Shopify ve Weebly Karşılaştırması | Hangisi Sizin İçin Daha İyi?

Shopify ve WeeblyShopify vs Weebly online mağaza yapan herkes için önemli bir soru – biz’işiniz için hangisinin daha iyi olduğunu göstermek için onları parçalayacağım.


Ne’s Shopify ve Weebly Arasındaki Fark?

Shopify, kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir e-ticaret platformudur. İşinizi yürütmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Öte yandan Weebly, isteğe bağlı e-ticaret işlevlerine sahip bir web sitesi oluşturucusudur – bu demektir ki’Shopify’dan daha az güçlü, ancak kurulumu daha basit.

Shopify ile Weebly karşılaştırılırken, gerçek şu ki mağazanızdan ihtiyacınız olan şey aşağı geliyor.

Bu kılavuzda Shopify vs Weebly’ye daha yakından bakıyoruz ve hangisinin sizin için daha iyi olduğunu soruyoruz. Araçlar, fiyatlandırma, uygulamalar, müşteri desteği ve kullanım kolaylığı platformlarını karşılaştırıyoruz. Sizin ve çevrimiçi işletmeniz için önemli olan şeyler!

Shopify vs Weebly karşılaştırmamızın sonunda’mağazanız için bir kazanan seçebileceksiniz! Shopify ücretsiz deneme ve Weebly’ye 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Böylece, zor kazanılan dolarlarınızdan herhangi birini harcamadan önce onları test sürüşüne çıkarabilirsiniz. Eğer sen’aceleniz varsa, aşağıdaki bağlantıları kullanmaya başlayın:

 • Shopify’ı Ücretsiz Deneyin
 • Weebly Ücretsiz Deneyin

Shopify vs Weebly: Artıları ve Eksileri

Shopify vs Weebly hakkında daha detaylı bilgi vermeden önce,’her platformun en iyi artılarını ve eksilerini inceler.

Shopify Artıları

 • Güçlü e-ticaret araçları: Shopify, gelişmiş bir mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. 1200’den fazla uygulama size büyük esneklik sağlar.
 • Premium destek: LiveChat, e-posta ve telefon genelinde standart olarak 7/24 destek alırsınız.
 • 60’tan fazla mobil kullanıma hazır tema: Shopify’ücretsiz ve ücretli temalar çok çeşitli endüstrileri kapsar ve mobil ve masaüstünde mükemmel çalışır.

Shopify Eksileri

 • İşlem ücretleri: Weebly’den farklı olarak, Shopify işlemlerden ücret alır (Shopify Payment kullanmıyorsanız).
 • Maliyetler şunları sağlayabilir: Uygulama maliyetleri, ücretler ve aylık ödemeler Shopify’ın pahalı görünmesini sağlayabilir. Ancak mağazanız büyüyor ve satış yapıyorsa,’sorun gibi görünmüyor!

Weebly Artıları

 • Çok kullanıcı dostu: Weebly, çekici ve işleyen bir mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olanı sağlar. En az teknik kullanıcı bile Weebly’de çalışmaya başlayabilir.
 • Güncel şablonlar: Weebly’Temaları iyi tasarlanmış ve kolay değiştirilebilir.
 • Rekabetçi fiyatlandırma: Weebly’de çevrimiçi olarak ayda sadece 8 ABD dolarından ürün satabilirsiniz.

Weebly Eksileri

 • Sınırlı e-ticaret araçları yelpazesi: Güçlü bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, Weebly’yi bulabilirsiniz.’s kısıtlayıcı araçlar. Shopify gibi rakiplerden daha yavaş yeni araçlar sunma eğilimindedir.
 • Sınırlı özelleştirme: Weebly’de mağazanızda karmaşık değişiklikler yapmak zor olabilir’editör.

