En İyi E-Ticaret Online Mağaza Oluşturucuları – Karşılaştırma Tablosu


Aşağıda gördüğünüz tüm sonuçlar kendi derinlemesine araştırma ve kullanıcı testlerimize dayanmaktadır:


Shopify Wix BigCommerce Squarespace Meydan

 • Shopify 4.7 / 5
 • Wix 4.3 / 5
 • BigCommerce 4.2 / 5
 • Kareler 4.2 / 5
 • Kare 4,2 / 5

Oluşturucuları Güncelle shopify logosu küçük web sitesi oluşturucu Shopify wix logosu Wix bigcommerce logosu BigCommerce kare logo Squarespace kare logosu Meydan Genel Puan

4.7 üzerinden 5

4.3 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

Ödül için en iyisi En iyi Genel E-ticaret Platformu E-ticaret İşlevi ile En İyi Web Sitesi Oluşturucu En Ölçeklenebilir En İyi Tasarlanmış Şablonlar Para için En İyi Değer Kullanım Kolaylığı 4/5 3.6 / 5 3.3 / 5 3.4 / 5 4.2 / 5 Mağaza Güç 500.000 388.000 95.000 Yok Yok Müşteri Puanı 4,7 / 5 4,5 / 5 3,2 / 5 4/5 2,5 / 5 Satış İşlevleri Genel Puan 4,7 / 5 2,6 / 5 4,5 / 5 3,5 / 5 3,9 / 5 Envanter 5/5 2/5 5/5 5/5 5/5 Çok Kanallı Entegrasyon Terk Edilmiş Sepet Kurtarma İşlem Ücreti Yok Ödeme Seçenekleri PayPal Meydan Şerit Apple Pay Amazon Fiyatlandırma Plan Sayısı 3 3 3 2 3 Giriş Planı (Aylık)

 • Temel Shopify: 29 $ (348 $ / yıl)
 • İş Temel: 23 $ (276 $ / yıl)
 • Standart: 29.95 $ (359.4 $ / yıl)
 • Temel: 26 $ (312 $ / yıl)
 • Profesyonel: 12 $ (yılda 144 $)

Ücretsiz Plan Genel Puan 4.1 / 5 4/5 4.1 / 5 3.6 / 5 3.2 / 5 SEO Kontrolü 4/5 5/5/5/5/5/5 Uygulama App Marketi Ücretsiz Özel Alan Adı Yerleşik Pazarlama Araçları müşteri girişi Üye alanı Şifre Koruması Tasarım Genel Skoru 3,7 / 5 4/5 5,2 / 5 4,2 / 5 3,1 / 5 Esnek Tasarım Destek Bilgi Tabanı Telefon Canlı sohbet E-posta forum Genel Değerlendirme

4.7 üzerinden 5

4.3 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

4.2 üzerinden 5

Ziyaret etmek
Shopify Ziyareti
Wix Ziyareti
BigCommerce Ziyareti
Kareler Ziyareti
Square Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Shopify incelememize bakın Wix incelememize bakın BigCommerce incelememize bakın Kare alan incelememize bakın Kare incelememize bakın Oluşturucu Ekle Genel Derecelendirme Bu nedir?

Genel derecelendirmelerimiz, birleştirilen tüm derecelendirmelerin ortalama puanına dayanmaktadır.

Bu neden önemli?

Puanlarımız size hangi hizmetin size en iyi özellikleri, değeri ve daha fazlasını sunduğunu bir bakışta sunuyor.

Karşılaştırma shopify 4.7 / 5 wix 4.3 / 5 bigcommerce 4.2 / 5 karesi 4.2 / 5 square-online-store 4.2 / 5 Kapat Best For Award Bu nedir?

Web sitemizin oluşturulma alanlarının önerilen yapımcılarımız için en uygun olduğunu öğrenin

Bu neden önemli?

‘En iyisi’ ödüllerimiz, okuyucularımız için en önemli alanlarda mükemmel olan inşaatçıları vurgular. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu ödüller ihtiyaçlarınıza en uygun yapıcıyı hızlı bir şekilde tanımlamanıza yardımcı olacaktır..

Karşılaştırma shopify En İyi Genel E-ticaret Platformu wix E-ticaret İşlevleri ile En İyi Web Sitesi Oluşturucu bigcommerce En Ölçeklenebilir kareler En İyi Tasarlanmış Şablonlar square-online-store Para için En İyi Değer Kapat Kullanım Kolaylığı Bu nedir?

Her inşaatçının ne kadar kolay ve sezgisel olduğunu söyler.

Bu neden önemli?

