3 interneto svetainių kūrimo programinė įranga, padėsianti lengvai sukurti nuostabų tinklalapį – be jokių techninių įgūdžių

Jei tu’ieškote geros interneto dizaino programinės įrangos – jūs’tikriausiai jaučiatės šiek tiek pasimetę (o gal ir šiek tiek išsigandę), kaip sukurti svetainę, kurią žmonės laimėjo’t juoktis…


Keli klausimai, kurie gali kilti:

 • “Jaučiuosi DUMB, nes aš to nepadarau’net negali žinoti, nuo ko pradėti.”
 • “Žmonės man sako, kad aš turiu išmokti kodą, bet aš tikrai ne’nenoriu.”
 • “Aš gimiau neturėdamas jokio dizaino talento! Aš tai žinau, kai matau ką nors gražaus, bet man sunku suprojektuoti bet ką nuo nulio.”
 • “Aš’m GALITE per daug užsiimti kitais gyvenimo dalykais. Aš noriu tokios interneto svetainių kūrimo programinės įrangos’Tai lengva naudoti ir mano svetainė gali atrodyti gerai.”

Interneto svetainių kūrimo programinė įrangaČia’Tai priešingas intuityvus dalykas. Kuriate savo pirmąją svetainę’t turi būti toks baisus.

Tai’iš tikrųjų lengviau, nei buvai priverstas patikėti.

Šis teiginys prieš keletą metų būtų buvęs visiškai melagingas, tačiau naudojant modernią interneto dizaino programinę įrangą’šiandien plačiai prieinamą, iš tikrųjų galite sukurti gana padorią svetainę, kuriai nereikia skirti daug laiko, ar net eiti į kodavimo mokyklą.

Donas’netiki manimi?

Pagalvokite apie tai, kiek technologijos patobulėjo per pastarąjį dešimtmetį, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis nei bet kada. Išmanieji telefonai, internetinė prekyba, vaizdo transliacija ir kt.

Naudodamiesi „Uber“ jums nebereikia ištiesti rankos ir banguoti kaip pašėlusiam asmeniui, norint tik vėliavą nuleisti į kabiną. Vairuotojas ateina pas jus, kai tik paspausite mygtuką.

Naudodamiesi „Airbnb“ iš tikrųjų galite gyventi su kuo nors kitu’Namai yra pusiaukelėje visame pasaulyje, visi tai galite padaryti tik keliais paspaudimais internete. Dabar turite galimybę negyventi brangiuose viešbučiuose’vėl keliauji.

Jie net gerumo sumetimais turi savarankiškai važiuojančius automobilius!!

Taigi ar tikrai yra baisiausia manyti, kad naudojant šiuolaikines technologijas svetainių kūrimas iš tikrųjų gali būti lengvas?

Turėdami tinkamą svetainių kūrimo programinę įrangą, dabar galite įsitraukti į technologijas (tai’lengva naudoti), kad padėtų jums sukurti gerai atrodančią svetainę.

Tai’s įmanoma, ir tai’s lengviau, nei tu galvoji!

Čia yra šiuolaikiškos žiniatinklio dizaino programinės įrangos, esančios rinkoje, santrauka ir kaip jie gali padėti jums sukurti jūsų svetainę:

Geriausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga

 • Wix – Paprastas naudoti redaktorius, turintis puikų palaikymą, gražius šablonus ir novatoriškas funkcijas bei programas, galimus nemokamus planus arba nuo 4,50 USD / mėn
 • Kvadratas – į dizainą orientuotas svetainių kūrėjas, kurio šablonai gerai atrodo visuose įrenginiuose, nuo 12 USD / mėn
 • Weebly – „Weebly“ – labai patogus redaktorius su iš anksto sukurtais puslapio išdėstymais, kurie padės jums pradėti, nemokami planai galimi arba nuo 8 USD / mėn.

Pasirinkite svetainės kūrėją ir uždirbkite pinigų internetu šiandien

Kokio tipo svetainę norite sukurti??

kurti svetainę pastatyti internetinę parduotuvę Tinklalapio internetinė parduotuvė 1

Šiuolaikinės interneto dizaino programinės įrangos pranašumai

 1. Paprasta naudoti – tiesiog vilkite & lašas, nereikia koduoti.
 2. Profesionaliai sukurti šablonai, kuriuos galite naudoti.
 3. Visais techninės priežiūros darbais pasirūpinsite jūs.
 4. 24/7 skirtos palaikymo komandos.
 5. Įperkama kaina.

