3 būdai, kaip padaryti jūsų svetainę ekologiškesnę

Čia, „Web Builder Expert“, mėgstame kurti svetaines. Nuo internetinių svetainių kūrėjų testavimo iki eksperimentavimo su mėgstamais el. Prekybos šablonais internetas yra mūsų laiminga vieta. Tačiau internetas turi tamsiąją pusę, kuri jus gali nustebinti – mes’vėl kalbame apie jo poveikį aplinkai.


Kaip bebūtų keista, tai nėra problema’plačiai transliuojama, bet mes manome, kad verta apie tai garsiai šaukti.

Pradedantiesiems, Manoma, kad internetas prie to prisidės 2% pasaulio’s išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Dar daugiau nerimo kelia svetainių, kuriomis naudojamės kiekvieną dieną, poveikis. Pavyzdžiui, dainos muzikinis vaizdo įrašas “„Despacito“” sudegino tiek energijos, kiek per metus sunaudoja 40 000 JAV namų. Tačiau abejojame, ar kas nors kada nors dvejojo “žaisti” mygtuką dėl „YouTube“’anglies pėdsaką, nes, gerai, kas žinojo, teisingai?

Kolegos, svetainių kūrėjai, atėjo laikas paspartinti savo darbą ir padaryti internetą ekologiškesnę!

Mes’Apžvelgsime tris būdus, kaip savo svetainę padaryti ekologiškesnę, bei keletą nepaprastų patarimų, kaip sumažinti internetinį anglies pėdsaką kasdieniame gyvenime – visa tai, kad galėtumėte ir toliau džiaugtis kurdami ir naudodamiesi žiniatinkliu be kaltės.

1

Raskite ekologišką interneto prieglobą

Vienas didžiausių interneto kaltininkų’anglies dvideginio pėdsakas yra interneto priegloba. Svetainių talpinimas veikia talpinant svetainę’failų ir informacijos duomenų centruose – visų svetainių priegloba turi būti rodoma internete.

Duomenų centrai iš esmės yra pastatai, kuriuose yra kompiuteriai, kuriuose saugomos visos šios svetainės’ duomenis ir yra 8 milijonai duomenų centrų visame pasaulyje.

Problema yra ta, kad duomenų centrai sunaudoja toną elektros energijos ir sukuria daug šilumos, vadinasi, jie naudojasi energiją siurbiančiomis aušinimo sistemomis, kad apsaugotų serverius nuo perkaitimo. Visa tai sukuria kuriant duomenų centrus toks pat išmetamo anglies kiekis kaip pasaulinė oro transporto pramonė!

Tačiau yra gerų naujienų kaip ekologiškas interneto priegloba. Čia prieglobos įmonės yra įsipareigojusios sumažinti savo anglies pėdsaką ir netgi neigti.

Jie tai daro naudodami atsinaujinančią energiją savo duomenų centrams maitinti arba aukodami atsinaujinančios energijos programas, siekdami kovoti su jų anglies pėdsaku.

Geriausias ekologiškas internetinis kompiuteris yra „Green Geeks“, kuris 300% kompensuoja anglies pėdsaką. Jis per tris kartus viršija „Bonneville“ aplinkos fondo investicijas iš tinklo iš atsinaujinančių energijos šaltinių.!

„greengeeks“ ekologiškas priegloba„GreenGeeks“ yra vienas ekologiškiausių prieglobos paslaugų teikėjų, todėl jis puikiai tinka kurti ekologiškesnes svetaines.

Geriausi ekologiški internetiniai kompiuteriai derina ekologiškus prieglobos metodus su galia ir geriausiomis prieglobos funkcijomis. Nurodykite ekologišką interneto prieglobą’Tai reiškia, kad jūs turite pasinerti savo svetainę į lėtą, tamsų skaitmeninių technologijų amžių, praėjusio amžiaus 90-ųjų viduryje.

Pavyzdžiui, „Green Geeks“ vis dar sugeba užtikrinti 99,9% neveiklumo, siūlo daugybę prieglobos paketų ir aptarnauja klientus iš daugiau nei 150 skirtingų šalių – visa tai išlaikant ekologišką požiūrį..

Hostingas yra kiekvienos svetainės pagrindas – jūs tiesiog galite’nesukurkite ekologiškos interneto svetainės, nebent jūs pradedate nuo ekologiškų paslaugų teikėjo!