Shopify vs Weebly değerlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken 6 şey:

Shopify

Weebly

Shopify Sitesini Ziyaret Edin En iyi seçim Üst
En iyi seçim Shopify En iyi seçim Shopify shopify logosu

Shopify

Genel Değerlendirme

9.4 üzerinden 10

Weebly

Genel Değerlendirme

8.210 üzerinden

özet

Shopify:

Shopify özel bir e-ticaret platformudur, yani’bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Mağazanızı başarı için ayarlamak için 150’den fazla özel e-ticaret şablonu ve özel satış özellikleri ile birlikte gelir. Ayrıca, mağazanıza ekstra işlevsellik eklemenizi sağlayan geniş bir uygulama mağazası da vardır. Shopify’s kullanımı oldukça kolay, ama değil’t Weebly kadar basit. Yani, eğer sen’online satış konusunda ciddisin, kazandın’Shopify’dan daha iyi bulamıyorum.

Weebly:

Weebly, bazı planlarında e-ticaret işlevselliği ile gelen bir web sitesi oluşturucusudur. Bu demek değil ki’Hemen bir çevrimiçi mağaza oluşturmak zorundasınız – önce bir web sitesi oluşturabilir ve istediğiniz zaman e-ticaret işlevlerini ekleyebilirsiniz.’satmaya hazırız. Bu, Weebly’yi ilk kez veya küçük ölçekli satıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir. Weebly özel bir e-ticaret platformu olmadığından, satış özellikleri Shopify’ınki kadar güçlü değil, bu da onu büyük veya büyüyen işletmeler için kötü bir seçim haline getiriyor.

Daha fazla oku

Kullanım kolaylığı

Shopify:

Shopify bir e-ticaret ağır siklet olduğu için,’bunu kullanarak kavramak için hafif bir öğrenme eğrisi. Editöre hakim olmak ve işlevsellikten en iyi şekilde yararlanmak için biraz zaman harcamanız gerekecek.

Shopify’ın kullanımı Weebly’den daha zor olsa da, bu bir sürpriz olmamalıdır. Shopify çok daha fazla e-ticaret aracı sunuyor.

Öyle değil’t Shopify ile kavramak için uzun sürebilir. Aslında birkaç saat içinde bir mağaza yapmayı başardık! Sen’hızlı bir şekilde alacak ve yakında ürün ekleyecek, envanterinizi yönetecek ve şık bir ana sayfa hazırlayacaksınız.

Sen bile’yeniden teknik olmayan, o’Shopify’da ustalaşmak çok mümkün. Unutmayın, kaliteli destek sadece bir telefon uzaklığında. Mağaza düzenleyicinizde de, widget’ların mağazanızı adım adım oluştururken size yol göstermesine yardımcı olun.

Bununla birlikte, kullanım kolaylığı bir numaralı önceliğinizse,’En azından Weebly’ye bir deneme çalışması yapmak isteyeceğim.

Weebly:

Kullanım kolaylığı Weebly’s benzersiz satış noktası. Temel olarak, mağazanızı açıp çalıştırmanızı zahmetsiz hale getirmek, Weebly’nin bu kadar başarılı bir şirket olmasının nedenidir. Erişilebilirliği işinin önüne ve merkezine koyar ve deneyimlerimize göre Wix bile almak kadar kolay değildir.

Sürükle ve bırak araçları, fareyi tam olarak eklemek istediğiniz özelliğe yönelttiğiniz, tıkladığınız ve istediğiniz yere taşıdığınız anlamına gelir.

O’bu kadar basit!

Weebly bir ‘ne görürsen onu alırsın’ oluşturucu. Bu, mağazanızı oluştururken şekillendiğini görebileceğiniz anlamına gelir. Eğer yapmazsan’bir şeyden hoşlanmıyorum’renkleri, metni, resimleri – kesmek ve değiştirmek çok kolay!

Ekranınızda gördüğünüz mağaza, müşterilerinizin sitenize geldiklerinde görecekleri mağaza. Bu, sitenizin nasıl göründüğünü kontrol etmek için düzenleyici ve önizleme modu arasında ileri ve geri gitmenize gerek kalmaz.

Weebly, çevrimiçi satış yapmanıza yardımcı olmak için kullanım kolaylığını uygun özellikler ve işlevlerle birleştirmek söz konusu olduğunda en iyi e-ticaret platformlarından biridir..

