3 paprasti kriterijai, padėsiantys jums pasirinkti svetainės šablono dizainą

svetainės šablono dizainasAr kada beviltiškai žvilgtelėjote į šablonų dizaino kolekciją, jausdamasis šiek tiek aštresnis, stebėdamasis savimi, “Iš kur aš žinau, kurį turėčiau pasirinkti?”


Donas’t manote, kad kuo daugiau interneto svetainių šablonų žiūrėsite, tuo labiau jie atrodys vienodi?

Leisti’tai tiesiog pašalink tai iš kelio… tu’Tu ne pats geriausias dizaineris – ir tu’vėl ne keista.

Tai’Įprasta pasirinkti savo svetainės dizainą, dažnai jaučiatės priblokšti.

Šablono pasirinkimas savo svetainei suprojektuoti gali būti labai įdomus, visiškai pribloškiantis arba daugumai žmonių – kažkur tarp jų.

Nors dauguma svetainių kūrėjų ir elektroninės prekybos platformų siūlo daugybę įvairių dizaino variantų, iš kurių galite rinktis, o kai kurie netgi siūlo trečiųjų šalių premium šablonus, kuriuos galite įsigyti, -’Nesunku paskęsti neva begalinių pasirinkimų jūroje, ypač jei jūs to nedarote’dizainas neturi aštrių akių.

Čia’Geros naujienos – šį bauginantį procesą iš tikrųjų galima supaprastinti!

Mes sukūrėme kriterijų rinkinį, kurį naudojame teikdami šablonų dizaino pasiūlymus, kurie padės išsiaiškinti visas projektavimo galimybes.

Štai 3 kriterijai, kurių turėtumėte užduoti sau, kurie padės jums rasti tinkamą jūsų svetainės dizainą:

 1. Turinio pločio dizainas
 2. Pagrindinio puslapio antraštės dizainas
 3. Meniu juostos dizainas

Skaitykite toliau, kai plečiame šiuos pagrindinius dalykus.

1. Kokį turinio plotį turėčiau pasirinkti??

“Viso pločio turinio sritis gerai tinka kūrybiniams, šiuolaikiniams dizainams. Dėžutės pločio turinio sritis labiau tinka tradiciniams, į verslą orientuotiems dizainams.”

Apskritai, šiais laikais dauguma šablonų dizainų siūlo 2 tipų turinį:

(1) viso pločio ir (2) dėžutės pločio

Visas plotis yra tada, kai fono vaizdas tęsiasi visu jūsų kompiuterio ekrano pločiu – nuo kairiojo ekrano krašto iki dešiniojo krašto. Taigi atsiranda jausmas, kad jūsų svetainės turinys neturi ribų.

„Plotis dėžutėje“ reiškia, kai jūsų turinys turi matomą rėmelį kairėje ir dešinėje ekrano pusėse. Taigi atrodo, koks turinys “dėžutėje” į nustatytą plotą.

Čia yra keletas iliustracijų, kurias galite pamatyti:

svetainės šablono dizainas - visas plotisVisas plotis

 • Labai populiarus interneto svetainės išdėstymo tipas.
 • Labai gerai tinka reaguojantiems į mobiliuosius šablonus ir grafinėms sunkiosioms svetainėms.
 • Platesnis plotis leidžia įrengti daugiau skirtukų meniu juostoje.
 • Kai fono vaizdas automatiškai prisitaiko prie ekrano, turinio padėtis vaizdo viršuje gali pasikeisti, atsižvelgiant į jūsų lankytojų dydį ir ekrano skiriamąją gebą.’ kompiuterio ekranas. Kai kuriems žmonėms tai gali erzinti.

