Kaina kuriant svetainę 2020 | Mūsų bandymai ir patirtis

išlaidos kuriant svetainę “tikras” Svetainės kūrimo išlaidos mums buvo visiška paslaptis pačioje pradžioje. Ar tai būtų 500 USD? 1000 USD? 5000 USD? Arba dangus draudžia, dar daugiau??

Kai 2010 m. Nusprendėme kurti svetaines, kuriose eksperimentuosime su pajamų gavimu, mes to nepadarėme’Net net nežinote, koks yra pirmasis žingsnis norint sukurti svetainę, niekada negalvokite apie šios svetainės kūrimo kainą.


Mes to nepadarėme’Nežinau, kaip užkoduoti, taigi sukurti savo pasirinktinę svetainę buvo visiškai neįmanoma.

Mes apžiūrėjome internetą ir buvo keletas diskusijų straipsnių apie tinklalapio kūrimo kainą. Nors jie mums pateikė keletą atskaitos taškų, jie buvo sutelkti į pasirinktinių svetainių kūrimo išlaidas.

Tuo metu mūsų ateityje gali būti pagal užsakymą sukurta svetainė, tačiau dar nebuvome pasirengę tokiems finansiniams, protiniams ir laiko įsipareigojimams..

Po ilgos, kupinos kelionės, išsiaiškinus daiktus (turint mintyje, išsitraukiant didžiąją dalį plaukų ir pasijaučiant kaip mes)’kartkartėmis tapdami tikrai piktais žmonėmis), turime keletą duomenų, kuriuos reikia pabrėžti, įžvalgų ir savirefleksijų, kuriais galime pasidalyti su jumis..

Kontūras

Spustelėkite šias nuorodas, kad perskaitytumėte konkrečius skyrius:

1. Mūsų bergždžias bandymas atspėti tinklalapio kūrimo kainą

2. Pradėkite mažas, kad galėtumėte valdyti išlaidas ir apriboti galimus nuostolius

3. 4 klausimai – prieš pradėdami sužinokite, ko jums iš tikrųjų reikia

4. Žinokite, kokio tipo svetainę turėtumėte kurti – tai daro įtaką jūsų išlaidoms

5. Pagrindai išvengti finansinės nelaimės

6. Vilkite & mesti svetainių kūrėjus & kiek jie kainuoja

7. Svetainės kūrimo išlaidos (nukelkite statytojus, „WordPress“ arba „Custom“)

8. Jūsų laikas taip pat kainuoja kuriant savo svetainę

9. Išvada

Pasirinkite svetainės kūrėją ir uždirbkite pinigų internetu šiandien

Kokio tipo svetainę norite sukurti??

kurti svetainę pastatyti internetinę parduotuvę Tinklalapio internetinė parduotuvė

TINKLUMO STATYBOS KAINŲ VERTINIMAS – MŪSŲ ATVEJAS

supainioti-apie-kainą-pastato-svetainė-minMes bandėme išsiaiškinti galutines mūsų svetainės kūrimo sąnaudas, kai pirmą kartą pradėjome, ir ji mums tapo tik tokiu sunkiu dėmesiu, kad paralyžiavo mus žengiant pirmąjį žingsnį link svetainės kūrimo..

Mes buvome taip susikoncentravę į pinigus ir biudžetą, kad tai mus tikrai apakino, kalbant apie didesnį vaizdą. Mums reikėjo pradėti kurti svetaines, kad būtų galima internetu parduoti produktus.

Mes buvome visiškai apsėsti tokių klausimų kaip:

 • Ar man tikrai reikia svetainės dizainerio?
 • Kaip turėčiau samdyti dizainerį ar kūrėją & kiek jie kainuoja besivystančiose šalyse (tokiose kaip Indija) ar išsivysčiusiose šalyse?
 • Ar man reikia ir dizainerio, ir kūrėjo? Viena jų yra ta, kad svetainė atrodytų gerai, o kita – kodų specialistas, kuris kuria svetainės variklį.
 • Kur rasti gerų dizainerių ir kūrėjų?
 • Kiek valandų jiems tikrai reikės? Jie sakė, kad jiems prireiks 1000 valandų. Tikrai?
 • Ar tikrai sumokėjęs gausiu tai, ko noriu?
 • Ar jie “tikrai” suprasti mano viziją?
 • Kaip aš žinau, kad jie laimėjo’t mane nuplėšti? Aš ne’net nežinau jų!
 • Ką aš galiu padaryti, jei mane apiplėšė? Ar aš kada nors susigrąžinsiu pinigus???
 • Aš ne’neturiu didelio biudžeto, taigi, jei jie mane nuplėš, aš’m tikrai prisukamas!!!!
 • Blah blah blah (kiti atsitiktiniai, pašėlę klausimai)…

Jei galvojate apie tuos pačius dalykus – STOP!

