Kaip išsirinkti geriausią savo svetainės šrifto stilių

Šrifto stiliaus dizainasAr žinojai, kad daug kartų tai, kas profesionalų svetainės dizainą skiria nuo mėgėjiškos išvaizdos svetainės, yra visa smulkmena.


Tai yra nedideli dalykai, kuriuos galite pakeisti savo svetainėje ir kurie gali padaryti didžiulę įtaką jūsų laimėtai svetainei’t jums kainuos daug laiko ar pastangų.

Ar kada bandėte pakeisti tai, kaip sugriebiate savo golfo klubą, iki smulkmenų, ir tai žymiai pagerino jūsų golfo žaidimą (ar tai būtų’tikslumas ar atstumas)?

Tai’s ką aš’m nurodau – mažas ir, atrodo, nereikšmingas pakeitimas, dėl kurio jūsų svetainė buvo patobulinta!

“Gerai ten…. jei tai’Taigi taip paprasta, kodėl tada aren?’dar daugiau „pasidaryk pats“ svetainių savininkų, kurie tai daro?”

Tai’s teisingas klausimas.

Kaip ir dauguma žmonių, jūs tikriausiai taip suvartojate visus dalykus, kuriuos turite padaryti kurdami svetainę, kad visiškai praleidote šiuos mažus brangakmenius, kurie gali priversti jūsų svetainę žvilgėti.

Tai’Tai visiškai įprasta, jei sąžininga. Mes tikrai praleidome daug tų mažyčių perlų, kai pirmą kartą pradėjome.

Tai’Taigi taip lengva palaidoti techninę informaciją, kaip išsirinkti domeno vardą, nustatyti el. laiškus, suprojektuoti logotipą, rasti geriausius vaizdus, ​​pasirinkti geriausią svetainių kūrėją ar elektroninės prekybos platformą ir sugalvoti, ką parduoti internetu..

Aš’Kalbu apie tobulai tinkančios svetainės šrifto pasirinkimą (duh, pavadinimas jį atidavė!)

Tai skamba gana nuobodžiai ir nereikšmingai – ir tai’būtent todėl tikriausiai turite prieglobstį’apie tai daug negirdėjau!

Sėkmingi leidiniai (populiariausi žurnalai, laikraščiai, tinklalapiai, brošiūros ir tt) labai apgalvotai ir kruopščiai pasirenka šrifto dizainą..

Jų šriftas nėra visiškai atsitiktinis pasirinkimas.

Patyrę dizaineriai supranta jo galią, todėl jie tam skiria daug dėmesio (pagalvok Steve’ą Jobsą !!)

Tu’greičiausiai ne patyręs dizaineris, todėl ši instrukcija čia bus labai naudinga kuriant jūsų svetainę.

Tai tiesiog išsirinksite tinkamą savo svetainės šrifto dizainą “maža” pakeisti, kad ne’t nereikia daug pastangų arba laikas gali reikšmingai pagerinti jūsų svetainę.

Donas’neįvertinkite tinkamo šrifto dizaino pasirinkimo galios ir jo’gilų psichologinį poveikį jūsų lankytojams. Patyrę dizaineriai tai supranta ir labai atidžiai pasirenka šriftus & sąmoningai.

Contents

Kodėl jums turėtų rūpėti šriftų dizainas (dar žinomas kaip tipografija)?

Kai Steve’as Jobsas sukūrė pirmąjį „Mac“, jis padarė tai, ko dar nebuvo daręs anksčiau – sukūrė 10 šriftų dizainų (tipografijos), kuriuos galite pasirinkti iš.

Aš žinau, kad taip nėra’Šiuo metu mums tai atrodo labai daug, tačiau tuo metu tai buvo didelis dizaino proveržis.

Tai padarė tokį didelį poveikį pramonei, kad jie pavadino Steve’ą Jobsą senelių tipografija.

Jei to nebuvo’Steve’ui Jobsui tai gali būti tai, ko turite spoksoti kiekvieną kartą įjungdami kompiuterį:

senojo šrifto stiliaus dizainasDėl to skauda akis….

Ne toks patrauklus, tiesa?