Pastaba: Naudodamiesi reaguojančiu dizainu, atminkite, kad turinio orientacija ir derinimas gali keistis atsižvelgiant į žiniatinklio naršyklę ar įrenginį, kuriame svetainė yra žiūrima..

svetainės šablono dizainas - dėžutės plotisPakuotės plotis

 • Tradicinis svetainių dizainas su profesionaliu, į verslą orientuotu jausmu.
 • Pateikia fiksuotą turinio plotį. Tai leidžia turinio rodymui ir pozicijai išlikti santykinai tokiems pat esant skirtingiems monitoriaus dydžiams ir skiriamąja gebai, taigi jums nereikia’nesijaudinkite dėl skirtingų žmonių, turinčių skirtingą regėjimo patirtį
 • Dėžutės pločio dizainas veikia geriausiai, jei norite, kad jūsų turinio rodymas būtų nuoseklus ir labiau nuspėjamas visais dydžiais ir skiriamąja geba.

Taigi galvok apie tai, kaip nori jaustis tavo svetainė.

Ar norite pavaizduoti kūrybingesnį, šiuolaikiškesnį dizainą? Jei taip, viso pločio dizainas veiks gerai.

Ar norite, kad jūsų svetainė jaustųsi labiau tradicinė, labiau orientuota į verslą? Jei taip, atsiremkite į dėžutės pločio dizainą.

Atminkite, kad tai tik plati nykščio taisyklė. Verslo svetainė vis dar gali gerai dirbti su viso pločio dizainu ir atvirkščiai. Bet jei tu ne’Nežinote nuo ko pradėti, mūsų aukščiau pateiktas pasiūlymas yra geras būdas pradėti.

2. Kuris pagrindinio puslapio antraštės išdėstymas tinka man?

“Tinkamo pagrindinio puslapio antraštės dizaino pasirinkimas yra labiau strateginis, o ne dizaino sprendimas. Tai priklauso nuo to, kokį verslą turite.”

Didžioji dalis svetainių’ Pagrindiniai puslapiai turi tam tikrą antraštės dizainą. Tai’tai yra skiltis link jūsų pagrindinio puslapio viršaus, paprastai tai pirmas dalykas, kurį jūsų lankytojai pamatys apsilankę jūsų svetainėje.

Svetainės šablono dizainas - antraštėŠis dizainas’Antraštės viršuje yra vaizdas ir tekstas perdengtas. Spustelėkite, jei norite pamatyti šį „Wix“ šabloną.

Daugelyje tinklalapių šablonų yra sukurta tam tikra pagrindinio puslapio antraštė. Šiose antraštėse gali būti statiškų vaizdų, skaidrių demonstracijų ar net leisti vaizdo įrašus.

Tačiau don’nereikia blaškytis dėl gražių paveikslėlių ar prašmatnių piešinių – reiškia, nereikia’be proto rinkitės antraštės dizaino tipą, kuris jus labiausiai sužavėjo!

Tai’labai svarbu apsvarstyti, ar galiausiai pasirinksite jūsų pasirinktą pagrindinio puslapio antraštę padėti arba skauda tavo reikalas.

Kuris antraštės dizainas pasirinksite, yra strateginis sprendimas, labiau nei dizaino sprendimas.

Kruopščiai suprojektuota pagrindinio puslapio antraštė sėkmingai perteiks jūsų lankytojams jūsų pagrindinę žinutę. Tai’pirmas dalykas, kurį pamatys jūsų lankytojai, ir jūs turite labai trumpą laiką sudaryti gerą pirmąjį įspūdį.

Dažniausiai jūsų lankytojai priims greitą sprendimą, ar jie nori likti jūsų svetainėje, ar spustelėti “atgal” mygtuką ir palikite savo svetainę.

Jūsų antraštės skiltyje turi būti supratimas ir supratimas apie tai, kas jūs esate’viskas apie, o ne tiesiog atrodyti gražiai.

Dabar, kai suprantate antraštę’vaidmuo ir jo svarba padedant lankytojams geriau suprasti jus, kaip jūs pasirenkate?

Skirtingų tipų svetainėms geriausiai tinka skirtingos antraštės.

Mes’Parodysiu jums įprastus antraščių tipus ir tai, koks verslas iš jų būtų naudingiausias:

1. Statinio antraštės vaizdas be turinio

Svetainės šablono dizainas - antraštė nėra turinioŠis dizainas’antraštėje yra vaizdas be jokio kito turinio. Spustelėkite, jei norite pamatyti šį „Wix“ šabloną.

Kas turėtų tuo naudotis?

