Geriausi internetiniai šaligatviai 2020 m

Tai’s nauji metai, o tu’norėčiau pradėti atiduoti šiek tiek papildomų pinigų – nesvarbu’s už užstatą už namą, gražias atostogas, lietingą dieną ar didelį penktadienio vakarą. Ką’Dar daugiau, jūs manote, kad turite šiek tiek papildomo laiko skirti šūksniams.


Tačiau pagrindinis skirtumas tarp šio straipsnio ir kitų, su kuriais galbūt susidūrėte, yra šis: bet kurį iš šių šalutinių problemų galite pradėti naudodami tik savo nešiojamąjį kompiuterį ar išmanųjį telefoną *.

* Išskyrus 7 numerį, kuriame mes šiek tiek apgavome, bet jis buvo to tikrai vertas.

Tarp mūsų pasiūlymų nerasite šunų vaikščiojimo, važiavimo dviračiais Deliveroo, pakratų rinkimo ar kepimo. Tai nėra’septintos klasės kepinių išpardavimas, o jūs – ne’t triatlono treniruotės.

Jūs verti grįžti namo, atsisėsti ant sofos ir užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų savo pižamose – ir mes’jūs turite 18 geriausių būdų, kaip tai padaryti.

18 geriausių internetinių stumdymosi būdų 2020 metams:

Galvas aukštyn! Jei tu’Mes turime parduoti produktą, fizinį ar skaitmeninį, mes turime visą skyrių šios svetainės, kad’Pilna informacijos apie internetinės parduotuvės įkūrimo būdus, bet mes laimėjome’t, apie tai šiame straipsnyje. Vietoj to, rekomenduojame apsilankyti:

Kaip sukurti internetinę parduotuvę – devyni paprasti žingsniai norint pradėti prekiauti internetu

5 geriausi el. Prekybos tinklalapių kūrėjai – geriausi mūsų internetinės parduotuvės kūrimo patarimai

7 geriausios nemokamos el. Prekybos platformos – platformos, leidžiančios pradėti pardavinėti nemokamai

1

Paskelbkite „Medium“

Šalutinis stumdymasis: skelbkite laikmenoje

Kai reikia užsidirbti pinigų internete, rašymas žiniatinkliui yra akivaizdus kelias (turiu omeny, hei, mes galime būti šiek tiek šališki). Bet kai tu ne’Turi daug patirties, todėl laisvai samdomų specialistų darbas gali būti sudėtingas, o tai gali tapti šiek tiek „22-erių“. Taigi kur pradėti?

Dienoraštis yra puiki vieta parodyti, kaip galite rašyti apie tai, ką jūs’aistringai domimės, tačiau mes taip pat labai vertiname „Medium“ kaip jūsų straipsnių paskelbimo (ar pakartotinio pateikimo) platformą. Tai’Tai puikus būdas sudaryti darbo aplanką, o per „Medium“ iš tikrųjų galite uždirbti du ar daugiau dolerių.’Partnerių programa.

Vidutinis būdas apskaičiuoti uždarbį yra gana unikalus ir naudingas tiek nišą rašančioms įmonėms, tiek tiems, kurie kreipiasi daug (arba tiems, kurie turi ‘virusinis’ pasakojimais dalintis). Paprasčiau tariant, jūsų uždarbis priklauso nuo to, kiek laiko jie praleidžia skaitydami jūsų straipsnį. Tik 8% aktyvių vidutinių autorių uždirba daugiau nei 100 USD, tačiau ten’yra galimybė gauti daug daugiau nei tai – geriausiai apmokama „Medium“ autorė už 2019 m. lapkričio mėnesį uždirbo 22 658,57 USD. Kas tai yra, gali oficialiai pavadinti „Medium“ jų pagrindiniu sunkumu.

