Kaip sukurti tinklaraštį 2020 m

Kaip sukurti internetinį dienoraštį: išsamus vadovas pradedantiesiems


Tai’s nauji metai, o tu’vis tiek gavau tas pačias puikias idėjas. Dabar’laikas dalintis jomis ir paversti tą svajonę – “kas būtų, jei pradėčiau tinklaraštį?” – į realybę.

Nesvarbu, ar norite pradėti savo tinklaraštį kaip pomėgį, ar jūs’norėčiau išaugti į ką nors didesnį, galite pradėti iškart. Ir niekada negali žinoti – tai, kas prasideda kaip hobis, gali peraugti į didelio srauto platformą.

Juk tai’kas atsitiko mums – svetainių kūrėjų ekspertas 2010 m. įsteigė hobių tinklaraštį, skirtą apžvelgti svetainių kūrėjus, ir nuo to laiko išaugo kaip pašėlęs. Praėjusiais metais sulaukėme daugiau nei 4,5 milijono lankytojų!

Ar jums buvo įdomu, kaip susikurti tinklaraštį? Nebeįdomu – mūsų gidas padės jums atlikti aštuonis svarbiausius veiksmus:

Kaip sukurti tinklaraštį

 1. Pasirinkite savo internetinių dienoraščių platformą
 2. Gaukite domeno vardą
 3. Pasirinkite tinklaraščio šabloną
 4. Pridėti pagrindinius puslapius
 5. Suplanuokite ir parašykite savo žinutes
 6. Reklamuokite savo tinklaraštį
 7. Optimizuokite paieškos sistemoms
 8. Gaukite pajamų iš savo tinklaraščio

Mes’Žemiau paaiškinsiu kiekvieną iš šių žingsnių. Taigi, įsikurkite ir pasiruoškite pagaliau pradėti šį tinklaraštį!

1

Pasirinkite savo internetinių dienoraščių platformą

„WordPress“

Pirmiausia turite pasirinkti platformą, kur sukurti savo tinklaraštį. Ten’Čia netrūksta parinkčių – „WordPress“, „Weebly“ ir „Squarespace“ yra tik keli pavyzdžiai. Mes rekomenduojame „WordPress“ – tai’ką mes naudojame tam, kad įgalintume svetainių kūrėjų ekspertus, ir mes’vėl ne vieninteliai, kurie pritaria. Iš tiesų, 34% viso interneto taip pat veikia „WordPress“.

„WordPress“ puikiai tinka tinklaraščiams kurti, nes tai’Turinio valdymo sistema (CMS), o tai reiškia, kad jos pagrindinis dėmesys yra skirtas turinio valdymui. Turėdamas tokią platformą, aktyvus tinklaraštis galės sugeneruoti toną turinio. Kitos internetinių dienoraščių platformos, tokios kaip „Wix“ ir „Squarespace“, yra svetainių kūrėjos, o tai reiškia, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas vizualinių jūsų svetainės komponentų kūrimui, o ne jos turinio valdymui..

„WordPress“ daro reikalauti daugiau techninių žinių nei kitos populiarios internetinių dienoraščių platformos. Jei naudojate „WordPress“, jūs’Turėsiu bent šiek tiek užkoduoti. Bet don’nepanikuok – kadangi, atrodo, visi naudojasi „WordPress“, šansai yra visos problemos, su kuriomis susidūrėte, bus daug kartų išspręsta „Q“&Tokie forumai kaip „Quora“ iki šiol.

Svetainių talpinimas

„WordPress“ yra savarankiška internetinių dienoraščių platforma, vadinasi, jūs’Turėsite pasirinkti interneto prieglobos paslaugų teikėją, kad galėtumėte naudoti savo „WordPress“ tinklaraštį. Šis papildomas veiksmas yra vertas pastangų – žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas visus failus, kurie sudaro jūsų tinklaraštį, suteiks savo namams internete. Kiekvieną interneto svetainę reikia priglobti, o prieglobos teikėjo naudojimas garantuoja, kad jūsų svetainė galės augti išlaikant gerą greitį..

Svetainės greitis yra svarbus atsižvelgiant į tai, kad net a viena sekundė delsimas sumažina klientų pasitenkinimą 16%. Prieglobos paslaugų teikėjas skiria daugiau vietos internete specialiai saugojimui tavo svetainėje ir gali talpinti daugiau failų ir daugiau turinio.

