Kaip parašyti apie mus Puslapis: 9 Dos ir Don

Jei tu’vėl pabrėžė, kaip parašyti “Apie mus” jūsų svetainės puslapyje, tai greičiausiai reiškia, kad žinote gerą tinklalapio svarbą. An “Apie mus” skyriuje yra galimybė prisistatyti savo sąlygomis. Tai’Taip pat lankytojas’Pirmasis susitikimas su žmonėmis ir istorija, esanti jūsų svetainėje, o stiprus puslapis perteiks jūsų aistrą skaitytojams.


Geras “Apie mus” puslapis prasideda pagrindais, bet greitai peržengia juos. Taip, vartotojai turi žinoti, kas jūs esate ir kokias paslaugas teikiate. Tačiau jūsų puslapis taip pat turėtų pripažinti švelnesnius dalykus, kurie žmonėms įdomūs.

Pagalvokite apie tai, kaip susitikti su kuo nors pirmą kartą – jie’Norėsiu žinoti, kodėl darai tai, ką darai, ir kaip tu pradėjai savo srityje. Jei per vakarienės vakarą sutikote ką nors, kas nuolat melsdavosi apie nišinės pramonės dalykus, jūs’d tikriausiai pradėkite planuoti avarinį išėjimą link arklio’kūryba.

Žinant, ką įtraukti, tampa lengviau kurti “Apie” puslapis, kuriame pasiekta pusiausvyra tarp praktinio ir įkvepiančio – ir gera žinia yra ta’Nėra geresnio darbo už jus. Perskaitykite būtiniausius do ir don’ts, ir norėdami pamatyti teisingų puslapių pavyzdžius.

Ką įtraukti į puslapį apie mus

1. Tinkamas tonas

Tonas yra elementas, kuris turėtų būti suderintas visame jūsų “Apie” puslapis. Bet don’nesijaudink – tu laimėjai’Nereikia išvalyti jokių vidurinės mokyklos anglų kalbos vadovėlių, kad tai padarytumėte teisingai! Profesionalios svetainės rašymui tereikia rasti tarpinį kelią nusimanantis ir prieinamas.

Prisiminti, kad “profesionalus” ne’t turi reikšti “nuobodu” – tai’Gerai, kad jūsų rašymas parodo jaudulį! Ir don’Negalima to peržvelgti. Jūs jau žinote, ką jūs’vėl kalbi, todėl leisk informacijai tekėti taip, lyg kalbėtum su draugu ir tu’Tikriausiai jums bus suteiktas idealus tonas.

Garsiai perskaitykite savo naują kopiją – tai puikus būdas patikrinti, ar nėra tono. Išgirdę, kaip sakiniai sudedami, įspėsite apie bet kokią nenatūralų jūsų pasirinktų žodžių struktūrą ar pasirinkimą’faktiškai naudoti kasdieniame pokalbyje.

2. Jūsų įmonės vertybės

Kai tik turėsite bendrą toną, sustiprinkite jį pristatydami savo įmonę’s vertybes. Jei tu’Rašydami didesnės organizacijos puslapį, galbūt turėsite iš anksto nustatytų vertybių ar prekės ženklo naudojimo gairių. Bet don’nesijaudink, jei tai’Tai ne tas atvejis – viskas, ką jums reikia padaryti, yra sumanyti keletą raktinių žodžių, kurie geriausiai atspindi jūsų verslo reikšmę.

Kelių gerų vertybių pabrėžimas yra puikus būdas organizuoti tai, ką jūs’norėčiau pasakyti savo “Apie” puslapyje, o užduotis paaiškinti savo verslą gali tapti mažiau bauginanti. Vis dėlto’svarbu nesirinkti buzzwords tik todėl, kad jie skamba puikiai, o tai lengvai patenka į spąstus: 55% viso „Fortune 100“ įmonių sąrašo “vientisumas” kaip pagrindinę vertę, o 40 proc “komandinis darbas.” Verta atributai tikrai, bet jie pradeda prarasti prasmę, kai visi’s juos mėtydamas.

