9 En İyi Weebly Alternatifleri: Diğer Harika Web Sitesi Kurucuları

Weebly senin için çalışmıyor mu? Her biri farklı bir konuda uzmanlaşmış dokuz alternatif web sitesi oluşturucusunu incelerken bize katılın.


Weebly tartışmasız popüler bir web sitesi kurucusudur. Yerleşik özellikleri ve hizmet tabanlı iş şablonları bu platformu öne çıkarıyor.

Ama Weebly’herkes için değil. Bazıları tasarımını eleştiriyor; diğerleri bunu hissediyor’kullanmak için yeterince kolay değil. Kulağa tanıdık geliyor mu? Eğer sen’Weebly ile bir web sitesi oluşturmayı düşünüyorsanız veya zaten bir hesabınız var ve platformlar arasında geçiş yapmak istiyorsanız, bu kılavuz tam size göre.

Biz’Web sitesi kurucularını araştırıp test ederek yıllar geçirdim ve şimdi doğru çözümle eşleşmenize yardımcı olacak harika bir konumdalar. Biz’ve piyasadaki en iyi web sitesi kurucularına oy verdiniz (burada görebilirsiniz), ancak en iyi platform değil’Her zaman senin için doğru olanı. o’bu yüzden biz’bu makaleyi bir araya getirdim.

9 En İyi Weebly Alternatifleri

 1. WixEn iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu.
 2. SquarespaceTasarım ve reklam öğeleri için en iyisi.
 3. SITE123En iyi canlı sohbet desteği.
 4. ÇarpıcıPara için en iyi değer.
 5. DudaYaratıcı bir yardım eli için en iyisi.
 6. GoDaddyWeb sitesi oluşturmak için en hızlı.
 7. WordPress.comBlog yazmak için en iyisi.
 8. Jimdo OluşturanBasit çevrimiçi mağazalar için dostça platform.
 9. 1&1 IONOSBeyaz yakalı işletmeler için en iyisi.

Wix sitenizi geliştirmek için kullanabileceğiniz etkileyici araçlar nedeniyle Wix ilk sırada yer alıyor (ve Weebly’yi yeniyor). Squarespace, şık şablonları için gerçekten parlıyor ve SITE123, çok kullanışlı bir platform arayan yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim. Biraz daha ayrıntılı bilgi için ilk üçe ait derecelendirme dökümümüzü inceleyin:

Aşağıda, biz’bu dokuz harika Weebly alternatifini gözden geçirecekler.’en iyisi olmak. Bu sadece her platform için bir fikir vermekle kalmamalı, aynı zamanda’s ihtiyacınız olan web sitesi oluşturucu.

Weebly için En İyi Alternatifler

Eğer sen’Web sitesi oluşturucuların ne olduğundan emin değilseniz, açıklamamıza izin verin. Bir web sitesi oluşturucu, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi düşük maliyetle oluşturmanıza izin veren çevrimiçi bir araçtır..

Tonlarca platformu test edip araştırarak,’hangi web sitesi oluşturucularının farklı alanlarda en iyi olduğunu bulabildim.

Araştırmamız beş temel alana odaklanmıştır: özellikler, tasarım, yardım ve destek, paranızın karşılığı ve kullanım kolaylığı. Hangi web sitesi oluşturucunun kullanılacağına karar verirken hepsi önemli bir rol oynar.

Bundan, her platformu sıralayan net bir derecelendirme yapısı oluşturduk. Bu, her web sitesi oluşturucusunun en iyi olduğu ve en çok kime uygun olduğu hakkında bize net bir fikir verdi..

En İyi Weebly Alternatiflerinin Yan Yana Karşılaştırılması

Web Sitesi OluşturucuÖzellikler PuanTasarım PuanıYardım ve Destek PuanıPara Puanı DeğeriKullanım Kolaylığı Puanı

WBE Genel Derecelendirme

(/ 5)

Wix

Squarespace

SITE123

Çarpıcı

GoDaddy

WordPress.com

Jimdo Oluşturan

1&1 IONOS

Duda

% 81% 71100%% 90% 864.7
% 78% 92% 80% 52% 674.3
% 62% 57% 75% 62% 804
% 56% 68% 90% 90% 754
% 48% 45% 55% 54% 753.8
% 83% 52% 80% 86% 653.7
% 66% 49% 45% 66% 733.5
% 70% 47% 65% 42% 703.5
% 64% 94% 80% 28% 814,0

o’u almak için çok fazla veri var, bu yüzden yardım etmek, biz’ve her alan için kazanan puanı cesur. Hızlı bir bakışla,’Wix’in beş alandan üçüne hakim olan en iyi köpek olduğu anlaşılırken, Squarespace tasarımın rakipsiz bir düzeneğidir..