Geriausi bendro prieglobos paslaugų teikėjai

Kiek kainuoja talpinti svetainę?

Geriausi tinklaraščių prieglobos paslaugų teikėjai

Donas’nesijaudinkite, jūs vis tiek nesuprantate’Norint rasti žiniatinklio prieglobą, nereikia būti technikos guru! Tinklaraštininkė Katie Taylor iš moterų’Sveikatos ir gerovės svetainė „The Latte Lounge“ mums paaiškino, kodėl ji pasirinko „Bluehost“ kaip savo teikėją:

“Tai’Tai gana nesudėtingas procesas. Kaip naujas startas ir visiškas naujokas, aš to nepadariau’Aš tikrai nežinau, ką aš veikiau. Jaučiau, kad geriau, kai kažkas kitas man priglobė svetainę padarė žinoti, ką jie darė, pavyzdžiui, kurti atsargines kopijas ir pan.”

gyvenimo būdo tinklaraščio pavyzdys„Latte Lounge“ yra platforma, skirta vyresnėms nei 40 metų moterims dalytis informacija, palaikymu ir nuorodomis visose vidutinio gyvenimo srityse.

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo bendrą prieglobą, o tai yra pigiausias ir lengviausias būdas savarankiškai priglobti. Mes rekomenduojame pradėti savo tinklaraščių nuotykius pagal bendro naudojimo planą, kurio dauguma siūlo neišmatuotą pralaidumą. Kai kurie taip pat siūlo vieno paspaudimo arba automatines „WordPress“ diegimas.

Čia galite rasti mūsų „Bluehost“ apžvalgą čia, norėdami sužinoti, ar ji galėtų būti tinkama jūsų tinklaraščiui, arba peržiūrėkite mūsų 11 geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų reitingą, kuriame pateikiamos kitos galimybės.. Svarbiausias patarimas: Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlo apgaulingas pirmųjų metų reklamos kainas, todėl stebėkite tuos, kuriems pasirenkate savo teikėją. Paprastai pirmaisiais metais bendro naudojimo hostingo išlaidos bus nuo 2 iki 5 USD / mėn. Atnaujinimo kainos po to šoktels iki maždaug 5-15 USD / mėn.

Svetainių kūrėjai

Kitos populiarios internetinių dienoraščių platformos – tokios kaip „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ – patenka į svetainių kūrėjų kategoriją (priešingai nei CMS). Jie don’t nesiūlo tokio pat mastelio kaip ir „WordPress“, tačiau jie’vėl lengviau naudoti ir vis tiek sukursite visiškai veikiančius tinklaraščius.

Skirtingi svetainių kūrėjai turi skirtingas stipriąsias puses, todėl jūsų pasirinkimas priklausys nuo svarbiausių jūsų prioritetų. Jei norite tinklaraščio, tai’Akys lengvai matomos, „Squarespace“ turi geriausiai atrodančius šablonus – mūsų atliktuose dizaino tyrimuose jis gauna 5/5. „Weebly“ yra geriausia norint greitai sukurti internetinį dienoraštį ir turi daugybę specialių tinklaraščių kūrimo funkcijų, kad būtų lengva nustatyti sąranką. Tuo tarpu „Wix“ yra geriausia, jei norite integruoti savo tinklaraštį su galinga svetaine, kurioje yra viskas, pradedant vaizdų galerijomis ir įterptais „YouTube“ vaizdo įrašais, kurie papildys jūsų tinklaraštį.

Paprastai svetainių kūrėjai kainuoja tarp 5-15 USD / mėn pagrindiniams ir tarpiniams planams, kurie paprastai patenkintų naujo tinklaraščio reikalavimus. Ši kaina yra įskaičiuota – ji apima tiek svetainių kūrėją ir priegloba. Daugelis svetainių kūrėjų taip pat siūlo nemokamus planus, kurie puikiai tinka išbandyti naują platformą ir patogiai naudotis sąsaja. Tačiau jei norite išplėsti savo tinklaraštį ar pasiekti auditoriją, jūs’Galų gale turėsite atnaujinti vieną iš mokamų planų, kad gautumėte visas funkcijas.

 • Mūsų 10 geriausių internetinių dienoraščių platformų rinkinys
 • Erdvės peržiūra
 • „Weebly“ apžvalga
 • „Wix“ apžvalga

2

Gaukite domeno vardą

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų tinklaraštis’domeno vardas. Jūsų domeno vardas bus panašus į jūsų tinklaraštį’adresą interneto žemėje, ir tai turėtų pasakyti skaitytojams, ko tikėtis iš jūsų turinio.

