Magento vs Shopify – Sizin için en uygun platform hangisidir?

Magento ile Shopify arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Sen’yalnız değilim. Magento ve Shopify bugün piyasadaki en popüler e-ticaret platformlarından ikisidir ve ‘Magento – Shopify’ tartışma devam ediyor.


Shopify, herkesin mağaza oluşturması için kullanımı kolay bir yoldur. Kullanmak için aylık bir ücret ödersiniz ve’hem yeni başlayanlar hem de yüksek hacimli mağazaları destekleyebilir.

Magento, WordPress gibi kullanımı ücretsiz olan açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. O’güçlü bir platformdur, ancak ortalama bir kişi nasıl kodlanacağını bilmeden vizyonuna ulaşmakta zorlanır..

magento vs shopify karşılaştırması

Magento ve Shopify, bir e-ticaret mağazası için güçlü seçeneklerdir, ancak hangisinin sizin için daha iyi olduğu hem becerilerinize hem de vizyonunuza bağlıdır. Biz’Shopify ve Magento’yu kullanım kolaylığı, değer ve özellikler dahil olmak üzere sizin için önemli olan kriterler üzerinde karşılaştıracağız.

Ama neyi nasıl biliyoruz’s mağaza için en iyi? Eh, sadece kapsamlı araştırma sürecimiz boyunca çeşitli e-ticaret platformları yürütmekle kalmadık, aynı zamanda sizin gibi insanlara her platformu test edip geri bildirimde bulunmalarını sağladık. Artık her platformun süper bütünsel bir resmine sahibiz’güçlü ve zayıf yönleri vardır ve bunları izleyicilerimizle paylaşmak ister.

İzin Vermek’s sağa atla!

Magento ve Shopify

Süslemenizi çeken bir bölüme atlamak için tıklayın veya okumaya devam edin!

 1. Magento vs Shopify: Sayılar
 2. Shopify: Artıları & Eksileri
 3. Magento: Artıları & Eksileri
 4. Kullanım kolaylığı
 5. Temalar
 6. Uygulamalar ve eklentiler
 7. Ödeme işlemcisi seçenekleri
 8. SEO
 9. Maliyetler
 10. Magento vs Shopify: Sonuç – Platformunuzu Seçme Zamanı

Magento vs Shopify: Sayılar

Magento ve Shopify’ın derinlemesine karşılaştırmasını incelemeden önce,’Sayıların söylediklerine hızlıca bir göz atın. Bu, her platformun güvenilirliğini kontrol etmenin harika bir yoludur – çevrimiçi mağazanıza kimin başlayacağını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken yararlı bir kriter.

MagentoShopifyDesteklenen Site Sayısı

Uygulama Sayısı ve Ekleme Sayısı

Tema Sayısı

Tema Fiyatları

Aylık Fiyat

250.000600.000
50002.400
12 *100 + *
0 – 499 $0 – 180 $
0 $ **8,10 ABD doları – 269,10 ABD doları

* Her iki platformda da isterseniz temaları harici olarak satın alabilirsiniz.

** Ama Magento ile,’İşletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak ayda 4-4000 $ arasında herhangi bir yerde olabilen kendi barındırma hizmetinizi sağlamanız gerekecek – ancak bu konuda daha sonra!

Shopify: Artıları ve Eksileri

Shopify Artıları Shopify Eksileri

Shopify Artıları1.

2.

3.

100’den fazla çarpıcı, mobil kullanıma hazır mağaza teması.

Tüm Shopify’temaları farklı cihazlar ve ekran boyutları için otomatik olarak optimize edilir. Bu harika çünkü artık her zamankinden daha fazla mobil müşteri var!

Aslında, 18-39 yaş arası tüketicilerin% 69’u, ürünleri satın almadan önce araştırma yapmak için mobil cihaz kullanıyor. Daha sonra satın alma işlemlerini tamamlamak için bir masaüstü kullanıyor olsalar da, bu, müşterilerinizin dönüşüm sağlaması için ürünlerinizin mobil cihazlarda parlaması gerektiği anlamına gelir.

Sitenizin işlevselliğini artırmak için geniş bir App Store ile kapsamlı e-ticaret web sitesi oluşturucu.

Shopify mağazanızı bir sonraki seviyeye taşımak ve kârınızı artırmak için mükemmeldir. Apple App Store’u ve akıllı telefonunuzla çok daha fazlasını yapmanıza nasıl izin verdiğini düşünün. Shopify’s App Store aynen öyle, ancak web siteleri için!

7/24 destek ile kullanımı kolay.

Takılı kalırsanız Shopify her zaman oradadır, böylece sorunları hızlı bir şekilde çözebilir ve satış yapmaya odaklanabilirsiniz!

7/24 telefon desteği, canlı sohbet ve e-posta işlevselliği herkese uygun’tadı.

Shopify ayrıca, web sitesi oluşturma ve genel iş ipuçlarını diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir foruma da sahiptir.’gerçekten güzel bir topluluk.

Shopify Eksileri1.

2.

3.

Temalarından sadece 10 tanesi ücretsiz.

Kalbinizi ücretsiz bir temaya ayarladıysanız, bu seçiminizi biraz daraltır. Ancak, mağazanıza gerçekten istediğiniz görünümü ve müşterinize alışveriş deneyimini vermek için’onları satın almaya ikna etmek için, premium temaları yatırıma değer.

Çok sayıda uygulamayı entegre etmek, mağazanızı daha karmaşık hale getirebilir.

Eğer sen’ek karmaşıklıktan endişe duyuyorsanız, mağazanızın hangi uygulamalardan gerektiği gibi yararlanabileceği konusunda gerçekten seçici olmanız gerekir. Mevcut geniş uygulama yelpazesi nedeniyle ilk başta tetikleyiciyi mutlu edebilirsiniz, ancak akıllıca seçin ve’iyi olacağım!

Ürünlerinizi göstermek için Instagram feed’inizi entegre etmeye başlayabilirsiniz – bu gerçekten hızlı ve kolaydır.

Mağazanız büyüdükçe, satışlarınızı artırmanıza ve müşterilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir e-posta pazarlama uygulaması eklemenizi öneririz.’ satın alma potansiyeli.

Satış başına işlem ücreti alırlar.

Her ay daha fazla ödeme yaptığınızda, yani daha kapsayıcı bir plana yatırım yaptığınızda bu azalır. Shopify size her işlemden daha fazla para kazanabilmeniz için daha düşük işlem ücretleri ile ödüllendirir.

Alternatif olarak, tüm işlem ücretlerinden feragat etmek için Shopify’ı kullanabilirsiniz.’s kendi ödeme işlemcisi: Shopify Payments.