Statinė vaizdo antraštė turėtų būti naudojama TIK tose svetainėse, kurios, norint pritraukti klientus, labai priklauso nuo gražių nuotraukų – portfelis, viešbutis, restoranas, kai kurie fiziniai produktai ar grafikai imlios svetainės.

Pvz., Jei jums priklauso lova & pusryčių verslas, jūsų svetainė turėtų pasveikinti jūsų svečius su patraukliu jūsų apgyvendinimo įvaizdžiu. Tai, kaip jūsų verslas pasirodys jūsų svetainėje, turės tiesioginės įtakos jūsų lankytojams’ sprendimas likti prie savo lovos & pusryčiai.

Svetainės šablono dizainas - antraštės nėra turinio pavyzdžioSpustelėkite, jei norite pamatyti daugiau panašių šablonų

Tokiu atveju prasminga naudoti šablono dizainą, kuriame yra didelis arba viso puslapio statinio antraštės vaizdas, nes norite sukurti nuostabų vizualinį pirmąjį įspūdį savo lankytojams.

Vaizdinis “žinutė” gali paversti patirtimi, kurią jie gali turėti, jei apsistos jūsų namuose.

Kas neturėtų tuo naudotis?

Jei jūsų verslui reikalingas tekstas, kuriame paaiškinama, ką darote ir kaip galite padėti savo klientams, pasikliauti vien tik statinio antraštės atvaizdu nėra idealu.

Statinis antraštės vaizdas gali užimti daug vertingos vietos “Aukščiau už lango” – iš esmės ekrano sritis, kurią lankytojai mato pirmą kartą nusileisdami į jūsų svetainę.

Taigi, jei jūsų verslas reikalauja tam tikro teksto, kad paaiškintų, kas jūs esate ir kas jūs’vėl viskas, tada pasikliaudami vien tik statiniu antraštės atvaizdu (be atvaizdo turinyje) lankytojai gali šiek tiek susipainioti dėl to, ką darote..

Pasikliaudami vien tik įvaizdžiu, kad galėtumėte pranešti apie savo svetainę, gali būti naudinga tokioms įmonėms kaip restoranai, viešbučiai ar įmonės, kurios daugiau susijusios su “gyvenimo būdas”. Bet taip nėra’t visada dirba daugelyje kitų verslų. Tokiems verslams jūs’Reikės pasikliauti ne tik įvaizdžiu.

Užduokite sau šį klausimą – ar jūsų svetainę lengva paaiškinti naudojant paprastą vaizdą be jokio teksto?

2. Statinis antraštės vaizdas su turiniu

Svetainės šablonų dizainas - vaizdo turinysŠis dizainas’antraštėje yra vaizdas su kitu turiniu (tekstu & mygtukai). Spustelėkite, jei norite pamatyti šį „Wix“ šabloną.

Kas turėtų tuo naudotis?

Tokio tipo tinklalapio antraštės gali būti naudingos visoms svetainėms – tai yra saugiausias pasirinkimas, jei to nepadarysite’Nežinau, ką pasirinkti.

Statinė vaizdo antraštė su turiniu suteikia jums 4 esminiai elementai kurie gali efektyviai apibūdinti jūsų verslo prasmę tiesiogiai aukščiau:

 • Antraštė
 • Pagalbinė pastraipa
 • Raginimas veikti (ką norite, kad lankytojai darytų toliau)
 • Atraminis vaizdas

Antraštės atvaizdas turėtų atlikti pagrindinį vaidmenį, o ne būti pagrindinis dėmesys. Tai turėtų parodykite savo antraštę, pastraipa ir pagrindinis raginimas veikti kartu su įvaizdis, kuris sustiprina jūsų verslo misiją.

3. Skaidrių demonstracijos antraštė su turiniu

Svetainės šablono dizainas - antraštės skaidrių demonstracijaŠis dizainas’„S“ antraštė yra skaidrių demonstracija, kurioje rodomi įvairūs vaizdai. Spustelėkite, jei norite pamatyti šį „Wix“ šabloną.

Kas turėtų tuo naudotis?

