GÖÇ – İlk 8 Web Sitesi Oluşturma Araçları İndir

Top 8 (Ücretsiz veya Kir Ucuz) Web Sitesi Oluşturma Araçları

Sevgili arkadaşım,

Özel Kaynaklar Kılavuzumuza kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.


Zamanımızı Nasıl Harcıyoruz…

Eşim (Connie) ve ben birkaç yıl önce nasıl web sitesi oluşturacağımızı öğrenmeye başladık, o kadar değerli zaman kaybettik ki asla geri dönmeyeceğiz.

ben’Websiteleri nasıl kuracağımı öğrenmek için zaman harcamaktan bahsetmiyorum, ben’m web siteleri oluşturmak ile birlikte gelen tüm teorik faaliyetler hakkında konuşmak.

Görüntüleri bulma, görüntüleri düzenleme, ekran yakalama, profesyonel bir e-posta oluşturmak için tasarım yapma, tasarımcıların iyi kaynaklarını bulma, önemli dosyaları yedekleme vb.. Tüm bu “küçük şeyler” zaman ayırın ve hepsini topladığınızda oldukça çılgınlaşıyor!

Bu kılavuzu yazmamın temel nedeni, muhtemelen ilk başladığımızda muhtemelen (veya yakında deneyimleyeceğiz!) Yaşadığınız aynı mücadeleleri yaşadık. Kendimize sorduk – “Sadece web siteleri oluşturmama yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bana zaman kazandıracak bazı araçlar nelerdir?.”

Zaman muhtemelen sahip olduğunuz en değerli ve sınırlı varlıklardan biridir. Bir kere’gitti – o’gitti.

Size Zaman Kazandırma Kılavuzu…

Bu Kılavuz neredeyse kesinlikle size araştırma zaman birkaç saat kazandıracak’bu araçları kendiniz bulmakla geçirdiniz.

Daha da önemlisi, gelecekte de yüzlerce saatten tasarruf etmenizi sağlayabilir, çünkü bu araçlar resimleri düzenlemeyi, ekran görüntüleri ile uğraşmayı ve dosyaları her hafta manuel olarak yedeklemeyi vb..

Birinin bu kılavuzu birkaç yıl önce ilk başladığımda yazmasını diledim – bir kalp atışında indirirdim!

Bu kılavuzda, başlamanıza yardımcı olacak 8 aracı inceleyeceğim. 1 araç için, ben’Düşüncelerimde size yol gösterebilmem ve bunları kullanma deneyimlerimi sizinle paylaşabilmem için kısa bir video tanıtımı ekledim (bağlantı Kılavuzdadır).

Bu araçları her gün ve her gün kullanıyoruz. Yapmazdım’biz yapmadım onları tavsiye’aslında onları kendimiz kullanmıyoruz.

Şimdiki ve gelecekteki web sitelerinizin diğer alanları için yararlı olan birkaç gelişmiş araç daha vardır, ancak bunlar’biraz daha karmaşık. ben’bunları daha sonra tanıtacağım.

Bu arada, burada’Başlamanız için En İyi 8 Araç!

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayın ve Kılavuzu bilgisayarınıza kaydedin.
Dosya kazanılmışsa’t açın, üzerine sağ tıklayın ve doğrudan bilgisayarınıza kaydedin:

Umarım rehberimiz size bir ton zaman kazandırır!

Jeremy & Connie | WBE Kurucuları

başparmak havayaSen’Beklerken başkalarına yardım edebilirsin (ve Connie’ya yardım edebilirsin) & me!) bu web sitesindeki bilgileri yalnızca aşağıdaki paylaşım düğmelerini tıklayarak paylaşarak.

Biz’4.900’e ulaşıyoruz Facebook paylaşımları, 700 Google+’s ve daha fazlası Tweetler olabildiğince! Oraya ulaşmamıza yardım et!

Sizden alabileceğimiz en büyük iltifat bir Paylaşım!

İncelemelerimizden ve tartışmalarımızdan başka kimin gerçekten fayda sağlayabileceğini asla bilemezsiniz! Ayrıca, bazı harika karma puanları toplarsınız ?

Gelmek için daha fazla güzellik…

[fivecol_one] # 1 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last] Sadece kayıt olduğunuz için’Birkaç web sitesi oluşturucu için size birkaç Özel, Resmi İndirim Kodu göndereceğiz. Premium planlarına geçmeye karar verirseniz, bu biraz tasarruf etmenize yardımcı olacaktır! Onlar için bizi izlemeye devam edin? [/ Fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 2 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Daha sonra web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacak daha yararlı ipuçları göndereceğim. Temel olarak sadece yol boyunca bize yardımcı olan bazı araçlarımızı paylaşmak ve ayrıca bazı başarı ve başarısızlıklarımızı paylaşmak.

ben’web sitenizin gelişimini hızlandırmanıza ve boşa harcanan zamanı azaltmanıza yardımcı olabileceği için bazı araçları kontrol edeceğinizi umuyoruz.

Gerçekten birkaç yıl önce Connie ve ben ilk başladığımızda böyle bir bülteni bir araya getiren birinin olmasını diledim. Faydalı 1 veya 2 ipucu bile alabiliyorsanız, bu gerçekten büyük bir fark yaratacaktır..

[/ Fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 3 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

ben’İpuçları doğrudan e-posta gelen kutunuza gönderilecektir, bu yüzden don’unutma filtre kutunuzu veya önemsiz kutunuzu kontrol edin e-posta sağlayıcınızın filtrelemesi durumunda.

Yararlı bir ipucu “Beyaz liste” veya “güvenli liste” e-posta adresimiz – İnfo [at] websitebuilderexpert.com – veya e-posta sisteminiz e-postalarımızı görmeden önce spam olarak filtreleyebilir, hatta silebilir. Bunu yapmanın bir yolu, e-posta adres defterimize e-posta adresimizi (info [at] websitebuilderexpert.com) eklemektir..

[/ Fivecol_four_last]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me