Daha fazla oku

Temalar & tasarlamak

Shopify:

Shopify bir nedenden ötürü bir e-ticaret pazar lideridir: her şey satmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Buna şablonlar dahildir. Shopify’ı değerlendiriyoruz’s tema tasarımı 5 yıldız 5 çünkü ne kadar profesyonel ve benzersiz olduklarını. Modadan yiyeceğe, hangi sektörde olursanız olun, Shopify sizi ele alacak 60’tan fazla mobil uyumlu temaya sahiptir.

Temalara endüstriye göre göz atabilirsiniz. Bazıları Shopify planınızla birlikte gelir, ancak bazıları 140 $ ‘dan başlayan ek ücrete tabidir. Orada’Ücretli bir temayı kullanma zorunluluğu yoktur, ancak’satış yapmak iyi bir yatırım olabilir.

Shopify mağazasındaki temaları veterinerler, böylece sizi tanıyorsunuz’Hangisini kullanırsanız kullanın kaliteli ürün elde edersiniz.

Temanızı kişiselleştirmek Shopify ile Weebly’den biraz daha zordur. Ancak bir platformun ne kadar güçlü olduğu göz önüne alındığında, hala çok erişilebilir. Sen bile’teknik olarak anlayışlı değilseniz, şık bir tema ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Akılda tutulması gereken şey Shopify’temalar yok’Sadece harika görünmüyorlar, daha fazla satmanıza yardımcı oluyorlar. Shopify, tüm dünyadaki işletmelerin 55 milyar doların üzerinde satış yapmasına yardımcı oldu. Onlar gerçekten sizin sonuçta neyin işe yarayıp yaramadığını bilirler.

Shopify ve Weebly kafa kafaya, Shopify temaları ve tasarımı gölgeliyor.

Weebly:

Weebly işleri basit tutmayı sever ve şablonları bunu yansıtır. Shopify’dan daha temel olabilirler’s, ama onlar’net ve iyi tasarlanmış.

Karşılaştırma grafiğimizde, Weebly şablon tasarımı için güçlü bir 4 yıldız alıyor. Onlar değilken’t Shopify, Weebly kadar iyi’temaları çok sağlam ve mobil uyumlu bir cilalı mağaza oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Weebly’s theme store çevrimiçi mağazalar için 15 tasarım seçeneğine sahiptir. Ne kadar iyi uygulandıklarından etkilendik, ancak Shopify’dan daha az çeşitlilik var.

Weebly’nin Shopify ile baş başa gidebileceği bir alan, temaların bir kez’mağazanıza bir tane ekledim. Temaları düzenlemek çok sezgiseldir, yani kişiliğinizle bir mağaza oluşturabilirsiniz. Öğelerinizin her biri için bağımsız ürün sayfaları oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu özellikle seviyoruz. Weebly ile’temaları, tüm kullanıcı deneyimi çok kaygan.

Saf çeşitlilik için ve çünkü’yeniden satışa yönelik, Shopify’s temaları Weebly’den biraz daha iyi’s. Ancak, bir çevrimiçi mağazaya sorunsuz ve hızlı bir şekilde başlamak istiyorsanız, Weebly kesinlikle bakmaya değer.

Daha fazla oku

E-ticaret Araçları

Shopify:

Shopify, satmanıza yardımcı olacak araçlarla dolu tam özellikli bir e-ticaret makinesidir. Parmaklarınızın ucundaki araçlar gerçekten harika. Senin olsun’10 ürün veya 1000 satıyorsanız, Shopify ihtiyaçlarınızı karşılayacak işlevselliğe sahiptir. O’Shopify’ın neden hızlı büyümek isteyen büyük işletmeler veya mağazalar için en iyi platform olduğu.

Biz kazandık’şimdi hepsine girmeyin (bu bir Shopify vs Weebly snap karşılaştırması, hatırlayın) ama vurgulamamız gereken birkaç e-ticaret aracı var.

