1 & 1 IONOS vs GoDaddy: Hangisini Gideceksiniz?

1 & 1 Ionos vs Godaddy Öne Çıkan ResimBu makale şüphelerinizi bir kez ve herkes için dinlendirecek – İzin Vermek’s arasındaki temel farkları yıkmak 1&1 IONOS ve GoDaddy ve web sitenizi barındırmak için hangisinin en iyi olacağını görün.


Bir barındırma sağlayıcısı seçmek önemli bir adımdır. 1&1 IONOS ve GoDaddy web barındırma dünyasında büyük isimler, bu yüzden’Anlaşılabilir iki arasında parçalanmış olabilir.

1&1 IONOS 2018’de doğdu, ancak kökleri 1988’de 1&1, orijinal markası. 1&1 IONOS 30 yılı aşkın deneyime sahiptir ve 12 milyon etki alanını yönetir.

1&1 IONOS, Avrupa’nın en büyük hosting şirketi, ancak GoDaddy de kendisi için büyük bir isim yaptı. Aslında, GoDaddy dünya’en büyük alan adı kayıt şirketi, yönetimi altında 77 milyondan fazla alan adı!

GoDaddy 18 milyondan fazla kişinin çevrimiçi olmasına yardımcı oldu, bu yüzden ne olduğunu biliyor’yapıyor. İkisi de 1&1 IONOS ve GoDaddy, web sitesi oluşturma, barındırma ve alan adlarına kadar her şey için çok yönlü çözümlerle müşterileri için yararlı hizmetler sunar.

İlk bakışta görünüyor 1&1 IONOS ve GoDaddy sunduklarına oldukça benzerler – peki nasıl seçmek istiyorsun? Kaydolup para ödemeden hangisinin en iyi olduğunu nasıl bilebilirsiniz??

o’araştırma kaslarımızı esnettiğimiz ve size ihtiyacınız olan cevapları vermek için adım atıyoruz. Saatlerce araştırma yaptık piyasadaki en iyi sağlayıcılara, yani sizin için en iyi seçimi bulmanıza yardımcı olabiliriz.

İnternet hiç kimseyi beklemiyor, bu yüzden’seni bekletmeyeceğim. Araştırmamızda, 1&1 IONOS GoDaddy’yi yendi, genel olarak daha iyi barındırma sağlayıcısı oldu.

1&1 IONOS araştırma savaşını kazandı, ancak barındırma sağlayıcınız olarak victor olarak adlandırılan savaşı kazanacak mı? Yoksa GoDaddy aslında tam olarak ihtiyacınız olanı sunuyor?

Bu makale, bu sağlayıcılara gerçek bir bakış açısı sağlamak için özelliklerden fiyatlandırmaya, kullanım kolaylığına, performansa ve daha fazlasına kadar her şeyi keşfedecek.. Sonunda sen’hangi sağlayıcıların barındırma ihtiyaçlarınız için daha uygun olduğu konusunda hiç şüphem yok.

1

1&1 IONOS vs GoDaddy: Avantaj ve Dezavantajları

1&1 IONOS Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Bulut barındırma için en iyi sağlayıcı
 • Piyasadaki en ucuz sağlayıcılardan biri
 • Her müşteriye özel bir destek asistanı verilir
 • Tarihli ve sezgisel olmayan kontrol paneli
 • Çok başlangıç ​​dostu değil

GoDaddy Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Ekstra özellikler için en iyi sağlayıcı
 • Paylaşımlı hosting ile ücretsiz Office 365
 • Testteki barındırma özellikleri için tam not aldı
 • Rakiplerden daha yüksek fiyatlandırma ve para için düşük değer
 • GoDaddy’s sınırsız teklifler ince baskının yakından okunmasını gerektirir

2

Performans ve Güvenlik

1&1 IONOS Performansı

Performans söz konusu olduğunda kılıcı çizmek için ilk sağlayıcı 1&1 IONOS. İlk ve en önemlisi, % 99,98 çalışma süresi, ki bu oldukça etkileyici. Çalışma süresi, bir sunucunun çalışma ve çalışma süresinin yüzdesidir, yani web sitenizin canlı ve çevrimiçi ziyaretçilerin kullanımına açık olduğu anlamına gelir.

