GoDaddy Ecommerce Review 2020 | 3,7 gwiazdki


Najlepszy dla

Najłatwiejszy w użyciu


Recenzja GoDaddy

Ogólna ocena

4 na 5 gwiazdek

Chcesz szybko zbudować swój sklep internetowy? Nie ma szybszej platformy do użycia niż GoDaddy. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka prostych pytań GoDaddy utworzy dla Ciebie witrynę. Jego funkcje nie mają jakości, a dostosowanie jest nieco ograniczone, ale nie znajdziesz łatwiejszego sposobu na uruchomienie sklepu.

Idź Tato’s kreator stron internetowych, Strony internetowe + marketing, może pomóc w szybkim uruchomieniu sklepu e-commerce. Jak sama nazwa wskazuje, jest nawet wyposażony w pakiet marketingowy, który pomoże Ci rozwinąć działalność.

Dzięki zastosowaniu ADI (Artificial Design Intelligence) tworzenie układu, przesyłanie produktów i zarządzanie sprzedażą nigdy nie było łatwiejsze!

Plusy i minusy

Plusy

  • Najszybszy i najłatwiejszy produkt do budowy sklepu internetowego dzięki ADI
  • Obsługuje więcej branż niż jakikolwiek konkurent
  • Świetne narzędzia marketingowe do kampanii e-mailowych i analizy wydajności

Cons

  • Niektóre z jego funkcji nie mają jakości i głębi innych platform e-commerce
  • Mogą’t sprzedawać produkty bezpośrednio w mediach społecznościowych
  • Ograniczona kontrola kreatywna dzięki zastosowaniu ADI

Omówienie e-commerce GoDaddy

Kiedykolwiek chciałeś sprzedawać online, ale martwiłem się tym’być zbyt trudny do uruchomienia sklepu e-commerce? Pomyśl jeszcze raz.

GoDaddy stworzył narzędzie do tworzenia witryn, które tworzy witrynę dla Ciebie. Nie, dobrze nas usłyszałeś, to dosłownie buduje Twoją witrynę dla Ciebie!

Dzięki zastosowaniu ADI, przełomu w projektowaniu stron internetowych, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących sklepu i GoDaddy’Produkt, strony internetowe i marketing, zrobi resztę.

Strony internetowe + marketing to GoDaddy’zaktualizowany kreator stron internetowych, który został wydany we wrześniu 2019 r. i zawiera kilka ciekawych funkcji – szczególnie dla sprzedawców internetowych!

sklep internetowy GoDaddyGoDaddy’s Websites + Marketing builder jest idealny dla przedsiębiorców i małych firm.

Te nowe i ulepszone narzędzia obejmują nowy błyszczący pakiet marketingowy, lepsza integracja wielokanałowa i GoDaddy Insight, który tworzy dostosowany plan działania dla Twojej firmy.

Rewolucyjne, tak, ale tutaj, w witrynie Builder Expert, chcieliśmy dostać się pod GoDaddy’s, aby określić, jak dobrze było sprzedawać online.

Oceniamy to na podstawie naszej własnej analizy eksperckiej i dokładnych testów.

My’przeanalizowaliśmy sześć obszarów, które są kluczowe przy tworzeniu własnego sklepu internetowego, więc możemy Ci powiedzieć dokładnie jak e-commerce GoDaddy kumuluje się w każdym z nich.

Ale po pierwsze, kim jest e-commerce GoDaddy?

Jeśli ty’Jeśli jesteś małą firmą, która chce sprzedać kilka produktów i potrzebuje szybkiej strony internetowej, GoDaddy jest idealnym wyborem.

Tam’ma jednak pewne ograniczenia dotyczące jego funkcji, więc masowym firmom, które chcą skalować się na całym świecie, lepiej jest szukać takich jak Shopify lub BigCommerce.

Recenzja GoDaddy – Nasz przegląd GoDaddy jako twórcy stron internetowych

Shopify vs BigCommerce – dowiedz się, jakie są kluczowe różnice między dwoma najpotężniejszymi produktami e-commerce na rynku dzisiaj

Najlepsze platformy e-commerce – porównaj Godaddy, Shopify i Bigcommerce w jednym miejscu

Jak łatwy w użyciu jest GoDaddy E-commerce?

