyrimus. Išbandę, išbandę ir išanalizavę kiekvieną iš jų, galime be jokių abejonių pasakyti, kad šie keturi statybininkai yra geriausi iš geriausių papuošalų internete..

Čia’Greita jų įvertinimo apžvalga:

El. Prekybos svetainių kūrėjo pasirinkimas

Visa tai skamba gana viliojančiai, tiesa? Tačiau kaip pasirinkti elektroninės prekybos svetainių kūrėją? Kas daro gerą statybininką ir ko reikėtų vengti?

Kiekvienas verslas yra skirtingas, taigi’Svarbu pasirinkti statybininką, kuris jums tinka.

Čia yra penki dalykai, apie kuriuos reikia galvoti’dar kartą ieškote:

 • Biudžetas ir vertė už pinigus – pažvelk į statybininką’kainų planus ir sužinokite, kaip jie dera su jūsų biudžetu. Donas’Pažvelkite tik į pradines kainas – įsitikinkite, kad aukštesni planai taip pat tinka, kai ateis laikas atnaujinti.
 • Lengva naudoti – jei tu’vėl visiška tech-fobija, įsitikinkite, kad jūsų statybininkas yra draugiškas pradedantiesiems! Mūsų apžvalgos visada parodo naudojimo paprastumą, ir jūs galite užsisakyti nemokamą bandomąją versiją, kad išbandytumėte ir patys.
 • Įrankiai – gerai apžiūrėkite įrankius ir funkcijas, jei jie atitinka jūsų verslo poreikius. Tinklaraščių funkcijos? Integruota analizė? Siuntimo kainos realiuoju laiku? Suteik savo parduotuvėms tai, ko jai reikia, kad pavyktų.
 • Dizainas – jums reikia, kad jūsų parduotuvė atrodytų taip pat gerai, kaip ir produktai’pardavimo. Kiek šablonų galima pasirinkti? Kiek galite pakeisti dizainą? Donas’nepalikite dizaino kaip vėlesnio požiūrio – priverskite jį suskaičiuoti!
 • Pagalba klientams – kai viskas vyksta ne taip, jūs’Jums reikės pagalbos rankos. Tai’verta jus patikrinti’vėl patenkinti siūlomomis palaikymo galimybėmis.

Visi keturi mūsų rekomenduojami statytojai siūlo nemokamas bandymas, todėl galite juos išbandyti, kad pamatytumėte, kuris jums labiausiai patinka!

El. Prekybos kūrėjas yra geriausias būdas parduoti internetu, nes leidžia lengvai susikurti savo internetinę parduotuvę. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Ieškojo įvairių elektroninės komercijos kūrėjų norėdami rasti geriausią jūsų juvelyrinių dirbinių verslą – mes rekomenduojame „Shopify“, „Wix“, „BigCommerce“ ir „Squarespace“, nes jie įspūdingai įvertino mūsų tyrimus
 • Prisiregistruokite bent į vieną nemokamą bandomąją versiją, kad išbandytumėte savo el. Prekybos kūrėją
 • Pasirinkote geriausią statybininką jūsų verslui!

3

Prisiregistruokite prie „Premium“ plano

Nesvarbu’Deimantai ar elektroninės prekybos kūrėjai, jūs gaunate tai, už ką mokate – ir, jei norite iš tikrųjų gauti geriausius savo verslus, turite pasirašyti „premium“ planą..

Apskritai kainos prasideda nuo maždaug 20 USD per mėnesį ir daug didesnėms įmonėms gali siekti iki 300 USD per mėnesį. Norėdami susidaryti idėją apie sąnaudas, pateikiame mūsų populiariausių el. Prekybos kūrėjų kainas:

 • Shopify: Nuo 29,95 iki 224,95 USD per mėnesį
 • „Wix“ elektroninė prekyba: Nuo 20 iki 35 USD per mėnesį (mokama kasmet)
 • „BigCommerce“: Nuo 29,95 iki 224,95 USD per mėnesį (mokama kasmet)
 • Kvadratas: Nuo 26 iki 40 USD per mėnesį (mokama kasmet)

Galite sutaupyti pinigų pasirašydami pagal metinį (ar net dvejų metų) planą. Kuo aukštesnis planas, tuo daugiau funkcijų įtraukta.

Pvz., 29,95 USD per mėnesį „BigCommerce Standard“ planas suteikia visas priemones, kurių reikia norint nustatyti parduotuvę, įskaitant realiojo laiko pristatymo citatas ir produktų apžvalgas. Bet kai atnaujinsite 71,95 USD per mėnesį plius planą, atrakinsite svarbiausią apleistą krepšelio užsklandą.

Pssst! Tiesiog norėjome pranešti, kad „BigCommerce“ šiuo metu siūlo iki trijų mėnesių nemokamą laiką, kai jūs pasirašote naują planą. Eikite į „BigCommerce“ svetainę, kad pamatytumėte šį pasiūlymą tiesiogiai!

Čia’Trumpai apžvelgiame pagrindines funkcijas, kurias gausite naudodamiesi pagrindiniu el. prekybos planu, palyginti su patobulintu planu kiekvienam iš mūsų geriausių statybininkų..