Bu yüksek çalışma süresi puanına ek olarak, 1&1 IONOS Beş ülkede 10 veri merkezi, ABD, İngiltere ve Avrupa dahil.

1 ve 1 iyonos veri merkezleri1&1 IONOS, sitenizi güçlendirmek için dünya çapında 10 veri merkezine sahiptir’performans ve web sitenize göz atarken ziyaretçilere en iyi deneyimi yaşatın.

Eğer sen’yeniden bulut barındırma, veri merkezinizi seçebilirsiniz. Bu neden bu kadar kullanışlı? Örneğin, büyük bir İngiltere kitleniz varsa, ABD yerine İngiltere merkezli bir veri merkezi seçerek onlara daha yüksek yük hızları verebilirsiniz..

1&1 IONOS, seçtiğiniz plan ne olursa olsun sitenizi hız için optimize eder. Paylaşılan hosting, örneğin, 1&1 IONOS, web sunucularını ve depolamayı aynı platformda tutarak performansınızı en üst düzeye çıkarır. Bu kulağa küçük gelebilir, ama’Ziyaretçileriniz için işleri gerçekten hızlandıracağım!

GoDaddy Performansı

GoDaddy’s hosting öncelikleri hız, güvenilirlik ve güvenlik, ama teslim ediyor mu? 1’den biraz daha az çalışma süresi var&1 IONOS – rahat bir şekilde geliyor % 99,97, bu hala iyi ancak% 99,98 kadar etkileyici değil!

Bu çok saygın çalışma süresi puanını canlı ve güvenilir site hızlarıyla birleştiriyor, bu nedenle ziyaretçilerinizin her yerde hızlı yükleme hızları alması gerekiyor.

1&1 IONOS Güvenliği

Tabii, 1&1 IONOS bu savaşı kazanma hızına sahip, ama gücü var mı? Güvenlik yalnızca sitenizi korumak için değil, aynı zamanda sitenizi oluşturmak için de çok önemlidir’s güvenilirliği ve arama sonuçlarında sıralamanıza yardımcı olur.

Tümü 1&1 IONOS planları, web sitenizden ödeme bilgileri gibi tüm bilgileri şifreleyen ücretsiz bir Wildcard SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası ile birlikte gelir. Bir sitede SSL olduğunda, URL adresi ‘HTTP’ için ‘HTTPS,’ bir asma kilit simgesiyle birlikte.

Sitenizi ziyaret edenler sitenizin güvenli olmadığı konusunda uyarılır.’SSL sertifikası yok, bu yüzden sahip olmak gerçekten önemli bir özellik. Wildcard SSL daha da iyidir, çünkü tüm alt alanlarınızı tek bir sertifika altında korur.

Tüm planlar ücretsiz bir Wildcard SSL ile birlikte gelir, ve bazılarında, sayfalarınızı tarayan ve sizi kötü hatalardan koruyan SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması da bulunur.

DDoS (Dağıtılmış Hizmet Reddi) koruması da dahildir ve web sitenizi, web sitenize gelen trafiği bozmaya yönelik kötü amaçlı girişimlerden korur.

GoDaddy Güvenliği

GoDaddy tam olarak 7/24 güvenlik izleme, kendi DDoS koruması ile birlikte. Ayrıca, sitelerinizi saldırılara karşı korumak için sahtekarlık, virüs ve spam koruması da alırsınız.

En iyi kısım? GoDaddy’nin özel web sitesi güvenlik planları vardır ekstra koruma için satın alabileceğiniz.

godaddy güvenlik planlarıGoDaddy’nin ekstra koruma ve uzman desteği için abone olabileceğiniz ayrı güvenlik planları vardır.

Üç plan Aylık 5.59 $ – 19.99 $, ve sınırsız kötü amaçlı yazılım kaldırma ve marka itibarının izlenmesi gibi özellikleri içerir.

