Kaip kuriate daugiakalbę svetainę su 3 įrankiais

kaip sukurti svetainę keliomis kalbomisLeisti’Tiesa, nors anglų kalba yra populiari tarptautinė kalba, visame pasaulyje yra daugiau nei 6900 kalbų.


Remiantis Vikipedija, pasaulyje dažniausiai kalbama kinų kalba, po jos eina ispanų, tada anglų, hindi, arabų ir kt. Nors anglų kalba yra populiari, kasdien yra šnekama ir rašoma daugybė kitų populiarių kalbų..

Taigi kodėl gi ne?’Tinklalapių kūrėjai siūlo paprastą ir funkcionalų būdą, leidžiantį kurti svetaines keliomis kalbomis?

Net neįsivaizduoju.

Gerai, kad gaunu. Svetainių kūrėjai laimėjo’Atlikite sunkų vertimo darbą už jus, kuris yra pakankamai teisingas. Bet nenorėčiau’Neįtikėtina, jei jie turi kokį nors kalbų perjungimo mechanizmą, kuris leidžia jūsų lankytojams pereiti į kitą kalbą?

Nors jų sprendimai šiai problemai dar negali būti tobuli, Aš’Pažvelgsiu į tai, ką galite padaryti su kai kuriais mūsų mėgstamiausių svetainių kūrėjais („Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“), kad sukurtumėte daugiakalbę svetainę.

1

Daugiakalbės interneto svetainės kūrimas: ko reikia vengti

„Google“ vertėjas – ne tai, kas nuostabu

Daugelis žmonių lieps įterpti nemokamą „Google“ vertimo valdiklį į savo svetainę. Jūsų lankytojai turi tiesiog spustelėti valdiklio mygtuką ir visas jūsų turinys bus automatiškai stebuklingai išverstas į kitą lankytojų kalbą’ pasirinkimas.

Tai tikrai’Tai gana greitas būdas sukurti dvikalbę svetainę, tačiau jūs visiškai priklausote nuo to, kaip „Google“ pasirenka jūsų teksto vertimą.

daugiakalbė svetainė „google“ vertimo įskiepis„Google Translate“ valdiklis leidžia lengvai pakeisti kalbas, tačiau nebūtinai duoda geriausius rezultatus.

Tai’turbūt lengviausias sprendimas, ir taip kaip “protingas” tokia, kokia yra „Google“, jos vertimo įrankis niekada nėra tobulas ir neprofesionalus, jei turite verslo svetainę.

Tai’Tai naudinga tuo, kad lankytojai susidarys bendrą supratimą apie tai, kas jūs’vėl bandai pasakyti. Bet jei norite padaryti įspūdį savo lankytojams, laimėti naujų verslų ir būti profesionalūs, tada „Google Translate“ tikriausiai nėra geriausias pasirinkimas.

Niekada negalima nugalėti verčiant kalbas “ranka” taip sakant.

Meniu juostoje per daug pasikartojančių puslapių

Taigi net jei jūs’Jei norite rankiniu būdu versti savo svetainės tekstą, kaip ketinate sukurti svetainę, kurioje meniu juosta nerodoma’nerodyti kelių to paties puslapio puslapių, bet skirtingomis kalbomis?

Paskutinis dalykas, kurį norite pamatyti, yra meniu juosta su 3 pagrindiniais puslapiais 3 skirtingomis kalbomis. 3 kiekvieno puslapio versijos perkrauna jūsų meniu juostą ir tikrai sumažina jūsų lankytojų patirtį.

Tai tikrai yra ko vengti, bet ką jūs galite padaryti vietoj to? Norėdami sužinoti, nuolat skaitykite!

2

Taigi, ką jūs galite padaryti?

Mes’apžiūrėjome mūsų mėgstamų svetainių kūrėjus ir negalėjome’nerasti jokių novatoriškų sprendimų (kurie mus tikrai nuliūdino)…)

Tačiau mes radome keletą vadovėlių, kurie padės sukurti daugiakalbę svetainę. Jie’Tai nėra geriausi sprendimai pasaulyje (manau, kad tai galite padaryti tik naudodami pasirinktinę svetainę – bet to greičiausiai nenorėtumėte’nesidomėkite šiuo straipsniu, jei jus’vis tiek tai yra sunkus programinė įranga), tačiau jie yra funkcionalūs.