Turėdami naudos padarydami įvairias klaidas per pastaruosius kelerius metus, viena didžiausių klaidų, kurias padarėme, buvo tai, kad nepadarėme’užduoti teisingus klausimus.

Žvelgdami atgal, mūsų protas elgėsi kaip per maža beždžionė, įstrigusi mažame narve, tiesiog barškindama, kad pabandytų išsilaisvinti. Nežinodami vidutinių interneto svetainių kūrimo išlaidų, mes negalėjome judėti į priekį.

Bėgant metams mes su savo draugais „Expert Market“ pasirinkome keletą kokybiškų partnerių, kurie gali greitai sukurti nuostabias svetaines. Jei tu’vėl stengiatės patys susikurti, ar tiesiog nereikia’neturite laiko, verta pasvarstyti apie profesionalo samdymą. Pažvelkite žemiau!

PRADĖKITE MAŽAI SU Kūdikio laipteliais – RIBOKITE POTENCIALIUS NUOSTOLIUS

Sustojęs, stengdamasis išsiaiškinti mūsų tolimesnius veiksmus, prisiminiau, ką pasakė mano vidurinės mokyklos mechanikų parduotuvės klasės mokytojas:

“Norėdami sužinoti, kaip sukurti automobilio variklį, leiskite’Pradėkite nuo šio mažo variklio, skirto vejapjovei, kūrimo.”

Paprasta idėja – pradėti nuo mažų, sušlapti kojas, prieš pereinant prie didesnių dalykų. Tokiu būdu žala (jei tokia yra) gali būti apribota.

Psichinė klaida, kurią turėjome, buvo ta, kad mes įsivaizdavome puikią, sudėtingą svetainę. Jei lankytojas tai padarė, mūsų svetainė tai padarys. Jei jis / ji tai padarė, tada stebuklingai tai padarys kitas dalykas.

Mes to nepadarėme’Net neišmokome pagrindų ir galvojome, kaip sukurti svetaines, veikiančias kaip „Amazon“, „Facebook“ ar „Groupon“.

Tai’kaip ir planavimas statyti „Ferrari“, kai mes to nedarėme’Nežinote, koks yra variklis arba kaip dėti dujas į dujų baką.

Pašėlęs? Taip.

Tai’Tas pats ir su svetainių kūrimu. Donas’t neįsijausite kurdami tobulą svetainę.

Svarbiausia yra pradėti, kurti tam tikrą pagreitį ir apriboti savo finansinius įsipareigojimus, jei viskas nepavyksta’t dirbti (kaip ir visos investicijos).

Taip, susirūpinimą kelia internetinės svetainės kūrimo išlaidos, tačiau yra būdų, kaip tai padaryti “valdyti” tai – kurį mes’Aš eisiu žemiau.

Atsikvėpkite giliai ir leiskite’s juda į priekį…

4 KLAUSIMAI – NUSTATYKITE, KAD JŪS FAKTINAI PRIEŠ PRADĖDAMI

Kelionės pradžioje mes uždavėme visus neteisingus klausimus ir tai paskatino mus mesti viską į sieną, meldžiantis, kad kažkas iš tikrųjų priliptų..

Tai klasikinis atvejis “Aš ne’Neturiu užuominos, ko aš iš tikrųjų noriu…”

Jei tu’vėl tai jaučiant, tai’s visiškai normalu. Niekas nesitiki, kad žinai, į ką reikia atkreipti dėmesį’kodėl tu’perskaičiau šį straipsnį, tiesa?

Mes eksperimentavome su tempimu & mesti svetainių kūrėjus, „WordPress“, nemokamus šablonus, mokamus šablonus. Mes net išsimokėjome kelis tūkstančius dolerių, kad būtų sukurta tinkinta „WordPress“ svetainė.

Todėl’teisinga sakyti mes’ve “buvo aplink bloką” keletą kartų ir užėmė didelę dalį guzų ir sumušimų.

Užpakalyje, mes važiavome ratais, nes uždavėme visus Klaidingus klausimus.