Jūsų „Builder“ funkcijos Pagrindinės Išplėstinė „shopify“ logotipas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Neribotas pralaidumas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą „logo-wix-100x100“ Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Neribotas pralaidumas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą „BigCommerce“ viktorina Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Neribotas pralaidumas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą kvadratas-logotipas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą Aukščiausias palaikymas Krepšelio atkūrimas Nemokamas SSL sertifikatas Neribotas pralaidumas Išbandykite šiandien Perskaitykite visą apžvalgą

Leisti’greitai suskaido, kas yra šios savybės, pradėdamas nuo priemokos palaikymas. „Shopify“, „Wix“ ir „BigCommerce“ siūlo visą parą veikiantį palaikymą, taip pat pažangų „premium“ palaikymą, kai atnaujinate. Tuo tarpu „Squarespace“ siūlo 24/7 aukščiausios kokybės palaikymą, nesvarbu, kurį planuojate’vėl.

Atsisakyta krepšelio išieškojimo (arba krepšelio užsklandą) yra svarbi bet kokio verslo, kuris rimtai vertina internetinį pardavimą, ypatybė. Kai klientas atsisako savo užsakymo, galite atsiųsti atkūrimo el. Laišką, kad įtikintumėte jį grįžti ir įvykdyti pirkinį. Įtraukimas įasmeninimas ir nuolaidų kodai yra puikūs pardavimo atgal laimėjimo būdai.

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatas šifruoja informaciją (pvz., kredito kortelės informaciją), apdorotą jūsų svetainėje. Tai labai svarbu internetinėms parduotuvėms, todėl visi keturi jį įtraukia nuo pat pradžių. Pirkėjai ir paieškos varikliai ieško mažos spynos ir “https” šalia domeno vardo, rodančio, kad svetainė saugi.

Pralaidumas yra tai, kiek duomenų galima perduoti per jūsų svetainę. Neribotas pralaidumas reiškia, kad jūsų svetainė turi daug erdvės augti; jei eismas padidėja, jūsų parduotuvė su tuo elgsis lengvai, o ne sudužusi.

Pagrindinius elektroninės prekybos planus geriausia naudoti mažose parduotuvėse arba internetiniuose pardavėjose, kurie tik pradeda veiklą. Didesnėms parduotuvėms ar bet kokiam augimą skatinančiam verslui reikės pažangių įrankių, kurių kainų planas yra didesnis.

„Premium“ planas suteikia jūsų parduotuvei geriausias pardavimo internete galimybes. Galite pradėti nuo mažiausios kainos, tada bet kada atnaujinkite į galingesnius įrankius’vėl pasiruošęs. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Sukūrė protingą biudžetą
 • Palyginti kainų planai, atsižvelgiant į aukštesnių planų sąnaudas ateityje
 • Nuspręskite, kurios savybės jūsų verslui šiuo metu reikalingiausios
 • Išsirinkite geriausią įmokų planą pagal savo biudžetą ir dabartinius verslo poreikius

4

Pasirinkite domeno vardą

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas – pavyzdžiui, mūsų adresas yra www.websitebuilderexpert.com. Domenų vardai yra nepaprastai svarbūs: jie suteikia jūsų svetainei savo tapatybę ir padeda sukurti patikimą, profesionalų ir atpažįstamą jūsų įmonės įvaizdį..

Donas’nepalikite savo svetainės kaip vienos ponios – jei jums patinka domenas, uždėkite ant jo žiedą! Arba tokiu atveju užregistruokite tai taip’s tavo. Prisijunkite ten, kai tik galite, kad apsaugotumėte savo domeną – kiekvienas jų yra unikalus, taigi, vieną kartą’dingo, tai’dingo!

Domenų kaina skiriasi, tačiau paprastai jie kainuoja nuo 10 USD iki 60 USD per metus. Turėdami daug el. Prekybos kūrėjų (įskaitant „Squarespace“ ir „Wix“ elektroninę prekybą), jūs galite gauti nemokamą domeną vieneriems metams, kai pasirašote metinį planą. Arba galite greitai ir lengvai nusipirkti iš specializuoto domenų vardų registratoriaus, pvz., Domain.com, ir greitai ir lengvai prijungti jį prie savo internetinės parduotuvės kūrėjo..

kvadratinės erdvės elektroninės prekybos papuošalų domenas „Square“ erdvė leidžia lengvai rasti tobulą domeną. Ieškokite ir nusipirkite savo domeną, kad jį apsaugotumėte – „Squarespace“ automatiškai prijungs jį prie jūsų parduotuvės už jus! https://www.websitebuilderexpert.com/go/squarespace-selljewelryonline

Čia yra trys svarbiausi mūsų patarimai, kaip pasirinkti geriausią domeną:

 • Padarykite tai nepakartojamu. Jūsų verslas yra unikalus, todėl turėtų būti ir jūsų domenas! Išsiskirkite iš minios, jei “myonlinejewelrystore” jau imtasi, don’t galų gale nugramzdink antrą numerį.
 • Daryk paprastai. Donas’t eikite per toli triušio anga ieškodami individualumo; išlaikykite savo domeną įsimintiną.
 • Likite aktualūs. Jūsų domenas turėtų atspindėti jūsų verslą tam tikru būdu, nesvarbu, ar jis’jūsų parduotuvė’vardas ar tavo vardas.

