8 patarimai, kaip dirbti su žiniatinklio dizaineriu: nustatykite savo svetainę sėkmei

patarimai, kaip dirbti su žiniatinklio dizainerio pateiktu įvaizdžiuŠis straipsnis padės jums gauti naudingiausią ir naudingiausią patirtį dirbant su interneto dizaineriu.


Nors svetainių kūrėjai yra greitas, lengvas ir pigus būdas sukurti svetainę, mes žinome, kad kartais jums reikia kažko su šiek tiek daugiau… va va voom. Tai’kur tikrai verta investuoti į žiniatinklio dizainerio ar agentūros naudojimą!

Patys patys sukurkite svetainę gali būti smagi ir naudinga patirtis, tačiau taip pat gali prireikti daug laiko ir sudėtinga, jei’vėl reikia sudėtingos svetainės. Žiniatinklio dizaineriai perima jūsų idėjas ir paverčia jas profesionalia svetaine, paversdami jas idealiomis individualių poreikių turintiems asmenims ir įmonėms – turinčioms dosnų biudžetą.

48% žmonių teigė, kad svetainės dizainas yra svarbiausias faktorius, priimant sprendimą dėl verslo patikimumo, taigi’suprantama, kodėl tiek daug žmonių ieško profesionalios pagalbos kurdami savo svetaines.

Tačiau naudojimasis interneto dizaineriu gali sukelti savų problemų – kaip galite būti tikri, kad esate tikras’ar gausi ko nori? Ar yra būdas įsitikinti, kad viskas vyksta sklandžiai? Tu ne’nenorite, kad jūsų svetainė baigtųsi kaip blogas kirpimas, o jūs skausmingai šypsotės, kai per vėlai suprantate, kad tai’visai ne taip, kaip jūs įsivaizdavote.

Mes’vėl čia, kad tas baimes pailsėtų. Šis straipsnis pateiks jums naudingų patarimų, kaip užmegzti sklandžius ryšius su interneto dizaineriu ir aiškiai perduoti savo idėjas, kad abi pusės grįžtų namo.

1

Suplanuokite savo projektą

Pirmasis žingsnis turėtų būti suplanuoti projektą iš anksto. Tiesą sakant, mes to nenorėtume’t pasakyti ‘planas’ – tau reikia trumpai aprašykite keletą norimų idėjų. Net jei tai’Ankstyvieji etapai, turėtumėte pagalvoti apie tai, ko jums reikia jūsų svetainei, pvz .:

 • Kiek puslapių reikia
 • Kokių savybių norite?
 • Jei jums reikia el. Prekybos funkcijų
 • Bet kokių papildomų paslaugų, kurių jums gali prireikti

Pagalvokite, kokie šriftai, spalvos ir stiliai jums patinka ar nepatinka, ir kodėl. Pagalvokite apie savo tikslinę auditoriją ir apie tai, ar jau turite prekės ženklą, kurį norite pristatyti į savo naują svetainę. Tai’Taip pat verta sudaryti mėgstamiausių svetainių pavyzdžius, kad parodytumėte dizaineriui, kas jums patinka.

„bigdrop inc“ interneto dizainasKuo aiškesnis ir konkretesnis jūsų projekto planas, tuo tikslesnę pradinę kainą pateiks jūsų internetinis dizaineris.

Jei ir jums, ir jūsų interneto dizaineriui yra aiškus tikslas, tai lengviau idėją auginti kartu, o ne baigti kažkuo, ko nepadarėte.’nenoriu.

Kitaip’patinka fotografuoti neryškią vaizdo stebėjimo kamerą prie kirpėjų ir paprašyti panašaus stiliaus – jie laimėjo’negalėsite padaryti gero darbo, ir nė vienas iš jūsų nebus patenkintas!

2

Raskite chemiją

Puikus būdas susitarti dėl sėkmės anksti – susirasti tinkamą savo projekto web dizainerį. Tu ne’nenorite, kad kiltų kūrybinių idėjų, arba gailėsitės dėl savo pasirinkimo vėliau.

Donas’Pasirinkite tik pigiausią žiniatinklio dizainerį, kurį galite rasti, kaip greičiausiai laimėjo’Jei ne, ilgainiui sutaupysite pinigų’nuolat reikia daryti pokyčius. Atlikite savo tyrimus, skaitykite atsiliepimus, peržiūrėkite ankstesnio darbo pavyzdžius ir sužinokite, ar agentūra atitinka jūsų reikalavimus, stilių ir bendrą požiūrį!

Hibu atsiliepimaiGeros interneto svetainių kūrimo agentūros turėtų pateikti apžvalgas ir liudijimus priekyje ir centre, kaip tai daro „Hibu“ savo pagrindiniame puslapyje.

