Web Hosting için 5 En İyi GoDaddy Alternatifleri: Mükemmel Sağlayıcınızı Bulun

Belki sen’web sitenizi barındırmanın en iyi yolunu arıyor veya yalnızca GoDaddy’den sağlayıcı değiştirmeyi düşünüyoruz. Her iki şekilde de biz’yardım için buradayım.


GoDaddy, alan adlarının düzinesi olarak bilinir. Dünyanın en büyük kayıt memuru olarak,’bir çok insanın web sitesinin adını GoDaddy aracılığıyla satın aldığını göreceksiniz.

Web sitesi oluşturucu da sizin için bir site tasarlamak için yapay zeka kullanarak oldukça temiz. Ama GoDaddy söz konusu olduğunda’s barındırma planları, onlar’yeniden, iyi… biraz meh.

godaddy alternatifleri

GoDaddy’nin sunduğu barındırma özellikleri harika, ancak sağlayıcı rakiplerine kıyasla çalışma süresi, para için değer ve destek üzerine düşüyor. Bunu nasıl biliyoruz? Uzman araştırmamız sayesinde, elbette!

Biz’ve hizmetlerinin her küçük ayrıntılarını inceleyerek, web hosting sağlayıcıları test sayısız saat geçirdim. O’Bu sayede artık en iyi şirketler için ayrıntılı bir derecelendirme sistemimiz var – ve sonuçlar.

En İyi GoDaddy Alternatifleri Nelerdir?

 1. Bluehost – En iyi genel barındırma sağlayıcısı.
 2. HostGator – Çalışma süresi için en iyisi.
 3. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi.
 4. A2 Hosting – Bulut barındırma için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.

Bluehost, GoDaddy alternatifleri için 1 numaralı seçimimizdir çünkü fiyatlandırmadan müşteri desteğine kadar her önemli kategoriyi etkilemektedir. HostGator’s% 99,99 çalışma süresi rakipsizdir ve InMotion her ikisinde de mükemmeldir ve VPS hosting.

Araştırmamız, paylaşılan ve adanmış olan VPS ve WordPress’e kadar her türlü barındırma işini kapsamıştır. Yine de bu rehberde biz’esas olarak her bir sağlayıcının en iyi olanına odaklanacağız – sonuçta, orada’s özel bir plana ihtiyacınız olduğunda büyük paylaşılan barındırma ile bir sağlayıcı seçmek hiçbir anlamı!

Yani, eğer GoDaddy yapmazsa’t size hitap, arkanıza yaslanın ve web hosting için en iyi GoDaddy alternatiflerini gözden geçirirken okuyun. Biz’Her barındırma sağlayıcısını kapsamlı bir şekilde kendimiz test ettik ve sizin gibi kullanıcıların notlarını ve derecelendirmelerini birleştirdik. Bu kapsamlı araştırma, aşağıdaki beş yıldızlı derecelendirme sistemimizde sona erdi:

Web Hosting için GoDaddy Alternatifleri

Şimdi izin ver’en üst sırada yer alan hosting sağlayıcılarına yakından bakın: en iyi ne için? Ne tür hosting sunuyorlar? Ve en önemlisi, onlar sizin için doğru mu?

Bluehost – En İyi Genel Barındırma Sağlayıcı

Bluehost kullanımı kolaydır, büyük çalışma süresine sahiptir ve para için büyük bir değer sunar. Bluehost’% 99,98’lik çalışma süresi, yılda iki saatlik kesinti süresinin hemen altında demektir. Bunun da ötesinde,’eğer dövülmezsen’bir WordPress web sitesiyle çalışıyoruz. Aslında,’s WordPress tarafından önerilen en iyi barındırma sağlayıcısı.

Temel WordPress barındırma planları aylık 2,95 $ – 5,95 $ arasında değişir, ancak sitenizin büyümesi gerekiyorsa, aylık 19,95 $ ile aylık 49,95 $ arasında bir WordPress Pro barındırma planına geçmelisiniz..