Taigi mes šiek tiek laiko atsitraukėme, pergrupavome ir pakoregavome savo požiūrį į savo svetainės planavimą.

Su jais supaprastinome procesą keturi klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti sau:

# 1. Ką’Tai yra realus jūsų svetainės biudžetas?

Svetainės kūrimo išlaidos viršija projektavimo ir pradinę sąranką.

Yra daug einamųjų priežiūros išlaidų, tokių kaip priegloba, derinimo / trikčių šalinimas, naujų funkcijų / įrankių pridėjimas ir kt.

Taigi jūs tikrai turite mokėti du išlaidų sluoksnius (1) pradiniam sąrankai ir dizainui ir (2) einamosioms mėnesinėms ar metinėms priežiūros išlaidoms.

Jei turite finansinių išteklių, kuriuos galite investuoti į savo svetainę iki šimtų dolerių per mėnesį, tada kažkas panašaus į „WordPress“ gali būti jums naudingas.

Jei tu’jei nesate pasirengę išleisti daugiau nei 100 USD per mėnesį, nes jūsų verslas dar nėra parengtas, tada pateikiamas sprendimas (pvz., vilkite & internetinių svetainių kūrėjas) gali būti geresnis metodas.

Taigi pagalvok, kiek esi pasirengęs nuolat investuoti. Ar tai viršija 100 USD per mėnesį? Arba mažiau nei 100 USD per mėnesį?

Mes’pateksime į dar keletą skaičių žemiau.

Jei manote, kad tinklalapių kūrėjas gali būti jums geriausias pasirinkimas, greitai palyginkite mūsų mėgstamiausius lentelėse žemiau:

# 2. Kaip norite tvarkyti savo svetainę?

Ar norite visiškai kontroliuoti savo svetainę ir patys daryti reikalus? Arba norite atiduoti visą darbą dizaineriui / kūrėjui?

Tai buvo labai svarbus aspektas, kurio praleidome.

Atminkite, kad jei to nepadarysite’Negalima atiduoti darbo, tu’Paprastai turėsite laukti, kol darbas bus baigtas, nebent pasamdėte visą darbo dieną dirbantį dizainerį / kūrėją. Laukimo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų rangovo darbo krūvio ir bendrojo reagavimo.

Tuomet jau turime „WordPress“ tinkintą svetainę. Nors tinkintas dizainas skamba seksualiai, kilo keletas problemų, kurių nepadarėme’tikėtis.

Tuo metu keletą mėnesių eksploatavę pasirinktinę „WordPress“ svetainę, sužinojome, kad to nepadarėme’nepatinka, kad dėl:

 • Kai kurie „WordPress“ papildiniai prieštaravo mūsų dizainui. Kai įdiegėme kai kuriuos įrankius / papildinius, jie sulaužė kai kurias tinkintas funkcijas, kurias sukūrė mūsų kūrėjas. Taigi, mes turėjome mokėti kūrėjui, kad jis iš naujo sukonfigūruotų mūsų svetainę, kad viskas veiktų. Kada tu’sudėjus įrankius, kuriuos sukūrė skirtingi kūrėjai, tai’Nenuostabu, kad kai kurie iš jų laimėjo’t gerai dirbti kartu. Tai’Tai tik proceso dalis ir mums tai buvo žlugdanti, nes tai padidino mūsų psichinę naštą.
 • „WordPress“ to nedaro’t neturi patogiausio maketų dizaino. Pvz., Jei norite pridėti didelę skaidrių demonstraciją puslapio viršuje, gali tekti pridėti papildinį arba pasirinktinį kodo fragmentą (jei šablonas ne’t neturi skaidrių demonstravimo įrankio, iš anksto integruoto į išdėstymą). Jei norite perkelti tam tikrą turinį aplink puslapį, turite redaguoti kodus. Atrodė, kad kiekvieną kartą, kai norėjome taisyti dizainą, turėjome mokėti kūrėjui, kad jis mums padėtų, nes mes to nepadarėme’Tuomet nežinai, kaip užkoduoti.

Taigi paklauskite savęs – ar norite visiškai kontroliuoti savo svetainės redagavimo aspektus, nežinodami, kaip užkoduoti? Ar jums viskas gerai, jei visus pakeitimus (didelius ir mažus) atiduodate samdomiems rangovams?