Susipažinę su savo interneto dizaineriu prieš kreipdamiesi į juos, galite jaustis įsitikinę savo galimybėmis, taip pat parodyti, kad turite prieglobstį’tiesiog juos rinkosi atsitiktinai.

Svetainės kūrimas gali būti ilgas procesas, todėl norite, kad jūsų svetainė būtų žiniatinklio dizainerio, su kuriuo jums patinka dirbti, rankose. Galvok apie tai, kaip pasirinkti verslo partnerį – norite, kad kuo nors pasitikėtumėte, su kuriuo bendraujate ir su kuo galėtumėte atvirai dalintis atsiliepimais.

3

Padarykite tai oficialiu

Greitas patarimas: būtinai pasirašykite sutartį su savo interneto dizaineriu. Tuo įsitikinsite jūs’pakartokite abu tame pačiame puslapyje ir apsaugo abi puses nuo nesusipratimų ar problemų, esančių toliau. Padarykite tai konkretų ir aiškiai nurodykite terminus, lūkesčius ir projektą’tikslai ir rezultatai.

Jūsų sutartis bus išskirtinė jums, jūsų projektui ir sutarimui su jūsų interneto dizaineriu, tačiau čia yra tik keletas dalykų, kuriuos galėtumėte apibūdinti:

 • Ar tai vienkartinis darbas jūsų interneto dizaineriui, ar mokėsite jiems mėnesinį mokestį, kad ateityje prižiūrėtumėte svetainę?
 • Projekto tikslai
 • Biudžeto skaičiavimai
 • Mokėjimo sąlygos
 • Projekto laikas
 • PSO’atsakingas už ką
 • Pristatymai – tiksliai apibrėžkite, kas tai esate jūs’gausiu
 • Turinio nuosavybė
 • Sutartis dėl sutarties nutraukimo

Būkite kuo išsamesni ir konkretesni, ir viską peržvelkite su savo žiniatinklio dizaineriu – tokiu būdu vėliau niekas nepalieka netikėtų ar net nemalonių netikėtumų.

4

Būk skaidrus, būk pasiruošęs

Kaip ir visi puikūs bendradarbiavimai, komunikacija yra raktas. Aiškiai pasakykite apie savo idėjas, savo verslą, auditoriją ir prekės ženklą. Žiniatinklio dizaineriai yra savo srities profesionalai ir ekspertai, tačiau jie’skaitytojai neprieštarauja!

Paprastai jūs’Anksti užpildysite apklausą, kad jūsų dizaineriui būtų suteikta projekto apžvalga, apimanti viską – nuo jūsų prekės ženklo iki tikslinės auditorijos ir už jos ribų. Turėtumėte įsigilinti į kuo daugiau detalių ir skirti pakankamai laiko ją užpildyti.

„bigdrop inc“ užklausos kainos formaInterneto svetainių kūrimo agentūra „BigDrop Inc“ turi internetinę formą, kurią reikia užpildyti, kai norite paprašyti kainos.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tas, kad tu’Kelionė bus daug sklandesnė, jei iš anksto parengsite savo kopiją. Pirmiausia parašę savo turinį, tai reiškia, kad jūsų interneto dizaineris laimėjo’Pridėdami, pašalindami ar keičiant turinį, jūs neturite atlikti pakeitimų.

5

Pasitikėkite savo interneto dizaineriu

Jūsų svetainė yra kaip jūsų kūdikis – jūs’įnešdami daug laiko, pinigų, pastangų ir meilės į savo augimą. Tai’Labai įprasta, kad žmonėms sunku atsisakyti savo interneto svetainės ir leisti kam nors kitam perimti grobį.

intechnic interneto dizaineris„Intechnic“ turi interneto svetainių kūrimo, rinkodaros, UX ir dar daugiau ekspertų ir žada kokybės rezultatus savo klientams.

Tu ne’t turi būti visiškai be rankų – tai’Viskas apie buvimą projekte, be žingsnio kas penkias minutes ir bandymo atlikti savo web dizainerį’s darbas jiems.

Žinoma, turėtumėte duoti atsiliepimų ir aiškiai pasakyti, kas jums patinka ir ko nereikia’, bet jūs taip pat turėtumėte klausytis savo interneto dizainerio’rekomendacijas ir atidžiai jas apsvarstykite. Jie turės rimtų priežasčių’pasiūlėte šį ar tą, todėl prieš priimdami sprendimus būtinai išklausykite.

Tai reiškia, kad galite sėdėti ir atsipalaiduoti žinodami, kad jūsų svetainė yra geriausiose rankose, o jūsų žiniatinklio dizaineris gali daryti tai, ką jie daro’vėl geriausia. Juk jie’Ekspertai ir nuolat reikalaujantys nedidelių pakeitimų tik sulėtins jūsų projektą.