Teknolojiye güvenmemeniz bir web sitesine sahip olmanızı engellememelidir! Her kurucuya, almanın ve kullanmanın ne kadar kolay olduğu konusunda derecelendirdik, böylece her birinin ne kadar öğrenme eğrisine sahip olduğunu biliyorsunuz. Sizi sorundan kurtardığımızda hangi üreticinin becerilerinize uygun olduğunu bulmak için neden saatler harcıyorsunuz??

Karşılaştırma shopify 4/5 wix 3.6 / 5 bigcommerce 3.3 / 5 squarespace 3.4 / 5 square-online-mağaza 4.2 / 5 Kapat Mağazalar Powered Bu nedir?

Her platformda kaç tane çevrimiçi mağaza barındırılıyor.

Bu neden önemli?

Popülerlik her zaman kaliteye dönüşmez, ancak başkalarının e-ticaret işleriyle platforma kaç kişinin güvendiğini bilmek yardımcı olabilir.

Karşılaştırma shopify 500.000 wix 388.000 bigcommerce 95.000 squarespace N / A square-online-store N / A Kapat Müşteri Puanı Bu nedir?

Platformu test eden kişilerin bir arkadaşınıza tavsiye etme olasılığı ne kadar.

Bu neden önemli?

Ağızdan söz etme, herhangi bir karar verirken önemli bir faktördür ve uzman olmayan her bir platformu test etmek, yeni başlayanlar için en uygun olanı bulmanın kesin bir yoludur. Bu test gerçekten inandığımız bir şey – bizi rekabetimizden ayıran şey bu.

Karşılaştırma shopify 4.7 / 5 wix 4.5 / 5 bigcommerce 3.2 / 5 squarespace 4/5 kare-online-store 2.5 / 5 Kapat Genel Puan Bu nedir?

İşlem kodları, promosyon kodları ve terk edilmiş sepet kurtarma oluşturup oluşturamayacağınız. Bunlar, her bir platformun satış özelliklerinin ne kadar iyi olduğu konusunda birleşik bir puan sağlamak için dikkate aldığımız satış özelliklerinden sadece birkaçı.

Karşılaştırma shopify 4.7 / 5 wix 2.6 / 5 bigcommerce 4.5 / 5 squarespace 3.5 / 5 square-online-mağaza 3.9 / 5 Kapat Envanter Bu nedir?

Her e-ticaret platformunun envanter kalitesini nasıl derecelendirdiğimiz, satabileceğiniz ürünlerin miktarına, birden fazla varyant oluşturma yeteneğine, ürünleri toplu olarak içe aktarabiliyorsanız, mevcut stok yönetimine, gelir raporları alıp alamayacağınıza ve ziyaretçi sayımı.

Karşılaştırma shopify 5/5 wix 2/5 bigcommerce 5/5 squarespace 5/5 square-online-store 5/5 Kapat Çok Kanallı Entegrasyon Bu nedir?

Sosyal medya ve diğer pazarlarda satış yapabilir misiniz??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Terk Edilmiş Sepeti Kurtarmayı Kapat Bu nedir?

Bir müşteriye otomatik bir e-posta gönderildiğinde, sitenizi alışveriş sepetindeki öğelerle birlikte terk etmeleri gerekir, ancak kontrol etmeden.

Bu neden önemli?

Terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma e-postaları, aksi takdirde kaybedilen satışların% 15’ini telafi etmenize yardımcı olabilir. Müşterilerinizi yeniden hedeflemenin ve mağazanıza geri dönmelerini sağlamanın harika bir yolu.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza İşlem Ücreti Yok Bu nedir?

Bir müşterinin ödemesini işleme koyduğunuzda platformun kendisi herhangi bir ek ücret uygular mı??

Bu neden önemli?

Platform, her ödeme işlemi gerçekleştirdiğinizde kesintiye uğrarsa, her işlemde gereksiz para kaybedersiniz.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza PayPal’ı kapat Bu nedir?

PayPal’ı ödeme seçeneği olarak kabul ediyorlar mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Square’i Kapat Bu nedir?

Square’i ödeme seçeneği olarak kabul ediyorlar mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Çizgiyi Kapat Bu nedir?

Stripe’yi ödeme seçeneği olarak kabul ediyorlar mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Apple Pay’ı Kapat Bu nedir?

Apple Pay’ı ödeme seçeneği olarak kabul ediyorlar mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Amazon’u kapat Bu nedir?

Amazon’u bir ödeme seçeneği olarak kabul ediyorlar mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Kapat Plan Sayısı Bu nedir?

Her üretici tarafından sunulan farklı ücretli abonelik planlarının sayısı.

Bu neden önemli?

Plan seçiminiz ne kadar büyük olursa, aboneliğinizi ihtiyaçlarınıza göre o kadar iyi ayarlayabilirsiniz.