Jei ne’nenorite mokėti ir laukti, kol kas nors atliks visus jūsų svetainės pakeitimus, kad galėtumėte išlaikyti tam tikrą kontrolės lygį, tada vilkite & „drop drop“ svetainių kūrėjas bus tinkamesnis.

Jei turite biudžetą ir norite iškrauti daugumą dalykų samdomam asmeniui, tada gali veikti gerai kažkas pažengęs, pavyzdžiui, „WordPress“.

# 3. Kokių funkcijų jums reikia DABAR, kokių funkcijų jums reikia VĖLESNĖS, o kokių funkcijų – tiesiog “malonu turėti”?

Kai pirmą kartą pradėjome, norėjome visko. Mes norėjome visų varpų ir švilpukų, kuriuos matome kitose šauniosiose svetainėse. Mes norėjome to, kas, mūsų manymu, bus tobula sąranka.

Per daug kartų trenkęsi į sieną, supratome, kad mūsų gyvenimas yra daug malonesnis be galvos skausmo, kurį kelia sudėtingumas.

Mes to nepadarėme’Kad mūsų verslas veiktų, nereikia visų varpų ir švilpukų. Jei mūsų verslo modelis buvo ydingas, laimėjo visas projektavimo sudėtingumas’t padaryti reikšmingą skirtumą.

Taigi nusprendėme, kad geriausia laikyti dalykus paprastais ir negailestingai išpjaustyti savybes’Nereikia sukurti liesos, funkcionalios svetainės, kuri būtų pakankamai gera darbui atlikti. Žinojome, kad užsidirbę pinigų iš svetainės visada galime atnaujinti vėliau.

Paklauskite savęs – ar jums visko reikia dabar? Ar jūsų verslas žlugs, jei to nepadarėte’t neturi tobulos interneto svetainės?

Verslas don’nepavyks, nes jų svetainėse trūksta varpų ir švilpukų. Jei galite išsiaiškinti problemą, kurią reikia išspręsti, pažadame, kad jūs to nepadarėte’Norint sukurti verslą, nereikia pažangiausios svetainės.

Donas’nepamirškite – mes garantuojame, kad tam tikru metu turėsite pakeisti savo svetainės dizainą. Tai gali būti didelis atnaujinimas arba tiesiog jūsų svetainės dalies pertvarkymas. Geriau supratę, ko ieško jūsų svetainės lankytojai, ir atliksite daug pakeitimų išdėstyme ir turinyje’dirbate jūsų svetainėje ir kas ne’t. Turėkite tai omenyje ir atitinkamai planuokite. Mes norėjome, kad kažkas tada mums apie tai pasakytų.

Sukurkite pagrindinę, funkcinę savo svetainės versiją ir atnaujinkite vėliau, kai to prireiks. Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra išleisti mėnesius ir skirti daug pinigų kuriant svetainę, tada sužinojus, kad jūsų verslas to nedaro’t gana darbas.

# 4. Ar norite patys spręsti prieglobos, saugumo ir techninius aspektus??

Tinklalapio valdymas gali būti labai administracinis. Tokie dalykai kaip prieglobos paslaugų konfigūravimas, stebėjimas, platformos atnaujinimas (pvz., „WordPress“ atnaujinimai, kurie retkarčiais išleidžiami), užtikrinimas, kad atnaujinimai bus laimėti’t nesuderinama su jūsų šablonu, papildiniais ir kt.

Tai gali būti nemenka problema patyrusiems veteranams ar žmonėms, kurie aukojasi’Negalima priversti rankovių atlikti šiek tiek techninio darbo. Bet ar tu esi tas žmogus??

Mes prieglobstį’Tuomet neturėjome pakankamai patirties, kad galėtumėte apsvarstyti šį klausimą prieš sukurdami mūsų „WordPress“ svetainę, ir baigėme daug daugiau techninio darbo, skirto valdyti, nei mes sutarėme..

Tinklalapio techninių aspektų valdymas yra asmeninis pasirinkimas. Tu ne’t, jei neturite’norėti (padedant vilkti & mesti svetainių kūrėjus – daugiau žemiau).

Kai kurie žmonės don’Negalvok apie tai ir turi laiko bei išteklių spręsti. Kai kurie laimėjo’neturi laiko, finansinių ir psichinių išteklių. Ar tu?

ŽINI, KĄ TURITE TURINTI TINKLALAPIO TIPĄ – TURI ĮTAKOS SAVO IŠLAIDOMS!

Kaip atsakėte į 4 aukščiau pateiktus klausimus?

