1 i 1 przegląd IONOS 2020 | Czy to najlepszy kreator stron biznesowych dla firm?


Najlepszy dla

Najlepsze dla firm z białym kołnierzem


1 i 1 IONOS

Ogólna ocena

4 na 5 gwiazdek

Jeśli próbujesz zbudować witrynę internetową dla swojej małej firmy, pomoc jest pod ręką. 1&1 IONOS MyWebsite udostępnia wszystkie narzędzia, które Ty’Będę musiał stworzyć genialną stronę i zrobi to z pół oka na przyszłość.

Jakie są zalety i wady 1&1 IONOS?

Plusy

 • Skalowalne narzędzia pomagające firmom w rozwoju
 • Szablony obejmują szeroki zakres branż
 • Wiele funkcji, które można łatwo osadzić

Cons

 • Szablony nie są’t równie dobrze zaprojektowany, jak te z innych twórców stron internetowych
 • Brak dostępnego bezpłatnego abonamentu
 • Przestarzały interfejs

Przegląd 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite to narzędzie do tworzenia witryn przeznaczone dla profesjonalistów. Jego konstrukcja, funkcje i interfejs mają na celu pomóc małym firmom w dostępie do Internetu.

Ale zanim w to wejdziemy, pozwólmy’cofamy się o krok.

Kreator stron internetowych to program online, który pomaga zbudować własną stronę internetową. Jesteś skończony’Musisz umieć kodować, nie masz’Trzeba zebrać tysiące dolarów i to’Tworzenie zajmie Ci tylko kilka godzin!

Tutaj w Website Builder Expert testujemy mnóstwo programistów stron internetowych. My don’po prostu chcemy opowiedzieć o najlepszych na rynku – chcemy sparować Cię z narzędziem do tworzenia stron internetowych, które spełni Twoje osobiste potrzeby.

Teraz to’wyjaśnione, my’Poprowadzę Cię przez to, jak dobrze 1&1 IONOS naprawdę jest.

Jak łatwy w użyciu?

Czy to tylko dla małych firm?

Czytaj dalej, aby się dowiedzieć…

Dalsza informacja

Ta recenzja obejmuje 1&1 IONOS’ kreator stron internetowych, MyWebsite. Firma zapewnia również hosting – możesz przeczytać nasz 1&1 recenzja hostingu IONOS tutaj.

Jak łatwo jest 1&1 IONOS w użyciu?

Konstruktor witryny ma na celu sprawienie, aby projektowanie witryny było możliwie szybkie i łatwe. Jak większość 1&1 IONOS daje szablony do pracy.

Te szablony działają jako baza wyjściowa. one’są podzielone na kategorie i zawierają przykładowy tekst i obrazy, dzięki czemu można szybko sprawdzić, jak będzie wyglądać Twoja witryna.

Szablony 1 i 11&1 IONOS ma wiele szablonów do wyboru, dzięki czemu możesz zacząć od początku.

Kiedyś ty’po wybraniu szablonu możesz rozpocząć wypełnianie go własną treścią. Wydaje się to dość proste, prawda?

Dobrze. Ale chcemy wiedzieć, jak łatwo to znaleźć. Aby to zrobić, mamy codziennych ludzi do przetestowania 1&1 IONOS i podziel się swoimi przemyśleniami. Oto tylko niektóre z ich komentarzy:

Korzystanie z szablonów zapewnia pewną wygodę, wiedząc, że wiele pracy zostało już dla Ciebie wykonane.

Niektóre rzeczy były łatwe do zrozumienia i dość intuicyjne, na przykład zmiana rzeczy na stronie. Po prostu klikasz, a wyskakują.

Jedynym poważnym problemem, na który natrafili ludzie, była próba dostosowania 1&1 IONOS’ szablony. Możesz umieścić treść w szablonie, ale przenoszenie rzeczy po stronie może być frustrujące.

Jest tak, ponieważ interfejs edycji działa w sekcjach. Możesz przenosić rzeczy w każdej określonej sekcji, ale nie do dowolnego miejsca na stronie. Oznacza to jednak, że Twoja witryna nigdy nie będzie wyglądać na niechlujną.