Užuot rinkęsi generiką, skirkite sau šiek tiek laiko pagalvoti apie tai, kas jūs’vėl didžiuojuosi tuo, kas skiria tave nuo konkurentų. Ar jūs rimtai žiūrite į produktą? kokybę? Ar tu sieki? tvarumas jūsų gamybos procese? Tai laikas švęsti!

3. Vaizdai, vaizdiniai, vaizdiniai

Paryškintas tekstas ir strategiškai išdėstytos antraštės yra gera pradžia tvarkant puslapį, tačiau geriausias būdas sugauti skaitytoją’Akys nukreiptos į gerai išdėstytą grafiką ar lenteles. Tyrimai netgi parodė, kad žmonės gali prisiminti 65% vizualiai pateiktos informacijos praėjus trims dienoms po jos matymo.

Donas’t prakaituoti, jei jūs don’negalvok apie save kaip ypač taupų dizainą. Ten’Čia yra daugybė interneto svetainių kūrimo programinės įrangos, kuri buvo sukurta tam, kad šią užduotį būtų kuo lengviau atlikti. Kai reikia pabrėžti vaizdinius elementus, „Squarespace“ yra ypač naudinga – taigi, jei turite daug kūrybinio darbo parodyti, jis’s puikus pasirinkimas.

Jei ne’nereikia daug kūrybinio darbo, kurį norite parodyti, tada graži biuro patalpų nuotrauka arba puikus praėjusių metų grafikas’augančių pardavimų yra daugiau nei pakankamai. Pridėję vaizdinį vaizdą yra tik puikus būdas suskaidyti savo puslapio tekstą ir padaryti jūsų turinį įdomesnį skaityti.

Yra daugybė lengvai naudojamų skaitmeninių įrankių, kurie gali padėti sukurti minėtus vaizdus. Pavyzdžiui, „Canva“ yra grafinio projektavimo įrankis, tinkantis visiems (ar ne) įgūdžių lygiams, kur galite pasidaryti originalias infografikas ir logotipus.

Sąrašas: 9 geriausi menininkų tinklalapių kūrėjai

Idealūs įrankiai kūrybininkams, norintiems meno kūrinius rodyti internete

Jei tu’vėl įstrigo idėjų, ten yra viena nuotrauka, kuri tikrai gali padaryti arba sugadinti jūsų puslapį. Kuris mus veda…

4. Jūsų komanda

An “Apie mus” puslapis turėtų suasmeninti jūsų verslą, kad potencialūs klientai nenuviltų’nematyti jūsų kaip kažkokio „Ozo“ vedlio ‘vyras už užuolaidos.’ Pridėję paveikslėlį ir šiek tiek humanizuojančių žinių apie jus ir jūsų komandą, suteikia puikią galimybę susisiekti su savo auditorija ir kūrybingai veikti.

Geriausia bet kurios istorijos dalis yra žmonės, o potencialiems klientams bus įdomu, kas jus varo kaip asmenis jūsų pramonėje. Kaip jau minėjome anksčiau, niekas nežino šios istorijos geriau už jus, todėl don’nebijok to pasakyti!

5. Priežastis tavimi pasitikėti

Pirmą kartą į jūsų svetainę ateinantys žmonės pirmiausia domisi tuo, ką turite pasakyti, todėl mes’aš tiek daug akcentavau, kaip tai pasakyti. Bet kai naujas lankytojas formuoja savo nuomonę apie jūsų verslą, tai padeda pateikti keletą išorinių parodymų, patvirtinančių.

Jei jums būtų įdomu, ar koks nors restoranas yra geras, greičiausiai to nenorėtumėte’nepaskambink jiems sužinoti. Vietoj to galite kreiptis į „TripAdvisor“ ar „Yelp“ apžvalgas. Tas pats principas veikia ir čia. Tavo “Apie” puslapis yra ideali vieta pateikti teigiamas klientų citatas, kad žmonės jas žinotų’gauti sąžiningą apžvalgą. Tokiame amžiuje, kai 91% vartotojų pasitiki internetinėmis apžvalgomis ir asmeninėmis rekomendacijomis, šiek tiek socialinio įrodymo yra labai daug.

