GoDaddy vs Squarespace: Speed ​​or Design’a mı ihtiyacınız var?

Kendi web sitenizi nasıl oluşturacağınıza karar vermek değil’t Kolay. Orada birçok seçenek var, ama eğer’bunu okuyorsun, sen’ve muhtemelen bir web sitesi oluşturucunun en iyi bahsiniz olduğuna karar verdiniz.


Eğer yapmazsan’zaten bilmiyorum, web sitesi oluşturucu, kodlamak zorunda kalmadan kendi web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir platformdur.

Bir kere sen’Bir web sitesi oluşturucu kullanmayı seçtiyseniz, bir sonraki büyük karar hangisini seçmeniz gerektiğidir. Sonuçta, orada çok fazla var!

GoDaddy ve Squarespace

GoDaddy ve Squarespace, popüler web sitesi oluşturucularıdır, ancak çok farklı insanlar için tasarlanmıştır.

GoDaddy kullanmak bir web sitesi oluşturmanın en hızlı yoludur. O’s kullanımı kolay ve ucuz da – fiyatlar ayda sadece 10 $ ‘dan başlar. Squarespace biraz daha zaman alıcı ve biraz daha pahalı – en ucuz Squarespace planı aylık 12 $.

Ancak sizin için ne ödeme olsun – Squarespace’s tasarımları piyasadaki en iyisidir. GoDaddy’s şablonları olabilir’yardım et ama biraz bak ‘Düz kadın’ karşılaştırıldığında. Kullanıcılarımızın hem GoDaddy hem de Squarespace’i önerme olasılıkları eşitti, ancak farklı nedenlerle: Orada’Hız / maliyet ve tasarım arasında açık bir denge.

Her iki platformu da tam araştırma sürecimize dahil ederek puanlarımıza yansıdığını görebilirsiniz:

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nda’Ürünleri test etmek ve ne kadar iyi olduklarını söylemek bizim işimiz. Aşağıda,’Bu platformlardan hangisinin daha iyi web sitesi oluşturucusu olduğunu, sıradan insanların GoDaddy ve Squarespace hakkında ne düşündüğünü ve hangisinin sizin için en uygun olduğunu öğreneceksiniz.

Daha fazla bilgi:

En İyi 10 Web Sitesi Oluşturucu – piyasadaki en iyi 10 web sitesi üreticisinin incelemelerini okuyun (spoiler uyarısı – GoDaddy ve Squarespace her ikisi de özellik!)
Web Sitesi Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu – kullanışlı bir her oluşturucunun en iyi (ve en kötü) ‘bir bakışta’ doğrudan karşılaştırma biçimi

Squarespace Teklif Kodu – zaten Squarespace’te ayarlanmış mı? Bu kod, Web Sitesi Oluşturucu Uzman kullanıcılarına ücretli planlarda% 10 indirim sağlar.

Web Sitesi Oluşturucu Testine Katılın – çok fazla seçenek? İhtiyaçlarınız için en iyi web sitesi oluşturucuyu bulmak için iki dakikalık testimizi yapın.

En İyi Tasarlanmış 6 Web Sitesi – bu yılki seçimlerimizden ilham alın!

1

GoDaddy vs Squarespace: Artıları ve Eksileri

GoDaddy Avantaj ve Dezavantajları

TANRIM PROS1.2.
ADI ile siteler oluşturur, web sitesi oluşturmaya hızlı bir çözüm sunar
Temaları istediğiniz zaman değiştirin; siteniz içeriğinizi otomatik olarak yeniden biçimlendirir
GODADDY İNŞAAT1.2.
Bazı özellikler derinlikten yoksundur
Yaratıcı özgürlük üzerindeki kısıtlamalar

Squarespace Avantaj ve Dezavantajları

KARE ALANI PROS1.2.
Web sitenizi hayata geçirmenize yardımcı olacak gerçek kalite özellikleri
Bir sürü özelleştirme ile nefes kesen temalar
KARE ALAN İNŞAATLARI1.2.
Nispeten pahalı fiyatlandırma planları
Arayüzün düzenlenmesi,

2

Kullanım kolaylığı

Çoğu web sitesi size bir platformun kullanımının kolay olduğunu söylediğinde,’sık sık bir yorum. Onlar’birkaç dakika deneyeceğim, sonra başparmak yukarı veya aşağı verin. Biz farklı şeyler yapıyoruz.