Kiek laiko galite spoksoti į šiuos robotinius šriftus, kol jūsų akys pavargsta ar visiškai praranda susidomėjimą tuo, kuo jūs’skaityti iš naujo, nes tai tiesiog taip negražu žiūrėti?

Tiksliai – neilgai!

Tinkamas šrifto dizainas turi tai “magiškas” Galimybė padaryti jūsų svetainę geresnę, priversdama lankytojus jaustis lengviau, taip pagerindami savo patirtį jūsų svetainėje.

Steve’as Jobsas buvo toks apsėstas, kaip sukurti tobulą „Mac“ šrifto dizainą, nes žinojo, kaip tipografija gali žymiai pagerinti vartotojo patirtį.

Kodėl jums turėtų rūpėti svetainės lankytojų tobulinimas’ patirtis?

 1. Skirtingi šriftų stiliai žmonėms perduoda skirtingus pasąmonės pranešimus – tai gali padėti sukurti prekės ženklo identitetą. Patikėkite ar ne, konkretūs šriftų stiliai žmonėms gali perduoti įvairius pranešimus, tokius kaip pasitikėjimas, stabilumas, stiprumas, elegancija / rafinuotumas, kūrybiškumas ir pan. Įsivaizduokite, jei norite sukurti savo apskaitos ar teisinio verslo svetainę, kokį šrifto dizainą, jūsų manymu, turėtumėte naudoti? Ar naudotumėte tą patį šrifto stilių?’ar kuriate vestuvių fotografijos verslo svetainę? Tikriausiai ne.
 2. Tai gali padėti išplėsti jūsų verslą. Naudodamiesi tinkamu šrifto dizainu ir tinkamu maketu, jūsų skaitytojai gali jaustis patogiau, todėl padidėja tikimybė, kad jie perskaitys daugiau jūsų turinio medžiagos. Tai padeda sukurti pasitikėjimą savo lankytojais (nes jie sunaudoja daugiau turinio), todėl suteikia daugiau galimybių plėsti savo verslą. Leisti’Akivaizdu, kad jūsų verslas internete neaugs, jei jūsų lankytojai to nepadarys’nesijausite patogiai skaitydami medžiagą savo tinklalapiuose.

Žemiau esančiame vadove’aš pereisiu:

 1. Kaip naudoti šriftų dizainus psichologiškai paveikti skaitytojus – specialiai jūsų pavadinimams / antraštėms / logotipams – kaip jie gali perduoti lankytojams tam tikras pasąmonės žinutes ir padėti sukurti prekės ženklo identitetą.
 2. 7 “mirtinos nuodėmės” šriftų ir išdėstymo pasirinkimas – Jei tik atkreipi dėmesį į šiuos dalykus, tu’Aš būsiu daug į priekį prieš žaidimą.

Leisti’s pas juos!

Kaip pasirinkti tinkamą pavadinimų / antraščių / logotipo šrifto dizainą, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklo identitetą

Pagalvokite apie skirtingus šriftus, kaip skirtingus drabužius’d nešioti įvairiomis progomis.

Pavyzdžiui, jei jūs einate į prabangią vakarienę, galite vilkėti elegantišką suknelę ar rafinuoto, dailiai atrodančio kostiumo kostiumą..

Jei einate į sporto salę, galite užsivilkti prakaitu ir atsitiktinius marškinius.

Jūsų apranga sukuria vizualų vaizdą apie tai, kas jūs esate, ir jūs galite pasirinkti nešioti skirtingus drabužius prie to paties įvykio, kad pakeistumėte tą suvokimą.

Paprasčiau tariant, jūsų pasirinkimas drabužių sako ką nors apie jus, pavyzdžiui, jūsų stilių, asmenybę, amžių ir net jūsų turtus.

Pagalvokite, ar nešioti kasdienius polo marškinėlius su pėdkelnėmis ir marškinėliais, palyginti su traškiais baltais apykaklės marškiniais, suporuotomis su poromis presuotų medžio anglies suknelių su šlifuotos, juodos odos batų batais – tai suteikia žmonėms skirtingą požiūrį į tai, kas jūs esate.

Jūsų pasirinktas šrifto dizainas veikia taip pat, kaip ir jūsų aprangos pasirinkimas – jūsų pasirinktas šrifto dizainas daug pasako apie jus, jūsų verslą ir jūsų svetainės esmę.