Lankstesnė ir intensyvesnė platforma, tokia kaip „WordPress“, jums bus naudinga, jei:

 1. Turite didesnį ir lankstesnį biudžetą (tiek nustatymo, tiek nuolatinės priežiūros etapui).
 2. Kurdami ir redaguodami savo svetainę, jūs nenorėtumėte per daug įgudę. Jūs turite finansinių išteklių, jei norite perduoti darbus dizaineriams / kūrėjams, net kai reikia atlikti nedidelius dizaino pakeitimus. Jūs taip pat don’lauki, kol bus atlikti pakeitimai.
 3. Jums tikrai reikia papildomų funkcijų ir daugiau varpų bei švilpukų, kuriuos galite pritaikyti savo ir jūsų svetainėse’vėl gerai, kai moki ką nors sutvarkyti, jei jie sugenda.
 4. Tu ne’nepamirškite patys valdyti prieglobos, atlikti „WordPress“ atnaujinimus ir stebėti savo svetainės veikimą – iš esmės vaidindami savo svetainės IT vadovo vaidmenį.

Jei nerimaujate dėl kurio nors iš aukščiau pateiktų klausimų, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę vilkti & Jei norite pradėti, atsisakykite svetainių kūrimo priemonės.

Visada galite pereiti prie tobulesnių svetainių kūrėjų (pvz., „WordPress“), jei jūsų verslas pasiekia tašką, kai tokia investicija yra pateisinama.

Norint pereiti prie kažko panašaus į „WordPress“, reikia didelių laiko sąnaudų (tai gali būti ribojama, nes tikriausiai turite ir kitų dalykų). Tai taip pat yra didelė finansinė investicija.

Taigi, jei jūs’Nesate 100% tikri, kad jums reikia kažko tokio pažangaus kaip „WordPress“, kaip valdyti / sumažinti savo riziką?

IŠMOKITE TINKLALAPIO STATYBOS PAGRINDUS RIBOTI FINANSINę katastrofą

skyrius-2 --- lengvai naudojamas interneto svetainių kūrėjas-minTai, ką mes pagaliau nusprendėme padaryti, buvo pradėti iš tikrųjų maža. Vienas mažas žingsnis vienu metu, taip sakant.

Mes buvome gana sumušti, kad sekėme visas naujausias funkcijas, ir atvirai kalbant, tiesiog to nepadarėme’neturite laiko atlikti visus techninius darbus, kuriuos atliko pažengę žiniatinklio kūrėjai.

Viskas ko norėjome (ir reikėjo) buvo funkcionali svetainė, kuri veikė ir nedarė’nereikia daug laiko, pinigų ir nuolatinių priežiūros įsipareigojimų.

Mes bandėme kurti verslą, todėl daug laiko ir pinigų skirti internetinei svetainei nebuvo’t prioritetas arba a “privalo”.

Nuvilkite svetainių kūrėjai yra internetinė programinė įranga, leidusi mums sukurti svetaines nežinant, kaip parašyti kodo eilutę. Taigi mums tai buvo tobula.

Jie taip pat turi palaikymo komandas, atsakančias į bet kokius klausimus, ir technines komandas, kurios tvarko visus techninius svetainių kūrimo aspektus, todėl mes to neteikiame’t turi.

Jei mūsų verslo koncepcija suveikė arba sulaukė traukos, mes visada galime investuoti daugiau pinigų ir laiko į pažangesnės svetainės kūrimą ar net samdyti kūrėją, kuris padėtų mums.

vadovas-skyrius-miniatiūra1-minBet prieš tai pasiekdami, norėjome apsisaugoti nuo finansinio įsipareigojimo perspektyvos, ir “įrodyti” verslo idėja pirmiausia vilkint & mesti svetainių kūrėjas.

Pasinaudoję keliais svetainių kūrėjais, mes geriau supratome, kas yra domenų vardai, kaip juos prijungti prie svetainių, kaip nustatyti el. Laiškus, kaip naudoti paprastus vaizdų redaktorius grafikai kurti, kaip atlikti pagrindinį SEO (paieškos sistemų optimizavimas). , kaip sukurti tinklaraščio įrašus, kaip generuoti turinį ir kt.

Tai visi yra funkcinės svetainės kūrimo pagrindai. Naudodami šiuos paprastus naudoti, be kodų, svetainių kūrėjus, leidome mums atlaisvinti daug laiko, kad galėtume “praktika” kiti svetainės kūrimo aspektai.

