6 Bluehost Alternatifleri: Siteniz için En İyisi Nedir?

Ne olduğunu biliyorsun don’t istemek. Bunun yerine ne isteyebileceğinizi biliyoruz.

Bluehost, WordPress entegrasyonu ve uygun fiyatlı paylaşımlı hosting planları ile bilinen, başlangıç ​​dostu bir barındırma sağlayıcısıdır. Ama eğer sen’Bluehost alternatiflerine bakıyorsunuz,’Muhtemelen Bluehost’un ne olduğu konusunda daha endişeli doesn’t çok iyi yap. Önceliğiniz para, havalı site özellikleri veya etkileyici çalışma süresi için değerse,’s Bluehost için uzun vadeli taahhütte bulunmadan önce seçeneklerinizi tartmaya değer.


Biz’En iyi Bluehost alternatiflerini kendimiz test ettik ve bilinçli bir karar verebilmeniz için burada ayrıntılı olarak ele aldık.

Bunlar siteniz için en iyi Bluehost alternatifleridir.

 1. HostGator (aylık 2.75 $ ‘dan başlayan fiyatlarla) – en iyi Bluehost alternatifi.
 2. InMotion (aylık 3,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla) – paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi.
 3. A2 Hosting ($ 3.92 / ay’dan itibaren) – müşteri hizmetleri için en iyisi.
 4. Site alanı (aylık 3,95 TL’den başlayan fiyatlarla) – güvenilirlik için en iyisi.
 5. GoDaddy Hosting (aylık 2,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla) – ekstra özellikler için en iyisi.
 6. Hostinger (aylık $ 0.99’dan başlayan fiyatlarla) – indirimli fiyatlar için en iyisi.

En iyi 3 Bluehost alternatifi HostGator, InMotion ve A2 Hosting’dir. Bunlardan en iyi seçim, neye bağlı olduğunuza bağlıdır.’yeniden arıyor: HostGator rakipsiz çalışma süresine sahip, InMotion en iyi özelliklere sahip ve A2 Hosting para için büyük bir değer sunuyor.

Şimdi daha yakından bakmak için.

Hala seçeneklerinizi tartıyor? Tam Bluehost İncelememizle daha fazla bilgi edinin

Bizim göz atın tam sıralama En İyi Web Hosting Sağlayıcıları

1

HostGator

En İyi Bluehost Alternatifi

Bluehost alternatifleri gittikçe’t Araştırmamızda en iyi genel barındırma sağlayıcısı olarak üstün olan HostGator’dan daha iyi olsun. Çoğu sağlayıcıdan farklı olarak, HostGator, kişisel portföylere ve büyük işletmelere uygun planlarla tamamen güçsüz, zayıf değil.

HostGator Çalışma Süresi

Genel olarak sadece en üst sırada değil, aynı zamanda 4.5 / 5’lik etkileyici bir puanla HostGator, çalışma süresi için araştırmamızda 1. sırada yer alıyor. Uptime, bir barındırma sağlayıcısını değerlendirmede tartışmasız en önemli faktördür, çünkü sitenizin web’de canlı olacağı süreyi ifade eder. Çoğumuz kelimenin tam anlamıyla’t Arıza süresi şirketlere yılda 100 milyon $ ‘a mal olduğu için kötü çalışma süresine sahip bir barındırma sağlayıcısı göze.

HostGator ve Bluehost arasındaki çalışma süresi farkı görünüyor marjinal – sırasıyla% 99.99 ve% 99.98 çalışma süresi sunuyorlar. Ancak, en saygın barındırma sağlayıcılarının% 99,90’lık bir artış sunduğu bir pazarda, her biraz önemlidir.

HostGator Fiyatlandırması

HostGator’s planları aylık 2.75 $ ‘dan başlıyor, ancak daha pahalı planları bile size sundukları için makul. Yine de dikkat edin: hem Bluehost hem de HostGator (ve’dürüst ol, herşey barındırma sağlayıcıları) sizi çok daha yüksek bir fiyatla yenileyen ucuz birinci yıl fiyatlarla çekecek.

hostgator fiyatlarına genel bakış

Seçeneklerinize daha yakından bakmak isterseniz, HostGator Fiyatlandırma İncelememizi ve Bluehost Fiyatlandırma İncelememizi okuyabilirsiniz..