GoDaddy, güvenlik ve sitenizi istenmeyen dikkatlerden korumak söz konusu olduğunda arkanızda. Ancak, çöktüğü yer SSL güvenliğindedir. Kullanıcılarına ücretsiz SSL sertifikaları sağlarken, hangi planın sana bağlı’yeniden.

İki en ucuz paylaşılan barındırma planından birini seçerseniz, kazandın’t Ücretsiz bir SSL sertifikası alma. GoDaddy’nin çoğunda bir yıl boyunca ücretsiz SSL alırsınız’s, ancak ilk yıl sona erdiğinde düzenli olarak yenilenir – barındırma planınıza yılda 79,99 ABD doları ekler.

godaddy ssl hosting paylaştıGoDaddy değil’t Tüm hosting planlarında SSL sertifikaları içerir ve bazıları ilk yıldan sonra ekstra 79,99 dolara mal olur. Yalnızca Maksimum plan size sonsuza kadar ücretsiz bir SSL verir.

En iyi ipucumuz, ne yaptığınızı her zaman iki kez kontrol etmek olacaktır.’Kaydolmadan önce planınızla yeniden başa geçin – don’seni varsaymıyorum’her plan ile tam paketi alacak!

3

Barındırma Türleri

Muhtemelen, belirli bir hosting türünden sonra olabilirsiniz. Yap 1&1 IONOS veya GoDaddy ihtiyacınız olan her şeye sahip?

Barındırma TürüBu ne?İçin en iyisi1&1 IONOSGoDaddyPaylaşılan

VPS (Sanal Özel Sunucu)

Bulut

Yönetilen WordPress

Adanmış

Sunucunun birden çok web sitesi arasında paylaşıldığı barındırma. En temel hosting türü,’paylaşılan bir evde bir oda olması gibi.Blog sayfaları gibi çok küçük ve statik siteler.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Siteler hala bir sunucuyu paylaşıyor ancak daha cömert kaynaklara sahip. Paylaşılan barındırmadan daha güvenli ve sürdürülebilir’ev paylaşımı yerine apartman dairesinde yaşamak gibi.

Çoğu web sitesi! Küçük işletme siteleri, normal web siteleri ve büyümelerini artıran siteler.

&# 10004;&# 65039;

&# 10004;&# 65039;
Kaynaklarınızı ihtiyaç duyduğunuz anda ve zamanda değiştirebileceğiniz esnek barındırma.Fırsatlar ve satışlar yapan bir çevrimiçi mağaza gibi trafikte ani artışlar ve düşüşler yaşayan siteler.&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Genellikle otomatik güncellemeler ve uzman desteği dahil olmak üzere WordPress siteleri için özel olarak hazırlanmış barındırma.WordPress web siteleri.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Sitenizin kendi başına bir sunucuya sahip olduğu barındırma. Genellikle en pahalı hosting türü.Çok büyük web siteleri.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

4

Hosting Özellikleri

O’s GoDaddy’s parlama zamanı! Araştırmamızda, GoDaddy, genel barındırma özellikleri için tam not aldı – Aslında, hemen hemen zemin ile sildi 1&1 IONOS. Ancak, her barındırma türüyle gelen farklı özelliklere baktığınızda bu nasıl bozulur?

Paylaşılan Evsahipliği

Özellikleri1&1 IONOSGoDaddycPanel

Disk alanı

Site sayısı

Ücretsiz yedeklemeler

Ücretsiz alan adı

Ücretsiz SSL güvenliği

&# 10060;&# 10004;&# 65039;
100 GB – 500 GB100GB – Sınırsız
1-501 – Sınırsız
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039; *
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

* GoDaddy’de ücretsiz SSL dahil değildir’s iki ucuz paylaşılan barındırma planları. Nihai plan size bir yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası verir ve Maksimum plan, bu planda kaldığınız sürece size ücretsiz SSL verir.

GoDaddy ile gelen ince baskıya rağmen’s ücretsiz SSL teklifleri, genel olarak çok gölgeler 1&1 IONOS paylaşılan barındırma özellikleri söz konusu olduğunda. 1&1 IONOS’un kaynakları üzerinde daha fazla sınırı vardır ve’t Popüler, güvenilir ve kullanımı kolay bir kontrol paneli olan cPanel’i kullanma.

