Siuvėjų prekių ženklų apžvalga: ar tai jums geriausias logotipų generatorius?


Siuvėjų prekių ženklų apžvalga

Siuvėjų prekių ženklų apžvalga


Įvertinimas

5 iš 5 žvaigždžių

Žr. „Siuvėjų prekės ženklai“

 • Lengva naudoti prekės ženklo platforma, leidžianti suprojektuoti logotipą per kelias minutes
 • Vienas geriausių logotipų generatorių rinkoje
 • Visas „Advanced“ prekės ženklo įrankių asortimentas galimas pagal „premium“ planą

Peržiūra – Fredas Isaacas

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Birželio 10 d

„Siuvėjų prekių ženklų“ misija yra padėti paprastiems liaudies gamintojams sukurti neeilinius prekės ženklus internete.

Kuo geriau galite padaryti savo prekės ženklą išvaizdą, tuo geriau’ketinu koncertuoti.

Žmonės labiau linkę naudotis jūsų paslaugomis, pirkti jūsų produktus ar tiesiog apsilankyti jūsų svetainėje, jei turite profesionalų prekinį ženklą. Tu ne’t neturi būti toks tarptautinis milžinas kaip „McDonald“’ar „Nike“, kad turėtumėte puikų logotipą.

Taigi, kaip sukurti stilingą savo svetainės logotipą, neinvestuojant daug laiko ir pinigų?

Žingsnis į priekį „Siuvėjų prekių ženklai“.

„Siuvėjų prekių ženklai“ yra mašinų mokymosi priemonė, kuri verslininkams ir svetainių savininkams padeda sukurti galingą prekės ženklą. Tu ne’Jums nereikia didžiulio projektavimo biudžeto ir to nereikia’Norint gauti logotipą su „Tailor Brands“, nereikia jokių techninių įgūdžių.

Tai’yra vienas geriausių logotipų kūrėjų internete ir padėjo daugiau nei trims milijonams klientų.

Pasak bendrovės, naujas logotipas kuriamas kas sekundę. Taigi tai turi būti kažkas teisinga!

Šioje „Siuvėjų prekių ženklų“ apžvalgoje mes’pažiūrėsime:

 • Kainodara
 • Pagalba klientams
 • Dizaino kokybė
 • Papildomi „Tailor Brands“ produktai…
 • Ir daug daugiau!

Galite nuspręsti, ar „Siuvėjų prekių ženklai“ yra tinkamas įrankis kuriant jūsų logotipą. Geriausia yra tai, kad „Tailor Brands“ logotipas yra nemokamas. Prieš nuspręsdami pirkti, galite pamatyti, kaip tai atrodo pirmiausia.

1

Siuvėjų prekių ženklų apžvalga: Argumentai „už“ & Minusai

Pliusai, minusai

Trys populiariausi siuvėjų prekės ženklai# 1# 2# 3
Lengva naudoti
Tai yra pirmas dalykas, kurį pabrėžia „Tailor Brands“ apžvalga. Platforma yra labai paprasta, o logotipo dizainas yra įspūdingai neskausmingas. Jūsų gatavo produkto pristatymas taip pat yra aukščiausios kokybės.
Papildomi produktai
Nuo „Tailor Brands“ vizitinių kortelių iki parašų el. Paštu ir socialinės žiniasklaidos pagalbos, visas gaminių asortimentas peržengia logotipus. „Siuvėjų prekių ženklai“ nori būti kur kas daugiau nei jūsų logotipų kūrėjas; jis nori būti visiškas jūsų prekės ženklo poreikių sprendimas.
Geros kainos ir kokybės santykis
Platus papildomų produktų ir paslaugų asortimentas reiškia, kad „Tailor“ prekės ženklai yra tinkami. Kainodara (plačiau apie tai vėliau) aiškiai išdėstyta svetainėje ir kiekviename plane standartiškai pateikiamos solidžios savybės. Ką’Dar daugiau, galite nemokamai įsigyti įvairių logotipų – ką’Geriau už pinigus?
Populiariausių dviejų siuvėjų prekių ženklų trūkumai# 1# 2
Nėra palaikymo telefonu
Kaip visi iš jūsų, sukūrusių svetainę, žinos, sugebėjimas pakalbėti su kuo nors telefonu gali būti didžiulė pagalba. Todėl’Tai šiek tiek neigiamas dalykas, kurio „Tailor Brands“ nedaro’nesiūlo palaikymo telefonu. Vis dėlto palaikymas el. Paštu yra greitas ir naudingas, o svetainėje pilna išsamių vadovų.
Ribotas pritaikymas
„Siuvėjų prekių ženklai“ neteikia konsultacijų su dizaineriu individualiai, kad pateiktų unikaliai suasmenintą logotipą. Bet tai’Svarbu atsiminti, kad „Siuvėjų ženklų“ logotipai nėra iš anksto sukurti, ir jūs galite atlikti patarimus, pavyzdžiui, šrifto ir spalvų schemas. Logotipai yra kuriami vietoje, remiantis informacija, kurią suteikėte įmonei.