Norėdami parodyti jums, kaip lengva sukurti profesionaliai atrodantį tinklalapį, mes sukūrėme iššūkį išsiaiškinti, ar naujokas, neturintis interneto svetainių kūrimo patirties, galėtų sukurti svetainę per valandą, naudodamas interneto dizaino programinę įrangą:

Dabar, kai suprantate žiniatinklio dizaino programinę įrangą ir tai, kas jos yra’vėl sugebi, leisk’s pasidomėkite, kuo ši svetainių kūrimo programinė įranga skiriasi (ir geriau) nei senosios mokyklos būdas kurti svetaines.

2

Senas ir naujas internetinių svetainių kūrimo būdas

“Šiais laikais galite susikurti visą savo svetainę internete. Ten’nebereikia nieko diegti. Tiesiog prisijunkite prie žiniatinklio kūrimo programinės įrangos (pvz., „Gmail“) ir jūs’vėl pasiruošęs pradėti. Kiekvienas gali tai padaryti, net jei jūs’jūs ne kompiuterio išminties.”

Geroje oloje’ dienų (iš tikrųjų tai’s ne taip seniai), jei norėjai gauti taksi, tu’turiu jiems paskambinti.

Rasite numerį savo telefone, paskambinkite, pasakykite jiems, kur ir kada susitikti, laukite, pašokite į kabiną ir susimokėkite kelionės pabaigoje susimokėję kartu su daugybe pakeitimų.

Tai tikrai yra daug darbo… palyginti su programos „Uber“ atidarymu, paspaudus mygtuką, įsėsti į automobilį, išlipti iš automobilio ir tai’sėdėti.

Matote, „Uber“ yra paslauga – jie yra skirti jums palengvinti gyvenimą.

Tas pats pasakytina ir apie interneto svetainių kūrimo programinę įrangą šiais laikais. Jie’paslaugų, o ne tik tokio produkto, kaip senais laikais.

Šios programinės įrangos paslaugos yra skirtos tam, kad jums būtų lengviau kurti svetaines, kad galėtumėte pereiti prie kitų svarbių dalykų savo gyvenime

Dienomis, tu’d., turiu eiti į parduotuvę ir nusipirkti svetainės dizaino programinę įrangą, kuri yra dėžutėje.

Dėžutėje yra kompaktiniai diskai, kuriuos galite įdiegti į savo kompiuterį.

interneto svetainių kūrimo programinė įranga - senas būdasO, GAWD…. ar tai taip pat ir tavo akys? Kaip žmonės kada nors su tuo dirbo??

Praleidę 2 valandas bandydami įdiegti programą (ir nesuskaičiuojama daugybė „Windows“ langų, kuriuose sakoma, kad turite atnaujinti arba įdiegti tą tvarkyklę), jūs’Turėsite patraukti savo akis per storą techninį vadovą, kaip juo iš tikrųjų naudotis.

Taip, taip’ai taip primityvu! Prisimeni tas dienas? Jei tu’vėl jaunesnis, tada klauskite savo tėvų. Jie’Papasakosiu, kaip blogai tai išsiurbė!

Tai’patinka bėgti prie taksofono už kampo, tiesiog paskambinti savo draugui. Taigi getas!

Tinklalapių kūrėjai šiais laikais yra prisijungę internete. Taigi tu ne’Nereikia pirkti kompaktinių diskų’nereikia atsisiųsti jokių failų. Tiesiog įveskite interneto adresą į savo naršyklę, prisiregistruojate internetu ir galite pradėti kurti savo pirmąją svetainę.

Tu ne’nereikia nerimauti dėl kodavimo’nereikia pabrėžti, kaip priversti jūsų svetainę iš tikrųjų pasirodyti internete. Tinklalapių kūrėjas rūpinasi visa tai, kas jums reikalinga.

Mes’Žemiau pateiksime daugiau informacijos apie tai, kaip jie dirba.

Atminkite, kad interneto svetainių kūrimo programinė įranga šiais laikais yra paslaugos.

Tai reiškia jie’sukūrėme technologiją, kuri palengvina jūsų darbą, ir visą darbo dieną dirbančios palaikymo komandos padės jums.

