Kaip reklamuoti savo svetainę

Viskas, ką reikia žinoti apie sėkmingą internetinių svetainių reklamą

Taigi, jūs’pagaliau apsisprendėte ir nusprendėte sukurti savo svetainę. Sveikinimai! Tačiau sunkus darbas to nepadarė’Žinoma, nesustokite – kai jūsų svetainė bus sukurta ir veiks, turite galvoti apie tai, kaip reklamuoti savo svetainę.


Jei tu’kurdami vietinio verslo svetainę ar el. prekybos parduotuvę, jūs’Norėsite pasiekti kuo daugiau potencialių klientų. Jei tu’vėl tvarkote tinklaraštį, jūs’Norėsite pritraukti kuo daugiau atsidavusių skaitytojų. O jei tu’kurdami asmeninę aplanką, jūs’Norėčiau, kad kiekvienas potencialus klientas galėtų susipažinti su jūsų darbu.

Tai kas’s yra puikios svetainių reklamos paslaptis? Na, iš tikrųjų yra šešios paslaptys – ir jos’Iš tikrųjų paslapčių iš tikrųjų nėra, nes mes’juos suskaidiau žemiau.

Kaip reklamuoti svetainę

 1. Pasirinkite žiniatinklio prieglobą
 2. Naudokitės SEO savo naudai
 3. Įtraukite dienoraštį
 4. Pažvelk į savo turinį
 5. Svečių dienoraštis
 6. Naudokitės socialine medija

Perskaitykite išsamų kiekvieno žingsnio vadovą.

1

Pasirinkite žiniatinklio prieglobą

Visų pirmą. Norėdami įsitikinti, kad jūsų svetainė gali valdyti visą srautą, kurį sukurs jūsų puiki reklama, turite pasirinkti stiprią interneto prieglobos paslaugų teikėją. Prieglobos paslaugų teikėjai yra užkulisiniai žaidėjai, užtikrinantys sklandų svetainių veikimą ir greitį įkėlimą. Tinkama žiniatinklio priegloba galės suteikti jūsų svetainei pakankamai išteklių, kad vienu metu galėtų priimti daug lankytojų.

Gera žinoti: Jei tu’naudodamiesi a interneto svetainių kūrėjas sukurti savo svetainę, tada žiniatinklio priegloba pasirūpins ir jūs! Tinklalapių kūrėjų apeliacija yra ta, kad jie rūpinasi visais techniniais ir užkulisiniais darbais, tačiau kompromisas yra tas, kad jūs laimėjote’t turi tiek mastelio keitimas arba kontrolė kaip gausite pasirūpindami sau priegloba.

Kaip pasirinkti tinkamą žiniatinklio prieglobą?

Pagrindiniai interneto prieglobos dalyviai – mes’ve reitinguojami mūsų vadove 11 didžiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų – nustatomi atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip veikimo laikas, saugojimas, pralaidumas ir pinigų vertė.

Uptime yra svarbus, nes tai reiškia, kiek laiko jūsų svetainė veikia ir veikia be jokių serverio problemų. 100% veiksnumo neįmanoma, tačiau dauguma teikėjų garantuoja 99,90% ir didesnį veikimo laiką. Bet net 99,90–99,99% diapazone kiekvienas mažytis daro skirtumą!

Pavyzdžiui, 99,95% prastovos yra maždaug 4,5 valandos prastovos per metus, o 99,99% sudaro mažiau nei valandą prastovos per metus. Jei veiksnumas yra svarbiausias jūsų veiksnys, tada mes rekomenduojame „HostGator“ suteikti 99,99% garantiją.

Susidomėjo „HostGator“? Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje „HostGator“ apžvalga

Sandėliavimas, arba “disko talpa,” yra svarbus, nes kuo daugiau failų gali talpinti jūsų prieglobos serveris, tuo greičiau svetainė bus įkelta lankytojams. Sandėliavimas turėtų būti svarbiausias prioritetas, visų pirma tiems, kurie tvarko didelį tinklaraštį ar daugiausiai vizualią aplanko svetainę, pavyzdžiui, menininkai ar fotografai.

Pralaidumas taip pat yra svarbus kiekvieno tipo tinklalapiams, nes jis nurodo duomenų perdavimo tarp svetainės ir prie jo prijungtų kompiuterių spartą. Kitaip tariant, pralaidumas daro didžiulę įtaką tai, kaip greitai įkeliama svetainė.