VPS Barındırma

Özellikleri1&1 IONOSGoDaddyBant genişliği

Disk alanı

Kök erişimi

Ücretsiz yedeklemeler

Ücretsiz alan adı

Ücretsiz SSL güvenliği

SınırsızSınırsız
50 GB – 160 GB40 GB – 200 GB
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Yine, GoDaddy galibiyetini çalar 1&1 IONOS hosting özelliklerinde. VPS hosting planları disk alanı daha geniş bir yelpazesi var ve nerede ücretsiz yedeklemeler ile geliyor 1&1 IONOS bunu yapmaz. Kök erişimi sunucunuza erişmenizi ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlar.

Özel Hosting

Özellikleri1&1 IONOSGoDaddyBant genişliği

Disk alanı

Veri deposu

Sunucu konumu seçeneklerinin sayısı

Ücretsiz yedeklemeler

Ücretsiz SSL güvenliği

UnmeteredUnmetered
240 GB – 1 TB1 TB – 2 TB
8 GB – 64 GB4 GB – 32 GB
37
&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Bu nerede 1&1 IONOS bir özellik turu kazanmak için geri savaşır. Özel barındırma planları GoDaddy’den sadece bir avantajla geliyor’s, ücretsiz yedeklemeleri ve daha cömert RAM sayesinde. Ancak, yalnızca üç sunucu konumu seçeneği ve daha az disk alanı vardır, bu nedenle’oldukça zayıf bir ipucu.

5

Kullanım kolaylığı

Hosting herkes için oldukça zor olabilir’sunucular, kontrol panelleri ve alan adları dünyasında yenidir. Ama öyle değil’Zor bir görev olmalı – barındırma sağlayıcıları sitenizi mümkün olduğunca kolay hale getirmelidir.

Kullanım kolaylığını etkileyen ana şeylerden biri sağlayıcı’s Kontrol Paneli. Kontrol paneli, sitenizi çalıştırmak için oturum açtığınız merkezi bir gösterge panosudur. Etki alanları, güvenlik ve e-posta hesapları dahil olmak üzere oradaki her şeyi yönetirsiniz.

Çoğu sağlayıcı cPanel’i kullanır,’Temiz ve kullanımı kolay bir arayüze sahip kullanıcı dostu bir kontrol paneli. ancak, 1&1 IONOS cPanel kullanmaz – bunun yerine kendi özel kontrol paneline sahiptir. CPanel ile karşılaştırıldığında,’Açıkçası biraz tarihli ve dağınık.

Buna karşılık, GoDaddy cPanel kullanarak kalabalığı takip etti ve’s ödedi. GoDaddy’marka bilinci oluşturma, başlangıç ​​dostu olmakla ilgilidir, bu yüzden kontrol panelinin işleri basit ve anlaşılır tutacağı mantıklıdır.

godaddy cpanel linux hosting paylaştıGoDaddy, kontrol paneli için cPanel kullanır, yani hesabınızı ve web sitenizi yönetmek için güvenilir, gezinmesi kolay bir arayüz garanti edersiniz.

GoDaddy ayrıca tek tıklamayla uygulama yükleme özelliğine sahiptir, WordPress veya Drupal gibi yazılımları indirmeyi zahmetsiz hale getirir. CPanel ile aralarından seçim yapabileceğiniz 125’den fazla uygulama elde edersiniz ve başlamak için yalnızca bir tıklama yeterlidir!

6

Alan Adı Tescili

İkisi de 1&1 IONOS ve GoDaddy alan adı kayıt hizmetleri sunar, kaydolurken iki kuşu bir taşla öldürmeyi kolaylaştırır. Web siteniz için hosting alın ve aynı zamanda kendi özel alan adınızı kaydedin. Basit!