Aşağıda, biz’her web sitesi oluşturucuyu ayrı ayrı inceleyerek bu puanlara bir bağlam sunacağım. Biz’Yukarıdaki tüm alanları tartışacağız ve her bir web sitesi oluşturucusunda hangi web sitesinin en iyi çalıştığını anlatacağım.

# 1 Wix

En iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu

Wix ArtılarıWix Eksileri
 • Kolay ve sezgisel sürükle ve bırak düzenleyici
 • Çevrimiçi başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak ölçeklenebilir araçlar
 • Yapabilmek’t Siteniz yayına girdikten sonra şablonları değiştirme
 • Çok sayıda büyük dosya boyutuna sahip siteler için depolama alanı yok

Wix, web sitesi oluşturucular söz konusu olduğunda standardı belirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz 510’dan fazla güzel tasarlanmış şablon ve önyükleme için sezgisel bir sürükle ve bırak editörü sunar. Özellik söz konusu olduğunda, Wix, bloglardan ve e-ticaretten hizmete dayalı işletmelere ve çok dilli sitelere kadar her şeyi destekleyen en iyi özelliklerden bazılarına sahiptir..

Yapabilirsen’t İhtiyacınız olan bir özelliği bulamadığınızda, Wix’in,’yeniden arıyor ve yükleyin. Web sitesi oluşturma, tasarım destekli bir seçenek olan Wix ADI ile daha da kolay hale getirilebilir. Bu, web sitenizi sizin için tasarlamadan önce size bir dizi soru sorarak çalışır – Weebly’nin yapmadığı bir hizmet’teklif.

Planlar tamamen aylık 35 ABD doları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ve orada’hatta iki haftalık para iade garantisi.

Neden Weebly yerine Wix’i seçmelisiniz??

 • Daha iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu
 • Web sitenizi büyütmenize ve tanıtmanıza yardımcı olacak daha iyi araçlar

# 2 Kareler

Tasarım ve reklam öğeleri için en iyisi

Kareler ArtılarıSquarespace Eksileri
 • Herhangi bir web sitesi oluşturucusunun en iyi tasarlanmış şablonları
 • Özellikler onlara gerçek kalitede
 • Pahalı fiyatlandırma planları
 • Başlangıçta yeni başlayanlar için kavramak zor

Squarespace, sınıfı sızdıran bir platformdur. O’yaratıcı endüstriler için özel olarak tasarlanmış, o kadar ilahi şablonlarla herkes sizi düşünecekti’bir web geliştiricisi. Orada’Squarespace’e sadece göründüğünden daha fazlası var – öyle değil’Wix ve Weebly ile aynı sayıda özelliğe sahip olmakla birlikte, Squarespace kaliteye üstünlük sağlıyor.

Premiumdan bahsetmişken, Kare’s planları abartılı dış görünüşünü yansıtmaktadır. 12 $ – 40 $ / ay. En iyi iki plan çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza izin verecek ve iki haftalık ücretsiz deneme var, böylece platforma başlamadan önce biraz zaman harcayabilirsiniz..

Neden Weebly yerine Kare Alanı Seçmelisiniz?

 • Fotoğrafçılar, tasarımcılar ve sanatçılar için mükemmel olan inanılmaz şablonlar
 • Sitenizi öne çıkarmaya yardımcı olacak daha yüksek kaliteli özellikler

# 3 SİTE23

En iyi canlı sohbet desteği

SITE123 ArtılarıSITE123 Eksileri
 • İnanılmaz derecede yararlı canlı sohbet desteği
 • Kullanımı kolay uygulama pazarı
 • Özellikler gerçek kalitede değildir
 • Yapabilmek’t Web sitenizden sonra şablonları değiştirme’canlı oldu

SITE123, basitlik ve kullanıcı deneyimine odaklanarak bu listedeki diğer web sitesi üreticilerinden biraz daha geri çekildi. Şaşırtıcı yardım ve desteği, özellikle canlı sohbet yoluyla, SITE123’ün kanıtıdır’platformunu mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirme çabaları. Ayrıca, site oluşturma işlemini bir esinti haline getirerek tasarım yardımı sağlar..

