En İyi WPEngine Alternatifleri

En İyi 7 WPEngine Alternatifi Açıklandı

wpengine alternatifleriWPEngine, WordPress’e özel hosting konusunda uzmanlaşmış bir hosting sağlayıcısıdır. Yeni başlayan bloglardan kurumsal düzeyde işletmelere kadar her boyutta siteye hitap ediyor.


Bu, her türlü WordPress kullanıcısı için popüler olmasını sağlar – ancak,’herkes için doğru değil.

Araştırmamızda WPEngine, WordPress barındırma hizmetleri için oldukça başarılı oldu, ancak genel olarak test ettiğimiz en düşük puanlama barındırma sağlayıcılarından biriydi, sadece alma 5 üzerinden 3,5 yıldız. Düştüğü ana alanlar para ve çalışma süresi için değerdi.

Eğer sen’WPEngine’den geçiş yapmak veya bunun yerine hangi sağlayıcıları kullanmanızı önerdiğimizi öğrenmek istiyorsanız,’doğru yerdesiniz. Biz’yönetilen WordPress hizmetlerinin ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak en iyi WPEngine alternatiflerinin bir listesini hazırladık.

En Popüler WPEngine Alternatifleri

 1. Bluehost
 2. A2 Hosting
 3. Hareket halinde
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. DreamHost
 7. GoDaddy Barındırma

Aşağıdaki ilk üç WPEngine alternatifini nasıl derecelendirdiğimize daha yakından bakın:

Bluehost piyasadaki en iyi WordPress sağlayıcısıdır ve WPEngine için en iyi alternatiftir – özel ve birinci sınıf WordPress barındırma hizmetleri sağlar. Ardından, sunucu hızı ve müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanan A2 Hosting, ardından testimizdeki özellikler için tam not alan InMotion geliyor..

Şimdi siz’En iyi önerilerimize hızlı bir genel bakış gördükten sonra, bu makale her bir alternatif sağlayıcının ayrıntılarını inceleyecektir.’Sizin için en iyisi. İzin Vermek’en iyi sağlayıcıların yan yana yararlı bir karşılaştırmasıyla başlar.

Daha fazla bilgi

 • En iyinin en iyisini seçtiğinizden emin olun – 11 incelememize bir göz atın. En İyi Web Hosting Sağlayıcıları
 • Sağlayıcıları yan yana karşılaştırmak ister misiniz? bizim Hosting Karşılaştırma Tablosu size ayrıntılı bir döküm sunar
 • Bilmek ister misin En İyi WordPress Barındırma Sağlayıcıları? Ayrıntılı incelememiz, en iyi markaları ortaya çıkarıyor

Yan Yana Karşılaştırma

Burada, her WPEngine alternatifinin temel özelliklerini ve başlangıç ​​fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz’s yönetilen WordPress barındırma planları. Biz’ve yönetilen WordPress barındırma planlarını karşılaştırdık çünkü bu WPEngine kullanıcılarına sunduğu barındırma türüdür.

Bunu bildiğim iyi oldu… Başlangıç ​​fiyatları, yeni kullanıcılar için indirimli fiyatı yansıtır, bu nedenle aşağıdaki tabloda yer alan fiyatların bazıları gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Bu fırsatlar en iyi şekilde değerlendirilmeye değer, ancak yenileme fiyatları genellikle daha yüksektir, bu yüzden kaydolmadan önce her zaman kontrol edin.

Başlangıç ​​Fiyatı / ay Para İade Garantisi Ücretsiz Domain? Çalışma süresi Maks. Web Sitelerinin Bluehost

A2 Hosting

Hareket halinde

SiteGround

1&1 IONOS

DreamHost

GoDaddy Barındırma

$ 19.95 30 gün &# 10004;&# 65039; % 99.98 Sınırsız
$ 9.78 İstediğin zaman &# 10060; % 99,95 Sınırsız
$ 3.99 90 gün &# 10004;&# 65039; % 99,97 20
$ 3,95 30 gün &# 10060; % 99.98 Sınırsız
$ 1 30 gün &# 10004;&# 65039; % 99.98 5
$ 16.95 97 gün &# 10004;&# 65039; % 99,95 1
$ 6.99 &# 10060; &# 10004;&# 65039; % 99,97 5

Merak ediyorsanız, çalışma süresi ana makinenizin süresi’s sunucuları (ve dolayısıyla web siteniz) çalışır durumdadır. Sayının olabildiğince% 100’e yakın olmasını istiyorsunuz, gerçekçi olmasına rağmen’olası değilim’o mükemmel puanı elde edebilecek bir sağlayıcı bulacağım.