Skaidrių demonstracijos antraštė geriausiai tinka įmonėms, kurios patenkina įvairius klientų tipus arba turi keletą pagrindinių paslaugų ar produktų.

Jei jūsų įmonėje yra skirtingi sprendimai dėl daugybės klientų demografinių rodinių, skaidrių demonstracijos antraštė leidžia organizuotai parodyti jūsų verslo produktus / paslaugas..

1 pavyzdys: Wix skirta žmonėms, kuriems reikalinga svetainė įvairiais tikslais

2 pavyzdys: „ThemeKingdom“ siūlo temas skirtingo tipo įmonėms

Taigi, jei jūsų verslas skirtas kelioms skirtingoms klientų bazių grupėms arba jei siūlote įvairių produktų / paslaugų, tada skaidrių demonstracija pagrįsta antraštė gali būti tinkama, jei norite nukreipti daugybę klientų grupių arba parodyti savo pasiūlymų įvairovę..

4. Vaizdo įrašo PAGRINDINĖ antraštė

Svetainės šablono dizainas - vaizdo antraštėŠis dizainas’antraštė yra vaizdo įrašas. Spustelėkite, jei norite pamatyti šį „Wix“ šabloną.

Kas turėtų tai naudoti:

Vaizdo įrašo fono antraštė gerai paaiškina jūsų verslo misiją, nes patraukliai apibūdina jūsų verslo procesą.

Judantys vaizdai ar vaizdo įrašai yra labai veiksmingi patraukiant žmones’dėmesį, Taigi nenuostabu, kad daugelis sėkmingų svetainių naudoja vaizdo įrašų fonus, kad padidintų įtraukimo lygį ir prekės ženklo žinomumą.

Daugumai mažų įmonių gali būti naudingos vaizdo fono antraštės, kai jos naudojamos teisingai.

Čia yra keletas patarimų, kuriuos reikėtų atsiminti, jei nuspręsite savo svetainėje naudoti vaizdo įrašo fono antraštės dizainą:

 1. Naudokite kontekstinį vaizdo įrašą, kuriame yra pranešimas – Don’t pasirinkti atsitiktinius vaizdo įrašus. Pasirinkite vaizdo įrašus, palaikančius jūsų misiją, žinią ar nuotaiką. Tai ypač efektyvu, jei esate gyvenimo būdo prekės ženklas.
 2. Naudokite unikalų vaizdo įrašą, o ne įprastą vaizdo įrašą suteikti jūsų svetainei daugiau asmenybės ir užmegzti ryšį su savo auditorija.
 3. Naudokite aukštos kokybės vaizdo įrašą, kuris turi didelę produkcijos vertę – Don’nenaudokite vaizdo įrašų, kurių vaizdo kokybė yra prasta, nes tai blogai atspindi jūsų verslą.
 4. Laikykite trumpą vaizdo įrašą ir vaizdo įrašo failą mažiau nei 6 MB. Didelis vaizdo failas gali drastiškai sulėtinti jūsų svetainę’krovimo greitis.

Čia pateikiami keli svetainių, kuriose vaizdo įrašų antraštės naudojamos labai efektyviai, pavyzdžiai:

išankstinės sveikatos vaizdo antraštės pavyzdysPrielaida sveikata

Laukinis Renfrovas

3. Kurį meniu juostos dizainą turėčiau pasirinkti??

“Meniu juosta gali neatrodyti svarbi, tačiau ji iš tikrųjų daro įtaką lankytojų supratimui apie jus ir jūsų prekės ženklą.”

Daugelis žmonių, rinkdamiesi svetainės šabloną, linkę nukreipti savo dėmesį netinkama linkme. Dizainas yra svarbus, bet dizaino naudingumas išstumia estetiką kiekvieną kartą.

Vienas labiausiai neįvertintų svetainės dizaino elementų yra meniu juostos dizainas. Tai apima meniu juostos tipus, vietą ir išdėstymą.

Tai’Svarbu pasirinkti tai, kas tinka jūsų verslui’ poreikiai.

Kodėl meniu juostos dizainas yra tokia svarbi jūsų temos dalis?