Shopify’da farklı para birimlerinde PayPal ve kredi kartları da dahil olmak üzere 70’in üzerinde ödeme yönteminden ödeme kabul edebilirsiniz. Bu Weebly darbeler’s sudan dört ödeme seçeneği!

Shopify’ın çok yendiği bir alan analitiktir. Müşterilerinizi diğer tüm platformlardan daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir’test ettik. Sen’basitçe yapabileceğiniz bir ayrıntı düzeyi elde edersiniz’t Weebly gibi daha temel bir platformda erişim. Alışveriş yapanlarınızı ne kadar iyi tanırsanız, onları o kadar mutlu edebilirsiniz. Ve mutlu bir müşteri daha çok harcıyor – herhangi bir satıcı için tatlı nokta, doğru?

Shopify ile Facebook ve Pinterest gibi sosyal medya sitelerinde satış yapabilirsiniz. O’Ayrıca bir Instagram Mağazası ile entegre olmanızı sağlayan yalnızca iki platformdan biri!

Diğer araçlar, birden fazla personel hesabı eklemenize, indirim kodları göndermenize, bloglar oluşturmanıza, ürünler eklemenize ve bunları bir envantere ayırmanıza ve terk edilmiş alışveriş sepeti e-postaları göndermenize olanak tanır….

Shopify’ın tek dezavantajı, araç sayısını ve bunlarla neler yapabileceğinizi bunaltıcı bulabilmenizdir.!

Shopify web sitesindeki tüm özellikler listesinde gözlerinize ziyafet çekebilirsiniz..

Weebly:

Weebly, küçük işletmelerin veya tek kişilik tüccarların kolayca ve hızlı bir şekilde çevrimiçi olmalarına yardımcı olmayı amaçlayan no-frills platformudur. Yani’e-ticaret araçlarının Shopify kadar kapsamlı olmaması şaşırtıcı değil’s.

Bununla birlikte, Weebly temelleri çok iyi yapıyor. Weebly, ağırlığının üzerine yumruk atıyor ve herhangi bir sürükle ve bırak platformunun en iyi e-ticaret araçlarından bazılarını sunuyor.

Tam entegre alışveriş sepetleri (bazı Weebly planlarında) müşterilerinizin sipariş vermekten satın alma işlemini tamamlamaya kadar mağazanızda kalacağı anlamına gelir.

Diğer önemli Weebly araçları arasında bir vergi hesaplayıcısı, envanter izleme, bir kupon oluşturucu ve terk edilmiş sepet kurtarma – Weebly’de şu anda bulunmayan gerçekten etkili bir satış aracı’s sürükle ve bırak rakip Wix, örneğin.

Weebly’nin bir satış noktası, bir çevrimiçi mağazayı taşımanın ne kadar kolay olduğudur.’zaten platformda oluşturduk. Tek yapmanız gereken bir CSV dosyası yüklemek. Daha sonra tıpkı diğer tüm kullanıcılar gibi editördeki tüm kişiselleştirme araçlarına erişebilirsiniz!

Weebly’yi düşünüyor olabilirsiniz’s e-ticaret araçları ses oldukça süpürme?

Onlar öyle. Ancak Weebly’nin Shopify vs Weebly eşleşmesinde kaybettiği alan analitiktir. Weebly mağazanızı Google Analytics ile entegre edebilirsiniz, ancak şirket içi raporlama Shopify’da olduğu kadar gelişmiş değildir.’s gösterge tablosu.

Bu kazandı’eğer sorun olmazsa’az sayıda ürün satıyoruz, ancak mağazanız büyüdükçe daha fazla sorun olacak.

Shopify’ın aksine, biz’diyelim ki Weebly’de neler yapabileceğiniz konusunda sınırlamalar var. Ama Shopify ise’araçları ihtiyaçlarınız için çok geniş ses veriyor, Weebly denemeye değer!

Weebly’ye daha ayrıntılı bir bakış için’s e-ticaret araçları, Weebly ziyaret’web sitesi.