# 1. Bluehost

En İyi WPEngine Alternatifi

Özellikleri

Bluehost şüphesiz WordPress barındırma için en iyi barındırma sağlayıcısıdır ve listemizdeki en güçlü çok yönlü WPEngine alternatifidir.. O’2005’ten beri WordPress tarafından resmen tavsiye edildi ve hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için etkileyici özelliklerle birlikte geliyor.

Bu özellikler şunları içerir:

 • Ücretsiz alan adı
 • Günlük yedeklemeler
 • Otomatik WordPress kurulumu
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Yerleşik pazarlama merkezi
 • Kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma
 • 100+ ücretsiz WordPress teması

En iyi özelliklerden biri otomatik WordPress yüklemesidir, bu da teknik olmanız ve her şeyi manuel olarak kendiniz kurmanızdan tasarruf etmenizi sağlar. Bunun yerine, Bluehost’un sizin için tüm zor işleri yapmasına izin verebilirsiniz.!

bluehost en iyi wpengine alternatifBluehost en iyi WordPress barındırma sağlayıcısı ve önerilen en iyi WPEngine alternatifimizdir.

Fiyatlandırma

Bluehost’s yönetilen WordPress hosting üç seçim planı vardır. En ucuz 19,95 $ ‘dan başlıyor ve ayda 29,99 $’ dan yenileniyor, yani WPEngine daha az para için daha kaliteli hosting almak anlamına gelir. İndirimler ilk döneminiz için devam eder ve daha sonra normal fiyatla yenilenir.

Buraya’Tüm fiyat listesinin hızlı bir dökümü:

 • Yapım planı: Ayda 19,95 $, ayda 29,99 $ ile yenilenir
 • Büyüme planı: Ayda 29,95 $, ayda 39,99 $ ile yenilenir
 • Ölçek planı: 49,95 $ aylık, 59,99 $ ayda yenilenir

Bunlar, 36 aylık bir sözleşmeye kaydolduğunuzda en ucuz fiyatlardır – daha kısa abonelikler mevcuttur, ancak size daha pahalıya mal olur. Abonelik sürenizi ve tüm ekstraları ödeme sırasında seçebilirsiniz.

Tüm Bluehost planları bir 30-gün para iade garantisi, böylece tamamen risksiz deneyebilirsiniz.

Yardım ve Destek

Bluehost, kullanıcılarına 7/24 yardım ve destek sağlar, böylece istediğiniz zaman yardım isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmak için şirket içi uzmanları ve cevapları arayabileceğiniz başka yollar da vardır. Bunlar:

 • Bilgi Merkezi
 • 7/24 canlı sohbet
 • 7/24 telefon desteği
 • Biletler

Ayrıca, WordPress sitenizi kurmaya ve çalıştırmaya yardımcı olmak için Bluehost desteğiyle 1 saatlik bir yerleşik çağrı alma seçeneğiniz de var – bu yeni başlayanlar için özellikle cazip bir seçim!

Daha fazla bilgi

 • Derinlemesine okuyun Bluehost İncelemesi özellikleri, barındırma planları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için
 • Bluehost hakkında daha fazla bilgi edinin’s maliyetleri bizim Bluehost Fiyatlandırma İnceleme

# 2. A2 Hosting

Müşteri hizmetleri için en iyisi

Özellikleri

A2 Hosting hıza odaklanıyor – aslında, rakiplerine kıyasla 20 kata kadar daha yüksek yükleme hızı vaat ediyor, sayesinde Turbo Sunucular. Ama başka ne sunuyor? İşte yönetilen WordPress özelliklerinden sadece birkaçı:

 • Ücretsiz ve kolay site geçişi
 • Otomatik yedeklemeler
 • Turbo optimizasyonlu sunucular
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Önceden yüklenmiş WordPress

Bu özelliklerin satırları arasında okurken, A2 Hosting’in müşteri deneyimine gerçekten değer verdiğini görebilirsiniz. Otomatik hizmetleri, ücretsiz geçiş ve otomatik yedeklemeleri ile hız ve kolaylık vaat ediyor.