Meniu yra pagrindinis įrankis, kurį auditorija naudos naršydama jūsų svetainėje. Tai sukuria kelio žemėlapį, padėsiantį lankytojams apsilankyti jūsų svetainėje ir ten, kur jie turėtų nukreipti savo dėmesį.

Jei lankytojas apsilankė jūsų svetainėje ir negalėjo’Nesiaiškinkite, kur rasti informacijos, kurios jie ieško, tada jūsų svetainė iš esmės nepavyko apgailėtinai… kad ir kaip gerai tai atrodytų!

1. Daryk’s & Donas’ts meniu juostos dizainas

Daryk’s:

 1. Pasirinkite švarų, paprastą dizainą, kuris palengvina jūsų meniu skirtukų skaitymą ir prieigą prie jų.
 2. Naudokite tokią spalvą’Akį lengviau matyti kaip jūsų meniu foną (nieko per daug ryškaus ar prašmatnaus). Paryškinkite meniu skirtuko tekstą su kontrastinga spalva, kad jie išsiskirtų. (Jei žiūrite, žiūrėkite skilties skyrių tiesiai žemiau’vėl negerai renkantis spalvas.)
 3. Sukurkite savo puslapių hierarchiją. Išdėstykite savo puslapius mažėjančia svarba iš kairės į dešinę (svarbiausi puslapiai eina į kairę).

Donas’ts:

 1. Donas’neužkimškite savo meniu per daug puslapių skirtukų. Pateikite tik tuos puslapius, kurie yra būtini jūsų verslui. Tai’Nesunku pridėti daugiau puslapių kaip jūs’aistringai domėkitės savo verslu. Bet tai gali priblokšti jūsų lankytojus.
 2. Donas’nenaudokite atitraukiamo fono, dėl kurio meniu skirtukai tampa sunkiai skaitomi. Kai kurie žmonės mėgsta pridėti įmantrius fono paveikslėlius / raštus į meniu juostas. Donas’t tai padaryk!
 3. Donas’nenaudokite mažų šriftų ar pernelyg įmantrių šriftų dizainų, kurie lankytojams tampa sunkūs skaitomi. Tai gali erzinti!

2. Pasirinkite JŪSŲ meniu juostos padėtį

Suprasdami, kaip norite, kad jūsų svetainės lankytojai patirtų jūsų svetainę, nurodysite, kokį meniu juostos dizainą turėtumėte pasirinkti.

1. Fiksuoto meniu meniu juosta (meniu juosta visam laikui yra fiksuota puslapio viršuje)

Svetainės šablono dizainas - fiksuotas meniuSpustelėkite paveikslėlį, kad pamatytumėte šį „Wix“ šabloną.

Tai geriausiai tinka svetainėms, turinčioms daug turinio (iš esmės labai ilgi puslapiai). Jei meniu juosta pritvirtinama puslapio viršuje arba šone, lankytojai gali greitai persijungti iš vieno puslapio į kitą, nereikia pereiti į viršų..

Jei jūsų svetainė to nedaro’t neturi ilgų puslapių (ne per daug turinio), tada turėdami fiksuotą meniu juostą puslapio viršuje, jis tampa mažiau efektyvus (ir šiek tiek beprasmis). Tu’Jei neturite, turėsite daugiau šablonų dizaino variantų’nenaudokite fiksuotos padėties meniu juostos dizaino. Apsvarstykite, ar jūsų svetainei tikrai reikia šios funkcijos.

2. Viršutinė horizontalioji meniu juosta

Svetainės šablono dizainas - viršutinis meniuSpustelėkite paveikslėlį, kad pamatytumėte šį „Wix“ šabloną

80% svetainių naudoja šį tradicinį meniu juostų dizaino stilių. Tai’populiarus, nes yra efektyvus.

Žmonės yra pasirengę eiti į puslapio viršų, kai jie ieško meniu juostos. Meniu juostos plotį riboja naršyklės plotis.

Tai’Tai labai klasikinis meniu juostos dizainas, ir jūs galite’klysti dėl šio stiliaus dažniausiai.