Taigi kaip pasirinkti domeno vardą? Pagalvokite apie visus aktualius žodžius ar frazes, kurie galėtų būti susiję su jūsų tinklaraščiu. Pavyzdžiui, jei jūs’iš naujo pradedant maisto gaminimo tinklaraštį, tada tastyrecipes.com arba sveikos maistos.net veiktų gerai. Reikalas tas, kad jau imamasi daugybės paprasčiausių sričių – taigi, kas tada?

Bet kuris domenų registratorius, pvz., Domain.com ar GoDaddy, turės paieškos juostos funkciją, kad galėtumėte sužinoti, ar jūsų norimas vardas yra. Jei jūsų pirmasis pasirinkimas nėra’Jei turite galimybių, pasinaudokite ja kaip galimybe kūrybingai. Kuo labiau paslėptas (bet vis tiek aktualus) jūsų domeno vardas, tuo įsimintiniau jis bus skaitytojams.

Jūs taip pat turite galimybę naudoti savo tikrąjį vardą arba tam tikrus jo variantus kaip domeno vardą. Tai gera idėja, jei norite tinklaraščių rašyti šiek tiek platesne tema, pavyzdžiui, gyvenimo būdu ar kelionėmis.

Jei nuspręsite rašyti tinklaraštį su tinklalapio kūrėju, tada jūs’Paprastai gaukite tinkintą domeno vardą kaip bet kurio mokamo plano dalį. Tai’Paprasta ieškoti ir pasirinkti domeno vardą per svetainių kūrėją, taigi jūs laimėjote’Turi išeiti iš platformos, kad ją apsaugotum. Jei jau turite tinkintą domeną, tai jį’Taip pat lengva susieti tai su savo svetainės kūrėju.

Svarbiausias patarimas: Jei pasirinktas norimas domeno vardas, išbandykite kitą domeno plėtinį. Pvz., Jei pasirenkama sveika mityba.lt svetainė, vis dar gali būti prieinama sveika sveika!

Kai tik pasirinksite domeno vardą, jūs’Turėsite įsigyti savo domeną per registratorių. Domeno vardo registracija paprastai kainuoja nuo 10 USD iki 15 USD per metus aukščiausio lygio domenams (TLD), pvz., .Com, .net ir .org. Norėdami sužinoti daugiau apie domeno vardo pasirinkimą ir įsigijimą, galite perskaityti mūsų išsamų domenų registravimo išlaidų suskirstymą.

3

Pasirinkite tinklaraščio šabloną

Kitas žingsnis norint išsiaiškinti, kaip sukurti tinklaraštį, reikia pasirinkti šabloną. Tai veiks kaip jūsų internetinio dienoraščio tramplinas. Nesvarbu, ar nuspręsite rašyti tinklaraštį naudodamiesi „WordPress“ ar svetainių kūrėju, jūs’Galėsite pasirinkti iš daugybės šablonų.

Daugelis „WordPress“’ nemokamai šablonai (arba “temos”), kad būtų patogiau, iš anksto įdiegti į savo sąskaitą.

„WordPress“ tinklaraščio temos puslapis„WordPress“ siūlo plačią nemokamų temų galeriją.

Pradėdami savo tinklaraštį rekomenduojame naudoti nemokamą temą, nes jūs’Jums patiks visos tos pačios savybės. Kaip jums patogiau blogosferoje, jūs’Galiausiai parengsime savo tinklaraštį’unikalus stilius – ir tai bus pats geriausias laikas investuoti į mokamą temą.

Yra daugybė svetainių, skirtų apmokamoms temoms parduoti, o kelias minutes trunkanti paieška „Google“ padės rasti jums patinkantį pasirinkimą. Mes manome, kad „ThemeForest“ ir „MOJO Marketplace“ yra geros vietos pradėti. Mokama tema paprastai kainuos nuo 20–60 USD ir yra vienkartinė investicija.

Jei tu’vėl laikotės nemokamų svetainių kūrėjų temų, jūs’Galėsite peržiūrėti specialiai tinklaraščiams sukurtus šablonus, pavyzdžiui, „Squarespace“’šablono puslapis:

kvadratinių tinklaraščių šablonai„Squarespace“ siūlo geriausiai rinkoje suprojektuotus šablonus.