Kaip ir tai, kaip „Uber“ palengvina važiavimą iš taško A į tašką B ir kaip „Airbnb“ palengvina keliavimą, ir pigesnė ši programinė įranga’Visas tikslas yra palengvinti svetainių kūrimą.

3

Žiniatinklio kūrimo programinė įranga – juos naudoti paprasta

“Jei pele galite vilkti daiktus aplink ekraną, galite kurti svetaines naudodami interneto dizaino programinę įrangą. Jie’leido lengvai (ir be kodo), kad net močiutė tai gali padaryti.”

Dienomis, jei neteko’t techninės, arba jei to nepadarėte’Neturite geriausio draugo, vardu Billas Gatesas, kuris ką tik sužinojo, kaip koduoti’vėl nesėkmės.

Ne tik tai, kad jūs turite nustatyti savo serverį priglobti savo svetainę, kad jūsų svetainė iš tikrųjų galėtų egzistuoti internete.

Atrodo, kad norint sukurti paprastą svetainę, jums reikia praeiti dar 4 metus mokykloje.

IR tai nereiškia’net negarantuojate, kad jūsų svetainė atrodys gerai nuotoliniu būdu! Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra praleisti mėnesius kuriant svetainę ir atrodyti taip, lyg visa tai būtumėte sudėję tamsoje.

EWW…

Šiais laikais žiniatinklio projektavimo programinę įrangą yra labai lengva naudoti – ir dėl to jūsų dizainas atrodo gerai.

Tai’Tai beveik patinka gulėti ant sofos, kai pranešinėjate savo draugams telefonu “ką’s aukštyn”, užuot naudojęsi nešvariu taksofonu, degalinėje jis yra 4 blokai.

Programinė įranga, tokia kaip Wix, Kvadratas arba Weebly padaryk tau visą sunkų kėlimą.

Tiesiog jūs tiesiog turite prisijungti prie žiniatinklio programinės įrangos’vėl pasiruošęs statyti.

Ten’Jokio nustatymo, atnaujinimų ir, kas dar svarbiau, nereikia kepti slapukų, kad susidraugautumėte su kodavimo guru.

Galite vilkti turinį (pvz., Tekstą, paveikslėlius, vaizdo įrašus) aplink savo svetainę niekada neliesdami vienos kodo eilutės.

„Web Design“ programinė įranga - vilkite ir upuśćVilkite & Mesk’taip lengva, kaip atrodo

Tu ne’nereikia prikišti hostingo ar serverio dalykų.

Ši interneto dizaino programinė įranga, kaip ir visos kitos naujos technologijos šiais laikais, palengvina jūsų gyvenimą.

Donas’t manimi tiki? Tiesiog prisiregistruokite prie vienos iš pirmaujančių interneto dizaino programinės įrangos ir išbandykite ją (registracija nemokama).

Jei abejojate, kuris variantas jums tinkamiausias, pasinaudokite trumpa viktorina, kad gautumėte jūsų poreikiams pritaikytas rekomendacijas:

svetainių kūrėjų viktorina

Tai’Nustebinsiu, kaip šiais laikais be vargo reikia sukurti savo svetainę, palyginti su vos prieš kelerius metus!

Mes’Vėliau aptarsiu keletą mano mėgstamiausių.

4

Jums nereikia jaudintis dėl dizaino ar kaip padaryti, kad jūsų svetainė atrodytų gerai

“Žiniatinklio kūrimo programinė įranga suteikia jums puikiai atrodančius dizaino šablonus, kad būtų galima pradėti nuo jūsų. Tu ne’Turi būti puikus dizainas.”

Leisti’Akivaizdu, kad internetinės svetainės kūrimas yra vienas dalykas. Priversti tai atrodyti gerai yra dar vienas dalykas.

Paskutinis dalykas, kurio norite, yra tai, kad kas nors apžiūrėtų jūsų svetainę ir pasakytų, “hmmm, tai’s gražus…”

Visi žinome, ką tai reiškia!

Čia’s problema. Net jei išvengėte visų techninių galvos skausmų kurdami svetainę, vis tiek turite ją gerai parodyti.

Pagalvokite apie „Ferrari“ ar pasirinktą karštą sportinį automobilį. Po gaubtu sėdintis inžinerijos stebuklas yra daug mažiau seksualus, jei viršuje sėdintis apvalkalas atrodė kaip negraži kvadratinė dėžutė.