Biz beri’günlerimizi araştırma yaparak geçirmeye alışkınız,’Bizim için kolay, sizin için o kadar kolay olmayabilir. Bazı sıradan insanlarla tanıştık ve GoDaddy ve Squarespace’i de test etmelerini sağladık. Kendi web sitelerini oluşturmalarını ve farklı görevleri ne kadar kolay bulduklarını puanlamalarını istedik..

Bundan sonra, hızlı bir röportaj için onlarla oturduk, Gerçekten mi web sitesi kurucuları hakkındaki düşüncelerini bilmek lazım. İşte insanların söylemek zorunda oldukları birkaç şey:

Bence GoDaddy bir web sitesi kurmanın çok hızlı bir yolu. Bir saatten az bir sürede, iyi görünen bir sitem var.

godaddy editörüGoDaddy, sitenizin nasıl görünebileceğine ilişkin bir örnek oluşturduktan sonra web sitenizi düzenlemenize olanak tanır

Squarespace teması bana sadece inanılmaz görünmekle kalmadı, aynı zamanda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğum tüm özellikler beni bekliyordu..

kareler editörüSquarespace’s editörü temiz ve net ve aynı zamanda sürükle ve bırak yöntemiyle de çalışıyor

Squarespace ile doğru temayı seçmek önemlidir. Hepsi inanılmaz görünüyor, ancak zaten yerleşik olan özelliklere sahip olanı bulmak, uzun vadede sizin için daha kolay hale getirecek.

İnsanlara ne kadar olası olduklarını da sorduk’d Arkadaşına tavsiye et GoDaddy veya Squarespace. GoDaddy% 8 daha yüksek bir öneri ile çıktı daha fazla. Bu, bir GoDaddy web sitesini sıfırdan bir araya getirmenin ne kadar basit olduğuna geldi.

GoDaddy vs Squarespace – Kullanım Kolaylığı: Karar

Genel olarak, GoDaddy kullanımı daha kolay bir platformdur. Daha sonra özelleştirebileceğiniz bir web sitesi tasarlamak için saf hızda çalışır. Squarespace ile’kendi web sitenizi oluşturmak için çarpıcı temalarına ve hangi özelliklerin mevcut olduğuna güvenmek.

3

Tasarım Esnekliği

Tasarım iki şeye ayrılır: görünüm ve kontrol. Nihayetinde, web sitenizin iyi görünmesini istiyorsunuz, ancak aynı zamanda üzerine kendi damganızı da koymak istiyorsunuz. Bunu yapmak için iyi bir özelleştirme seviyesine sahip olmanız gerekir.

Hem GoDaddy hem de Squarespace’s temaları mobil uyumludur.

GoDaddy, web sitenizi sizin için tasarlamanıza yardımcı olmak için ADI (Yapay Tasarım Zekası) ile birlikte çalışır. Size bir web sitesi için ne gibi (örneğin bloglama, işletme) gibi bir dizi soru sorarak, yanıtlarınıza dayalı bir tasarım oluşturabilir.

Bundan sonra, belirli bir yaratıcı kontrol seviyesine sahipsiniz. Temayı değiştirebilir, metin boyutunu / yazı tipini düzenleyebilir, düğme ekleyebilir vb. Ancak, GoDaddy web sitenizi tasarlarken ücret aldığından, bazı yaratıcı kontrolleri kendiniz kaybedersiniz.

Öte yandan, kareler sizi sürüş koltuğuna yerleştirir. Ustalıkla bir araya getirilmiş bir dizi tema arasından seçim yaparak işe başlıyorsunuz. Ardından temayı kendi içeriğinizle doldurabilir, ayarlamalar yapabilir ve istediğiniz ekstra özellikleri sürükleyebilirsiniz.

Kare TemalarıSquarespace temaları her tür yaratıcı web sitesi için mükemmeldir

Sadece Squarespace değil’temaları profesyonel bir web geliştiricisi kadar iyi görünüyor’s (aslında, onlar’hepsi tasarımcılar tarafından yaratıldı!), onlar’düzenleyebileceğiniz şeyler açısından da gerçekten esnektir. Squarespace, diğer birkaç web sitesi oluşturucusunun eşleştiği bir düzeyde kişiselleştirme sunar.

