Geriausi fotografijos tinklalapio šablonai

“Pasirinkę tinkamą fotografijos svetainės šabloną, galite greitai ir lengvai išsiskirti iš minios. Jie’taip pat sukurta taip, kad apimtų reikalingas funkcijas, taigi jūs laimėjote’Taip pat nereikia praleisti valandų redaktoriuje!”


Tačiau rasti tinkamą šabloną reikia ne tik gražaus dizaino pasirinkimo (nors tai vis tiek svarbu!).

Turite užduoti sau tokius klausimus kaip:

 • Ar lankytojams bus lengva naršyti jūsų nuotraukas’vėl dalintis?
 • Kaip lengva potencialiems klientams su jumis susisiekti?
 • Ar joje yra patogių funkcijų, tokių kaip tinklaraštis ar parduotuvė, paruošta? Arba jūs praleisite valandas pridėdami juos ranka?

Tu’jūs turite daug ką atsiminti!

žaisti

Turint tiek daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, ir tiek daug šablonų, iš kurių galima rinktis (tiesiog pažiūrėkite aukščiau!), Jums gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti.!

Laimei, mes’Čia galite padėti sutaupyti daug laiko ir pastangų:

 1. Vykdykite pagrindinius dalykus, kuriuos turi geriausi fotografijos šablonai (taigi jūs žinote, ko reikia atkreipti dėmesį)
 2. Rodomi ir įvertinami geriausi fotografijos šablonai aplink (kaip atrinko WBE komanda)

Jei prieglobstis’dar nerado geriausias svetainių kūrėjas tada patikrinkite mūsų mėgstamiausių fotografijos svetainių kūrėjus žemiau esančioje lentelėje:

Šio vadovo pabaigoje jūs’Aš žinosiu, ko ieškoti fotografijos šablone. Mes’Taip pat parodysite geriausius dizainus, padėsiančius jums nuspręsti, kokį šabloną norite.

APŽVALGA NUORODA

Spustelėkite šias nuorodas, kad perskaitytumėte konkrečius skyrius:

 1. Pagrindiniai dalykai, kuriuos turi geriausi fotografijos šablonai
 2. Geriausi fotografijos tinklalapio šablonai
  • Wix
  • Kvadratas
  • Weebly
  • SmugMug
 3. Išvada: geriausias fotografijos tinklalapio šablonas jums

PAGRINDINIAI dalykai, KURIUOS TURI BŪTI GERIAUSIOS FOTOGRAFIJOS SVETAINĖS ŠABLIAI

“Naudodami šabloną, kuriame yra reikalingos funkcijos ir funkcijos, galite sutaupyti laiko ir vargo ateityje.”

Šablono naudojimas yra greičiausias būdas kuo greičiau patekti į savo internetinę svetainę.

Ne tik yra daugybė patrauklių dizainų, bet ir geriausi turi visas įmontuotas funkcijas, paruoštas naudoti nedelsiant. Tai leidžia sutaupyti laiko redaktoriuje, pridedant funkcijas po vieną!

Mano patirtimi, tai’Nelabai smagu praleisti valandas apsėstant kiekvieną smulkmeną jūsų svetainėje. Tai’Daug geriau pasiekti žemę bėgant šablonu, kuris sukurtas atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Geriausi fotografavimo šablonai taupo laiką ir pastangas, nes jie yra kartu su:

 1. Akį traukiantis dizainas
 2. Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)
 3. Lengva naršyti galerijoje
 4. Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)
 5. Gebėjimas parduoti

1. Akį traukiantis dizainas

“Jūsų svetainė atspindi jus ir jūsų darbus, todėl rinkitės dėmesį patraukiantį šabloną. Tai sumažins redagavimo poreikį ir sutaupys jūsų laiką.”

Visi internete knygą vertina pagal jos viršelį. Tiesą sakant, „Adobe“ („PDF žmonės + technologijos super įmonė“) nustatė, kad laimėjo 38% vartotojų’Net nedominkite savo svetaine, jei dizainas nepatrauklus!