Jei tu’Jei jau esate vienas žingsnis į priekį ir jau turite domeno vardą, galite tiesiog prijungti tai prie savo naujos internetinės parduotuvės. Visi keturi el. Prekybos kūrėjai turi vadovus, kurie padės tai padaryti.

Internetas yra didelė vieta, todėl leisk savo verslui kibirkščiuoti. Suteikite savo internetinei parduotuvei domeną, kurį žmonės atsimins, ir grįš prie jo. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Pasirinkote geriausią internetinės parduotuvės domeno vardą
 • Norėdami įsitikinti, tyrėte savo domeną’s dar neimtas
 • Užregistruokite savo domeną, kad jį apsaugotumėte ir prijungtumėte prie savo svetainės

5

Pasirinkite ir tinkinkite temą

Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse gaminiai yra išdėstomi geriausiu įmanomu būdu, kad juos parodytų. Internetinė parduotuvė neturėtų skirtis.

Tai’kodėl jums reikia pasirinkti geriausią temą. Tema yra svetainės šablonas, kuriame parodytas išdėstymas ir jūsų puslapių dizainas, jei pasirinksite.

kvadratinės erdvės elektroninės juvelyrikos tema„Squarespace“ yra geriausios kokybės dizainai rinkoje – ši apsvaiginimo tema reaguoja į mobiliuosius įrenginius, ją lengva pritaikyti ir joje yra puikių el. Prekybos funkcijų..

Yra daug dalykų, apie kuriuos reikia galvoti, kai jūs’iš naujo pasirinkote savo temą. Laimei, el. Prekybos kūrėjai palengvina atrankos procesą suskirstydami temas į pramonės šakas ir net išdėstymus – pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų svetainėje būtų dideli vaizdai ar tinklelio išdėstymas..

Galite ieškoti tiesiogiai, norėdami pritaikyti savo galimybes, arba naršyti pagal pramonės šakas. „Wix“, „Shopify“ ir „BigCommerce“ visi turi specialius papuošalų skyrius (pvz., Papuošalus) “Papuošalai ir aksesuarai” arba “Mada ir papuošalai”).

Pirmiausia galite peržiūrėti savo temą, kad pamatytumėte, ar ji’s jums tinkamiausias. Kai kurie statybininkai netgi gali perjungti savo temą vėliau, jei apsigalvosite arba nuspręsite vėliau pasirinkti prekės ženklą. „Shopify“, „BigCommerce“ ir „Squarespace“ leidžia pakeisti temą.

Visi keturi mūsų rekomenduojami el. Prekybos kūrėjai turi mobiliesiems pritaikytas temas. Tai reiškia, kad jūsų dizainas bus automatiškai suformatuotas, kad tilptų į mobiliųjų telefonų ekranus, greitai įkeltų ir lankytojams mobiliesiems suteiktų geriausią jūsų svetainės patirtį.

Temos pritaikymas

Aišku, tu ne’tiesiog pasirinkite temą ir palikite ją – linksma dalis pavers ją savo! Tinkindami temą galite sukurti savo verslo prekės ženklą naudodami spalvas, šriftus ir dar daugiau.

Čia’Trumpai apžvelgiame keletą dalykų, kuriuos galite tinkinti ir pridėti:

 • Spalvos
 • Šriftai
 • Vaizdai
 • Fonai
 • Vaizdo įrašai
 • Galerijos
 • Papildomi puslapiai
 • Kontaktinės formos

Geriausia yra tai, kad tu ne’Jums nereikia interneto dizaino laipsnio ar natūralių spalvų gradiento instinktų, kad būtų galima pritaikyti parduotuvę – el. prekybos svetainių kūrėjai visa tai daro tikrai lengvai.

juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Wix Adi“ redaktoriusŠi svetainė buvo sukurta per kelias minutes naudojant „Wix ADI“ ir yra lengvai pritaikoma. Galite pakeisti tekstą ir vaizdus, ​​pridėti ir ištrinti skyrius ir tikrai padaryti puslapį savo.

Jei norite dar labiau pritaikyti tinkinimus, galite pridėti programų, skirtų daugiau unikalių funkcijų, tokių kaip skyrių išskleidimas (tinka DUK), kontaktinės formos ir dar daugiau. „Shopify“ ypač gerai siūlo platų kokybiškų programų asortimentą.

Pasirinkti savo temą ir ją pritaikyti yra viena iš svarbiausių internetinės parduotuvės kūrimo dalių – ir viena smagiausių! Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Ištyrėte savo galimybes – ar temos yra mobilios? Ar galite vėliau perjungti savo temą? Ar tema nemokama??
 • Naršydami, peržiūrėję ir palyginę skirtingas temas raskite sau geriausią
 • Tinkinkite temą pagal savo spalvas, vaizdus, ​​šriftus ir dar daugiau

6

Pridėkite savo papuošalų savo internetinėje parduotuvėje

Penktas žingsnis yra didelis – jis’laikas įnešti papuošalų ‘juvelyrikos parduotuvė internete’.

El. Prekybos kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, „BigCommerce“ ir „Squarespace“, leidžia įkelti produktus dideliais kiekiais, taupydami laiką ir pastangas.