Magento: Artıları ve Eksileri

Magento Artıları Magento Eksileri

Magento Artıları1.

2.

3.

Kullanıcılar için büyük destek topluluğu.

Başınız belaya girerse, Magento Forum’da mümkün olduğunca çabuk çevrimiçi olmanıza yardımcı olacak her şeyin cevabı vardır.

Sorgunuzu, kullanıcı tarafından oluşturulan büyük içerik veritabanında arayabilirsiniz. Sen’genellikle ne olursa olsun oldukça kapsamlı, ama anlaşılması kolay bir açıklama bulabiliriz’yeniden arıyorum.

Diğer Magento kullanıcılarına danışmak, sorununuzu çözdükleri için harika bir yoldur’daha önce seninle aynı pozisyondaydım. Bu, ne yapmak istediğinizi ve nasıl yapılacağını bildikleri anlamına gelir – ve bunu kolay bir şekilde açıklayabilir!

Size tam özgürlük veren çok esnek bir platform.

Magento ile mağazanızı nasıl tasarladığınıza dair bir sınırlama yoktur (bazı kodları bildiğiniz sürece veya sizin için bunu yapmak için birini işe almak istersiniz!).

Gerçekten kişisel ve orijinal yapabilirsiniz, böylece kalabalığın arasından sıyrılın. Bu, müşterilerin sizi hatırlamasına ve tekrar tekrar mağazanıza gelmesine yardımcı olur.

Ama eğer sen’kodlamadan emin değilseniz veya don’Bir geliştirici için bütçeniz yoksa,’Shopify’ı kullanmaktan en iyi şekilde faydalanın, en azından yarıda çok benzer sonuçlar elde edebilirsiniz!

Maliyet

Magento açık kaynaklı bir platformdur.’s kamu malı ve bu nedenle ücretsiz.

Senin bir şey’Magento ile hatırlamak zorundasın ki’kendi barındırma için ödemek zorunda kalacak.

Magento Eksileri1.

2.

3.

Kavraması zor ve kodlama bilgisi gerektirir.

Eğer sen’teknik olmayan biri olarak, Magento dik bir öğrenme eğrisi ile çok göz korkutucu bir platform olabilir.

Bu, özellikle çok daha basit bir web sitesi oluşturma deneyimi sağlayan bir platform olan Shopify ile karşılaştırıldığında önemlidir..

Eğer sen’teknolojiden emin değilsin, sen’Shopify ile neler yapabileceğinize hoş bir şaşıracaksınız..

Magento ile sen’zorluklarla karşılaşma olasılığı daha yüksek.

Mağazanızı çalışır duruma getirmek için önemli bir zaman yatırımı gerektirir.

Magento’ya aşina olmak’s arayüzü çok zaman alıcıdır. İlk kez kullananlar için biraz göz korkutucu görünebilir, böylece’sitenizi oluşturmaya başlamadan önce platformda yolunuzu tanımak için biraz zaman ayırmak en iyisi.

Magento ile, sitenizin tam olarak nasıl olmasını istediğinizi görmek için kod satırlarını değiştirerek birkaç saat geçirmeye hazır olmanız gerekir.

Eğer sen’hızla çevrimiçi olmak için arıyor, sizin için bir platform olmayabilir.

Maliyet

Kullanmak serbest olmasına rağmen, oldukça pahalı hale gelebilecek barındırma ve uygulama maliyetlerini hesaba katmanız gerekir..

Mağazanız büyüdükçe,’barındırma için daha fazla ödeme yapmanız gerekir. Barındırma maliyetlerini artırmak konusunda endişelenmenize gerek kalmadan mağazanızın büyümesini sağlayan bir e-ticaret platformu istiyorsanız, Shopify ilerlemenin yoludur.

Bazı Magento’s uygulamaları ücretsizdir, ancak diğerleri kurulum ve yıllık ücretle gelir. Bu genellikle uygulama başına 100 dolar civarındadır, yani mağazanıza birçok gelişmiş işlevi entegre etmek istiyorsanız oldukça hızlı bir şekilde rafa çıkabilir.

Magento ile, oldukça ağır bir finansal yatırım olan bir geliştirici istihdam etme potansiyelini de düşünmeniz gerekebilir..

Kullanım Kolaylığı: Mağaza Kurmak Ne Kadar Kolay?

“Platformunuzu seçerken, kullanım kolaylığı ilk ve en önemli hususlarınızdan biri olmalıdır. Sonuçta, hızlı ve stressiz bir şekilde çevrimiçi olmak istiyorsunuz, doğru?”

Yeni bir iş kurmak veya fiziksel mağazanızı çevrimiçi dünyaya taşımak stresli bir iş olabilir. Öyleyse, kullanımı zor bulduğunuz bir e-ticaret platformu kullanarak neden daha stresli hale getirmelisiniz??

Bir platform seçerseniz’rahat değilseniz, istediğiniz kadar iyi bir mağaza oluşturamama riskiyle karşı karşıyasınız.

Buna karşılık, müşterilerinize mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini vermeyebilirsiniz, bu da sizin için daha az satış anlamına gelir. Yani bir platform seçmek gerçekten sizin yararınıza olacaktır.’100% kullanma ile mutlu!

Shopify

“Shopify’s arayüzü kullanımı sezgiseldir ve hızlıca kavranır – teknik olmayan kullanıcılar için harikadır!”

Shopify bir one-stop-shop, sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Bu, öğeleri sayfada tam olarak istediğiniz şekilde taşıyarak mağazanızı kolayca özelleştirebileceğiniz anlamına gelir!

Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar, böylece’hiç vakit kaybetmeden online satış yapacağız!

Testlerimizde hiç kimse 5 üzerinden 4’ten az puan almamış ‘kullanım kolaylığı’, ve% 88’i bunu başkalarına tavsiye eder.

Shopify ile şunları yapabilirsiniz:

 • Mağazanızı kişiselleştirmek ve müşterilerinize unutulmaz kılmak için temanıza kolayca özel görüntüler ekleyin
 • Kısa sürede satışa başlamak için ürünleri hızla ekleyin
 • Para kazanmaya başlayabilmeniz için ödemeleri kolayca ayarlayın
 • İşletmenizi yansıtacak ve çevrimiçi alışveriş yapanların dikkatini çekecek şekilde mağazanızın görünümünü özelleştirin

Ve tüm bunları bir kod satırını bilmenize gerek kalmadan yapabilirsiniz!