Daha fazla oku

Uygulama mağazası

Shopify:

İyi bir uygulama mağazası artık herhangi bir kaliteli e-ticaret platformunun temel bir parçasıdır. Satışa başladığınızda uygulamalara ihtiyacınız olmayabilir, ancak mağazanızı canlandırmak istediğinizde veya bir iş hedefini yerine getirmek için bir şeyi değiştirmeniz gerektiğinde.

O’Shopify vs Weebly bakarken göz önünde bulundurulması gereken bir şey.

Shopify’App Store, iş dünyasının en iyilerinden biridir. Vergilere sosyal medya entegrasyonunu kapsayan 1200’den fazla uygulama arasından seçim yapabilirsiniz. Uygulama aralığı, bir Shopify mağazasının temelde sınırsız olduğu anlamına gelir.

Bu uygulamalar’Sadece yeni özellikler eklemenize izin verin. Sizin için sıradan işler yaparak zamanınızı serbest bırakırlar. Sonra neye geri dönebilirsiniz’s önemli: mağazanızı geliştirmek ve ürün satmak.

Örneğin, müşteri hizmetlerini geliştirmek için profesyonel bir iletişim formu ekleyebilir veya bir dönüştürücü ile bir araya gelip müşterilere farklı para birimlerini görüntüleme şansı verebilirsiniz..

Shopify Bazıları’s uygulamaları ücretsizdir, bazıları aylık ücrete tabidir. Herhangi bir uygulamanın kullanımı üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve varsa fişi istediğiniz zaman çekebilirsiniz’senin için çalışmıyor.

App Store gerçekten sizin gibi satıcılar için bir altın madeni.

Weebly:

Weebly’s App Center yapacağını söylüyor “dünyayı web sitenize getirin”. Bu sözü yerine getirdiğini düşünüyoruz!

Uygulama Merkezi’nin düzeni Shopify’dan daha temiz ve daha modern. İhtiyacınız olan servisi bulmak çok kolay.

Weebly olmasına rağmen’odak noktası basitliktir, Uygulama Merkezi sitenizi kolayca genişletebileceğiniz anlamına gelir. Mağazada listelenen uygulamalar bir düğmeyi tıklayarak eklenebilir, böylece’s entegrasyonu çözmek etrafında karışıklık yok. Uygulamalar tamamen entegredir – kazandınız’Sitenize eklemek için herhangi bir koda dokunmanız gerekmez.

Uygulamalar aşağıdaki gibi kategorilere ayrılır: ‘e-ticaret’ ve ‘iletişim’. Shopify gibi, size bazı uygulamalar almak için’Biraz para harcamanız gerekiyor, ancak satın almadan önce deneyebileceğiniz ücretsiz denemeler mevcuttur! Uygulamanın siteniz için uygun olduğundan emin olmak için deneme süresini kullanın.

Weebly’uygulamaları, sitenize forum eklemekten çok dilli sayfalar sunmaya kadar her şeyi kapsar. Weebly’in sadeliği göz önüne alındığında’Uygulama Merkezi oldukça etkileyici bir teklif.

Daha fazla oku

Fiyatlandırma

Shopify:

Tamam izin ver’fiyat hakkında konuşmak.

Sonuçta, her platformun size ne kadara mal olacağı Shopify vs Weebly tartışmasının büyük bir parçası.

Shopify’s aylık fiyatlandırma planları:

 • Temel Shopify – 29 $
 • Shopify – $ 79.99
 • Shopify Advanced – 299 TL

Shopify Weebly’den daha pahalıdır, ancak’s çünkü’s tam teşekküllü bir e-ticaret platformu. Ürünleri sanal raflarınızdan çıkarmanıza yardımcı olacak tüm araç ve özelliklere sahip olursunuz.

Sırasıyla bir veya iki yıllık bir plana kaydolursanız yıllık faturanızı% 10 veya% 20 düşürebilirsiniz..

Ne’Shopify hakkında çok etkileyici olan, tüm planlarda standart olarak bulunan özelliklerdir: sınırsız ürün satabilir, indirim kodları gönderebilir, bir SSL sertifikası alabilirsiniz (yani web siteniz şu şekilde işaretlenir ‘güvenli’ alışveriş yapanlara) 70 ABD Doları değerinde ve 7/24 müşteri desteği alın.