Norite, kad jūsų apranga būtų tikslinga ir tinkama renginyje, kuriame lankotės. Jūs taip pat norite, kad jūsų apranga atspindėtų tai, kas esate.

Tad kodėl norėtumėte pasirinkti bet kokį atsitiktinį šrifto dizainą?

Tai, ką dėvi įvairiomis progomis, daug kalba apie tai, kas tu esi. Tai’s vizualinis suvokimas. Tas pats pasakytina ir apie šrifto dizaino tipą, kurį naudojate savo svetainėje. Tai daug kalba apie jūsų vykdomą verslo tipą.

Šriftų dizainas ir ką jie reiškia?

Skirtingi šriftų dizainai sukuria skirtingus įspūdžius.

Žemiau esanti infografija suteikia aiškią idėją, kaip skirtingos šriftų konstrukcijos perteikia skirtingas savybes “Stiprus” arba “Gerbiamas”.

Naudodamiesi šiuo infografijos vadovu, jis’Nelengva išsirinkti, kuris šrifto dizainas yra tinkamesnis, kaip norite, kad žmonės galvotų apie jūsų prekės ženklą.

Pvz., Kai žiūrite į žodį “Elegancija” apačioje (kairėje vidurinėje dalyje), šrifto dizainas puikiai atspindi žodį, tiesa? Kaligrafiją primenantis šriftas rėkia romantika, rafinuotumu ir grožiu.

šrifto stiliaus projektavimo psichologijaPadidinti – Šaltinis: https://www.crazyegg.com/blog/psychology-of-fonts-infographic/

Atvejo analizė: Kaip pasirinkti šriftų dizainus, kad pagerintumėte antraštes / logotipus

Apsvarstykite šį scenarijų.

Esate finansų planuotojas, o jūsų ideali klientų grupė yra tūkstantmečiai su gerai apmokamais darbais ir tik pradedate investuoti bei planuoti savo ateitį..

Kai jie nori apsilankyti jūsų svetainėje, kokį pirmąjį įspūdį norite sukurti?

Tikriausiai norite pasirodyti atsakingi, patikimi, progresyvūs ir šiuolaikiški, nes tūkstantmečiai tikriausiai neieško senų mokyklų finansų planuotojų, kuriais naudojosi jų tėvai.

Užuot norėję parodyti jausmą ar suvokimą, kad galite susisiekti su jaunesniais, turtingesniais klientais – tai yra jūsų ideali tikslinė rinka.

Taigi, kaip pasirinkti šrifto dizainą, kuris atspindėtų tas savybes?

 • Atsakingas & Patikimas: Norite pasirinkti šriftus, kurie turi tradicinį paveldą, pvz., „Trajan“ ar „Times New Roman“, suteikiantį istorijos pojūtį (viršutiniame kairiajame infografinio vaizdo viršuje).
 • Progresyvus & Šiuolaikinis: Norite pasirinkti šriftą su švariomis linijomis, kurių plonas svoris yra minimalistinis. Tai suteikia modernizmo ir progresyvumo pojūtį (žr. Šriftus dešinėje infografikos pusėje viršuje).

Remdamasis aukščiau pateiktais kriterijais, aš pasirinkau „Aller“ (autorius „Font Squirrel“) kaip tvirtą šrifto dizainą šiam naujojo amžiaus finansinio planavimo verslui, pritaikytam tūkstantmečiams..

šrifto stiliaus dizainas finansiniam versluihttps://www.fontsquirrel.com/fonts/Aller

Jis turi švarias linijas su klasikiniu kreivės dizainu, užtikrinančiu gerą pusiausvyrą tarp naujų (modernių & progresyvus) ir senas (paveldas – pasitikėjimas & atsakingas).

Šriftas atrodo profesionalus ir gali išsiųsti tinkamus pasąmonės signalus tūkstantmečiams, ieškantiems finansinių patarimų.

Tinkamo šrifto dizaino pasirinkimas gali padėti nustatyti jūsų svetainės toną ir pritraukti tinkamus klientus.

Naudodamiesi aukščiau pateiktu infografijos vadovu, kokia šriftų grupė, jūsų manymu, jums tinka?

Norėdami šiek tiek toliau, leiskite’Peržiūrėkite 4 patarimus, kaip išsirinkti sau tinkamiausius šriftus.