Shopify’ın da sorunla karşılaşmanız durumunda mükemmel müşteri desteği var. Orada’s Telefon, canlı sohbet ve e-posta işlevselliği aracılığıyla 7/24 yardım.

shopify vs magento shopify yardım merkeziShopify ile’yardım merkezi, sorununuzu yazın ve onlar’anında size bir çözüm sunacağım – böylece kazandınız’uzun süre sıkışıp kalmamak!

Magento

Magento’ya başlarken, öğrenme eğrisi Shopify ile karşılaştırıldığında oldukça diktir.’Platformu en üst düzeye çıkarmak için bazı kod ve teknik terimler öğrenmeniz gerekir’tam potansiyeli.

Magento CMS (İçerik Yönetim Sistemi – Shopify’a eşdeğerleri)’editör) Shopify’dan daha az kullanıcı dostudur’s arayüzü.

Her yerde aramızda daha az bilgisayara güvenen biraz korkutucu olabilecek birçok teknik terim var (örneğin önbellek – bir şeyi geçici olarak bilgisayar dünyasında saklamak için bir yer)!

Bu, ilk kez kullananlar için daha fazla potansiyel engelin bulunduğu anlamına gelir. Magento, size çok fazla özgürlük sağlayan gerçekten esnek bir platformdur, ancak bu önemli ölçüde ek zorluk ile birlikte gelir.

Magento açık kaynak olduğundan (yani Shopify gibi özel, merkezi bir platform olmadan herkes için ücretsizdir)’tam işlevselliğinden yararlanmak için en azından bazı kodları öğrenmeniz gerekir.

Magento’ya takılı kalırsanız, sizi zor süreçlerde adım adım götüren oldukça geniş kullanıcı kılavuzları var. Ayrıca üyelerin Magento ticaretinin püf noktalarını paylaştıkları büyük bir forumu var.

Ama Shopify’ın aksine, orada’Sorununuz hakkında bir kişiyle gerçekten konuşmanız gerekiyorsa, 7/24 telefon desteği yok. Bu, şimdi ihtiyaç duyabileceğiniz cevaplar için sizi asılı bırakabilir!

magento vs shopify magento yardım forumuMagento’s forumu, aynı sorunları çözen diğer Magento kullanıcılarıyla bağlantı kurmanızı sağlar, böylece bunları birlikte çözebilirsiniz!

özet

Shopify’ı kullanmak Magento’dan daha kolaydır, ve sunulan mükemmel yardım ve desteğe sahiptir. Magento güçlü ancak daha tekniktir, bu nedenle bundan en iyi şekilde yararlanmak zor olabilir. Magento değil’yardım ve destek seçenekleriniz yok – bunun yerine’Magento kullanıcıları forumuna yeniden güvenmek.

Temalar: Shopify ve Magento Ne Kadar İyi’s Tasarımlar?

“İyi bir web sitesi tasarımı müşterilerin ne bulduklarını kolaylaştırır’güven arıyoruz ve inşa ediyor. Bu, pencere müşterilerini ödeme yapan müşteriler olmaya teşvik eder ve tüm önemli gelirinizi artırır.”

Çevrimiçi mağazanızın teması, müşterilerinizin sitenize geldiklerinde göreceklerinin temelini oluşturur. Bu, iyi bir izlenim bırakmak ve güven vermek için dikkatlice seçmeniz gerektiği anlamına gelir..

Doğal olarak şık ve profesyonel görünen bir web sitesine güvenir misiniz? Bu, müşterilerinizin de yapacağı anlamına gelir! Onlar’iyi görünüyorsa mağazanızdan satın alma olasılığı daha yüksek olacaktır.

Shopify

Shopify, 60’tan fazla profesyonel, güzel ve tamamen özelleştirilebilir tema sunar.

magento vs shopify temalarShopify temaları önceden doldurulmuştur, böylece tek yapmanız gereken içeriğinizi ve ürünlerinizi değiştirmektir ve hemen satmaya başlayabilirsiniz!

Akıllı telefon kullanıcılarının% 62’si son 6 ay içinde çevrimiçi alışveriş yaptı. Online alışveriş için mobil kullanımdaki bu artış nedeniyle,’sitenizin tüm cihazlarda harika görünmesi önemlidir.

Shopify’temaları mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Bu demek oluyor ki’Bir tablet veya akıllı telefonun yanı sıra geleneksel masaüstünde harika görüneceksiniz. Ayrıca bir ‘ürün yakınlaştırma’, müşterilerinizin her bir öğeyi daha ayrıntılı görüntülemesine izin verin.

Bir dizi ücretsiz teması var, ama sen’Çoğu için ödeme yapmam gerekecek. Bir tema seçerken,’Bunu uzun vadeli bir yatırım olarak düşünmek en iyisi.

Kısa vadede pahalı gibi görünse de,’faydaları daha sonra satırdan toplayın. Satış potansiyelinizi en üst düzeye çıkardığınızdan emin olmak için mağazanızın en baştan profesyonel görünmesini istiyorsunuz.

Bir tuğla ve harç mağazasına yatırım yapmak gibi düşünün. Sen’d mükemmel bir yer bulmak istiyorum değil mi? Ve bu mükemmel konum biraz ekstra ödemeye değer – temanızla tamamen aynı.

Müşterilerinize ilham veren bir tema seçerseniz’ güven, bu satışları artırmanıza yardımcı olacaktır’paranızı hemen bu temaya geri kazandınız!

Bir kere sen’temanızı seçtiniz’Mağazanıza kişisel bir dokunuş vermek için istediğiniz kadar özelleştirmek için tamamen ücretsiz olun.

Shopify’ın kolaylaştırdığı birkaç özelleştirmeye göz atın:

 • Yeni sayfalar ekleyin örn. farklı ürün sayfaları, ‘Hakkımızda’ sitenize geri gelmelerini sağlamak için müşterilerinizin ilgisini çekmek için bir sayfa veya blog
 • İşletmenizi yansıtacak şekilde renk paletini ve görüntüleri değiştirin
 • Menü, sayfa başlığı, görüntüler vb. Gibi sayfa öğeleri ekleyin, taşıyın, kaldırın ve yeniden boyutlandırın – liste sınırsız!
 • Sosyal medya özet akışlarınızı, ör. Instagram, ürünlerinizi en iyi ışıkta göstermek ve satın almayı teşvik etmek

Tüm bunları ve daha fazlasını kodlamayı bilmenize gerek kalmadan yapabilirsiniz!

Magento

Magento, 10’u tamamen mobil uyumlu, ücretsiz ve ücretli 16 tema sunuyor. Bu, sitenizin her boyuttaki cihaz için otomatik olarak yeniden boyutlandırılacağı anlamına gelir.