A2 Hosting’in ana dezavantajı’s özellikleri, WPEngine gibi, öyle değil’t Ücretsiz alan adı sunma. Çalışma süresi puanı da% 99,95 ile Bluehost gibi sağlayıcılardan daha düşük – yine de,’s yılda sadece dört saat çalışmama süresi.

Ancak A2 Hosting, hem WordPress yazılımı hem de eklentileri için sitenizi daha güvenli hale getirecek ve hayatınızı daha da kolaylaştıracak otomatik güncellemeler sağlar!

a2 hosting wpengine alternatifA2 Hosting tamamen hız ve üstün müşteri hizmetleriyle ilgilidir ve sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Fiyatlandırma

A2 Hosting’in üç yönetilen WordPress planı vardır. Aylık 9,78 – 30,19 ABD doları. Buraya’s yenileme fiyatları da dahil olmak üzere planlarının dökümü:

 • 1-Site planı: Aylık 9,75 ABD doları, aylık 24,46 ABD Doları’ndan yenilenir
 • 3-Yerleşim planı: Aylık 15,50 ABD doları, aylık 38,75 ABD Doları değerinde yenilenir
 • Sınırsız plan: Aylık 30,19 $, aylık 75,48 $ ile yenilenir

A2 Hosting’s en popüler planı, mantıklı olan 3-Siteler planıdır. Yapmadığınız özellikler için fazla ödeme yapmanıza gerek kalmadan büyümeniz için alan sağlar.’gerek yok. Planlar arasındaki temel fark, alacağınız depolama alanı miktarı ve barındırabileceğiniz site sayısıdır – bu faktörlerin sizin için planınıza karar vermesine izin vermelisiniz!

Bu planlar cömert bir şekilde geliyor her zaman para iade garantisi, böylece endişelenmenize gerek kalmadan A2 Hosting denemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yardım ve Destek

A2 Hosting’i test ettiğimizde müşteri hizmetleri tarafından büyülendik. Hızlı, güvenilir ve her zaman yardımcı olan A2 Hosting’s döngüde tutmak söz konusu olduğunda müşteri hizmetleri ekibi oldukça üzerinde.

Bire bir desteğe odaklanan A2 Hosting, çok çeşitli yardım ve destek seçenekleri sunar:

 • Bilgi Merkezi
 • 7/24 canlı sohbet
 • 7/24 telefon desteği
 • Biletler

Buna ek olarak, A2 Hosting 7/24/365 Guru Ekip Destek ekibi aracılığıyla uzman WordPress yönetimini gururla sunar..

Bu A2 Hosting’i WPEngine’e harika bir alternatif haline getirir’s birinci sınıf müşteri desteği – güçlü hizmete değer veriyorsanız, bu ev sahibi en iyi seçimdir.

Daha fazla bilgi

 • Bizim göz atın A2 Hosting İncelemesi araştırmamızda nasıl performans gösterdiğine tam bir bakış için

3.. Hareket halinde

En iyi özellikler

Özellikleri

InMotion değil’Bluehost kadar çok yönlü, ama sadece özelliklere dayanarak,’rakipsiz. Araştırmamızdaki hemen hemen her kutuyu işaretledi, özellikleri için 5 üzerinden 5 yıldız puanlama. Neden bu kadar başarılı oldu? İzin Vermek’ne sağladığına bir göz atın:

 • Ücretsiz alan adı
 • WordPress önceden yüklenmiş
 • Ücretsiz site transferi
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Otomatik eklenti ve tema güncellemeleri
 • Ücretsiz yedeklemeler

Ücretsiz bir alan adını eklentiler ve temalarla güncellemelerle birleştiren InMotion rakipleri arasında öne çıkıyor – WPEngine’i patladı’s su özellikleri!

InMotion ayrıca sınırsız e-posta hesabı, bilgisayar korsanlığı ve kötü amaçlı yazılım koruması ve 200’den fazla ücretsiz WordPress teması gibi bir dizi başka özellik sunar.

inmotion wpengine alternatifInMotion, WordPress web sitenizi güçlendirmek için etkileyici özellikler sunar.

