Kaip parduoti produktą ir sėkmingai parduoti internetu

Visi, vis dar įpratę prie verslo skaitmeniniame amžiuje, susimąstė, kaip prekiauti produktu internete. Geros naujienos yra tavęs’jau atlikote darbą ir turite produktą, kurį, jūsų žiniomis, parduos. Šiuo metu tai’Tiesiog reikia patekti į tinkamą auditoriją – ir mes’Ve sudarė veiksmingiausių būdų, kaip tai padaryti, sąrašą.


13 populiariausių būdų prekiauti produktu internete

 1. Referral Marketing
 2. Parodo autoritetą
 3. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)
 4. Bendruomenės kūrimas
 5. Naudojant klientų žinutes
 6. El. Pašto rinkodara
 7. Kliento patirties suasmeninimas
 8. Paieškos sistemos rinkodara (SEM)
 9. Dienoraščiai
 10. Naudojimasis kitomis platformomis
 11. Žinant jūsų konkurenciją
 12. Stiprus egzempliorius
 13. Stiprūs vaizdai

Donas’Nebijokite dėl kai kurių garsesnių taškų. Visos šios strategijos yra draugiškos pradedantiesiems, o mes’kiekvienam suteikėte lengvą sąranką iš 5 balų, taigi jūs’aš tiksliai žinosiu ką tu’vėl įsijausti!

1

Referral Marketing

Nustatymo paprastumas: 3/5

Persiuntimo rinkodara yra tokia žodinė burna reklama, kurią gaunate, kai žmonės pasakoja savo draugams apie jūsų verslą. Tai lengvai yra efektyviausias rinkodaros metodas, nes žmonės gauna rekomendacijas iš šaltinių, kuriais pasitiki – jūs’d tikriausiai pasiimk draugą’žodis per „Google“ paieškos rezultatą. Tiesą sakant, nukreipimo potencialūs klientai konvertuoja 30% geriau nei potencialūs klientai, sugeneruoti iš kitų rinkodaros kanalų.

Kreipimosi rinkodara yra dar galingesnė interneto amžiuje, nes viena akcija „Facebook“ ar pakartotinis skelbimas „Instagram“ gali vienu metu pasiekti tiek daug žmonių. Nors geriausia nukreipimo rinkodara – t. Y. Nepopuliarios klientų akcijos – iš dalies nėra jūsų kontroliuojama, galite paskatinti žmones skelbti jūsų produktus pateikdami specialius pasiūlymus ar nuolaidas..

Sukurkite internetinę parduotuvę – 9 paprasti žingsniai į sėkmę

Kaip parduoti internetu – mūsų išsamus vadovas

2

Parodo autoritetą

Nustatymo paprastumas: 5/5

Kai žmonės tiria produktą, jie nori sužinoti, ar ne’perkate iš patikimo šaltinio. Sukurti profesionalų tinklalapį yra puiki galimybė savo verslą (ir, remiantis asociacija, savo produktus) nustatyti kaip aukštą.

Laimei, yra daugybė svetainių kūrimo galimybių, leidžiančių lengvai susikurti aptakų tinklalapį – ir jūs laimėjote’Tam nereikia jokių techninių ar kodavimo žinių. Tokios platformos kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“ leidžia jums sukurti elektroninės prekybos svetaines, kuriose galite bet kada parduoti savo produktus. Kalbėjomės su „RippedKit“ įkūrėju Francisu Holmeriu apie tai, kodėl jis pasirinko „Shopify“, kad padėtų skatinti savo verslą:

“Tai gerai prižiūrima platforma, teikianti viską, ko man reikia svetainės valdymui, atnaujinimams, kainodarai, užsakymų įvykdymui, bendravimui su klientais ir kt.”

„rippedkit shopify“ pagrindinis puslapis

Ten’Čia netrūksta puikių platformų, kurios padėtų jums tai padaryti!