Magento ile kendi temanızı sıfırdan bile oluşturabilirsiniz (ancak bu çok fazla kodlama bilgisi veya yardım alabilecek kadar büyük bir bütçe gerektirir).

magento vs shopify temalarMagento’nun Shopify’a kıyasla daha sınırlı bir tema seçeneği var.

Magento çok esnek bir platformdur, yani istediğiniz her şeyi, tam olarak nasıl istediğinizi özelleştirebilirsiniz!

Buraya’Magento ile yapabileceğiniz türden özelleştirmelerden oluşan bir snippettir – dikkatli olun, ancak bu özelleştirmelerin bazıları çok fazla kodlama bilgisi gerektirir. Bu demek oluyor ki’t Shopify ile olduğu gibi kolayca (veya hızlı bir şekilde!) yapılır:

 • Ana sayfanıza öne çıkan bir ürün kaydırıcısı ekleyin
 • Görsel olarak ilgi çekici hale getirmek için sitenize animasyonlar ekleyin
 • Haber bülteni işlevselliğini web sayfası altbilginize ekleyin
 • yer ‘çapraz satış blokları’ ürün sayfalarınızda

özet

Shopify kesinlikle tema cephesinde kazanıyor. Genel olarak daha çağdaş görünen çok daha geniş tema seçenekleri var.

Eğer sen’hızla çevrimiçi olmak için arıyor, Shopify’temaları sizi oraya götürmeye yardımcı olabilir ve siz kazandınız’t Tasarımdan taviz vermek zorunda değil.

Shopify’temaları daha çağdaş ve özelleştirilmesi daha kolay. Magento’Temalar daha güçlü özelliklerle birlikte gelir (yine de orada’Bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için teknik yeteneğe sahip olup olmadığınız sorusu). Her ikisi de ücretsiz ve ücretli temalar sunar.

Uygulamalar ve eklentiler: Hangisi Daha İyi Özellikler?

“Bir kere sen’temanızı seçip özelleştirdiniz,’Mağazanızı genişletmeyi düşünmek isteyeceğim. Hem Shopify hem de Magento, mağazanızı bir sonraki seviyeye taşımak için pazarlama uygulamalarından muhasebe ve finans uzantılarına kadar her şeyi bulabileceğiniz büyük uygulama mağazalarına sahiptir..”

Hem Shopify hem de Magento, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmanın temellerini verir. Peki ya mağazanızı daha gelişmiş araçlarla büyütmek isterseniz? Bu, uygulamaların ve uzantıların devreye girdiği yerdir.

Bunlar, mağazanızın işlevselliğini gerçekten genişleten tek tıklamalı eklentilerdir. Satışları ve geliri artırmaya odaklanabilmeniz için zamanınızı boşaltmak için sıradan iş görevlerini otomatikleştirmeye yardımcı olurlar. Uygulamaları kullanmak bir kazan-kazan!

Bu uygulamaları akıllı telefonunuza eklediğiniz uygulamalar gibi düşünün. İşlevselliğini genişletiyorlar ve yapmasanız bile’hepsini hep kullanmazsın,’onları tanımak harika’orada bir kez onlara ihtiyacın olduğunda!

Shopify

Shopify’s App Store, aralarından seçim yapabileceğiniz 2.400’den fazla ücretsiz ve ücretli uygulama sunar. Bunlar web sitenizi daha güçlü hale getirerek size daha fazla para kazanma potansiyeli verir. O’Bununla birlikte, Shopify’a özgü uygulamalar bazı kodlama snippet’leri gerektirir.

Ve en iyi bit – hepsini tek bir tıklamayla ekleyebilirsiniz! (O’onları aramak gerçekten de kolay).

Magento vs Shopify Shopify Uygulama MağazasıShopify’App Store, işinizi büyütmenize ve tüm önemli gelirinizi artırmanıza yardımcı olur

Buraya’Shopify ile elde edebileceğiniz öğelerin bir parçası’s uygulamaları:

 • Alışveriş sepetinden vazgeçmeyi azaltmak ve satın alma işlemlerini artırmak için müşterilere güven simgeleri görüntüleme Örneğin. Booster Apps tarafından Güven Hero. Tamamlanmamış işlemlerin% 58’i güvenlik nedenlerinden kaynaklanmaktadır ve bu uygulama bunu düzeltmenize yardımcı olabilir!
 • Hoş geldiniz e-postaları ve promosyonları için pazarlama e-posta kampanyalarını entegre edin Örneğin. Satışlarınızı artırmak için hedefli kampanyalar oluşturmak üzere MailChimp hesabınızı ücretsiz olarak Shopify’a ekleyin
 • 10 sosyal medya feed’ini entegre edin Örneğin. Ürünlerinizi sergilemek ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için ana sayfanıza Facebook, Instagram, Ebay ve daha fazlasını ekleyin
 • Şikayeti yanıtlamak için harcanan zamanı azaltmak için sipariş izleme işlevselliği ekleyin ‘nerede’benim paketim?’ Örneğin. 4 $ / ay için Trackr. Bu uygulama ile müşterilerinize siparişlerinin nerede olduğu hakkında otomatik olarak bildirebilirsiniz
 • Müşterilerinizin nereden ayrıldığını görmek için sayfanıza analiz ekleyin ve ardından satışları artırmak için bunu düzeltin – Örneğin. Analytics Buddy – tüm Google Analytics verilerinizi Shopify kontrol panelinize çeken bir uygulamadır, böylece izlenmesi ve faydalı bilgiler edinmesi çok kolaydır.

Magento

Magento Marketplace, 5.000’in üzerinde ücretsiz ve ücretli uzantıdan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Magento’nun daha az teknik kullanıcısı için uzantıları,’t Herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez ve sadece bir tıklamayla sitenize ekleyebilirsiniz.!

Magento ile neler yapabilirsiniz?’s uzantıları Shopify’da yapabileceklerinize benzer. Bizim için Magento burada bir kenara sahip, çünkü mağazanıza kolayca çok karmaşık işlevler ekleyebilir, böylece bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Magento ile yapabileceğiniz harika şeylerden bazıları’s uzantıları şunlardır:

 • Özel indirim kuponları ekleyin ve bir siparişe birden çok kupon uygulayın Örneğin. Amasty Çoklu Kuponlar. Bu, müşterilerin kendilerini değerli hissetmelerini ve tekrarlanan satın alımları teşvik etmeyi amaçlar
 • Yeni ürünlere olan talebi kontrol etmek için ön sipariş işlevselliği ekleyin Örneğin. 39 $ ‘lık Ürün Ön Siparişi – ürün kullanıma sunulduğunda müşterilere otomatik olarak e-posta gönderecek bir uygulama
 • Ürünlerinizi tanıtmak ve göstermek için e-posta pazarlama kampanyalarını ve sosyal yayınları entegre edin Örneğin. Dikkat – e-postalarınızı müşterilerinize tasarlamanızı ve takip etmenizi sağlayan bir e-posta pazarlama otomasyon platformu
 • Mağazanız için başka bir gelir kaynağı oluşturmak üzere reklam banner’ları ekleyin Örneğin. Afiş Slider. Bu uygulama, hedeflenmiş bağlantılarla kişiselleştirilmiş bannerlar eklemenize olanak tanır

magento vs shopify magento uygulama pazarıMagento Marketplace, Shopify’dan daha karmaşık e-ticaret işlevselliği eklemenize olanak tanır’s App Store’da

özet

Eklentiler söz konusu olduğunda, gökyüzü’Magento ile sınırınızı aşarak, mağazanızı güçlendirmenize yardımcı olacak 5.000’den fazla uzantıya sahip. Shopify’ın bu sayının sadece yarısı var, ancak bu hala mağazaların büyük çoğunluğu için fazlasıyla yeterli olacak.