Jūsų tinklaraščio šablonas turėtų sutelkti dėmesį į jūsų turinį, tačiau jis taip pat turėtų atspindėti jūsų asmeninį stilių. Tu gali ‘demonstracija’ kelis šablonus, kad rastumėte sau tinkamiausią, ir jūs’Tada galėsite pritaikyti spalvų schemą, šriftą ir foną (jei norite).

Gera žinoti: Naudodamiesi interneto svetainių kūrimo priemone, tinkinti šabloną paprastai yra taip paprasta, kaip vilkti ir mesti turinį aplink puslapį, kitaip tariant, ne sunkiau, nei surinkti „PowerPoint“ pristatymą. Naudojant „WordPress“, pritaikymas nėra’t gana paprastas – tu’Rasite bent keletą pagrindinių HTML žinių, kad galėtumėte atlikti daugybę paprastų pakeitimų.

Jei kodavimo nėra’Jūsų tvirtumui, mes rekomenduojame surasti jums tikrai patinkančią temą’Nori per daug pasikeisti. Daugybė „WordPress“ svetainių yra sukurtos naudojantis nemokamomis temomis, todėl dažnai žmonės nori pasirodyti „premium“ temoms iš trečiųjų šalių svetainių – tokiu būdu ten’Didesnė tikimybė baigti tuo, kas atrodo nepakartojama.

Ne dizainas taupus? Mes’Parašėte svetainės spalvų schemos pasirinkimo vadovą, kuris padės jums sėkmingai žengti į prekės ženklą. Norėdami įkvėpti, taip pat galite sužinoti apie 15 geriausių svetainių kūrėjų šablonų rinkinį. 4

Pridėti pagrindinius puslapius

Sukūrę šabloną, turite du puslapius, kuriuos turite sukurti, kad galėtumėte toliau tinkinti savo tinklaraštį: „Apie“ puslapį ir „Kontaktų“ puslapį..

Apie puslapį

„Apie“ puslapis yra labai svarbus, nes jis leidžia skaitytojams žinoti, kas jūs esate ir kokia jūsų misija. Sėkmingas puslapis apie tai praneš skaitytojams kodėl jums rūpi jūsų pasirinkta tema. Kalbant apie „The Latte Lounge“’s Apie puslapį Katie sako:

“Aš tiesiog rašiau iš širdies. Aš rašiau apie tai, kodėl aš tai pradėjau, ir kodėl aš taip aistringai palaikiau moteris tokiu būdu, siūlydama joms sprendimus ir diskusijų taškus.”

Panašu, kad mokytojas paprašė jūsų pasidalinti smagiu faktu su klase? Donas’t stresas – mes’Parašėte savo svetainės „Perfect About“ rašymo vadovą.

Kontaktinis puslapis

Dabar, kai skaitytojai yra sužavėti jūsų akinančios asmenybės, jie’Be abejo, norėsiu susisiekti. Tu’Jei norite, kad susižadėjimas būtų kuo lengvesnis, jums reikės „Kontaktų“ puslapio. Tu ne’nereikia nerimauti, kad čia bus pateiktas daug turinio – iš tikrųjų, kuo mažiau turinio, tuo geriau. Kol skaitytojai aiškiai mato jūsų vardą, el. Pašto adresą ir nuorodas į jūsų socialinės žiniasklaidos profilius, jūs’bus gera eiti. Nepamirškite įtraukti pateikimo langelio, kad skaitytojai galėtų patogiai siųsti jums el. Laišką neišeidami iš puslapio.

populiarus tinklaraščio kontaktinis puslapisŠis „Shot From The Street“ kontaktinis puslapis yra idealus – paprastas, švarus ir lengvai naudojamas! 5

Suplanuokite ir parašykite savo žinutes

Taigi apie ką turėčiau rašyti tinklaraštį?

Tikriausiai jau turite supratimą apie tai, ką jūs’norėčiau rašyti tinklaraštį apie tai, ar tai būtų hobis, ar profesinis dalykas. Donas’nesijaudinkite, kad jūsų tema yra per daug niši – ji’s a platus žiniatinklis ir ten’auditorija viskam. Šis triukas prilygsta tik kelioms jūsų tinklaraščio temoms – kitaip’Liks netvarkingas ir netvarkingas, o internete ieškantys skaitytojai laimėjo’neturite aiškios idėjos, ko tikėtis iš savo puslapio. Darrenas Hockley iš „DeltaNet International“ tinklaraščio aiškina:

“Kaip gražu būtų tiesiog rašyti apie tai, kas galvoja apie tai mūsų tinklaraštyje’Niekada nebus gera verslo prasmė per daug pasitraukti iš temos. Pavyzdžiui, mes sukuriame atitikties, sveikatos ir saugos e-mokymą verslui, todėl – norint parodyti mintinį vadovavimą ir autoritetą pramonėje – prasminga, kad šias temas tyrinėjame savo tinklaraštyje, kurį atnaujiname kas savaitę. Manau, kad laimėjimas yra tai padaryti tokiu būdu, kuris parodytų jūsų asmenybę ir vertybes kaip prekės ženklas (net jei mes’vėl kalbame apie asmeninį, o ne apie įmonės prekės ženklą).”

įmonės tinklaraščio pavyzdys„DeltaNet International“ siūlo platų sveikatos ir saugos bei atitikties mokymo kursą įmonėms. Kompanija’Dienoraščio turinys svyruoja nuo psichinės sveikatos iki kibernetinio saugumo ir duomenų apsaugos.

Taigi tu’jums kilo jūsų šviesi idėja, o jūs’vėl aistringai apie tai. Kitas žingsnis yra tai pagilinti unikali vertė apie kuriuos galima kalbėti a ilgas laikas.

Pridėkite unikalią vertę reiškia prisidėjimą prie pasirinktos temos, prie kurios neprisideda niekas kitas internete. Tai skamba kaip aukštas tikslas, bet tu’Jūs jau pasirinkote jums temą’vėl aistringai – dabar tai’tai tik kalbėjimo iš širdies dalykas. Ar turite patarimų, kurie galėtų būti gauti tik iš asmeninės patirties? Ką apie juokingą anekdotą, kurį tik tu galėjai pasakyti? Dabar’laikas pridėti šiek tiek spalvų!

Mūsų 19 svarbiausių patarimų, kaip rašyti internete

Savo tinklaraščio užtikrinimas’Ilgaamžiškumas prasideda planavimo etape. Įsitikinkite, kad jūs don’pasirinkti temą, kuri’per daug laiko, todėl jūsų įrašai išliks aktualūs. Be to, venkite per daug konkretaus savo tinklaraščio’tema ar tema – idealiu atveju jūs’Suplanuosite turinį ateinantiems metams, o jūs to nedarysite’Norite apsiriboti pasirinkdami temą tik vienu požiūrio kampu. Dabar jums gali būti įdomu…

Kaip atnaujinti savo turinį?

Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad jei esate aistringas savo temai, jis parodomas jūsų turinyje – taigi, don ‘t’t stresas! Tu nenori’Neįdomu, kaip sukurti tinklaraštį, jei to nepadarėte’Ar jums būtų įdomu rašyti apie tai?

Kitas Atminkite, kad jūsų turinys turėtų atitikti egzistuojančią paklausą. Kitaip tariant, ar jūs atsakote į klausimą, kurio žmonės jau užduoda? Ar įtraukiate į pokalbį, kurį jau naudoja žmonės? Atsakymas turėtų būti taip – ir yra įrankių, kurie padės tai išsiaiškinti.

Raktažodžių tyrimas yra geriausias būdas sužinoti, apie ką galvoja jūsų auditorija.

Raktinių žodžių tyrimas yra populiarių terminų, kuriuos žmonės įveda į paieškos variklius, nustatymo procesas. Šios žinios leidžia geriau suprasti, kokio turinio žmonės ieško ir kokie klausimai jums kelia’Noriu, kad jūsų tinklaraštis atsakytų.

Mes davėme interviu iš SEO (Search Engine Optimization) vykdomosios valdžios Lorenzo Corazzin, kuris paaiškino:

“Raktinių žodžių tyrimas yra svarbus ne tik srautui skatinti, bet ir todėl, kad jis leidžia tinklaraščio įrašą susieti su konkrečia jūsų svetainės kategorija. Tada galite išplėsti tai naudodami susijusius raktinius žodžius, rastus tyrimo metu.”

Kitaip tariant, savo tinklaraštyje galite sukurti visą temos skyrių, remdamiesi raktiniais žodžiais, kurių žmonės ieško ta tema. Jei matai tai “sveiki receptai” sulaukia apie 90 000 paieškų per mėnesį, ir tai “lengvi sveiki receptai” gauna ~ 18k., tada galite naudoti šią informaciją kurdami skirtingas sveiko gyvenimo būdo tinklaraščio skiltis. Čia rasite plačią sveikų receptų temą’Daugybė sveikų receptų, kuriuos lengva pagaminti, yra labai paklausa – ir šis pogrupis gali būti jūsų specialybė.