Mes’Parodysime jums keletą įdomių ir patogų požiūrį į dvikalbių svetainių kūrimą, iš kurių 3, mūsų manymu, yra vieni geriausių svetainių kūrėjų pramonėje šiandien – „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“..

Jei tu’Jei dar nesate susipažinę su šiais svetainių kūrėjais, greitai peržiūrėkite mūsų palyginimo lentelę ir patikrinkite jų savybes:

Kartais geriausias kalbos problemos sprendimas yra pagal užsakymą sukurta svetainė. Jei tu’Jei ne kodavimo vedlys, galbūt verta pasamdyti profesionalą. Jei turite biudžetą, individualizuotos versijos kūrimas yra vienas iš geriausių būdų padėti savo rankas tikroje daugiakalbėje svetainėje. Mes su savo „Expert Market“ draugais kruopščiai atrinkome keletą kūrėjų, kurie gali jums padėti sutaupyti.

3

Daugiakalbė svetainė su „Wix“

Wix yra viena iš geriausi svetainių kūrėjai šiandien rinkoje. Jie siūlo gryną vartotojo sąsają, kurią galite nuvilkti, kad galėtumėte patalpinti turinį bet kurioje savo svetainės vietoje’visai nereikia žinoti, kaip koduoti.

Jei prieglobstis’Dar nematėte „Wix“, vienas gražiausių „Wix“ dalykų yra tai, kad jie siūlo šablonus, kurie jau yra užpildyti turiniu. Taigi jums tereikia pasirinkti šabloną ir pradėti redaguoti iš anksto užpildytą turinį (tekstą, vaizdus, ​​skaidrių demonstraciją ir kt.), Kad jis taptų jūsų pačių.

„Wix“ turi nemokamą kelių kalbų programą „Language Menu“, kuri suteikia galimybę naudotis keliomis kalbomis.

Programa automatiškai nukreipia lankytojus į kalbą pagal jų naršyklę’s kalba. Pvz., Jei jūsų svetainėje pateikiamas turinys anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis, lankytojas automatiškai nukreipiamas į jūsų ispanų puslapius, jei programa nustato, kad jo naršyklė yra Ispanijoje.

kaip sukurti daugiakalbę svetainę „Wix“„Wix“ kalbos meniu programa padės sukurti svetainę, tinkančią lankytojams iš viso pasaulio.

Anksčiau „Wix“ turėjo du šablonus, kuriuose jau buvo įmontuota kelių kalbų funkcija.

Dabar, naudodamiesi „Language Menu“ programa, viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti programą prie bet kokio šablono ir jūs turėsite prieigą prie šios galimybės – „Wix“ jau padarė perjungimo tarp kalbų infrastruktūrą.

daugiakalbė svetainė su „wix“ kalbos meniu„Wix“ kalbos meniu programos įdiegimas užtruks vieną paspaudimą ir jūsų svetainė stebuklingai galės pereiti iš vienos kalbos į kitą.

Peržiūrėkite keletą mūsų mėgstamų „Wix“ šablonų, kurie puikiai tiks su „Language Menu“ programa:

  • Į gamtą
  • Demi Watson

„Wix“ kalbų meniu suteikia jums galimybę pasirinkti daugiau nei 30 kalbų, į kurias galite nukreipti savo tarptautinius lankytojus.

Programa taip pat turi paprastą daugiakalbės svetainės kūrimo vadovą, kuris leidžia gana greitai atsikelti ir paleisti labai greitai..

4

Kelių kalbų svetainė su kvadratu

Kvadratas yra viena iš šiandien rinkoje esančių geresnių „drag and drop“ svetainių kūrėjų. Jų dizaino šablonai reaguoja į mobilųjį telefoną ir atrodo puošniai.

Kvadratas’„Pagalbos centras“ yra fantastiškas ir jame yra puiki mokymo programa, rodanti, kaip sukurti svetainę su keliomis kalbomis.