3. Šoninė vertikali meniu juosta

Svetainės šablono dizainas - šoninis meniuSpustelėkite paveikslėlį, kad pamatytumėte šį „Wix“ šabloną

Meniu juosta šone yra gana populiari grafikos reikalaujančiose svetainėse (tokiose kaip portfelis, restoranas, salonas, SPA ir kt.).

Vertikalios meniu juostos yra ypač veiksmingos, jei jūsų svetainėje yra daug meniu skirtukų, kuriuos norite rodyti, arba jei meniu juostų pavadinimai yra ilgesni nei įprasta.

Saugokitės, kad kai kurie svetainės šablonai turi “fiksuotas” vertikali šoninė meniu juosta, todėl galite riboti, kiek skirtukų galite pridėti. Kai kuriuose dizaino šablonuose yra slenkama vertikali meniu juosta, todėl skirtukų, kuriuos galite rodyti, skaičius yra neribotas.

4. Apatinė horizontalioji meniu juosta

Svetainės šablono dizainas - apatinis meniuSpustelėkite paveikslėlį, jei norite pamatyti šį šabloną iš „Squarespace“

Šis meniu juostos išdėstymas nėra per daug įprastas. Tai ypač gerai tinka grafinėms svetainėms, kuriose norite, kad lankytojai sutelktų dėmesį į tiesioginį turinį, užuot instinktyviai pradėję ieškoti meniu juostos.

Kai meniu juosta dedama puslapio apačioje, ji pašalina bet kokius regėjimo sutrikimus ir priverčia lankytojus sutelkti dėmesį į tiesioginį turinį, esantį priešais juos. Šį meniu juostos dizainą pamatysite fotografijos ir portfelio svetainėse (interjero dizainas, architektūra, menininkai ir kt.).

Šis meniu juostos stilius taip pat gerai veikia, jei turinio srityje pateikiate daug nuorodų, kurios nukreipia lankytojus į svetainę. Tokiu būdu jūs mažiau pasitikite meniu juosta, nes nukreipiate lankytojus į skirtingus puslapius naudodamiesi nuorodomis puslapyje.

3. Logotipo padėties nustatymas

Logotipo išdėstymas nėra atsitiktinis. Tai, kaip išdėstytas jūsų logotipas, iš tikrųjų daug pasako apie jūsų verslo tikslą.

1. Logotipas dedamas tame pačiame lygyje / eilutėje kaip ir jūsų meniu juosta

svetainės šablono dizainas - logotipas meniu

Šis dizainas geriausiai tinka svetainėms, kuriose daugiau dėmesio skiriama savo produktų ar paslaugų reklamai, o mažiau skiriama verslo prekės ženklui. Kadangi logotipas yra tame pačiame lygyje arba yra meniu juostoje, logotipo dydis yra ribotas.

Tai taip pat dizainas, kurį dažniausiai naudoja B2B (verslas verslui) tipo verslas, kur prekės ženklo kūrimas ir rinkodara yra mažiau dėmesio nei mažmeninės prekybos įmonėse..

Žinoma, logotipas (prekės ženklas) vis dar yra svarbus, tačiau tik mažiau ryškus, nes logotipo dydį riboja meniu juosta.

2. Logotipas, įdėtas į meniu juostos vidurį (po juo arba virš jo)

Svetainės šablono dizainas - logotipas išoriniame meniuSpustelėkite norėdami pamatyti šį šabloną

Jei esate orientuoti į prekės ženklo identiteto kūrimą, tai yra efektyviausias dizaino pasirinkimas, nes jūsų logotipas yra matomiau.

Jūsų logotipo dydžiui taikomi mažesni apribojimai, todėl lankytojai labiau linkę į tai atkreipti dėmesį.

Šis logotipo išdėstymas yra gana populiarus mažmeninės prekybos įmonėse, nes jie naudoja įvairius rinkodaros metodus, kad sukurtų prekės ženklo identitetą ir skatintų prekės ženklo lojalumą.

Taigi pagalvokite, kaip norite išdėstyti savo logotipą. Ar labiau orientuojatės į prekės ženklo kūrimą? Jei taip, įdėję logotipą virš arba žemiau meniu juostos, galite padėti pasiekti šį tikslą.