HostGator – Çalışma Süresi İçin En İyisi

HostGator’% 99,99 çalışma süresi, onu gerçekten ayıran şeydir, ancak çok çeşitli özellikler ve süper ölçeklenebilir planlar da bu sağlayıcının büyük faydalarıdır.

HostGator cüzdanınızdan büyük bir ısırık alıyor mu? Nispeten öyle, ama sen’iş için en iyi ödeme. Paylaşılan barındırma aylık 2,75 $ ‘dan başlar, VPS aylık 19,95 $ – 39,95 $ arasında değişir..

InMotion – Paylaşılan ve VPS Hosting için En İyisi

Çok çeşitli özellikleri nedeniyle listemizde öne çıkan InMotion, piyasadaki en iyi sağlayıcılardan biridir. Temel planda sınırsız disk alanı ve ücretsiz SSL ve özel barındırma planında çok katmanlı güvenlik sunar.

Hareket halinde’s paylaşılan barındırma aylık sadece 3,99 $ başlar, WordPress barındırma aylık 4,99 $ ve 114,99 $ arasında değişir, adanmış barındırma maliyeti ise 105 $ – 519,39 $ arasındadır.

A2 Hosting – Bulut Hosting için En İyisi

Yılın 365 günü 7/24 destek veren A2 Hosting, sizi sorunsuz bir şekilde A’dan B’ye götürmek için her zaman yanınızda. Yüksek eğitimli ‘Guru Ekibi’ canlı sohbet, telefon ve e-posta yardımına erişiminizin yanı sıra birebir müşteri desteği konusunda uzmanlaşmıştır.

A2 Hosting fiyatları paylaşılan barındırma için ayda 4 $, yönetilmeyen VPS barındırma için ayda 5 $ ve yönetilen VPS barındırma için ayda 33 $ ‘dan başlar. O’s etrafında ucuz barındırma sağlayıcı değil, ama her zaman para iade garantisi sağlar.

Site Alanı – Güvenilirlik için En İyisi

Web siteniz için sağlam bir zemin mi arıyorsunuz? Başka yerde arama. Siteground, test ettiğimiz en güvenilir barındırma sağlayıcısıdır.

Olmasa da’t Web sitenizi engelleyebilecek VPS barındırma hizmeti sağlayın’s, Siteground% 99,98 çalışma süresine sahiptir, mükemmel müşteri desteğine sahiptir ve gerçekten kullanıcı dostu bir kontrol paneli sağlar.

Fiyatlar, WordPress hosting için aylık 3,96 $, bulut hosting için aylık 80 $ ve özel hosting için aylık 269 $ ‘dan başlıyor.

SağlayıcıPaylaşılan EvsahipliğiVPS BarındırmaÖzel HostingBulut BarındırmaWordPress BarındırmaBluehostHostGatorHareket halindeA2 HostingSiteGround
&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10007;&# 10003;
&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(yalnızca paylaşılan)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(yalnızca yönetiliyor)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;
&# 10003;&# 10007;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(yalnızca yönetiliyor)

Unutmayın, sadece bir ev sahibi bir şey teklif ettiğinden,’demek istemiyorum’s mutlaka sizin için doğru. Çoğu sağlayıcı barındırma türlerinin çoğunu sunar, ancak bazıları biri için mükemmel, diğeri için zayıf.

O zaman bile, sen’ll kendi özel gereksinimleri. Örneğin, çok fazla bant genişliğine veya depolama alanına bol miktarda ihtiyacınız olabilir ve herkes ne kadar çalışma süresi olduğunu bilmek ister’yeniden alıyorum!

Aşağıda, biz’Bu altı tedarikçinin neler sunduğunu tam olarak göstereceğim. Biz’Ayrıca, en bilinçli karar vermenize yardımcı olacak şekilde, her hizmetin tam incelemelerine bağlantılar da sunacağız..