GoDaddy vs Squarespace – Tasarım: Karar

Kare alan, tasarım için açıkça daha iyi bir seçenektir. Temaları güzel hazırlanmış ve bir kez’editör asıldı, sen’web siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olacaksınız’s nihai tasarım. GoDaddy daha geri ve basittir; o’daha hızlı, ancak biraz yaratıcı kontrolü kaybedersiniz.

4

Özellikler ve Araçlar

O’Bir web sitesi oluşturucunun sahip olduğu özelliklere bakmak her zaman iyidir. Sonuçta, bu ne yapabileceğinizi veya yapabileceğinizi belirler’platformda yapmamak.

O’Özellikle kendi uygulama pazarına sahip olmadığı için GoDaddy ve Squarespace için de önemlidir. Bu, sunulan tek özelliklerin yerleşik olanları olduğu anlamına gelir – orada’s ekstra eklemenin bir yolu yok. Öyleyse izin ver’her ikisinin de belirli alanlarda neler yapabileceklerine bir göz atabilirler.

E-ticaret

Burada birkaç önemli fark var, ama biz’Her iki platformun ortak özelliklerinden geçerek başlayalım:

 • SSL Güvenliği – müşteri ödemelerini ve işlemlerini güvenli bir şekilde koruma
 • Ödeme işlemcisi olarak PayPal, Stripe ve Square desteği
 • Sınırsız ürün satma seçeneği
 • Terk edilmiş sepet kurtarma – müşterilere ödeme yapmadan önce sitenizden ayrılıp ayrılmadığını kontrol etmelerini hatırlatan bir e-posta gönderin
 • Promosyon ve indirim kodları oluşturabilme

Ancak farklı oldukları yerde GoDaddy’t Kendi işlem oranını uygulamak. Bu, Squarespace ile’İşlemi işlemek için seçtiğiniz ödeme ağ geçidinin üzerine ek bir ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Squarespace birkaç şeyi kazanır. Birincisi, çevrimiçi kurslar ve yazılım yüklemeleri gibi fiziksel ürünlerin yanı sıra dijital ürünler de satabilirsiniz. GoDaddy’de,’sadece fiziksel ürünler.

Squarespace ayrıca mağazanızı Instagram ile senkronize etmenizi sağlar. Bu, satın alma yapmak için sosyal medyadan ayrılmak zorunda kalmadan doğrudan Instagram üzerinden insanlara satabileceğiniz anlamına gelir.

Peki ya satış çevrimdışı?

Squarespace artık bir Kare entegrasyonu sunuyor, yani ürünleri çevrimdışı olarak satabiliyor, kart ödemeleri alabiliyor ve çevrimiçi envanterinizle her şeyi senkronize edebiliyorsunuz – tek ihtiyacınız olan Squarespace Commerce uygulaması ve bir Kare kart okuyucusudur (49 $). Bu n’Şu anda GoDaddy’nin sunduğu bir şey, Squarespace için büyük bir artı.

GoDaddy ve Squarespace e-ticarete daha ayrıntılı bir bakış istiyorum?

GoDaddy E-ticaret İncelemesi

Squarespace E-ticaret İncelemesi

Bunları diğer e-ticaret platformlarıyla karşılaştırmak istiyorum?

En İyi E-ticaret Platformları

Blog

Bu, GoDaddy’nin düştüğü bir alandır. Blog yayınlarınızı kategorilere ayırabilir, bir RSS yayını yerleştirebilir ve blogunuzu izleyebilirsiniz’analitik yoluyla performansı, ancak bu’kadarıyla gidiyor.

Squarespace ile tüm bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz. O’s bloglama özellikleri oldukça iyi. Okuyucular için bir yorum bölümü ekleyebilir, eski yayınları arşivleyebilir, sosyal yer imi ekleyebilir ve kullanıcıların aradıklarını bulabilmesi için bir arama özelliği ekleyebilirsiniz’hızlı bir şekilde arıyoruz.

Blog oluşturmak mı istiyorsunuz??

Blog Nasıl Başlanır

9 En İyi Bloglama Platformu

Eposta pazarlama

Her ikisi de G Suite aracılığıyla kendi özel e-posta adreslerinizi almanıza izin verir, ancak GoDaddy’nin ek bir ücret karşılığında yerleşik bir e-posta hizmeti de vardır..