Tüm iyi web sitesi oluşturucuları gibi, SITE123’s şablonları tamamen mobil uyumludur. yani tüm ekran boyutlarına uyum sağlarlar. Sunulan sadece iki plan vardır, bu da seçiminizi kolaylaştırır: ücretsiz veya aylık $ 10,80. Premium plan size daha fazla depolama alanı ve bant genişliği sağlar, ayrıca reklamları kaldırır ve e-ticaret özelliklerini kullanmanıza izin verir.

Neden Weebly yerine SITE123’ü seçmelisiniz??

 • Yeni başlayanlar için mükemmel destek ile kullanımı daha kolay
 • Tasarım yardımı ile temel siteler oluşturmak için daha iyi

# 4 Çarpıcı

Para için en iyi değer

Çarpıcı ArtılarÇarpıcı Eksileri
 • Para için fantastik bir değer
 • Mükemmel yardım merkezi ve 7/24 destek
 • İşletme web siteleri için tasarlanmamış
 • Yalnızca bir sayfalık web siteleri oluşturabilir

Çarpıcı bir şekilde, yaptığı her şeyin merkezine hız ve basitlik katan başka bir web sitesi oluşturucusudur. Büyük, yenilikçi veya karmaşık bir site tasarlamanız gerekiyorsa,’sizin için bir platform değil. Bloglar, çevrimiçi özgeçmişler veya parti ya da düğün gibi etkinlikler gibi temel kişisel siteler için çarpıcı bir şekilde mükemmel.

Başlamak kolaydır, sahip olabileceğiniz herhangi bir sosyal medya hesabını bağlamak gibi. Çarpıcı web siteniz çevrimiçi varlığınız için bir merkez görevi görebilir. Fiyatlar 49 $ / ay’a kadar ücretsiz plan. Ne kadar uzun süre kaydolursanız (bir ile on yıl arasında), o kadar çok indirimli olur, bu da para için büyük bir değeri temsil eder.

Neden Weebly yerine çarpıcı bir şekilde seçmelisiniz??

 • Basit veya temel siteler için daha uygun
 • Daha iyi yardım ve destek

5 Duda

Yaratıcı bir yardım eli için en iyisi

Duda ArtılarıDuda Eksileri
 • Web sitenizi oluştururken size öneriler veren harika yerleşik istemler
 • Yaratıcılıkta sınır yok
 • Pahalı fiyatlandırma planları
 • Çok fazla SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kılavuzu

İyi tasarlanmış bir web sitesi istiyorsanız, ancak vizyonunuzu hayata geçirecek yaratıcı yeteneklerden yoksunsanız Duda sizin için mükemmeldir. Şablonları size mükemmel bir başlangıç ​​tabanı sağlar ve mükemmel web sitesinin nasıl oluşturulacağı konusunda tavsiye ve rehberlik sunan yol boyunca yararlı ipuçları vardır. İstediğiniz yere, istediğiniz yere de yerleştirebilirsiniz.’rijit bir şablonla sınırlı değildir.

Bununla birlikte, tüm bunlar ücretsiz bir plan ve fiyatlar 14 $ – 74 $ / ay. Orada’s de SEO desteği eksikliği, bu yüzden tasarım konusunda yardıma ihtiyacınız olsa da,’web sitenizi optimize etmek söz konusu olduğunda açılması gerekir.

Neden Weebly yerine Duda’yı Seçmelisiniz??

 • Tasarım ilhamı için yararlı
 • İşlerin web sayfalarınıza nereye yerleştirilebileceği konusunda sınır yoktur

6 GoDaddy

Web sitesi oluşturmak için en hızlı

GoDaddy ArtılarıGoDaddy Eksileri
 • Birkaç dakika içinde bir site oluşturabilirsiniz
 • Tema değiştirirken web sitenizi otomatik olarak yeniden biçimlendirir
 • Derinlik ve kalite eksikliği
 • Bloglar için harika değil

GoDaddy, çevrimiçi dünya ile eşanlamlı bir markadır. Senin olsun’bir web sitesi kurmak, barındırmak veya sadece bir alan adı satın almak istiyorsanız, GoDaddy size yardımcı olacaktır. Web sitesi kurucusu GoCentral ağırlıklı olarak hıza odaklanıyor. Site hakkında bir dizi soru sorarak web sitenizin ilk tasarımını oluşturmanıza yardımcı olur’amacı.