Sužinoti daugiau

Tačiau kokie yra ekologiškiausi šeimininkai? Sužinokite mūsų apžvalgoje 6 geriausi ekologiškų interneto prieglobos paslaugų teikėjai ir ženkite pirmąjį žingsnį link ekologiškesnio interneto!

2

Paspartinkite savo svetainę

Tai auksinė interneto svetainių kūrimo taisyklė, nesvarbu ar jūs’ekologinis karys ar klimato pokyčių neigėjas – interneto svetainės turi būti greitos, kad būtų sėkmingos. Tai’tai faktas. Taip pat atsitinka, kad tai yra geriau aplinkai.

Kai puslapis įkeliamas senstant, jis įkeliamas’tai ne tik nuobodu jūsų lankytojams, bet ir tai’Taip pat išsiurbia energiją iš serverio ir naudoja elektros energiją. Taigi, kuo greičiau įkeliama jūsų svetainė, tuo mažesnis jos poveikis aplinkai.

Yra keletas nepaprastų būdų pagerinti savo svetainę’apkrovos greitis – čia yra tik keli, kad pradėtumėte…

 • Sužinokite, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė, naudodami tokį įrankį kaip Pingdom arba GTmetrix
 • Sumažinkite vaizdų dydį naudodami kompresoriaus įrankį, pvz., Krakenas
 • Įvertinkite prieglobos paslaugų teikėją ir sužinokite’dėl kurių jūsų svetainė gali vilkti (ar net sudužti)
 • Naudokite CDN (turinio pristatymo tinklą), pvz., „CloudFlare“ nukreipti lankytojo prašymus’artimiausias serveris
 • Pataisykite nutrūkusias nuorodas ir peradresavimus – išbandykite Rėkianti varlė kad padėtų juos pastebėti
 • Įdėkite tingų įkėlimą, kai turinys virš raukšlės įkeliamas greičiau nei likęs puslapis

Jei tu’Jau atlikote šiuos dalykus ir jaučiatės patyrę technikos srityje, taip pat galite sutrumpinkite savo kodą. Minifikavimas yra procesas, kuris sumažina kodų ir scenarijų failus jūsų svetainėje ir yra pagrindinis būdas pagerinti svetainės greitį.

Nors minifikacija skamba sudėtingai, tačiau ji’Tai iš tikrųjų gana paprasta naudojant tokias priemones kaip Pakuotojas ir YUICkompresorius, nes jie gali valdyti ir „JavaScript“, ir CSS. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nukopijuoti savo kodą į įrankį, tada įklijuoti sutrumpintus rezultatus atgal į savo svetainę!

Sužinoti daugiau

Ar esate teisingame prieglobos plane? Daugelis žmonių pasirenka bendrą hostingą, tačiau jei užaugai nuo savo plano, tai gali lėtai įkelti puslapius ir net svetainių gedimus!

Peržiūrėkite mūsų Bendri priegloba vs VPS priegloba palyginimas, kad pamatytumėte, kuris jums tinka.

3

Tobulinkite savo SEO

Šiame skyriuje aprašoma, kaip padaryti jūsų svetainę lengvai randamą ir greitai patenkinti vartotojus. Kodėl? Na, tai sumažina paieškų ir svetainių, kurias žmonės įkelia vienu kartu, skaičių, o tai savo ruožtu sumažina sunaudojamos energijos kiekį kiekvieną kartą nusileidžiant į naują puslapį.

Ar žinojai, kad viena „Google“ paieška gali sugeneruoti iki septyni gramai CO2? Tai’tai maždaug pusė sumos, susidarančios verdant virdulį, kuris to nepadarė’t skamba taip blogai. Kol neįsivaizduojate virdulio, kuriame verdate virdulį kas dvi „Google“ paieškas, kurias padarote per dieną, ir tada staiga jus’vėl daug karšto vandens!

Žinoma, jūs galite’t sumažinti „Google“’anglies pėdsaką, tačiau galite pabandyti suteikti vartotojams tai, ką jie’vėl ieško, kad jie don’nereikia nuolat ieškoti ir įkelti naujų puslapių. Taip pat, tai’geriau už jūsų konversijas!

