Kaip parduoti „Pinterest“: 3 veiksmingi būdai užsidirbti

Daugelis žmonių eina į „Pinterest“ norėdami pasisemti įkvėpimo iš namų dekoro, mados, receptų ir pan.


Bet tai, ko dauguma žmonių neturi’Suprantama, kad „Pinterest“ yra didžiulis pardavimo kanalas įmonėms.

Jei norite greitai ir lengvai užsiauginti savo pardavimus internete, turite sužinoti, kaip parduoti „Pinterest“.

Kodėl? Nes „Pinterest“ vartotojai už užsakymą moka daugiau nei daugelis kitų socialinės žiniasklaidos tinklų – „Facebook“ ir „Twitter“ – su „Instagram“ vienintelė pagrindinė platforma pakyla aukščiau.

Kaip parduoti PinterestVidutinė užsakymo vertė socialinėje medijoje„Pinterest“ vartotojų vidutinė užsakymo vertė yra 58,95 USD

Čia galite sužinoti, kaip užsidirbti pinigų „Instagram“.

Manoma, kad nuo 2018 m. „Pinterest“ turi daugiau nei 175 mln. Aktyvių vartotojų per mėnesį, iš kurių 75 mln. Yra tik JAV!

Kitaip tariant, tai’s aukso kasykla elektroninėms parduotuvėms, ir negalite sau leisti ignoruoti šio fakto, jei planuojate plėsti savo verslą.

Donas’dar neturite elektroninės parduotuvės? Jokiu problemu.

Nebent tu’kad būtų kažkokia technikos užgaida, paprasčiausias būdas sukurti elektroninės prekybos parduotuvę yra svetainių kūrėjas, toks kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“..

Paprasčiau tariant, svetainių kūrėjas, dar žinomas kaip internetinė ar el. prekybos parduotuvė, yra internetinė platforma, leidžianti sukurti svetainę, kuriai trūksta techninių žinių arba jos nereikia!

Čia perskaitykite mūsų naudingą vadovą, kaip sukurti internetinę parduotuvę.

Jei jau turite elektroninės parduotuvės, fantastiška! Šis straipsnis skirtas ir jums. Skaitykite toliau aptardami:

 • Kaip pardavimas „Pinterest“ gali būti naudingas jums.
 • Skirtumas tarp ‘turtingas’ smeigtukai ir ‘perkamas’ kaiščiai parduodant „Pinterest“.
 • Kaip galite užsidirbti pinigų „Pinterest“ per filialų rinkodarą.

1

Kaip parduoti Pinterest?

Galite per Pinterest ką parduoti’s paskambino ‘Turtingi kaiščiai’ kurie yra kaiščiai, leidžiantys įsigyti produktus, kuriuos matote „Pinterest“.

„Rich Pins“ ne tik prijungs jūsų svetainę prie „Pinterest“ paskyros, bet ir automatiškai pakeis jūsų produktą’informaciją „Pinterest“, kai ją atnaujinsite.

Tokie dalykai, kaip kainodara, prieinamumas ir parduotuvių informacija, yra sinchronizuojami. Tai leidžia sutaupyti valandų prisijungiant prie „Pinterest“ ir atnaujinti visus produktus, kad jie tiksliai atspindėtų jūsų svetainę..

Turtingi kaiščiai „Pinterest“Turtingi kaiščiai leidžia vartotojams parodyti savo produktą’informacijos tiesiogiai „Pinterest“

„BigCommerce“ turi įrankį, kuris yra visiškai integruotas su Pinterest, taigi kai jūs (ar kas nors kitas) prisegiate produktą prie „Pinterest“ lentos, smeigtukas parodys kainą ir atsargų skaičių.

Tokiu būdu milijonai „Pinterest“ vartotojų galės pamatyti, kad ją galima įsigyti, ir paspausti savo el. Prekybos svetainę.

Dėl turtingų segtukų žmonėms, ieškantiems produktų, taip lengva nusipirkti iš jūsų.

Psssssst!

Tiesiog norime žinoti, kad „BigCommerce“ teikia tik riboto laiko pasiūlymą, suteikdami nemokamą iki 3 mėnesių nemokamą laiką, kai jūs prisiregistruojate prie mokamo plano! Puikiai tinka jūsų „Pinterest“ įmonei pasiruošti atostogų skubėjimui. Pabandykite 15 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad patikrintumėte’s tau tinka.

2

Ką’s skirtumas tarp turtingų ir perkamų segtukų?

Anksčiau milijonai „Pinterest“ vartotojų to negalėjo padaryti’t neperka produktų tiesiogiai „Pinterest“.

Jie turėtų rasti juos dominantį produktą, spustelėti jį, norėdami patekti į internetinę parduotuvę, iš kurios atsirado, tada nusipirkti produktą ten.

O kas būtų, jei galėtumėte praleisti šį žingsnį, o klientai pirktų tiesiogiai „Pinterest“? Kalbėkite apie patogumą!

Na, o 2016 m. Pristatė „Pinterest“ ‘Perkami kaiščiai’ kur vartotojai galėjo nusipirkti produktų, nebūdami nukreipti nuo „Pinterest“.

Shopify yra vienas iš geriausių šiandien pasiekiamų el. prekybos svetainių kūrėjų, Ir jie’bendradarbiaujame su „Pinterest“, kad lankytojai galėtų nusipirkti jūsų produktus niekada neišeidami iš „Pinterest“.

Pažiūrėkite į šį trumpą grafinį klipą ir sužinokite, kaip jis veikia:

Kaip parduoti Pinterest - perkamas PIN kodas

Kaip matote, milijonai kasdienių „Pinterest“ vartotojų dabar turi galimybę įsigyti jūsų produktų tiesiogiai „Pinterest“. Tai jiems tampa daug patogiau ir atveria dideles galimybes parduoti daugiau produktų.