Žvelgiant atgal, jei mes per daug nesijaustume išmokę užkoduoti arba išmokti valdyti kūrėją, iš pradžių neturėdami naudos kurdami keletą paprastesnių svetainių, aš vis tiek manau, kad galime patekti ten, kur esame šiandien, tačiau tas kelias buvote daug aršesni (protiškai ir finansiškai).

Tinklalapių kūrimas ir jūsų verslo klestėjimas svetainėje nėra atskira judanti dalis. Tai yra visa sistema, apimanti daugybę skirtingų judančių dalių (rinkodara, produkto kūrimas ir kt.)

Pasinaudodama vilkimo pagalba & mesti svetainių kūrėjas, kažkas’Tai gana paprasta naudoti, leido mums išlaisvinti tiek laiko ir psichinės energijos, kad sutelktume dėmesį į kitus dalykus.

Mes iš tikrųjų priskiriame tai, kad sugebėjome atsikratyti protinio nerimo kurdami sudėtingą svetainę, nukreipėme energiją į kitas svarbesnes mūsų verslo dalis tam, ką mes’sugebėti pasiekti šiandien.

KAS YRA KAI KURIAS DRAGAS & NUOTOLINIŲ SVETAINIŲ PASTATAI & KIEK JIE KAINUOJA?

Jei manote, kad vilkimo ir kritimo svetainių kūrimo priemonės naudojimas gali būti jums tinkamas pasirinkimas (kur jis’pakankamai lengva, kad galėtumėte tvarkyti visą savo svetainę ir jums nereikėtų žinoti, kaip koduoti), tada ji’Laikas išbandyti keletą iš jų, kad sužinotumėte, kuris svetainių kūrėjas iš tikrųjų galėtų būti jums geriausias.

Nuo tada, kai mes’Anksčiau labai daug jų panaudojome, mes pateikėme palyginimą, kad pabrėžtume kai kurių svetainių kūrėjų privalumus ir trūkumus. Tai tikrai priklauso nuo to, ko jums reikia, ir nuo to, kaip jums patiko naudoti jų vartotojo sąsają.

Naudojimasis interneto svetainių kūrėju kainuoja nuo 4 USD iki 25 USD per mėnesį, atsižvelgiant į tai, kurį svetainių kūrėją naudojate ir kurį planuojate prisiregistruoti..

Dauguma šių svetainių turi nemokamą planą, todėl prieš įsipareigodamos galite jas nemokamai išbandyti. Jų nemokamiems planams nėra laiko apribojimų, todėl galite ir toliau naudotis nemokamu planu tiek laiko, kiek norite. Jei jie don’Jei neturite nemokamo plano, jie bent jau turės bent 2 savaičių nemokamą bandomąjį laikotarpį.

Nors mokami planai yra mėnesiniai, periodiniai mokesčiai, atminkite, kad čia siekiama apriboti savo finansinę riziką.

Mūsų mąstymo procesas buvo toks: mes galime paimti 25 USD per mėnesį (ir tai’s didesniais mėnesio planais), užuot sumokėjus “neįrodyta” kūrėjas nuo šimtų iki tūkstančių dolerių.

Be to, maždaug 25 USD per mėnesį gauname palaikymą iš jų klientų aptarnavimo komandų, o jų techninė komanda dirba fone, kad būtų užtikrinti visi mūsų svetainės techniniai aspektai.

Ką’ai blogiausia, kas gali nutikti? Visada galime atšaukti savo planą su svetainės kūrėju ir pėsti.

Donas’Nepamirškite, kad galite visiškai jaustis su statybininku, nes galite naudoti nemokamą jų planą ar nemokamą bandomąjį laikotarpį. Tiesą sakant, jūs galite beveik sukurti visą svetainę su nemokamu planu, nemokėdami nė cento jiems.

Tinklalapių kūrėjai suteiks daugumą įrankių, kurių jums prireiks norint sukurti funkcinę svetainę, įskaitant prieglobos paslaugas (kad jūsų svetainė galėtų būti skelbiama internete), turinio kūrimo įrankius (galimybę įterpti pavadinimus, tekstą, grafiką, skaidrių demonstraciją ir kt.) Ir dizaino šablonai.

Visa tai gausite nemokamai, o jei norite atrakinti daugiau įrankių, turite galimybę atnaujinti.