4 patarimai, kaip pasirinkti tinkamą šrifto dizainą

1. Pasirinkite šriftą, kuris iš tikrųjų atitinka jūsų pranešimą ar prekės ženklo tapatumą

Galbūt jau norėsite konkrečių šriftų, bet nereikia’neleiskite kliudyti jūsų asmeninėms nuostatoms!

Šrifto dizainas gali atrodyti gražiai, bet jei taip nėra’Tinka tikslui, išmeskite jį!

Geriau sutelkite dėmesį į šrifto dizaino, turinčio norimas reprezentuoti jūsų svetainę ir prekės ženklą, pasirinkimą (žr. Aukščiau pateiktą „Financial Planner“ atvejo analizę)..

Yra 5 pagrindinės asmenybių rūšys, kai kalbama apie šriftų dizainą. Apsvarstykite, kurią asmenybę norite atstovauti savo svetainei ar įmonei:

Šrifto asmenybė # 1) Tradicinis, pagarbus, patogus, patikimas:

tradicinis šrifto stiliaus dizainasŠią asmenybę demonstruojantis šrifto pavyzdys – Šaltinis: https://fabiandesmet.com/portfolio/butler-font/

Jei norite, kad jūsų svetainė atspindėtų šią asmenybę, šriftai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, turėtų būti dizainai, kurie egzistavo labai ilgą laiką, tokie kaip „Georgia“, „Trajan“ ir „Times New Romans“..

Šie šriftai tradiciškai buvo naudojami spaudiniuose, tokiuose kaip laikraščiai, žurnalai ir knygos. Kadangi dauguma žmonių yra gerai susipažinę su šiais klasikiniais šriftų dizainais, jie akimirksniu suteikia paveldo, patikimumo ir pasitikėjimo įspūdį.

Šrifto asmenybė Nr. 2) Šiuolaikinis, modernus, minimalistinis, progresyvus:

modernus šrifto stiliaus dizainasŠią asmenybę demonstruojantis šrifto pavyzdys – Šaltinis: https://freetypography.com/2014/03/24/free-font-simplifica/

Tai šriftai, turintys labai švarų dizainą ir turintys mažiau rašysenos savybių.

Jie dažnai būna arba labai paryškinti, arba labai ploni. Šie dizainai turi mažiau asmenybės, todėl atrodo modernesni.

Jei norite, kad jūsų svetainė suteiktų šiuolaikiškesnį pojūtį, tada apsvarstykite galimybę naudoti šio tipo šriftų dizainą.

Šrifto parinktys: 60 minimalistinių šriftų modelių (šaltinis: „Canva“)

Šrifto asmenybė Nr. 3) stiprus, stabilus, apibrėžtas:

stiprus šrifto stiliaus dizainasŠią asmenybę demonstruojantis šrifto pavyzdys – Šaltinis: https://www.tinkov.info/qanelas-soft.html

Šie šriftai yra labai paryškinti ir yra bloko dizaino. Drąsus šrifto dizainas suteikia dizaino esmę ir sukuria stiprumo įspūdį.

Jei norite padaryti pareiškimą ar norite pasirodyti tvirtas, tai turėtų būti naudojamas šrifto tipas.

Šrifto parinktys: 50 paryškintų / efektingų šriftų dizainų (šaltinis: „Canva“)

Šrifto asmenybė # 4) Romantika, elegancija, grožis, derlius:

elegantiškas šrifto stiliaus dizainasŠią asmenybę demonstruojantis šrifto pavyzdys – Šaltinis: https://www.ffonts.net/PinyonScript.font

Tai yra ranka rašytų šriftų dizainas su daugybe kreivių. Kreivės suteikia dizainui romantišką ir elegantišką pojūtį.