Ze względu na sposób działania ADI, Idź Tato jest idealny dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Nasze przemyślenia na ten temat zostały poparte, gdy przeprowadziliśmy kilka testów, zachęcając zwykłych ludzi do zbudowania sklepu e-commerce z GoDaddy przed zapytaniem o opinie.

Najważniejsze, co ludzie mówili, to to, jak łatwo było zacząć. Tutaj’cytat bezpośredni:

“ja myślę, że to dobrze, jak cię zaczynają. Tam’to wprowadzenie i kilka menu, w których uczy, jak tworzyć motywy i porządkować strony oraz co chcesz na stronie głównej i innych rzeczach.”

W rzeczywistości po porównaniu naszych wyników, E-commerce GoDaddy wyróżniał się jako najłatwiejszy w użyciu produkt na tle konkurencji.

Idź Tato’Proces wsiadania jest szczególnie silny. Stworzy dla Ciebie witrynę na podstawie Twój odpowiedzi na pytania, a następnie omówienie sposobów dostosowywania witryny i dodawania produktów.

Jakie narzędzia sprzedaży i funkcje są w ofercie?

Ogólnie rzecz biorąc, GoDaddy ma jeden z najszerszych zestawów narzędzi dostępnych w dowolnym narzędziu do tworzenia witryn e-commerce.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz skonfigurować lub kontrolować, dzięki czemu zarządzanie sklepem internetowym jest stosunkowo prostym procesem.

Nie robi’mam jednak wszystko. Możesz’t sprzedawać bezpośrednio przez jak najwięcej kanałów, na przykład w Shopify lub BigCommerce. GoDaddy też nie’ma tak wysoką jakość, jak kreator stron internetowych, taki jak Squarespace – nadal tak jest’ma wiele innych zalet, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla małych sklepów.

Panel e-commerce GoDaddyOd GoDaddy’Panel, możesz zarządzać wszystkim, od dodawania nowych produktów po tworzenie e-mailowych kampanii marketingowych.

Więc pozwól’przejdźmy do tego i dowiedzmy się, co mogą i mogą’t zrobić w e-commerce GoDaddy.

Produkty, zarządzanie i analityka

GoDaddy pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów. Możesz również dołączyć wiele wariantów do produktów: na przykład, jeśli sprzedajesz koszulki, możesz dołączyć zarówno rozmiar, jak i opcje kolorów.

Możesz także wchodzić w interakcje z klientami, konfigurować powiadomienia e-mail dotyczące porzuconych koszyków i udostępniać witrynę’s kupujący z kodem kuponu.

Śledzenie użytkowników jest również łatwe. GoDaddy oferuje wbudowane śledzenie klientów i przychodów, a także możliwość zarządzania zapasami. W ramach GoDaddy’nowy inteligentny system uczenia się, GoDaddy InsighOtrzymujesz również szczegółowe dane do śledzenia swojego sklepu’wydajność.

Chcesz sprzedawać za pośrednictwem takich platform handlowych jak Etsy, eBay i Amazon? Nie ma problemu! GoDaddy ma nową funkcję o nazwie Marketplaces, co pozwala sprzedawać swoje produkty w Amazon, eBay, Walmart, Jet.com i innych.

GoDaddy będzie zarządzać Twoimi zamówieniami bezpośrednio z Twojego konta GoCentral, utrzymując zsynchronizowane zapasy w jednym miejscu, niezależnie od miejsca sprzedaży Twoich produktów.

Płatności, opłaty transakcyjne i wysyłka

GoDaddy obsługuje jedne z największych procesorów płatniczych na świecie. Możesz wybierać spośród PayPal, Stripe i Square.

GoDaddy też tego nie robi’naliczać opłaty transakcyjne. Kwota, którą płacisz za transakcje kartą kredytową, jest bezpośrednio związana z samą bramką płatniczą, co oznacza, że ​​średnio Ty’Zostanie naliczona standardowa stawka 2,2% + 0,30 USD za transakcję.