Tai’tai, kaip galite efektyviai valdyti savo finansinę riziką, ir ne mažiau svarbu sustabdyti psichinį apsėstumą dėl vidutinių svetainės kūrimo išlaidų.

Kai kurie svetainių kūrėjai jums suteiks nemokamą pasirinktinio domeno vardą pirmaisiais metais, jei prisiregistruosite prie jų metinių planų. Po pirmųjų laisvų metų kasmet atnaujinimas paprastai kainuoja apie 20 USD. Jei norite nusipirkti savo pasirinktinį domeno vardą kitur, nes jis paprastai yra pigesnis, galite įsigyti domeno vardą naudodami „GoDaddy“, o jums tai kainuos apie 12–15 USD per metus. Žiūrint iš didesnės nuotraukos perspektyvos, tai’s nėra reikšmingas skirtumas.

KAINOS, KURIOS BŪTINA PASTABA SVETAINĖJE, NAUDOJANT DRABĄ & NURODYKITE STEBĖTOJĄ, SUMONTUOTI ARBA KLIENTO TINKLO SUKŪRIMAS

Mes tave pažįstame’vėl labai nori pasinerti į keletą šiurkščių skaičių. Taigi leisk’eini.

Jei norite kelių plačiajuosčių pavyzdžių, tai jie yra per metus:

 • Vilkite & „Drop Builder“ – nuo 100 iki 400 USD
 • „WordPress“ – nuo 140 iki 500 USD **
 • Paprotys – 2 000–10 000 USD+

Mes’laisvai atsižvelgėme į domeno vardo kainą, pigesnį „WordPress“ prieglobos ir „premium“ šabloną bei kai kuriuos duomenis iš mūsų pačių patirties sukuriant pasirinktinę svetainę..

Čia yra keletas diskusijų straipsnių, kuriuos turite, kad suteiktumėte jums išsamesnį supratimą apie mūsų mintis apie palyginimą naudojant vilkimą & mesti svetainių kūrėją nenaudoti „WordPress“.

„Elegantiškos temos“ (viena geriausių „WordPress“ temų kūrėjų šiandien) įvertino, kad norint pradėti naudotis „WordPress“ gali prireikti apie 200 USD – 1 000 USD + (ir tai neturi įtakos samdant ką nors jums padėti).

išlaidos kuriant svetainę - elegantiškos temosŠaltinis: „Elegantiškos temos“ (pastaba: daroma prielaida, kad jūs ne’samdyti ką nors, kas jums padėtų)

Jie taip pat apskaičiavo, kad pasirinktinė „WordPress“ tema kainuos apie 3000–6000 USD (dizainui ir plėtrai), o tinkinta „WordPress“ svetainė yra apie 6 000–15 000 USD (dizainui ir plėtrai, su pasirinktiniais papildiniais). Jų įvertinimus galite pamatyti čia.

Tai’svarbu suvokti, kad tai’Iš tiesų sudėtinga tiksliai nustatyti net žaidimo parko kainą. Jei tu’Jei kada kalbėjotės su kai kuriais žmonėmis, kurie bandė pastatyti savo namus, tada gana nuosekli istorija yra biudžeto perteklius dėl nenumatytų aplinkybių. Ta pati koncepcija taikoma labai panašiai ir kuriant pasirinktinę svetainę.

Svetainės kūrimo išlaidos yra nuolat judantis taikinys, ypač kai kalbama apie „WordPress“ ar pasirinktines svetaines.

Štai kodėl naudodami „drag and drop“ svetainių kūrimo priemonę yra geras būdas pradėti mokytis svetainių kūrimo pagrindų, eksperimentuoti su savo idėjomis ir apriboti savo finansinę riziką (nes mėnesinis mokestis yra fiksuotas, o savo svetainę galite kurti kaip be jokių kodų – tu ne’iš viso turi būti techninis).

JŪSŲ LAIKAS Taip pat kainuoja, kaip sukurti savo interneto svetainę

Leisti’Nesvarbu, laikas yra pinigai.

Jei norite sukurti internetinę svetainę, būkite pasirengę skirti daug psichinės ir fizinės energijos savo projektui (net jei jūs perkeliate savo svetainės pastatą).

Kaip jūs atsižvelgiate į šias išlaidas kurdami savo svetainę? Na, tu’Turėsiu atspėti, kiek verta valandos tavo laiko.