Fiyatlandırma

Hareket halinde’s yönetilen üç WordPress planı aylık 4,99 $ ile 10,99 $ arasında fiyat aralığı. Çoğu barındırma sağlayıcısı gibi InMotion da yeni kullanıcılar için indirim uygular. Aşağıdaki fiyatlara yakından bakın:

 • WP-1000S planı: Ayda 4,99 $, ayda 7,99 $ ile yenilenir
 • WP-2000S planı: Ayda 7,99 $, ayda 10,99 $ ile yenilenir
 • WP-3000S planı: Ayda 10,99 $, ayda 13,99 $ ile yenilenir

Tüm planlar çok büyük 90 günlük para iade garantisi, Böylece InMotion’ı tamamen risksiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

WP-1000S planı, iyi bir başlangıç ​​noktası haline getiren özelliklerle birlikte gelir. Sen yapma’t Bu planda otomatik site dışı yedeklemeler veya özel bir IP adresi alın ve yalnızca bir web sitesini destekler. Bunun dışında’oldukça cömert bir başlangıç ​​planı!

Yardım ve Destek

InMotion, kullanıcılarını desteklemek için bir dizi yardım kanalı sağlayan başka bir ana makinedir. Her zamanki bilgi merkezi, e-posta ve 7/24 canlı sohbet ve telefon desteğinin yanı sıra, WordPress platformunuz da bir teknik uzman tarafından önceden yüklenmiştir.

Daha fazla bilgi

 • InMotion’ın tam kapsamlı sağlayıcınız olup olmadığını keşfedin InMotion Hosting İncelemesi
 • Sağlayıcılar arasında mı yırtık? Bizim okuyun InMotion ve Bluehost hangisinin sizin için en iyi olduğunu bulmak için karşılaştırma

4.. SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

Özellikleri

SiteGround, yönetilen WordPress özellikleri için A2 Hosting ve Bluehost’a benzer puanlar aldı ve bu da onu başka bir güçlü seçenek haline getirdi. İşte ana özellikleri:

 • Ücretsiz yedeklemeler
 • Hem yazılım hem de eklentiler için otomatik güncellemeler
 • Ücretsiz, otomatik WordPress kurulumu
 • Ücretsiz WordPress Migrator Eklentisi
 • WordPress Gelişmiş Güvenlik

Bunların hepsi en ucuz planda mevcuttur – bir uzman tarafından gerçekleştirilen ücretsiz profesyonel transferler dahil, yükseltme sırasında daha gelişmiş özelliklere sahip olursunuz.

O’SiteGround’un,’s WordPress tarafından resmen tavsiye edildi web siteniz için güvenli bir seçimdir..

wpengine alternatifleri sitegroundSiteGround, WordPress tarafından resmi olarak önerilen başka bir ana bilgisayardır ve güvenilir bir seçimdir.

Fiyatlandırma

SiteGround’s fiyat planları aylık sadece 3,95 ABD doları ile aylık 11,95 ABD Doları arasında değişir. Testlerimizde, para için değer için 5 üzerinden etkileyici bir 4.2 yıldız aldı ve değer açısından WPEngine’nin önüne geçti. Buraya’planlarına daha yakından bakmak:

 • Başlangıç ​​planı: 3,95 $ aylık, 11,95 $ aylık
 • GrowBig planı: Aylık 5,95 ABD doları, aylık 19,95 ABD doları olarak yenilenir
 • GoGeek planı: $ 11.95 aylık, aylık 34.95 $ yenilenir

Biz gibi’Daha önce de belirttiğimiz gibi, en ucuz Başlangıç ​​planında bir ton yararlı özellik elde edersiniz, bu yüzden’sadece bir web sitesine ev sahipliği yapmanız gerekiyorsa iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. GrowBig planı, sitenizi büyütmeniz gerektiğinde bir sonraki adımdır, GoGeek planı ise çok daha teknik ve özel özelliklerle birlikte gelir – aylık 100.000 ziyareti bile gerçekleştirebilir.

SiteGround planları standart olarak sunulur 30-gün para iade garantisi, böylece kendiniz deneyebilirsiniz, risksiz.

Yardım ve Destek

SiteGround, müşteri memnuniyeti için yüksek puan alan 7/24 WordPress barındırma destek ekibini gururla sunar. Benzer bir telefon, sohbet, bilet ve e-posta desteği yelpazesi sunan rakiplerinin yanında iyi duruyor.

Daha fazla bilgi

 • Detaylı olarak SiteGround hakkında daha fazla bilgi edinin SiteGround İncelemesi
 • Okuma SiteGround ve InMotion karşılaştırması Bu iki ev sahibine daha yakından bakmak istiyorsanız comarison

5.. 1&1 IONOS

Paranın En İyi Değeri

Özellikleri

1&1 IONOS, Bluehost, A2 Hosting ve SiteGround’dan biraz daha düşük puan aldı, ancak değildi’t Çok geride. Başlamamasının ana nedeni’gerçek de öyle öyle değil’t eklenti güncellemeleri sunma. Ayrıca, en gelişmiş planında bile barındırabileceğiniz sınırlı sayıda web sitesi vardır..