2

Pradėkite nišinę „Instagram“ paskyrą

Šalutinis stumdymasis: nišinė „Instagram“ paskyra

Tu’Pamatysite daugybę straipsnių apie šoninius paspaudimus, kuriuose siūloma tapti ‘„Instagram“ influenceris’ norint užsidirbti papildomų pinigų. Nors tai galėjo veikti prieš penkerius metus, realybė yra tokia, kad „Instagram“ dabar yra pakankamai prisotinta tokios rūšies paskyros. Jei jau neturite kelių tūkstančių pasekėjų, jūs’Jums bus sunku įsitraukti į influencerį.

Bet taip nėra’t reiškia, kad nėra’t pinigų, kuriuos reikia uždirbti „Instagram“ (ir greitai) – tu’Tiesiog reikės šiek tiek kūrybiškumo. Kaip mes matome, nišinės sąskaitos dabar yra geriausias būdas kreiptis į „Instagram“. Galite greitai panaudoti esamos platformos ar populiarios serijos galią ir greitai įgyti ištikimų gerbėjų bazę; mėgstamiausi mūsų pavyzdžiai yra @chandler_holding_ur_fav_album, @depopdrama ir @meme_appetit. Kiekviena iš šių paskyrų greitai susilaukė kelių tūkstančių stebėtojų, o dvi pasikliauja tik stebėtojų pateiktu turiniu.

Kartą jūs’gerai sekę, galite užsidirbti pinigų iš savo sąskaitos vienu iš daugelio skirtingų būdų. „@depopdrama“ imasi mokėjimų reklamuodama įvairias „Depop“ parduotuves savo istorijose, @chander_holding_ur_fav_album turi aukų puslapį, o @meme_appetit pradėjo prekiauti prekėmis per „RedBubble“, kuri yra mūsų platforma’Vėliau kalbėsiu šiek tiek daugiau.

3

Mokyti angliškai nuotoliniu būdu

Šoninis šurmulys: mokyti anglų kalbos

Pagalvok, tu ne’ar neturi kokių įgūdžių? Pagalvok dar kartą. Jei tu’laisvai moki anglų kalbą (ar, bet kuria kalba), tada tu’gavai tai, ko kažkas nori išmokti. Kadangi anglų kalba yra tokia populiari kalba, čia ji yra’Tai pati didžiausia galimybė. Yra daugybė žmonių, norinčių mokytis nuotoliniu būdu, ir daugybė kompanijų, pasirengusių veikti kaip tarpininkas.

„Teach Away“, VIPKID ir QKids už jūsų paslaugas visi moka iki maždaug 25 USD / val. Tu ne’Norint prisijungti prie šių svetainių, nereikia jokios mokymo patirties, tačiau dažniausiai reikia turėti bakalaurą’laipsnis. Kartą jūs’pakvietėme kelis nuolatinius klientus ir pavadinome save, prisistatėme pas auklėtojų svetainę (mums patinka šablonas ‘Privatus dėstytojas’ Wix), taigi galite pradėti rinkti savo tarifus ir išlaikyti visą mokestį.

4

Užpildykite internetines apklausas

Šalutinis stumdymasis: internetinės apklausos

Mes’Būsiu super iš anksto apie tai – laimėjo internetinių apklausų atlikimas’Atnešti didelius dolerius, bet tai labai lengva. Tiesą sakant, beveik be proto. Tai’Tai tobula veikla, pritaikyta prastovos dalims – kelionei į darbą ir atgal, žiūrint retransliaciją per televizorių ir pan. „Survey Junkie“ yra populiari tyrimų bendrovė ir yra viena iš nedaugelio, kuri jums sumokės per 24 valandas nuo jūsų mokėjimo prašymo arba per „PayPal“ arba dovanų kortelės pavidalu.

Kiekviena apklausa uždirbs nuo 50 iki 450 taškų, 100 taškų prilygsta 1 USD. Atminkite, kad kai kurie iš šių tyrimų bus gana išsamūs ir užtruks maždaug pusvalandį ar daugiau.

5

Versti

Šalutinis stumdymasis: vertimas

Jei tu’tau pasisekė kalbėti daugiau nei viena kalba, tu’jūs turite dar daugiau galimybių, kai reikia pasirinkti šoninį variklį. Versti yra konkurencingas, bet pelningas verslas, o jūs – jūs’Tikriausiai bus sunku pasirinkti literatūros vertimus ar didelius komercinius projektus neturint santykinio laipsnio. Jei norite pasirinkti mažesnius projektus, galite dirbti su agentūra (arba išsirinkti patys)..