6. Būdas susisiekti su jumis

Iki to laiko, kai lankytojai bus perskaityti pagal jūsų mintis “Apie mus” puslapis, jie’Bėgsiu susisiekti. Daugelis svetainių kūrėjų lengvai leis jums priklijuoti “kontaktas” formą bet kurioje puslapio vietoje, arba galite nustatyti atskirą skirtą puslapį ir susieti jį.

Taip pat yra daugybė svetainių kūrėjų, sukurtų atsižvelgiant į mažas įmones, kurios gali būti tikrai naudingos kuriant kiekvieną jūsų svetainės puslapį – nuo “Apie mus” į “Susisiekite su mumis” – jaustumėtės šlifuota ir profesionali.

Sąrašas: 6 geriausi el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai

Idealios platformos įmonėms, norinčioms parduoti internetu

Ko reikia vengti puslapyje Apie mus

Dabar, kai žinai, kas yra puiku “Apie mus” puslapis, tai’Laikas kalbėti apie dalykus, kurie yra geriausiai palikti. Skaitykite toliau už doną’ts:

1. Donas’t eiti į dizainą?

Išdėstymo ir dizaino ypatybės yra skirtos papildyti jūsų turinį ir palengvinti jos skaitymą. Blogas dizainas daro priešingai – atitraukia skaitytojus nuo žodžių puslapyje. Daugelis svetainių kūrėjų turės šablonus, kuriais galėsite dirbti, kad išvengtumėte šio nuosmukio. Vis dėlto įsitikinkite, kad nuolat peržiūrite savo puslapį naujomis akimis, norėdami pamatyti, ar nėra vaizdų ar specialiųjų efektų, atitraukiančių dėmesį nuo jūsų turinio.

2. Don’nepamiršk žmonėms pasakyti, ką darai.

Ten’Nieko daugiau varginančio nei įsitraukimas į gerai parašytą tekstą “Apie” puslapis, tik jei norite pasiekti pabaigą ir suvokti, kad net neįsivaizduojate, ką įmonė iš tikrųjų daro ar parduoda.

Dažniausiai žmonės laimėjo’nenorite įdėti jokių papildomų pastangų, kad išsiaiškintumėte, ką darote (arba kodėl jiems reikalinga jūsų paslauga). Tai’Verta įdėti kelis ypač aiškius sakinius “Apie” puslapis, kad nebūtų susvetimėję skaitytojai.

3. Don’t per daug nesiglamžykite į vieną puslapį

Tavo “Apie mus” puslapis bus vienas, jei ne, pats svarbiausias jūsų svetainės puslapis, tačiau to nėra’Tai reiškia, kad jis turėtų atrodyti vienintelis jūsų svetainės puslapis. Įsitikinkite, kad pabrėžėte tik svarbiausius savo verslo aspektus, kad naujiems lankytojams nereikėtų perkrauti informacijos. Periferinė informacija gali būti pateikiama kitoje jūsų svetainės vietoje ir netgi galite pateikti nuorodų į ją.

Mūsų mėgstamiausi puslapiai apie mus

Dabar, kai žinai, ką darai’s ir don’Pažvelkite į šiuos laimėjimo pavyzdžius “Apie mus” puslapių iš visų pramonės šakų. Mes’jas organizavote pagal konkrečias stipriąsias puses, todėl galite pasisemti įkvėpimo kiekvienam tobulo puslapio aspektui.

Geriausiai tinka: pasakojimui ir kūrybai

1.1 „Burton“ snieglentės

puslapis apie mus

Burtonas’s “Apie mus” puslapis daro neįtikėtiną darbą humanizuodamas didelę įmonę – iš tikrųjų puslapis iš tikrųjų pavadintas “Kas mes esame.” Iki to laiko jūs’perskaičiau apie Burtoną’s nuolankus pradas Vermonte ir komandoje’atsidavimas snieglenčių sportui, jūs’Norėsi pats nuvažiuoti ant šlaitų.