# 1: Bluehost

En İyi Genel Barındırma Sağlayıcısı

O’şu anda internetteki aktif web sitelerinin% 40’ından fazlasının WordPress kullanılarak oluşturulduğunu tahmin ediyor. Eğer sen’dünyadan biriyim’75 milyon WordPress kullanıcısı varsa, Bluehost sizin için sağlayıcıdır.

Tek tıklatmalı yüklemeler ve otomatik WordPress güncellemeleri ile paylaşılan veya yönetilen bir planı tercih edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz yedeklemelerin yanı sıra ölçülmemiş depolama alanı ve bant genişliği de alabilirsiniz.’s barındırabileceğiniz web sitesi miktarında sınır yok.

GoDaddy alternatifleri BluehostBluehost, WordPress hosting için bariz bir seçimdir.

Bluehost Artıları ve Eksileri

Bluehost ArtılarıBluehost Eksileri
 • WordPress barındırma ile ölçülmemiş depolama ve sınırsız bant genişliği
 • % 99,98 çalışma süresi
 • VPS barındırma ile nispeten sınırlı depolama alanı
 • Bulut barındırma yok

# 2: HostGator

Çalışma Süresi İçin En İyisi

HostGator, hosting konusunda tünele hükmeder. Yönetim kurulu genelinde mükemmel yardım ve destek,% 99,99’luk rakipsiz çalışma süresi ve iyi özellikler sunar.

Biz’d büyük kişisel siteler ve büyük işletmeler için HostGator’ü öneriyoruz. Özel barındırma, ölçülmemiş bant genişliği, 1 TB’a kadar disk alanı ve 16 CPU iş parçacığı ile birlikte gelir. Sitenizi ABD merkezli iki konumdan birinde Windows veya Linux sunucularında barındırmayı bile seçebilirsiniz.

HostGator’s fiyatları aren’t Rakiplerine kıyasla ucuz, ancak üst düzey bir hizmet için ödeme yapıyorsunuz.

GoDaddy alternatifleri HostGatorHostGator gerçekten araştırma paketimizin en üst sıralarında yer alan eksiksiz bir paket.

HostGator Artıları ve Eksileri

HostGator ArtılarıHostGator Eksileri
 • % 99,99 çalışma süresi
 • Cheap paylaşılan hosting planları
 • Pahalı VPS barındırma planları
 • Ücretsiz alan adı veya yedek yok

# 3: InMotion

Paylaşılan ve VPS Hosting için En İyisi

InMotion bunu okuyan insanların çoğu için harika bir seçenek olacaktır. Çoğu web sitesi Paylaşılan veya VPS barındırma planlarında barındırılır ve bunlar için InMotion ürünün kremasıdır.

InMotion’dan görebileceğiniz gibi’artıları, sınırlı teklifleri bol miktarda bulunur. Sen’Ayrıca ücretsiz bir web sitesi oluşturucuya erişirseniz’henüz bir site ve% 99,97 gibi çok saygın bir çalışma süresi.

InMotion’ın yeni müşteriler için paylaşılan barındırma konusunda bazı harika promosyon teklifleri de var. Hem Lansman hem de Güç planlarını (genellikle 7,99 $ / ay ve 9,99 $ / ay olarak fiyatlandırılır) ilk iki yıl için sadece 3,99 $ / ay alabilirsiniz.!

GoDaddy alternatifleri InMotionInMotion, Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyi sağlayıcıdır.

InMotion Artıları ve Eksileri

InMotion ArtılarıInMotion Eksileri
 • Paylaşımlı barındırma ile sınırsız site, e-posta hesabı ve disk alanı
 • VPS hosting ile sınırsız CPU çekirdeği ve kök erişimi
 • Pahalı özel hosting planları
 • Paylaşılan WordPress barındırma yok

# 4: A2 Hosting

Bulut Barındırma için En İyisi

Web sitesi barındırma tamamen size yabancı ise, A2 Hosting yardımcı olabilir. A2 personeli, duyarlı, yardımsever ve uzman desteğiyle size her adımda rehberlik edecek. Eğer sen’Hizmette satılmazsanız, paranızı herhangi bir planda, istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Özelliklere gelince, A2’s VPS hosting en iyi hizmetlerinden biridir. Kök erişimi, ücretsiz yedeklemeler, sınırsız site ve e-posta hesapları, 8 GB’a kadar RAM ve 150 GB depolama alanına sahip olursunuz. Sen’Windows veya Linux sunucularını kullanma seçeneğine de sahibiz.