Prieglobos paslaugų teikėjai žino gero saugojimo ir pralaidumo vertę, todėl dauguma jų siūlo puikius paketus. Mes’Mes praleidome mėnesius, kad išbandytume ir tyrinėdavome kiekvieną teikėją, o „Bluehost“ yra tas, kuris įvertina a5 / 5 mūsų reitinguose dėl saugojimo ir pralaidumo..

Norite sužinoti daugiau apie „Bluehost“? Gaukite daugiau informacijos iš mūsų „Bluehost“ apžvalga

Žmonės nori gauti gero vertė už pinigus be jokio pirkimo, o žiniatinklio priegloba nėra išimtis. Atlikdami tyrimus su interneto prieglobos paslaugų teikėjais, mes’turėjote omenyje, kad pigiausias pasirinkimas to neturi’t visada prilygsta geriausia vertei. Mes’„ve“ įvertino kiekvieną prieglobos paslaugų teikėją pagal aukščiausią funkcijų, saugyklos ir klientų aptarnavimo kokybę, kurią gausite už mažiausią pinigų sumą, o „A2 Hosting“ siūlo puikų derinį.

Norite sužinoti apie A2 Hostingas?? Perskaitykite mūsų A2 prieglobos apžvalga Daugiau informacijos Nežinote, kuris teikėjas geriausiai nustatys jūsų svetainės sėkmę? Mūsų išsamus interneto prieglobos palyginimo lentelė pateiks daugiau informacijos apie geriausius paslaugų teikėjus!

Norite šiek tiek daugiau patarimų? Peržiūrėkite mūsų pramonės šakos vadovus:

 • Geriausios fotografų žiniatinklio prieglobos
 • Geriausi interneto tinklaraščių savininkai
 • Geriausi žiniatinklio prieglobos studentai

Dabar, kai tu’iš naujo žinokite, kada reikia sukurti savo svetainę, leiskite’įsitraukite į likusius mūsų svetainės reklamos patarimus.

2

Naudokite SEO savo naudai

SEO arba paieškos variklių optimizavimas apima visus pakeitimus, kuriuos galite atlikti savo svetainėje, kad ji būtų aukštesnė paieškos sistemų rezultatų puslapiuose (SERPS), kaip ir „Google“. Puikus SEO yra svarbus, nes kuo aukštesnė jūsų svetainė yra „Google“’reitingą, tuo daugiau lankytojų gaus srautą – vien pirmieji penki natūralūs rezultatai sudaro 67,60% visų „Google“ paieškos paspaudimų!

Kai kurios didelės svetainės pasamdo SEO specialistus, kad padidintų jų reitingą, tačiau yra daugybė SEO patarimų, kuriuos galite nemokamai pritaikyti patys. Mes’apimsime pačius paprasčiausius ir efektyviausius:

 • Vaizdo optimizavimas
 • Puslapių pavadinimai ir meta aprašymai
 • Paprasti URL

Vaizdo optimizavimas

Autorius “vaizdo optimizavimas,” mes norime padaryti jūsų svetainės vaizdus patrauklesnius paieškos varikliams. Tai galite padaryti pridėdami vaizdo alt tags, kuris tu’Įkėlimo metu turėsite galimybę įtraukti. „Alt“ žymės yra aprašymai, kurie vietoje vaizdų rodomi iškilus problemoms, tačiau jie taip pat aiškiai nurodo paieškos variklių tikrinimo įrenginiams, ką tiksliai vaizduoja kiekvienas jūsų svetainės vaizdas.

Taip pat galite pridėti ne tik „Alt“ žymas suspausti prieš įkeldami vaizdus. Tai sumažina failo dydį ir leidžia lengviau įkelti savo puslapius. Donas’nesijaudink – tu ne’Norint suspausti vaizdus, ​​nereikia jokių techninių žinių! Daugybė internetinių įrankių leis jums nemokamai suspausti vaizdus vienu spustelėjimu. Savo reikmėms naudojame „ImageResizer.com“!

vaizdo dydžio keitimo pavyzdys„ImageResizer.com“ ir kitose panašiose svetainėse jūsų vaizdus galima glaudinti kuo paprasčiau.