Šiuo metu perkamus kaiščius galima įsigyti tik JAV, jie yra skirti tik „Shopify“ ir „BigCommerce“. Galite spustelėti čia norėdami pamatyti, kaip „Shopify“’s Perkamas kaištis veikia.

3

Kaip filialų rinkodara veikia „Pinterest“?

Tiems, kurie nėra susipažinę su dukterine rinkodara, leiskite’Pirmiausia paaiškinkite, kas tai yra.

Partnerių marketingas yra tas atvejis, kai įmonė gauna mokestį už jų produkto reklamą.

Bendrovės gali stebėti, kur parduodami produktai, naudodamiesi specialia nuoroda, vadinama dukterine įmone. Jei vienas iš jų klientų perka produktą per jūsų reklamą, jūs gaunate mažesnį komisinį mokestį. Paprasta.

Pagalvokite apie „Pinterest“ kaip daugiau paieškos variklį, o ne apie socialinės žiniasklaidos platformą; žmonės ateina ieškoti daiktų ir dažniausiai pirkti.

Jei įsitraukiate į filialų rinkodaros programą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti repinuoti reklamuojamas įmones’ produktus pridėdami savo dukterinės įmonės nuorodą.

Pirkimas ir prisegimas „Pinterest“

Nors neturite savo svetainės, dar nėra’t visada reikalinga’Verta paminėti, kad daugybė partnerių programų reikalauja, kad ją turėtumėte. Taigi, jei filialo rinkodara yra kažkas, ką jūs’Jei susidomėjote, peržiūrėkite mūsų palyginimo lentelę, kad galėtumėte naudoti geriausius svetainių kūrėjus.

Vienas geriausių „Pinterest“ dalykų yra tai, kaip vartotojai bendrauja su jūsų repinais. 80% visų smeigtukų yra raiščiai, ir paprastai tai reikalauja 3 su puse mėnesio, kad gautumėte 50% jo įsitraukimo. Tai reiškia, kad smeigtukas vidutiniškai gyvena septynis mėnesius – palyginti tik su septyniomis minutėmis „Twitter“!

Dar geriau, tu ne’Jums net nereikia didelio pasisekimo, kad jūsų repinai būtų matomi. Kadangi vartotojai visame produkte ieško „Pinterest“, jums tereikia įsitikinti, kad jūsų repinų aprašymuose yra visi susiję raktiniai žodžiai..

Tai’Geriausia pirmiausia apsižvalgyti ir pamatyti, kaip kiti apibūdina panašius produktus, kad iš tikrųjų jaustųsi, ką žmonės rašo ieškodami tokio tipo produkto. Tiesiog įsitikinkite, kad visiškai atskleidėte, kad jūsų repin yra skirta dukterinėms įmonėms.

Galų gale, kuo tikslesni raktiniai žodžiai, tuo daugiau žmonių matys jūsų repin ir kuo daugiau žmonių matys jūsų repin, tuo daugiau pinigų uždirbsite.

4

Išvada: kaip parduoti Pinterest

„Pinterest“ yra vienas didžiausių socialinės žiniasklaidos kanalų šiandien.

Nors „Facebook“ turi daugiau vartotojų, „Pinterest“ yra geresnis produktų pardavimo kanalas verslo savininkams, o vidutinis dolerio už operaciją santykis yra daug didesnis nei daugumos kitų socialinės žiniasklaidos tinklų..

Atminkite, kad daugelis „Pinterest“ lankytojų jau nori sužinoti daugiau apie produktus. Jie nėra tokie, kad pamatytų draugų atnaujinimus, jie lankosi „Pinterest“ norėdami pamatyti produktus, semtis įkvėpimo ir įsigyti.

Taigi, jei dar nerodote savo produktų „Pinterest“, turėtumėte tikrai apsvarstyti galimybę tai padaryti.

Naudodamiesi „Shopify“ arba „BigCommerce“, galite peržvelgti savo produkto informaciją, kad vartotojai galėtų pamatyti ją tiesiogiai „Pinterest“, naudodami „Rich Pins“.

Taip pat galite leisti jiems nusipirkti jūsų gaminius neišeinant iš „Pinterest“, o tai palengvins jų operacijų procesą naudodamasi perkamais pinigais.

Jei jau įtraukiate savo produktus į „Pinterest“, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Shopify“’s Perkamos segtukai, kad vartotojams būtų ypač lengva pirkti tiesiai iš jūsų.

Be savo produktų pardavimo, „Pinterest“ taip pat siūlo puikų būdą užsidirbti pinigų per filialų rinkodarą.

Paprasčiausias būdas pereiti prie pinigus sukančio reklaminio skydo – peržiūrėkite 10 populiariausių rinkodaros programų „Pinterest“ vadovus ir raskite tai, kas jums tinka.!

Tačiau jei norite, kad jums būtų kuo didesnė sėkmė, jūs’Jums reikės svetainės.

„Shopify“ yra vienas iš pasaulio’Geriausi el. prekybos svetainių kūrėjai, teikiantys jums profesionaliai sukurtas parduotuvių temas ir daugiau nei 1000 programų, kad jūsų parduotuvė galėtų pridėti daugiau įrankių.

„BigCommerce“ yra dar viena nuostabi galimybė ir yra visiškai integruota su „Pinterest“.

Taigi, jei svarstote galimybę prekiauti „Pinterest“, būtinai apsilankykite „Shopify“ ar „BigCommerce“. Jie yra būtini parduodant „Pinterest“.

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map