Tai’Aukšta kaina mokėti už tai, ką galite išspręsti gana lengvai, tiesa?

Paprasčiausias būdas patraukti lankytojų (ir mes, jūsų) dėmesį fotografijos tinklalapiui yra patrauklus šablonas’netrukus jums parodysiu kai kuriuos iš jų!).

Be to, jei dizainas jau atrodo puikiai, tada ten’Tai nereikia realiai pritaikyti. Tai leidžia daugiau laiko praleisti redaguojant kadrus ar planuojant kitą fotografiją!

Grožis žvelgia į žiūrinčiojo akis, todėl rinkitės akį traukiantį fotografijos šabloną, kad lankytojai liktų patrauklūs. Patrauklūs šablonai taip pat sumažina reikiamų redagavimo darbų skaičių – atlaisvina svarbesnius dalykus.

2. Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)

“Pasirinkę fotografijos šabloną su integruotu tinklaraščiu, jums nereikės lengvai jį nustatyti.”

Norite praleisti daugiau laiko rašydami savo dienoraštį nei jūs jį nustatote. Taigi prasminga pasirinkti fotografavimo šabloną, kuriame būtų dienoraštis.

Dienoraščiai leidžia dalintis savo patirtimi, kuri gali padėti padidinti jūsų svetainės lankomumą. Pvz., Jei jūs nuolat rašote apie naminių gyvūnėlių fotografiją, jūs’Dažniau pasirodys susijusiuose „Google“ paieškos rezultatuose.

Tai puikus būdas pastebėti savo svetainę, sulaukti daugiau lankytojų ir sukurti savo prekės ženklą.

Palengvinkite gyvenimą sau ir išsirinkite fotografijos šabloną su įmontuotu tinklaraščiu. Juk isn’Geriau praleisti laiką už objektyvo nei priešais kompiuterį?

Turėti dienoraštį yra svarbu, jei norite išplėsti savo prekės ženklą ir padidinti savo svetainę’srautas. Tai gali būti nesąžiningai pridedama, todėl sutaupykite sau problemų ir išsirinkite įmontuotą šabloną .

3. Lengva naršyti galerijoje

“Tai’s nesunku ką nors patraukti’Dėmesio, bet sunku sulaikyti. Pasirinkite šabloną, kuris ne tik pabrėžia jūsų nuotraukas, bet ir leidžia jas lengvai naršyti.”

Jūsų nuotraukos gali būti vieni įspūdingiausių kada nors darytų vaizdų. Bet jei tai’sunku naršyti po vieną, tada kas’ketinu skirti laiko priežiūrai?

Prasminga pasirinkti fotografavimo šabloną su įmontuota galerija ar aplanko puslapiu, kurį galite greitai užpildyti vaizdais. Tai nėra’tai tik laiko taupymas’taip pat tikrai patogu!

Labai svarbu pasirinkti svetainės šabloną, kuriame nuotraukos būtų išdėstytos priekyje ir centre. Tai’Tai yra patogiausias būdas užtikrinti, kad jūsų nuotraukos būtų lengvai naršomos klientams ir gerbėjams.

4. Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)

“Pasirinkę tinklalapio šabloną su parengta kontaktine forma, potencialiems klientams bus lengva nedelsiant su jumis susisiekti”

Patogumas susisiekti yra labai svarbus, jei norite savo pomėgį paversti verslu.

„Ko Marketing“ atliktame tyrime nustatyta, kad 51% žmonių tuo tiki ‘išsami kontaktinė informacija’ yra svarbiausias dalykas, kurio trūksta daugelyje svetainių. Donas’tegul to trūksta tavo!

Pasirūpinkite fotografavimo svetainės šablonu su įmontuota kontaktine forma, kad jums viskas būtų paprasta.