HostGator Özellikleri

Bluehost ve HostGator, özellikler için oldukça uyumludur – her ikisinin de güçlü teklifleri vardır. Ancak, bir Bluehost özelliği’ll HostGator ile özledim ücretsiz alan adı. Bluehost kayıt ücretini ödediğinizde, bir yıl boyunca kendi alan adınızı dahil edersiniz (’eğer bir yenileme ücreti ödemek zorunda kalacak’yılda bir kez tutmak isterim’yukarı).

HostGator Yardımı & Destek

HostGator ve Bluehost, müşteri desteği için bizden 5/5 alırlar, bu yüzden sizi temin ederim’her iki sağlayıcı ile de ilgilenilecektir. Ancak HostGator lehine bir nokta, Bluehost’un eksik olduğu 7/24 canlı sohbetidir. Bluehost size 7/24 telefon desteği ve canlı sohbet sunmaya devam edebilir biraz ancak HostGator ile’seni tanımak güzel’tamamen kapalı.

Daha fazla bilgi için HostGator vs Bluehost Karşılaştırmamızı okuyun

HostGator hakkında daha fazla bilgi edinmek için HostGator İncelememizin tamamını okuyun

2

Hareket halinde

Paylaşılan ve VPS Hosting için En İyisi

InMotion, büyük ölçüde müşteri desteği ve farklı barındırma türleri nedeniyle barındırma sağlayıcı sıralamasında ikinci sırada yer almaktadır. Özellikle daha iyi bulut barındırma sunarak Bluehost’u yener, Mayıs sizin için uygun olan ve ücretsiz depolama alanı yedeklemeleri kesinlikle sizin için uygun. InMotion Bluehost’tan daha pahalıdır, ancak her ikisi de hala para için iyi bir değer sunar -’InMotion’ın işletmelere yönelik olması, Bluehost’un kişisel siteye / blog oluşturma kitlesine hitap etmesi.

InMotion Çalışma Süresi

Eğer sen’Bluehost ve InMotion arasında tartışırken, InMotion’a yönelmek için birçok iyi neden var – ama ne yazık ki çalışma süresi değil’t bunlardan biri. Hareket halinde yapar % 99,97 gibi mükemmel bir çalışma süresi sunar, ancak dediğimiz gibi, her yüzüncü yılın önemli olduğu bir dünyada Bluehost’a yenilir’% 99,98.

InMotion Fiyatlandırması

InMotion, planlarında birçok farklı fiyatlandırma seçeneği sunuyor ve en düşük ilk yıl fiyatları ayda 3.99 $ ‘a geliyor. Ancak, bu fiyat yalnızca iki yıllık bir planı önceden taahhüt ettiğinizde kullanılabilir.’Böyle bir taahhütte bulunmaya hazır değilseniz, en ucuz plan ayda $ 7.99 olur. Bluehost’un benzer yenileme fiyatları var, ancak genel olarak InMotion hala daha pahalı.

InMotion Özellikleri

InMotion, Bluehost’u geçerek özellikler için mükemmel bir 5/5 puan alır. depolama özellikleri özellikle. InMotion teklifleri Bedava Sabit disk depolama alanından daha hızlı ve daha güvenilir olan SSD depolama. InMotion ayrıca, paylaşılan planlarında Bluehost’tan daha fazla ücretsiz ve dahil özellik sunuyor.

inmotion temel özellikleri

InMotion Yardımı & Destek

Yardım için bulgularımızda hem Bluehost hem de InMotion% 100 puan alıyor & destek. Ancak InMotion, Bluehost’tan daha küçük bir şirkettir ve gerçekten müşterilerine değer verme şeklini görebilirsiniz. Müşteri desteğinin beklenen tüm işlevlerine ek olarak, InMotion, özel bir YouTube kanalı ve bir destek merkezi forumu ile’aslında yararlı.

Bu iyi ve güzel, ancak InMotion veya Bluehost’un 7/24 canlı sohbet desteği yok. Şans eseri,’sizin için bir dağıtıcı, o zaman okumayı durdurabilirsiniz: HostGator’gitmek için yol.

Daha fazla bilgi için InMotion ve Bluehost Karşılaştırmamızı okuyun

InMotion hakkında daha fazla bilgi edinmek için tam InMotion İncelememizi okuyun

3

A2 Hosting

Müşteri Hizmetleri İçin En İyisi

A2 Hosting genel sıralamamızda dördüncü sırada arkasında Bluehost – ancak yakın skorlar ile (tam olarak 4.1’e karşı 4.4)’büyük ölçüde kişisel tercih meselesidir. Müşteri hizmetleri birinci önceliğinizse, A2 Hosting size Bluehost alternatifi olabilir’aradım.