Tokios svetainės kaip „Fiverr“ yra puikios norint greitai pradėti darbą, tačiau dauguma konkurentų įkrauna 5 USD už 500 žodžių, tai’Jums prireiks šiek tiek laiko, kol sukaupsite pinigų – ir su daugybe konkurentų’Jums bus sunku įsitraukti į tas svarbiausias apžvalgas.

Mes’d neabejotinai rekomenduoju pabandyti pasirinkti agentūros darbą arba susisiekti su įmonėmis / savarankiškai atsakyti į skelbimus. Ir kad atrodytum patikimas, tu’Norėsiu, kad svetainėje būtų jūsų darbo pavyzdžiai ir teigiami klientų atsiliepimai. Už tai mums patinka šablonas „Sofia by Squarespace“ – jis sukuria idealią asmeninio ir profesinio balansą.

6

Sukurkite „YouTube“ mokymo programas

Šalutinis stumdymasis: „YouTube“ mokymo programos

„Google“ ‘kaip susirišti kaklaraištį’, o geriausias rezultatas yra „YouTube“ vaizdo įrašas. Šiame vaizdo įraše normaliai atrodantis vaikinas nufilmavo save surišdamas kaklaraištį ir paaiškindamas balsą. Jis neturi’nenaudojo jokios išgalvotos įrangos, o vaizdo įrašas yra trumpesnis nei šešios minutės. Tai turi daugiau nei 66 milijonus peržiūrų. Darant prielaidą, kad dauguma žmonių šį vaizdo įrašą žiūri iki galo, šis taupus kaklaraiščių meistras užsidirbo pats nuo 200 000 iki 450 000 USD vien tik iš skelbimų, kuriuos „YouTube“ vykdo jo vaizdo įrašo pradžioje.

Tačiau norint tokiu būdu užsidirbti pajamų iš „YouTube“ kanalo, yra keli reikalavimai.Jūs’Jums reikės daugiau nei 4000 minučių kanalo žiūrėjimo per pastaruosius 12 mėnesių laiko, pridėjus daugiau nei 1000 prenumeratorių, ir visa tai užtruks. Naudokite tokius įrankius kaip ‘„TubeBuddy“‘ padėti nustatyti turinio spragas, kurias galėtumėte užpildyti, ir jas pašalinti!

7

Išnuomokite daiktus „Fat Llama“

Šoninis šurmulys: riebalų lama

Gerai, mes’čia šiek tiek apgavau. Riebi lama yra svetainė, kurioje galite ‘nuomotis (beveik) bet ką’. Taigi, kad galėtumėte naudoti jį kaip dalį jūsų šurmulio’Turėsiu ką išsinuomoti. Techninė įranga paprastai daro gerą rezultatą „Fat Llama“; pagalvokite apie išgalvotus fotoaparatų objektyvus, dronus, DJ įrangą, projektorius ir net muzikos instrumentus. Vienintelė neanoniminė „Fat Llama“ pajamų suvestinėje yra fotografas, nuomojantis beveik vien fotoaparatų objektyvus už maždaug 15–20 USD per dieną, ir uždirbo kelis tūkstančius dolerių per pastarąjį mėnesį.

Įrankiai ir mašinos linkę surinkti mažiau pinigų, tačiau yra labai paklausūs. Slėginiai plovimo įrenginiai, kilimų valikliai, lituokliai – tikėtina, kad esate’Turėsiu tai, ko reikia kažkam kitam, bet to nėra’t nenori pirkti.

O jei ne, šiek tiek laiko pasižvalgykite po Riebią lamą ir įvertinkite rinką; Ar yra kažkas, ką galėtum nusipirkti, kuris greitai atsipirktų pats? Ar galite sumušti konkurentus ir pasiūlyti ką nors?’t – kaip nemokamas pristatymas? Galite nemokamai paskelbti daiktus „Fat Llama“ ir jūs’padengta iki 30 000 USD vertės žala.