Buraya’sunduğu özelliklere hızlı bir bakış:

 • 5 adede kadar ücretsiz alan adı
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • DDoS koruması (siber saldırılara karşı)
 • % 99,98 çalışma süresi
 • Ücretsiz yedeklemeler

1&1 IONOS hem Bluehost hem de SiteGround ile eşleşir’s% 99.98 gibi etkileyici bir puanla kesintisiz çalışma garantisi. ne yazık ki, en fazla beş WordPress web sitesi barındırabilirsiniz 1’de&1 IONOS’ en pahalı plan. Bu, çevrimiçi varlıklarını birkaç sitenin ötesinde büyütmek isteyenler için idealdir..

Fiyatlandırma

1&1 IONOS büyük indirimler sunmasıyla ünlüdür ve yönetilen üç WordPress planından herhangi birini sadece 1 $ karşılığında alabilirsiniz! Bu düşük fiyat bir yıl sürer – bundan sonra normal oranda yenilenir:

 • Temel plan: Ayda 1 $, ayda 9 $ ile yenilenir
 • İş planı: Ayda 1 $, ayda 11 $ ‘dan yenilenir
 • Profesyonel plan: Ayda 1 $, ayda 15 $ ile yenilenir

wpengine alternatif 1 ve 1 iyonos1&1 IONOS uygun fiyatlar sunar ve paranın karşılığı için en iyi WPEngine alternatifidir.

Temel plan bir web sitesini barındırmanıza izin verirken, Pro planı bu sınırı beş siteye çıkarır. Neyse ki, yenileme fiyatları’t çok yüksek ve bu planlar para için büyük bir değer içerilen tüm diğer özellikler nedeniyle – İş planında iki ve Pro planında beş ücretsiz alan adı alırsınız.

Para için en iyi değeri sunan yanı sıra, 1&1 IONOS bir 30-gün para iade garantisi.

Yardım ve Destek

1&1 IONOS, listemizde yer alan ilk sağlayıcıdır.’t Yardım ve destek özellikleri için tam not alma. Bir Yardım Merkezi, biletler ve 7/24 telefon desteği sağlar ve web sitesinde canlı sohbet özelliğinin reklamını yapar.

Ancak, orada’nadiren canlı sohbette bulunan destek aracılarıdır ve genellikle bunun yerine telefon desteğine yönlendirilirsiniz.

WPEngine mükemmel müşteri desteği sunuyor göz önüne alındığında, bu büyük bir dezavantaj 1&1 IONOS alternatif olarak!

Daha fazla bilgi

 • Merak 1&1 IONOS sizin için doğru sağlayıcı mı? Bizim 1&1 IONOS Hosting İncelemesi
 • Eğer sen’yeniden ucuz barındırma arıyorsunuz, başka bir daha gözden geçirme En Ucuz Web Sunucuları en düşük planlardan 50’sini karşılaştırmak!

6.. DreamHost

Tek WordPress Siteleri için En İyisi

Özellikleri

DreamHost değil’t En WPEngine alternatifi, ancak sağlam bir özellik yelpazesi ile birlikte geliyor. Ana dezavantajı, tüm planlarında yalnızca bir web sitesi barındırabilirsiniz. Ayrıca% 99,95 ile rakiplerinden biraz daha az çalışma süresi garantisi var..

Dedi ki,’l listemizdeki üçüncü barındırma sağlayıcısı’s WordPress tarafından resmen tavsiye edildi, eğer öyleyse’sadece bir web sitem var ve işleri basit tutmak istiyoruz’mükemmel bir seçim!

İşte DreamHost’u bir WordPress’i favori yapan özelliklerden bazıları:

 • Ücretsiz alan adı
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz profesyonel site geçişi
 • 200’den fazla tema
 • WordPress önceden yüklenmiş
 • Ücretsiz alan adı gizliliği

wpengine alternatifleri dreamhost DreamHost, WordPress uzmanıdır.’işleri basit tutmak için mükemmel.