2

Kaip naudojate siuvėjų prekės ženklus & Ką tu gavai

“Prireikė mažiau nei 10 minučių, kol „Siuvėjų prekių ženklai“ suteikė man visišką įmonės tapatybę.”

Peržiūrėdami „Siuvėjų prekių ženklai“, mes nusprendėme šią kainą pateikti įmonei’pagrindinis puslapis į testą.

Norėdami gauti logotipą „Tailor Brands“, turite atsakyti į trumpą klausimyną apie savo įmonę ir prekės ženklo nuostatas. Tai apima jums patinkančius šriftų tipus ir jūsų įmonę’vardas yra.

Savo netikram bėgimui įkūrėme senovinių automobilių kompaniją…

Siuvėjų prekės ženklų logotipo kūrimas 1 žingsnisSuteikite „Tailor Brands“ informaciją apie savo prekės ženklą ir jis suprojektuos jums stilingą logotipą.

Juosta nurodo, kiek liko proceso užbaigti.

Siuvėjų prekės ženklų logotipo kūrimas 4 žingsnis„Siuvėjų prekių ženklai“ grindžia jūsų logotipą tuo, kokį stilių jūs sakote, kad jums labiau patinka.

Galite pasirinkti, ar norite logotipo, pagrįsto piktograma, pavadinimu ar pradžia, ir galite eksperimentuoti su skirtingais šriftų stiliais.

Svarbiausias patarimas: Norėdami kuo geriau išnaudoti „Siuvimo prekių ženklų“ galimybes, prieš pradėdami galvokite apie savo verslą. Ar tai formalu, ar smagu? Produktas ar paslauga? Vietinis ar nacionalinis? Savo verslo vystymas’Pirmiausia jūsų tapatybė padės „Siuvėjų prekių ženklams“ sukurti jums tinkamą logotipą.

Kartą jūs’baigėme, „Siuvėjų prekės ženklai“’ algoritmas sukurs daugybę logotipo variantų, pagrįstų jūsų atsakymais. Galite pamatyti, kaip kiekvienas atrodytų, pavyzdžiui, vizitinės kortelės, rankinės ir marškinėliai.

Čia’Mūsų pasirinktas logotipas pagrindiniame svetainės puslapyje, pavyzdžiui:

Siuvėjų prekės ženklų baigtas logotipasNaudodami „Siuvėjų prekių ženklus“ galite pamatyti, kad svajonės dėl prekės ženklo tapimo realybe priešais jūsų akis.

Apskritai radome „Siuvėjų prekių ženklus“’ sistema sklandi, dinamiška ir net smagi! Mums patiko tai, kad jei galite, galite grįžti į ankstesnį puslapį’ve suklydo nepradėjęs iš naujo.

Nerimaujate, kad „Siuvėjo prekės ženklas“ skamba per daug robotiškai?

Donas’t būti. Žinoma, „Siuvėjų prekių ženklai“ yra automatizuoti, tačiau to neturi’t tik neatsitiktinai išmeskite logotipus. Rezultatai yra labai individualizuoti, nes jie’remiantis jūsų pateikta informacija. Tai’Tokį individualumo lygį gana neblogai galima pamatyti logotipų generatoriuje, kuriam prieinama kaina.

Tai’patinka dirbti su dizaineriu, be gailesčio sukeliančios sąskaitos! Aišku, tu laimėjai’įgyji lygiai tokį patį kūrybiškumą kaip dirbdamas su visą darbo dieną dirbančiu dizaineriu. Bet jei tu’vėl dirbate prie biudžeto, don’nežinote, nuo ko pradėti, arba nereikia’„Tailor Brands“ yra puikus pasirinkimas norint nuskaityti tūkstančius paveikslėlių.

3

Ar „Tailor“ prekės ženklus lengva naudoti?