ASAP çevrimiçi bir şeye ihtiyacınız varsa, GoDaddy en iyi seçenektir. Orada’s iki haftalık ücretsiz deneme süresi ve planlar Aylık 5,99 – 29,99 ABD doları. GoDaddy basit işletmeler veya kişisel siteler için en iyi sonucu verir, ancak’şık ve işlevsel çevrimiçi mağazalar yaratma konusunda şaşırtıcı derecede becerikli.

Neden Weebly yerine GoDaddy’yi Seçmelisiniz??

 • Üzerinde web sitesi oluşturmak için süper hızlı
 • Web sitenizi güncellemek istiyorsanız tasarımı değiştirmek kolay

# 7 WordPress.com

Blog yazmak için en iyisi

WordPress ArtılarıWordPress Eksileri
 • Dünyadan biri olarak bilinir’ın en büyük blog platformu
 • Çok sayıda özellik
 • Eğer kullanmak zor’teknoloji meraklısı değilim
 • Yalnızca blog yazmak için tasarlandı

Eğer o’sana bir blog’Sonra, WordPress.com sizin için ideal bir platformdur. Bu listedeki diğerlerinden daha teknik olabilir, ancak tüm şablonlar bloglar için özel olarak hazırlanmıştır. WordPress.com’u, kendi kendine barındırılan, açık kaynaklı bir platform olan WordPress.org ile karıştırmamaya dikkat edin.’t eğer yapabilirsen gerçekten uygun’t kodu.

WordPress.com, temel özelliklerine erişebileceğiniz ve bir WordPress alt etki alanı alabileceğiniz ücretsiz bir plan sunar. Premium planlar devam ediyor 5 $ – 25 $ / ay, ama unutmayın ki’SEO gibi şeyler için yüklediğiniz eklentiler için ekstra ödeme yapmanız gerekecek.

Neden Weebly yerine WordPress’i seçmelisiniz??

 • Bir blog tasarlamak istiyorsanız ideal
 • Web siteniz üzerinde daha gelişmiş kontrol istiyorsanız ideal’s kodu

8 Jimdo Oluşturan

Basit çevrimiçi mağazalar için dostça platform

Jimdo ArtılarıJimdo Eksileri
 • Tüm premium planlarda sınırsız depolama alanı
 • Kısa ve doğru yardım merkezi
 • Sınırlı şablon seçimi
 • Geri yükleme seçeneği yok

Jimdo Creator’ın pozitifleri var, ama dürüst olmak gerekirse,’t Herhangi bir alanda kendine bir niş oymak. O’kişisel siteler için fena değil, ama orada’orada daha iyi – ve aynı şey reklamlar ve iş siteleri için de geçerli. Gerçek şu ki, Jimdo iyi, yolun ortasında bir platform’mükemmel yetenekli ama ilham verici değil.

Jimdo’Bununla birlikte, tasarım destekli araç – Jimdo Dolphin – sınırlı zaman ve / veya tasarım becerisine sahip kişiler için çok etkili olabilir. Her ikisi için fiyatlar ücretsiz ila 39 $ arasında değişmektedir. Squarespace’e benzer şekilde, en iyi iki katmanlı plan, sağlam bir çevrimiçi mağaza oluşturabileceğiniz e-ticaret için ayrılmıştır..

Neden Weebly yerine Jimdo’yu seçmelisiniz??

 • Jimdo Dolphin gibi bir tasarım destekli araç kullanmak istiyorsanız
 • Eğer sahipsen’Bu listenin geri kalanını okuma ve doğrudan Jimdo’ya atlama

# 9 1&1 IONOS

Beyaz yakalı işletmeler için en iyisi

1&1 IONOS Artıları1&1 IONOS Eksileri
 • Bir işletmeyi ölçeklendirmek için tasarlanmış özel araçlar
 • Şablonlar birçok farklı sektörü kapsar
 • Tasarım biraz tarihli görünüyor
 • Ücretsiz plan yok

1&1 IONOS, ailenizin gurur duyacağı türden bir web sitesi oluşturucusudur. Akıllı, temiz ve sağlam’ağırlıklı olarak hizmet tabanlı şirketleri için çevrimiçi bir alana ihtiyaç duyan küçük işletmeler için tasarlanmıştır. Araçlar bunu, e-posta pazarlama ve sosyal medya entegrasyonu gibi, işletmenizi tanıtmanıza ve büyütmenize yardımcı olan çeşitli özelliklerle vurgulamaktadır..