1&1 IONOS Etki Alanı

1&1 IONOS aslında bir ücretsiz alan adı barındırma planlarının çoğuyla, yani’İlk yıl için ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Bu, kazanılan bir alan adı almanın kolay, baş ağrısız bir yoludur’size dünyaya veya başka bir şeye mal olmaz.

Bir alan satın almanız gerekiyorsa, bunu yapabilirsiniz 1&1 IONOS SADI ile doğrudan iletişime geçin.

1 ve 1 iyonos alan adı kaydı O’ile kolay, güvenli ve sorunsuz alan adınızı satın almak için ücretsiz 1&1 IONOS.

Alan adınızın kullanılabilir olup olmadığını ve satın almadan önce ne kadara mal olacağını görebilirsiniz. Ücretsiz bir e-posta, özel kayıt ve bir SSL Wildcard sertifikası da alabilirsiniz.

GoDaddy Etki Alanları

GoDaddy kendisini zaten dünya olarak kabul etti’en büyük alan adı kayıt kuruluşudur ve bu kasların nasıl büküleceğini kesinlikle bilir. Çeşitli alan adı aramaları, alan gizliliği ve hatta alan açık artırmaları da dahil olmak üzere bir dizi alan adı hizmetine merhaba deyin!

godaddy alan hizmetleriGoDaddy, alan adlarını arama ve kaydetmekten güvenli hale getirmeye ve açık artırmaya kadar çok çeşitli alan adı hizmetleri sunar.

Aksine 1&1 IONOS, ancak, GoDaddy doesn’barındırma planlarının çoğuna ücretsiz bir alan adı eklemek – sen’ücretsiz alan adını almak için paylaşılan veya WordPress barındırma için kaydolmanız gerekir.

GoDaddy, yenileme koşullarında birçok ayrıntıya sahip olabilir, bu nedenle her zaman ince baskıyı okuduğunuzdan emin olun, böylece tam olarak ne yaptığınızı bilirsiniz’yeniden alıyorum ve ne kadar.

7

Yardım ve Destek

Php.ini / user.ini’niz değişirse ne yapardınız?’Etkileniyor mu? Cevabı biliyorsanız, muhtemelen bu bölümü geçebilirsiniz! Çoğu insan için, bu soru başınızı kaşımanıza ve ipuçlarına bakmanıza neden olacak.

Oyunu değiştiren yardım ve desteğe girin.

1&1 IONOS Desteği

1&1 IONOS, barındırma konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz çeşitli destek seçeneklerine sahiptir. Bunlar:

 • 1&1 IONOS Yardım Merkezi
 • 7/24 telefon desteği
 • İletişim desteği
 • 1&1 IONOS Topluluğu

Telefon desteği en kişisel olanıdır – haftanın yedi günü istediğiniz zaman çalabilir veya numaranızı bırakarak anında geri arama isteğinde bulunabilirsiniz.

İletişim Desteği, seçtiğiniz seçeneklere göre önerileri sizin için uyarlayarak çalışır ve Yardım Merkezi’nin size yardımcı olacak birçok yararlı makalesi vardır.

Hakkında en iyi şey 1&1 IONOS, kaydolduğunuzda kendi kişisel danışmanınızı almanızdır. Bu, sorulara kişiselleştirilmiş yanıtlar almanın harika bir yoludur ve yepyeni bir müşteri desteği düzeyi deneyimlemenize olanak tanır. Artı, bu’ücretsiz!

1 & 1 ionos kişisel danışmanı1&1 IONOS, kaydolduğunuzda size destek olacak ücretsiz ve kişisel bir danışman sunar.

1 ana dezavantajı&1 IONOS orada’s 7/24 canlı sohbet özelliği yok, yardıma ihtiyacınız olduğunda telefon desteğinin ne kadar meşgul olduğuna bağlı olarak cevapları bulmak biraz yavaş olabilir..