Automobilis turi atrodyti gerai, tiesa? Niekas nenori įsigyti geriausių varikliui skirtų pinigų, kuriuos gali nusipirkti, ir būti sugautas negyvas, plaukdamas kvadratine dėžute užmiestyje.

Tu’Negalima uždirbti jokių apsikeitimo taškų su tuo.

Atrodo nesvarbus ir tu tai žinai. Tiesiog išlaikyti tai realu.

Taigi, kaip interneto dizaino programinė įranga išspręs jums šią problemą?

Jie suteikia jums gerą profesionaliai atrodančių dizaino šablonų kolekciją, todėl galite pradėti nuo dešinės kojos, užuot spoksoję į tuščią drobę, nežinodami, kur net pradėti..

interneto svetainių kūrimo programinė įranga - pavyzdysČia’Tai šablonų, kuriuos jums pateikia ši interneto svetainių kūrimo programinė įranga, pavyzdys.

Galite naršyti jų dizaino bibliotekas, susiaurinti iki mėgstamiausios ir naudoti tai kaip išeities tašką kurdami savo svetainę.

Buvimas prie balto tuščio puslapio ir nežinia nuo ko pradėti, yra baisus jausmas, ypač jei jūs’vėl negerai su dizainu.

Naudodami šiuos dizainus galite turėti puikiai atrodančią svetainę, nebūdami „rockstar“ dizaineriu.

Vietoj “hmmm, tai’s gražus….”, tavo draugai sakys, “Va, kaip tu tai padarei???”

Galbūt nesate „rockstar“ dizaineris, tačiau tikrai galite jaustis vienas!

Pažvelkite į keletą pirmaujančių interneto svetainių kūrimo programinės įrangos’dizaino šablonai jums’Pažiūrėsiu, ką turiu galvoje:

Wix

„Wix“ turi daugiau nei 500 dizainų, apimančių platų pramonės spektrą – taigi jūs’Turėsite tikrai nemažą galimybę rasti ką nors savo pramonei. Jų šablonai pateikiami iš anksto užpildytuose dizainuose, kad galėtumėte tiesiog greitai keistis savo turiniu ir pradėti greitai.

„Web Design“ programinė įranga - „Wix“ šablonaiSpustelėkite norėdami pamatyti „Wix“’dizaino šablonai

Be to, jų dizainas taip pat yra labai šiuolaikiškas atsižvelgiant į naujausias dizaino tendencijas. Pvz., Galite sukurti 1-pager paralakso dizainus, įterpti foninius vaizdo įrašus, kurti skirtingas fono dalis, nepaliesdami jokių kodų (tiesiog vilkite & lašas). Juos galite pamatyti čia.

Kvadratas

Nors „Squarespace“ to nedaro’neturite tiek daug šablonų, visi jų dizainai atrodo tikrai profesionaliai ir šlifuoti. Tai’Tai klasikinis kokybės, o ne kiekybės atvejis. Jūsų svetainė atrodys taip, lyg sumokėtumėte tūkstančius dolerių už jums pritaikytą dizainą.

Spustelėkite, jei norite pamatyti kvadratą’dizaino šablonai

Weebly

Weebly to nedaro’neturi tiek daug šablonų, kiek „Wix“, ir jų dizainas nėra toks atnaujinamas kaip „Squarespace“’s (bet jie’vėl priartėti), bet jie’Tobulindami kolekciją, nuėjome ilgą kelią. Jie turi keletą gerų, ir artimiausiu metu galite tikėtis dar geresnių.

interneto dizaino programinė įranga - „Weebly“ šablonaiSpustelėkite, jei norite pamatyti Weebly’dizaino šablonai

Kaip matote, ši programinė įranga suteikia nuostabų dizaino šablonų rinkinį – taigi, jums to nereikia’nereikia bijoti, kad jūsų svetainė atrodys blogai. Jei prieglobstis’dar to nepadarę, spustelėkite aukščiau esančius vaizdus, ​​kad pamatytumėte patys!

5

Atsiprašome, bet jums nereikės bendrauti su šeimininkais ir serveriais

“Anksčiau teko spręsti visas technines užduotis, tokias kaip priegloba ir saugos atnaujinimai. Jau nebe. Jie’vėl visi pasirūpino tavimi.”