Jeśli ty’Jeśli szukasz narzędzia do tworzenia witryn, które oferuje całkowitą kontrolę twórczą, powinieneś sprawdzić naszą recenzję Wix.

Najlepsze kreatory stron internetowych – Sprawdź krem ​​uprawy krajobrazu witryny internetowej.

Satysfakcja konsumenta

Co myślą użytkownicy o 1&1 IONOS MyWebsite?

Cóż, kiedy zapytaliśmy, 60% osób powiedziało, że poleciłoby 1&1 IONOS do przyjaciela.

Nie tylko pokazuje to, że większość ludzi miała pozytywne doświadczenia z 1&1 IONOS, ale sugeruje również, że platforma ma więcej zastosowań niż tylko biznes.

Jest 1&1 IONOS właśnie dla Ciebie?

1&1 IONOS do blogowania

Blogowanie jest jednym z 1&1 IONOS’ największe atuty.

1&1 IONOS oferuje funkcje zaprojektowane specjalnie do blogowania, takie jak wyświetlanie kategorii artykułów, pozwalanie na komentarze do postów, zakładki społecznościowe, funkcja wyszukiwania i kanał RSS.

To sprawia, że ​​jest to świetny kreator stron internetowych, którego potrzebujesz, jeśli potrzebujesz witryny do blogowania lub jeśli Twoja firma ma blog, który chce promować. Jeśli ty’chętnie dowiesz się więcej o tym, jak założyć własnego bloga, przeczytaj nasz przewodnik.

1&1 IONOS dla firm

To gdzie 1&1 IONOS wchodzi w grę. Kreator stron internetowych MyWebsite został skonfigurowany, aby pomóc małym firmom uzyskać dostęp do Internetu.

1&1 IONOS oferuje bezpłatną domenę przez pierwszy rok, osobiste konto e-mail, wbudowany marketing e-mail, integrację z mediami społecznościowymi i narzędzia do SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek).

Może także przetłumaczyć twoją stronę na wiele języków. To świetnie, jeśli ty’chcę promować Twoje usługi w różnych krajach, ale o tym później.

5 najlepszych twórców stron internetowych dla małych firm – Sprawdź inne najlepsze platformy dla witryn małych firm.

1&1 IONOS dla e-commerce

W przeszłości widzieliśmy 1&1 IONOS’ funkcjonalność e-commerce jako po prostu przydatny dodatek, ale to’Od tego czasu przeszli długą drogę. Obecnie oferowane są trzy plany, z których najbardziej zaawansowany (Online Store Expert) pozwala zintegrować swój sklep z Facebookiem, Instagramem, Ebay i Amazon oraz sprzedać do 1 000 000 produktów / usług. Tak ogólnie to nieźle!

Chociaż to’wciąż jest daleka droga, aby dopasować się do siły dedykowanych platform e-commerce, takich jak Shopify it’jest zdecydowanie bardziej skalowalny niż inni twórcy stron internetowych z planem e-commerce.

 • Tabela porównawcza konstruktora witryn e-commerce – Aby uzyskać pełny podział rynku konstruktorów sklepów internetowych, zobacz naszą szczegółową tabelę.
 • 5 najlepszych twórców stron internetowych e-commerce – Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą listę najlepszych twórców sklepów internetowych.

1&1 IONOS dla portfela

Witryny z portfolio z pewnością nie są’t siła 1&1 IONOS. Szablony mają bardziej korporacyjny charakter, a biorąc pod uwagę brak kreatywnej kontroli, nie mają’to naprawdę działa dla branż artystycznych.

Możesz tworzyć galerie zdjęć, dodawać referencje i osadzać kanały na żywo ze swoich mediów społecznościowych. Jest to świetne do prezentacji niektórych prac, ale tak jest’nie wystarczy, jeśli to’jest głównym celem Twojej witryny.

Squarespace jest wyraźnym zwycięzcą, jeśli chodzi o budowanie kreatywnych witryn z portfolio. Jego szablony są nowoczesne i stylowe’nie tylko my to mówimy – to’są używane przez wielu profesjonalnych fotografów i artystów.

1&1 IONOS dla skalowalności

Dzięki wbudowanym narzędziom marketingowym, funkcjom SEO i wielojęzycznemu tłumaczeniu my’d powiedz 1&1 IONOS jest bardzo skalowalny.