Tai sutaupys jums problemų pridedant savo svetainę nuo nulio. Tai’Tai taip pat patogus nušokimo taškas, jei norite pridėti papildomų laukų, pvz., a ‘temos eilutė’.

Fotografijos šablono pasirinkimas su įmontuota kontaktine forma yra lengviausias būdas leisti žmonėms su jumis susisiekti. Tai taip pat taupo jūsų laiką redaktoriuje.

5. Galimybė parduoti

“Nereikia galvoti apie fotografijos svetainės šabloną, kuris gali padėti užsidirbti papildomų pinigų?”

Ne kiekvienas fotografas nori savo hobį paversti darbu.

Bet ten’nėra jokios priežasties, kodėl galite’Pasirinkdami šabloną, iš kurio galite užsidirbti pinigų iš savo fotografijos, nepadarykite kelių papildomų išlaidų.

Galite parduoti spaudinius, knygas ar net drabužius – tai’ai iki tavęs! Svarbiausia yra pasirinkti parduoti.

Fotografavimo šablono pasirinkimas su ‘parduotuvėje’ puslapis yra patogiausias būdas pradėti pardavinėti.

Pardavimo šablonai pateikiami su demonstraciniais produktais, išdėstytais puslapyje, ir įdiegtas pirkinių krepšelis. Tai atima daug jūsų projektavimo darbų ir taupo laiką realiu laiku.

Pastaba: Atminkite, kad norėdami parduoti prekes per savo svetainę jūs’Turėsite pasirašyti pasirinktos svetainės kūrėjo el. prekybos planą.

Patogiai laikykitės daiktų ir išsirinkite šabloną, kuriame suteikiama galimybė parduoti. Pasirinkti šią parinktį yra svarbu, nes kai fotografija susprogdina, tu’Būsiu pasirengęs parduoti iškart!

GERIAUSIOS FOTOGRAFIJOS SVETAINĖS ŠABLIAI

“Tai’Svarbu pasirinkti fotografijos šabloną, kuris padėtų išsiskirti iš minios. Tai’Tai nėra lengvas sprendimas vėliau pakeisti, todėl skirkite laiko. Mes’pasirinkote žemiau pateiktus šablonus, nes jie palengvina jūsų gyvenimą.”

Tai’Tai sudėtingas sprendimas pasirinkti tinkamą fotografijos svetainės šabloną. Bet jūs jau tai žinote – kitaip nenorėtumėte’būti čia, teisingai!

Kad viskas būtų lengviau, mes’Ve išrinko keletą geriausių fotografijos šablonų, tinkančių jums:

Šie šablonai padės jums greitai prisijungti ir patraukti dėmesį, o kartu sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų. Geriausia, kad jie’vėl lengva redaguoti, jei reikia!

Žemiau esantys mūsų pasirinkti fotografijos šablonai ne tik atrodo puikiai, bet ir turi pagrindines jums reikalingas funkcijas. Tai yra šablonai, kurie padės jums ir jūsų nuotraukoms išsiskirti!

1) „Wix“ fotografijos šablonai (daugiau nei 110 milijonų svetainių)

“„Wix“ yra pats universaliausias svetainių kūrėjas. Tai’Tai lengva naudoti ir siūlo beprotiškai daug šablonų.”

„Wix“ turi įspūdingus 500 ir daugiau šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir beveik 40, skirtų tik fotografijai!

Tai’tai daugybė pasirinkimų….

Wix’„s“ šablonai yra drąsūs ir novatoriški. Jie patraukia dėmesį keistokomis galerijomis ir įdomiais jūsų nuotraukų rodymo būdais.

Jie stebėtinai turtingi. Tai gali sutaupyti daug laiko ir pastangų, nes viskas, ko jums reikia, jau turėtų būti šablone.

Ir jei tai’ai ne? Na, „Wix“ redaktoriumi labai lengva naudotis, kad jūs’Jums nebus sunku suasmeninti jūsų svetainės ar pridėti papildomo turinio.