Tai’s liūdna diena… ir aš’Aš nekalbu apie restoranų šeimininkus ir serverius (liūdniausias šios dienos pokštas…)

Aš turiu omenyje, kodėl gi ne’Norite kankinti save pateikdami techninius vadovus, kaip nustatyti, konfigūruoti ir pakeisti serverius, kad galėtumėte priglobti savo svetainę internete? Tai’nepatinka, kad turi geresnių dalykų…

Šių dienų interneto svetainių kūrimo programinė įranga yra internetinė. Taigi tu ne’nereikia nerimauti, kaip išlaikyti savo svetainę internete.

Tiesiog prisijunkite prie programinės įrangos ir įdėkite savo turinį, tempdami juos & mesti technologiją (nereikia koduoti) ir spustelėkite paskelbti.

Jie’pavertėte tai paprastu jums.

Galbūt negaunate garbės ženklelio už tai, kad išmokote nustatyti ir pataisyti serverius. Priešingos lyties atstovai gali negauti progos pasmaugti dėl jūsų meistriškumo. [Liūdni veidai aplink]

Tai, ką turėsite, yra gerai atrodanti svetainė – paskelbta, kad galėtumėte judėti toliau ir rūpintis kitais savo gyvenimo dalykais.

Visus techninius reikalus tvarko programinės įrangos tiekėjai.

Prisimeni, ką minėjau aukščiau? Ši programinė įranga yra paslaugos. Jie’Čia tarnaukite vartotojams (jums), kad galėtumėte iš tikrųjų mėgautis procesu.

6

Ką daryti, jei man reikia šiek tiek rankos & Palaikymas?

Naudoti interneto dizaino programinę įrangą kuriant savo svetainę nėra taip, kaip pirkti įrankius ir medžiagą iš „Home Depot“, kur esate’Daugiausia liko patiems išsiaiškinti, kuo mažiau instrukcijų.

Kai kuriate savo svetainę naudodami šią programinę įrangą, jie jums teikia palaikymą visą parą.

Be išsamių pagalbos internete vadovų, kuriuose galite ieškoti atsakymų, jie siūlo ir įvairius asmeninės pagalbos kanalus:

Wix: Telefonas / el. Paštas

Kvadratas: Tiesioginiai pokalbiai / el. Paštas

Weebly: Telefonas / tiesioginiai pokalbiai / el. Paštas

Čia pateikiame „Squarespace“ palaikymo statistiką nuo 2016 m., Kad susidarytumėme supratimo apie paramos lygį:

interneto dizaino programinė įranga - erdvės palaikymasPalaikomosios „Squarespace“ statistikos duomenys 2016 m

Naudoti šią programinę įrangą yra taip paprasta, kad galėtumėte gauti tinkamą palaikymą, suteikdami šiek tiek daugiau pasitikėjimo savo galimybėmis naudoti jas kuriant gerą, funkcionalią svetainę. Sutinku?

7

Interneto svetainių kūrimo programinės įrangos kainodara – ar verta investuoti??

“Technologijos pigėja & pigiau. Tas pats pasakytina ir apie interneto svetainių kūrimo programinę įrangą – mėnesinis mokestis yra labai prieinamas.”

Aš’Teisėsiu į jį. Sukurti savo svetainę nebėra brangu.

Tiesą sakant, jūsų dienos „Starbucks“ įpročiai yra 20–30 kartų brangesni nei pradedant naudoti svetainių kūrimo programinę įrangą..

Tos tamsiai trigubos, ventiliškos, pusiau saldžios, liesos, mažai putos, sojos karamelės macchiatos.

Tiesą sakant, kai kuri geriausia programinė įranga leidžia nemokamai sukurti visą svetainę. Jie don’net nenustatykite laiko, kiek laiko galėsite jais naudotis.

Svarbiausia, kad jei norite daugiau įrankių arba galėtumėte pritaikyti tam tikrus dalykus, jūs’Jums reikės užsisakyti priemokos planą.

Bet jūs galite pradėti nuo priemokų plano, kuris siekia net 5 USD per mėnesį. Paslėptų mokesčių nėra.

Tu’Tereikia atsisakyti išgalvotos (netikros) kavos puodelio 1 dienai. Aš’Esu tikras, kad jūs su tuo susitvarkysite.

Žinoma, kuo aukštesnis planas, tuo daugiau funkcijų gausite prieigą.

Bet, mano nuomone, žemiau esanti interneto dizaino programinė įranga suteikia jums visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte paskelbti funkcionalią svetainę, net ir turėdami žemiausius savo planus.