8

Atlikite svetainės vartotojų testavimą

Šoninis šurmulys: vartotojo bandymai

Testuoti svetainės vartotojus yra taip paprasta, kaip atlikti internetines apklausas, ir jis gali būti daug pelningesnis (nors jūs’turėsiu skirti daugiau dėmesio). Tokios svetainės kaip usertesting.com paprašys jūsų atlikti veiksmus su klientu’svetainėje (pvz., įsigydami konkretų produktą) ir papasakokite apie savo patirtį, taip pat pateikite savo įspūdžius apie svetainę.

Kiekvienas vaizdo įrašas užtruks nuo 10 iki 20 minučių ir uždirbsite 10 USD, kurią vėliau galėsite pervesti į savo „PayPal“ sąskaitą. Tu’Bus suderinti su klientais pagal jūsų buvimo vietą ir demografinius rodiklius’Nereikia jaudintis dėl savo techninio supratimo ar patirties lygio – jie nori tik išgirsti tipiškų klientų nuoširdžias mintis, kad pašalintų žlugdančius trūkumus.

9

Išbandykite filialų rinkodarą

Partnerių marketingas yra tas, kur jūs įtraukiate nuorodas į produktus ar paslaugas į savo turinį, o tada uždirbate nedidelį komisinį atlyginimą, jei jūsų skaitytojai nusipirks šiuos produktus spustelėję juos iš savo svetainės. Pvz., Mados tinklaraštininkai paskelbs nuorodas į aprangą, kurią jie vilkės, ir uždirbs nedidelį pelną, jei jų skaitytojai pirks tuos pačius drabužius.

Kai reikia užsidirbti pinigų per filialų rinkodarą, mes turime panašų patarimą, kaip atidaryti „Instagram“ paskyrą – eikite į nišą.

Partnerių marketingas gali būti tikrai pelningas, tačiau konkurencija yra arši. Tu’Norėdami rasti savo nišą, turėsite ieškoti turinio spragų ir nuolat stebėti kylančias tendencijas.

10

Pradėkite informacinį biuletenį

Šalutinis stumdymasis: informacinis biuletenis

Visiems, kas’Jei kada nors dirbote biure, idėja prisiregistruoti gauti el. laiškus gali atrodyti visiškai svetima. Bet kurti informacinius biuletenius gali būti didelis verslas visiems, turintiems kūrybingą nuojautą, gerą idėją ir norą leisti laiką.

Pradėti informacinį biuletenį nėra’tai greitas būdas užsidirbti, tačiau jis tikrai gali būti geras. Kartą jūs’sukūrę ištikimą abonentų duomenų bazę (naudodami tokį įrankį kaip „MailChimp“ ar „TinyLetter“), galite pradėti gauti pajamų iš savo naujienlaiškio. Populiariausias būdas tai padaryti yra pridėti filialų nuorodas (aukščiau skaitykite, kas tai yra ir kaip tai padaryti), arba užsidirbkite pinigų iš rėmėjo įtraukdami skyrių apie savo produktą ar paslaugą.

Tai’Sunku suskaičiuoti skaičių, kiek galėtumėte uždirbti iš savo informacinio biuletenio, tačiau atminkite, kad kai kuriems žmonėms tai yra viso darbo laikas – taigi’ten saugu sakyti’Čia yra rimtas uždarbio potencialas. Be to, jūs’susidurti su kokia nors rimta konkurencija, todėl rekomenduojame atlikti savo tyrimą ir užsiregistruoti kuo daugiau informacinių biuletenių. Kitas projektas ir ką mes’Re Skaitymas yra du iš mūsų mėgstamiausių.

Tu’Norėčiau sukurti paprastą svetainę, kurioje žmonėms būtų suteikta galimybė prisijungti prie jūsų informacinio biuletenio ir paskelbti ankstesnio turinio pavyzdžius. Mums patinka „Squarespace“ liejimo formos šablonas’Į gana tipografiją orientuotas – puikiai tinka leisti jūsų žodžiams kalbėti!