Paprastumas yra siuvėjų prekės ženklai’ unikalus pardavimo taškas. Tai’Tai yra įrankis, kurį mėgstame, nes jis demokratizuoja internetinį dizainą – staiga kiekvienas gali gauti puikų savo prekės ženklo logotipą!

Leisti’s kasti šiek tiek giliau.

Tradiciškai, jei norite gauti stilingą logotipą’d turi dirbti su profesionaliu dizaineriu. Tai apima išankstines išlaidas ir daugybę pirmyn ir atgal vykstančių diskusijų. Pasibaigus komisijai, jūs net negalėsite sukurti jums patinkančio logotipo!

Tačiau norint sugeneruoti puikų „Tailor Brands“ logotipą, reikia tik:

 • Taškas
 • Spustelėkite
 • Tipas

Tai’Tai tikrai taip paprasta.

Čia’„Siuvėjų ženklų“ proceso pavyzdys:

Siuvėjų prekės ženklų logotipo kūrimas 2 žingsnisNorėdami sukurti savo logotipą, „Tailor Brands“ naudoja informaciją, kurią jūs papasakosite apie savo verslą

Kadangi įrankis yra toks paprastas, kad su juo susitvarkytumėte’Galima išbandyti kelis kartus, kol rasite geriausią logotipą.

Kartą jūs’radote savo dizainą, pritaikyti jį naujais šriftais ar spalvomis yra labai intuityvu. Šis pritaikymas gali atrodyti šiek tiek ribotas, jei mintyse turite labai aiškią mintį apie norimą logotipą. Tačiau daugumai žmonių dizainų bus daugiau nei pakankamai. Ten’Tai taip pat nieko netrukdo paimti savo logotipą ir naudoti įrankį, pavyzdžiui, „Adobe“, kad dar labiau jį pakeltumėte.

„Siuvėjų prekių ženklai“ taip pat leidžia labai lengvai peržiūrėti jūsų logotipo išvaizdą prieš nusprendžiant jį įsigyti.

Galite atsisiųsti savo logotipą kaip didelės skiriamosios gebos PNG arba JPEG, skirtą naudoti internete, arba kaip spausdinamą „Vector EPS“ failą (tik „premium“ plane – daugiau apie planus vėliau).

Norėdami sužinoti, kaip lengva naudoti „Siuvėjų prekių ženklus“, paspauskite mygtuką žemiau…

4

Dizainas: kaip gerai yra siuvėjų prekių ženklų logotipai?

Taigi siuvėjų prekės ženklai’ logotipus lengva pasidaryti, bet ar jie yra gerai?

Svarbu pasakyti, kad „Siuvėjų prekių ženklai“ yra labai skaidrūs. Nesvarbu, ar manote, kad logotipas yra geras, blogas ar negražus’nėra jokių paslėptų netikėtumų. Ką matysite ekrane, kaip atrodys jūsų logotipas.

„Siuvėjų ženklų“ logotipų kokybė yra aukšta, nes jų naudojami logotipai ir šriftai yra labai šlifuoti.

„Siuvėjų prekių ženklai“ sukuria unikaliausius dizainus, palyginti su konkurentais. Savo vaizdus jis gauna iš trečiosios šalies pardavėjo, vadinamo „Noun Project“, kuris rūpinasi visomis licencijomis iš paveikslėlio’kūrėjas.

Daiktavardžio projektas’Piktogramų biblioteka yra didžiulė, o specifikacija – labai didelė. Štai kodėl „Tailor Brands“ išsiskiria iš mažai pastangų reikalaujančių ir pigių logotipų generatorių rinkoje.

Griežtai kalbant, ten’Jokios garantijos, kad jūsų dizainas bus išskirtinis jums. Tai’Žinoma, tai taip pat pasakytina apie darbą su bet kokiu dizaineriu ar agentūra! Tačiau „Tailor Brands“ sukuria daugiau nei milijoną skirtingų logotipų variantų kiekvienam užsakymui, taigi’Labai tikėtina, kad jūsų logotipas nebus laimėtas’nebūkite asmeniškas jums.

„Siuvėjų prekių ženklai“ nubrėžia liniją tarp paprastumo ir prieinamumo bei dizaino kokybės. Tai’todėl kodėl’Tai labai geras pasirinkimas, jei jūs’esate laisvai samdomas vertėjas, smulkaus verslo savininkas ar verslininkas, kažkas, kas pirmą kartą nori sukurti prekės ženklą internete, arba tiesiog, jei jūs’vėl dirbate prie biudžeto, bet nereikia’nenorime visiškai pakenkti kokybei.