Atminkite, kad jūs taip pat galite patekti į jų palaikymo komandas ir kad jų techniniai vaikinai sutvarkys visus techninius reikalus už jus, taigi jūs’t turi.

Jūsų „Builder“ funkcijos nemokamos „logo-wix-100x100“ Pradėkite nuo 5 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą Nemokami skelbimai Asmeninis domenas Neribotas pralaidumas Pradėkite nuo 5 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą Pradėkite nuo 12 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą Nemokami skelbimai Asmeninis domenas Neribotas pralaidumas Pradėkite nuo 12 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą weebly_logotype Pradėkite nuo 8 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą Nemokami skelbimai Asmeninis domenas Neribotas pralaidumas Pradėkite nuo 8 USD / mėn. Skaitykite kainų apžvalgą

* „Squarespace“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti prieš pirkdami.

Čia yra „Wix“, „Squarespace“ ir „Weebly“ kainų grafikai. Tiesiog spustelėkite juos, kad pamatytumėte jų kainų puslapius, kad suprastumėte, ką’įtraukta:

Wix

„Wix“ iš tikrųjų turi VIP planą, kuris suteikia jums aukščiausios kokybės palaikymą naudojant jiems skirtą VIP palaikymo liniją. Bet tai’Tai dar nėra kažkas, ką turite pasirašyti. Jei tu’norėdami naudoti „Wix“, galite pradėti nuo žemesnio plano, sukurti savo svetainę ir ją vykdyti, tada atnaujinti vėliau, jei norite.

Interneto svetainių kūrimo programinė įranga - „Wix“ kainodaraSpustelėkite, jei norite pamatyti daugiau informacijos apie kainodarą

Atminkite, kad galite prisiregistruoti ir naudoti „Wix“ nemokamai, ir jie to nepadaro’t nustatyti bet kokį laiko apribojimą.

Kvadratas

„Squarespace“ turi platų įvairių vartotojų planų spektrą.

Atminkite, kad turėdami visus 4 planus galite ne tik kurti neribotą kiekį puslapių, bet ir pasiekti „Squarespace“’s Viršiniai puslapiai, kurie leidžia sukurti 1 puslapių ieškiklį jūsų svetainei. Šiais laikais gana populiarūs yra 1 puslapių ieškotojai, kuriuose galite išdėstyti savo turinį keliose skiltyse viename nustatytame puslapyje.

Aukštesni planai (26 USD / 40 USD) yra skirti elektroninės prekybos tinklalapiams. Taigi, jei jūs’Jei jus domina internetinės parduotuvės kūrimas, tai turėtumėte pasidomėti.

Interneto svetainių kūrimo programinė įranga - kvadratinių erdvių kainodaraSpustelėkite, jei norite pamatyti daugiau informacijos apie kainodarą

Weebly

Weebly’aukščiausi planai (Verslas & Spektaklio planas) skirtas žmonėms, norintiems sutelkti dėmesį į internetinės parduotuvės kūrimą. Jei jūsų svetainė laimėjo’negali būti naudojamas nieko parduoti, tada turėtų pakakti „Starter“ ar „Pro“ planų.

Atminkite, kad vis tiek galite parduoti produktus pagal jų „Starter“ ar „Pro“ planus, tačiau jums prieinamos el. Prekybos funkcijos yra ribotos. Bet tai’Tai geras būdas pradėti išbandyti dalykus.

Interneto svetainių kūrimo programinė įranga - internetinė kainodaraSpustelėkite, jei norite pamatyti daugiau informacijos apie kainodarą

Atminkite, kad juos visus galite nemokamai išbandyti.

Galite juos išbandyti nemokamai ir, jei jaučiatės patogiai, pasirašykite pagal vieną iš jų planų.

Aš siūlyčiau pradėti nuo žemesnio plano ir dirbti toliau. Visada galite atnaujinti vėliau, per daug neįsipareigodami.

8

Išvada – jums nebereikia pabrėžti, kaip sukurti svetainę

Tikiuosi, kad šis straipsnis parodė jums, kad jums nebereikia bijoti kurti savo (pirmąją) svetainę.

Šiuolaikinės technologijos pakeitė daugelio dalykų veikimą, įskaitant internetinių svetainių kūrimą.

Tiesiog pagalvok apie tai taip. Šiais laikais labai lengva palaikyti ryšį su draugais ir šeima per „Facebook“ ar kitus socialinius kanalus.