Norėdami sumažinti žmonių, bėdančių iš jūsų svetainės ir atgal į „Google“, skaičių:

 • Pirmenybę teikite pagrindinei informacijai’Nesunku rasti kuo mažiau paspaudimų
 • Padarykite savo svetainei patogią mobiliesiems, nes 60% „Google“ paieškų atliekama mobiliesiems
 • Struktūruokite savo puslapius su antraštėmis ir venkite didžiulių teksto sienų, nes tai gali atbaidyti nekantrius lankytojus

Svetainės greičio gerinimas taip pat yra didžiulis veiksnys norint išlaikyti žmones savo svetainėje, todėl derindami šią taktiką su ta, apie kurią kalbėjome anksčiau, jūs’Turėsite laimėtą ir ekologišką derinį.

4

Premijų turas!

Mes’Aprašėte tris pagrindinius būdus, kaip kurti ir valdyti ekologiškesnes svetaines. O kaip tada, kai tu’tiesiog naršykite internete norėdami mėgautis malonumu ar darbu?

Čia yra keletas patarimų, kaip išsaugoti ekologiškumą kasdieniame gyvenime internete:

 • Naudokite alternatyvią paieškos programą toks kaip Ecosia, kuri naudoja savo pelną medžių sodinimui ir naudoja 100% atsinaujinančią energiją.
 • Gal don’nesiųsti to mandagaus, bet iš esmės nenaudingo “Ačiū” el – pagalvokite prieš siųsdami arba eikite pasikalbėti su tuo žmogumi akis į akį! Viename el. Laiške išmetama 10 g CO2 – tai reiškia, kad vienas el. Laiškas išskiria tą patį anglies pėdsaką kaip ir standartinis plastikinis maišas!
 • Sumažinkite monitoriaus ryškumą, arba naudokite tamsųjį režimą, kad sumažintumėte energijos kiekį, reikalingą ekranui apšviesti.
 • Atsisiųskite „Netflix“ laidas, užuot jas transliavę – tai ne tik šiek tiek energijos taupymas, bet ir jūsų’Jūs galėsite linksmintis net tada, kai neturite jokio signalo!
 • Eikite tiesiai į svetaines, o ne pirmiausia ieškokite jų internete. Daug laiko mes naudojame „Google“ kaip internetinį taksi norėdami greitai nuvežti mus ten, kur norime nuvykti. Užuot rašę “„Twitter“” – ar net “Svetainių kūrimo ekspertas” – išsaugokite savo lankomiausias svetaines įrankių juostoje arba įveskite tiesiogiai URL, kad taupytumėte energiją!

ekologiškas interneto patarimai„Ecosia“ yra paieškos sistema, kuri naudojasi pelnu medžiams sodinti, ty jūs padedate aplinkai tiesiog ieškodami žiniatinklio!

Kiti paprasti veiksmai yra ekrano laiko sutrumpinimas, prietaisų išjungimas’baigiau jas naudoti ir šiek tiek ilgiau užsitęsiau prie viliojančio naujo telefono atnaujinimo. Tai visi veiksmingi būdai, kaip sumažinti jūsų skaitmeninį anglies pėdsaką, radikaliai neperžiūrint įprasto gyvenimo.

Tegul žalia pradeda!

Mes’aprašėte veiksmus, kuriuos galite atlikti kurdami ekologiškesnes svetaines, pradedant nuo aukščiausio lygio ekologiškų svetainių teikėjų paieškos ir baigiant nenusakomais gero SEO privalumais.

Geriausia yra tai, kad dauguma šių taktikų yra geriausias dalykas jūsų svetainei, pvz., padidinti pakrovimo greitį ir sumažinti atmetimo greitį. Pasirodo, ką’Tai gerai jūsų lankytojams, tinka jūsų svetainei, taip pat yra naudinga ir planetai!

Mes taip pat pažvelgėme į keletą paprastų būdų, kaip sumažinti kasdienį jūsų anglies pėdsaką internete – net tada, kai jūs’Jūs darote pertrauką nuo svetainės kūrimo, jūs’vis dar darai savo jėgas dėl didžiojo mėlynojo kamuolio, kurį mes vadiname namais.

Ar tu’iš naujo atidarę verslo svetainę ar ieškodami juokingų vaizdo įrašų apie katę, atsiminkite šiuos paprastus veiksmus – ir ką bedarytumėte internete, padarykite tai žalią!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me