Bet ten’apie tai reikia daugiau galvoti, o ne tik apie savo produktų pateikimą parduotuvėje – taigi leiskite’Pradėk tiesiai nuo įdomių dalykų, pradėdamas rašyti produktų aprašymus.

Parašykite patrauklų aprašą

Su internetine parduotuve jūs galite’nepastebėkite, kurį daiktą klientas apžiūri, pasivaikščiokite ir panaudokite dovaną dovanai, kad suklaidintumėte juos į išpardavimą. Tai, ką galite padaryti, yra parašyti viliojantį, įtikinamą ir informatyvų produkto aprašą!

juvelyrinių gaminių aprašymasŠis „Tiffany“ žiedas yra aukštos kokybės produktas, kurio trumpas ir paprastas aprašymas. Aukštos kokybės vaizdas kartu su subtiliai įtikinamu aprašymu daro jį patraukliu pirkiniu.

Klientai gali’t pasiimti daiktus ir juos apžiūrėti, taigi jie’pasikliaudamas jumis, pateiksite tikslią produkto apžvalgą. Kaip Tiffany & Co, padarykite tai faktu, bet patraukliu – žmonės nori būti įtikinti, kad jiems reikia tos deimantinės apyrankės ar naujos auskarų poros.!

Darykite aukštos kokybės vaizdus

Vien jūsų nuostabus aprašymas laimėjo’Nepakaks pirkėjų spustelėti tą pirkimo mygtuką. Žmonės nori pamatyti, ką jie’vėl gaunasi, todėl turite padaryti keletą profesionalių savo produktų nuotraukų.

juvelyrinio gaminio „pandora“ įvaizdisŠis „Pandora“ karoliai turi kelis gaminio atvaizdus, ​​kad jį būtų galima matyti ir modelyje, ir iš skirtingų kampų. Vaizdai yra aiškūs, fokusuoti ir gerai apšviesti, kad būtų geriausias produkto vaizdas.

Pagalvokite apie foną, apšvietimą ir bendrą nuotraukos kokybę – ar ji yra dėmesio centre? Ar jis yra pikseliuotas? Padarykite jį tinkamo dydžio ir fotografuokite iš kelių kampų. Tai’Paprastai gera idėja turėti papuošalų nuotraukas tiek atskirai, tiek modeliuojamas kaip aprangos dalį.

Nustatykite kainą

Įsitikinkite, kad nustatėte nuoseklią savo produktų kainodarą ir paaiškinkite, kad klientas juos matytų.

„Cartier“ juvelyrinių gaminių kainodaraDonas’nebijokite parodyti kainos! Šiame „Cartier“ produkto puslapyje yra labai aišku, kiek kainuoja „Love“ vėrinys, tačiau klientui suteikiama daug pasirinkimo būdų, kaip elgtis toliau..

Niekas nenori eiti ieškoti kainos. Jei dirbate atlikdami pasirinktinius kainų nustatymus, aiškiai parodykite, kur klientas turi spustelėti norėdamas susitarti.

Suklasifikuokite savo papuošalus

Rūšiuodami savo produktus į kategorijas, galėsite lengviau klientams prilygti jų idealiems papuošalams. Kategorijų pavyzdžiai yra karoliai, apyrankės, laikrodžiai, vestuvės, rožinis auksas, naujienos, perkamiausios prekės ir dovanos jai.

dovanojimo raktų papuošalų kategorijosJuvelyrinių dirbinių parduotuvė „Giving Keys“ naudoja kategorijas ir kolekcijas, norėdama padalinti savo gaminius ir palengvinti parduotuvėje naršymą

Produktai gali būti priskiriami daugiau nei vienai kategorijai. Pavyzdžiui, karoliai, be abejo, būtų rasti ‘karoliai’ kategorijoje, bet taip pat galėjo sėdėti ‘Naujas in’, ‘Dovanos jai’, ir ‘rozinis auksas’.

Be kategorijų, apsipirkimas internetu būtų panašus į šaknų perpildymą, kuriame ieškoma pamestų auskarų – per lėta, nelinksma ir paini..

Visi keturi mūsų rekomenduojami el. Prekybos kūrėjai leidžia įkelti neribotą skaičių produktų. Ar galite įsivaizduoti, jei to nepadarėte?’t neturi kategorijų, pagal kurias būtų galima jas rūšiuoti? Laimei, šie statytojai turi daugybę galimybių, kad galėtų viską sekti.

Pridėkite savo juvelyrikos gaminių savo internetinėje parduotuvėje yra įdomu, tačiau tai nėra penkių minučių darbas. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Įkėlėte visus savo produktus
 • Parašyti tikslūs ir įtikinami kiekvieno produkto aprašymai
 • Kiekvienam elementui padarykite bent vieną aukštos kokybės vaizdą ir įkelkite juos
 • Kiekvieno produkto kainodara buvo nustatyta ir aiškiai išdėstyta jūsų svetainėje
 • Atskirti produktai į aiškias kategorijas

7

Nustatykite mokėjimus

Tu’vėl taip arti, kad jūsų parduotuvė gyva, bet nereikia’nepamirškite nustatyti svarbiausios dalies – mokėjimų!