Twoja strona internetowa może się rozwijać wraz z Twoją firmą, a nawet możesz zacząć sprzedawać online, jeśli chcesz. Ponownie 1&1 IONOS jest dla małych firm i blogów: jeśli to’s typ witryny, którą’ponownie po tobie’Bez problemu rozwiniesz swój biznes / blog.

Narzędzia i funkcje

Jeśli chodzi o dodawanie funkcji (lub widżetów, jak je nazywają), 1&1 IONOS sprawia, że ​​proces jest tak łatwy, jak to możliwe.

Z bocznego panelu (po prawej) możesz przeciągać i upuszczać wszystko, co chcesz, bezpośrednio na swoją stronę – tak, to’to takie proste!

Pomyśl o tym jak o programie PowerPoint. Po prostu wybierz żądany widget, a następnie przeciągnij go w wybrane miejsce’chciałbym umieścić go na swojej stronie.

Tekst, wideo, przyciski społecznościowe, mapy, formularze kontaktowe – nazywasz to, 1&1 IONOS pozwala ci go osadzić.

Te widżety są podzielone na kategorie, aby ułatwić ich wyszukiwanie. Możesz także wyszukać coś konkretnego na powyższym pasku.

Pod względem narzędzi to’mamy naprawdę świetne, które pomogą Ci się rozwijać i wyróżniać. Poniżej znajdują się trzy najważniejsze:

Tłumaczenie wielojęzyczne

Jesteś skończony’muszę polegać na niekiedy płatkowym Tłumaczu Google. Z 1&1 IONOS, możesz przetłumaczyć swoją stronę’s treści w 62 różnych językach. Mało tego, jeśli ty’na przykład w wielu językach jednocześnie, możesz mieć do 25 jednocześnie. Bardzo dobrze!

Widżety 1 i 1

To fantastyczne narzędzie dla każdego, kto pracuje na arenie międzynarodowej. Jesteś skończony’musisz ograniczyć się do rynków USA i Wielkiej Brytanii – reklamuj swoje usługi po hiszpańsku, francusku, a nawet po mandaryńsku!

Docelowi goście

Jedno zgrabne narzędzie 1&1 oferty IONOS umożliwiają zmianę witryny’treści oparte na kim’oglądam go lub jaka jest pora roku.

Pozwolić’mówię ci’Jesteś praktyką dentystyczną i chcesz poinformować nowych klientów, że mogą uzyskać bezpłatną konsultację. Możesz skonfigurować swoją witrynę, aby nowi użytkownicy widzieli bezpłatną ofertę konsultacji, ale inni wygrali’t – niesamowite!

Działa to również w przypadku ofert sezonowych. Możesz zmienić to, co widzą użytkownicy w Twojej witrynie, aby odzwierciedlić miesiąc kalendarzowy.

Pomoc i wsparcie

1&1 IONOS oferuje całodobową pomoc przez e-mail i telefon. Ponadto ma czat na żywo dostępny w godzinach 8–20 i dedykowaną bazę wiedzy.

Wisienką na torcie jest jednak nowy osobisty konsultant. Jest to pracownik, z którym można się skontaktować bezpośrednio w celu uzyskania zaleceń, wyjaśnień i porad.

Pomoc 1 i 1Ci osobisti konsultanci są ekspertami i będą w stanie pomóc w rozwiązywaniu konkretnych problemów.

Jest 1&1 IONOS Dobry stosunek jakości do ceny?

1&1 IONOS ma dwa rodzaje planów cenowych – e-commerce i non-e-commerce.

Jedyny plan niezwiązany z e-commerce to ‘Abonament online’. To’to Twój podstawowy kreator stron internetowych, który zawiera wszystkie 1&1 IONOS’ podstawowe funkcje. Jako plan niezwiązany z e-commerce możesz’dzięki temu możesz sprzedawać online.

Jeśli ty’jeśli chcesz sprzedawać za pośrednictwem swojej witryny, masz do wyboru trzy plany e-commerce:

 • Sklep internetowy – 15 USD / miesiąc
 • Sklep internetowy Advanced – 25 USD / miesiąc
 • Ekspert sklepu internetowego – 45 USD / miesiąc

1 i 1 Plany e-commerce IONOS1&1 IONOS oferuje trzy plany e-commerce od 15 do 45 USD miesięcznie.