GoDaddy alternatifleri A2 HostingA2 Hosting müşterilerine büyük destek ve para iade garantisi ile kendini adamıştır.

A2 Hosting Avantaj ve Dezavantajları

A2 Hosting UzmanlarıA2 Hosting Eksileri
 • Telefon, canlı sohbet, bilet sistemi ve yardım merkezi aracılığıyla destek
 • Herzaman para iade garantisi
 • Özel barındırma ile ücretsiz yedekleme yok
 • % 99,95 çalışma süresi

# 5: Site Alanı

Güvenilirlik İçin En İyisi

Siteground ile,’Web sitenizin güvenli ellerde olduğundan emin olun. % 99,98 çalışma süresi belki de güvenilirliğinin en iyi örneğidir, ancak’orada bitmiyor.

Siteground, klasik cPanel panosunu kullanır, sağlam destek sunar ve tüm temel özelliklere sahiptir.’d bir barındırma sağlayıcısından bekliyoruz. Site Alanı ne’t teklif olsa da, VPS hosting. Eğer bu bir anlaşma kırıcı olabilir’paylaşılan bir plandan yükseltme yapmak istiyoruz.

GoDaddy alternatifleri SitegroundSiteground, güvenilir barındırma hizmetleriyle ünlüdür.

Siteground Avantaj ve Dezavantajları

Site Alanı ArtılarıSiteground Eksileri
 • % 99,98 çalışma süresi
 • Ucuz WordPress Hosting (Yönetilen)
 • VPS barındırma yok
 • Pahalı bulut barındırma planları

Başka GoDaddy Alternatifleri Var Mı?

Orada yüzlerce barındırma sağlayıcısı var, ama biz’en iyilere odaklanmayı seçtim. Yukarıdaki beşin yanı sıra diğer sağlayıcıları da araştırdık ve farklı sonuçlarla geri döndüler.

iPage, kaçırmak için şanssız olduğunu düşünebilen bir sağlayıcıdır. O’ucuz barındırma planları için harika, ancak bunlar yükleme hızları pahasına gelir.

DreamHost başka bir güçlü yarışmacı. Tonlarca depolama alanı ile geliyor, bu yüzden’Sitenizde çok sayıda yüksek kaliteli resim varsa kesinlikle kontrol etmeye değer.

HostPapa ve WPEngine de dikkate değer olabilir. Bu ikisinde bulduğumuz sorun Hostpapa’nın’s yenileme maliyetleri’WPEngine sadece WordPress siteleri için uygunken, Bluehost’un daha iyi yaptığı bir şey.

Web Hosting için GoDaddy Alternatifleri: Sonuç

GoDaddy hiçbir şekilde korkunç bir barındırma hizmeti değildir. Eğer sen’alan adınızı satın aldınız ve hatta web sitenizi GoDaddy’de oluşturduysanız, tüm faturalarınızı tek bir yerde tutmayı daha kolay bulabilirsiniz. Ancak ne tür hosting ihtiyacınıza bağlı olarak, orada daha iyi seçenekler vardır. Buraya’hızlı bir özet…

En İyi GoDaddy Hosting Alternatifleri:

 1. HostGator – En iyi genel barındırma sağlayıcısı.
 2. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi.
 3. Bluehost – WordPress’e özgü barındırma için en iyisi.
 4. A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.

Temel olarak, HostGator tüm temelleri kapsarken, InMotion ve Bluehost’un her biri belirli hosting türlerinde mükemmeldir. A2 Hosting ve Siteground, daha az hayati olmayan daha yumuşak özelliklerden bazıları için mükemmel.