Shopify planınız ne kadar iyi olursa işlem ücretleriniz o kadar düşük olur. Basic’te% 2.2’den başlarlar, ancak Shopify’ı kullanırsanız feragat ederler.’s kendi ödeme ağ geçidi.

O’bir Shopify vs Weebly fiyat karşılaştırmasının yanıltıcı olabileceğini akılda tutmaya değer. Tabii, Weify için 8 $ / ay, Shopify çok daha ucuz ürünler satabilirsiniz. Ama sen’10 ürün ve don ile sınırlı’t Kendi ödeme alanınızın olması. Shopify’ın en temel planı size kendi kasanızı verir ve sınırsız ürün satmanıza izin verir, bu yüzden gerçekten Shopify Basic Weebly Business ile en yakın şekilde karşılaştırılabilir – ve orada’içinde sadece 4,99 $ var!

Esasen, Shopify mağazanızla birlikte büyüyebilen uzun vadeli bir platformdur.

Genel olarak, biz’sizin için ne ödeme olsun ifade büyük bir mümin. Shopify değil’t Piyasadaki en ucuz platform, ancak güçlü bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi alacaksınız.

Sadece sormanız gerekiyor, 24 saat destek gibi ekstra avantajlara sahip olmak, platform için daha fazla ödeme yapmayı haklı çıkarıyor mu?

Shopify kullanın’cevabı bulmak için ücretsiz deneme.

Shopify’ın fiyatlandırma planları hakkında kapsamlı bir kılavuz için Shopify Fiyatlandırma İncelememizi okuyun.

Weebly:

Weebly Shopify için daha ucuz bir alternatiftir ve para için harika bir değer sunar.

Buraya’Her Weebly ne’s planları bir aylık maliyet:

 • Ücretsiz – 0 TL
 • Başlangıç ​​- 8 ABD doları
 • Profesyonel – 12 $
 • İşletme – 25 $

Ürünleri satmak için ücretli bir Weebly planında olmanız gerektiğini unutmayın. Ve 25’ten fazla ürün satmak için İş planında olmalısınız (Shopify ile herhangi bir planda sınırsız ürün satabilirsiniz).

Weebly, Başlangıç ​​ve Profesyonel planlarında% 3 işlem ücreti alır – herhangi bir Shopify planındaki ücretlerden daha yüksektir. Ancak, İş planında işlem ücreti yoktur.

Planlar Shopify’dan daha ucuz olabilir’s, ama onlar çok daha geri soyulmuş. Örneğin, SSL sertifikasını Shopify’a standart olarak dahil etmek için Weebly’deki İş planına geçmelisiniz.

Weebly Shopify’a daha ucuz bir alternatiftir. O’Eğer çekici bir seçenek’küçük bir işletme veya az sayıda ürün satmak isteyen bir tüccar olmak.

Öte yandan, tüm Shopify ile çevrimiçi mağazanızı ciddi bir gelir kaynağı haline getirme şansınız daha fazla olacak’elinizin altındaki araçlar ve özellikler.

Shopify ve Weebly’yi fiyatla karşılaştırırken, mağazanızdan elde etmeyi umduğunuz şeylere kaynar.

Genel olarak, Weebly özellikle oldukça göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlı’en kullanıcı dostu platformlardan biri!

Weebly’nin 30 günlük para iade garantisi vardır ve size uzun bir deneme süresi sunar. Avantajlardan yararlanın ve Weebly’nin size uygun olup olmadığını görün.

Weebly’nin planlarına derinlemesine bakmak için Weebly Fiyatlandırma İncelememize göz atın.

Daha fazla oku

Müşteri desteği

Shopify:

Shopify ile LiveChat, Twitter, e-posta veya telefon yoluyla destek alabilirsiniz. Basic’ten başlayarak her planda 7/24 yardım alabilirsiniz.