Vadovėlyje rekomenduojami „Adirondack“, „Nueva“ (arba bet kokie „Brine“ šeimos šablonai) ir „Ramiojo vandenyno“ (arba bet kokie „Ramiojo vandenyno šeimos“ šablonai) šablonai, kurie yra geriausi daugiakalbėms svetainėms sukurti..

daugiakalbė svetainė - kvadratinė erdvė„Squarespace“ kelių kalbų mokymo programa yra labai naudinga parodant žingsnius, kaip sukurti savo daugiakalbę svetainę.

Jei apsilankysite samouczku ir spustelėsite ten esančius svetainės vaizdus, ​​jūs’Taip pat pamatysite keletą veikiančių kelių kalbų svetainių.

5

Daugiakalbė svetainė su „Weebly“

Weebly yra vienas iš paprasčiausių svetainių kūrėjų.

Bet taip paprasta, kaip ja naudotis, jie taip pat neaukoja’nesiūlykite jokių jūsų gimtosios kalbų galimybių (boo….)

Tačiau „App Center“ jie siūlo jums kelių kalbų programą, kuri leidžia jūsų svetainės lankytojams lengvai pakeisti jūsų svetainės kalbą neliesdami jokių kodų..

Tiesiog įdiekite programą vienu paspaudimu ir jūs to nepadarysite’nereikia jaudintis dėl nieko sudėtingesnio. Peržiūrėkite šį „Weebly“ vadovą.

Kelių kalbų svetainė - internetinė programaŠi programa lankytojams lengvai leidžia naršyti jūsų svetainę gimtąja kalba.

Neigiama yra tai, kad ji’jie nėra nemokami (tačiau jie siūlo 2 savaičių nemokamą bandomąjį laikotarpį, kad galėtumėte išbandyti prieš įsipareigodami).

Mes apžiūrėjome ir radome nemokamą mokymo programą, kaip galite konvertuoti standartinę „Weebly“ svetainę į daugiakalbę svetainę.

Daugiakalbė svetainė - internetinis puslapisJūsų vartotojai galės lengvai perjungti kalbas, kai naudositės „Weebly“ kalbos programa.

Dabar jums reikia pakeisti šablono kodus, kad viskas vyktų, tačiau šio vadovo autorius dosniai išdėstė visas žingsnis po žingsnio instrukcijas ir įtraukė visus kodus, kuriuos galite atsisiųsti ir įterpti į savo „Weebly“. Interneto svetainė.

Galutinis produktas yra gana geras, kaip galite pamatyti jo demonstracinėje svetainėje čia.

6

Kaip sukurti daugiakalbę svetainę: Išvada

Ten nėra’jokių fantastiškų šios problemos sprendimų, tačiau taip yra galima sukurti daugiakalbę svetainę kartu su šiame vadove pateiktais svetainių kūrėjais.

Tikėjomės, kad kai kurie didesni temps & „drop drop“ svetainių kūrėjai naudotųsi vietinėmis funkcijomis, kad padėtų žmonėms sukurti geresnę svetainę su keliomis kalbomis.

Šalims, išskyrus tas, kuriose anglų kalba vartojama kaip pagrindinė kalba, tai yra labai svarbi savybė, ypač turint omenyje su verslu susijusias svetaines.

„Weebly“ sprendimas yra intensyvus šiek tiek kodo, kuris kai kuriems vartotojams gali būti šiek tiek pažengęs, tačiau jis’s vienas iš įdomesnių’mačiau.

Kol kas 3 “hacks” aukščiau yra laikini sprendimai, kol svetainių kūrėjai nesukurs vietinio įrankio, kuris palengvins daugiakalbių svetainių kūrimą.

Leisti’Tikiuosi, kad jie įdiegs šią funkciją greičiau nei vėliau!

Tačiau kol kas tai yra tinkami problemos sprendimai, todėl kodėl neišbandžius svetainių kūrėjo, kad sukurtumėte daugiakalbę svetainę:

  • Išbandykite „Wix“ nemokamai
  • Išbandykite „Squarespace“ nemokamai
  • Išbandykite „Weebly“ nemokamai

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me