Recenzje konstruktora witryn e-commerce

Chcesz założyć sklep internetowy, ale nie wiesz, gdzie i jak? My’użyliśmy i sprawdziliśmy wszystkie najlepsze platformy e-commerce na rynku, a ci budowniczowie wyszli na górę…


1

Shopify

Wynik: 4,7 / 5
Najlepsza wszechstronna platforma e-commerce
Zakres cen: 29 USD – 299 USD

Shopify to najlepsza wszechstronna platforma e-commerce w Internecie planeta. Dlaczego? Ponieważ to’jest najbardziej wszechstronny. Posiada szeroki wachlarz funkcji i aplikacji sprzedażowych, dzięki którym sprzedaż jest marzeniem. To’jest na drogim końcu skali, ale dzięki Shopify nie masz’Jeśli sprzedajesz tylko ze swojej witryny, możesz także sprzedawać z mediów społecznościowych – Facebook, Pinterest, a nawet Instagram.

Profesjonaliści Shopify:

 • Integracja wielokanałowa
 • Genialny system ekwipunku
 • Najczęściej polecane przez użytkowników
 • Najlepszy ogólnie

Co mówią nasi użytkownicy: “Podsumowując, było to naprawdę łatwe podejście do stworzenia sklepu internetowego. Mam pełną kontrolę nad tym, jak i co chcę umieścić w mojej witrynie, z dodatkową korzyścią, że mogę zmienić wszystko, kiedy i kiedy chcę.”

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify

2)

Wix eCommerce

Wynik: 4,3 / 5
Najlepszy kreator stron internetowych z funkcjonalnością e-commerce
Zakres cen: 20 USD – 35 USD

Wix jest naszym numerem jeden wśród twórców stron internetowych i jest tuż za Shopify ze względu na swoją ofertę e-commerce. Ta łatwa w użyciu platforma pozwala użytkownikom na tworzenie witryn w ciągu kilku minut, dzięki czemu tworzenie witryn jest prawie niemożliwe… zabawa! Brakuje mu sprawności sprzedaży Shopify pod względem funkcji i zapasów, ale tak jest’jest świetną i tańszą alternatywą, jeśli chcesz po prostu sprzedać kilka produktów w swojej witrynie.

Zalety Wix eCommerce:

 • Łatwy w użyciu i edycji
 • Można dodawać filmy o produktach
 • Duży wybór szablonów

Co mówią nasi użytkownicy: “Możesz dosłownie zmienić wszystko, stronę kasy, stronę produktu. Wszystko jest pod twoją kontrolą”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję Wix eCommerce

3)

BigCommerce

Wynik: 4,2 / 5
Najbardziej skalowalna platforma i najlepsze wbudowane funkcje
Zakres cen: 29,95 USD – 249,95 USD

BigCommerce to kolejny gigant e-commerce. To’jest wyraźnym zwycięzcą, jeśli ty’szukam możliwości skalowania i rozwijania dużej firmy. To’ma prawie wszystko, czego potrzebujesz, jako wbudowane funkcje (co oznacza brak dodatkowych kosztów), i podobnie jak Shopify pozwala sprzedawać na wielu kanałach, takich jak Facebook i Instagram.

Plusy BigCommerce:

 • Umożliwia sprzedaż wielokanałową w mediach społecznościowych
 • Fantastyczne możliwości SEO
 • Więcej wbudowanych funkcji niż jakikolwiek inny konstruktor

Co mówią nasi użytkownicy: “To naprawdę sprawia, że ​​czujesz się komfortowo, wiedząc, że monitorowali twoją sprzedaż i wzrost, jednocześnie pomagając stworzyć funkcjonującą dobrze sformatowaną stronę internetową”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję BigCommerce

4

E-commerce Squarespace

Wynik: 4,2 / 5
Najlepiej zaprojektowane szablony
Zakres cen: 18–40 USD

Squarespace to najbardziej stylowy kreator stron internetowych, dlatego obsługuje tak wiele sklepów e-commerce. Tam’to szeroki wybór zgrabnych i niewiarygodnie zaprojektowanych szablonów e-commerce, funkcji jakości oraz silnego systemu zapasów. Nie robi’pasują do bardzo dużych firm, ale to’idealny dla sumienia projektantów.