3

SEO

Nustatymo paprastumas: 3/5

Kartą jūs’sukūrę savo stulbinančią internetinę parduotuvę, kitas žingsnis yra įsitikinti, kad potencialūs klientai gali ją pamatyti. SEO arba Search Engine Optimization – tai procesas, kurio metu jūsų svetainė užima aukštesnę vietą tokiose populiariose paieškos sistemose kaip „Google“. Galite geriau optimizuoti savo svetainę keliais būdais, pvz., Pasirinkdami trumpus ir susijusius puslapių URL ir įsitikindami, kad puslapius pavadinote atitinkamais paieškos raktiniais žodžiais..

Raktažodžiai yra svarbūs, nes jei norite, kad jūsų produktų puslapiai būtų aukštai reitinguojami paieškos rezultatuose, turite žinoti, ko iš tikrųjų ieško potencialūs pirkėjai dėl. Pirmiausia galite pasidaryti mintį apie jūsų produktui svarbių raktinių žodžių, į kuriuos, jūsų manymu, vertėtų atkreipti dėmesį, sąrašą. Tada galite naudoti nemokamą įrankį, pvz., „Google Trends“ (arba mokamą įrankį, turintį išsamesnių galimybių), kad sužinotumėte, kiek šių frazių per mėnesį susilaukia paieškos apimtis, ir atitinkamai parinktumėte geriausius raktinius žodžius..

Jei manote, kad SEO skamba šiek tiek bauginančiai, jūs’vėl ne vienas. Tiesą sakant, begalinis skaičius tinklaraščių buvo sukurtas tik tam, kad padėtų žmonėms, pradedantiems nuo SEO žaidimo. Kai kurie iš šių tinklaraščių yra geresni nei kiti, ir mes turime keletą mėgstamiausių:

 • „Ahrefs“ tinklaraštis apima visus SEO pagrindus, pradedant raktinių žodžių tyrimais ir baigiant nuorodų kūrimu, pradedantiesiems draugišku būdu. Tai’pilnas virškinamų patarimų ir instrukcijų, kad galėtumėte greitai perskaityti ir tada pradėti dirbti!
 • „Moz“ tinklaraštyje galite pamanyti, kad SEO yra gana sausa tema, kuria grindžiamas visas tinklaraštis, tačiau „Moz“ sugeba parašyti kūrinius kaip linksmus, nes jie yra informatyvūs..
 • „SemRush Blog“ rašo lengvai suprantamą turinį, kuris padės jums patogiai naudotis visomis naujausiomis SEO kalbomis.

3 geriausi SEO svetainių kūrėjai – geriausi variantai, kaip lengvai optimizuoti savo svetainę

Paprastas SEO patarimas – sužinokite apie nuorodas ir sužinokite, ką jie gali padaryti jūsų svetainėje

Kaip rašyti meta aprašymus – sužinokite, kaip efektyviai nukreipti srautą į savo svetainę

4

Statybinė bendruomenė

Nustatymo paprastumas: 5/5

Ši strategija yra sėkminga dėl tos pačios priežasties, kaip ir nukreipimo rinkodara: žmonės mėgsta išgirsti vienas kitą. Tai’ai vienas dalykas tu ne tik apie savo produktą, bet ir apie tai’Tai dar vienas (pelningesnis) dalykas, kurį klientams reikia atlikti dėl tu. Ir vieno tyrimo duomenimis, klientai, įstoję į įmonę, išleidžia 19 proc’internetinė bendruomenė.

Yra du veiksmingi būdai, kaip sukurti savo skaitmeninių klientų bendruomenę. Galite sukurti savo prekės ženklo forumą (ar net tik komentarų skyrių)’svetainėje, taip pat galite sukurti vieno iš savo prekės ženklų forumą’socialinės žiniasklaidos puslapiuose, pvz., „Facebook“. Leisdami žmonėms, kurie perka jūsų produktus, susiburti ir kalbėti apie juos, jūs’iš naujo sukurdami skaitmeninius namus klientų apžvalgoms. Šis bendruomeniškumo jausmas paskatins senus pirkėjus sugrįžti, o nauji pirkėjai jausis užtikrintai pirkdami, perskaitę teigiamus atsiliepimus.