W zakresie wysyłki GoDaddy współpracuje bezpośrednio z przewoźnikami UPS, DHL i Shippoo. Ten ostatni pozwala nawet wydrukować etykiety wysyłkowe i zwrotne dla klientów.

Utrzymywanie kontroli nad finansami to kolejna rzecz, na którą należy uważać, ale dzięki GoDaddy’Dzięki narzędziu możesz tworzyć, wysyłać i śledzić faktury, co czyni proces bardzo bezbolesnym.

Recenzja Shopify – It’jest oceniana jako najlepsza platforma e-commerce na rynku, ale jak naprawdę jest dobra?

Recenzja BigCommerce – Zobacz naszą wszechstronną recenzję jednego z najlepszych twórców sklepów internetowych

Zadowolenie klienta GoDaddy e-commerce

To’nie ma sensu, gdy tylko słyszę o tym, co może zrobić GoDaddy – chcesz usłyszeć od ludzi, którzy faktycznie z niego skorzystali! Co myślą o GoDaddy? Czy są z tego zadowoleni??

Jak my’powiedzieliśmy, że utworzenie sklepu internetowego na początek było jedną z głównych rzeczy, które ludzie lubili w e-commerce GoDaddy w naszych badaniach.

Kolejną kwestią, która często się pojawiała, była liczba funkcji oferowanych przez GoDaddy. Platforma zawiera wszystkie te małe szczegóły, które mogą zmienić witrynę e-commerce z prostej i nudnej w ekscytującą i niepowtarzalną.

“Było tyle różnych elementów, które mogłem stworzyć. Naprawdę podoba mi się możliwość posiadania tam innych rzeczy, takich jak zdjęcia, blog lub referencje’bardzo trudno było to zidentyfikować na innych platformach.”

Jak zbudować sklep internetowy – nasze przydatne wskazówki, jak zamienić swoje marzenie w rzeczywistość

Porównaj najlepszych twórców e-commerce, aby znaleźć jeden pakiet odpowiadający Twoim potrzebom

Jak dobre są projekty motywów?

Zanim wskoczysz i zaczniesz rozglądać się za GoDaddy’Szablony, powinieneś wiedzieć jesteś skończony’aby rozpocząć, musisz wybrać motyw.

Wynika to z faktu, że GoDaddy generuje dla Ciebie stronę internetową, co oznacza, że ​​możesz pominąć wspólny krok w podręczniku do tworzenia stron internetowych, w którym wybierzesz spośród różnych szablonów branżowych.

Jeśli jednak chcesz być tradycyjny, możesz udać się do GoDaddy’biblioteka szablonów i przeglądaj jej projekty – z czego jest ich ponad 100!

motywy chrzestneGoDaddy miał kiedyś bardzo małą liczbę motywów, ale teraz możesz przeglądać duży wybór profesjonalnych projektów.

Kiedyś ty’wybrałem jeden, GoDaddy przeniesie Cię do edytora stron internetowych i marketingu abyś mógł rozpocząć tworzenie swojej witryny. To’Nadal będę używać ADI i zamelduję się, aby się upewnić’wybraliśmy odpowiednią branżę.

edytor motywów chrzestnychGoDaddy używa ADI do stworzenia Twojej witryny, więc nie’na początek musisz wybrać motyw – chociaż możesz, jeśli chcesz!

Idź Tato’Algorytm projektowania oznacza, że ​​może on obsługiwać ponad 1500 różnych rodzajów przemysłu.

Po zaprojektowaniu witryny przez GoDaddy daje ona możliwość wyboru między 20 różnymi stylami Dostosowywanie motywu, bez utraty treści.

Występują w różnych stylach i zmieniają układ witryny, dzięki czemu możesz szybko przejrzeć, zanim zdecydujesz się na taki projekt’jest właśnie dla ciebie.

Motywy GoDaddyADI GoDaddy szybko tworzy twoją stronę internetową i będziesz pod wrażeniem wyników

Do tego wszystkiego GoDaddy’Motywy są responsywne na urządzenia mobilne. Możesz nawet zobaczyć, jak Twój motyw wygląda na mniejszym ekranie w ‘Zapowiedź’ tryb.