Karşılaştırma shopify 3 wix 3 bigcommerce 3 squarespace 2 square-online-store 3 Close Entry Plan (Aylık) Bu nedir?

Her hizmetin en ucuz fiyatlandırma planının maliyeti. Bunların normal fiyatlar olduğunu lütfen unutmayın; çoğu sağlayıcı yeni müşteriler için daha fazla indirimli fiyatlar sunacaktır, ancak bunlar yalnızca ilk kayıt döneminiz için geçerli olacaktır. Daha fazla ayrıntı için her bir ana bilgisayarın kendi sitesine göz atın.   

Karşılaştırma shopify

 • Temel Shopify: 29 $ (348 $ / yıl)

wix

 • İş Temel: 23 $ (276 $ / yıl)

Bigcommerce

 • Standart: 29.95 $ (359.4 $ / yıl)

Squarespace

 • Temel: 26 $ (312 $ / yıl)

Kare-online-mağaza

 • Profesyonel: 12 $ (yılda 144 $)

Ücretsiz Planı Kapat Bu nedir?

Ücretsiz bir abonelik planı.

Bu neden önemli?

Ücretsiz bir plana erişiminiz olması, sizin için doğru olup olmadığına karar vermeden önce web sitesi oluşturucunuzu test sürüşü için almanıza olanak tanır. Bir web sitesi oluşturucusunu, zamanınızı, enerjinizi ve paranızı ödemeden önce tanımanın en iyi yolu budur.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Genel Skoru Kapat Bu nedir?

Bu araştırma kategorisine dahili özellikler, depolama alanı, uygulama mağazası kalitesi ve platformun bir blogu destekleme yeteneği olup olmadığı gibi alanlar dahildir.

Karşılaştırma shopify 4.1 / 5 wix 4/5 bigcommerce 4.1 / 5 squarespace 3.6 / 5 square-online-store 3.2 / 5 Kapat SEO Kontrol Bu nedir?

Web sitenizin SEO’sunu (Arama Motoru Optimizasyonu) kontrol edebilmek, çevrimiçi ve arama motoru sıralamalarında görünürlüğünü artırmak için web sitenizi hassaslaştırmanıza yardımcı olur.

Bu neden önemli?

Web sitenizin SEO’su üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenin, web sitenize gelen ziyaretçileri artırmanın, satışları artırmanın ve web sitenizin çevrimiçi itibarını artırmanın harika bir yoludur. Online başarı bilmecenin hayati bir parçasıdır.

Karşılaştırma shopify 4/5 5/5 wix 5/5 bigcommerce 5/5 kare kare 3/5 kare-online-mağaza 2/5 Kapat Kapat App Market Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Ücretsiz Özel Alan Adını Kapat Bu nedir?

Özel bir alan adına sahip olmak, web sitenizin URL’sini veya adresini kişiselleştirmenize olanak tanır (ör. Www.mycustomdomain.com).

Bu neden önemli?

Bazı web sitesi üreticileri, premium planlarından birine kaydolurken size ücretsiz bir özel alan adı sunar. Özel (ve daha kişiselleştirilmiş) bir etki alanına sahip olmak, web sitenizi meşru hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda öne çıkmanıza ve kullanıcılar için de daha unutulmaz olmanıza yardımcı olabilir! Heck, www.mycoolsite.com’u tıklama olasılığınız www.mycoolsite.weebly.com’dan daha yüksek – değil mi? Alan adları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız alan adı kılavuzumuza göz atın (Alan adı kılavuzu).

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Yerleşik Pazarlama Araçlarını Kapatın Bu nedir?

Mağazanızın / ürünlerinizin reklamını yapmanıza ve pazarlamanıza yardımcı olacak yüklemeye ihtiyaç duymayan özellikler.

Bu neden önemli?

Pazarlama araçlarının sizin için hazır olması, bunları aramak için zaman kaybetmediğiniz veya bunları yüklemek için fazladan ödeme yapmadığınız anlamına gelir. Ayrıca platformun pazarlamanızı ciddiye aldığını bilmenizi sağlar.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Müşteri Girişini Kapat Bu nedir?

Güvenlik seçeneği olarak müşteri girişi var mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Üye Alanını Kapat Bu nedir?

Güvenlik seçeneği olarak üye alanı var mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Parola Korumasını Kapat Bu nedir?

Güvenlik seçeneği olarak şifre koruması var mı??

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Genel Skoru Kapat Bu nedir?

Tasarım, araştırdığımız ana kategorilerden biridir. Sunulan tema sayısı, temaların kaç endüstri türüne uygun olduğu, her temayı ne ölçüde özelleştirebileceğiniz ve sektör markalama profesyonellerinin bunlar hakkında ne düşündüğü gibi şeylere bakar..