Muslukta böyle bir desteğe sahip olmak,’online satış yapmaya başlıyoruz. O’iş danışmanı, bilgisayar uzmanı ve tasarımcı gibi bir araya!

Mağazanızı geliştirmek istiyorsanız, size ipleri göstermek için Shopify uzmanları hazır.

Shopify’ı kullanma deneyimimizde, destek en üst kalitededir. Sorununuza hızlı bir şekilde yanıt verirler ve her zaman yardımcı çözümler sunarlar.

Weebly:

Weebly’Müşteri desteği seviyesi Shopify’dan çok daha düşük. Weebly ile telefon desteği almak için bir Profesyonel veya İş planına geçmelisiniz.

Unutmayın ki Weebly’in kullanımı çok kolaydır (bu konuda biraz daha fazla), daha karmaşık bir platformda olduğu kadar desteğe ihtiyacınız olmayabilir..

Weebly kullanma deneyimimiz’nin desteği her zaman olumlu olmuştur – ve’kullanıcılar tarafından yedeklendi’ geri bildirim.

Shopify ve Weebly’nin müşteri desteğiyle karşı karşıya gelmesinde, Shopify bizim için kazanan. Weebly yaparken’s desteği iyi ve derinlemesine kılavuzlar ve kullanışlı bir forum sunuyor, Shopify gerçekten yapabilir’Senin için yeterli değil. Ve Weebly’den farklı olarak, Shopify’s desteği 7/24 mevcuttur. Weebly’s Müşteri Başarı ekibi Pazartesi’den Cuma’ya sadece 06:00 – 21:00 ve hafta sonları 08:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Daha fazla oku

Sonuç

Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için bir platform seçmek büyük bir karar ve kolay değil. Deneyimden biliyoruz. O’bu yüzden biz’bilinçli bir karara varmanıza yardımcı olmak için bunun gibi yan yana incelemeler hazırladık.

Orada’s tek beden herkese uyar cevap ve o’Shopify vs Weebly hakkında kesin bir karar vermek zor.

Shopify mağazanızın başarılı olması için gereken tüm araçlara sahiptir. Satış araçları Weebly’den çok daha gelişmiş’ancak kurulumu biraz daha zaman ve para gerektirir. Weebly hızlı, kolay ve ucuz, Shopify güçlü, profesyonel ve biraz daha pahalı.

Eğer sen’hızlı ve ucuz bir şekilde çevrimiçi olmak ve az sayıda ürün satmak istiyoruz, Weebly kesinlikle bir platform’d dikkate almanızı öneririz. Ancak, bir çevrimiçi işletmeyi tam zamanlı bir gelire dönüştürmek ve daha büyük miktarda satmak istiyorsanız, Shopify’da bulunan güçlü e-ticaret araçlarına ihtiyacınız olacak.

Weebly’araçları Shopify kadar kapsamlı olmayabilir’Ancak, gelirlerini artırmak veya çevrimiçi para kazanmak isteyen küçük işletmeler veya tek kişilik grup tüccarları için fazlasıyla yeterli.

Hem Shopify hem de Weebly deneme süreleri sunar. Yapılacak en iyi şey onları test etmektir. Temel hususları değerlendirin’Bu Shopify vs Weebly karşılaştırmasında kapandı ve hangisinin kutularınızı işaretlediğini görün!

 • Shopify’ı Ücretsiz Deneyin
 • Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Daha fazla oku

genel bakış

9.4 üzerinden 10

Shopify’ı ziyaret edin
Shopify incelememize bakın

8.210 üzerinden

Weebly’i ziyaret edin
Weebly incelememize bakın Genel Derecelendirme Bu nedir?

Genel derecelendirmelerimiz, birleştirilen tüm derecelendirmelerin ortalama puanına dayanmaktadır.

Bu neden önemli?

Puanlarımız size hangi hizmetin size en iyi özellikleri, değeri ve daha fazlasını sunduğunu bir bakışta sunuyor.

Karşılaştırma shopify 4.7 / 5 weebly 4.1 / 5 Kapat

SSS

Weebly ücretsiz mi?