Yra daugybė skirtingų mokėjimo būdų. Pasirinksite priklausys nuo jūsų vietos ir valiutos, jūsų pačių banko nustatymų (pavyzdžiui, jei jau turite įmonės sąskaitą nustatytą) ir net nuo jūsų klientų demografinių rodiklių..

Turint tai omenyje, čia’Trumpas pagrindinių galimų mokėjimo būdų sąrašas:

 • „PayPal“
 • Juostelė
 • Kvadratas
 • „Amazon Pay“
 • „Apple Pay“

Taip pat galite priimti mokėjimus rankiniu būdu, pavyzdžiui, pavedimais.

Shopify siūlo daugiausias mokėjimo galimybes, iš kurių yra daugiau nei 100. Jis imasi operacijų mokesčių, nebent jūs naudojatės savo mokėjimo šliuzu, „Shopify Payments“ – tada jūs to nepadarysite’visai nereikia mokėti!

Kai kurie el. Prekybos kūrėjai imasi operacijų mokesčių, kiti – pavyzdžiui, „BigCommerce“, „Wix“ ir „Squarespace“ – ne.

Svarbiausia patikrinti, kada reikia priimti mokėjimus per jūsų parduotuvę SSL (Secure Sockets Layer) saugumas. Tai užšifruoja į jūsų svetainę įvestus duomenis ir apsaugo nuo įsilaužimo tokią informaciją kaip kredito kortelės informacija.

Visi keturi mūsų geriausi statytojai automatiškai įtraukia SSL apsaugą, taigi jūs to nedarote’nereikia jaudintis.

Priimti mokėjimus gali pasirodyti keblu, tačiau el. Prekybos kūrėjai gali jus nustatyti vos keliais paspaudimais. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Pasirinko jūsų verslui tinkamą mokėjimo parinktį
 • Nustatykite mokėjimus per savo svetainę ir prijunkite mokėjimo šliuzą
 • Įsitikinkite, kad jūsų el. Prekybos kūrėjas turi įrankius, užtikrinančius mokėjimų saugumą

8

Rūšiuokite savo pristatymą

Pristatymas nėra’Tai nėra taip smagu, kaip fotografuoti dailias gaminio nuotraukas, tačiau tai yra taip’s taip pat svarbu.

Pristatymo kilmės adresas

Visų pirma, jums reikia kažkur išsiųsti. Jūsų pristatymo kilmės adresas el. Prekybos kūrėjui nurodys, koks mokestis taikomas užsakymams. Jis yra būtinas apskaičiuojant siuntimo įkainius ir apdorojant grąžą..

Pristatymo vietos

Galbūt jaudinatės dėl to, kiek tai kainuoja’kainuos gabenimas į tam tikras zonas. Ką daryti, jei kas nors pateikia užsakymą iš pusiaukelės visame pasaulyje? Na, tai’ten, kur patenka laivybos zonos.

Siuntimo zonos yra tik tos sritys, į kurias jūs išsiunčiate – pavyzdžiui, JAV gali būti viena laivybos zona, o kitas pasaulis – kita. Galite pasirinkti, kokiu vietiniu ar dideliu mastu norite važiuoti. Taigi, jei norite tik nusiųsti į savo valstiją, galite!

Pristatymo rūšys

Siuntimo tarifus galite valdyti keliais būdais. Tai priklausys nuo jūsų pasirinkto statytojo ir dažnai to, kuris jus planuoja’vėl, bet čia’Greita pagrindinių esamų pristatymo tipų apžvalga.

 • Tikslios siuntimo išlaidos – nuskaičiuokite tikslią sumą, kurią kainuoja išsiųsti prekę įprastu paštu, arba per kurjerį, pavyzdžiui, USPS.
 • Pristatymas vienodo dydžio – imti fiksuotą kainą už tam tikrus produktus ir (arba) užsakymus. Pvz., Kainuotų 3 USD, jei užsakymai būtų siunčiami į bet kurią JAV vietą.
 • Nemokamas pristatymas – geriausios rūšies klientams ir puikus pasirinkimas įmonėms, ieškančioms laimėjimo su savo pirkėjais. Galite pasiūlyti nemokamą pristatymą visiems užsakymams, jei jūs’vėl jauti dosnumą; taip pat galite apsiriboti tam tikrais produktais arba naudoti tai atlyginti už užsakymus už tam tikrą sumą.
 • Apskaičiuoti gabenimo įkainiai – pasiūlykite savo klientams mažiausius įkainius, naudodamiesi realaus laiko pristatymo pasiuntiniais iš tokių kurjerių, kaip USPS, „Canada Post“, „FedEx“ ir dar daugiau.
 • Kainos ir svoris – kalba pati už save, bet jūs galite apmokestinti pristatymą pagal produkto kainą ar svorį, naudodamiesi įprastomis pašto paslaugomis.

shopify juvelyrinių dirbinių parduotuvės pavyzdysŠi juvelyrinių dirbinių parduotuvė Leif.com buvo pastatyta ant „Shopify“. Jis siūlo 9 USD vienodo tarifo siuntimą bet kokiu užsakymu JAV, bet taip pat ir tarptautiniais laivais į kitas 25 šalis.