Ne visi ranka rašyti šriftų dizainai yra romantiški, jie taip pat gali būti geidulingi ir nevaržomi. Kuo labiau kursyvas ir lenktas šrifto dizainas, tuo derliau jis atrodys. Kuo apvalesnis šrifto dizainas, tuo keistesnis ir šviesesnis jis pasirodys:

elegantiškas šrifto stiliaus dizainas

Šrifto parinktys: 60 kaligrafinių šriftų dizainų (šaltinis: „Canva“)

Šrifto asmenybė Nr. 5) Teminis šrifto dizainas

stilizuotas šrifto stiliaus dizainasŠią asmenybę demonstruojantis šrifto pavyzdys – Šaltinis: https://befonts.com/butch-font.html

Tai šrifto dizainas, kuris netaikomas’nepatenka į jokią konkrečią kategoriją, nes jie yra taip stilizuoti. Jie turi įvairių savybių ir todėl’sunku juos visus aprėpti.

Šie šriftų dizainai yra patogu, jei norite sukurti unikalų prekės ženklo identitetą. Norint išsirinkti tinkamą dizainą, prireiks daugiau projektavimo įgūdžių, nes jie visi yra labai specializuoti.

Čia yra geras šaltinis norint naršyti daugiau apie stilizuotą šrifto dizainą (šaltinis: Canva).

2. Pasirinkite šrifto dizainą, kuris atitiktų auditorijos ar kliento, kurį norite pritraukti, tipą

Užduokite sau zondavimo klausimų, kad nustatytumėte geriausią auditoriją ar klientus, kuriuos norite pritraukti. Keletas klausimų yra šie:

 • Kokia yra ideali amžiaus grupė?
 • Kokia yra lytis?
 • Kokia profesija jis / ji?
 • Ar jis turi daugiau / mažiau disponuojamų pajamų??

Šie klausimai padės suprasti, kas jus bando sudominti savo prekės ženklu.

Pvz., Jei turite madingą kavos namą, kuriame jaučiamas retro ir kaimiškas jausmas, galbūt norėsite naudoti labai šiuolaikišką ir retro šrifto dizainą, kad pritrauktumėte į dizainą orientuotus ir jaunesnius kavos mėgėjus.

šrifto stiliaus kavinės dizainas

3. Ar šrifto dizainas yra lengvai skaitomas?

Donas’nesirinkite to, kad būtų labai sudėtingas šrifto dizainas’ai sunku skaityti.

Aš žinau, kad tai skamba akivaizdžiai, bet aš’Jūs matėte atsitiktines svetaines, kurios bando pernelyg išgalvoti, kad išsiskirtų.

Niekada neatsisakykite skaitomo dizaino!

Jei gali’t greitai perskaitykite tekstą, iškarpykite jį!

Pavyzdžiui, ši pasirinktinė tipografija atrodo gražiai, bet sunkiai galiu perskaityti tekstą:

šrifto stiliaus dizainas - pasirinktinė tipografija

Čia yra puikus gražios tipografijos pavyzdys, nepersistengiant:

tipografija geras pavyzdys

4. Pasirinkite universalų šriftą

Visoje svetainėje naudosite tą patį (-ius) šriftą (-us), o jūsų svetainę bus galima peržiūrėti skirtinguose įrenginiuose su skirtingais ekrano dydžiais.

Taigi norite, kad šrifto dizainas atrodytų gerai, neatsižvelgiant į jo dydį, svorį ar stilių.

Kai renkatės savo šriftą, užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ar jis gerai atrodo skirtingo svorio, pavyzdžiui, paryškintas, kursyvas ar normalus?
 • Ar gerai atrodo įvairūs dydžiai?

universalus šriftashttps://fonts.google.com/specimen/Droid+Serif

Prieš mums einant į 7 “mirtinos nuodėmės” rinkdamasi šrifto stilius, noriu dar kartą pakartoti, kad šrifto dizaino keitimas yra greitas ir lengvas būdas pagerinti jūsų prekės ženklo identitetą ir tai padeda užmegzti ryšį su jūsų tiksline auditorija.

Pažiūrėkite į savo svetainę ir sekite aukščiau pateiktas diskusijas, norėdami sužinoti, ar galite rasti geresnį pavadinimo, antraštės / logotipo šriftą.

Pažadu jums, kad tinkamo šrifto stiliaus pasirinkimas gali turėti reikšmingos įtakos jūsų svetainei!

Dabar, kai žinote, kaip pasirinkti tinkamą šrifto dizainą, noriu parodyti jums, ko reikėtų vengti renkantis šriftą.

7 “mirtinos nuodėmės” vengti renkantis turinio šrifto stilių

Yra knygų, parašytų būtent apie tipografiją ir dizainą bei mokslą.