Fiyatlandırma

DreamHost rakiplerinden farklı çünkü öyle değil’t Yeni kullanıcılar için indirim yapma. Bu açık fiyatlandırma ferahlatıcı, ancak daha yüksek bir başlangıç ​​maliyeti ödemeniz gerektiği anlamına geliyor – üç planı 19,95 $ – 79,95 $ aylık faturalandırıldığında.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, yıllık bir plan seçerek paradan tasarruf edebilirsiniz:

 • DreamPress planı: $ 19.95 aylık, (yıllık faturalandırıldığında aylık 16.95 $)
 • DreamPress Plus planı: $ 29.95 aylık, (yıllık faturalandırıldığında aylık 24.95 $)
 • DreamPress Pro planı: $ 79.95 aylık, (yıllık faturalandırıldığında aylık 71.95 $)

Bu planlar para için oldukça iyi bir değer sunar – ve DreamHost’un büyük bir 97 günlük para iade garantisi!

Yardım ve Destek

DreamHost yapmadı’t Bluehost ve A2 Hosting gibi yardım ve desteği ile bize vay, ama yine de sıkışıp kalırsanız seçim için oldukça iyi bir kanal yelpazesi sunuyor. Canlı sohbet daha az güvenilir bir seçenek olmasına rağmen, normal telefon, e-posta ve bilet desteğinin yanı sıra sohbet desteği de sağlar..

Yönetilen WordPress planlarıyla özel, 7/24 WordPress desteği alırsınız ve DreamHost’a sahip olmayı seçebilirsiniz’uzmanları mevcut sitenizi ücretsiz olarak taşıyor.

Daha fazla bilgi

 • DreamHost’un sizin için uygun olup olmadığına karar vermeden önce daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Anlıyoruz – okuyun DreamHost İncelemesi resmin tamamını almak için
 • Ayrıntılar DreamHost’Bizim kapsamlı fiyat planları s DreamHost Fiyatlandırma İncelemesi

7.. GoDaddy Barındırma

Ekstra Hizmetler İçin En İyisi

Özellikleri

GoDaddy, bu listedeki tüm sağlayıcılardan en düşük özellik puanını aldı, bu nedenle’inanılmaz WordPress özelliklerinden sonra, GoDaddy gerekir’t En iyi seçiminiz olun. Gerçek güçlü yönleri, alanlar, e-posta hesapları veya çevrimiçi pazarlama gibi satın alabileceğiniz ekstra miktarlarda yatmaktadır..

Buraya’GoDaddy’ye hızlı bir bakış’Temel WordPress özellikleri:

 • Ücretsiz alan adı
 • Otomatik WordPress güncellemeleri
 • Ücretsiz yedeklemeler
 • Otomatik günlük kötü amaçlı yazılım taramaları
 • Tek tıklamayla taşıma aracı

GoDaddy ile dikkat edilmesi gereken en önemli şey, öyle değil’t Tüm planlarında ücretsiz SSL sertifikaları sağlama.

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikaları, kullanıcı ile web siteniz arasında geçen bilgileri şifreler ve ziyaretçilere sitenizin güvenli olduğunu gösterir. O’sahip olması gereken temel bir özellik, ve listemizdeki diğer tüm sağlayıcılar bunu tüm planlarıyla birlikte ücretsiz olarak dahil eder.

ancak, GoDaddy aylık 12,99 ABD doları tutarında yalnızca ücretsiz SSL içerir Ultimate plan – daha ucuz planlarda,’d ayrıca satın almak zorunda. Ücretsiz bir temel Let alabilirsiniz’s GoDaddy’den yüklemek veya SSL satın almak için SSL’yi şifreleyin, fiyatları yıllık $ 63,99’dan başlar..

wpengine alternatifleri godaddyGoDaddy, rakiplerinden daha az yerleşik özelliklerle geliyor, ancak sunduğu ekstra hizmet sayısı ile bunu telafi ediyor.

Fiyatlandırma

GoDaddy var dört plan, aylık 6,99 $ ila 15,99 $ arasında değişen:

 • Temel plan: Ayda 6,99 $, ayda 9,99 $ ile yenilenir
 • Deluxe plan: Ayda 9,99 ABD doları, ayda 14,99 ABD doları olarak yenilenir
 • Nihai plan: Ayda 12,99 $, ayda 19,99 $ ile yenilenir
 • E-ticaret planı: Ayda 15,99 $, ayda 24,99 $ ile yenilenir

Bu fiyatlar, piyasadaki diğer sağlayıcılara kıyasla çok makul, bu da GoDaddy’yi süper güçlü olmasa da uygun fiyatlı bir seçenek haline getiriyor. Nihai plan, bir veya iki siteyi barındırmanıza izin verirken, diğerleri, her plan için yalnızca bir web sitesi barındırmanıza izin verir.