Bu neden önemli?

Web sitenizin tasarımı kendi sitenizi nasıl yaptığınızdır. Tasarım bir platformda ne kadar iyi olursa, o kadar fazla özgürlüğe sahip olursunuz ve daha yaratıcı olabilirsiniz.

Karşılaştırma shopify 3.7 / 5 wix 4/5 bigcommerce 3.2 / 5 squarespace 4.2 / 5 square-online-store 3.1 / 5 Kapat Esnek Tasarım Bu nedir?

Sitenizi çevrimiçi yayınladıktan sonra sitenizi yeniden tasarlamak zorunda kalmadan mağazanızın temasını farklı bir temayla değiştirebiliyorsanız.

Bu neden önemli?

Zaman değişir. Bugün seçtiğiniz tema, bir yıl içinde istediğiniz tema olmayabilir. Bir değişikliğin gerekli olduğuna karar verirseniz, tekrar sıfırdan başlamanız gerekmediğini bilmek güzel.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Yakın Bilgi Tabanı Bu nedir?

Yararlı makaleler ve “Nasıl yapılır” kılavuzları sunan yerinde destek.

Bu neden önemli?

Sorunlarla karşılaştığınızda hangi desteğe sahip olduğunuzu bilmek size çok zaman kazandırabilir. Ve profesyonel rehberlik, sitenizi istediğiniz şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Telefonu Kapat Bu nedir?

Telefonla profesyonel servis ve platform desteği.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Canlı Sohbeti Kapat Bu nedir?

Yerinde canlı sohbet yoluyla profesyonel hizmet ve platform desteği.

Bu neden önemli?

Sorunlarla karşılaştığınızda hangi desteğe sahip olduğunuzu bilmek size çok zaman kazandırabilir. Ve profesyonel rehberlik, sitenizi istediğiniz şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza E-postayı Kapat Bu nedir?

E-posta yoluyla profesyonel hizmet ve platform desteği

Bu neden önemli?

Sorunlarla karşılaştığınızda hangi desteğe sahip olduğunuzu bilmek size çok zaman kazandırabilir. Ve profesyonel rehberlik, sitenizi istediğiniz şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Forumu Kapat Bu nedir?

Resmi forumlarda diğer kullanıcılardan servis ve platform desteği almanızı sağlar.

Bu neden önemli?

Sorunlarla karşılaştığınızda hangi desteğe sahip olduğunuzu bilmek size çok zaman kazandırabilir. Ve profesyonel rehberlik, sitenizi istediğiniz şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Karşılaştırma shopify wix Bigcommerce Squarespace Kare-online-mağaza Kapat

Karşılaştırmak için inşaatçıya kadar seçim yapın

Seçtiğiniz inşaatçıları aşağıda görüntüleyin

İptal Karşılaştır

Karşılaştırmak için hızlıca kaydırın

Önerilerimizi İster misiniz? Kısa Sınav İçin Tıklayın

En İyi Online Mağaza Üreticileri: The Roundup

Bu, alınması gereken çok fazla bilgi. En iyi çevrimiçi mağaza oluşturucuyu seçmek her zaman kolay değildir – özellikle sizin için en iyi seçenek aslında en yüksek sırada yer alan e-ticaret web sitesi oluşturucusu olmayabilir.

Size yardımcı olmak için, en iyi çevrimiçi mağaza web sitesi oluşturucularımızın ve neyin en iyi olduklarının kısa ve kullanışlı bir özeti aşağıda verilmiştir:

En İyi Online Mağaza Üreticisi Nedir??

 1. Shopify – En İyi Çok Yönlü E-ticaret Platformu.
 2. Wix – E-ticaret İşlevine Sahip En İyi Web Sitesi Oluşturucu.
 3. BigCommerce – En İyi Yerleşik Özellikler.
 4. Squarespace – En İyi Tasarlanmış Şablonlar.
 5. Meydan – Paranın En İyi Değeri.

Bu e-ticaret web sitesi oluşturucularından herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sadece adı tıkladığınızda doğrudan bu platformun uzman incelemesine gönderilirsiniz. En yeni e-ticaret incelemeleri, karşılaştırmaları ve kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın.

Bu Grafiği Yararlı Bulun?

Soru – Bu grafik size fayda sağladı mı? Aşağıya bir yorum bırakın.

Bu grafikten yararlanabilecek birini tanıyor musunuz? Onlara bu sayfayı gönderin veya soldaki paylaş düğmelerini tıklayın.

Web sitemizle ilgili kelimeyi yayarak bize yardımcı olacaksınız ve onlara yardımcı olacaksınız!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me