Kitas pristatymo būdas, kurį verta paminėti, yra vykdymo sandėlio naudojimas. Čia jūs mokate už sandėlį, kad galėtumėte laikyti savo atsargas, tada supakuokite ir išsiųskite produktus jums, kai ateis užsakymai. Tai yra daug daugiau rankų neišskiriantis požiūris; tai’kainuos papildomai, tačiau gali užtraukti galvos skausmą dėl pristatymo.

Kurjeriai

Kartą jūs’nustatėte siuntimo parinktis ir išsiuntėte savo gaminius’iki kurjerio įvykdys jūsų užsakymus. Tai’todėl kodėl’Svarbu pasirinkti patikimą įmonę, kuria galite pasitikėti, kad jūsų gaminiai būtų saugūs ir patikimi.

Didžiausi ir populiariausi kurjeriai yra:

 • USPS
 • „FedEx“
 • Kanados paštas
 • UPS
 • JK Karališkasis paštas
 • DHL

Tokios elektroninės prekybos kūrėjai kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“ dažnai bus integruoti su kurjerių tarnybomis – tai suteiks jums mažesnius gabenimo tarifus ir palengvins gyvenimą. Vykdydami kai kuriuos planus net galite gauti realiojo laiko siuntimo kainas, kad užtikrintumėte visada geriausius kainos rodiklius.

Tinkamas kurjeris priklausys nuo jūsų buvimo vietos ir konkrečių verslo poreikių, todėl skirkite šiek tiek laiko apsižvalgyti ir palyginti skirtingas parinktis.

Kas sakė, kad gabenti negalėjo’t būti linksmas ar net lengvas? Tokios elektroninės prekybos kūrėjai kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“ ypač gerai siūlo išsamias pristatymo galimybes, kad jūsų gyvenimas būtų paprastas. Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Įvedėte savo pristatymo kilmės adresą
 • Sukūrė savo pristatymo zonas
 • Nustatykite gabenimo įkainius
 • Pasirinko kurjerį, kurį reikia išsiųsti

Tolimesnė informacija

 • Peržiūrėkite mūsų Siuntimo produktai: žingsnis po žingsnio vadovas už pagalbos ranką nustatant pristatymą į jūsų internetinę parduotuvę.

9

Peržiūrėkite, išbandykite ir paleiskite internetinę juvelyrikos parduotuvę

Beveik atėjo laikas paspausti tą paskelbimo mygtuką ir išsiųsti savo internetinę juvelyrikos parduotuvę į pasaulį. Bet lygiai taip pat, kaip laimėjo tavo gražūs papuošalai’Jei nėra įbrėžimų ar nutrūkusių nuorodų, jūsų internetinė parduotuvė turi būti patikrinta.

Pasitraukite nuo paskelbimo mygtuko (kol kas), o pasukite link ‘Peržiūra’ mygtuką. Tai leis jums pamatyti savo parduotuvę tokią, kokia ji buvo rodoma internete.

didmeninės prekybos juvelyrikos svetainėĮsitikinkite, kad jūsų juvelyrinių dirbinių parduotuvė atrodo taip gerai, kaip ši! „Dogeared.com“ buvo sukurtas naudojant „BigCommerce“ ir apima tinklaraštį, daugiakanalį pardavimą ir dar daugiau, kad padėtų sudominti klientus.

Čia’Trumpas sąrašas dalykų, kuriuos turėtumėte patikrinti prieš paleisdami savo svetainę:

 • Nuorodos – Ar visos jūsų nuorodos veikia? Ar naujas puslapis įkeliamas tinkamai? Ar tai tinkamas nuorodos puslapis?
 • Vaizdai – norite, kad jūsų kruopščiai padarytos nuotraukos būtų įvertintos, todėl įsitikinkite, kad jos tinkamai įkeltos, nėra’t neryškus ar neryškus, ir don’t paversti tuščia pilka dėžute’s kiekvienas pirkėjų košmaras!
 • Patikrinimas – galbūt svarbiausias dalykas, eikite į savo patikros procesą ir įsitikinkite, kad tai atlikote’sklandi ir sklandi kelionė.
 • Mobilus – tai’pakankamai lengva pamiršti apie šį, bet tai’visada verta peržiūrėti savo parduotuvę mobiliajame telefone. Jei jūsų svetainė to nedaro’dirbk mobiliajame, tu’Pralošite vertingus klientus, todėl greitai perbraukite savo telefoną, kad pamatytumėte, kaip tai daroma’žiūri.
 • Nustatymai – įsitikinkite, kad jūsų parduotuvė’Kalba, valiuta ir kontaktinė informacija yra nuosekli ir atnaujinta.

Tai yra smulkmenos, kurias lengvai galite praleisti’kurį laiką kažką dirbai. Kodėl gi nepradėjus šeimos, draugų ar kolegų pasižvalgyti ir papasakoti, ką jie galvoja?

Kartą jūs’Peržiūrėję ir išbandę savo internetinę parduotuvę, galite padaryti tiesią liniją tam paskelbimo mygtukui. Donas’šįkart nedvejokite – jūs’vėl pasiruošę pradėti savo internetinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę!

Sveikiname – jūsų parduotuvė dabar veikia! Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Peržiūrėjo savo internetinę parduotuvę
 • Išbandė ir išbandė
 • Patikrinta paskutinė informacija
 • Ištaisė bet kokius trūkumus
 • Rezultatas paskelbti!