Puslapių pavadinimai ir meta aprašymai

Tai, kas sudaro puslapių pavadinimus ir meta aprašymus “fragmentas.” Tai puslapio peržiūra, kurią matote „Google“ paieškos rezultatuose, pavyzdžiui, čia:

serp pavyzdys

…Šiame pavyzdyje, “A” yra puslapio pavadinimas ir “B” yra aprašymas.

Norite, kad jūsų pavadinimai ir aprašymai būtų trumpi ir tinkami – jie’Pirmasis įspūdis, kurį gaus daugelis žmonių iš jūsų puslapio, ir jūs’Aš noriu, kad jie pritrauktų potencialių lankytojų! Pavyzdžiui, kad “…” Jei įmanoma, turėtumėte vengti pavyzdžio pavadinimo. Kuo trumpesnis ir saldesnis jūsų vardas, tuo geriau!

Taip pat turėtumėte stengtis į savo puslapių pavadinimus įtraukti raktinį žodį. A raktinis žodis yra žodis ar frazė, kurio žmonės ieško „Google“ ir pagal kuriuos norite įvertinti jūsų puslapį. Pvz., Jei norite, kad jūsų puslapis reitinguotų pagal raktinį žodį “treniruotės patarimai,” tada tu’norėsiu įtraukti šią frazę į savo puslapio pavadinimą, pvz. “Mūsų 5 populiariausi treniruočių patarimai.”

Tikslinių raktinių žodžių naudojimas gali turėti didžiulį poveikį jūsų svetainei’reitingą, o tai savo ruožtu turės didžiulį poveikį srautui. Tinklalapio „Xtreme Events“ rinkodaros planuotoja Emma Kowalski aiškina, kaip SEO padidino jos kompaniją’auditorija laikui bėgant:

“Per pastaruosius metus įdėdami daugiau pastangų SEO, mes pastebėjome, kad mūsų srautas per metus padidėjo 103%! Iš esmės tai buvo susiję su nuodugnia turinio strategija, kanibalizacijos problemų sutvarkymu svetainėje ir išplėtimu į naujas sritis.”

xtreme renginių pagrindinis puslapis„Xtreme Events“ yra plačios auditorijos įmonė. Jos svetainėje skelbiami įvairūs renginiai, pradedant nuo vaikų’gimtadieniai į įmonių komandos formavimo pratybas. Svarbiausias patarimas: jums gali kilti klausimas “kanibalizacija” reiškia Emmoje’kontekstas. SEO, kanibalizavimas įvyksta, kai keli jūsų svetainės puslapiai reitinguojami pagal tuos pačius raktinius žodžius. Kai tai atsitiks, jūsų puslapiai iš esmės konkuruoja tarpusavyje, o tai nėra produktyvu! Jei norite, kad taip neatsitiktų, konkuruojančiame tikslinio raktinio žodžio puslapyje galite paleisti „Ctrl + F“ paiešką ir ištrinti tai, ką rasite.

Paprasti URL

Svarbiausias patarimas: Tavo Interneto svetainė ir tavo svetainės puslapiuose yra du skirtingi dalykai, kai kalbama apie SEO. Puslapis yra jūsų svetainės pogrupis – pavyzdžiui, mūsų svetainės URL yra svetainėbuilderexpert.com, tačiau šis konkretus puslapis’URL adresas yra svetainėbuilderexpert.com/building-websites/kaip reklamuoti savo svetainę/. Paprasčiausi ir veiksmingiausi SEO metodai apima atskiro jūsų svetainės puslapio redagavimą!

Turėti trumpą ir malonų puslapio URL puikiai tinka SEO, nes paieškos varikliams ir vartotojams lengviau suprasti, apie ką kalbama. „Google“ taip pat rekomenduoja atskirti URL žodžius brūkšneliais, nes taip sukuriama paprastesnė skaitymo patirtis.

Raktažodžių tyrimas taip pat yra puikus SEO įrankis, padedantis reklamuoti svetaines. Mes’Apžvelgsime jį kitame skyriuje, nes tai gali padėti sukurti tinklaraščio turinį.

Tolimesnė informacija

 • Suraskite geriausius interneto svetainių kūrėjus, naudodamiesi galutiniu reitingu
 • Peržiūrėkite geriausius SEO prieglobos paslaugų teikėjus, kad gautumėte daugiau praktinių žinių
 • Sužinokite, kaip rašyti meta aprašymus, kurie nukreipia srautą į jūsų svetainę

3

Įtraukite dienoraštį

Daugelis svetainių kūrėjų leis jums spustelėjus mygtuką pridėti savo tinklaraščio puslapį, kurį galite reguliariai atnaujinti įrašais ir nuotraukomis. Tinklaraštis yra puikus reklamos įrankis bet kokio tipo tinklalapiams, nes jis prideda žmogaus intereso elementą prie jūsų prekės ženklo ir parodo, kad jūsų svetainė nuolatos atnaujinama nauja informacija.