Główną różnicą między planami e-commerce jest liczba produktów, które Ty’jest w stanie magazynować; dzięki abonamentowi w sklepie internetowym możesz sprzedać nawet 5000. W sklepie internetowym Advanced zaplanuj to’10 000, a dzięki planowi Expert w sklepie internetowym możesz sprzedać do 1 000 000 produktów.

Inną kluczową różnicą jest liczba innych kanałów, które Ty’jest w stanie zintegrować się z. Dzięki abonamentowi w sklepie internetowym Ty’dotyczy tylko sklepu na Facebooku. Zaawansowany abonament Sklepu internetowego dodaje Instagram do miksu, a dzięki Ekspertowi Sklepu internetowego planujesz’mamy również opcję Amazon i Ebay. Nawet jeśli chcesz zagłębiać się w inne kanały, za 45 USD / miesiąc plan Eksperta w Sklepie Internetowym z pewnością jest dobrym rozwiązaniem.

Wszystkie plany (e-commerce lub non-e-commerce) zawierają bezpłatną domenę i konta e-mail, media społecznościowe i widżety biznesowe oraz wielojęzyczne narzędzie do tłumaczenia. Możemy wymyślić znacznie gorsze sposoby wydania pięciu dolców!

Tam’s brak bezpłatnego okresu próbnego lub planu z 1&1 IONOS, ale przy 60 USD za cały rok, liczymy’Warto przyjrzeć się i zobaczyć, co myślisz.

1&1 Recenzja IONOS: Podsumowanie

1&1 IONOS to solidny program do tworzenia stron internetowych, który nie działa’udawaj, że jest czymkolwiek’nie jest.

Jeśli chcesz mieć efektowną, artystyczną stronę internetową, istnieje wiele innych platform do wyboru. Ale jeśli chcesz, aby poważna witryna promowała Twoją firmę, 1&1 IONOS MyWebsite to narzędzie do tworzenia witryn internetowych. Możesz szybko i łatwo złożyć witrynę, nie wydając fortuny – a nawet w ogóle dużo.

Dzięki doskonałym narzędziom, takim jak marketing e-mailowy, tłumaczenie wielojęzyczne oraz całodobowa pomoc i wsparcie, Ty’Będę mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko uruchomić witrynę, a następnie skalować ją skutecznie, gdy przyjdzie czas.

My’d zalecamy, aby małe firmy i blogerzy zarejestrowali się do 1&1 IONOS i zobacz, co myślą. To’kosztuje zaledwie pięć dolarów miesięcznie i może pomóc w spełnieniu marzeń.

1&1 Recenzja IONOS: FAQ

Co z 1&1 hosting IONOS?

1&1 IONOS’ usługi hostingowe są odrębne od narzędzia do tworzenia witryn. Oferuje hosting, hosting w chmurze i hosting dedykowany. Jeśli ty’Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hostingu, przeczytaj nasz artykuł na temat ‘co to jest hosting’ tutaj.

Jak można 1&1 IONOS pomóż mi w rankingu w Google?

Istnieje wiele sposobów na ulepszenie swojej witryny’ranking, ale 1&1 IONOS ma kilka naprawdę przydatnych funkcji SEO, które dają najlepszą możliwą szansę. Możliwe są takie rzeczy, jak pisanie własnych tytułów i opisów meta, uzyskiwanie wsparcia dla słów kluczowych i integracja Google Analytics.

Są 1&1 IONOS’ szablony przyjazne dla urządzeń mobilnych?

Tak! Wszystko (1&1 szablony IONOS reagują mobilnie, co oznacza, że ​​automatycznie dostosowują się do rozmiarów ekranu telefonu i tabletu. Jedną rzeczą, na którą należy uważać, jest to, że możesz’t zmieniać szablony po uruchomieniu witryny. O czym należy pamiętać przy pierwszym wyborze: wybierz szablon, który może rosnąć wraz z Tobą.

Znaleziono nasz 1&1 recenzja IONOS pomocna?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me