Jedyne, co my’d powiedzieć, że jeśli ty’szukam sklepu internetowego, w którym możesz po prostu przenieść wszystko, gdziekolwiek, to nie jest’t produkt dla ciebie.

GoDaddy stara się projektować najlepsze praktyki, co oznacza, że ​​ogranicza to, gdzie możesz i możesz’t rzeczy na stronach. Jeśli potrzebujesz wyższego poziomu projektowania, spójrz na Wix, który daje całkowitą swobodę przenoszenia rzeczy do serca’s treść.

‘Ale co, jeśli zmienię zdanie i chcę gdzieś kolejny motyw?’ Nie obawiaj się, GoDaddy też to obejmuje.

Możesz zmienić swój wybór motywu w dowolnym momencie. GoDaddy automatycznie zapełni i ponownie sformatuje Twoje produkty i zawartość w nowym projekcie.

Och i nie’martw się: możesz bawić się z nowym projektem za kulisami, bez wpływu na to, co widzą użytkownicy, dopóki nie trafisz ‘Publikować’.

Pomoc i wsparcie e-commerce GoDaddy

GoDaddy oferuje wsparcie e-commerce na różne sposoby. To ma Linia telefoniczna 24/7; obsługa czatu na żywo; który zwykle odpowiada w ciągu 2 minut lub krócej; oraz dedykowane konto na Twitterze do odpowiadania na pytania i zapytania.

Podobnie jak większość twórców stron internetowych, GoDaddy ma również własną bazę wiedzy, w której można pisać pytania, podobnie jak wyszukiwarka, i uzyskiwać natychmiastowe, pomocne wyniki.

My’d polecam, jeśli wyniki wyszukiwania nie’dopasuj zapytanie, korzystając z czatu na żywo lub pomocy telefonicznej. Jest to responsywne i zapewnia aktualne informacje.

Idź Tato’Usługi wsparcia są w dużej mierze jasne i zwięzłe. Chociaż tak nie jest’t oferuje mnóstwo sposobów, aby sięgnąć po pomoc’to wciąż więcej niż wystarczające, aby uzyskać potrzebne wsparcie.

8

Ceny e-commerce GoDaddy – czy to dobry stosunek jakości do ceny?

GoDaddy ma tylko jedną cenę, która pozwala sprzedawać online, która jest jego ‘Plan e-commerce’ 25 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Oryginalna nazwa, prawda?

Z tym ty’Dostanę wszystko to’w tej recenzji za rozsądną cenę – ładnie i prosto.

GoDaddy oferuje również miesięczny bezpłatny okres próbny, który pozwala ‘Wypróbuj zanim kupisz’. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz zobaczyć, o co tyle zamieszania, zanim wydasz ładny grosz!

Jeśli chodzi o cenę, to’jest jedną z najtańszych opcji, jeśli chodzi o e-commerce.

Cena obejmuje GoDaddy’najnowszy dodatek do listy funkcji – GoDaddy Insight, dzięki czemu uzyskasz wynik Insight porównujący Twoją witrynę z innymi oraz dostosowany plan działania, który pomoże Ci rozwinąć firmę.

To jest GoDaddy’najbardziej wyróżniająca się funkcja, obok edytora ADI, ale wciąż istnieją inne narzędzia do budowania, dzięki którym możesz zarobić więcej. GoDaddy nie ma prawdziwej jakości w swoich funkcjach i aplikacjach w porównaniu do gigantów e-commerce, takich jak Shopify i BigCommerce, co może powstrzymać Cię przed skalowaniem firmy.

Mimo to GoDaddy zapewnia wystarczającą ilość środków, aby dobrze prowadzić mały i średni biznes.

GoDaddy Ecommerce Review: The Verdict

Ponieważ coraz więcej twórców stron internetowych koncentruje się na podejściu ADI, GoDaddy wyprzedza ten trend.

Platforma stanowi doskonałą bazę startową dla początkujących i ma wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do płynnego i wydajnego prowadzenia sklepu internetowego dzięki nowemu pakietowi marketingowemu.