Weebly’nin ücretsiz bir planı var, ama sen yapabilirsin’üzerinde satma. Ücretsiz plan sadece çok temel kullanım için tasarlanmıştır ve herhangi bir satış aracı veya çevrimiçi ödeme içermez. E-ticaret için, aylık 12 $ Pro planına veya daha fazlasına ihtiyacınız var.

Shopify’ı Weebly ile entegre edebilir misiniz??

Evet! Shopify Satın Al Düğmesi ile Weebly web siteniz üzerinden ayda 9 dolara satabilirsiniz. Shopify Buy Düğmesini mevcut Weebly blogunuza veya web sitenize ekleyip satışa başlamanız yeterli! Bu, tüm bir e-ticaret mağazasını oluşturmadan önce basit bir başlangıç ​​yapmak için harika bir yoldur.

Bu, bir e-ticaret işletmesini büyütmek için daha iyidir?

Shopify, Weebly’den daha güçlü bir e-ticaret platformudur ve mağazanızı desteklemek için daha iyi araçlara sahiptir’s uzun vadeli büyüme. İşletmenizi ölçeklendirmek istiyorsanız, Shopify’a kıyasla Weebly kısıtlayıcı bulacaksınız.’s özellik yelpazesi.

Shopify veya Weebly kullanımı daha kolay?

Weebly, Shopify’dan daha az güçlü bir platformdur, ancak bu aynı zamanda’s çok daha başlangıç ​​dostu. Hızlı bir şekilde mağaza açabilirsiniz, oysa Shopify’da daha fazla öğrenme eğrisi vardır. Her ikisi de yeni başlayanlar için uygundur, ancak Weebly basitlik konusunda avantajlıdır.

Weebly yapın ve Shopify ücret işlem ücretleri?

Weebly bir Aylık 12 $ ‘lık Pro planında% 3 işlem ücreti, ama değil’t Business ve Business Plus planlarından ücret alır. Shopify, tüm planlarında işlem ücretlerini, % 2 ila% 0,5 seçtiğiniz fiyat planına bağlı olarak. ancak, yapmazsın’Shopify Payments kullanıyorsanız herhangi bir işlem ücreti ödemek zorunda değilsiniz, Shopify’s kendi şirket içi ödeme ağ geçidi.

Shopify Payments hakkında daha fazlasını derinlemesine öğrenin Shopify Ödeme İncelemesi.

Weebly veya Shopify için hosting bulmanız gerekiyor mu??

Hayır! Barındırma konusunda endişelenmeden doğrudan mağazanızı inşa edebilirsiniz, çünkü hem Weebly hem de Shopify sizin için tamamen barındırılmaktadır. Sen yapma’Farklı bir sağlayıcıya gitmeniz veya herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmez – arkanıza yaslanın ve satmaya başlayın!

Square’i Weebly veya Shopify ile entegre edebilir miyim?

Weebly aslında Square tarafından satın alındı, bu yüzden’Bu kredi kartı işlemcisi ile özel bir entegrasyon sunuyor sürpriz değil! Square hesabınızı Weebly sitenize bağlamanız ve ödemeleri çevrimiçi olarak kabul etmeniz yeterlidir. Shopify yapmaz’t Kare iç desteği – siz’Bunları entegre etmek için Zapier gibi bir uygulama kullanmanız gerekecek.

Diğer e-ticaret web sitesi oluşturucularını göz önünde bulundurma?

Aşağıdaki bölümdeki kılavuzumuza göz atın. En İyi E-ticaret Platformları, veya Ücretsiz Test Yap hangi e-ticaret web sitesi oluşturucusunun ihtiyaçlarınızı karşıladığını görmek için.

Hangi web sitesi oluşturucunun sizin için en uygun olduğundan emin değil misiniz? Deneyin bizim Web Sitesi Oluşturucu Eşleştirme Sınavı

Ayrıca bakınız E-ticaret Web Sitesi Oluşturucularının Karşılaştırma Tablosu daha ayrıntılı farklılıklar için

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me