11

Rašykite laisvai samdomą turinį

Šalutinis stumdymasis: rašykite laisvai samdomą turinį

Jei tu’susidomėjimą sukėlė naujienlaiškio idėja ar leidyba „Medium“, tada gali būti, kad galite užsidirbti pinigų iš laisvai samdomų vertėjų raštu.

Daugelis žmonių nervinasi, kad galėtų save parodyti kaip rašytoją. Ten’klaidinga nuomonė, kad jūs turite būti kitas F. Scottas Fitzgeraldas, kad jūsų darbas būtų vertas užmokesčio. Tačiau realybė yra tokia, kad daugybė komercinių raštų reiškia tik sugebėjimą glaustai ir paprastai anglų kalba paaiškinti dalykus. Ir, žinoma, būtina rašyti ir gramatiką.

Kartą jūs’Jei turite patirties kaip laisvai samdomas vertėjas, galite tikėtis uždirbti nuo 0,12 USD iki 0,20 USD už žodį. Bet kad patektum į šį etapą, tu’Norėsite sukurti gerą profilį, įskaitant ir jus’atspėjote – svetainė! Čia galite parodyti ankstesnius savo darbo pavyzdžius, rašyti tinklaraščio įrašus, kad parodytų savo pomėgius, ir suteikti žmonėms galimybę susisiekti su jumis. Ši „Wooden Writing“ svetainė yra puikus pavyzdys, o mūsų mėgstamiausias portfelio šablonas yra „Henson by Squarespace“.

12

Korektūros

šoninis stumdymasis: korektūra

Ar esate erelio akių gramatikos ir rašybos meistras, bet ne rašymo gerbėjas? Korektūros gali padaryti puikų šoninį stumdymąsi.

Tačiau pradėti nuo korektūros nėra’visada lengva važiuoti. Priešingai populiariems įsitikinimams, jūs to nedarote’Jei norite pasirinkti laisvai samdomą korektorių, jums iš tikrųjų reikia anglų kalbos laipsnio, tačiau turėsite įrodyti, kad verta. Kaip rašytojui tai yra lengva – galite tiesiog paskelbti savo darbo pavyzdžius aplanke. O korektoriui – jūs’Turėsi parodyti savo įgūdžius kitaip. Norėdami gauti savo pirmąjį darbą, jūs’Turėsite pasiūlyti tikrai konkurencingą kainą ir (arba) atsiriboti nuo jūsų tinklo. Galite pasitikrinti, ar nėra laisvai samdomų korektūros darbų tokiose svetainėse kaip „Freelance Writing“ koncertai.

Įsitikinkite, kad renkate laimingų klientų atsiliepimus. Tokiu būdu galite sukurti internetinį CV, kuriame išsamiai aprašomi jūsų projektai’mes dirbome ir pateikiame tai būsimiems klientams kaip įrodymą, kad jų kopija bus saugiose rankose. Vėlgi, yra daugybė šablonų, kurie tam tiks ir tinka – mūsų mėgstamiausia yra „Squarespace“ esanti „Suhama“, nes ji suteikia jūsų klientams priekį ir centrą maksimaliam poveikiui..

13

Sukurkite internetinį kursą

šalutinis stumdymasis: internetinis kursas

Jei tu’Įsigilinkite į į rašymą orientuotus šurmulius, apgailestaudami, kad neturite galimybių šioje srityje, tada klausykite: čia’kur galite užsidirbti pinigų iš beveik visų turimų įgūdžių, su sąlyga’vėl nori tuo pasidalinti.

Asmeniniai kursai yra nepaprastai brangūs, taigi’Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių kreipiasi į internetinius kursus, kad tobulintų savo kvalifikaciją. „Udemy“ yra viena didžiausių tokio tipo kursų svetainių, siūlanti viską, pradedant „Photoshop“ vadovėliais ir baigiant pasitikėjimu savimi, su kainomis svyruoja nuo maždaug 15 USD iki kelių šimtų.

