Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nın Editöryel Kodu

Editör Kodumuzu okumak için zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Biz’ne yaptığımızla gerçekten gurur duyuyoruz’buraya inşa ettim ve’nasıl paylaşabileceğimiz harika’koymak için çalıştım ‘Uzman’ içinde ‘Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’ yedi yıl boyunca’çevrimiçi oldum.


Size hem bilgi hem de bilgi sunmak için çok fazla zaman ve çaba harcanır. doğru ve dengeli, ve bu şekilde tutmak için bir takım süreçlerimiz var:

 1. birinci olarak, bir web sitesi oluşturucuyu veya e-ticaret platformunu asla kendimiz kullanmadan incelemeyiz. Asla, asla. Biz aslında’nasıl yapabileceğini bile anlamadım!
 2. Nitelikli bir araştırmacı (Sosyal Araştırmalar Yüksek Lisansı, MRS üyesi) ile adil ve niceliksel süreç İncelediğimiz ürünleri değerlendirmek ve sıralamak için – ve ona bağlı kalıyoruz. Site için yazılan her makale iki kez kontrol edilir hem genel olarak doğru olduğundan hem de araştırma bulgularımızı yansıttığından emin olmak için. Tüm en iyi web sitesi oluşturucuları ve e-ticaret platformları tam araştırma sürecimizden geçer.
 3. Bu araştırma sürecinin önemli bir kısmı kullanıcı testidir. Bir inşaatçı kullanarak hayali bir işletme için bir web sitesi oluşturmak için karışık teknik yetenekli beş kişiye bir saat veriyoruz. Daha sonra, deneyimi nasıl bulduğunu ve bu kurucuyu bir arkadaşına tavsiye etmenin ne kadar olası olduğunu görmek için onlarla görüşürüz.. Bu şekilde, her ürün’t ne kadar iyi olarak değerlendirildi Biz bul – bu’ne kadar iyi hakkında insanlar senden hoşlanır bul onu. Biz her zaman resmin tamamını boyamak istiyoruz.
 4. Ama hikaye değil’t Bir makale yayınlandığında bitmez. Çevrimiçi dünya hızlı hareket eden bir dünyadır ve her ay güncellemeleri kontrol ediyoruz. Ürünler geliştikçe sitemizdeki içeriği ve derecelendirmeleri de buna göre değiştiriyoruz. Bununla birlikte, yanlış görünen bir şey tespit ederseniz, lütfen bize e-posta gönderin () ve biz’hemen üstüne atlayacağım.
 5. Biraz para kazanıyoruz (veya ‘ortaklık komisyonu’) sitemizi ziyaret ettikten sonra belirli ürünlere kaydolursanız, ancak her zaman bir ürünü adil bir şekilde temsil etmek – ‘Eksileri’ ve tüm. Hata yapma: kiminle çalıştığımız konusunda çok seçici davranıyoruz, ürünlerini yapabileceğimiz şirketlerle ortaklıkları düzenli olarak geri çevirmek’geride kalmıyorum.
 6. Hakkında yazdığımız ürünlerin çoğu ya ücretsiz deneme, ücretsiz plan ya da para iade garantisi ile geliyor. Basit ifadeyle, Eğer sen’denedikten sonra bir ürünü taahhüt etmekten mutluluk duymuyoruz, kazandık’bir kuruş yapmak. Sadece gerçekten kefil olabileceğimiz ürün ve hizmetleri tavsiye etmek bizim için büyük yarar.’tam olarak ne yapıyoruz.
 7. Kazandığımız herhangi bir ortaklık komisyonu doğrudan ürünün arkasındaki şirketin cebinden çıkar. Size, okuyucularımıza, bir kuruştan daha pahalıya mal olmaz.’d bağımsız olarak kaydolduk – ve biz’Asla başka bir şekilde elde edemem. Şirketler, tıpkı satış ortaklığı pazarlaması için özel bir bütçeye sahiptir.’d herhangi bir reklam kampanyası için para ayırmak.

Ama kanıt pudingde. Web Sitesi Oluşturucu Uzmanındaki her makaleye çok fazla zaman, çaba ve uzmanlık ekleyebiliriz – ama nasıl biliyoruz’doğru yapıyorum?

 • 2018 yılında, 4,5 milyon kişi web sitelerini oluşturmak ve barındırmak için yardım, tavsiye ve öneriler bulmak amacıyla sitemize geldi. Biz’Bu numaranın yalnızca arttığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.
 • Kendi arkadaşlarımızı ve ailemizi düzenli olarak tavsiye için sitemize gönderiyoruz. Hannah isimli ev sahibinden’s üvey kardeşim Lucy için bir düğün tedarikçisi iş başlatmak’Onun anne online el yapımı sabun satmak isteyen, biz tanıdık insanlar güvenle bilmek, Web Sitesi Oluşturucu Uzman gönderir’ihtiyaç duydukları tüm bilgileri bulacaklar.
 • Nasıl biliyoruz?’doğru yolda yeniden? Bize olduğumuzu söyle! Makalelerimize yorum yapan ve bize ne kadar yardımcı olduklarını söyleyen insanların sayısından çok memnunuz.’onları buldum, ve nasıl’Sonuç olarak şimdi başarıyla çevrimiçi. Lütfen, gelmelerini sağlayın – gerçekten bizim günümüzü!

“Bu çok bilgilendirici makale için Charlie’ye çok teşekkür ederim. Ben küçük bir start-up tek sahibiyim ve bir web sitesi için uygun bir yol arıyordu. İnternet araştırması, kararımı yönlendirmemde yardımcı olan makalenize rastlayana kadar (akıllara durgunluktan bahsetmiyorum) çok zorlayıcıydı.… Teşekkürler!” – Havva

Ve şu’bize!

Nasıl başladığımız ve ekibimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Hakkımızda sayfamıza göz atın. İncelediğimiz ürünleri nasıl değerlendirdiğimize ayrıntılı bir bakış için Araştırma Sürecimizi okuyun. Veya nasıl para kazandığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, İfşa.

Ve eğer varsa’başka bir şey misin’bilmek istiyorum, lütfen bize bir e-posta bırakın. Biz’senden duymayı seviyorum!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map