Pasirinkite savo svetainės šablono dizainą – leiskite’s Taikykite tai, ką aptarėme

Dabar, kai mes’aptarėme 3 kriterijus, padėsiančius jums pasirinkti tinkamą svetainės šablono dizainą, tegul’Įdiekite šį procesą praktikoje, kad galėtumėte išsiaiškinti, kas jums ir jūsų verslui tinka.

Taip pat parodysime 2 pavyzdžius, kad galėtumėte pamatyti, kaip procesas gali būti naudingas jums. Mes’Taip pat pateiksite keletą gerų šaltinių, kur pradėti ieškoti žemiau pateiktų šablonų.

1 veiksmas: išsirinkite geriausią savo svetainės derinį:

 1. Turinio pločio dizainas
  • Visas plotis – šiuolaikiškesnis vaizdas
  • Pakuotės plotis – labiau tradicinis vaizdas
 2. Pagrindinio puslapio antraštės išdėstymo dizainas
  • Statinis vaizdas (nėra turinio) – jei vienas vaizdas gali veiksmingai papasakoti jūsų prekės ženklo istoriją
  • Statinis vaizdas (su turiniu) – jei jums reikia teksto antraščių, kad paaiškintumėte, ką daro jūsų verslas – dažniausiai
  • Skaidrių demonstracija – išryškinti kelis klientų tipus, į kuriuos nukreipiate, arba įvairius jūsų siūlomus produktus / paslaugas
  • Vaizdo įrašų fonas – jei vaizdo įrašas veikia gerai, papasakokite savo prekės ženklo istoriją. Peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kaip tai padaryti’s ir don’t., kaip nustatyti vaizdo įrašo foną savo svetainėje, įskaitant tai, kur rasti vaizdo įrašus ar šablonus, į kuriuos įmontuotas vaizdo fonas.
 3. Meniu juostos dizainas
  • Įsitikinkite, kad ją lengva perskaityti – paprastos fono spalvos ir paprastų šriftų kontrastingos spalvos
  • Meniu padėtis:
   • Fiksuota padėtis – jei turite ilgus slinkties puslapius. Lankytojams lengva rasti meniu juostą.
   • Horizontali (viršuje) – svetainė su ribotais meniu juostos elementais (mažiau nei 8 elementais) – dažniausia pozicija
   • Vertikali (šoninė juosta) – skirta daug grafikos reikalaujančiam dizainui su daugybe meniu juostos elementų
   • Horizontalus (apačia) – skirtas daug grafikos reikalaujančiam dizainui, kai norite, kad lankytojai iškart sutelktų dėmesį į turinį
  • Logotipo padėtis:
   • Tas pats lygis kaip meniu juostoje – mažiau prekės ženklo & suteikia daugiau vietos turiniui
   • Virš arba žemiau meniu juostos – daugiau prekės ženklo naudojimo efekto, nes logotipas yra didesnis, tačiau sumažina vietos turiniui

Pavyzdžiai:

 1. Restoranai: Aukštos kokybės vaizdai ir vaizdo įrašai yra langas klientams’ skrandžiai.

  • Turinio plotis – viso pločio turinio dizainas, nes jis atrodo šiuolaikiškesnis ir išties pabrėžia grafiką
  • Antraštės išdėstymas – statinis vaizdas be turinio, kad būtų rodomi patys geriausieji jūsų restorano vaizdai’s patiekalų.
  • Meniu juostos padėtis – horizontali viršutinė arba apatinė, arba vertikali šoninė juosta gali gerai veikti.
  • Logotipo padėtis – pasirinkite centruotą logotipą virš arba žemiau meniu juostos, kad pabrėžtumėte prekės ženklą.
 2. Asmeninis treneris: Pasiūlykite aiškų savo paslaugų ir pranašumų aprašą.

  • Turinio plotis – viso pločio turinio dizainas, kad būtų parodytas tinkamo vaizdo pranašumas.
  • Antraštės išdėstymas – statinis vaizdas su turiniu, kuriame yra antraštė, pastraipa ir raginimas veikti (paaiškinantys, ką darote, nauda ir kaip prisiregistruoti).
  • Meniu juostos padėtis – horizontali viršutinė dalis (fiksuota padėtis taip pat tinka, jei turite daugiau turinio), nes vertikali šoninė juosta arba horizontali apačia gali būti šiek tiek per kūrybinga / meniška.
  • Logotipo padėtis – tas pats lygis, kaip meniu juostoje, norint sukurti profesionalų vaizdą ir sukurti trumpesnį meniu juostos dizainą.