Zalety Squarespace:

 • Najlepiej zaprojektowane szablony
 • Dobre zasoby reklamowe i analityka dla twórców stron internetowych
 • Integracja z mediami społecznościowymi

Co mówią nasi użytkownicy: “Uznałem, że jest to zaskakująco intuicyjne, wiele z tego, co przeczytałem, przygotowało mnie na coś, co było zbyt projektowe i estetyczne w stosunku do praktycznego zastosowania, ale tak naprawdę uznałem to za bardzo proste”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję e-commerce Squarespace

5

E-commerce Weebly

Wynik: 4,1 / 5
Świetny stosunek jakości do ceny
Zakres cen: 5 USD – 38 USD

Weebly został niedawno kupiony przez giganta zajmującego się przetwarzaniem płatności, Square, który ciężko pracował nad ulepszeniem swojej platformy e-commerce. I oni’zrobiliśmy dobrze – to’jest łatwy w użyciu i stanowi najlepszy stosunek jakości do ceny w naszych rankingach. To’wciąż istnieje sposób, aby konkurować z takimi jak Shopify, ale to prawda’jest zdecydowanie silnym konkurentem.

Słabe plusy:

 • Dobre funkcje blogowania
 • Funkcja strony chroniona hasłem
 • Przejrzysty interfejs
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny

Co mówią nasi użytkownicy: “To jest dla sklepu internetowego, który chce nieco więcej osobowości i chce móc korzystać z przeciągania i upuszczania elementów strony”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję e-commerce Weebly

6

Wola

Wynik: 3,9 / 5
Świetne funkcje analityczne
Zakres cen: 15 USD – 299 USD

Volusion dokonał ostatnio kilku zmian. To’jest teraz łatwiejszy w użyciu, ma więcej opcji płatności i ma niesamowite funkcje analityczne. Są jednak pewne słabości – możesz’Dodaj blog i wiele jego funkcji może’t konkurować z innymi platformami z tej listy.

Profesjonaliści Volusion

 • Zapewnia wiele danych i analiz analitycznych
 • Ma przejrzysty system inwentaryzacji
 • Wiele metod płatności

Co mówią nasi użytkownicy: “W przypadku witryny internetowej, która służy do sprzedaży produktów i wspierania danych, Volusion jest właśnie taki”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję Volusion

7

E-commerce GoDaddy

Wynik: 3,7 / 5
Najłatwiejszy w użyciu
Zakres cen: 29,99 USD

Jeśli chcesz uruchomić sklep internetowy w ciągu jednego dnia, pozdrów GoDaddy. Korzystając z ADI (Artificial Design Intelligence), buduje sklep dla na podstawie informacji, które podasz. Minusem jest to, że ogranicza twoją kreatywną kontrolę i nie działa’mają te same cechy jakościowe co inne konstruktory.

Profesjonaliści GoDaddy:

 • Obsługuje wiele branż
 • Świetne narzędzia marketingowe
 • Najszybszy w budowie

Co mówią nasi użytkownicy: “To było naprawdę łatwe, tak łatwe, co było niesamowite. Zaczyna się od zadawania pytań, a następnie od razu tworzy przykładową stronę, która pozwala zobaczyć, jak sklep internetowy ożywa przed Tobą.’jest bardzo ekscytujące”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję e-commerce GoDaddy

8

3dcart

Wynik: 3,7 / 5
Dobrze, ale tam’lepiej tam
Zakres cen: 19 USD – 299 USD

3dcart to narzędzie do tworzenia witryn e-commerce z mnóstwem wbudowanych funkcji, w tym ponad 160 metod płatności i 90 darmowych szablonów. Jednakże to’jest trudny w użyciu i nie robi’oferuje wiele kreatywnej kontroli, dzięki czemu jest naszym ‘najmniej prawdopodobne, że zostanie zalecony’ Kreator strony internetowej.

Zalety 3dcart:

 • Przydatne podpowiedzi SEO
 • Możliwość zmiany motywów w dowolnym momencie
 • Ponad 160 bramek płatniczych
 • 90 darmowych szablonów
 • Ponad 200 wbudowanych funkcji

Co mówią nasi użytkownicy: Wykonuje pracę, ale nie jest bardzo usprawniona. W każdym miejscu jest trochę”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję 3dcart

9

Wielki kartel

Wynik: 2,9 / 5
Jedyna platforma, którą możesz sprzedać za darmo
Zakres cen: Bezpłatnie – 29,99 USD

BigCartel to świetny sposób na uruchomienie sklepu internetowego bez ryzyka. Dlaczego? Ponieważ to’to jedyny na rynku konstruktor e-commerce, w którym możesz sprzedawać za darmo! Przyjazny dla użytkownika proces wdrażania ułatwia konfigurację, ale jego podstawowe funkcje i potrzeba kodowania sprawiają, że jest to frustrujące dla początkujących.