GoDaddy ve Squarespace ayrıca e-posta pazarlama kampanyaları yürütmenize izin verir. GoDaddy’s yerinde barındırılırken, Squarespace’s ayrıca Squarespace E-posta Kampanyaları kullanılarak dahili olarak barındırılır. Birkaç e-posta şablonundan seçim yapabilir, ardından kendi içeriğinizi ekleyebilir ve kullanıcılarınıza gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Bu, GoDaddy’nin açık olduğu başka bir alandır, web sitenize yalnızca sosyal düğmeler yerleştirebilirsiniz. Facebook, Twitter veya Instagram sayfalarınıza bağlayabilirsiniz ve insanlar çalışmanızı görmek ve sizi takip etmek için üzerlerine tıklayabilirler.

Squarespace, işleri bir adım daha ileri götürüyor. Sana verir ‘sosyal paylaşımlar’, böylece kullanıcılar birkaç tıklamayla içeriğinizi kendi sosyal medyalarına gönderebilirler. Sosyal bir feed yerleştirmek de kolaydır ve’s kullanıcılara en son yayınlarınızı, tweet’lerinizi ve resimlerinizi göstermenin harika bir yolu.

GoDaddy vs Squarespace – Özellikler: Karar

O’s Squarespace için bir galibiyet daha. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok özellik vardır, ancak bundan daha fazlası, gerçekten iyi inşa edilmiştir. O’Squarespace’in GoDaddy’yi burada yendiğini gören ekstra kalite kalitesi var. GoDaddy’de hala birçok seçenek var, ancak aynı standartta değil.

5

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin Google’ın beğenisine göre sıralamasına yardımcı olma sürecidir.. Arama sonuçları ne kadar yüksek olursa, sitenizi görme olasılığı o kadar artar ve ardından tıklayın. Sitenizi iyileştirmenin birçok yolu vardır’s SEO ve web sitesi oluşturucuları yardımcı olacak belirli araçlar sağlamada harika bir iş çıkarıyor.

GoDaddy ve Squarespace, SEO destekleri açısından neredeyse aynıdır. Her ikisinde de şunları yapabilirsiniz:

 • Meta başlıkları / açıklamaları düzenleme – Google aramada görünen metin
 • URL salyangozlarını değiştirme – eğik çizgiler arasındaki metin, ‘/’, alan adından sonra
 • Resim alternatif metni ekle – Google’ın ne görüntülediklerini anlaması için resimleriniz hakkında bir şeyler yazın
 • Anahtar kelime desteği alın – böylece kopyanıza hangi kelimeleri veya kelime öbeklerini dahil edeceğinizi bilirsiniz
 • Mobil duyarlı temalar kullanın – sitenizin otomatik olarak farklı ekran boyutlarına ayarlanacağı anlamına gelir (arama motorlarının aradığı bir şey)

GoDaddy sadece tırtıl nerede Squarespace site haritalama yoluyla. GoDaddy web sitenizin bir kopyasını yüklemenizi sağlar’Google’ın URL yapısı, yani Google, sitenizin nasıl düzenlendiğini daha iyi anlayacaktır..

GoDaddy SEOGoDaddy’nin sunduğu SEO araçlarından bazıları

GoDaddy vs Squarespace – SEO: Karar

O’s, ama GoDaddy SEO için kazanıyor. Kontrol düzeyiniz her iki web sitesi oluşturucusunda da aynıdır, ancak GoDaddy ile karşılıklı yarar için Google’a bir site haritası gönderebilirsiniz. Squarespace, SEO için hala harika ve kazandınız’t bir Squarespace web sitesinde yüksek sıralamada sorun yaşıyor.

SEO hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yararlı kılavuzlarımızdan ve profesyonel ipuçlarımızdan bazılarını okuyun:

 • İnternet sitesi Mimari
 • Backlinking
 • Bağlantı metni

6

Yardım ve Destek

Aldığınız yardım düzeyi web sitenizin başarısı için hayati önem taşır. Destek kalitesinin yanı sıra’s çeşitli şekillerde yardım almak güzel.

İle GoDaddy, 7/24 telefon desteği alıyorsunuz ve 18: 00’a kadar açık olan canlı bir sohbet seçeneğiniz var. Maalesef orada’s e-posta desteği yok.