Ödeme İşlemcileri: Seçenekleriniz Nelerdir?

Çevrimiçi satış yapmaya para kazanmaya başlamak için’mağazanıza bir ödeme işlemcisi bağlamanız gerekecek.

Ödeme işlemcileri, müşterilerinizden çevrimiçi kredi kartı ödemeleri almanıza olanak tanıyan hizmetlerdir.

Ödeme işlemcilerini anlamanın kolay bir yolu, bunları bir kart makinesinin çevrimiçi sürümü olarak düşünmektir.

Hem Shopify hem de Magento ile bir ödeme işlemcisine sadece birkaç tıklamayla bağlanabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Shopify

Shopify’ın kendi entegre ödeme işlemcisi olan Shopify Payments var. Bu hızlı kurulum özelliği, ödemelerinizi doğrudan kullanıcı gösterge tablonuzdan yönetmenize olanak tanır.

Shopify, kendi ödeme işlemcilerini piyasaya süren ilk e-ticaret platformudur. Kullanıcılarına gerçekten kullanışlı ve güncel özellikler sunmak isteyen bir platform olduklarını gösteriyor.

Shopify’da (PayPal veya AmazonPay dahil) 100 farklı ödeme ağ geçidinden birini kullanırsanız,’Her satışta% 0,5 -% 2 arasında değişen işlem ücretleri alınır – ancak bu daha sonra daha fazla olur!

Ancak, Shopify Payments kullanıyorsanız, işlem ücretlerine veda edebilir ve her satıştan daha fazla para kazanabilirsiniz -’harika bir özellik!

İstediğiniz zaman paranızı gerçek zamanlı olarak da takip edebilirsiniz. O’Hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerle güncel kalabilmeniz için her şeyin tek bir yerde olması gerçekten kullanışlı.

magento vs shopify ödemeleriShopify bir ödeme işlemcisi kurmayı gerçekten hızlı ve kolay hale getirir, böylece en kısa zamanda satışa başlayabilirsiniz.

Shopify ayrıca PayPal ve AmazonPay gibi 100’den fazla harici ödeme işlemcisini de desteklemektedir. Bu, müşterilerinize istedikleri takdirde farklı ödeme yöntemleri kullanma seçeneği sunar, bu da onları mutlu eder.

Müşterileriniz mutluysa,’daha fazlası için geri gelmeye devam etme olasılığı çok daha yüksek!

Magento

Magento’daki ödeme işlemcisi seçeneklerine erişmek için’Marketplace’ten geçmeniz gerekir (uygulamalarınızı almak için nereye gidersiniz). Bu, kullanıcı gösterge tablonuz üzerinden hem Shopify Payments’a hem de harici ödeme işlemcilerine erişiminiz olan Shopify için biraz farklıdır..

Bu, ödemeleri ayarlama sürecini biraz daha ayrıntılı hale getirir, ancak’yapmak zor değil.

Magento, PayPal, AmazonPay ve Stripe gibi büyük ödeme işlemcilerini destekliyor. Marketlerinde Magento’nun 150’den fazla ödeme entegrasyonu uygulaması var. Bu, yaşamak ve tam olarak ne istediğinizi bulmak için biraz acı olabilir, çünkü çoğu zaman çok benzer görünürler.

Ödemelerin ayarlanmasının daha basit ve daha az zaman alan bir platform istiyorsanız Shopify tam size göre!

Magento’nun çok iyi yaptığı şey, farklı ülkeleri ve dilleri destekleyen bir dizi başka ödeme işlemcisi sunmaktır. Bu harika eğer’mağazanızı uluslararası hale getirmek ve İngilizce dışındaki dilleri konuşan müşterilerle bağlantı kurmak istiyoruz.

Biliyor muydunuz, tüketicilerin% 42’si asla kendi dillerinden farklı bir dilde alışveriş yapmıyor! Bu, yurtdışında satış yapmak istiyorsanız, çok dilli destek şarttır ve Magento size bu konuda yardımcı olabilir.

Shopify mağazanızı uluslararasılaştırmanıza yardımcı olacak birkaç çeviri uygulamasına sahip olsa da, Langify, bunun için kapasiteleri Magento kadar kapsamlı değil’s

özet

Shopify bir ödeme işlemcisini hızlı ve kolay bir şekilde kurmak için en iyisidir. Shopify Payments kullanıyorsanız,’t Herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz. Magento’nun kazandığı şeylerin uluslararası tarafında; çok dilli ödeme işlemcileri, mağazanızı sınırlar ötesine taşımak için mükemmeldir.

SEO: Shopify ve Magento Arama Motorları İçin Ne Kadar İyileştirir??

“SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Bu terim web sitenizi daha arama motoru dostu yapmak için yapabileceğiniz bir dizi şeyi açıklamak için kullanılır. Arama motoru optimizasyonu mağazanıza gelen trafiği artırmaya yardımcı olur, bu da sizin için daha fazla ödeme yapan müşteri ve bankada daha fazla para anlamına gelir!”

Bu nedenle, sıralamanızı yükseltmek ve denemek için mağazanızı optimize etmenize yardımcı olacak bir platform seçmek çok önemlidir.

SEO söz konusu olduğunda Shopify ve Magento oldukça benzer işlevler sunuyor. Her iki platformda da bulunan mağazalar Google ve diğer arama motorlarının gözünde cana yakın. Bu, Shopify ve Magento mağazalarının sonuç sayfalarında yüksek sıralama potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

Shopify ve Magento’da mağazanızı daha fazla arama motoru dostu yapmak gerçekten çok kolay. Shopify’da’editör ve Magento’s CMS (İçerik Yönetim Sistemi) mağazanızı optimize etmek için gerekli adımları atabilirsiniz.