A2 Hosting Çalışma Süresi

İzin Vermek’bir şeyi açıklığa kavuşturmak – eğer çalışma süresi en önemli önceliğinizse, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz. A2 Hosting,% 99,90’lık bir çalışma süresi oranı sağlar – bu, bir lise cebir testi gibi bazı şeyler için şaşırtıcı bir puan olabilir, ancak çalışma süresi dünyası maalesef daha fazla boğazdır. Ve bu dünyada,% 99,90’t% 99.98 ve% 99.99 beğenileriyle gerçekten rekabet ediyor.

A2 Hosting Fiyatlandırması

A2 Hosting’in çalışma süresinde eksik olduğu şey, fiyatlandırmayı telafi eder. 4.0 / 5 puanla HostGator’u bile geçiyor.

Orada’A2 Hosting’i diğer en iyi hosting sağlayıcılarıyla karşılaştırdığınızda, yenileme, hatta tanıtım fiyatları açısından fazla bir fark yok. A2 Hosting’i pakette öne çıkaran şey, her zaman para iade garantisi, bu da platformu neredeyse risksiz denemenizi sağlar.

A2 Hosting Özellikleri

A2 Hosting kesinlikle özellikler kategorisinde puan alıyor. En temel planı tek başına sınırsız depolama alanı, sınırsız veri aktarımı, ücretsiz SSL sertifikası ve SSD depolama alanı sağlar.

A2 Hosting, özellikler için Bluehost’un çok üstünde yer alıyor – ikisi sırasıyla altıncı ve dokuzuncu geldi – ancak InMotion ve GoDaddy Hosting onları mükemmel 5/5 puanlarla hala geride bıraktı.

A2 Hosting Yardımı & Destek

a2 hosting gurusu ekibi

A2 Hosting mükemmel bir 5/5 (Bluehost gibi) yardım alır & destek. “Guru Ekibi,” A2 Hosting olarak’s destek ekibi aranır, 7/24 telefon, canlı sohbet ve / veya e-posta yoluyla ulaşılabilir. Orada’ayrıca müşteri hizmetleri sürecini düzenlemek için bir bilet gönderme sistemi.

A2 Hosting hakkında daha fazla bilgi için A2 Hosting İncelememizi okuyun

Ucuz Hosting Sağlayıcıları rehberimizle paranızın karşılığını en iyi şekilde alın

4

SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

Düşünüyorsanız 1&1 IONOS güvenilirdi, sadece bekle ‘sana kadar’bir sağlayıcı okudum’güvenilir ve iyi müşteri hizmeti vardır. Aslında, Siteground yardım için sadece Bluehost’tan sonra gelir & destek, ve bazı Bluehost güçlü bir gösteri var’s daha zayıf alanları da (özellikler gibi).

Çalışma Alanı Çalışma Süresi

Çalışma zamanı için, Siteground sıralamamızda 4.0 / 5 ve üçüncü sırada yer almaktadır. Siteground, çalışma süresinin% 99,99 olduğunu söylüyor, ancak araştırmamızda bu sayı% 99,98’dir – bu hala çok rekabetçi ve SiteGround’u Bluehost ile eşit hale getiriyor.

Site Alanı Fiyatlandırması

SiteGround’s fiyatları genellikle A2 Hosting, HostGator ve InMotion dahil olmak üzere en iyi rakiplerinin gerisinde kalıyor. Örneğin, Site Alanı’s en popüler üç plan $ 3.95 / ay ile 34.95 $ / ay arasında değişir. HostGator ile eşdeğer planlar 2,75 $ / ay ile 16,95 $ / ay arasında değişiyor.

Ancak, Siteground hakkında bir şey canlandırıcı’s fiyatları: ödeme sırasında ek maliyetler çok şeffaftır, bu da diğer tüm sağlayıcılardan daha fazladır.’örtülü diyebilirim. Özellikle Bluehost, ödeme sırasında sepetinize bir ton ek maliyet ekler.’el ile işaretini kaldırmak zorunda olacak, bu sinir bozucu.