GoDaddy Desteği

GoDaddy’nin ayrıca bir dizi seçeneği vardır:

 • GoDaddy Yardım Merkezi
 • 7/24 telefon desteği
 • Canlı sohbet
 • Topluluk
 • Videolar

GoDaddy değil’7/24 canlı sohbet özelliğine sahip olmakla birlikte, pazartesiden cumaya sohbetini bulmak çok kolaydır ve size ne zaman söyler’meşgul veya kullanılabilir.

godaddy yardım merkeziGoDaddy’nin makaleleri ve kılavuzları bulabileceğiniz Yardım Merkezi de dahil olmak üzere bir dizi destek seçeneği vardır.

Destek ekibine telefonla da başvurabilir veya makaleler ve kaynaklar için GoDaddy Yardım Merkezi’ne gidebilirsiniz..

GoDaddy ayrıca alan adlarıyla çalışmaya başlamanıza, cPanel’de yolunuzu bulmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olacak bir sürü videoya sahiptir..

Nasıl Karşılaştırırlar??

Genel olarak, GoDaddy ve 1&1 IONOS, sundukları destek seçenekleri söz konusu olduğunda oldukça eşittir. Yani ister’basit bir şey veya karmaşık bir muamma, ulaşmakta sorun yaşamamalısınız.

8

Fiyatlandırma ve Paranın Değeri

İzin Vermek’dürüst olun – barındırma sağlayıcınız olmak için savaşta, fiyatlandırma savaşı genellikle anlaşma kırıcıdır. Yapmıyoruz’Ancak bu sağlayıcıların ne kadar ücret aldıklarına bakın – paranız için ne kadar değer elde ettiğinize de bakarız.

Fiyatlandırma, seçtiğiniz barındırma türüne göre değişire, yani biz’Üç ana barındırma türünü hızlı bir şekilde karşılaştıracağız ve ardından aşağıdaki bazı son düşüncelerimiz olacak.

Paylaşılan Evsahipliği

1&1 IONOSGoDaddyEn Ucuz Plan: Satış

En Ucuz Plan: Düzenli

En Pahalı Plan: Satış

En Pahalı Plan: Düzenli

Plan Sayısı

Para iade garantisi

$ 1$ 4.99
8 $$ 7.99
$ 1$ 19.99
14 $$ 24.99
34
60 gün0 günler

* Aylık fiyatlar

Gördüğünüz gibi, 1&1 IONOS, GoDaddy’den çok daha düşük satış ve düzenli fiyatlar sunuyor. Araştırmamızda, 1&1 IONOS, paylaşılan barındırma için GoDaddy’den biraz daha yüksek puan aldı, yani bu sağlayıcıyla paranız için daha fazlasını elde edersiniz.

Eğer içine attığınızda 1&1 IONOS, tüm paylaşılan barındırma planlarında ücretsiz SSL sertifikaları ve para iade garantisi içerir,’s daha iyi değer sunan açık!

VPS Barındırma

1&1 IONOSGoDaddyEn Ucuz Plan: Satış

En Ucuz Plan: Düzenli

En Pahalı Plan: Satış

En Pahalı Plan: Düzenli

Plan Sayısı

Para iade garantisi

5 $$ 19.99
10 $$ 29.99
30 $$ 74.99
40 $$ 139.99
44
60 gün0 günler

1&1 IONOS, GoDaddy’yi VPS hosting planları için sürekli olarak daha düşük fiyatlarla yeniyor. İkinci en pahalı planı, 1&Genellikle ayda 30 ABD doları olan 1 IONOS VPS XL ayda sadece 1 ABD doları karşılığında satılmaktadır. Aksine, GoDaddy’s ikinci en pahalı planı aylık 39,99 $ satışa!

Adanmış

1&1 IONOSGoDaddyEn Ucuz Plan: Satış

En Ucuz Plan: Düzenli

En Pahalı Plan: Satış

En Pahalı Plan: Düzenli

Plan Sayısı

Para iade garantisi

50 $$ 89.99
70 $$ 169.99
120 $$ 179.99
140 $349,99 $
44
30 gün0 günler

Adanmış barındırma planları her zaman pahalı taraftadır, çünkü çok daha gelişmiş özellikler elde edersiniz.’t 1 $ 1 anlaşma görmek&1 IONOS – ama don’t Çok yürekli değil, çünkü hala GoDaddy’den daha ucuz özel fiyatlar sunuyor!