Dabar, kai jūs turite išankstinį supratimą apie tai, ką jūs’Ieškodami naujo, galite vėl pradėti naršyti po šablonų dizainus, tačiau naudinga tai, kad galėsite atsijoti dizainus, kurių nereikia’neatitiks jūsų kriterijų.

Susiaurinti sąrašą reikės šiek tiek laiko, bet bent jau dabar turite kažkokią kryptį.

2 veiksmas: susiaurinkite sąrašą iki 1 arba 2 pasirinkimų

Kartą jūs’jis sudarė galimų kandidatų į dizainą sąrašą’Laikas pasirinkti vieną ar du jums labiausiai patinkančius šablonus.

Tačiau vis tiek gali būti sudėtinga priimti galutinį sprendimą, prieš tai nesiėmus interneto svetainės šablonų “bandomasis važiavimas”.

Jei naudojate nemokamus dizaino šablonus, pabandykite įterpti šiek tiek turinio į kiekvieną dizainą, kad galėtumėte pamatyti, kuris jums labiau patinka. Atsižvelgiant į tai, kad šablonai yra nemokami, tai suteikia jums galimybę dirbti su kiekvienu šablonu ir juos išbandyti.

Niekada nežinai, kuris tau labiau patinka, kol iš tikrųjų su jais nedirbsi – kaip ir bandydamas vairuoti automobilį. Tai bus verta jūsų laiko.

Jei naudojate mokamą dizaino šabloną, galbūt negalėsite išbandyti dizaino. Jeigu tai’Tokiu atveju patariame išstudijuoti kiekvieną šabloną’demonstravimo svetainę ir aprašymus, kad nuspręstumėte, ar šis dizainas gali būti naudingas jums.

Tai bus šiek tiek azartas, ypač tai, kad mokamas dizainas paprastai kainuoja nuo 50 USD iki 150 USD. Bet jei rasite ką nors, kas jums tikrai patinka, ir tinkamai jį patikrinate (jei iš tikrųjų nepabandėte projekto), gali būti verta rizikuoti.

Išvada & „Key take Aways“

Tinkamo tinklalapio šablono dizaino pasirinkimas yra toks pat, kaip namo pirkimas – klaidinantis kartais ir jūs’vėl bijau tavęs’Aš padarysiu klaidingą pasirinkimą.

Greičiausiai laimėjai’nerasite to tobulo dizaino šablono, kuris patenkins jūsų 10 puslapių norų sąrašą. Tai “vienaragis” dizainas tikriausiai ne’t egzistuoja, nebent esate pasiruošęs išleisti tūkstančius individualizuotos svetainės dizainui.

Papildoma pastaba: jei jūsų verslas dar neuždirba daug pinigų, mes labai patariame nesamdyti svetainės dizainerio (mūsų argumentus skaitykite čia).

Tačiau, jei laikysitės sistemingo požiūrio, pavyzdžiui, įgyvendinsite 3 aukščiau aprašytus kriterijus, tai gali padėti susiaurinti jūsų pasirinkimą nuo šimtų dizainų iki keliolikos. Tai savaime yra didelė pergalė, tiesa?

Tada turėtumėte juos išbandyti, jei jų galima įsigyti nemokamai.

Čia yra keletas labai rekomenduojamų svetainių kūrėjų, nuo kurių galite pradėti, kurie visi jums siūlo nemokamus dizaino šablonus.

Haven’Ar girdėjai apie juos? Mes’Parodysiu jums paprastas taisykles, kurias naudojame pasirinkdami jums geriausią svetainių kūrėją.

Prisiminti: Pasirinkite dizainą remdamiesi tuo, ko reikia jūsų svetainei, o ne paprasčiausiai tuo, kas, jūsų manymu, atrodo “graži”.

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map