Kaydolmadan önce bilmeniz gereken önemli bir şey, GoDaddy’nin’t Para iade garantisi sunma.

Bu, GoDaddy’nin kaydolmadan önce sizin için doğru olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir, çünkü GoDaddy 30 gün içinde geri ödeme yaparken, garanti edilen bir seçenek olmayabilir.

Yardım ve Destek

GoDaddy, yararlı bir canlı sohbet özelliğine (Pazartesi’den Cuma’ya kadar mevcuttur), ayrıca 7/24 telefon ve e-posta desteği, biletler ve bir Yardım Merkezi’ne sahiptir. Burada makaleler, kılavuzlar, topluluk forumları, çevrimiçi kurslar ve bir sistem durumu izleyicisi bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 • GoDaddy, güçlü ve zayıf yönleri, fiyatları, özellikleri ve daha fazlası hakkında daha fazlasını okuyun. GoDaddy Hosting İncelemesi
 • Kimin kazanacağını görün Bluehost ile GoDaddy karşılaştırması ve hangisinin sizin için daha iyi olduğunu öğrenin

WPEngine Alternatifleri: Özet

Bu makale, WordPress web sitenizi barındırmak için başvurabileceğiniz en iyi WPEngine alternatifleri konusunda size rehberlik etmiştir. Bu listeyi kendi şirket içi araştırmalarımızın sonuçlarına dayandırdık – her bir sağlayıcıyı test ettik ve tipik WPEngine kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun olanları seçtik..

Buraya’Her WPEngine alternatifinin en iyiden en kötüye doğru sırayla hızlı bir özeti:

En İyi 7 WPEngine Alternatifi

 1. Bluehost
 2. A2 Hosting
 3. Hareket halinde
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. DreamHost
 7. GoDaddy

Genel olarak, en iyi önerimiz Bluehost – o’güçlü bir çok yönlü sağlayıcı ve en iyi WordPress ana bilgisayarı. WPEngine de dahil olmak üzere testlerimizde tüm rakiplerinden daha iyi performans gösterdi ve eğer’Hangi sağlayıcının sizin için en iyi olduğundan emin olun.

A2 Hosting değer verirseniz akıllı bir seçimdir hız ve müşteri hizmetleri, WPEngine için iyi bir yedek sağlar’s yıldız desteği. Ve eğer sen’WPEngine’den daha iyi araçlara sahip bir sağlayıcı arıyoruz, Hareket halinde tam bir güç merkezi özellikler için 5 yıldız puanını hak ediyor.

Hangi sağlayıcıyı seçerseniz seçin, sitenize hak ettiği üstün hizmeti vererek bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.!

WPEngine Alternatifleri: SSS

WPEngine’i sevdim, ama don’t Yönetilen WordPress barındırma ihtiyacım olduğunu düşünüyorum – ne yapmalıyım?

Eğer sen’küçük bir WordPress sitesi için bir WPEngine alternatifinden sonra, bunun yerine paylaşılan WordPress barındırma aramalısınız. Neyse ki, listemizdeki sağlayıcılardan birkaçı da paylaşılan WordPress barındırma hizmeti sunuyor. Bunlar:

 • Bluehost
 • A2 Hosting
 • DreamHost

Paylaşılan WordPress barındırma, yönetilen WordPress barındırma işleminden daha basittir, ancak yine de hayatınızı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış özelliklerle birlikte gelir. Hakkında okuyabilirsiniz En İyi WordPress Sunucuları derinlemesine incelememizde.

ben’m WPEngine daha ucuz bir seçenek arıyorum – hangi ana seçmeliyim?

Her sağlayıcı’Listelenen yenileme fiyatlarına baksanız bile WPEngine’den daha ucuz bir başlangıç ​​fiyatına sahip!

1&1 IONOS, 1 $ indirimli fiyatıyla en ucuz planları sunar,’para kazanmak istiyoruz, o zaman’kontrol etmeye değer. Bununla birlikte, Bluehost en iyi kalite sağlayıcısıdır ve aylık 19,95 $ başlangıç ​​fiyatıyla birlikte gelir.

İncelememize bir göz atın En Ucuz Hosting Sağlayıcıları 50’den fazla planı karşılaştırmak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me