Duże zalety kartelu:

 • Sprzedawaj online za darmo
 • Przyjazne dla użytkownika monity podczas instalacji
 • System magazynowy idealny do sprzedaży poszczególnych produktów

Co mówią nasi użytkownicy: “Prosty, łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który’Może jest dobry, jeśli zaczynasz i chcesz mieć podstawowy sklep, ale nie tak świetny, jeśli chcesz mieć wyższy poziom personalizacji”.

Dowiedz się więcej: przeczytaj naszą pełną recenzję Big Cartel

10

Jak sprawdzamy narzędzia do tworzenia witryn e-commerce?

Ważne jest, aby wybrać odpowiedniego konstruktora dla swojego sklepu internetowego. To’jest ekscytujące. Może nawet zarobić dużo pieniędzy. Chcemy, aby znalezienie idealnego dopasowania było jak najłatwiejsze.

Sami testujemy każdego konstruktora e-commerce, aby zapewnić Ci prawdziwy, osobisty wgląd w każdy z nich. Ale my nie’zatrzymać się tam. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, mamy grupy zwykłych ludzi, którzy próbują, oceniają i oceniają każdego budowniczego. Prosimy ich o wykonanie zadań i powiedzenie nam, co myślą.

Łącząc tę ​​wiedzę z naszymi użytkownikami’ wyniki i oceny, tworzymy naprawdę dogłębną analizę każdego konstruktora witryny e-commerce. My’Nie zgaduję, że e-commerce GoDaddy jest najłatwiejszym w użyciu konstruktorem. My wiem to jest!

Oprócz tych dokładnych testów dla użytkowników, podwijamy również rękawy, aby sprawdzić każdy centymetr tego, co sprawia, że ​​kreator witryn internetowych e-commerce jest tikiem. Obejmuje to funkcje sprzedaży i narzędzia internetowe, opłacalność, elastyczność projektowania oraz funkcje pomocy i wsparcia.

Łącząc wszystkie te dane, zapewniamy to’ponownie przedstawiamy najlepsze recenzje, na których możesz oprzeć swoje decyzje. Naszym celem jest uczynienie twojego życia tak łatwym, jak to możliwe, poprzez dostarczenie dokładnych, aktualnych i uczciwych recenzji konstruktora witryn e-commerce.

Prowadzimy godziny dogłębnych badań na każdej sprawdzanej platformie e-commerce, aby zaoszczędzić czas i zapewnić najlepszy start w rywalizacji.

11

Czy są też inni twórcy e-commerce?

To’Nic dziwnego, że nie ma dziewięciu konstruktorów e-commerce na naszej liście’t jedyne dostępne opcje. Wszystkich budowniczych my’wszystkie wymienione są hostowane, co oznacza, że ​​nie’nie musisz martwić się o zarządzanie aktualizacjami lub płacenie za hosting. Ale to’nie mówiąc, że nie’mam taki wybór!

Inną popularną opcją są self-hostowane konstruktory e-commerce. Kilka samoobsługowych konstruktorów e-commerce obejmuje:

 • Magento
 • WordPress z WooCommerce
 • OpenCart

Możesz przeczytać o tym, jak porównują się one do budowniczych hostowanych w naszej recenzji na temat najlepszego oprogramowania e-commerce. W międzyczasie my’Będę zajęty ciężką pracą, aby dostarczyć ci najnowsze recenzje.

Tutaj’rzuć okiem na niektórych budowniczych e-commerce, które my’W nadchodzących miesiącach będę testować:

 • 1&1 IONOS
 • SITE123
 • Americommerce
 • Sellfy

12

Podsumowanie – recenzje platformy e-commerce

Wybór najlepszego narzędzia do tworzenia witryn e-commerce może wydawać się dużą decyzją. Że’dlaczego my’przeprowadziliśmy badania, aby dostarczyć Ci najlepszych konstruktorów na rynku. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada!

My’przejrzeliśmy każdego z tych konstruktorów, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie:

 1. Shopify
 2. Wix eCommerce
 3. BigCommerce
 4. E-commerce Squarespace
 5. E-commerce Weebly
 6. Wola
 7. E-commerce GoDaddy
 8. 3dcart
 9. Wielki kartel

Być może jeden lub więcej twórców e-commerce przykuło twoją uwagę. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz być pewien, że są to obecnie najlepsze marki w branży. Sprawdź naszą tabelę porównawczą e-commerce, aby zobaczyć tych liderów rynku obok siebie? Porównaj ich oceny w gwiazdkach, funkcje i wiele więcej w jednym spojrzeniu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me