Nors jie yra puikūs, jei norite tapti profesionaliu dizaineriu, vidutiniams žmonėms, tokiems kaip mes, tai yra šiek tiek per didelis įkyrumas.

Užuot gilinęsis į visas teorijas ir techninius „mumbo jumbo“, aš’Jūs sudėjote šiuos 7 dalykus, kad visiškai jų išvengtumėte rinkdamiesi šriftą (-us), kad galėtumėte patobulinti savo svetainę’skaitomumas.

Tai konkrečiai taikoma jūsų svetainės turinio sričiai (pvz., Aprašymo pastraipoms, tinklaraščio įrašams ir kt.).

Jei jau turite svetainę, gali būti naudinga peržvelgti visus šiuos 7 punktus kartu su savo svetaine.

1. Donas’nenaudokite lipnių šriftų

Tai gali būti kažkas, ką norite naudoti savo vaikui’gimtadienio vakarėlio kvietimą, tačiau lipniems ir linksmiems šriftams nėra vietos jokiose svetainėse, į kurias norima žiūrėti rimtai.

lipnus šrifto dizainas

Kiekvienas šrifto dizainas turi savo asmenybę (kaip aptarta aukščiau). Atsižvelgiant į šrifto dizainą, jis sudarys kitokį įspūdį apie jūsų svetainę ir prekės ženklą.

Pavyzdžiui, šriftas “Papirusas” priverčia susimąstyti apie senovės civilizacijas. Tai’s šriftas jums’d Tikimasi, kad tai bus Egipto mumijos filmo pavadinimas, o ne finansinio planavimo svetainėje.

papiruso šrifto pavyzdys

Nors šie lipnūs šriftai turi savo vietą linksmose ir į hobį panašiose svetainėse (tiesiai iš 90-ies)’s), prašau don’nenaudokite jų savo svetainėje, jei norite atrodyti profesionaliai.

2. Don’nenaudokite nešvarių šriftų’ai sunku skaityti

Pagrindinio turinio šrifto pasirinkimas labai skiriasi nuo to, kaip pasirinkti pavadinimo, antraštės / logotipo šriftą.

Jūsų svetainės turinio tikslas yra pateikti skaitytojams naudingos informacijos apie jūsų gaminį ar paslaugas. Taigi skaitomumas čia yra labai svarbus.

Donas’Neįmanoma apsunkinti stilizuotų šriftų piešinių, kuriuos sunku perskaityti.

Čia yra keletas mano mėgstamiausių, nemokamų šriftų stilių, kuriuos turėtumėte rasti bet kuriam padoraus tinklalapio kūrėjui.

Pažvelkite į kai kuriuos iš šių naujų „Wix“ šriftų stilių (kuris yra puikus svetainių kūrėjas, kaip aprašyta mūsų apžvalgoje).

Jei kyla abejonių, visada galite kreiptis į šrifto dizainą:

šrifto stiliaus dizaino pasirinkimas

Vis dar sunku pasirinkti tinkamą šrifto dizainą?

Čia yra madinga „Basekit“ šrifto dizaino schema, kuri padės jums pasirinkti tinkamą turinio sričių šriftą (spustelėkite, jei norite pamatyti visą infografiką):

šrifto stiliaus dizaino sprendimo žemėlapisSpustelėkite norėdami pamatyti visą infografiką – Šaltinis: basekit.com

3. Nesuteikite savo linijoms pakankamai vietos

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip padaryti jūsų turinį lengviau skaitomą, yra pridėti pakankamai tarpų tarp kiekvienos eilutės.

Magiškas tobulas eilutės aukščio skaičius yra 150% jūsų naudojamo šrifto dydžio.

Pvz., Jei naudojate 24 taškų šrifto dydį, eilutės aukštis bus 36 taškų (tai yra 150 proc. 24 taškų):

Puiki erdvė
(150% linijos aukščio)

Lorem ipsum door sėdėti oficialiai, consectetur adipiscing elit, sed do tempor in incididunt ut labor and dolore magna aliqua. Ut enim ad minimum veniam, quis nostrud mankšta ullamco laboris nisi ut alikvip ex ea commodo pasekmė.