GoDaddy yardım ve desteği

İle Squarespace, 7/24 e-posta desteği alırsınız ve ayrıca pazartesiden cumaya 4: 00-28: 00 (EST) saatleri arasında canlı sohbet seçeneği sunulur. Öyle değil’Yine de telefon desteği yok.

kareler bilgi tabanıSquarespace yardım merkezi, yanıtları hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için açıkça düzenlenmiştir. Arama çubuğu ve tarama kategorilerinin yanı sıra web seminerleri, videolar ve e-posta desteğinden de seçim yapabilirsiniz.

Bir kez daha, çiftin ayrılması zor, ancak bir anlaşma kırıcı var – yardım merkezleri. Yardım merkezi, belirli şeylerin nasıl yapılacağı konusunda kullanışlı kılavuzlar bulabileceğiniz dahili bir kaynaktır. Sadece sorunuzu yazın, aramaya basın ve ilgili kılavuzu bulun.

GoDaddy’yi bulduk’yardım merkezinin biraz dağınık olması. GoDaddy, yılın başında platformunu ADI kullanmak için değiştirdi, ancak tüm kılavuzlar güncellenmedi.

Squarespace’yardım merkezi ise temiz ve açıktır. O’gezinmek ve tam olarak ne bulmak kolay’yeniden arıyorum.

GoDaddy vs Squarespace – Yardım ve Destek: Karar

Squarespace yardım ve destek için tacı alıyor. Hem GoDaddy hem de Squarespace 7/24 destek, canlı sohbetler ve yardım merkezleri sunar. Kareler kazanır, çünkü yardım merkezi daha faydalıdır. Kılavuzların hepsi güncel ve’seni bulmak kolay’yeniden arıyorum.

Diğer GoDaddy veya Squarespace karşılaştırmalarıyla ilgileniyor?

Wix ve GoDaddy

Weebly ve Kareler

7

Fiyatlandırma ve Paranın Değeri

Eğer sen’ne olduğunu ve ne olduğunu bilmek, bir teknoloji vızıltı değil’t Web sitesi üreticileri ile para için değer zor olabilir. Neyse ki, biz’hem GoDaddy hem de Squarespace’i yakından inceledik’s size daha iyi bir anlaşma sağlayan fiyatlandırma planları.

GoDaddy’nin dört fiyatlandırma planı var, 10 $ / ay ile 25 $ / ay arasında. Web sitesi yapımcıları geldikçe, GoDaddy’s planları çok ucuz, ama para için ne alıyorsun?

Aynı düzenleyiciyi kullanabilir, aynı temalara sahip olabilir ve dört planda da aynı desteği alabilirsiniz. Eğer sen’yine de bir işletme olarak, $ 15 / ay Standart planına veya daha da iyisi, $ 20 / ay Premium planına bakmalısınız..

Burada, ekstra sosyal paylaşım seçenekleri, SEO araçları ve rehberliği ile hizmetler ve rezervasyonlar için çevrimiçi ödemeleri kabul etme seçeneği elde edersiniz. E-ticaret planıyla – evet, tahmin ettiniz – ürünleri çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Bu, özellikler bölümünde bahsettiğimiz tüm e-ticaret özelliklerini açar ve size çalışmak için güzel bir küçük gösterge tablosu sunar..

godaddy vs squarespace godaddy fiyatlandırma planları

Squarespace’te ayrıca dört fiyatlandırma planı var, 12 $ / ay ile 40 $ / ay arası. İki daha ucuz plan,’Online satış yapmanıza gerek yok. Neredeyse her şeye erişirsiniz ve GoDaddy’den farklı olarak, SSL güvenliği tüm planlara dahildir.

Üst katman fiyatlandırma size e-ticaret işlevselliği sağlar. Herhangi bir Squarespace temasını güzel bir mağazaya dönüştürebilir ve web sitenizi Instagram alışverişiyle entegre edebilirsiniz.

kare fiyatlandırmaSquarespace, her biri farklı bir ihtiyaca yönelik dört fiyatlandırma planı sunuyor.

Herhangi Bir Karede Planda% 10 Tasarruf Edin!

Özel bir teklif kodumuz var. % 10 tasarruf edeceğim Squarespace ile ilk alışverişinizde! Kodu girmeniz yeterlidir WBE kasada.

Yapabileceğiniz tasarruflar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Squarespace teklif kodumuza göz atın.