Site Alanı Özellikleri

site alanı özelliklerine genel bakış

Siteground, özellikler için sıralamamızda dördüncü sırada – Bluehost’un çok üstünde’s altıncı sırada. SiteGround’s WordPress özellikleri, bu kategoride özellikle InMotion ve GoDaddy Hosting ile rekabet edebileceği anlamına gelir – A2 Hosting ve HostGator’aynısını söyleme.

Site Alanı Yardımı & Destek

Siteground mükemmel müşteri desteğine sahiptir – araştırmamızda mükemmel 5/5 değer kazanmıştır. 7/24 telefon ve canlı sohbet desteği sunarak en iyi rakiplerine karşı durur, ancak Siteground da ekstra yol kat eder. Site Alanı Bilgi Bankası, yazılı yararlı makalelerin aranabilir bir hazinesidir tarafından şirket, yani kazandın’Bu genel forum tahminlerinden herhangi biriyle uğraşmak zorunda değilsiniz – sadece cevabı doğrudan alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Siteground vs Bluehost Karşılaştırmamızı okuyun

Siteground hakkında daha fazla bilgi edinmek için Siteground İncelememizi okuyun

5

GoDaddy Barındırma

Ekstra Özellikler için En İyisi

GoDaddy, çevrimiçi oyunda belki de en bilinen isimdir ve barındırma platformu bu itibarı daha az hak etmemektedir. Sadece böyle bir kaynaktan gelebilecek inanılmaz özellikler ile öne çıkıyor. Ancak GoDaddy Hosting değil’t zayıflıkları olmadan…

GoDaddy Hosting Çalışma Süresi

GoDaddy Hosting, çalışma süresi için 3,5 / 5 puanla beşinci sırada yer alır -’% 99.97 çalışma süresi garantisi ile paketin ortasında. HostGator, Siteground ve 1&1 IONOS’un hepsinde GoDaddy Hosting atışı var, ancak bu yok’t GoDaddy demek’s çalışma süresi kötü. O’Bu sağlayıcıdan sadece biri değil’s güçlü yönleri.

GoDaddy Hosting Fiyatlandırması

Kendinizi hazırlayın: GoDaddy Hosting devreye giriyor son 11 barındırma sağlayıcısının tümünün maliyeti için test ettik. 5 üzerinden 1.5. Bu değil çünkü’s çılgınca pahalı – bu’Aslında GoDaddy Hosting çekici bir web sitesi kurmak için harika kılan birçok eklenti ve özellik sunuyor, ancak aynı zamanda’Asla piyasadaki en ucuz sağlayıcı olmayacak (rekabetçi tanıtım fiyatları sunmasına rağmen).

Eğer sen’GoDaddy Hosting’in değerli bir yatırım olup olmadığından emin değilseniz, GoDaddy Hosting’in tam dökümünü okuyabilirsiniz’daha iyi bir fikir elde etmek için paranın değeri.

GoDaddy Hosting Özellikleri

Dediğimiz gibi, GoDaddy’daha dik fiyatlar daha iyi özellikler anlamına gelir. o’Neden GoDaddy Hosting mükemmel 5/5 puan alan özellikler için ilk sırada yer alıyor. En iyisi, GoDaddy 125’in üzerinde tek tıklamayla kurulum sunar Bedava WordPress, Joomla ve Drupal gibi uygulamalar.

GoDaddy Hosting Yardımı & Destek

GoDaddy Hosting’in 7/24 destek numarası ve canlı sohbeti vardır. “GoDaddy Topluluğu,” bu bir yardım & destek Forumu. GoDaddy Topluluğu, daha önce bahsettiğimiz Siteground Bilgi Bankası’ndan farklıdır, çünkü Siteground’s forumu yazan çalışanlar, GoDaddy’s forumu başkaları tarafından yazılmıştır müşteriler.

godaddy destek forumu

GoDaddy Topluluğunun üst tarafı, kazandığınız’t GoDaddy’nin kendisinden önyargılı makaleler almayın ve içerik alakalı olacaktır – bir şey sizi hayal kırıklığına uğrattıysa,’Diğer GoDaddy müşterilerini de sinirlendiriyor.

Daha fazla bilgi için GoDaddy Hosting ve Bluehost Karşılaştırmamızı okuyun

GoDaddy Hosting hakkında daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı GoDaddy Hosting İncelememizi okuyun

6

Hostinger

İndirimli Fiyatlar İçin En İyisi

Hostinger en iyi satın alınabilirliği ile bilinir, ancak bu Avrupa barındırma sağlayıcısı da övünmek için bazı etkileyici özelliklere sahiptir.