Bu, her iki platformda da herhangi bir uygulama veya uzantı eklemek zorunda kalmadan şunları yapabileceğiniz anlamına gelir:

 • Mağazanızın arama sonuçları sayfalarında nasıl görüneceğini tanımlamak için sayfa başlığını ve açıklamasını düzenleyin – bu, arama motorlarına mağazanızın ne hakkında olduğunu söyler, böylece alakalı kullanıcı aramalarında gösterilebilir. Bunları doğru yaparsanız, doğru müşterileri mağazanıza çekmenize yardımcı olur – satın almaya hazır ve istekli olanlar!
 • Arama motorlarının ne anlamadıklarını anlamalarına yardımcı olmak için görüntülere alternatif metin ekleyin’her şey hakkında – ve web siteniz arama motorları için daha anlaşılırsa,’sonuç sayfalarında daha yüksek sırada yer alacak ve bankada daha fazla trafik ve daha fazla para elde etmenize yardımcı olacak!

Ayrıca, Shopify ile, tüm temaların kelimeyi yaymaya yardımcı olmak için sosyal medya bağlantılarına ve paylaşım düğmelerine sahip olması gerekir..

Shopify App Store veya Magento’da’s Marketplace, ayrıca SEO çabalarınızı daha da desteklemek için uygulamalar ve entegrasyonlar bulabilirsiniz. Bunlar:

 • SEO sorunları taraması – böylece mağazanızı etkileyen olası sorunları tespit edip düzeltebilirsiniz’s’nin kötü meta açıklama veya sayfa başlığı gibi arama motoru sıralaması. Shopify’s ‘SEO Güçlendirici’ uygulaması bunun için harika – ve’ücretsiz!
 • Site hızı kontrolleri – siteniz ne kadar hızlı yüklenirse, kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sağladığı için daha fazla arama motoru o kadar çok olur. Bu, potansiyel olarak daha yüksek sıralama ve sitenize (umarım!) Daha fazla ziyaretçi anlamına gelir!

magento vs shopify Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları shopify seoShopify’s App Store, mağazanıza daha fazla trafik çekmenize ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak etkileyici bir SEO uygulamaları yelpazesine sahiptir!

özet

Shopify ile,’s hızlı ve kolay arama motoru dostu bir online mağaza oluşturmak için. Uygulamaları da sorun giderme için mükemmeldir. Magento’nun daha iyi SEO işlevselliği de var, ancak bir bedeli var: Bazı Magento SEO uygulamaları yaklaşık 300 $.

Maliyetler: Daha Pahalı?

“Bir e-ticaret platformu seçerken dikkate alınması gereken çok önemli bir faktör ne kadar’seni geri getirecek. Shopify ve Magento söz konusu olduğunda, ne için ödeme yaptığınız ve bunun için nasıl ödeme yaptığınız çılgınca değişir. Ama yapma’endişelenme, biz’hangi platformun size en uygun olduğuna karar verebilmek için bu farklılıkları anlamanıza yardımcı olmak için buradayız.”

İkisi arasındaki temel fark, Shopify’ın barındırılan bir platform olması ve Magento’nun kendi kendini barındırmasıdır..

Shopify gibi barındırılan bir platform, sizin için tüm barındırma endişelerinizi halleder. Tüm barındırma maliyetleri aylık planınıza dahil edilir ve sizden ekstra bir çaba veya masraf gerektirmez.

Sınırsız dakika, mesaj ve veri ile bir telefon sözleşmesi yapmak gibi düşünün – doğru?

Barındırılan bir platform kullanmak, mağazanıza ürün eklemek gibi önemli şeyleri çözmek için zamanınızı serbest bırakır, böylece para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Shopify’s hosting, her büyüklükteki mağazalarla uğraşmak için iyi donanımlıdır, bu da platformu küçük ve büyük işletmeler için mükemmel bir seçim yapar!

Magento ise kendi kendini barındıran bir platformdur. Magento’yu seçerseniz,’kendi barındırma hizmetinizi sıralamanız gerekecek.

Bu, sizin için ek bir zaman ve para yatırımı anlamına gelir – ve hangi barındırma sağlayıcısının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmaya çalışmak kafa karıştırıcı olabilir.

Şimdi biz’ana farklarını yoldan çıkardım’Her platformla ilişkili belirli maliyetlere inin.

Shopify

Shopify ile ilişkili maliyetler çoğunlukla aylıktır, ancak birkaç başlangıç ​​maliyeti vardır.’Online mağazanızı kurarken akılda tutulması iyi.

Yukarıda tartışıldığı gibi, Shopify çok çeşitli ücretsiz temalar sunar, ancak seçiminizi genişletmek için ücretli bir tema düşünebilirsiniz..

Doğru temayı seçmek, müşterinizin alışveriş deneyimini büyük ölçüde iyileştirebilir ve satın almak için satış hunisinde doğru itebilir. Ücretli bir tema size güven veren profesyonel görünümlü bir web sitesi sunabilir, bu da geliri artırmada büyük bir faktördür.

Shopify fiyatları’Ücretli temalar 140-180 dolar arasında değişiyor. Bu büyük bir yatırım gibi görünebilir, ancak’Yukarıdaki faydaları göz önüne aldığınızda iyi para değer. Ama unutmayın, orada’s her zaman 10 ücretsiz tema.

Çevrimiçi bir mağaza kurarken akılda tutulması gereken bir maliyet alan adınızdır.

“Alan adınız, bir tuğla ve harç mağazasının adresinin dijital versiyonu gibidir. Kim ve nerede olduğunuzu belirler ve ziyaretçilerin sizi kolayca bulabileceği anlamına gelir.”

Shopify ile çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı seçerseniz,’Aylık paketinizde ücretsiz bir alan adı alacaksınız. Bununla birlikte, bu, içinde marka adını içerecektir, örneğin: www.danbarraclough.myshopify.com. doesn’çok profesyonel görünmüyor mu?

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında her zaman kendi alan adınızı satın almanızı öneririz.’daha şöyle görünecek: www.danbarraclough.com – çok daha profesyonel ve güvenilir görünüyor.

Bir alan adını doğrudan Shopify üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kısa vadede bu daha kolay olsa da,’Uzun vadeli esnekliği göz önünde bulundurmak her zaman iyidir – örneğin gelecekte platformları değiştirmek istiyorsanız.

Shopify’dan uzaklaşmaya karar verirseniz, platformla birlikte satın alınan bir alan adı yanınıza almak zor olabilir. Uzun vadede daha çok yönlü olmak için, etki alanı adınızı Domain.com gibi bir üçüncü taraf aracılığıyla satın alabilirsiniz..