İşleri basitleştirmek için’Araştırmamıza dayanarak, her bir barındırma türü için en iyi barındırma sağlayıcılarını göstermek için küçük bir tablo oluşturduk:

Barındırma TürleriEn İyi Sağlayıcı
Paylaşılan Evsahipliği Hareket halinde
VPS Barındırma Hareket halinde
Özel Hosting HostGator
WordPress Barındırma Bluehost
Bulut Barındırma 1&1 IONOS

Bunlar temel olarak her sağlayıcının sunduğu özelliklere ve planlarının maliyetine bağlıdır. Sadece güzel, kullanıcı dostu bir ev sahibi istiyorsanız,’güvenilir ve bol destek ile geliyor, biz’d A2 Hosting veya Siteground’a bakmanızı öneririz.

Tüm sağlayıcılar ücretsiz SSL güvenlik sertifikaları ve para iadesi deneme süreleri ile birlikte gelir, bu yüzden neden bir deneme yapmıyorsunuz? Web sitenizi bugün bu en iyi barındırma hizmetlerinden herhangi biri ile canlı yayınlayın.

Web Hosting için GoDaddy Alternatifleri: SSS

GoDaddy web sitemi farklı bir sağlayıcıyla barındırabilir miyim?

Kesinlikle. Sadece senin yüzünden’GoDaddy’den bir alan adı satın aldınız ve / veya web sitenizi oluşturucu kullanarak oluşturduysanız,’seni kastetmedim’yeniden barındırma hizmeti kullanarak bağlı. Orada tüm hosting farklı türde uzmanlaşmış diğer hosting sağlayıcıları bol.

Hangi hosting türüne ihtiyacım olduğunu nasıl bilebilirim??

Genellikle, çoğu web sitesi paylaşılan veya VPS barındırma planında rahat olacaktır. VPS hosting özellikle haftalık binlerce site ziyaretçisini işleyebilir ve güvenlik ve kaynak sınırları gibi şeyler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. WordPress barındırma,’web sitenizi WordPress kullanarak oluşturduk.

Ücretsiz bir web sitesi barındırabilir misiniz??

Hiçbir barındırma sağlayıcısı ücretsiz planlar sunmaz, ancak Wix gibi ücretsiz bir web sitesi oluşturucu kullanabilirsiniz. Bu şekilde sen’tasarım, alan adı veya barındırma için herhangi bir ödeme yapmıyorsanız. Yine de bir uyarı – sen’sitenizde Wix reklamları ve bir Wix alt alanı da olacaktır.

Bazı GoDaddy web sitesi oluşturucu alternatifleri nelerdir??

Wix, en iyi çok yönlü web sitesi oluşturucusudur. O’Kullanımı kolaydır, mükemmel müşteri desteğine sahiptir ve GoDaddy’den daha yaratıcı kontrol sağlar. Yüce şablonlar ve pazar istiyorsanız’ın en güçlü tasarım araçları olan Squarespace, GoDaddy’den daha iyi bir seçenektir.

Barındırılan veya kendi kendini barındıran yazılım kullanmalı mıyım?

Beceri seviyenize ve ne kadar yaratıcı özgürlük istediğinize bağlıdır. Wix, Weebly ve Squarespace don gibi kendi kendine barındırılan web sitesi oluşturucuları’t herhangi bir kodlama gerektirir ve onlar hosting ve sizin için güvenlik sıralamak. WooCommerce ve Magento gibi barındırılan yazılımlar güçlü kodlama bilgisi gerektirir, ancak sınırsız özelleştirmeye sahipsiniz.

Başka bir alan adı nereden alabilirim?

Çoğu barındırma sağlayıcısı, barındırma planlarından birine kaydolduğunuzda ücretsiz bir alan adı sunar. Bu sunmak için en iyi hosting sağlayıcıları Bluehost, dahil 1&1 IONOS ve HostGator. GoDaddy dışında, bazı popüler alan adı kayıt siteleri Domain.com, Namecheap ve BuyDomains.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map