Fotožurnalisto šablonas

žaisti

Aš’m didžiulis „Wix“ gerbėjas’s ‘Fotožurnalistas’ šablonas. Tai’Drąsus, patraukiantis dėmesį ir labai lengva naršyti.

Tu’Jūs turite daug vietos savo nuotraukoms demonstruoti, o baltoji erdvė tikrai padeda pabrėžti jūsų darbą. Stiprūs, stambūs šriftai skatina kiek įmanoma mažiau išlaikyti tekstą ir daugiausia dėmesio skirti vaizdams.

Šis šablonas yra skirtas parduoti ir yra su demonstracine parduotuve, kuri yra labai patogu taupyti laiką. Tu’Vis dėlto turėsite įtraukti į dienoraštį – arba galite tiesiog pritaikyti ‘Bio’ puslapis.

Tu’Netrukus internete turėsite fotografijos svetainę, jei pasirinksite šį turtingą bruožą.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(kambarys pridedamas)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Miesto fotografijos svetainės šablonas

žaisti

‘Miesto fotografija’ šablonas yra daug įvairesnis nei aukščiau esantis šablonas – taigi jūs’Įkeldami nuotraukas turėsite būti atsargūs. Turėdami per daug didelių vaizdo failų viename tinklalapyje, galite sulėtinti įkėlimo greitį, todėl lankytojai gali laukti. Negerai.

Aš’m gerbėjas viso puslapio herojaus kadrų, sėdinčių po skaidriais teksto laukeliais. Tai’Tai puikus būdas dalytis informacija ir darbu tuo pačiu metu.

Tu’Jums patiks įmontuota kontaktinė forma, kuri yra skirtame puslapyje. Tai’Išties patogu, jei tokios savybės yra jau nuo pat pradžių, nes gali būti nesąžininga, jei norite jas vėliau įtraukti.

Tu’taip pat gavau ‘paslaugos’ puslapis, kuriame galite reklamuoti savo įgūdžius potencialiems klientams. Net jei ir nesielgėte’Jei iš pradžių apie tai galvojate, tai yra labai patogus būdas užsidirbti pinigų iš savo pomėgio.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(kambarys pridedamas)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Aerofotografijos svetainės šablonas

žaisti

Tai tikrai funkcionalus ir patrauklus šablonas, idealiai tinkantis labiau mąstantiems fotografams.

Tai’tai kelių puslapių dizainas, kuriame taip pat naudojami ilgi slinkties mygtukai, kad būtų galima keistis informacija ir nuotraukomis. Tai’Tai labai patogus būdas atskleisti informaciją apie save ar savo verslą etapais.

Tu’vėl pasiruošę parduoti dėžę su ‘paslaugos’ puslapis, o mozaikų galerija nuo sienos iki sienos yra ypač patraukli. Tai taip pat gali palaikyti vaizdo įrašus, taip pat nuotraukas, todėl galite greitai padaryti savo svetainę išsiskiriančią.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(kambarys pridedamas)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Sukurkite savo „Wix“ fotografijos svetainę dabar

2) Fotografavimo kvadrato erdvėje šablonai (daugiau nei 1 mln. Svetainių)

“„Squarespace“ yra aukštos klasės fotografavimo šablonų, kuriuose jūsų nuotraukos išdėstytos priekyje ir centre, namai.”

„Squarespace“ turi daugiau nei 80 šablonų, iš kurių galite rinktis, iš kurių maždaug 11 yra sukurti specialiai fotografams.

Kvadratas’S dizainai yra subtilesni nei „Wix“’s, siūlo daugybę viso puslapio vaizdų ir laisvos vietos. Jie jaučiasi tikrai profesionaliai, todėl, jei jūsų svetainė susidurs su klientais, „Squarespace“ jums gali padaryti gyvenimą labai lengvu iš tikrųjų.

„Squarespace“ redaktorių gana lengva naudoti, nes tai šiek tiek palengvina reikalus, jei norite į savo šabloną įtraukti papildomų puslapių ar parduotuvę..