Ar jūsų valandos vertė yra 20 USD? 50 USD? 100 USD? Jei kas nors kreipėsi į jus ir paklausė, kiek tai užtruks “pirkimas” valanda savo laiko padėti jiems ką nors padaryti, ką’Ar jums teisinga kaina? Suma, kurią darbdavys jums moka dabar, taip pat gali būti apytikslė.

Paimkite šį skaičių, padauginkite iš kelių valandų, kurias planuojate / biudžetą, kurdami savo svetainę, ir jūs laisvai atspėsite, kiek papildomų išlaidų reikės kuriant jūsų internetinę svetainę (atsižvelgiant į jūsų sugaištą laiką)..

Taigi, ar skirsite laiko išsiaiškinti visus techninius dalykus, tokius kaip priegloba, saugumas, kodavimas? Tai labai greitai padidėja, remiantis mūsų pačių patirtimi.

Ne tik techniniai aspektai yra didelis laiko praleidimas, jie paprastai gadina jūsų nuotaiką, požiūrį į gyvenimą ir tiesiog daro jus gana graudžiu žmogumi, kuris yra šalia (’kas nutiko mums!)

Taigi išlaidos viršija laiką ir gali turėti įtakos jūsų asmeninei laimei!

Naudojant vilkimą & „drop builder“ pašalina šį skausmo tašką gana dideliu mastu. Jie susiduria su visais techniniais galvos skausmais, todėl galite sutelkti dėmesį į kitus svarbesnius dalykus ir apskritai išlaikyti daug geresnę nuotaiką.!

IŠVADA – SVEIKATOS PASTABOS KAINA

Mes žinome, kaip nelinksma kurti savo svetainę, ypač kai tai yra jūsų pirmas kartas. Tavo galvoje yra milijonas dalykų ir rūpesčių, ir mes’mes patys tai išgyvenome.

Kaip ir bet kokių didelių pastangų ar projektų, kuriuos norite ištirti, srityje, pradėkite nuo mažų žingsnelių, kad sumažintumėte neigiamą riziką..

Taigi, užuot išeidamas su savo ginklais, liepdamas tūkstančius dolerių neįrodytam kūrėjui, kad sukurtumėte savo svetainę jums, kodėl gi neišbandžius to padaryti pačiam, pasiėmus mažesnį mėnesinį įsipareigojimą – nuo 4 iki 25 USD, naudojantis tinklalapio kūrėju?

Jei po kelių mėnesių apsigalvosite, jūsų finansiniai nuostoliai bus apriboti tik maždaug 100 USD – tai’Tai gana padori rizikos valdymo prasme.

Naudodamiesi interneto svetainių kūrimo priemone jūs pašalinsite daugybę techninių galvos skausmų’d susidurti ir apriboti savo finansinę riziką.

Tai taip pat padeda išsilaisvinti iš psichinio nerimo, nuolat nerimauti, kiek jums kainuos svetainės sukūrimas. Visada galite sustabdyti mėnesinius mokėjimo planus.

Jei jūsų sukurta svetainė rodo potencialą ir jūsų verslas (projektas) juda teisinga linkme, visada galite apsvarstyti galimybę investuoti daugiau pinigų vėliau pritaikant labiau pritaikytą svetainę. Iki to laiko jūs’Turėsite bendrą supratimą apie tai, kaip veikia svetainių kūrimas.

Tai yra vienas iš geriausių būdų apriboti savo finansinę riziką, kai reikia sukurti savo pirmąją svetainę.

Svetainių kūrėjai leidžia greitai pradėti dirbti, įgyti pagreitį, kad galėtumėte pamatyti realius apčiuopiamus rezultatus. Priešingai, kai vyksta psichinės gimnastikos serija, stengiamasi sutvarkyti visą techninę “daiktai” kurti svetaines ir nerimauti, kiek tūkstančių dolerių blogas kūrėjas gali iš jūsų atimti.

Nepasakydamas, kad tai nutinka daug, bet taip yra’s “baimės faktorius” tai paralyžiuoja jus imtis veiksmų ir judėti pirmyn. Tai’kas atsitiko mums tada, ir to nebuvo’t ypač smagu.

Taigi, norėdami sutaupyti laiko, galvos skausmo ir sumažinti savo finansinę riziką, rekomenduojame apsvarstyti savo idėjų išbandymą pasitelkiant nemokamus kodus, svetainių kūrėjus..

Sužinoti daugiau:

Geriausi „drag and drop“ svetainių kūrėjai

Geriausi el. Prekybos svetainių kūrėjai

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map