Dabar jums gali kilti klausimas, iš kur mes gavome tuos skaičius ir kaip galite juos rasti patys. Aukščiau pateikti skaičiai nurodo paieškos apimtis, arba raktinių žodžių paieškų skaičius per tam tikrą laikotarpį (paprastai per mėnesį). Raktiniai žodžiai su didele paieškos apimtimi nurodo turinį, kurio žmonės ieško. Jie taip pat rodo konkurenciją – daugybė atitinkamų svetainių varžysis dėl kelių populiariausių vietų SERP (Paieškos sistemos rezultatų puslapiuose) dėl didelės apimties raktinių žodžių..

Taigi kaip išsiaiškinti, kurių raktinių žodžių paieškos apimtys yra didelės? Raktažodžių tyrimo įrankiai, tokie kaip SEMrush ir BuzzSumo, jums pateiks šiuos skaičius vieno mygtuko paspaudimu. Tu’Turėsite sumokėti už visas turimas ir naudingiausias šių priemonių versijas – pavyzdžiui, „SEMrush“ sulaužys banką, kad būtų sudarytas 99,95–399,95 USD biudžetas, tačiau „BuzzSumo“ siūlo nemokamą versiją, taip pat nemokamus jos mokamų bandymų variantus. versijos.

Mes’Apie tai, kaip galite nustatyti SEO sėkmę, šiek tiek vėliau papasakosime daugiau.

Žinių planavimas ir planavimas

Dabar, kai tu’Apsiginklavę įžvalga apie tai, ką jūsų auditorija nori perskaityti, ten gali atrodyti’Tai didžiulė suma, apie kurią reikia rašyti. Tai’Gerai – reiškia tau’pasirinkote daugiasluoksnę temą. Tai taip pat reiškia, kad jums reikia turinio kalendorius.

Turinio kalendorius leidžia apgalvotai organizuoti ir planuoti savo tinklaraščio įrašus. Tai’nepakanka tik nuosekliai skelbti – taip pat reikia skelbti tinkamai. Jūsų raktinių žodžių tyrimas turėtų informuoti jūsų turinio kalendorių, kad galutinis rezultatas būtų aktualių, laiku pateiktų pranešimų grafikas.

Žinoma, jūs galite’Neįmanoma numatyti, kokios naujienos ar tendencijos bus populiarios mėnesiais ar net savaitėmis nuo dabar. Tai’Todėl jūsų turinio kalendorius bus ne tik griežtas darbų sąrašas, bet ir internetinių dienoraščių struktūros vadovas.

Turinio kalendorių galite nemokamai pasidaryti naudodami „Google“ skaičiuokles ar bet kokią panašią platformą. Čia yra keli galimi stulpeliai, kuriuos reikia įtraukti:

 • Straipsnio pavadinimas
 • Trumpas aprašymas
 • Atitinkami SEO raktiniai žodžiai
 • Projekto vykdymo data
 • Paskelbimo data

Tiesiog vizualizuodami tokią paprastą informaciją galėsite pamatyti, kurie pranešimai būtų tinkami tuo metu, o kurios temos turėtų būti skelbiamos prieš / po kitų temų.

6

Reklamuokite savo tinklaraštį

Taigi, jūs turite žinutes, ir dabar’laikas juos reklamuoti. Jūsų puikios idėjos nusipelno pasiekti auditoriją!

Nuo tada, kai mes’akimirksnio pasitenkinimo amžiumi, mes’Pradėsiu nuo greičiausio būdo pritraukti daugiau žiūrinčiųjų į savo tinklaraštį. Socialinė žiniasklaida yra galingas įrankis, ypač jei jau turite šiek tiek po. Jei ne’t, galite pradėti skelbti turinį naudodamiesi atitinkamomis žymas ir pradėti sekti paskyras, kurių turinys yra panašus į jūsų tinklaraštį. Tu’Netrukus būsi integruotas į bendruomenę! Tada galite pasidalyti savo tinklaraščio įrašais socialinėje žiniasklaidoje ir žiūrėti, kaip didėja įtraukimas.