Wells šablonas

žaisti

Aš be galo mėgstu klasikinę „Squarespace“ išvaizdą’s ‘Šuliniai’ šablonas. Jis yra švarus, negausus ir pabrėžia visas jūsų nuotraukas. Tai’šablonas, sukurtas vienam tikslui – skatinti jūsų darbą.

Integruotas tinklaraštis yra labai patogus ir taupo užduotį jį pridėti (kaip mes’matėme su kitais šablonais). ‘Skaityk mane’ puslapį galite lengvai redaguoti į kitą turinio turtingą puslapį, jei manote, kad jums jo reikia – galbūt greitas pataisymas pridedant ‘apie mane’ puslapis?

Wells pakelia jūsų nuotraukas priekyje ir centre, kad jie vienodai patrauktų gerbėjų ir klientų dėmesį. Dėl ryškaus dizaino paprastumo labai lengva redaguoti ir užpildyti savo vaizdus.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

„Forte“ šablonas

žaisti

‘Forte’ yra ryškesnis, galingesnis šablonas nei labiau neįvertintas ‘Šuliniai’ aukščiau. Jūsų lankytojus pasveikins nuotraukos visame ekrane, kurios akimirksniu patraukia jų dėmesį ir sulaiko.

Ten’dienoraštį, integruotą į dizainą, ir ‘skaityk mane’ puslapis, kurį galima lengvai paversti ‘apie’ puslapis ar kita galerija.

Vaizdo navigacija yra džiaugsmas, turint gražų šoninį slinktį, kuris tikrai išsiskiria iš įprastų galerijų, nukreiptų žemyn.

Tai yra šablonas, kuris paliks ilgalaikį poveikį visiems, kurie lankosi jūsų fotografijos svetainėje.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

Sukurkite savo „Squarespace“ fotografijos svetainę dabar

3) „Weebly“ fotografijos šablonai (daugiau nei 40 mln. Svetainių)

“„Weebly“ yra patogus naudoti internetinių svetainių kūrėjas, kuriuo tikrai lengva naudotis.”

„Weebly“ siūlo daugiau nei 50 šablonų (arba temų „Weebly-ese“). Iš šių dizainų maždaug 6-7 yra skirti būtent tokiems fotografams kaip jūs.

Galimi šablonų dizainai yra tikrai patrauklūs, bet ir gana paprasti. Jie nėra’Tokia pat novatoriška kaip „Wix“’s, nei tokios aukštos klasės kaip „Squarespace“.

Jei norite paprasto fotografavimo svetainės šablono, kurį būtų lengva pritaikyti, tada „Weebly“ yra platforma jums.

„Cento“ šablonas

žaisti

Weebly’s ‘Cento’ šablonas yra pats funkcionaliausias mūsų apleistų dizainas. Tai yra paprastas fotografijos šablonas, kuris yra skirtas padėti jums parodyti savo fotografijas, o ne daug ką kitą.

Tu’jums trūksta tinklaraščio ir parduotuvės – bet jei jūs’Tuomet nesidomi tais dalykais ir nori tik vaizdų portfelio ‘Cento’ yra idealus tam!

Tai yra šablonas, iškeliantis praktiškai aukščiau dizaino, taigi, jei norite pagrindinio svetainės dizaino ir šablono, galite lengvai jį redaguoti ‘Cento’ verta pažiūrėti.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 8/10
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

Kelionės šablonas

žaisti

Aš’m tikrai didelis gerbėjas ‘Kelionė’ šablonas iš Weebly. Tai derina daugybę puikių savybių, kurias mes turime’pažiūrėkite aukščiau ir atidėkite juos į nuostabiai patrauklų šabloną.

Ten’Keli būdai, kaip parodyti jūsų užfiksuotus vaizdus, ​​įskaitant viso ekrano vaizdus, ​​miniatiūrų galerijas ir ilgą slinkties galeriją. Ši įvairovė yra naudinga, nes taupo pastangas ieškant unikalių galerijos stilių – galite tiesiog naudoti įmontuotą pasirinkimą!