5

Kliento įrašų naudojimas

Nustatymo paprastumas: 5/5

Kai žmonės balsu kalbės apie jūsų produktus internete, galėsite leisti atsirandančiam viešumui kalbėti už jus. Iš naujo pateikdami klientų citatas ir nuotraukas, „AKA“ vartotojo sukurtas turinys (UGC) jūsų pačios socialinės žiniasklaidos puslapiuose yra puikus būdas parodyti, kad tikri žmonės džiaugiasi jūsų produktais. Gautas socialinis įrodymas daro realų skirtumą – 92% žmonių pasitikės bendraamžių rekomendacijomis, o 70% žmonių pasitikės rekomendacijomis, kurias pateikia kažkas’net nežinau.

Sužinoti daugiau

Mokytis Kaip naudotis internetinėmis apžvalgomis, norint pateikti rinkas skirtingoms kartoms mūsų patogiame infografike!

6

El. Pašto rinkodara

Nustatymo paprastumas: 4/5

El. Pašto rinkodara yra galingas būdas reklamuoti savo produktą iš karto daugybei suinteresuotų klientų. Ypač todėl, kad bent 99% vartotojų kasdien tikrina savo el. Paštą. Galite naudoti tokias platformas kaip „MailChimp“, kad klientai galėtų užsiprenumeruoti automatizuotus rinkodaros el. Laiškus iš jūsų ir jūsų verslo. Registracija vyksta naudojant formas, kurias galite integruoti savo svetainėje.

„mailchimp“ el. pašto rinkodaros pavyzdys„Mailchimp“ leidžia suasmeninti el. Pašto rinkodarą ir išlaikyti klientų susižavėjimą.

El. Pašto rinkodarą galite naudoti ir norėdami atsisakyti krepšelio. Galite automatiškai išsiųsti el. Laišką žmonėms, kurie įdėjo daiktus į savo krepšelį, bet paliko svetainę prieš pirkdami. Tyrimai rodo, kad tai veikia – 50% vartotojų, atidariusių prekių krepšelio atsisakymo el. Laišką, tęsė pirkimą.

El. Pašto rinkodara taip pat yra puiki priemonė pranešti savo klientams’pervertintas. Kadangi el. Laiškų turinį galite pritaikyti pagal pirkimo istoriją ir nuostatas, jūsų klientai supras, kad jūs’vėl parodyti jiems aktualius produktus. Kuris mus veda…

7

Kliento patirties suasmeninimas

Sąrankos paprastumas: 5/5

Pirkdami pirkėjai pasirinko visus kitus variantus tavo produktas – ir jūs turėtumėte jiems parodyti, kad vertinate tai! Be pritaikytos el. Pašto rinkodaros, yra daugybė mažų būdų parodyti kiekvienam pirkėjui, kad vertinate juos išskirtinai. Galite leisti klientams kurti profilius jūsų svetainėje arba netgi pasiūlyti konkrečių nuolaidų, atsižvelgiant į pirkimo istoriją. Svarbu kiekvienas suasmeninimas – 88% rinkodaros specialistų sako’Įgyvendinę tokią taktiką, pastebėjote pastebimą jų verslo pagerėjimą.

8

Paieškos sistemos rinkodara (SEM)

Nustatymo paprastumas: 4/5

SEM iš esmės yra mokama SEO alternatyva, kurioje jūs’d mokėti už skelbimą tam tikrų raktinių žodžių paieškos rezultatų viršuje. SEM yra vienintelė pasirinkimo galimybė šiame sąraše’Tai nemokama, tačiau tai gali būti verta investicija: SEM pagal efektyvumą yra antra pagal SEO, o įgyvendinti reikia daug mažiau techninių žinių. Tai’Tai taip pat greitas būdas jūsų prekės ženklui ir produktams pateikti žiniatinklyje, kuris yra neįkainojamas, nes išlaidos skaitmeniniams skelbimams 2017 m. pirmą kartą viršijo televiziją, o mes’Aš vis labiau apsėdu nuo technologijų.

paieškos sistemų rinkodaros pavyzdysSEM reiškia mokėti būti vienu geriausių "Reklama" rezultatai paieškos sistemos rezultatų puslapyje. 9

Dienoraščiai

Nustatymo paprastumas: 4/5

Tinklaraščių kūrimas yra 4/5, kad būtų patogiau naudotis, nes dauguma svetainių kūrėjų ir elektroninės prekybos platformų leidžia lengvai nustatyti tinklaraščio funkciją. Bet mes galime’nerašykite internetinių dienoraščių 5/5, nes nors visi gali kurti tinklaraščius, ne visi gali sudaryti tinklaraščius efektyvus dienoraštis.