Taip pat galite rašyti svečių įrašai norėdami parodyti savo tinklaraščių bendruomenę. Svečių paskelbimas reiškia pikiruoti ir parašyti straipsnį kam nors kitam’svetainės ar tinklaraščio (paprastai tokio paties dėmesio ir turinio kaip jūsų tinklaraštis). Tokiu būdu jūs ne tik sulauksite platesnės susidomėjusių skaitytojų auditorijos, bet ir jūs’Taip pat gausite saitas atgal į savo tinklaraštį, kuris padidins jūsų svetainę’srautą ir autoritetą „Google“’akys.

svečių komandiravimo pavyzdysMes esame dideli svečių, rašančių čia svetainių kūrėjų ekspertų, gerbėjai. Štai autoriaus biografija iš interneto dizaino straipsnio, kurį Lucy neseniai prisidėjo prie „Shopify“ tinklaraščio.

Galite rasti galimybių skelbti svečius ieškodami „Google“ tinklaraščiuose, panašiuose į jūsų pačių. Susiaurinkite tai tinklaraščiuose, kurie šiuo metu priima svečių pranešimus, ieškodami susijusio raktinio žodžio + “svečių įrašai,” Kaip “sveikos virtuvės svečių žinutės.” Tu’Turėsite išsiųsti daug vietų, kad gautumėte geriausius sėkmės šansus, tačiau jūsų atkaklumas atsipirks!

Populiariojo kelionių tinklaraščio „Broke Backpacker“ įkūrėjas Willis Hattonas papasakojo, kaip sužinojo svečių žinučių ir nuorodų svarbą iš pirmų rankų:

“Visų pirma, SEO nuorodų kūrimo pusė tikrai padėjo. Pasinaudodama kitų kelionių tinklaraščiais ir nurodydama dalį jų srauto, pateikdama kaip nuorodą, įgijau daug atitinkamų skaitytojų. Be to, tai padėjo man surinkti svarbius žodžius, kurių žmonės ieškojo apie keliones.”

kelionių tinklaraščio pavyzdys„Broke Backpacker“ yra kelionių tinklaraštis, kuris’buvo rodomas „Forbes“, „Business Insider“ ir „BuzzFeed“. Įkūrėjas Will Hattonas rašo apie savo patirtį keliaujant po pasaulį pigiai. 7

Optimizuokite paieškos sistemoms

Bus’Patirtis su nuorodomis ir raktiniais žodžiais leidžia mums žengti į septintąjį žingsnį: Paieškos sistemos optimizavimas. SEO yra tai, kaip jūsų tinklaraščio puslapiai geriau reitinguojami SERP – taigi, kai žmonės ieško tų raktinių žodžių, apie kuriuos anksčiau kalbėjome, jūsų svetainė turi didesnę galimybę pasirodyti pirma. SEO apima viską – nuo jūsų straipsniui pasirinktų žymų iki meta aprašymo, kurį jūs apibendrinate.

paženklinto serpo pavyzdžiu

Jūsų įrašo pavadinimas, URL ir fragmentas yra visi SEO elementai, kurie turėtų būti trumpi ir aptakūs. Fragmentas kartais paimamas iš meta aprašymo, kurį jūs parašėte prieš paskelbdami įrašą, o kitu atveju – fragmentas paimamas iš įrašo turinio. Norėdami užtikrinti aktualumą, norite atkreipti dėmesį į tai, kaip struktūriškai išdėstote savo turinį.

“Pavadinimai ir H1 [pagrindinės antraštės] yra labai svarbūs,” sako Lorenzo, “nes jie nurodo paieškos varikliams, apie ką kalbama.”

Kartą jūs’Jei turite tinkamų pavadinimų, antraščių ir paantraščių, galite optimizuoti patį turinį. Darrenas remiasi savo patirtimi su „DeltaNet International“:

“Kokybiški tinklaraščiai yra labai svarbūs stipriam SEO, nes jie yra’paprastai turinys turtingas ir pilnas tokios kokybės informacijos, kokia patinka paieškos sistemoms. Tai reiškia, kad jie’tai puikus raktinių žodžių optimizavimas, kuris yra natūralus, t. y. nepriverstinis, ir dar geriau prekės ženklams, kurie nori nukreipti raktinius žodžius su ilgainiui.

Ilgesni raktiniai žodžiai paprastai yra daug specifiškesni tam, ką darote ar parduodate (pagalvokite ‘kaip nustatyti saugų slaptažodį’ o ne tiesiog ‘Slaptažodis’) ir tokiu būdu padėkite žmonėms, kurie iš tikrųjų nori jį skaityti, į jūsų tinklaraštį – visiems’s laimingas!”