Poza tym, że jest łatwy w użyciu, GoDaddy jest stosunkowo tani i wykonał wiele pracy nad projektami, które oferuje, aby nadrobić zaległości w takich firmach jak Wix i Squarespace.

GoDaddy jest również największym rejestratorem domen na świecie, co oznacza, że ​​wybór i połączenie nazwy domeny zabójcy staje się dziecinnie proste.

Minusem jest to, że brakuje aplikacji i funkcji real głębokość potrzebna do skalowania firmy do wysokości krajowej, a nawet globalnej.

Kolejnym problemem jest poziom kreatywnej kontroli, jaki otrzymujesz. Jeśli chcesz mieć pełną swobodę w zakresie tego, gdzie znajdują się rzeczy w Twojej witrynie, my’d. polecam przejrzenie naszej recenzji Wix eCommerce tutaj.

Biorąc wszystko pod uwagę, GoDaddy jest idealny dla każdej osoby fizycznej lub małej firmy, która chce sprzedawać online i potrzebuje szybko rozbudowanej strony internetowej.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące e-commerce GoDaddy

Dlaczego warto korzystać z narzędzia do tworzenia witryn innych niż e-commerce?

Niektórzy twórcy witryn mają funkcje e-commerce, podczas gdy inni są specjalnie zaprojektowani do e-commerce. GoDaddy jest tym pierwszym.

Te ostatnie, w tym produkty takie jak Shopify i BigCommerce, są zwykle przeznaczone dla dużych firm, które muszą sprzedawać hurtowo i potrzebują naprawdę potężnych narzędzi analitycznych i zarządzania.

Jeśli to nie jest’W takim razie GoDaddy zaoferuje więcej niż wystarczającą ilość do zaspokojenia twoich potrzeb. ty’Będę też miał więcej do powiedzenia na temat ogólnego wyglądu strony!

Jakie wsparcie marketingowe zapewnia GoDaddy?

GoDaddy umożliwia prowadzenie dostosowanych kampanii e-mail marketingowych. Możesz wybierać spośród wielu gotowych szablonów e-mail, wypełniać je treścią i wysyłać je masowo do subskrybentów.

Jeśli ty’Nie jesteś pewien, jak zacząć, GoDaddy ma wiele pomocnych przewodników, które są aktualne i przeprowadzą Cię przez proces prowadzenia skutecznej kampanii e-mail marketingowej.

Następnie możesz śledzić skuteczność kampanii e-mail za pośrednictwem GoDaddy’analityka. Statystyki dotyczące liczby osób, które otrzymały wiadomość e-mail, liczby osób, które ją otworzyły oraz liczby podjętych działań są dostępne za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz zapłacić za miesięczny dodatek, który automatycznie generuje dla Ciebie krzyki.

W jaki sposób GoDaddy pomoże zobaczyć moje produkty?

Oczywiście dzięki magii SEO (Search Engine Optimization)!

GoDaddy oferuje świetne, wbudowane narzędzie do wyróżniania SEO (dostępne bezpośrednio w witrynie sklepu). Tutaj oferuje porady na temat opisów produktów / firm, a na ich podstawie sugerowane wyszukiwane hasła.

Ponadto przeprowadzi Cię przez proces prezentacji w Google i innych wyszukiwarkach. GoDaddy oferuje również dodatkową usługę za dodatkowe 4,99 USD miesięcznie, gdzie będzie monitorować i zarządzać całą Twoją witryną’optymalizacja wyszukiwania.

Kreator stron internetowych ma na celu zapewnienie uczciwych danych. Że’dlatego prowadzimy własne badania i uzyskujemy bezpośredni, osobisty wgląd. Analizy i grafiki w tym artykule opierają się na autentycznych źródłach zweryfikowanych przez naszych wewnętrznych ekspertów. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane przez nas informacje były wiarygodne i dokładne. Jednak WBE nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładności w informacjach dostarczanych nam przez użytkowników, uczestników badań lub inne podmioty.

Uwaga: informacje zawarte w tym artykule służą wyłącznie celom informacyjnym. My’Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące tego artykułu i jego badań pomocniczych. Przeczytaj więcej tutaj, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Ekspertem do budowania witryn bezpośrednio przez e-mail na adres .

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me