Ryanas Jonesas, internetinės dizaino agentūros „Imaginaire“ skaitmeninės rinkodaros vadovas, paaiškina, kaip jo įmonė naudoja savo tinklaraštį kaip reklamos įrankį:

“Mes stengiamės sudominti dabartinę auditoriją reguliariai skelbdami naujus ir įdomius tinklaraščių įrašus. Mūsų tinklaraštis sukuria daug srauto mūsų svetainei ir jį skaito nemažas skaičius žmonių, todėl mes nuolat norime užtikrinti, kad turinys, kurį išstumiame, yra šviežias, kad žmonės domėtųsi.”

įsivaizduojamo tinklaraščio puslapis

Taigi internetiniai dienoraščiai su įdomiu turiniu pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę ir sudomins esamus lankytojus. Bet apie ką turėtumėte rašyti tinklaraštyje? Tu’Norėsiu laikytis bendrų temų, kurias jūsų verslas / aplankas / svetainė jau turi, tačiau kai reikia konkrečių idėjų, SEO gali padėti apsispręsti!

Štai kur raktinių žodžių tyrimas ateina į žaidimą. Apie ką norėtų paskaityti jūsų svetainėje apsilankęs žmogus? Pvz., Jei jūs parduodate makiažą internetu, tuomet galite rašyti tinklaraštį apie naujausias grožio tendencijas. Tokiu atveju jūs’norėčiau naudoti tokius raktinius žodžius kaip “populiarus makiažas” arba “naujas makiažas.” Bet kurie raktiniai žodžiai pritrauktų daugiausia srauto į jūsų tinklaraštį?

Galite sužinoti naudodamiesi nemokamais internetiniais įrankiais, tokiais kaip „Google Trends“ ir „Atsakyti visuomenei“, kurie parodo įvairių raktinių žodžių paieškos apimtį bėgant laikui. Tada galite naudoti šią informaciją nuspręsdami, kurie raktiniai žodžiai modeliuoti jūsų tinklaraščio įrašus po! Peržiūrėkite šiuos „Google Trends“ duomenis apie raktinio žodžio paieškos apimtį “matiniai lūpų dažai:”

google tendencijų pavyzdys

Matome, kad pavasarį paieškos apimtis buvo mažesnė, o lapkričio pabaigoje pasiekė aukščiausią tašką, ir tai rodo, kad ji’Geriausia yra skatinti matinius lūpų dažus, kai žmonės nori šilto, žiemiško žvilgsnio.

Kartą jūs’sugalvojote savo raktinius žodžius, turėtumėte juos naudoti įrašo pavadinime ir įtraukti (pagrįstą skaičių) visame pranešime. Atminkite, kad jūs to nedarote’Taip pat nereikia laikytis tik vieno raktinio žodžio viename puslapyje – į tinklaraščio įrašą galite įtraukti kelis raktinius žodžius ir pabandyti jį reitinguoti keliuose paieškos rezultatuose.!

Tolimesnė informacija

 • Atskleiskite savo vidinį autorių naudodamiesi mūsų vadovo „Kaip pradėti tinklaraštį“ vadovu
 • Pradėkite nuo mūsų geriausių internetinių dienoraščių platformų sąrašo

4

Pažvelk į savo turinį

Tai eina kartu su internetinių dienoraščių skelbimu, kaip būdu suasmeninti jūsų internetinės svetainės reklamavimo pastangas. Yra daugybė būdų, kaip padaryti prieinamą savo svetainę, ir visus juos nesunku įgyvendinti.

Sukurti “Apie mus” puslapis

Pridedant “Apie mus” jūsų svetainės puslapis yra puikus būdas sužavėti auditoriją. Viename naujausiame tyrime 52% respondentų teigė, kad “Apie mus” puslapis yra pirmas dalykas, kurį jie nori pamatyti nusileisdami į svetainę!