Araştırmamızda, 1&1 IONOS, özel barındırma için GoDaddy’nin önüne geçti, bu yüzden bir kez daha para için daha iyi değer sunmayı başardı.

Hangisi Genel Olarak Daha İyi?

Maliyetler plandan plana farklılık gösterse de, genel olarak 1&1 IONOS, GoDaddy’den daha düşük fiyatlar ve daha iyi değer sunmakla oldukça tutarlıdır. 1 dolarlık satışları gerçekten cazip ve düzenli fiyatları GoDaddy’den hala daha ucuz’s yenileme fiyatları.

Genel olarak, GoDaddy araştırmamızdaki özellikler için daha yüksek puan aldı, bu yüzden ekstra nakit geri aldığınız avantajlarda haklı. Ama plan bazında bir plan üzerinde, 1&1 IONOS’s fiyatları GoDaddy yendi.

1&1 IONOS vs GoDaddy: Sonuç

Bu makale 1&1 IONOS ve GoDaddy, ev sahibi şampiyonun olmak için savaşıyor. Biz’performanstaki her darbeyi, özelliklerde her salınımı gördüm ve yapmadım’t Fiyatlandırmada bir çizik kaçırmayın.

Sonunda, orada’bayrağı hala güçlü bir şekilde uçan bir sağlayıcı – bizim kazanan 1&1 IONOS! Fiyat turunda hakim oldu, performans ve güvenlik için kazanan unvanını aldı ve ücretsiz SSL ve alan adlarıyla ölçeklere eğildi.

Yine de öyle değil’demek istemiyorum’herkes için doğru…

Neden Seçmelisiniz 1&1 IONOS Over GoDaddy?

Hala GoDaddy ile 1 arasında mı kaldın&1 IONOS? İşte seçmek için üç ana nedenleri 1&1 IONOS:

 • Bulut barındırma ihtiyacınız var
 • Ücretsiz bir Wildcard SSL sertifikası istiyorsunuz
 • Ucuz promosyon fiyatları istiyorsunuz

Neden GoDaddy Over Seçmelisiniz 1&1 IONOS?

Çünkü 1&1 IONOS bizim kazancımız, değil’demek istemiyorum’Sizin için mükemmel bir sağlayıcı olacağım. Sen’GoDaddy ile şunları yapabilirsiniz:

 • Kullanımı kolay bir kontrol paneli istiyorum
 • Daha geniş bir barındırma özelliklerine ihtiyacınız var
 • GoDaddy’nin çoğunu kullanacak’s alan adı hizmetleri

1&1 IONOS vs GoDaddy: SSS

Gerçekten SSL’ye ihtiyacım var mı?

Evet! SSL (Güvenli Yuva Katmanı), ziyaretçileri korumak için sitenizden geçen bilgileri şifreler’ güvenli bilgi’s ödeme ayrıntıları veya şifreleri. Yapmasan bile’Bunun önemli olduğunu düşünmüyorsa Google – siteniz SSL olmadan arama sonuçlarında sıralama yapmakta zorlanacak.

Promosyon fiyatları ne kadar sürer??

Genellikle’ilk döneminiz için s – yani yıllık bir sözleşme seçerseniz, satış fiyatı ilk yıl boyunca sürecektir. ancak, o’her zaman kontrol etmeye değer. 1 $ ile paylaşılan hosting promosyonları 1&1 IONOS, örneğin, seçtiğiniz plana bağlı olarak altı ila 12 ay sürer. En iyi ipucumuz: her zaman küçük baskıyı okuyun!

GoDaddy veya 1 kullanabilir miyim&WordPress sitemi barındırmak için 1 IONOS?

Evet tabi ki! İkisi de 1&1 IONOS ve GoDaddy, sitenizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar. İkisi dışında, biz seçmenizi tavsiye ederim 1&1 IONOS, araştırmamızda daha iyi performans gösterdiği için WordPress sitenizi barındırmak için. Gerçekten mükemmel WordPress barındırma istiyorsanız, bunun yerine Bluehost’a bir göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me