Tiesiog todėl, kad tu ne’t neturi kišenių taip giliai kaip „McDonald“’s ne’Tai reiškia, kad turėtumėte susitaikyti su blogu logotipo dizainu, tiesa?

Ar galiu prekiauti savo „Tailor Brands“ logotipu??

Tai yra dažnas klientų klausimas, todėl pateikėme jį „Tailor Brands“.

Kompanija mums pasakė, kad jei jūs galite laisvai naudoti savo logotipą nekomercinėms ar komercinėms priemonėms, jei norite jį ženklinti’Turėsiu pasikalbėti su advokatu.

Taip yra todėl, kad prekių ženklų įstatymai įvairiose vietose skiriasi. Siuvėjų prekės ženklai yra “negalėdamas duoti teisinių patarimų” (ir ne mes).

5

Siuvėjų prekių ženklų klientų aptarnavimas

Net ir su lengviausiais įrankiais pasaulyje’padrąsinti žinoti pagalbą galima, jei užstrigote. Taigi dabar’„Siuvėjų ženklų“ apžvalgoje laikas kalbėti apie klientų palaikymą.

Jeigu ten’Tai vienas neigiamas ženklas „Siuvėjų prekės ženklai“’ai, kad to nepadarė’nesiūlo palaikymo telefonu.

Kurdami svetaines žinome, kad palaikymas telefonu yra neįkainojamas šaltinis. Ten’Nėra nieko tokio, kaip paaiškinti savo problemą žmogui.

Tai pasakęs, siuvėjas Brands’ svetainėje yra patikimas DUK skyrius, kuriame pateikiami išsamūs vadovai, skirti atsakyti į aktualiausius klausimus.

Pagalba klientams teikiama naudojantis internetine forma arba el. Paštu. Mūsų patirtis rodo, kad atsakymai yra greiti, dėmesingi ir naudingi. „Siuvėjas Brands“ sako, kad siekia atsakyti per 24–48 valandas. Šiame lange patogiai gavome atsakymą į mūsų užklausą.

Dalis siūlomos paramos, be abejo, yra tai, kaip lengva naudotis „Tailor Brands“. Norint, kad logotipų generavimo procesą būtų kuo lengviau naudoti, reikia įdėti daug sunkaus darbo.

Mes’„Tailor Brands“ sukūrė daugybę bandymų logotipų ir niekada neprireikė pagalbos.

6

Siuvėjų prekių ženklų kainodara: kiek kainuoja siuvėjų prekės ženklai?

Taigi kiek visa tai kainuoja? Nei viena „Siuvėjų“ prekės ženklo apžvalga nebūtų išsami, jei nebūtų pažiūrėta į kainodarą.

Yra du „Siuvėjų ženklų“ prenumeratos planai:

 • Dinaminis logotipas – 9,99 USD / mėn. Arba 2,99 USD / mėn., Jei mokate už visus metus
 • Premija – 49,99 USD / mėn. Arba 10,99 USD / mėn., Jei mokate už metus

Ten’Tai taip pat papildoma nuolaida, jei užsisakote dvejų metų prenumeratą.

Ir atsimink’NEMOKAMA žaisti su įrankiu ir kurti logotipą.

Abu planai suteikia jums:

 • Aukštos skiriamosios gebos logotipas
 • Skaidrus PNG failas
 • Komercinio naudojimo licencija
 • Privilegijos, įskaitant prekės ženklo analizę ir specialius sezoninius logotipus (jūsų plano galiojimo laikotarpiui).

Tai’Svarbu atminti, kad atšaukti galite bet kada ir jūs’Vis tiek gausite savo logotipą ir komercines teises. Tu’Aš tiesiog prarasiu nuolatines privilegijas būti „Tailor Brands“ klientu.

Taigi, jei norite gauti savo logotipą ir dovaną’Jei norite nenumatytų išlaidų, rekomenduojame sumokėti už mėnesį pagal „Dynamic Logo“ planą. Bet jei tu’po ilgesnės trukmės investicijų į savo prekės ženklą ir parengę pagrįstą biudžetą, verta įvertinti metinį „Premium“ planą..

Taip yra todėl, kad didelis skirtumas tarp šių dviejų planų yra tas, kad „Premium“ pasirinkimas yra visavertis prekės ženklo sprendimas. „Siuvėjų prekių ženklai“ yra gana įkainoti dėl papildomų funkcijų, įtrauktų į „Premium“ planą.