Kodėl žmonėms tiek daug rūpi veidas už svetainės? Na, pasitikėjimas ir panašumas yra nepakankamai įvertinti veiksniai internetiniame pasaulyje. Tiesiog todėl, kad galite’nesukurkite šių elementų akis į akį’Tai reiškia, kad turėtumėte pamiršti apie juos!

apie mus puslapio pavyzdysTai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių “apie mus” puslapių, iš snieglenčių gamintojo „Burton“. Tai’Paprastas, švarus ir pasakoja apie žmones ir aistrą kompanijoje!

Taigi, kokią informaciją turėtumėte įtraukti į savo “Apie mus” puslapyje, ir kaip jūs turėtumėte papasakoti savo istoriją? Mes’parašėte išsamų vadovą, kaip rašyti “Apie mus” puslapis, kuriame galite apsilankyti, bet trumpai tariant: norite parodyti draugišką, bet išmanantį toną, įrodyti save kaip patikimą šaltinį ir visada pateikti aiškią kontaktinę informaciją!

Įtraukite vaizdo įrašus ir vaizdus

Tai gali sėdėti ant jūsų “Apie mus” puslapyje, nukreipimo puslapyje ar bet kurioje kitoje svetainės vietoje! Geriausias būdas užmegzti ryšį su savo auditorija yra jūsų ir jūsų komandos nuotraukų ir vaizdo įrašų rodymas. Tiesiog don’Nepamirškite prieš įkeldami suspausti savo atvaizdus!

komandos nuotraukaPeržiūrėkite šį WBE komandos paveikslėlį – mes’įdėjote jį į mūsų nukreipimo puslapį, kad padėtumėte pristatyti save tokiems skaitytojams kaip jūs!

Jei tu’vėl nerimaujate dėl vaizdo įrašų, lėtinančių jūsų svetainės greitį’Tai lengva ištaisyti. Vaizdo įrašus galite įkelti į tokias platformas kaip „YouTube“ ar „Wistia“ ir įterpti juos į savo svetainę. Įkeldami į trečiąją šalį ir įdėdami, o ne įkeldami tiesiai į savo svetainę, “svoris” vaizdo įrašų patenka į trečiąją šalį.

5

Svečių dienoraštis

Jau dabar jūs galvojate, ką daugiau būtų galima pasakyti apie tinklaraščių rašymą? Na, daug!

Svečių dienoraščiai reiškia įrašų rašymą kitoms svetainėms. Akivaizdus to pranašumas yra tas, kad jūs matote naujas auditorijas. Bet svečių dienoraščių rašymas taip pat yra didžiulė SEO nauda, ​​nes tai sukuria Atgalinės nuorodos iš svečių svetainės atgal į savo svetainę.

Atgalinės nuorodos puikiai tinka SEO, nes jos nurodo paieškos varikliams, kad kitos svetainės mano svetainę kaip autoritetą svarbiomis temomis. Susisiedamos su jumis kitos svetainės patvirtina, kad esate patikimas informacijos šaltinis – ir patikimi šaltiniai patenka į paieškos sistemos rezultatų puslapių viršų!

Norėdami pradėti nuo svečių tinklaraščių rašymo, turite išsiųsti aikštelės į tinkamas, kokybiškas svetaines. Tu’Norėsiu ieškoti svetainių, kurias galėtum perskaityti pats. Čia reikia atsiminti kelis kitus kriterijus:

 • Eikite į savo nišą turinčias svetaines
 • Prisiregistruokite prie svetainių, kurių skaitytojai yra panašūs į jūsų
 • Įsigykite į svetaines, kurias laikote patikimomis

Kaip parašyti svečių tinklaraščio piką

Kartą jūs’pasirinkote svetainę, kurią jūs’norėčiau parašyti už tave’Norėsiu pakeisti redaktorių el. paštu ar socialinėje žiniasklaidoje. Prieš pradėdami rašyti savo piką, jis’ai geriausia ištirti svetainę ir jos redaktoriai, ir perskaityti visą svetainę’turinį, kaip galite, parodyti, kad suprantate jų rašymo stilių’lauksiu.

Tada tu’Aš norėsiu išjudinti mintis trys temos idėjos nusiųsti redaktoriui. Kiekvienos temos idėja turėtų būti pateikta su pavadinimu ir apie 100–200 žodžių santrauka. Tu’Noriu suteikti redaktoriams daugiau nei vieną variantą! Naudokite didelės apimties raktiniai žodžiai ir spragos svetainėje’esamas turinys informuoti apie savo sprendimus. Kai turėsite tris populiariausias antraštes ir santraukas, jūs’vėl pasiruošęs žingsniuoti!