Özel bir alan adı başlangıçta yaklaşık 10-15 ABD dolarına mal olacaktır. Bunun yıllık olarak yenilenmesi gerekecek.

Ve şimdi aylık maliyetlere, ama önce’Shopify’ın aylık bir plana başlamadan önce deneyebilmeniz için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunduğunu hatırlamakta fayda var.

Bir kere sen’sizin için doğru Shopify planına karar verdim, aylık ödeme yapabilir veya 1 yıllık veya 2 yıllık plana abone olabilirsiniz; burada aylık ücretlerinden sırasıyla% 10 ve% 20 tasarruf edebilirsiniz – bu, iki yıl boyunca 1.435,20 $ ‘a kadar tasarruf anlamına gelebilir! Tam arıza için bu tabloya bir göz atın:

Shopify Fiyatlandırma PlanlarıShopify BasicShopifyGelişmiş ShopifyAylık

1 yıl
$ / Ay

Tasarruf (%)

2 yıl
$ / Ay

Tasarruf (%)

$ 29.00$ 79.00$ 299.00
$ 26.10$ 71.10$ 269.10
% 10% 10% 10
$ 23.20$ 63.20$ 239,20
% 20% 20% 20

Her Shopify planı size şunları sağlar:

 • 7/24 destek
 • Ücretsiz SSL sertifikası (müşterilerinize web sitenizin güvenli olduğunu gösterir)
 • Sahtekarlık analizi (böylece mağazanız bilgisayar korsanlarından her zaman güvende olur)
 • Sınırsız depolama alanı (sitenizde çok sayıda fotoğraf ve video barındırmak için mükemmel)
 • Sınırsız bant genişliği*

* Bant genişliği, çevrimiçi mağazanıza güç veren yakıttır. Ne kadar çok siteniz varsa, sitenizde o kadar fazla içerik barındırabilir ve mağazanızın daha fazla ziyaretçisini işleyebilir.

Sınırsız bir bant genişliği ödeneği almak harika! Ayrıca mağazanızın çok hızlı yükleneceği anlamına gelir. Kimse yavaş yükleme web sitesi için takılmayı sevmediği için, bu, kullanıcıları sayfanızda tutmak için harika.

Sayfanızda ne kadar uzun süre kalırsa, o kadar çok para kazanırsınız’yapma olasılığı yüksek!

Shopify ile ne kadar çok ödeme yaparsanız mağazanız o kadar çok işlevsellik kazanır. Örneğin, ‘Shopify’ plan, terk edilmiş sepet kurtarma yeteneği kazanırsınız.

Bu, çevrimiçi alışveriş yapanların dörtte üçünün satın alma işlemlerinden vazgeçeceği için gerçekten önemlidir. Terk edilmiş sepet kurtarma işlevi, bu müşterilere satın alma işlemlerini istemek için terkedildikleri siparişlerini hatırlatan bir e-posta göndermenize olanak tanır.

Bunun üzerine, terk edilmiş kasalar üç ay boyunca Shopify yöneticisine kaydedilir ve otomatik hatırlatma e-postalarının ne zaman gönderileceğini değiştirebilirsiniz. Özelleştirme anahtardır!

Magento ve Shopify’ı karşılaştırırken yaygın olduğu gibi, Shopify’a neler gelir?’aylık planları, bir şeydir’Magento’da veya harici olarak aramak zorunda kalacaksınız.

Ve terk edilmiş alışveriş sepeti işlevi de farklı değil. Bu özelliği Magento mağazanıza eklemek istiyorsanız,’Marketplace’den geçmeniz ve size ek paraya mal olacak bir uygulama için ödeme yapmanız gerekecek.

Shopify ile abone olduğunuz plan ne kadar kapsamlı olursa işlem ücretlerinde o kadar az ödeme yapmanız gerekir. Bu demek oluyor ki’Her satışta daha fazla para kazanacağım!

İşlem ücretleri, yaptığınız her satışta ödeme işlemcisi tarafından alınan çok küçük bir ücrettir. Ödeme işlemcilerini kullanmanıza izin veren küçük bir komisyon şeridi gibi düşünün.

Aylık planınız daha kapsamlı hale geldikçe nasıl azaldıklarına bakın:

Aylık Plan İşlem ÜcretiShopify Basic

Shopify

Gelişmiş Shopify

% 2.0
% 1.0
% 0.5

Ancak, yukarıda tartıştığımız gibi, Shopify kullanıyorsanız’s kendi ödeme işlemcisi, ‘Shopify Ödemeleri’ kazandın’t işlem ücreti alınmaz, denemek için gerçekten büyük bir teşvik!

Shopify’a ücretli uygulamalar eklerseniz, bu ödemeler normal olarak aylık taksitler halinde yapılır, böylece’Bunları da hesaba katmanız gerekecek. Bu fiyatlar aylık ücretsizden yaklaşık 60 dolara kadar değişmektedir..

Magento

Shopify’a benzer şekilde, ön ödeme size’Magento’ya başlarken karşılaşacağınız tema ve alan adınızın maliyeti.

Ancak, Magento kendi kendine barındırılan bir platform olduğundan, ilk şeylerden biri’karar vermeniz gereken aylık hosting planınızdır.

Barındırma bant genişliğine yakından bağlıdır (unutmayın – mağazanıza güç veren yakıt).

Tüm bunların halledildiği ve sınırsız bant genişliği aldığınız Shopify’ın aksine, Magento ile mağazanızın ihtiyaçları hakkında dikkatlice düşünmeniz gerekir..

Hosting ve bant genişliği paketinizi satın aldığınızda, çevrimiçi mağazanızın gelecekteki büyümesine bir göz atmanız gerekir. Bunun nedeni, sitenin hızını ve mağazanızın işleyebileceği ürün ve ziyaretçi sayısını etkilemesidir..

Sen’Mağazanızın gelişmesine izin verecek bir web sitesi barındırma planı seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Bu, tüm sitenizi karşılamak için yeterli bant genişliğine sahip olan anlamına gelir’hala hızlı yüklenmesini sağlarken ziyaretçileri.

Site hızı hem arama motorlarının hem de müşterilerinizin gözünde önemlidir. Müşterinize harika bir deneyim sunmak için mağazanızın mümkün olduğunca çabuk yüklendiğinden emin olmak istersiniz.’mağazanıza dönmek isteyeceğim.

Bunun maliyetleri çılgınca değişebilir. Ayda 4 $ gibi düşük bir fiyattan başlayabilir ve ayda 1000 $ ‘ın üzerine çıkabilirler.’bir mega mağaza oluşturmayı düşünüyoruz!