GoDaddy vs Squarespace – Value for Money: Karar

O’bir kravat! GoDaddy daha ucuz fiyatlandırma planlarına sahiptir, ancak Squarespace size daha fazlasını sunar. Eğer sen’tüm fantezi ekstralar hakkında rahatsız değil, GoDaddy basit siteler için mükemmel bir seçimdir. Squarespace kalite açısından zengindir ve görsel olarak çarpıcı, işlevsel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Squarepace Fiyatlandırma İncelemesi – ne hakkında daha fazla bilgi edinin’her plana dahildir 8

GoDaddy vs Squarespace: Sonuç

Şimdiye kadar, kullandığımız her alanda hangi web sitesi oluşturucunun daha iyi olduğu konusunda net bir fikriniz olmalı.’ve baktım. Buraya’s hızlı bir özet:

GoDaddy vs SquarespaceKullanım kolaylığıtasarlamakÖzellikleriSEOYardım ve DestekParanın Değeri
ADI sayesinde web tasarımına gerçekten basit ve hızlı bir yaklaşım.Biraz dik bir öğrenme eğrisi, ancak editörü anladıktan sonra yeterince kolay.
ADI sayesinde sınırlı tema seçimi ve yaratıcı kontrol.Muhteşem temalar ve mükemmel düzeyde kişiselleştirme.
Sunulan iyi özellikler ve araçlar, ancak bazıları gerçek kalitede değildir.Çevrimiçi mağazalar ve bloglar için mükemmel olan gerçek kalitede üst düzey özellikler.
SEO’yu etkileyen şeyler üzerinde mükemmel kontrol düzeyi ve mükemmel bir site haritası seçeneği.Tüm temel SEO işlevlerine ve araçlarına erişim.
7/24 telefon desteği ve canlı sohbet seçeneği. Biraz eskimiş ve bilgisiz yardım merkezi.7/24 e-posta desteği ve canlı sohbet seçeneği. Gerçekten temiz ve net yardım merkezi.
Ucuz fiyatlandırma planları ve çevrimiçi mağaza oluşturma seçeneği.Nispeten pahalı fiyatlandırma planları, ancak hem tasarımda hem de özelliklerde paranız için çok fazla kalite elde edersiniz.

Şimdi biz’GoDaddy ve Squarespace’i daha ayrıntılı olarak karşılaştırdık, orada görebilirsiniz’onları hız ve tasarımdan ayırmak için çok daha fazlası GoDaddy’s ucuz planı birkaç dolar Squarespace daha ucuz’s – ancak Kare’bol ve iyi inşa edilmiş özellikleri paranızın karşılığını almak anlamına gelir.

Daha derinlere baktığımızda, Squarespace, GoDaddy’den daha iyi SEO yeteneklerine sahiptir ve gelecekte denemek istediğiniz bir şeyse çevrimiçi satış için daha donanımlıdır. Squarespace yardım ve desteği de belirgin şekilde daha güçlü. Sonuçta, Squarespace bizim kazancımızdır – zaman gerçekten öz değilse.

9

GoDaddy vs Squarespace: SSS

GoDaddy ve Squarespace kimler var’ana rakipleri?

Orada diğer web sitesi üreticileri bol, ama öne iki Wix ve Weebly vardır. Wix, hem ADI hem de sürükle ve bırak düzenleyicisi sunan bir web sitesi oluşturucusudur. Wix ve Weebly hakkında daha fazla bilgi edinmek için Wix incelemesine ve Weebly incelememize göz atın.

Neden olmasın’t Sadece bir web sitesi geliştiricisi tutuyorum?

O’sadece insanları geliştiricilerden uzaklaştıran fiyat değil’s devam eden bakım. Web tasarım dünyası her zaman değişiyor ve web siteleri hızla modası geçmiş. O’her yıl bir veya iki yılda bir değişiklik yapmak için geliştiricinize başvurmak yerine, kendini yeniden icat eden ve zaman değiştikçe kullanmanız için özellikleri güncelleyen bir platformda olmak daha kolaydır.

Sadece bir çevrimiçi mağazaya ihtiyacım olursa?>

Web sitenizin tek amacı e-ticaretse,’daha güçlü bir çözüm isteyeceğim. GoDaddy ve Squarespace buradaki tek ürünü satmak için iyidir, ancak Shopify ve BigCommerce gibi çevrimiçi mağaza oluşturucuları, satıcıların mağazalarını bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olur. Shopify ve BigCommerce incelememizi okuyabilirsiniz.

Karşılaştırmamızı yararlı buldum?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map