Tu’taip pat gavau ‘apie mane’ ir tinklaraštį, integruotą į ilgą slinkties pagrindinį puslapį. Tai gali padėti sutaupyti laiko, nes tai reiškia, kad individualizuodami dizainą turite redaguoti tik vieną (tiesa, ilgą) puslapį.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

Sukurkite savo „Weebly Photography“ svetainę dabar

4) „SmugMug“ fotografijos šablonai

“„SmugMug“ yra specializuotas fotografijų tinklalapyje kūrėjas, galintis padėti užsidirbti iš savo darbo bendradarbiaujant su spausdinimo įmonėmis.”

„SmugMug“ pateikia apie 30 fotografijos šablonų, iš kurių galite pasirinkti.

Jų dizainai yra labai patrauklūs, tačiau jiems gali trūkti funkcionalumo, kai pradedate juos redaguoti. Tai gali būti šiek tiek varginantis, pridedant papildomų demonstracinių versijų puslapių, jau neminint to, kad galite protingiau leisti laiką.

SmugMug’Svarbiausias pardavimo taškas yra jo integracija į profesionalias spausdinimo įmones, todėl jūs galite pradėti prekiauti gerai, kai tik paskelbiate savo fotografijos svetainę – tai tikrai patogu!

Siera šablonas

žaisti

SmugMug’s ‘Siera’ šablonas yra paprastas ir funkcinis šablonas. Jis svyruoja tarp viso puslapio vaizdų ir mažesnių miniatiūrų galerijų, taigi, ten’Tai daugybė nuotraukų rodymo būdų.

Naršymas yra labai paprastas, nes ten’s tik trys puslapiai! Tai’Tai tikrai laiką taupantis šablonas vien todėl, kad jis yra toks paprastas.

‘Siera’ praktiškumo požiūriu yra panašus į aukščiau pateiktus „Weebly“ šablonus, tačiau jo mažai trūksta bendro dizaino atžvilgiu.

Jei norite paprasto fotografijos šablono, galite’t suklysti ‘Siera’.

„SmugMug“ taip pat labai paprasta pridėti internetinę parduotuvę (ji’Tai yra pagrindinis jų pardavimo taškas!), taigi, jei norite užsidirbti ir šiek tiek pinigų, tuomet tai yra platforma jums.

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 9/10
&# 10004;
(daugiau praktinio dizaino)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

„Octavia“ šablonas

žaisti

SmugMug’s ‘Octavia’ šablonas yra atgalinė „Squarespace“ versija’s ‘Šuliniai’ šablonas. Tai tas pats spalvingas baltas dizainas su daug vietos nuotraukoms įrėminti.

Tai puikus šablonas vaizdų išdėstymui priekyje + centre. Tai’Taip pat labai lengva naršyti’Tai labai paprastas dizainas – tai padės jums sutaupyti laiko atliekant bet kokius pakeitimus, kurie, jūsų manymu, yra reikalingi.

Kaip aprašyta aukščiau, „SmugMug“ leidžia lengvai pridėti parduotuvę ir pradėti pardavinėti atspaudus, todėl nereikia’nesijaudinkite, kad parduotuvė nėra’t pagal nutylėjimą (jūs tiesiog įjungiate tai savo redaktoriuje!).

Ar šį šabloną nėra?…Akį traukiantis dizainas?Dienoraštis (arba kambarys, kur jį pridėti!)?Lengva naršyti galerijoje?Kontaktų formos (gerbėjams + komisiniai)?Gebėjimas parduoti?Laisvė tinkinti šį šabloną? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(reikia pridėti)

Sukurkite savo „SmugMug“ fotografijos svetainę dabar

GERIAUSIOS FOTOGRAFIJOS SVETAINĖS JŪSŲ ŠVENTĖ

Šis straipsnis buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map