6

Patrauk savo svorį

Bet jūs tiesiog sakėte, kad atsisėskite ir pailsėkite! Taip, gerai, nors jūs galite pakelti kojas, kai reikia realiai suprojektuoti savo svetainę’Vis dar galite aktyviai dalyvauti. Didelė projekto dalis priklausys nuo jūsų nustatytų terminų ir jūsų internetinio dizainerio.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti naudingi savo dizaineriui:

 • Gaukite kopiją laiku
 • Pateikite tokius išteklius kaip vaizdai ar prekės ženklas, reikalingi projektui
 • Skirkite laiko ir pastangų peržiūrėdami dizainus
 • Suteikite aiškų, konstruktyvų atsiliepimą
 • Laiku atsijunkite nuo dizaino
 • Dalyvaukite bandydami svetainę

Kai kurie žmonės paprašys projekto, o tada atsisės ir lauks gatavo produkto. Tai nėra būdas užmegzti ryšį su savo interneto dizaineriu ar sukurti jums patinkančią svetainę.

Tu gali’nedarykite savo interneto dizainerio’darbas, bet tu’tai vis dar svarbi darbo dalis. Laikydamiesi aktyvaus, pozityvaus ir praktiško požiūrio, jūs’Padarysite savo interneto dizainerį’gyvenimą daug lengviau ir paskatinkite produktyvius santykius. Iš esmės, kartu tave’viskas bus padaryta!

7

Kuras atsiliepimai

Mes’įsitikinote, kad azoto rinkimas – kad ir koks jis būtų prasmingas ar netyčinis – yra draudžiamas. Tačiau neabejotinai skatinami geri, senamadiški, konstruktyvūs atsiliepimai. Tai’Tai auksinis bendradarbiavimo bilietas ir turėtų būti naudojamas bet kokia kaina!

Daugeliui žmonių sunku pateikti grįžtamąjį ryšį, bijant, kad jis bus blogai gautas, tačiau tai palengvins jūsų santykius su interneto dizaineriu. Mes’sudėjote keletą patarimų, kaip sukurti gražų atsiliepimų mainą:

 • Surinkite savo mintis – ten’Tikriausiai tai bus keli eskizai, maketo variantai ir projektai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį viso proceso metu, tačiau įsitikinkite, kad jūsų atsiliepimai nėra’t išsibarstę. Jei tu’Jei siųsite vieną el. laišką po kito su naujais pakeitimais, jūsų žiniatinklio dizaineris jausis sustingęs ir negalės sukurti aiškaus vaizdo, ko iš tikrųjų norite. Kiekviename etape atsisėskite ir surinkite savo mintis į vieną grįžtamąjį ryšį.
 • Laikykitės konstruktyvaus – pagalvok apie tai, kodėl tu to nedarai’nepatinka ta spalva ar šriftas; don’tiesiog sakyk, kad jo nekenti. Tu ne’nenorite atsisakyti savo internetinio dizainerio’darbas, todėl visada pagalvokite apie pasirinkimo priežastis ir įsiklausykite į tai, ką jie taip pat turi pasakyti.
 • Sakyk, kas tau patinka – teigiami atsiliepimai yra tokie pat naudingi kaip konstruktyvūs atsiliepimai! Tai’Pasakysiu savo interneto dizaineriui, kada jie’eikite teisingu keliu ir padėkite jiems priimti daugiau sprendimų pagal jūsų prekės ženklą.
 • Laikykite tai tarp jūsų – tai didelis. Bendrindami maketus ar dizainą su draugais ir šeima, galite greitai išpopuliarėti, kol jūs’vėl liko labai daug įvairių žmonių atsiliepimų. Stenkitės to išvengti. Vietoj to, pasidalykite dizainu su atrinktais, patikimais keliais, kurie supranta visą tai, ką jūs suprantate’vėl juos parodydamas. Tokiu būdu gausite konstruktyvius, subalansuotus pasiūlymus, o ne atsitiktinį pasirinkimą. Niekas nesugadins jūsų santykių su jūsų interneto dizaineriu greičiau, nei atlikus pakeitimus pagal jūsų tetą Norą’nepatinka mėlyna spalva.

Suteikite aiškų, subalansuotą ir apgalvotą grįžtamąjį ryšį, kai esate’pakartotinai paprašytas padarys stebuklus dėl jūsų projekto sėkmės, taip pat užmezgs teigiamus darbo santykius su savo interneto dizaineriu.

8

Užmegzkite ryšį

Mes’paminėjote “r” žodis kelis kartus dabar, ir tai’todėl, kad tai yra jūsų svetainės pagrindas’sėkmė. Geriausia, jei norite užmegzti ilgalaikius santykius su savo interneto dizaineriu, kaip jie’esate geriausioje vietoje prižiūrėti savo svetainę.

hibu interneto dizainasJūsų svetainė nėra’tik šiandiena – užmegzdami gerus santykius su tokiu web dizaineriu kaip Hibu, jūs’iš naujo patvirtinsite savo svetainės ateitį.