1.2 Sąsagėlės

antras pavyzdys apie mus

Mes’Pripažinsiu, kad snieglentėmis yra gana lengva smagiai praleisti laiką. Tai’Štai kodėl „Staples“ gauna papildomų „brownie“ taškų už sugebėjimą įkvėpti parduodant… Biuro reikmenys. Atkreipkite dėmesį, kaip įmonė struktūruoja informaciją apie savo puslapį, kad lankytojai išliktų sudominti. Pradedant nuo “Mūsų istorija” yra puikus būdas dalytis įkvėpimu ir paskui jį sekti “Ką mes darom” prideda puikų praktiškumo derinį.

Geriausiai tinka: faktams ir pasitikėjimui

2. HSBC

trečias pavyzdys apie mus

HSBC’s “Apie” puslapis pabrėžia skaičius, kad įkvėptų pasitikėjimą. Tą patį galite padaryti pateikdami statistiką, parodančią jūsų verslo populiarumą ir patikimumą. Turimas klientų skaičius arba metai jums’jau buvote šalia, yra puiki vieta pradėti.

Jei manote, kad jūs’apėmė akivaizdžius dalykus, nedvejodami būkite konkretūs. Kiek šviežių pyragų kasdien kepa jūsų kavinė? Kiek rankomis megztų megztinių per savaitę parduoda jūsų prašmatni parduotuvė? Tai’Puiku priversti žmones susimąstyti apie sunkų darbą, kuris vyksta neprisijungus.

Geriausiai tinka: dizainui

3. Jokūbas Taileris

ketvirtas pavyzdys apie mus

Gali atrodyti akivaizdu, kad kūrybinė agentūra pasirinks tortą, kad sukurtų geriausią dizainą, tačiau mes visi galime paimti keletą patarimų iš Jacob Tyler agentūros glotnumo’s “Ką mes darom” puslapis. Paprasta raudonos, baltos ir juodos spalvų schema leidžia lengvai nuspręsti, kas išsiskirs.

Ryšiai su tokiais pavadinimais kaip “Ryšiai” ir “Vartotojo patirtis” taip pat leisti puslapiui atrodyti tvarkingai, neprarandant papildomos informacijos. Šis dizainas yra įrodymas, kad lengva skaityti + malonu žiūrėti – tai laimėjęs derinys.

Geriausias rezultatas: „Moburst“

penktasis pavyzdys apie mus

Moburstas’s “Apie” puslapis yra įrodymas, kad kūrybiškumas ir sunki statistika iš tikrųjų gali būti draugais. Ši rinkodaros įmonė pateikia keletą įspūdingų skaičių kartu su linksmomis komandų nuotraukomis ir asmenybės pagrįstais įkūrėjų biosais. Galutinis rezultatas yra aptakus, interaktyvus puslapis’įdomu pereiti, tačiau geriausia, kad į detales orientuotas rašymas būtų malonus skaityti su puikiu dizainu ar be jo.

Kaip parašyti „Apie mus“ puslapį: pakartokite

Turėdami šiuos pavyzdžius, jūs’gerai įrengtas, kad sukurtumėte idealų “Apie mus” jūsų verslo puslapis. Kai suasmeninate savo puslapį, grįžkite į šešis pagrindinius elementus, kuriuos norite įtraukti:

 1. Tinkamas tonas
 2. Jūsų įmonė vertina
 3. Vaizdai
 4. Šiek tiek apie savo komandą
 5. Priežastis tavimi pasitikėti
 6. Būdas susisiekti su jumis

Ir įsitikinkite, kad jūs don’t

 1. Eik suklysti
 2. Pamirškite žmonėms pasakyti, ką jūs iš tikrųjų darote
 3. Sukramtykite per daug į vieną puslapį

Su šiais dos ir don’ts omenyje, mes’Aš perduosiu tau mikrofoną dabar. Taigi, eik į priekį… Papasakokite apie save!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map