Nepakankamai vietos
(100% linijos aukščio)

Lorem ipsum door sėdėti oficialiai, consectetur adipiscing elit, sed do tempor in incididunt ut labor and dolore magna aliqua. Ut enim ad minimum veniam, quis nostrud mankšta ullamco laboris nisi ut alikvip ex ea commodo pasekmė.

Per daug vietos
(185% linijos aukščio)

Lorem ipsum door sėdėti oficialiai, consectetur adipiscing elit, sed do tempor in incididunt ut labor and dolore magna aliqua. Ut enim ad minimum veniam, quis nostrud mankšta ullamco laboris nisi ut alikvip ex ea commodo pasekmė.

Tai’Iš karto lengva pastebėti, kad kairysis stulpelis atrodo geriausiai.

4. Don’nenaudokite per daug skirtingų šriftų dizainų

Mažiau visada yra daugiau, kai kalbama apie dizainą.

Norite, kad jūsų svetainėje šriftų dizainas neviršytų 4.

 • 1 antraštės ar puslapio pavadinimo šrifto stilius
 • 1 subtitrų šrifto stilius (pasirenkama – nebūtina. Subtitrų ir turinio turinyje visada galite naudoti tą patį šrifto stilių. Galite tiesiog pakeisti paantraštės šrifto dydį, kad jis labiau išsiskirtų).
 • 1 šrifto stilius kūno turinio sritims
 • 1 kabučių šrifto stilius

Per daug šriftų stilių gali padaryti jūsų svetainę nepatogią ir neprofesionalią. Žmonėms gali būti sunku išsiaiškinti, kokias svarbias žinutes bandote perduoti.

tipografijos klaidos

Taigi stenkitės, kad viskas būtų paprasta, ir ribokite savo svetainėje naudojamų šriftų stilių skaičių ne daugiau kaip iki 4.

5. Donas’nenaudokite per daug šrifto spalvų

Spalva yra galinga prekės ženklo kūrimo priemonė.

Pvz., Kai galvojate apie „Starbucks“, kokia spalva (-os) ateina į galvą? Greičiausiai tai’žalia spalva, kurią matote jų logotipuose ir jų svetainėje.

Kai pasirenkate šrifto spalvą (-as), rinkitės tik 1 arba 2 prekės ženklo spalvas, kurios tikrai atspindi jus ar jūsų verslą, kurias norite naudoti antraštėse ar antraštėse.

Viskas, kas daugiau, tiesiog atrodys nepatogus ir panašus į cirką.

per daug šrifto spalvųŠaltinis: www.marcelchrist.com/non-commissioned

6. Donas’t atsitiktinai pasirenka šrifto dydžius

Gana galite pasirinkti bet kuriuos jums tinkančius šriftų dydžius savo svetainėje. Bet prieš pradėdami atsitiktinai priskirti dydžius antraštėms ir subtitrams, noriu jus supažindinti su moduliniais pakeistais šriftų dydžiais..

Kas yra moduliniai keičiamų šriftų dydžiai?

Tai harmoningų šrifto dydžių serija, kurios proporcija yra tobula, kaip mato plačioji visuomenė “graži.”

Mus traukia dalykai, kurie yra gražūs, o patys gražiausi dalykai turi nepriekaištingas proporcijas. Patikėkite ar ne, šriftų dydžiai skiriasi!

Taigi, užuot atspėję, kokį šrifto dydį turėtumėte naudoti, kodėl gi ne šiaip sau pagyrę ir pasinaudokite šiais dydžiais, kurie, kaip teigiama, turi geriausią proporciją, remiantis kokiu nors matematiniu modeliu.

Rekomenduojami šriftų dydžiai: 8, 16, 24, 32, 48, 64, 95

16 pikselių yra idealus pagrindinio teksto šrifto dydis. Jis nėra nei per mažas, nei per didelis, todėl tikrai padeda pagerinti jūsų pastraipą’skaitomumas.

Tiesą sakant, šrifto dydis, kurį naudojame pagrindinėse mūsų straipsnių turinio srityse, yra 16 pikselių.

Tiesiog laikykitės šios rekomendacijos ir visada gausite nepriekaištingą šrifto dydį!