10

Reklamuokite savo papuošalus internetu

Suteikę sau šiek tiek laiko linksmam šokiui, kad švęstumėte savo internetinės juvelyrinių dirbinių parduotuvės paskelbimą, grįžkite į ekraną priešpaskutiniame mūsų kelionės žingsnyje:

Tai’Laikas reklamuoti savo širdį!

Liūdnai ten’Jokio stebuklingo įspėjimo vartotojams pranešti, kai tiesiog puiki svetainė pasirodė tiesioginė. Mes turime laukti, kad sukluptų… arba tam, kad mus surastų. Čia galite padaryti savo parduotuvėje didžiulį palankumą, pasinaudodami šiais trimis dalykais: SEO, daugiakanaliu pardavimu ir el. Pašto rinkodara..

SEO

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra tai, kas verčia jūsų svetainę rasti tokiose paieškos sistemose kaip „Google“.

El. Prekybos svetainių kūrėjai turi įmontuotus SEO įrankius, kurie automatiškai priverčia paieškos variklius susėsti ir atkreipti dėmesį. Tačiau dar yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami optimizuoti savo svetainę ir padėti jūsų parduotuvei užimti aukštesnį reitingą „Google“.

„Shopify“, „BigCommerce“, „Squarespace“ ir „Wix“ turi SEO vadovus ir įrankius, kurie padės tai padaryti.

Daugiakanalis pardavimas

Pavaizduokite sceną – jūs’savo telefone, slinkite per „Instagram“ ir pamatysite, kokia gražiausia apyrankė spokso į jus. Keliais bakstelėjimais ir perbraukimais tu’nusipirkote ir atradote naują mėgstamą juvelyrinių dirbinių parduotuvę – visa tai neišleidžiant iš savo socialinio kanalo.

Tai’Tai daugiakanalio pardavimo galia, suteikianti galimybę lengvai parduoti įvairiose platformose, tokiose kaip „Facebook“, „eBay“, „Amazon“ ir „Instagram“..

„bigcommerce“ daugiakanalės integracijos„BigCommerce“ yra integruota su daugybe skirtingų kanalų, leidžiančių išplėsti savo parduotuvę’lengvai pasiekiamą pardavimą vienoje vietoje.

„BigCommerce“ yra populiariausias šuo, kai kalbama apie daugiakanalį pardavimą. Galite lengvai valdyti visus pardavimus vienoje vietoje naudodami „BigCommerce“’integruotos integracijos.

El. Pašto rinkodara

El. Pašto rinkodara vis dar yra vienas efektyviausių būdų sudominti klientus. Siųsdami el. Laiškus galite reklamuoti naujus produktus, pranešti apie išpardavimus ir nuolaidas, išleisti tinklaraščių atnaujinimus ar išsiųsti suasmenintus pasiūlymus.

Automatizuoti atkūrimo el. Laiškai gali vilioti pirkėjus, kurie paliko prekių krepšyje, o automatiniai padėkos el. Laiškai gali palikti ilgalaikį įspūdį pirmą kartą įsigijusiems pirkėjams.

Tu ne’El. pašto kampanijoms vykdyti nereikia būti rinkodaros genijais – kaip visada, jūsų el. prekybos kūrėjas susigrąžino jūsų nugarą. Pvz., „Wix“ turi el. Pašto rinkodaros įrankį pavadinimu „Wix ShoutOut“, kuris leidžia lengvai ir greitai sukurti stulbinančius el..

„Wix shoutout“ papuošalai internetu„Wix ShoutOut“ vos keliais paspaudimais leidžia sukurti nuostabias ir profesionalias el. Pašto kampanijas

Donas’tiesiog sėdite stebėdami, ar šie el. laiškai vilioja jūsų klientų ratą – galite sekti savo kampaniją’Sėkmė naudojant integruotą analizę!

Jūsų gražūs produktai nusipelno kuo didesnės auditorijos, todėl išeikite iš savo virtualios muilo dėžutės ir pasinerkite į audrą! Prieš pereidami prie kito veiksmo, įsitikinkite, kad turite:

 • Optimizavote savo parduotuvę SEO, kad ji padėtų reitinguoti paieškos rezultatuose
 • Sukurkite daugiakanalį pardavimą, kad būtų bent viena kita platforma
 • Sukūrė el. Pašto rinkodaros kampaniją ir ją įgyvendino

11

Tvarkykite savo atsargas

Visas jūsų sunkus darbas atsiperka, o jūsų papuošalai parduodami kaip karšti pyragaičiai.

Dėl šios priežasties atsargų stebėjimas jūsų el. Prekybos svetainių kūrėjas gali iš tikrųjų spindėti. Atsargų stebėjimas yra tas, kur jūs valdote savo užsakymus ir stebite atsargų lygius – tai galite’Svarbu vengti to paties produkto pardavimo du kartus arba trūkti klientų užsakymų!

parduotuvių juvelyrikos elektroninės prekybos įrankiaiEl. Prekybos kūrėjai, tokie kaip „Shopify“, turi pažangių įrankių, padedančių vykdyti jūsų verslą, automatizuodami užduotis ir suteikdami lengvą sistemų valdymą..