Naudingas, gerai parašytas turinys yra tai, kas sukuria tinklaraštį, kuris iš tikrųjų gali paskatinti pardavimus. Kai rašysite puikius įrašus, kiti žmonės jais dalinsis ir su jais susisieks, o tai padidins jūsų svetainę’teisėtumą paieškos sistemų akyse. Puikus tinklaraštis pagerins jūsų SEO ir SEM pastangas pagerindamas visų jūsų puslapių, ne tik jūsų tinklaraščio įrašų, reitingą. Tai reiškia, kad jūsų produktų puslapiai bus geriau matomi paieškos rezultatuose, kai klientai bus pasirengę pirkti iš jūsų.

Kaip sukurti internetinį dienoraštį – Mes’parašėte visišką pradedantįjį’s vadovas

Geriausios internetinių dienoraščių platformos – dešimtuko reitingas

10

Kitų platformų naudojimas

Nustatymo paprastumas: 4/5

Kaip jūs turėtumėte individualizuoti klientų patirtį savo svetainėje, taip pat turėtumėte gerai žinoti savo klientus, kad žinotumėte, kuriose socialinės žiniasklaidos svetainėse jie lankosi. Ten’Nėra prasmės vykdyti skelbimų kampanijos „Facebook“, jei jūsų tiksliniai demografiniai rodikliai yra „Instagram“ apsėsti paaugliai. Tai yra darbo pavyzdys protingesni, ne sunkiau – kai pasirinksite savo reklaminę medžiagą, ji’Tik reikia žinoti, kur juos sudėti. Greitas patarimas: galite’suklysti pradedant „YouTube“, nes kiekvieną mėnesį svetainėje apsilanko 1,9 milijardo prisijungusių vartotojų!

11

Žinodami savo varžybas

Nustatymo paprastumas: 3/5

Tai’Visada verta žinoti, ką jūsų konkurentai daro teisingai. Bet tai’Taip pat puiki idėja žinoti, kas jie’vėl trūksta, kad taip tavo produktas gali būti sprendimas, kuris užpildo tą vietą. Galite išsiaiškinti, kuriai klientų grupei sutelkti dėmesį, nustatydami poreikius, į kuriuos nekreipia dėmesio jūsų konkurentai. Tai lengviau pasakyti, nei padaryti, bet taip’Tai verta laiko investicija, galinti padėti jūsų prekės ženklui tapti autoritetu naujoje erdvėje.

12

Stipri kopija

Nustatymo paprastumas: 3/5

Kartą jūs’atlikote visus savo tyrimus, o paskui dar keletą tyrimų – jūs’Aš būsiu pasirengęs pasakyti savo auditorijai, kodėl jiems gyvenime reikalingas jūsų nuostabus produktas. Turėdami tokią tyrimų bazę, jūsų rašymas bus iškart atnaujinamas, tačiau turėtumėte žengti dar vieną žingsnį, tikrai investuodami į savo kopiją..

Mes’davėte tai 3/5, nes kiekvienas prekės ženklas yra skirtingas. Galite patys jaustis patogiai, rašydami produktų aprašymus, arba norėsite atsivežti „copywriter“ “geras spurgas” į a “būtinas pusryčių pojūtis.”