Hostinger Çalışma Süresi

Hostinger% 99,90 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Bu değilken’t Kötü bir çalışma süresi yüzdesi,’t Diğer Bluehost alternatiflerimizle rekabet etmek. Çalışma süresi en önemli önceliğinizse,’başka bir yere bakarak daha iyi. Ancak fiyat ve özelliklerin çalışma süresine değer veriyorsanız, Hostinger bu alanlarda kesinlikle etkilendiği için okumaya devam edin.

Hostinger Fiyatlandırması

Hayır, gözlerin değil’t seni aldatmak: Hostinger’planları gerçekten başlıyor Ayda 99 sent. Böyle bir indirim ile,’para için büyük bir değer elde edememek imkansız. Ancak, Hostinger’nin fiyatları tanıtım döneminden sonra belirgin bir şekilde artarken, en ucuz yenileme planı ayda 7,99 $ ‘dan başlıyor.

Hostinger ayrıca tüm planlarında 30 günlük para iade garantisi ve% 15 öğrenci indirimi sunuyor, bu nedenle tasarruf etmeniz için birçok yol var’bu sağlayıcıyla tekrar ilgileniyorum!

Hostinger Özellikleri

Hostinger’nin en temel paylaşılan planı bir e-posta hesabı, 100 GB bant genişliği ve haftalık yedeklemeler içerir. Biz’d bu düşük tanıtım fiyatı için oldukça iyi bir anlaşma olduğunu söylüyorlar’ödeyeceğim!

Hostinger’daha gelişmiş paylaşılan planları ücretsiz bir etki alanı ve Güvenli Kabuk erişimi içerirken, VPS planlarının hepsi özel bir kontrol paneli ve 128 GB RAM ile birlikte gelir. Hostinger’s paylaşılan ve VPS planları don’t Özelliklerden yoksun, ama eğer’zaman içinde sitenizi büyütmeyi planlıyorsanız,’hiçbir şey değmez Hostinger değil’t özel planlar sunma.

Hostinger Yardımı & Destek

Hostinger bilgi tabanı

Hostinger 7/24 canlı sohbet, e-posta desteği, biletler ve aranabilir bir bilgi merkezi sunar. Ancak Hostinger’Göze çarpan müşteri desteği özelliği, istediğiniz zaman arayabileceğiniz ve okuyabileceğiniz nasıl yapılır makaleleri kütüphanesidir..

Olduğu söyleniyor, Hostinger bir müşteri destek telefon hizmeti yok. Canlı sohbet üzerinden bilgi almayı tercih ediyorsanız, Hostinger’ekibi harika bir kaynaktır. Ancak telefon desteği bir dağıtıcıysa, Hostinger sizin için olmayabilir.

Daha fazla bilgi için Hostinger İncelememizi okuyun

Son düşünceler

Biz’araştırma ve kullanıcı testlerimize dayanarak bu altı sağlayıcıyı seçtik. Bluehost’un olmadığını biliyorsan’t sitenizin ihtiyacı olan şeyse, bunlar en iyi Bluehost alternatifleridir:

 1. HostGator – benzersiz çalışma süresi ve ölçeklenebilirlik sağlar.
 2. InMotion – barındırma planlarının ve türlerinin iyi bir varyasyonunu sunar.
 3. A2 Hosting – mükemmel müşteri hizmeti sağlar.
 4. Siteground – iyi müşteri hizmeti sunan güvenilir bir sağlayıcı.
 5. GoDaddy Hosting – çok çeşitli özellikler sunar.
 6. Hostinger – en iyi indirimli fiyatları sunar.

Eğer sen’hala nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, öneririz HostGator En iyi Bluehost alternatifi olarak. % 99,99 çalışma süresi mükemmeldir ve bir dizi barındırma türü sunar, böylece’uygun bir plan bulabilir sen. Çalışma süresi boyunca özelliklere değer veriyorsanız,’t InMotion ile yanlış gitme’inanılmaz depolama olanakları ve müşteri desteği’t çok da perişan.

Her şey sizin önceliğinizdir. Bir kere sen’ve bunu belirlediyseniz, bu kategoride en iyi olanlardan daha çok barındırma sağlayıcısı ile gidebilirsiniz. Bize de aşağıda bir yorum bırakın – biz’Bir web barındırma en çok neye değer bilmek seviyorum!

SSS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map