Tai’paprastai nustatoma jūsų sutartyje, jei jūsų internetinis dizaineris ir toliau atnaujins jūsų svetainę ar ją atnaujins’Kai svetainė bus pastatyta, jūs būsite visiškai jūsų rankose. Bet kokiu atveju’Gera idėja palaikyti ryšį tuo atveju, jei jūsų svetainei reikia pertvarkymo ar bet kokio neatidėliotino dėmesio.

Nesvarbu’naujų projektų ateityje ar tiesiog atnaujindami savo svetainę, to nepadarysite’Nereikia galvoti apie savo interneto dizainerį kaip apie ilgalaikį partnerį, o ne dėl vienkartinio nuomos. Be jų jūsų svetainė gali pasenti arba net prarasti savo reitingą.

Grįžkite prie idėjos elgtis su savo interneto dizaineriu kaip su verslo partneriu’Nereikia jų kiekvieną dieną skambinti, kad pasiginčytų, bet palaikykite ryšį ir puoselėkite profesinius santykius.

Patarimai, kaip dirbti su interneto dizaineriu: Santrauka

Šiame straipsnyje aprašytos pagrindinės patarimų sritys, kaip užtikrinti sklandžius ir teigiamus santykius su savo interneto dizaineriu, taip pat dalijamasi patarimais, kaip įsitikinti, kad galutinis produktas yra kažkas, ką jūs’būsiu patenkintas.

Iki šiol jūs žinote visus svarbiausius dalykus’ts darbui su interneto dizaineriu, įskaitant:

 • Aiškiai apibūdinkite savo prekės ženklą, atsiliepimus ir tikslus
 • Pasirašykite sutartį, kad apsaugotumėte ir jus, ir jūsų internetinį dizainerį
 • Pasitikėkite savo interneto dizaineriu
 • Įsigykite, kur galite, bet atsiminkite juos’ekspertai
 • Donas’nebijokite duoti ar gauti atsiliepimų

Samdyti žiniatinklio dizainerį yra protingas pasirinkimas, jei jums reikia sudėtingos svetainės ir turėdami biudžetą, kad įsipareigotumėte teikti aukštos kokybės paslaugas. Taip nėra’Turi būti baisu – laikydamiesi mūsų patarimų, jūs ir jūsų internetinis dizaineris namo eis laimingi!

Patarimai, kaip dirbti su interneto dizaineriu: DUK

Ar samdo interneto dizainerį greičiau, nei pasitelkia svetainių kūrėją?

Tai priklauso nuo to, kiek laiko užtruksite kurdami savo svetainę, tačiau paprastai ne. Pvz., Naudodamiesi tokių svetainių kūrėjais kaip „Wix“, jūs galėtumėte sukurti svetainę po pietų. Svetainių kūrėjai daug laiko ir pastangų sukuria jūsų svetainei, todėl paprastai tai užtrunka vidutiniškai 30 dienų, atsižvelgiant į jūsų projektą ir tai, kiek jie užimti..

Ar man reikia kokių nors techninių įgūdžių, norint dirbti su interneto dizaineriu??

Ne! Tu laimėjai’nereikia kurti savo svetainės, taigi jūs to nedarote’nereikia nerimauti, jei to nepadarote’neturi jokių techninių įgūdžių. Tačiau turėtumėte labai aiškiai suvokti, ko norite, ir būti pasirengęs planuoti biudžetą, planuoti ir atsakyti į daugybę klausimų, kad gautumėte kuo daugiau naudos iš interneto dizainerio nuomos..

Ar interneto dizaineriai tiesiog paverčia jūsų svetainę gražia?

Ne, jie daro kur kas daugiau! Jie imasi kurti ar perprojektuoti jūsų svetainę, kad optimizuotų ją pagal vartotojo patirtį, funkcionalumą ir estetiką, o kai kurie net tvarko jūsų svetainę.’SEO taip pat!

Kiek kainuoja interneto dizaineris?

Tai tikrai priklauso nuo jūsų projekto! Jūs gausite išankstinį mokestį, kurį sumokėsite vieną kartą už faktiškai atliktą darbą kurdami (arba perprojektuodami) savo svetainę. Tada, jei jūsų internetinis dizaineris atnaujins jūsų svetainę, ten’Taip pat tai bus nuolatinis mėnesinis mokestis už priežiūrą. Daugiau informacijos apie tai, kiek jūsų svetainė turėtų kainuoti, galite rasti mūsų galutiniame vadove.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me