Šių kursų sudarymas gali šiek tiek užtrukti, bet vieną kartą’vėl padaryta, tai’s daugiausia rankos. Tu’Turėsiu atsakyti į klausimus ir retkarčiais atnaujinti skyrius, tačiau sunkus darbas bus sėkmingai atliktas. Udemy netgi turi instruktorių palaikymo komandą, kuri padės jums kelyje – ir ji’Nieko nuostabaus, atsižvelgiant į juos’50% jūsų pardavimų bus panaudota per jų platformą. Tai’tai kodėl vėl, kai jūs’Kadangi „Udemy“ surinko šiek tiek džiaugsmo, mes taip pat rekomenduojame pasiūlyti kursą savo platformoje, sukurdami paprastą svetainę, kurioje būtų jūsų turinys..

14

Siūlykite ekspertų atsakymus

šalutinis stumdymasis: ekspertų atsakymai

Jei tu’vėl kvalifikuotas savo srities ekspertas, bet nereikia’Jei norite sukurti internetinio kurso idėją, galite užsidirbti šiek tiek pinigų, pateikdami ekspertų atsakymus į klausimus. Tokios svetainės kaip „JustAnswer“ ir „PrestoExperts“ leidžia jums užsiregistruoti kaip ekspertui visose srityse nuo finansų iki gyvulių, nors jūs’Turėsite kreiptis su įrodymais, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą.

Kartą jūs’iš naujo ir bėgant, tai gali būti gana pelningas šurmulys. „JustAnswer“ galite tikėtis uždirbti nuo 20 USD iki 50 USD už klausimą, o „PrestoExperts“ galite: uždirbkite daugiau nei 2 USD per minutę.

15

Žaidimas „Twitch“

šoninis stumdymasis: trūkčiojimas

Jei laikote save profesionaliu žaidėju, greičiausiai ir jūs’jau girdėjai apie „Twitch“. Jei prieglobstis’t, mes’Trumpai užpildysiu tave.

„Twitch“ yra svetainė, kurioje galite transliuoti save žaisdami vaizdo žaidimus, taip pat žiūrėti, kaip kiti žmonės žaidžia vaizdo žaidimus. Tai’Tai dalykas, kuris to nedaro’neatrodo, kad tai turėtų būti dalykas, bet tai’s iš tikrųjų gana didžiulis sandoris; „Twitch“ kasdien naudojasi daugiau nei 15 milijonų aktyvių vartotojų.

Kaip ir „YouTube“, galite užsidirbti pinigų iš skelbimų rodymo „Twitch“ vaizdo įrašų pradžioje. Nes tai’Tai „Amazon“ priklausanti platforma’Taip pat tikrai nesunku sukurti dukterines „Amazon“ nuorodas į žaidimus ar kitus produktus. Galbūt netgi galėsite pasiimti rėmimo pasiūlymus, jei galėsite surinkti pakankamai peržiūrų.

16

Parduokite marškinėlius internetu

šoniniai stumdytuvai: parduodama marškinėlius internetu

Visi žino, kad vienas žmogus, kuris visada turi tikrai gerus marškinėlius. Jei įtariate, kad iš tikrųjų jūs galite būti tas asmuo, tada įsiklausykite: galite užsidirbti pinigų pardavinėdami marškinėlius internetu niekada netardami mokėjimo – ar net turėkite marškinėlius..

Taip, mes’vėl rimtas. Su „RedBubble“ viskas, ką jums reikia padaryti, yra įkelti savo dizainą – jie’Likusiais pasirūpinsiu aš. Žinoma, jūsų pjūvis bus gana mažas, bet atsižvelgiant į tai, ar laimėjote’Manome, kad nereikia investuoti į akcijas ar mokėti už internetinę parduotuvę’Tai gana mielas susitarimas. Ši sąranka yra ideali mažam šalutiniam projektui, kuris didžiąja dalimi pasirūpins savimi ir tuo’tai ne tik marškinėliai – taip pat galite įkelti savo telefonų dėklų, sienų tapetų ir daugybės kitų gaminių dizainus..