Taip pat yra būdų, kaip optimizuoti tinklaraščio įrašų vaizdus, ​​kad jie padėtų jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą pagal SERP.

Tu gali suspausti savo atvaizdus, ​​kad įsitikintumėte, jog jie nėra’t sulėtinti jūsų svetainę’s pakrovimo greitis (suspaudimas sumažina failo dydį ir nemažina kokybės). Yra daugybė nemokamų įrankių, kurie leis jums lengvai suspausti vaizdus vienu mygtuko paspaudimu – mes naudojame „ImageResizer.com“, kad suspaustumėte savo!

Jūs taip pat turėtumėte pridėti alt žymos vaizdams, tai yra aprašomasis tekstas, rodomas vietoje vaizdo, jei tai įmanoma’t būti rodomas. Tai gali atsitikti, jei, pavyzdžiui, vienas iš jūsų skaitytojų savo interneto naršyklėje išjungė vaizdus. Kai įtraukiate tinkamas, naudingas vaizdų žymas (kartu su puslapio raktiniu žodžiu), paieškos varikliai pripažįsta, kad tai yra naudinga informacija, ir tai galiausiai padeda puslapio rangą aukščiau.

Mūsų „WordPress“ SEO patarimai

Penki geriausi SEO prieglobos paslaugų teikėjai

8

Gaukite pajamų iš savo tinklaraščio

Šis paskutinis žingsnis yra neprivalomas, ir jis laimėjo’t įvykti per naktį. Bet jei savo tinklaraštį pradėsite kaip aistros projektą, po kurio laiko galbūt pamatysite galimybę iš to užsidirbti. Tai galite padaryti naudodamiesi skelbimais ir partnerių partneryste, kurią rinkodaros specialistai mokės uždėdami į tinklaraščius, kuriuose yra didelis srautas. Partnerių marketingas reiškia uždirbti komisinį atlyginimą reklamuojant įmonę’produktas jūsų tinklaraštyje. Tai galite padaryti parašę įrašą apie tam tikrą produktą ir nukreipdami į geriausią vietą jį įsigyti.

Will paaiškins, kodėl nusprendė užsidirbti iš „The Broke Backpacker“:

“Norėjau, kad galėčiau nuolat judėti, užuot dirbęs statiškoje vietoje. Pažįstu daugybę žmonių, kuriems kelionės metu teko apsigyventi maždaug metams. Man tai panaikina tyrinėjimo ir jaudulio elementą, kuris pirmiausia mane paskatino keliauti. Galimybė užsidirbti pinigų iš savo kelionių tinklaraščio reiškia, kad galiu keliauti nesusitvarkydamas ir ieškodamas darbo vienoje vietoje.”

Tai’Tiesa, kad kai kurie tinklaraštininkai gali visas savo pajamas pakeisti savo tinklaraščio pelnu. Tai’Tai puikus tikslas išsikelti, tačiau procesas vyksta palaipsniui – galite pradėti uždirbdami keletą papildomų dolerių per mėnesį. Jei tai yra kažkas tu’Galvodami apie tai, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip užsidirbti pinigų iš svetainės, kad būtų išsamiai aprašytas procesas su patarimais ir strategijomis.

Kaip sukurti internetinį dienoraštį: Paskutinės mintys

Sveikinu – tu’vėl pasiruošęs kurti tinklaraštį!

Kai atliksite pradinę sąranką, jūs’Galėsite daug daugiau laiko skirti linksmai daliai – kitaip tariant, pasidalyti savo mintimis ir idėjomis su pasauliu. Primename, kad tai yra aštuoni žingsniai’Aš turėsiu nuvykti ten:

 1. Pasirinkite savo internetinių dienoraščių platformą
 2. Gaukite domeno vardą
 3. Pasirinkite tinklaraščio šabloną
 4. Pridėti pagrindinius puslapius
 5. Suplanuokite ir parašykite savo žinutes
 6. Reklamuokite savo tinklaraštį
 7. Optimizuokite paieškos sistemoms
 8. Gaukite pajamų iš savo tinklaraščio

Pradėkite dabar ir jūs’Jums bus geras kelias į skaitmeninę šlovę ir likimą (ar bent jau linksmybę!), praneškite mums apie savo ryškias tinklaraščių idėjas komentaruose – mes galime’laukti, kol perskaitys savo daiktus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map