Išlaidos beveik nesiskiria nuo konkurentų rinkos.

„Siuvėjų prekių ženklai“ sėkmingai žengia kur kas daugiau nei logotipų generatoriumi. Tai’Tai „vieno langelio“ principas, kuriame atsižvelgiama į daugelį jūsų prekės ženklo poreikių. Norėdami pakeisti savo logotipą, jūs’Turėsiu būti „Premium“ plane.

Kas mus veda toliau…

7

Siuvėjų prekės ženklai: papildomos paslaugos & Produktai

Pasirašykite „Premium“ planą su „Tailor Brands“ ir jūs’Gausite prieigą prie įspūdingo asortimento produktų ir paslaugų.

Tai įtraukia:

 • Logotipo dydžio keitimo įrankis
 • Prekės ženklo strategijos patarimai
 • Vizitinių kortelių projektavimo įrankis
 • Socialinės žiniasklaidos palaikymas (įskaitant „Facebook“ įrašus ir skelbimus bei socialinės dangos kūrimo įrankius)
 • Internetinės prekės ženklo gairės
 • Firminės prezentacijos
 • Firminis verslo denis
 • Firminis vandens ženklų įrankis (puikus, jei jūs’ar menininkas parduoda paveikslėlius internetu)

Mes laimėjome’Čia neleidžiame jiems visiems žiūrėti (tai „Siuvėjų prekių ženklų apžvalga“, o ne pardavimo žingsnis), bet mes’pateiks suvirškinamą analizę. Norėdami pamatyti visą sąrašą, apsilankykite „Tailor Brands“ tinklalapyje.

Siuvėjų prekės ženklai’ papildomos paslaugos yra ypač naudingos, jei socialinė žiniasklaida yra didelė jūsų prekės ženklo dalis’buvimas internete. Tai padės sukurti „Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“ įrašus ir sukurti nepriekaištingo dydžio logotipus ir vaizdus kiekvienai iš šių platformų.

Taip pat galite sulaukti palaikymo pridėdami savo logotipą prie el. Pašto parašo. Tai yra tam tikros kruopščios užduotys, kurios gali sugaišti daug laiko, ypač jei jūs’jūs dar nepatyrėte dizaino. Bet yra ir užduočių, kurios jums nereikės’Jei tinkamai darysite, jūsų prekės ženklas gali atrodyti mėgėjiškai.

Ten’Be abejo, papildomos priemonės padės sukurti galingą internetinį prekės ženklą. Puikiai išplėtotas prekės ženklas leis gauti daugiau pajamų, todėl jūsų mėnesinės išlaidos ilgainiui atsipirks.

Tačiau jei jūs’norisi, kad viskas būtų paprasta, tada tai gali būti tiesiog nereikalinga komplikacija (jau nekalbant apie kainą!)

Siuvėjų prekių ženklų vizitinės kortelės pavyzdysNaudodami „Tailor Brands“ galite pamatyti savo logotipą realiose situacijose, pavyzdžiui, vizitines korteles! 8

Siuvėjų prekių ženklų apžvalga: Išvada

Siuvimo prekės ženklai yra puikus pasirinkimas, jei jūs’vėl ieškote greito ir ekonomiško logotipo kūrimo būdo.

Jei ne’neturite laiko ar pinigų investuoti į profesionaliai sukurtą logotipą, arba jūs’vėl nerimauji dėl savo techninių įgūdžių’Iki nulio, „Siuvėjų prekių ženklai“ gali būti tiesiog atsakymas.

Tai suteikia galimybę smulkaus verslo savininkams ir prekybininkams, kurie dirba viename kolektyve, galimybę prekės ženklo arenoje viršyti savo svorį ir konkuruoti su dideliais berniukais..

Kai kurie iš jūsų gali pradėti savo kelionę į prekės ženklą. Galbūt nežinote, ko norite ar ko’s galima. „Siuvėjų prekių ženklai“ yra gera pirmoji stotelė norint sužinoti logotipų dizainus, kurie gali padėti sukurti jūsų prekės ženklą’s vaizdas.

Labiau patyrusiems vartotojams tinkinimo parinktys gali būti šiek tiek ribotos arba jas gali atitolinti iš anksto suprojektuotos piktogramos.

Tačiau „Premium“ plane esančių funkcijų dėka „Tailor Brands“ taip pat gali pasiūlyti ilgalaikes paslaugas. Tai gali būti jūsų automatizuota prekės ženklo konsultacija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map