Vienintelis neigiamas aspektas? Na, tegul’tiesiog sakau, kad vienas ar du žmonės pateko ten pirmiausia. „RedBubble“ yra nepaprastai konkurencinga, taigi jūs’Aš taip pat norėsiu parduoti savo produktus. Mes’Norėčiau pasakyti, kad jūsų nuostabūs dizainai parduos save, tačiau tiek daug siūlomų produktų puslapių, net ir geriausiems stiliams reikės šiek tiek padidinti.

Ar jūs ieškote naujos blizgios rinkos, į kurią įeitumėte? Peržiūrėkite mūsų vadovą Kaip parduoti CBD internetu jei tu’vėl jaučiasi šiek tiek labiau nuotykių! 17

Investuokite į akcijas ir akcijas

šalutinis stumdymasis: akcijų ir akcijų programa

Nors investavimas į akcijas ir akcijas gali pasirodyti labai grandiozinis užsiėmimas’Tik tiems, kurie nori įnešti milijono dolerių, realybė yra tai, kad protingai naudojant bet kokią pinigų sumą yra geriausias būdas užsidirbti šiek tiek daugiau pinigų.

Taigi, jei jūs’Jūs uždėjote šiek tiek papildomų grynųjų pinigų iš vieno iš šio sąrašo šalutinių problemų, kodėl gi nepadarius šiek tiek toliau investuoti? Kažkada norint rasti sėkmę akcijų rinkoje reikėjo valandų išsamių tyrimų ir nuolatinio tendencijų stebėjimo. Be abejo, tai vis dar yra pasirinkimas, tačiau mes teikiame pirmenybę programos požiūriui.

„Robinhood“ yra nemokama investicijų programa, tačiau ji yra geriau tiems, kurie turi idėją, ką jie turi’Norėčiau investuoti. Tuo tarpu „Swell Investing“ daugiausia dėmesio skiria investavimui į įmones, kurios daro teigiamą poveikį pasauliui. Ten’tai iš esmės yra investavimo programa bet kam, nesvarbu, koks jūsų patirties lygis.

Eik į viršų 18

Transkribuokite vaizdo įrašus

Eik į viršų Šoninis šurmulys: perrašykite vaizdo įrašus

Jei tu’talentinga mašininke, perrašymas gali būti geras būdas uždirbti keletą papildomų dolerių. Tu’Norėsiu būti greita mašininke, nes dauguma svetainių mokės jums už valandą transkribuoto garso ar vaizdo, o ne už valandą, kurią praleisite dirbdami.

„TranscribeMe“ yra plačiai laikoma viena iš geriausiai apmokamų platformų transkribuotojams, mokančiai nuo 15 iki 22 USD už garso valandą (asmenys, turintys teisinę ar medicininę patirtį, uždirbs didesnę kainą). Perrašykite man ataskaitas vidutinis mėnesinis uždarbis transkribuotojams turėtų būti 250 USD, ir pranešta, kad didžiausias mėnesinis uždarbis buvo 2200 USD.

Eik į viršų 19

18 geriausių internetinių šurmulio: Apvyniokite jį

Eik į viršų

Ačiū, kad prilipote prie mūsų, kai išpakavome 18 geriausių internetinių stumdytuvų, skirtų 2020 metams, – tikimės, kad kiekvienam ten buvo mažai ką!

Čia’tas sąrašas dar kartą:

Kaip visada, mes’norėtumėte tai išmesti jums, mūsų nuostabiai taupiems skaitytojams, – ar yra geriausių patarimų, kaip užsidirbti šiek tiek pinigų? Bet kokia ‘greitai praturtėti’ schemų, kurių turėtume vengti, pavyzdžiui, maro? Ar jums pavyko savo šoninį stumdymą paversti visu etatu? Mes’d myliu tave girdėti! Prašome pasidalinti savo patirtimi komentaruose, kad galėtume ir toliau laikyti šią svetainę naudingu ir bendradarbiaujančiu šaltiniu.

Laimingas sustingimas!

Eik į viršų

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map