7. Nepakanka laisvos vietos

Taip lengva sutalpinti savo tinklalapį su daugybe informacijos. Daugiau turinio yra geriau, tiesa?

Bet kai užstringate per daug turinio ir neužimama pakankamai erdvės jūsų puslapiuose, lankytojai gali jaustis priblokšti, nes jie turi susikaupti ypatingai sunkiai, kad įsisavintų informaciją..

Taigi, kaip jūs tai darote?

Gana paprasta – tiesiog įsitikinkite, kad palikote daugiau laisvos vietos tarp pastraipų ir skirtingo turinio puslapiuose (žemiau pateikiame pavyzdžių).

Balta erdvė yra paprasčiausia spraga arba tuščia sritis tarp tokio turinio kaip antraštė, subtitrai, tekstas, vaizdai ar vaizdo įrašai – paprasčiau tariant,’s – tuščios puslapio vietos.

Tai yra vienas iš lengviausių dalykų, kurį galite padaryti dabar, kad jūsų turinį būtų lengviau perskaityti.

Kaip baltoji erdvė padeda pagerinti jūsų svetainę?

1) Balta erdvė padeda jūsų svetainei atrodyti sudėtingesnei ir elegantiškesnei

Minimalistiniai dizainai žmonėms suteikia elegancijos, rafinuotumo ir grožio įspūdį.

Kai pridėsite daugiau laisvos vietos savo tinklalapiuose, jūs darysite savo puslapius daugiau “minimalistinis” ir geriau sudėti.

Čia yra to paties skelbimo pavyzdys – ar galite pastebėti pranašumą, jei skelbimas neperkrautas dideliu turiniu?

šrifto stiliaus dizaino baltosios erdvės pavyzdysŠaltinis: www.dennymountain.com/blog/the-horror-vacui-the-power-of-white-space

Kairėje pusėje atrodo lipnus ir pigus – patinka’paimtas iš apkalbų žurnalo puslapio.

Dešinėje dešinėje atrodo klasikiškumas ir pranašumas – tarsi profesionalių žurnalų leidinio puslapis.

Tai yra visiškai tas pats skelbimas, turintis tą patį paveikslėlį ir turinį. Skirtumas tik tas, kad dešinėje esančiame skelbime yra daugiau baltos erdvės.

2) Baltoji erdvė padeda žmonėms sutelkti dėmesį į svarbią informaciją

Tinkamai išdėstyta tuščia vieta gali padėti išryškinti svarbią informaciją, nepasirodžius lipnia.

šrifto stiliaus dizainas balta erdvėŠaltinis: www.studionudge.com

Eilė, supanti antraštę, “Kūrybinės idėjos. Apgalvotas dizainas. Apčiuopiami rezultatai”, padeda išsiskirti puslapyje.

Kadangi tai yra įmonė’Šūkis, tai padeda nukreipti jų lankytojus’ sutelkite dėmesį į antraštę, kai jie nusileidžia svetainėje. Tai’švarus, aiškus ir tiesioginis.

3) Balta erdvė kelia mažiau streso akims, todėl lankytojai skaitys daugiau & likite ilgiau savo puslapiuose

Jei turite tinklaraštį ar svetainę, kurioje yra daugybė informacijos, baltoji erdvė tikrai gali padėti jūsų turimai informacijai pasidaryti ne tokia didele..

Pavyzdžiui:

šrifto stiliaus dizainas balta erdvė

Jei tarp stulpelių pridedate platesnę paraštę, puslapis gali būti mažiau bauginantis ar netvarkingas.

Papildomas tarpas tarp antraštės ir paantraštės, kiekvienos pastraipos, vaizdo ir pagrindinio teksto puslapis taip pat atrodo daug lengvesnis..

Jei norite iš karto patobulinti lankytojus, naudokite daugiau laisvos vietos’ vartotojo patirtis jūsų svetainėje.

Peržiūrėkite kiekvieną savo puslapį ir pagalvokite, kur galėtumėte pridėti šiek tiek daugiau vietos. Taip pat pabandykite sėdėti toliau nuo kompiuterio ekrano – tai taip pat gali padėti pastebėti bet kokius nereikalingus griozdus jūsų puslapyje.

šrifto šrifto išdėstymas tarpas

Išvada – kaip pasirinkti geriausią šriftą savo svetainei

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map