6

Naudokite socialinę mediją

Šis paskutinis žingsnis jums gali atrodyti akivaizdus, ​​bet yra’yra tiek neišnaudotas interneto svetainių reklamos potencialas, kai kalbama apie socialinę žiniasklaidą. Sukūrę šiuos elementus tokiose platformose kaip „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“, galite padidinti savo svetainės supratimą tarp milijardų žmonių, naudojančių šias platformas.

Bet gali būti nepaprasta bandyti įgyti didesnį matomumą per daug konkurencingose ​​platformose. Geriausias būdas reklamuoti savo svetainę socialinėje žiniasklaidoje yra rasti ir sekti kitus savo nišos puslapius. Jei tu’iš naujo sudarykite savo kūrinių aplanką, tada sekite paskui jus’esate gerbėjas arba kuriate panašius projektus į savo. Kartą jūs’Sekdami šiuos puslapius įsitikinkite, kad bendraujate su jų įrašais – siųskite drąsinantį komentarą, atsiųskite tai, kas jums patinka, ir užduokite klausimus. Tai puikus būdas susipažinti su kitais menininkais’ sekėjų, o šansai yra dideli’domėsis tuo, ką turite pasiūlyti. Tas pats pasakytina apie svetainę bet kurioje kitoje nišoje!

Kartą jūs’Pradėjus auginti auditoriją, socialinė žiniasklaida taip pat gali jums padėti išlaikyti tą auditoriją įtrauktą. Atsakykite į komentarus ir pranešimus, užduokite klausimų arba vykdykite apklausas socialinėse platformose, kad įsitikintumėte, jog jūsų žiūrovai žino, kad jie gali pasakyti. Ypač galinga socialinė priemonė žmonėms išlaikyti el rinkodara, ir ji iš tikrųjų veikia: vienos apklausos metu nustatyta, kad 80% įmonių pasikliauja klientų el. pašto rinkodara.

Čia’Kaip tai veikia: kai tu’sukūrę šiuos dalykus socialinėje žiniasklaidoje, galite rinkti žmones’el. pašto adresus (paprastai naudodamiesi forma jūsų svetainėje) ir išsiųskite naujienlaiškius bei akcijas, kad stebėtojai liktų neatsiejami. Populiarios el. Pašto rinkodaros platformos, tokios kaip „Mailchimp“ ir „Constant Contact“, gali padėti sutvarkyti didelius el. Pašto adresų kiekius ir siųsti pritaikytus, suplanuotus pranešimus jūsų sąrašo vartotojams..

Kaip reklamuoti savo svetainę: Wrap-Up

Šiuo metu jūs turite visus patarimus, kurių jums reikia, kad pritrauktumėte dėmesį, kurio verta jūsų svetainė. Jei norite paaiškinti, pateikiame šešis pagrindinius puikios internetinės svetainės reklamavimo veiksmus:

 1. Pasirinkite žiniatinklio prieglobą
 2. Naudokitės SEO savo naudai
 3. Įtraukite dienoraštį
 4. Pažvelk į savo turinį
 5. Svečių dienoraštis
 6. Naudokitės socialine medija

Kai kurie iš šių žingsnių jums pasirodys veiksmingesni nei kiti, tačiau visi jie padės perkelti jūsų svetainę į kitą lygį! Pavyzdžiui, Emma primena skirtingą „Xtreme Events“ patirtį, susijusią su socialinės žiniasklaidos rinkodara, palyginti su SEO:

“Atsižvelgiant į tai, kad turime nemažai įžymybių, mėgstančių išbandyti mūsų veiklą, pradedant Messi ir baigiant KSI, mes tikrai matėme tam tikrą naudą iš socialinės žiniasklaidos, nes daugelis mūsų vaizdo įrašų buvo virusiniai arba buvo renkami nacionalinių leidinių. Tačiau socialinių kampanijų IG to nedaro’vis dar atrodo, kad duosite tokių puikių rezultatų kaip „Google AdWords“ ar SEO.”

Kiekviena svetainės reklamavimo strategija mes’aptarti padės jums paskleisti žodį apie jūsų svetainę, tačiau mes norime sužinoti, kuri iš jų jums labiausiai tinka. Praneškite mums komentare – ir džiaugsmingai reklamuodami!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me