Rašymas internete – 19 patarimų, kaip rašyti skaitmeninei auditorijai

Kaip parašyti raginimą veikti – padidinkite konversijas pasinaudodami šiais ekspertų patarimais

13

Stiprūs vaizdai

Nustatymo paprastumas: 4/5

Ant panašaus užrašo galite’neįvertinkite puikių vaizdų vertės. Tai ypač pasakytina apie prekių vaizdus el. Prekybos svetainėse, nes žmonės nori pamatyti būtent tai, ką jie turi’užsakydami prieš jiems įsipareigojant. Jei turite puikių gaminių, tuomet tereikia juos parodyti – ir vėl jūs galite patys fotografuoti šias nuotraukas arba atsinešti patyrusį fotografą. Produktas vaizdo įrašai taip pat yra vis efektyvesnis reklamos metodas. Tiesą sakant, 64–85 proc. Žiūrovų labiau linkę pirkti žiūrėdami produkto vaizdo įrašą (jūs’Tikriausiai norėsite už tai pritraukti patyrusį videografą, nes jie’vėl toks didelis poveikis!).

Kokius metodus turėtumėte naudoti?

Visi aukščiau išvardyti metodai yra naudingi bet kokiam verslui, tačiau kai kurie bus labiau pritaikyti jūsų produktui nei kiti. Jei tu’Jei įdomu, kaip parduoti naują produktą, tada konkretus požiūris, pavyzdžiui, SEM, turi reikiamą postūmį. Jei tu’bandydami reklamuoti produktą su nusistovėjusia klientų baze, galite pabandyti nukreipti rinkodarą, kad pasiektumėte platesnę auditoriją. Jei tu’Jei bandote kreiptis į esamus klientus, el. pašto rinkodara yra puikus būdas iš naujo sudominti auditoriją.

Trys svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis produkto reklamą:

 • Tiksliniai klientai
 • Produkto rūšis
 • Jūsų verslo dydis

Jei tu’Įstrigę pradinėje vietoje, tokie metodai kaip internetinių dienoraščių rašymas ir autoritetų rodymas yra paprasti būdai, kaip padidinti bet kurio produkto kokybę’reputacija!

Baigiamosios mintys

Yra begaliniai būdų, kaip prekiauti produktu internete, tačiau mes’pasirinkote 13 lengviausių ir efektyviausių strategijų. Kurį pasirinksite, priklausys nuo trijų aukščiau paminėtų veiksnių. Norėdami paaiškinti:

Kaip prekiauti produktu

Strategijos paprastumas sąrankoje / 5 suvestinė Referral Marketing

Parodo autoritetą

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO)

Statybinė bendruomenė

Kliento įrašų naudojimas

El. Pašto rinkodara

Kliento patirties suasmeninimas

Paieškos sistemos rinkodara (SEM)

Dienoraščiai

Kitų platformų naudojimas

Žinodami savo varžybas

Stipri kopija

Stiprūs vaizdai

3 Žodžių vartojimas padidina jūsų produkto supratimą.
5 Įsitvirtinkite kaip kokybiškų produktų tiekėjas.
3 Produktų puslapių aprūpinimas reitingu „Google“ paieškos rezultatuose.
5 Suteikite skaitmeninę erdvę savo klientams bendrauti.
5 Leiskite klientų atsiliepimams kalbėti už jus.
4 Dažnas bendravimas su klientais elektroniniu paštu (dažnai automatizuotu).
5 Parodymas, kad vertinate kiekvieno kliento unikalius apsipirkimo poreikius.
4 Mokėjimas už geriausius skelbimus paieškos rezultatuose.
4 Unikalaus rašytinio turinio generavimas.
4 Žinojimas, kokias socialinės žiniasklaidos platformas dažnai naudoja jūsų klientai, ir jomis naudojamasi.
3 Žinant konkurentų silpnybes, kad galėtum tapti geriausiu tose srityse.
3 Rašyti viliojančius produktų aprašymus.
4 Kuriamos nuostabios produktų nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Ar tu’Jei esate pasirengęs išsiaiškinti SEM ar tiesiog norite paskleisti žodį per klientų pranešimus, tai visada padeda pasitikėti savimi. Jūs jau turite stiprų produktą – dabar jį’laikas girtis. Ir jei turite savo SEO patarimų ar patarimų, don ‘t’nedvejodami pasidalykite su mumis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me