1950’lerin yönetim kurulu gibi, 1&1 IONOS’ şablonlar biraz tarihli ve ciddi görünüyor, ancak bu gerekir’t Muhasebe veya danışmanlık gibi beyaz yakalı endüstriler için sorun olmamalıdır. Fiyatlar ayda sadece 1 $ – 30 $ arası, bu yüzden’maliyet açısından oldukça platform.

Neden 1&1 Weebly Yerine IONOS?

 • Küçük işletme siteleri ve girişimler için mükemmel
 • Daha net bir yapıya sahip daha ciddi bir siteye ihtiyacınız varsa

Online Satış Yapmak İsterseniz Ya?

Eğer sen’bir online mağaza kurmak istiyoruz, Weebly işe bağlı olmayabilir. Çevrimiçi satış özelliklerine sahiptir, ancak’Bir e-ticaret platformu değil, her şeyden önce bir web sitesi oluşturucu. Sadece çevrimiçi bir mağaza isteyenler için’Shopify ve BigCommerce gibi özel hizmetlere bakmak en iyisi.

Shopify en yüksek puan alan e-ticaret platformumuzdur. Sadece mallarınızı satmanıza değil, aynı zamanda kârınızı aktif olarak artırmanıza yardımcı olan tonlarca özellik ve uygulamaya sahiptir. SEO rehberliği ve e-posta pazarlamasından mobil duyarlı temalara ve çok kanallı entegrasyona (pazarlarda ve sosyal medyada satış yapmanıza yardımcı olan) her şeyi sağlar.

Öte yandan BigCommerce, kullanıma hazır bir çözümdür. Başlamak için ihtiyacınız olan her şey yerleşiktir, yani’t Gelişmiş uygulamalar için aylık ödeme gibi birçok ek maliyete sahip değildir. O’Shopify’dan biraz daha teknik, ancak uzun vadede daha uygun maliyetli olabilir.

Online satış yapmıyorsanız’t web siteniz’ana odak, ama hala burada ve orada tek ürün satmak istiyorum, Wix ve Squarespace iki büyük Weebly alternatif.

Weebly Alternatifi Nasıl Seçilir

Doğru web sitesi oluşturucu ararken ezici olabilir – orada seçim için çok fazla var. Seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta var ve biz’Burada dikkat edilmesi gereken ilk birkaçını listeledik:

 • İstediğiniz web sitesi türü muhtemelen dikkate alınması gereken en önemli faktördür. Eğer sen’yaratıcı bir endüstride, Squarespace gibi bir şey en uygun olanıdır. Blog yazmak için’WordPress’e göz atmak isteyeceğim. Küçük işletmeler doğru uygun bulacaksınız 1&1 IONOS vb..
 • Senin bütçen seçiminizi de dikte edecektir. Web sitesi kişisel kullanım içinse ve’Herhangi bir parayla ayrılmak istemiyorsanız, Wix en iyi ücretsiz planı sunar. Eğer sen’Ancak, bir işletme olarak sitenize yatırım yapmak iyi bir fikirdir ve gelecekte ödüller kazanacaktır.
 • Bilgisayarınızın beceri seviyesi etkisi de vardır. Kullanması en kolay platformlar Wix ve GoDaddy, SITE123 ise harika bir desteğe sahip’takılmaktan endişe duymak.
 • Ne kadar zamanın var kararınızda da rol oynayabilir. En kısa sürede bir web sitesine ihtiyacınız varsa, Godaddy’yi veya Wix ADI veya Jimdo Dolphin gibi başka bir tasarım destekli aracı kullanmaya değer olabilir..

Weebly senin için doğru mu??

Bir şey’vurgulamak için önemli Weebly değildir’t Kötü bir web sitesi oluşturucu. Aslında, sizin için en iyi seçenek olabilir.’henüz denemedim. Buraya’araştırmamızda nasıl ilerlediğini s:

Web Sitesi OluşturucuÖzellikler PuanTasarım PuanıYardım ve Destek PuanıPara Puanı DeğeriKullanım Kolaylığı Puanı

WBE Genel Derecelendirme

(/ 5)

Weebly

% 84% 77% 70% 82% 704.1

Weebly aslında her türlü ihtiyaca cevap veren inanılmaz miktarda özelliğe sahiptir. Bu harika çünkü bu demek ki’Uygulamalarda fazladan para kazanmaya gerek yok. WordPress ve Wix sırasıyla% 83 ve% 81 ile özelliklerin gerisinde kalıyor, ancak hiç kimse Weebly’yi en üst noktadan atmadı.