Stebėdami jūsų atsargas, statytojai, tokie kaip „Shopify“, gali stebėti atsargų lygius, įspėti, kai atsargų yra mažai arba išeiti, ir net automatiškai ženklinti gaminius vietoje kaip “Mažos atsargos” arba “Išparduota”.

Tai reiškia, kad jūs don’t turi būti nuolat priklijuojamas prie ekrano ir atlaisvina laiko kitoms svarbioms užduotims (arba gerai uždirbtam kavos puodeliui).

„BigCommerce“, „Shopify“ ir „Squarespace“ yra svarbiausi pasirinkimai, kai reikia stebėti atsargas. Jie’viską įsigijote – jie ne tik gali stebėti jūsų atsargas, bet ir pateikti pajamų ataskaitas bei informuoti, kiek klientų lankėsi jūsų svetainėje.

Stebėkite savo atsargas, kad sklandžiai vyktų ir sėkmingai vyktų jūsų verslas – laimei, jūsų el. Prekybos kūrėjas gali automatizuoti šias užduotis jums. Prieš pradėdami skleisti sparnus kaip visavertis internetinis pardavėjas, įsitikinkite, kad turite:

 • Nustatykite savo parduotuvės atsargų stebėjimą
 • Nustatykite būdą, kaip parduotuvėje pažymėti mažas ir nebaigtas prekes

Kaip parduoti papuošalus internetu: Santrauka

Šis straipsnis apžvelgė kiekvieną juvelyrinės internetinės parduotuvės įkūrimo etapą, pradedant domeno nustatymu ir baigiant savo produktų reklamavimu..

Mes’„Ve“ rekomendavo geriausius el. prekybos svetainių kūrėjus ir paaiškino, kaip atlikti veiksmus, kurių reikia norint sėkmingai apsipirkti parduotuvėje.

Tai’s viesulis buvo važiuoja! Jei tu’vėl jautiesi apakintas’Greitas atnaujinimas iš 10 žingsnių, norint sukurti sėkmingą internetinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę:

 1. Raskite sau tinkamiausią el. Prekybos svetainių kūrėją – trys geriausios platformos yra „Shopify“, „Wix“ ir „BigCommerce“.
 2. Prisiregistruokite prie „Premium“ plano – pagalvokite, kokių funkcijų jums reikia, ir savo biudžetą.
 3. Pasirinkite domeno vardą – palikite jį unikalų ir užregistruokite, kad jis taptų jūsų.
 4. Pasirinkite ir tinkinkite temą – išsirinkite jums patinkantį dizainą ir pasidarykite jį savo.
 5. Pridėkite papuošalų savo internetinėje parduotuvėje – įkelkite gaminio nuotraukas ir aprašymus.
 6. Nustatykite mokėjimus – pasirinkite mokėjimo parinktį, pvz., „PayPal“, ir prijunkite ją prie savo parduotuvės.
 7. Rūšiuokite savo pristatymą – nustatykite gabenimo įkainius, kurjerius ir dar daugiau.
 8. Peržiūrėkite, išbandykite ir paleiskite internetinę juvelyrikos parduotuvę – patikrinkite, ar nėra klaidų, tada paspauskite paskelbti.
 9. Reklamuokite savo papuošalus internetu – pardavinėkite savo produktus įvairiais kanalais.
 10. Tvarkykite savo atsargas – stebėkite atsargų lygius parduodant.

Jei tu’Jei esate pasiruošę ir pradėsite rengtis, kitas jūsų žingsnis bus pasirinkti el. prekybos svetainių kūrėją. Čia’Geriausių elektroninės prekybos kūrėjų patarimas sukurti internetinę juvelyrikos parduotuvę su:

Donas’Dvejok – pradėk statytis šiandien ir paversk tą verslą verslu!

Kaip parduoti papuošalus internetu: DUK

Kodėl verta parduoti papuošalus internetu?

Nesvarbu, ar jau turite fizinę parduotuvę, ar pradedate nuo nulio, juvelyrinių dirbinių pardavimas internetu yra taupus ir ekonomiškas būdas išnaudoti augančios pramonės galimybes. Turėdami internetinę juvelyrinių dirbinių parduotuvę, galite pasiekti platesnę auditoriją, reklamuoti savo prekės ženklą ir plėsti savo verslą.

Iš kur semiatės papuošalų?

Galite patys gaminti savo gaminius arba patys juos įsigyti. Galite nusipirkti iš didmenininkų, norėdami sutaupyti, arba naudokite „drophippers“ (kur prekę perkate iš trečiosios šalies, pirkėjui ją nupirkus, ir norint ją išsiųsti tiesiai klientui). Galite pasirinkti sau tinkamiausią variantą!

Kokie yra geriausi Dropship papuošalų tiekėjai?

Kaip visada, geriausias pasirinkimas priklauso nuo jūsų verslo, tačiau vieni geriausių „Dropship“ papuošalų tiekėjų yra šie:

 • Danforthas Pewteris
 • Aukso-N-Deimantai Inc.
 • Slyvų salos sidabras
 • Ričardo Cannono papuošalai
 • Rubyimports.net

Ten yra daug tonų, todėl įsitikinkite, kad ištyrėte, kuris iš jų labiausiai siūlo jūsų verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me