Yetersiz bant genişliğine sahip yanlış barındırma planını seçerseniz, mağazanız ayın yarısında çalışmayı durdurabilir! Bu müşterilerinizi kaybeder’ güven ve geliriniz düşecektir. O’s her zaman en iyi bu gerçekleşmesini önlemek için en ucuz hosting planı tercih değil.

Eğer sen’barındırma içine bakarak, Bluehost veya HostGator kontrol edebilirsiniz. Bunlar piyasadaki en popüler ve güvenilir hosting şirketlerinden ikisi.

O’Magento ile, mağazanızı yerden kaldırmak ve platformun teknik olarak zorlayıcı bazı yönlerini size vermek için bir geliştiricinin yardımını dahil etmeyi düşünmek isteyebilirsiniz..

Eğer sen’Bunu bir seçenek olarak düşünürken, bir geliştiricinin fiyatı bir Magento mağazasının başlangıç ​​maliyetlerine dahil edilmelidir. Bu maliyetler hızlı bir şekilde toplanabilir, bu nedenle’Oldukça büyük bir bütçem yok, Shopify sizin için çok daha uygun olurdu.

O’Ayrıca, bir geliştiriciyi işe alırken bir kerelik bir maliyet gibi görünse de, satırda değişiklik yapmak istiyorsanız, bunları yapmak için aynı geliştiriciyi yeniden işe almanız gerekebilir – size iki kez mal olacak!

Bu zaman alıcı olabilir ve bütçenizi tüketebilir. O’Magento ile başa çıkarak veya Shopify gibi daha basit bir platform seçerek kendiniz daha hızlı ve daha ucuza gidebilirsiniz.

Eğer sen’senden sonra geliştirici rotasını almayacaksın’Hostinginizi sıraladınız, sen’çevrimiçi mağazanız için bir tema düşünmeye başlamak isteyeceğim.

Magento, kendinize ait bir dizi ücretsiz ve ücretli temaların yanı sıra (çok teknik olarak zorlu) bir seçenek sunar. Fiyatlar 29 – 499 $ arasında değişiyor.

Magento ile ve eşit olarak Shopify ile, bir tema için ne kadar fazla ödeme yaparsanız, daha kapsamlı özellikler kümesi de beraberinde gelir.

Magento ile çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı seçerseniz,’alan adınızı üçüncü bir taraftan satın almanız gerekir. Bu demek oluyor ki’Magento’dan ayrılmayı seçerseniz çok esnek ve yanınıza almanız kolay.

Alan adınızın maliyeti yılda 10-15 ABD dolarıdır – seçtiğiniz platformdan bağımsız olarak bu aynı olacaktır.

Başka bir yıllık maliyet’Magento ile aklınızda bulundurmanız gerekecek, mağazanıza eklediğiniz uzantıların maliyeti.

Magento uygulamaları genellikle bir yükleme ücreti ile gelir ve yıllık olarak yenilenmesi gerekir. Uygulama fiyatları ücretsizden 699 dolara kadar değişiyor.

Shopify’ın aksine, Magento’t Kendi ödeme işlemcisine sahip. Bu, yaptığınız her satışta,’ödeme işlemcisine tabi olacak’s işlem ücretleri.

almak ‘Şerit’ örneğin (popüler ve güvenilir bir ödeme işlemcisi). Stripe ödemelerini Magento mağazanızla entegre etmek 99 ABD dolarıdır ve işlem başına fiyat% 2,9 + 30’dur.¢.

İzin Vermek’hızlı bir çalışma örneği yapalım. 20 $ karşılığında bir tişört satıyorsanız, Stripe% 2.9 + 30 alacak¢ satış fiyatının.

20 $ ‘ın% 2,9’u 58¢, 30 ekle¢ Stripe’nin 88 alacak olduğunu görebilirsiniz.¢ 20 $ ‘lık satıştan işlem ücretlerinde.

Bu, t-shirt satışınızın 19.12 $ ‘ını eve götüreceğiniz anlamına gelir (elbette vergi öncesi!).

özet

Shopify v Magento’nun maliyetini hesaplarken birçok değişken var. Shopify ile, fiyatınız her şey dahil ve daha fazla gönül rahatlığı sunuyor. Magento ile sen’hepsi hızlı bir şekilde toplanacak farklı yerlerden gelen çok fazla ödeme olacak.

Magento – Shopify: Sonuç – E-ticaret Platformunuzu Seçme

Bu makale Magento ve Shopify arasındaki temel benzerlikler ve farklılıklar konusunda sizi yönlendirmiştir. Şimdiye kadar, hangi e-ticaret platformunun ihtiyaçlarınıza en uygun olduğu hakkında oldukça net bir fikriniz olmalı..

Shopify Magento’dan daha kullanıcı dostudur. Sen’daha hızlı çevrimiçi olabilir ve elinizin altında bir destek ekibine sahip olabilirsiniz. Magento daha çok bir proje. O’vizyonunuzu hayata geçirmek için zaman ve teknik know-how alacak ve sen’bir Magento forumuna (veya geliştiricilere) büyük ölçüde bağlı olacak.

Magento sonuçta Shopify’dan daha fazla güce sahip, rağmen Shopify’potansiyeli göz ardı edilmemelidir -’Her gün satın aldığınız birçok büyük markanın arkasında. Magento’s ödeme işlemi kendisini küresel düzeyde faaliyet gösteren bir mağazaya borçludur.

Aşağıdaki durumlarda Shopify’ı kullanmalısınız…

 • Mağazanızı olabildiğince çabuk çalışır hale getirmek istiyorsunuz
 • Sen’bir e-ticaret web sitesi oluşturucu (Wix, Squarespace veya Weebly gibi) kullanıyor ve daha güçlü bir şeye geçmek istiyor
 • Sen’e-ticarete yeni başlıyoruz, ancak tam teşekküllü bir e-ticaret işi geliştirmeyi umuyoruz
 • Sen’hepsi bir arada ödemenin rahatlığı ve eldeki destek ekibi gibi

Magento kullanmanız gerekiyorsa…

 • Bunu hayata geçirmek için teknik becerilere sahip olduğunuzu hissediyorsunuz (veya öğrenmek için zaman ayırmaya hazırsınız)
 • Zaten küresel bir kitleniz veya uluslararası hedefleriniz var
 • Sen’yüksek gelirli büyük bir marka yaratmayı hedefliyoruz ve tasarıma zaman ve para yatırmaya hazırız

Her iki platformda da oynamanızı öneririz’bu makalenin sonuna kadar kesin bir karara varılamamıştır. Sonuçta – her platformu denemek için birkaç saat harcamak,’çevrimiçi mağazanız hakkında ciddi olun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me