Nerede’Bununla birlikte, onun yardımı ve desteği ve kullanım kolaylığıdır. Testten, insanlar Weebly’i kullanmak için biraz zor buldular ve’Bir şeye takıldıklarında aradıkları yardımı aldıklarına ikna oldular. Yardım ve destek en önemli önceliğinizse, o kategorideki araştırmamızda% 100 puan alan tek üretici olan Wix’e göz atmanızı öneririz..

Weebly, çeşitli şablonlar, iyi tasarım ve e-ticaret işlevselliği ile küçük işletme siteleri için mükemmeldir. Fiyatlar 8 $ ile 38 $ / ay arasında değişiyor, bu da platformu makul tutarken kullanabileceğiniz ücretsiz bir planın yanı sıra çok makul hale getiriyor. Herhangi bir anlamda,’tamamen yazmadan önce Weebly denemeye değer.

En İyi Weebly Alternatifleri: Özet

Her şey düşünüldüğünde, asla Weebly tarafından mahsur kalmamalısınız. Ve sadece yapmadığı için’Weebly üzerinde çalışma, bu değil’t Bu web sitenizin rüya sonu olması gerektiği anlamına gelir. Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce web sitesi üreticisi var ve biz’dikkate almanız gereken en iyi dokuz Weebly alternatifini seçtik. Yani, son bir kez, burada’Bu liste tekrar:

9 En İyi Weebly Alternatifleri

 1. WixEn iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu.
 2. SquarespaceTasarım ve reklam öğeleri için en iyisi.
 3. SITE123En iyi canlı sohbet desteği.
 4. ÇarpıcıPara için en iyi değer.
 5. DudaYaratıcı bir yardım eli için en iyisi.
 6. GoDaddyWeb sitesi oluşturmak için en hızlı.
 7. WordPress.comBlog yazmak için en iyisi.
 8. Jimdo OluşturanBasit çevrimiçi mağazalar için dostça platform.
 9. 1&1 IONOSBeyaz yakalı işletmeler için en iyisi.

Platformları taşımaya karar verirken, göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalar şunlardır:

 • İstediğiniz web sitesi türü
 • Senin bütçen
 • Beceri Seviyen
 • Senin zaman

Kendinize bu soruları sormak size hangi web sitesi oluşturucunun size en uygun olacağını daha net bir fikir vermelidir. Çoğu durumda, biz’d Wix’in sizin için ideal Weebly alternatifi olmasını bekliyoruz. O’s kolay, iyi tasarlanmış ve oldukça ucuz!

Yukarıdaki platformların tümü ücretsiz denemelere sahipken, bazıları tamamen ücretsiz bir plan sunuyor! Yarım saatlik bir yedeğiniz varsa,’bir çift kayıt ve ne görmeye değer s’her şey yeniden. Kazandı’t Bir kuruşa mal oldu ve yeni web sitenizin başlangıcı olabilir.

En İyi Weebly Alternatifleri: SSS

En iyi Weebly alternatifi nedir?

Orada çok sayıda harika web sitesi oluşturucu var, ancak ideal Weebly alternatifi Wix olmalı. Kullanımı en kolay web sitesi oluşturucusu olarak araştırma testlerimizin en üstünde geldi ve ayrıca harika özelliklere, iyi tasarlanmış şablonlara ve sezgisel bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahip.

En ucuz Weebly alternatifi nedir?

Birçok web sitesi üreticisi ücretsiz planlar sunuyor, bu yüzden’Aslında bir Weebly alternatifi için bir şey ödemek zorunda! Çoğu premium plan, çeşitli platformlarda aylık 5 $ ile 50 $ / ay arasında değişir, ancak kazandınız’t daha ucuz bir tane bulmak&1 IONOS, ayda sadece 1 $.

Weebly güvenli midir??

En saygın web sitesi oluşturucuları gibi Weebly, müşterilerine yerleşik bir SSL güvenlik sertifikası sunar. Bu, ziyaretçilerinize web sitenize göz atmanın ve etkileşimde bulunmanın güvenli olduğunu söyleyen URL’nizin yanında görünen küçük bir asma kilit simgesiyle temsil edilir.

Weebly kimler var?

Weebly, ödeme işlemcileri Meydanı’na aittir. Bu nedenle,’Weebly’nin e-ticaret özelliklerini geliştirmek için daha fazla çaba göstereceğine inanıyor, yani, eğer göz kulak olursanız iyi bir platform olabilir.’gelecekte bir çevrimiçi mağaza açmak istiyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me