Jei tu’Jei esate tingus, vos keliais paspaudimais galite įsigyti maisto prekių ar karštų patiekalų tiesiai į priekines duris.

„Amazon“ pristato jums produktus naudodama dronus. Savarankiškai važiuojantys automobiliai. Dirbtinis intelektas.

Atsižvelgiant į tai, kokia šiuolaikiška technologija yra šiais laikais, galimybė lengvai ir be vargo kurti svetaines – skamba gana menkai, atsižvelgiant į sudėtingesnę dalykų schemą..

Tad geriau patikėkite – kurti svetaines šiais laikais yra lengva.

Su pirmaujančia interneto dizaino programine įranga, tokia kaip Wix, „Square“ ir „Weebly“ jums nebereikia džiaugtis technologijomis (pvz., kodavimu ar serverio valdymu).

Jie’jums labai lengva tiesiog prisijungti prie jų programinės įrangos internete ir vilkite ir mesti kelią į svetainės paskelbimą.

Jūs taip pat don’nereikia pabrėžti dizaino, kaip jie visi siūlo jums puikiai atrodančių dizaino šablonų kolekcijas. Šie šablonai leis jums pradėti nuo galvos, taigi net jūsų draugai bus sužavėti (net jei ir jūs’vėl negerai su dizainu).

Šios programinės įrangos naudojimas taip pat nėra brangus. Jei galite sau leisti kokteilį pernakvoti, tikrai galite sau leisti pasinaudoti šių svetainių kūrėjų pranašumais.

Donas’pamiršti, kad jie turi tam skirtas palaikymo komandas padėti jums taip pat. Tai suteiks jums pasitikėjimo savimi pradėti kurti internetinę kelionę.

Jei tu’noriu sužinoti daugiau apie kai kurias iš šių programinės įrangos, čia yra palyginimo lentelė, kurioje mes’Jūs pabrėžėte kai kuriuos svarbiausius jūsų skirtumus.

Laimingas interneto svetainės kūrimas!

9

Interneto svetainių kūrimo programinė įranga – DUK

Kas yra lengviausia interneto dizaino programinė įranga?

Jei tu’Ieškodami labai aiškaus ir sklandaus internetinių svetainių kūrimo patyrimo, jūs tikrai galite’t suklysti Weebly. Jų redaktorius yra paprastas naudoti ir labai greitas.

Nors tai tiesa, prieš apsispręsdami dėl savo galutinio pasirinkimo, rekomenduojame pažaisti su keletu svetainių kūrėjų. Norite įsitikinti, kad jūsų pasirinktą tikrai lengva naudoti.

Kuri interneto dizaino programinė įranga teikia geriausias klientų palaikymo galimybes?

Tiek Wix ir „Weebly“ teikia fantastišką klientų palaikymą. Mums labai patinka „Wix“’s Pagalbos centras – jie turi atsakymą už beveik viską!

Kas yra pigiausia interneto svetainių kūrimo programinė įranga?

Tiek „Wix“, tiek „Weebly“ siūlo nemokamus planus, kad galėtumėte pradėti nuo nieko! Jie abu siūlo pagrįstos kainos mokamus priemokų planus, kuriuos tikrai verta apsvarstyti, jei norite suteikti savo svetainei papildomą postūmį!

Kuri interneto dizaino programinė įranga turi geriausius šablonus?

„Squarespace“ yra gerai žinomas kaip į dizainą orientuotas svetainių kūrėjas. Visi jų šablonai gali padaryti jūsų svetainę nuostabiai profesionalią.

Kitas svetainių kūrėjas su įspūdingais šablonais yra „Wix“ – jų asortimentas viršija 510, taigi jūs’vėl sugadintas dėl pasirinkimo!

Kuri interneto dizaino programinė įranga yra pati mobiliausia?

Kvadratas’Visi šablonai yra pritaikyti mobiliesiems, tai reiškia, kad jie atrodo pritrenkiančiai visuose įrenginiuose, įdedant tik nedaug pastangų arba nesistengiant.

Be to, „Wix“ turi atskirą redaktorių mobiliesiems, kuris suteikia jums galimybę valdyti, kaip jūsų svetainė atrodo mobiliesiems. Tai reiškia, kad prireikus galite atnaujinti ir pataisyti dalykus savo mobiliojoje versijoje nepriklausomai nuo darbalaukio versijos.

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map